Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tu vari palīdzēt glābt Tēvzemi!

Alfrēds, Pietiek lasītājs
09.07.2015.
Komentāri (122)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zone frei von pisans

15.07.2015. 18:46

Pisānam galīgi neiet! Tā jau nožēlojama, izniekota dzīve, un vēl arī pat šajā trulajā pisāna dzīvē tomēr vēl iespējams arī melnais periods - pisāns tiek banots ne pa jokam!

Atbildēt

Latvāni ir vareni

14.07.2015. 15:20

»


Neticami! Pisāns atkal ir kontaktā! Vareno latvāni nekas nespēj apstādināt! Ja ir kaut viens smirdīgs melnais caurums, varenais pisāns to noteikti atradīs!

Atbildēt

Pievienojos

14.07.2015. 14:52

»

Atbalsts Andrim

Diskutējot vai izsakot savas domas interneta vidē, diemžēl, jārēķinās ar dažreiz visai savdabīgu reakciju un nevērtīgiem komentāriem. Novēlu vienmēr atcerēties teicienu "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk" un turpināt


Andris - Latvānijas Prāts, Gods un Sirdsapziņa! Kapēc Latvānijas galvaspilsētā vēl joprojām kāda no ielām nav nosaukta Andra vārdā! Ari varenais Andris Bērziņš uzdod tādu pašu jautājumu!

Atbildēt

Atbalsts Andrim

14.07.2015. 14:47

»

andris

Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt...


Diskutējot vai izsakot savas domas interneta vidē, diemžēl, jārēķinās ar dažreiz visai savdabīgu reakciju un nevērtīgiem komentāriem. Novēlu vienmēr atcerēties teicienu "Suņi rej, bet karavāna iet tālāk" un turpināt.

Atbildēt

andris

14.07.2015. 12:45

»

Kam pieder valsts?

Jājautā , kam pieder valsts, ja šodien portālā diena.lv izlikts paziņojums, ka var ziedot Latvijai naidīgai personai Lindermanim...


Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.

Atbildēt

Oļģerts

14.07.2015. 07:08

Dižais latvānis pisāns nekad nepadodas! Viņu dzen ārā pa durvīm, viņš ielīdīs atpakaļ pa klozetpoda caurumu! Dižā Latvānija dzemdē tiešām varenus latvāņus!

Atbildēt

Zone nicht frei von pisans

13.07.2015. 11:16

Pisāns šodien ir nevaldāms. Latvānijā laikam pilnmēness?

Atbildēt

Zone тшсре frei von pisans

13.07.2015. 09:52

Visiem, visiem! Uzmanību! Portālā ārdās pisāns! Ieteikums visiem - NOGAIDĪT!.. tas pisānam kā miegazāles!

Atbildēt

Oļģerts

13.07.2015. 03:50

»

ASV prezidents DžFK

DŽONA KENEDIJA RUNA, KAS MAKSĀJA VIŅAM DZĪVĪBU...


Šito latvāņu idiotu ar "palagu" vajadzētu sūtīt turpat kur pisānu...

Atbildēt

ASV prezidents DžFK

12.07.2015. 17:12

DŽONA KENEDIJA RUNA, KAS MAKSĀJA VIŅAM DZĪVĪBU
(norunāta avīžu izdevējiem 1961. gada 27. aprīlī)
Fragments

Dāmas un kungi, slepenība ir derdzīga paradība brīvā un atvērtā sabiedrībā. Mums kā tautai piemīt dabiska un vēsturiska antipātija pret slepenām biedrībām un apvienībām. Pārspīlētas noslēpumainības negatīvā ietekme pārspēj briesmas, ar kurām tā tiek attaisnota. Nav nekādas jēgas komunicēt ar nebrīvu sabiedrību, imitējot tās ierobežojumus. Mūsu nācijas izdzīvošanai nav nekādas vērtības, ja neturpinās arī mūsu brīvības tradīcijas. Pastāv ļoti nopietni draudi, ka drošības iegansts tiks izmantots citiem mērķiem, proti, lai izplatītu cenzūru un slepenību. Es netaisos to paciest, ciktāl tas pakļaujas manai kontrolei, un neviens manas administrācijas ierēdnis, vienalga kādas kārtas, civilas vai militāras, nedrīkst interpretēt šos manis izteiktos vārdus šeit un šovakar kā attaisnojumu, lai cenzētu vai neuzkrītoši apspiestu ziņas, noklusētu mūsu kļūdas vai neatklātu presei un sabiedrībai faktus, kurus tie uzzinās.

