Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

„Vienotībai" 130 miljoni - spička?

Andrejs Cepurnieks, politiķu vērotājs
24.05.2014.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

puslode

13.06.2014. 17:28

»

Lode

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais...


Valstī noziegumus pret valsti un genocīdu pret pamattautu veic partija Vienotība-pārējās partijas -ZRP,VL, SC,ZZS ir tikai Vienotības apakšfiliāles-tapēc tām tiek mazāks guvums no noziedzīgajiem darijumiem-līdz ar to ari mazāk ko rakstīt par tām-kas tur būtunesaprotams?

Atbildēt

Rums

29.05.2014. 03:49

Tie, kas gānās par Lapsu, atspēkojiet lūdzu šo rakstu ar FAKTTIEM nevis emocijām, Vienotība atšķirība no SC ir varas partija jau pāris gadus un sūdus vāra daudz lielākus kā SC, kura mahinē ar salīdzinoši mazo Rīgas Domes budžetu un Rīgas Satiksmes iepirkumiem.
BET par to Lapsa raksta, neuztraucieties!

Atbildēt

pecis

28.05.2014. 21:51

azijas leta produkcija sagrauj eiropas (ari LV) ekonomiku, tapec vajag par 400 milj no eiropiesiem

Atbildēt

Lode

27.05.2014. 04:10

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais "jājamzirdziņš" par kuru būtu ko rakstīt. Tuvojas vēlēšanas un pārējās partijas vienkārši ir nobijušās un pasūta šos rakstus, cerēdami, ka Vienotības reitingi kritīsies.
Kā būtu Lapsas kungs, ja Jūs uzrakstītu kādu rakstu par to kurš jums maksā par šo rakstu tapšanu.To vien rakstiet, cik Vienotības cilvēki ir alkatīgi pie lielās siles tikuši, bet Jūs pats nēesat labāks. Itkā lielās taisnības cīnītājs, bet strādājat kā pakalpiņš MM (vārdu neminēšu) kungam un esat tik "ēdelīgs", ka nespējat pretoties nevienam viņa piedāvājumam un pasūtītajiem rakstiņiem. Varbūt ir vērts pastāstīt arī pašam par savu "ķēķi"?

Atbildēt

GUNČA

27.05.2014. 02:51

ar šo gribu "apsveikt "visus vienotības balsotājus, kuri par šo zagļu kliķi t.s ES vēlēšanās atdeva savu balsi. Tiešām , prātam neaptverami mahiņāciju apmēri. Tautas Partija ar saviem "biznesa"" projektiem tāda iesācēja vien ir.

Atbildēt

Mežavecis

26.05.2014. 21:06

»

Blondīne

Bet kāpēc mums ir vajadzīgi Polijā ražoti vilcieni un nomirusi Rīgas vagonu rūpnīca


... tāpēc, ka nomiris ir VEF, tāpēc, ka nomirusi ir Rīgas radio rūpnīca (RRR), tāpēc, ka ka nomirusi ir Banka Baltija, tāpēc, ka nomiris ir PAREX, tāpēc, ka nomiris ir Liepājas metalurgs, tāpēc ka nomiruši ir neskaitāmi projekti un visu šo dārgo nelaiķu bēru izdevumus esam saguši MĒS VISI KOPĀ!!!

Atbildēt

Lai tik Vemjotība izlaupa šo valsti tālāk

26.05.2014. 10:05

Lai tik vemjotība laupa tālāk, jo mūsu auniem patīk ka viņus cērpj. Tas ir redzams no vēlēšanu rezultātiem.