Mums ir darīšana ar monolītu un neģēlīgu vispasaules sazvērestību, kura izplata savu ietekmi ar slēptiem līdzekļiem: ar infiltrāciju invāzijas vietā, ar apvērsumiem vēlēšanu vietā, ar iebaidīšanu pašnoteikšanās vietā, ar partizāniem armijas vietā. Tā ir sistēma, kas ar milzīgiem cilvēku un materiāliem resursiem uzbūvējusi kompleksu un efektīvu mašinēriju, kas savieno militārās, diplomātiskās, slependienestu, ekonomiskās, zinātniskās un politiskās operācijas. Viņu plāni netiek atklāti, viņu neveiksmes tiek slēptas, citādi domājošie netiek uzklausīti, bet apklusināti, iztērētie līdzekļi netiek apšaubīti, baumas netiek nodrukātas, noslēpumi netiek atklāti.

Nevienam prezidentam nebūtu jābaidās no savas valdības programmas izmeklēšanas, jo precīzas zināšanas sniedz gan atbalstu, gan opozīciju, un abi ir nepieciešami. Es nelūdzu jūsu avīzes atbalstīt manu valdību, bet es lūdzu jūsu palīdzību ārkārtīgi svarīgā uzdevumā: informēt un brīdināt amerikāņu tautu, tādēļ ka pilnībā uzticos (aplausi) mūsu pilsoņu reakcijai un apņēmībai, ja viņi iegūs neierobežotu informāciju par visu. Es negribu apslāpēt pretrunas jūsu lasītāju vidū, es tās pat apsveicu. Mana valdība atklāti atzīs arī savas kļūdas, jo, kā reiz kāds gudrs cilvēks ir teicis, maldi kļūst par kļūdām tikai tad, ja tos izvairās labot.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savām kļūdām un gaidām no jums atgādinājumu, ja to nedarīsim. Bez debatēm un kritikas neviena valdība, neviena valsts nevar būt veiksmīga un neviena republika nevar izdzīvot. Tādēļ Atēnu likumdevējs Solons senajā Grieķijā izdeva rīkojumu par noziegumu uzskatīt viedokļu dažādības neatbalstīšanu, un tādēļ mūsu prese tiek īpaši aizsargāta ar pirmo pielikumu Konstitūcijai (pēc 2001. gada 11. septembra ar Buša akceptēto likumu par valsts pilnvarām (Patriot Act) faktiski atcelts).

Preses brīvība Amerikā ar speciālu Konstitūcijas papildinājumu tiek aizsargāta, nevis lai izklaidētu lasītājus un iegūtu viņu simpātijas, nevis lai veicinātu banalitāti un sentimentu, nevis lai dotu publikai to, ko tā vēlas, bet lai informētu cilvēkus par draudiem un iespējām, lai viņus sapurinātu un liktu domāt, lai konstatētu mūsu krīzes un parādītu iespējas, dažreiz pat vadot, formējot, veidojot un izaicinot sabiedrisko domu. Tas paredz vairāk ziņu un analīzes par starptautiskiem notikumiem, jo šodien tie vairs neatrodas kur tālu prom, bet ir pavisam tuvu pie mūsu mājas durvīm.

Tas paredz vairāk uzmanības un izpratnes par ziņām, perspektīvas reportāžas un valdības pienākumu visos līmeņos sniegt jums necenzētu informāciju, izņemot šauru valsts drošības sfēru. Savukārt drukas mediju atbildība ir rādīt cilvēku darbus, turēt tīru savu sirdsapziņu, būt tādu ziņu vēstnešiem, kas dotu spēku un palīdzību, lai cilvēks mūsu valstī varētu kļūt tas, kā dēļ viņš ir piedzimis: brīvs un neatkarīgs…”

Atbildēt

Kauns par savu līdzdalību

12.07.2015. 16:07

»

A.K.

Tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi?! Kāpēc nākotnes formā? Es jau tagad neesmu ar mieru, ja mani sauc par parādnieku, neskatoties uz to, ka neko neesmu ņēmis. Sarēķināt nodokļos vai sodos jau var nezin ko, bet par parādu gan šādus aprēķinus saukt es nepiekrītu. Parāds ir tad, ja tu no kāda kaut ko esi...


nezinu kāpēc patiesībā cilvēki te vispār ko raksta. Nav viegli atrodami vārdi ar ko raksturot to parazītu īpašības, kas pēdējos 25 gadus ir uzurpējuši varu. Te neder parastie apzīmējumi, jo pat nosaucot kādu bomzi pie miskastes tādos vārdos viņš pamatoti apvainosies (ne tikai klauni). Šeit pašieceltie personāži ir pilnīgi imūni pret tautas viedokli un pret jebkuru kritiku, jo nav kas viņus apdraudētu. Tagad publiski ir maz sastopama parastā varas apsmiešana. Komentāros un rakstos ir jūtama sāpīgi izjusta netaisnības nasta, kas gulstas uz mums visiem, jo visi esam iesaistīti viņu izdarītajā noziegumā. Neviens no mums nav brīvs no atbildības, jo katrs ar kādu savu darbību esam šo režīmu atbalstījuši. Viss jau ir skaidrs - neviens parazīts pats nekad labprāt nepieļaus savas varas zaudēšanu. Tas nekas, mēs to zinām un tāpēc tas vairs nav bīstami. Tad darām tā, lai mums nekad vairs nav no kauna jāslēpjas par savu muļķību un vairs nepieļaujam sevis un līdzcilvēku pakļaušanos šai alkatīgi bezatbildīgajai šlurai.

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 15:20

»

Taisnība

protams ir taisnība. Jāmeklē tos kuriem negribas pazaudēt iedoto naudu. Vai vismaz tos kuri cietīs par slikti pieskatītu kredītu izdošanu parazītiem. Kamēr kredītņēmēja valsts tiek asociēta ar tautas varu tikmēr viss skaitīsies legāli, bet ja radušās šaubas par parazītu saistību ar legālo varu ? Tad...


Tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi?! Kāpēc nākotnes formā? Es jau tagad neesmu ar mieru, ja mani sauc par parādnieku, neskatoties uz to, ka neko neesmu ņēmis. Sarēķināt nodokļos vai sodos jau var nezin ko, bet par parādu gan šādus aprēķinus saukt es nepiekrītu. Parāds ir tad, ja tu no kāda kaut ko esi ņēmis - naudu, darbu, pakalpojumu, īpašumu vai kādu citu lietu. Tad ir jāatdod vai jāvienojas ar to, kuram esi parādā. Bet, ja neesi ņēmis, tad arī nekas jāatdod nav. Es kaut kā neatceros, ka būtu kādu pilnvarojis savā vārdā aizņemties.

Atbildēt

mērķis ir līdzekļi atradīsies

12.07.2015. 12:11

»

Paija -Auditoram

"Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu...


Ja mērķis ir patiess - noskaidrot un pārliecināties par godīgu varas rīcību ar naudu, tad auditu finansēs vara pati. Tad vajag tikai auditorus nomainīt uz tiem kas zin kur meklēt.

Atbildēt

Paija -Auditoram

12.07.2015. 12:06

"Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu). "


Labi, pasakiet, kas (nevalstiska organizācija, sabiedriska organizācija u.tml. ) sametīs naudu auditora algai ? Vai esošajās sabiedriskajās organizācijās, nevalstiskajās organizācijās vispār ir kāds, kurš nepiekristu esošās situācijas netaisnībai? Cik zinu, nav tādu personāliju diemžēl.

Atbildēt

Auditors

12.07.2015. 11:33

»

Paija

Starptautiskai sabiedrībai latviešu reālā ikdienas dzīve neinteresē...


Toties auditoriem ir interese viekkārši auditēt (par algu). Ja auditu pasūtīs parazīti paši, tad audita rezultāts būs parazītisks, bet ja tie, kas grib savu naudu saglabāt tad viņiem vajag palīdzēt. Tie nebūs politiskās figūras. Vajag vērsties pie tiem, kam vajag atgūt naudu, jo politiķiem tas neinteresē. Tikai krimināli tiesiskais aspekts var ieinteresēt uz auditu. Ja pārbaudes procesa gaitā būs kādas aizdomas uz konkrētiem pilsoņiem-parazītiem, tad viņi pirmie kliegs "ķeriet zagli". Galvenais neļaut noslepenot, bet visu publiski darīt. Nav principā iespējama situācija, ka neatradīs noziegumu.

Atbildēt

Kam pieder valsts?