Atbildēt

Elektrovilciens

26.05.2014. 06:40

Lai vestu pie prāta agresīvos komentētājus, ir jāizdala kāds fakts:
Iepriekšējā konkursā bija konstanta summa, kurā mazākā daļa bija par vilcieniem, lielākā summa bija par apkopi 30 gadu laikā. Lai vai kāds pretendents uzvarētu, vai nu CAF vai Stadler, cena par vilcieniem būtu vienāda. Jebkura Eiropas pretendenta uzvaras gadījumā būtu 100 miljoni no Eiropas kases. Jebkuram pretendentam bija jāizgatavo vienāds skaits vilcienu par vienu un to pašu naudas summu.
Tagadējā konkursā cenu piedāvā pats ražotājs. Ir iespēja piedalīties pretendentiem no visas pasaules, Āzijas vai Kievijas. Ne tikai no Eiropas Savienības. Tas dotu iespēju nopirkt vilcienus lētāk, dot lielākas iespējas RVR, kvalitāte būtu atkarīga no finansiālajām iespējām.
Bet jau no paša sākumā Vienotības paspārnē ir aktīvi darbojies Stadler lobijs, kura princips vienmēr ir bijis: Par jebkādu cenu, bet Stadler ir jāuzvar. Kamēr Stadler cīnījās par savu uzvaru, tikmēr šveiciešu maks ir patukšojies. Šos izdevumus Stadler cer atgūt, piedāvājot savu cenu par vilcieniem, kura ir augstāka par vidējo vilcienu cenu. Pašu vilcienu kvalitāte ar cenas pieaugumu nepalielinātos, tā būtu Polijas, Ungārijas vai Baltkrievijas, ne Šveices kvalitāte.

Atbildēt

Blondīne

26.05.2014. 06:32

Bet kāpēc mums ir vajadzīgi Polijā ražoti vilcieni un nomirusi Rīgas vagonu rūpnīca?

Atbildēt

Nesaprotu

26.05.2014. 05:16

kāpēc virsraksti kļūst aizvien krutāki, bet teksti aizvien šķidrāki.

Atbildēt

un vēl

25.05.2014. 14:44

Līgums ar CAF par vilcienu iegādi un apkalpošanu bija nevis par 202 miljoniem, bet par 610,76 miljoniem eiro, bet autoram jau 408 miljoni- spička.

Atbildēt

Ha!

25.05.2014. 14:38

Paldies, lapsa, ka visus garā vājos un šizofrēniķus esi savācis vienkopus savā baumu lapā, kur tiem izpausties un izgāzt žulti. Esi īsts meža sanitārs.
Pateicīgie šizīši drīz bučos tavas kājas. Raksti vēl, slimiem cilvēkiem tu esi vajadzīgs.

Atbildēt

smieklīgi

25.05.2014. 14:37

Tātad, pēc autora domām, Hyundai strādā pilnīgi idioti, kuri vispirms Ukrainai piegādā pasūtītos dienvidu vilcienus, bet tad tērē miljonus, lai veiktu garantijas remontus, jo tiem ir problēmas aukstā laikā!

Atbildēt

mmm

25.05.2014. 13:18

Cerams , ka Lato Lapsa pēc šī iepirkuma varēs uzrastīt savu labāko grāmatu !!!

Atbildēt

Vidzemes šakālis

25.05.2014. 12:55

Vienotībai viss ir spička, var aizņemties vēl. SVF to vien gaida.

Atbildēt

Brālis Igaunis

25.05.2014. 12:27

Nu re atkal KNABam darbs! Kapēc Igaunijas vilcieni ir daudz, daudz lētāki, nekā Stadler Latvijā?
Interesanti, vai PV valdes locekļi jau savu mantu ir laicīgi pārrakstījuši uz sievām?

Atbildēt

???

25.05.2014. 10:52

»

Kristaps

Kādreiz arī par SC otkatiem varētu uzrakstīt, savādāk neviens Lapsas nopirktajiem rakstiem neviens vairāk netic, neņem par pilnu. Kādreiz respektēju šo žurnālistu un viņa darbu, tas viss tagad ir vējā


Vai Saskaņas centrs Latviju bez vilcieniem atstāja, jo otkatu nedabūja? Jeb vai tā tomēr bija tava mīļā Vienotība?
Nu Vienotības kungi un dāmas uzskatīs, ka ir dabūjuši lielo mandātu grābšanai, tā ka līdz rudenim daudz kas vēl notiks.

Atbildēt

jēcis

25.05.2014. 10:33

Tāpēc uz Angliju aizmuki, jefiņ, ka SC dzīvot neļāva?

Atbildēt

Kristaps

25.05.2014. 10:30

Kādreiz arī par SC otkatiem varētu uzrakstīt, savādāk neviens Lapsas nopirktajiem rakstiem neviens vairāk netic, neņem par pilnu. Kādreiz respektēju šo žurnālistu un viņa darbu, tas viss tagad ir vējā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...