12.07.2015. 11:30

Jājautā , kam pieder valsts, ja šodien portālā diena.lv izlikts paziņojums, ka var ziedot Latvijai naidīgai personai Lindermanim.


Lūk, ko raksta kāds komentētājs Indriķis, citāts no dienas portāla:

"Indriķis
Nē nu šitā taču ir viena unikāla valsts kurā dzīvojam.Premjere melo savai tautai acīs skatīdamās.Bēgļu bērni saņems 76 eiro mēnesī,bet mūsu paši Latviešu 11 eiro. Latviešiem jābrauc prom un jāmeklē darbs citur,bet te bēgļiem iedos visu dzīvojamo platību, nodrošinās ar darbu un vel dakteri piešķirs. Plus vēl kaut kāds Lindermans vēl brīvi atver kontu kur viņam var ziedot,lai atpirktos no Lv tiesas."

Atbildēt

Paija

12.07.2015. 11:19

Starptautiskai sabiedrībai latviešu reālā ikdienas dzīve neinteresē.

(Viens no tagadējiem starptautiskās sabiedrības locekļiem (un tādu ir daudz no latviešu vides) V.Dombrovskis nekad nesapratīs latviešus: kā "nelielai sabiedrības daļai" (viņa - V.D. interpretācijā) var nepatikt Dombrovska "veiksmes stāsts".)

Atbildēt

Taisnība

12.07.2015. 11:14

»

Vo

Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus...


protams ir taisnība. Jāmeklē tos kuriem negribas pazaudēt iedoto naudu. Vai vismaz tos kuri cietīs par slikti pieskatītu kredītu izdošanu parazītiem. Kamēr kredītņēmēja valsts tiek asociēta ar tautas varu tikmēr viss skaitīsies legāli, bet ja radušās šaubas par parazītu saistību ar legālo varu ? Tad taču var izrādīties, ka tauta negribēs atdot ko nav ņēmusi. Vai ne tā ? Tam vajadzētu satraukt arī transnacionālā kapitāla pārstāvjus.

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 11:08

»

Vo

Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus...


Pilnīgi piekritu, ka jāpaļaujas tikai uz sevi! Bet, vispārinājums "starptautiskā sabiedrība" varētu eksistēt, ja ar to domā starptautiskos naudas aizdevējus, kuri finansē parazītus, kas aizņemas visu vārdā un pēc tam.... "sabūvē kājiņas"

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 10:59

»

Vajadzīga palīdzība no soc tīkliem

Neviens par to līdz šim nav vispār domājis nopietni. Netic reālai iespējai, bet tā ir vienīgā legālā iespēja pilnībā atbrīvoties no viena parazītu grupējuma, kas tikai slepenībā var rīkoties. Galvenais ir ļoti pareizi noformulēt mērķi, kas uzrunātu starptautisko sabiedrību un dotu tai visparcilvēcīgu...


Nu neeksistē tāda "starptautiskā sabiedrība"! Tas ir tikai politologu izdomāts jēdziens. Ir atsevišķas tautas, ir atsevišķas valstis un šo valstu pilsoņu kopumi. Tādas sabiedrības, kas sniedzas pāri tautībām un valstu robežām vienkārši nav, protams, ja par tādiem neuzskata transnacionālā kapitāla pārstāvjus, vai reliģijām piederīgos. Ne uz vieniem, ne otriem nav ko cerēt.
Diskusijās izmantojot vispārinājumus ir liels risks atrauties no realitātes.

Atbildēt

neorganizēts spēks

12.07.2015. 10:56

»

Vo

Tur jau tā fiška, ka sistēmai ir pie vienas vietas tā mūsu nevardarbīgā pretošanās un spēja izprast lietas kopsakarībās. Mēs varam būt zinātņu doktori izprašanas jomā, sistēmai priekš visiem ir sagatavoti iemaukti. Tas ir tāpat kā savā laikā GULAGā - starp zekiem bija gan zinātnieki, gan inženieri, ...


spēks, ja tas ir spēks, tad nav nozīmes organizēts vai neorganizēts. Citādi ir ar varu, jo ja tā nav organizēta, tad tai nepiemīt spēks. Ar automātiem šodien te nesargā, bet gribētu, tāpēc vardarbība visos gadījumos ir sistēmas palīgs. Nekad pasaulē vēl nav bijuši pašreizējie priekšnoteikumi un apstākļi, lai neorganizēts spēks uzvarētu parazītus. Šodien tas nav vairs atkarīgs ko domā parazīti, bet ko domā spēks

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 10:49

Tur jau tā fiška, ka sistēmai ir pie vienas vietas tā mūsu nevardarbīgā pretošanās un spēja izprast lietas kopsakarībās. Mēs varam būt zinātņu doktori izprašanas jomā, sistēmai priekš visiem ir sagatavoti iemaukti. Tas ir tāpat kā savā laikā GULAGā - starp zekiem bija gan zinātnieki, gan inženieri, gan laukstrādnieki - visus viņus pārvaldīja čekists ar automātu. Un šim čekistam bija gaužām vienalga, kas kuram no zekiem ir smadzenēs, vai kā kurš zeks "strādā ar sevi", lai sasniegtu kaut kādu apgaismību. Tikai organizēts spēks spēj cīnīties ar organizētu spēku!

Atbildēt

Vajadzīga palīdzība no soc tīkliem

12.07.2015. 10:43

»

Paija - 16:21

Un kur var parakstīties jeb jāgaida laimīgs gadījums (kad parakstu vākšana notiks parkos, pie veikaliem utt...


Neviens par to līdz šim nav vispār domājis nopietni. Netic reālai iespējai, bet tā ir vienīgā legālā iespēja pilnībā atbrīvoties no viena parazītu grupējuma, kas tikai slepenībā var rīkoties. Galvenais ir ļoti pareizi noformulēt mērķi, kas uzrunātu starptautisko sabiedrību un dotu tai visparcilvēcīgu nolūku palīdzēt zemei un tautai kurai nav pašai spēju kontrolēt savu ievēlēto varu

Atbildēt

Paija - 16:21

12.07.2015. 10:34

Un kur var parakstīties jeb jāgaida laimīgs gadījums (kad parakstu vākšana notiks parkos, pie veikaliem utt.)?

Un tas ir ļoti, ļoti ilgs process, pat tad , ja Latvija saņemtu atbildi, tad tikmēr jauni emigrācijas viļņi jau būs notikuši :-(


Vai kaut ko ātrāku nav iespējams izdomāt... ?
Un kādēļ par šādu patriotisku soli neko nestāsta nacionāļi- merkura radio?

Atbildēt

Kolektīvā sūdzība

12.07.2015. 10:21

»

Paija -15:44

Kurš būs tas, kurš pieaicinās auditorus


jāsavāc 10 000 paraksti, bez notāra un uz EK, ANO, utt

Atbildēt

Paija -15:44

12.07.2015. 10:00

Kurš būs tas, kurš pieaicinās auditorus?

Atbildēt

ūdens parazīta dzirnavām

12.07.2015. 09:44

»

A.K.

Jā, šo filmu "Leviatāns" ir vērts noskatīties. Brīnos, ka tādas vēl rāda ne tikai "Al Jazeer", bet arī vietējie kanāli...


parazītiem šodien ir skaidrs, ka te beidzot maki jau tukši. Tagad vienīgais ir aizņemties ārpasaulē, lai tukši maki būtu arī visiem vēl nedzimušajiem mūsu bērniem. Tas ir pierādāms noziegums, jo visa naudas plūsma tiek fiksēta un nebūs iespējams attaisnot zaudēto tieši parazītu kabatās. Tas šobrīd ir galvenais motīvs varas koncentrācijai un pielaižu tirgus spēlē. Tieši tagad nebūtu slikti pieaicināt kādu starptautisku auditu visai parādu struktūrai kopā ar žurnalistiem un pasaules cilvēktiesību organizāciju piedalīšanos, nepieļaujot noslepenošanu.

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 09:26

»

Leviafāns

Noskaties filmu Andreja Zvjagniceva filmu "Leviafāns", kura patiesībā nemaz nav par Krieviju, bet vienkārši par tautas pieļauto lietu kārtību...


Jā, šo filmu "Leviatāns" ir vērts noskatīties. Brīnos, ka tādas vēl rāda ne tikai "Al Jazeer", bet arī vietējie kanāli.
Attiecībā uz paklausību un nepaklausību uzskatu, ka pretošanās ir jābūt nevardarbīgai, tikai tad to nevar diskreditēt un vardarbīgi apspiest un tā sasniedz savu mērķi.Bet neaizmirstiet arī vēl vienu lietu - parazītam neinteresē jūsu viedoklis, kamēr tas nav realizējies rīcībā vai nepadara plānāku viņa tauku kārtu. Ne velti ir ieviesta naudas sistēma un ne velti cilvēki ir tai piesaistīti. Tā ir lielisks kontroles un pārvaldes mehānisms, ar kura palīdzību var ietekmēt praktiski jebkura cilvēka dzīvi.Paradokss ir tas, ka, jo ekonomiski aktīvāki esam un labāk gribam dzīvot, jo vairāk lejam ūdeni uz parazīta dzirnavām, un viņš uzblīst un kļūst arvien nekaunīgāks.Bet, ja nelejam ūdeni uz šīm dzirnavām, sistēma izmet mūs aiz borta.

Atbildēt

nav pareizi

12.07.2015. 06:58

»

Žulis

Rodas neliels apmierinājums, ka beidzot ir cilvēki, kas sāk saprast to, ko es cenšos publiskajā telpā runāt jau vairāk kā desmit gadus. Šis vēlēšanu farss, ko rīko valdošais, pārkrāsotais padomju režīms ir jāpārtrauc apmeklēt! Ir jāpārtrauc izrakstīt demokrātijas mandātu šim režīmam! Ir jāveido VIENOTA...


Nekas organizēts nav jāveido, jo jebko organizētu var korumpēt, ietekmēt, iznīcināt un izsmiet. Cilvēkiem, kam piemīt spēja pacelties virs acīm redzamā un sākt lietas izprast kopsakarā vērojot neitrāli ir vienkārši jāsāk vienam otru atpazīt, turpinot rīkoties tikai pēc savas izvēles un atbildības. Tikai tas ir vienīgais nākotnes sabiedrības variants, bez pasaules vadības komandas diktāta.

Atbildēt

Žulis

12.07.2015. 06:52

»

A.K.

Pilnīgi piekrītu viedoklim, ka vēlēšanu teātra ignorēšana ir ieguldījums pozitīvu pārmaiņu virzienā. Tad mūžīgi pie varas esošie nevarēs atsaukties uz "tautas gribu" un "ievēlēšanu demokrātiskā ceļā". Tad vajadzēs uzurpēt varu, bet ar uzurpatoriem cita runa... Tāpēc arī ir baidīšana ar krieviem un visu...


Rodas neliels apmierinājums, ka beidzot ir cilvēki, kas sāk saprast to, ko es cenšos publiskajā telpā runāt jau vairāk kā desmit gadus. Šis vēlēšanu farss, ko rīko valdošais, pārkrāsotais padomju režīms ir jāpārtrauc apmeklēt! Ir jāpārtrauc izrakstīt demokrātijas mandātu šim režīmam! Ir jāveido VIENOTA ārpussistēmas opozīcija! Tas ir VIENĪGAIS ceļš uz pozitīvām pārmaiņām.

Atbildēt

Leviafāns

12.07.2015. 06:49

»

nelatvānis

Tu droši vien spried savās korumpēta, zaglīga latvāņa kategorijās. Es, par laimi, dzīvoju vietā, kur latvāņiem tik tuvā korupcijas un zagšanas sērga nav "iedzīvojusies". Un ne jau no represiju bailēm, bet principa pēc, tāpēc ka tā ir PAREIZI


Noskaties filmu Andreja Zvjagniceva filmu "Leviafāns", kura patiesībā nemaz nav par Krieviju, bet vienkārši par tautas pieļauto lietu kārtību

АНДРЕЙ ЗВЯГИНЦЕВ: «ГОСУДАРСТВО В ОТЛИЧИЕ ОТ БАНД РАЗБОЙНИКОВ ЗИЖДЕТСЯ НА ПРАВОСУДИИ. НО ЕСЛИ ПРАВО­СУДИЕ ПОПИРАЕТСЯ, ТОГДА ГОСУДАРСТВО — ЭТО ПРОСТО БОЛЬШАЯ ШАЙКА БАНДИТОВ»

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 06:41

»

jau siltāk

re nu. re ka no kukuļu trūkuma sāk smadzenes strādāt


Pilnīgi piekrītu viedoklim, ka vēlēšanu teātra ignorēšana ir ieguldījums pozitīvu pārmaiņu virzienā. Tad mūžīgi pie varas esošie nevarēs atsaukties uz "tautas gribu" un "ievēlēšanu demokrātiskā ceļā". Tad vajadzēs uzurpēt varu, bet ar uzurpatoriem cita runa... Tāpēc arī ir baidīšana ar krieviem un visu citu, apvainošana stulbumā un pasivitātē utt. Galvenais, lai tu nobalsotu un vēlēšanas varētu uzskatīt par leģitīmām. Vienalga par ko nobalsotu,jo tas tiešām ir vienalga. Tā naivie vēlētāji palīdz palikt pie varas tiem, kas, faktiski, bieži vien lemj pret viņu interesēm. Ja vēlēšanas varētu ko mainīt, tās sen būtu aizliegtas.

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 06:37

»

jau siltāk

re nu. re ka no kukuļu trūkuma sāk smadzenes strādāt


Tu droši vien spried savās korumpēta, zaglīga latvāņa kategorijās. Es, par laimi, dzīvoju vietā, kur latvāņiem tik tuvā korupcijas un zagšanas sērga nav "iedzīvojusies". Un ne jau no represiju bailēm, bet principa pēc, tāpēc ka tā ir PAREIZI!

Atbildēt

A.K.

12.07.2015. 06:27

»

idealistam

Starp citu, tauta ikdienas darbos nemaz nav saistita ar sistemas cilvekiem. Tapec aicinajums ar sistemu nesadarboties ir vienkarsi smiekligs. Latvijaa ir 2 nesaistitas orbitas, kas griezas atseviski. Nabadzigaa tauta un treknaa sistema. Treknas sistemas cilveki visi ir vienadi korumpeti un tur nekas...


Ērces, utis un citi parazīti nevar pastāvēt bez barības bāzes, t.i.,valsts bez cilvēkiem nevar eksistēt, savukārt, cilvēki bez valsts gan var. Bet, lai savu dzīvi padarītu vieglāku un drošāku, cilvēki organizēja valsti. Valsts funkcija ir atvieglot cilvēkiem dzīvi, gādājot par iekšējo un ārējo drošību, risinot sociālos jautājumas utt. Kurā brīdī valsts sāka dzīvot savu dzīvi, parazitējot uz tās pilsoņu rēķina un aizsargājot sevi no tās pilsoņiem uz viņu pašu rēķina, ir interesants jautājums, kuru būtu vērts papētīt tuvāk. Citiem vārdiem - valsts var kalpot cilvēkiem, bet var kļūt arī par bīstamu parazītu, kurš var izsūkt visas asinis, novārdzināt un pat nogalināt. Jāatzīmē, ka šāda situācija ir bīstama arī parazītam, jo, ja nebūs vairs upura, nebūs vairs ko sūkt. Ja no emigrējušiem pilsoņiem negūtos ienākumus valsts pārliks uz atlikušo pilsoņu pleciem, ēzelis var nobeigties. Vai riktīgi iespert...

Atbildēt

nelatvānis

12.07.2015. 06:20

»

skatītājs

Jebkura slikta izrāde ar laiku zaudē skatītājus. Arī tā ir nesadarbošanās. Vienkārši vispār neapmeklēt slitu teātri


No pirmā acu uzmetiena, liekas ka vēlēšanu ignorēšana ir nenozīmīgs, varai vienaldzigs akts. Taču, redzot un dzirdot kā pirms vēlēšanām latvāņu vadoņi pa visiem medijiem lūdzās lai "aunu bars" iet vēlēt, un nav svarīgi par ko, sāc domāt, kāpēc! Latvāņu vadoņi saprot, ka jo mazāks vēlētāju skaits, jo lielāks atbalsts varbūtējai radikālai ārpussistēmas opozīcijai, kura to var iztulkot kā aicinājumu rīkoties.

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 05:51

»

vēlētājs

Tad kas to ievēl ? Tauta vai sistēma pati sevi ievēl ? Tur orbītas nesaskaras


Veelesanas jau sen ir prieks tautas iestudets teatris, lai tur augsaa nekas nemainitos. Taa ir tautas varas imitacija reizi 4 gados. Ne par velti Cimdaram vara pieskira ordeni. Ne par velti bez naudas, tikai ar savu godapratu, nemaz partiju nodibinat nevar. Varas teatris - velesanas.

Atbildēt

realistam

12.07.2015. 05:33

»

idealistam

tas, protams, butu ideali. Bet kad cilveki novesti lidz izdzivosanas robezai, tad jebkura iespeja nedaudz nopelnit parversas par eksistencei svarigu prieksnosacijumu. Sadaa sabiedribaa idealismam vienkarsi nav vietas


Absolūta patiesība. "Šādā sabiedrībā ideālimam vienkārši nav vietas" Par šo arī ir stāsts. Sabiedrību jāveido pēc garīgi apzinātu cilvēku brīvas izvēleis. Esošā ego-personību sistēma: vara-izglītības sistēma-publiskie mediji-reliģijas darboņi-tauta nav īsta sabiedrība. Tas ir labi maskēts viltus teātris. Neviens nav īsts un atbildīgs. Visi izliekas izmantojot un kopējot svešas uzspiestas domas un dzīves principus. Katram cilvēkam ir iekšēji iebūvēta visa gudrība, lai rīkotos pareizi, tas tikai jātklāj un jāpielieto. Tā tas ir. P.S. lai izdzīvotu nemaz tik daudz nevajag

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 05:27

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


Starp citu, tauta ikdienas darbos nemaz nav saistita ar sistemas cilvekiem. Tapec aicinajums ar sistemu nesadarboties ir vienkarsi smiekligs. Latvijaa ir 2 nesaistitas orbitas, kas griezas atseviski. Nabadzigaa tauta un treknaa sistema. Treknas sistemas cilveki visi ir vienadi korumpeti un tur nekas nemainisies ar labu. Bet tautas orbitai tiek tikai jau gatavi augli uzlasisanai, bez nekadas sadarbosanas darbibas.

Atbildēt

idealistam

12.07.2015. 05:20

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


tas, protams, butu ideali. Bet kad cilveki novesti lidz izdzivosanas robezai, tad jebkura iespeja nedaudz nopelnit parversas par eksistencei svarigu prieksnosacijumu. Sadaa sabiedribaa idealismam vienkarsi nav vietas.

Atbildēt

atbilde ir tur ārā

12.07.2015. 04:48

»

Vo

Ļoti interesanti būtu dzirdēt no Jums, ko jūs domājat sakot ka "nesadarboties ar esošo verdzības iekārtu" un "sistēmai jāļauj sevi pašai iznīcināt...


Nevar uzvarēt sistēmu atrodoties komforta zonā, jo tur jau atrodas sistēma pati. Protams, ka nav arī loģiski uzskatīt, ka nodokļi nonāk tikai neliešiem. Nesadarboties var arī stingri pieprasot savas tiesības, un netikai tās, kas rakstītas cilvēku rakstītā likumā, bet arī tās kas tiek dotas no Dieva jau dzimšanas brīdi - tiesības uz brīvu izvēli (ietverot tiesības būt garīgi izglītotam un atbildīgam). Nav cita ceļa kā apzināties katram savu spēku un to ikdienā pielietot. (vairumam tas ir nepiemēroti, jo tas nozīme atteikties sistēmas pseidoaizsardzības un atbildības uzņemšanos)

Atbildēt

Vo

12.07.2015. 04:33

»

pietiks būt muļķiem

Nesaprotu kas notiek šajā diskusijā ? Vai tiešām te ir provokatori, kas vēlas stulbu nemierīgumu. Varai vienmēr noderēs tautas " nemierīgums", jo atkal varēs kaut ko aizliegt (piemērs - provokatīva referenduma organizēšana, lai paceltu slieksni uz 155 000 parakstītāju). Tikai latviešu muļķiba un stulbums...


Ļoti interesanti būtu dzirdēt no Jums, ko jūs domājat sakot ka "nesadarboties ar esošo verdzības iekārtu" un "sistēmai jāļauj sevi pašai iznīcināt".
Kā tas Jūsuprāt tā realitātē izskatītos?
Piemēram, nemaksājot nodokļus, jūs riskējat tikt "likumīgi" izmests no mājas vai dzīvokļa, jums tiks atņemtas iespējas pārvietoties ar savu auto. PVN nodokli Jūs vienkārši nevarat nemaksāt. Tāpat Jūs nevarat nemaksāt uzskrūvētās cenas par medicīniskajiem pakalpojumiem u.c. līdzīgām lietām.
Bet visa cita nesadarbošanās no Jūsu puses, sistēmai ir galīgi vienaldzīga. Tai skaitā arī Jūsu aizbraukšana uz ārzemēm.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma idelooģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...