Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tautas ieguvums

Arturs Priedītis
25.09.2016.
Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

? ??

30.09.2016. 13:28

Makulatura viss raksts. Meli,meli un velreiz meli ! Visus kadrus (lemejvara un izpildvara) sagatavoja krievu okupacijas vara,un turpina Kremlis to darit,totali kontrolejot visu. Nav Latvija nedz rietumu laundaru,nedz ASV amerikanu okupantu,bet gan ir pilna Riga un Latvija krievu okupantu,agresiva krievu iebrucejtauta,kas aprij,izlaupa un apzog latviesu tautu,apsplauda visu latvisko.
Tie arzemju (rietumu) prezidenti (Freiberga & SAB direktors Filbijs no Anglijas & izcilibas centrs Nato) bija un ir Kremla ielikteni (agenti),gluzi tadi pasi ka tu biedr Priedit = Re kā 30.09.2016. 15:52
Krievs=Velns.
Sitie raksti,tavi,biedr Priede, to Valstu izlukdienestiem,kam rup Cilvektiesibas un Starptautiskie likumi,ir ka pilei udens liets uz galvas. Ja x stunda nepaspesi aizlaisties uz Maskavu,esmu parliecinats,ka tiksi pakarts esafota,ar tiesas Spriedumu protams,likumigu pamatotu un obligatu !

Atbildēt

Re kā

30.09.2016. 09:52

Juvenālā debilisma diktatūra un idiotisma ikdiena. Latvijā „perestroika” visdažādāko procesu priekšgalā izvirzīja jauniešus. Tas notika apzināti. Tā bija apzināti atbalstīta tendence. Tādai apzinātai tendencei bija vairāki iemesli. No vienas puses vēlēšanās atbrīvoties no padomju laika „vecajiem” kadriem, lai jaunu dzīvi sāktu ar jaunu nomenklatūru. No otras puses latviešu „vecie” kadri paši kautrīgi nogāja malā, godīgi apzinoties savu nepiemērotību kapitālisma iekārtā. Viņi naivi cerēja, ka gaišā un patriotiskā latviešu jaunatne ātri panāks mīļās latviešu valsts uzplaukumu. Pirmajā laikā priekšgalā izvirzījās jaunieši ar padomju laika izglītību, padomju laika „spēles noteikumu” izpratni. Tie bija jaunieši, kuri bija pa īstam studējuši, lasījuši grāmatas un saprata profesionālās kompetences vērtību. Tā bija samērā saprātīga jaunatne, kuras morālo stāju reglamentēja zināma sociālās un nacionālās atbildības sajūta. Diemžēl šos jauniešus darbam gatavoja Rietumu instruktori, mācot kapitālisma celtniecību vienas nakts laikā un solot kļūt bagātiem otrā rītā uz brokastu laiku. Rietumu instruktoru pamācībās graujoša loma bija ideālisma un ideālistu necienīgajai interpretācijai, pamācot Latvijā pie valsts varas un sabiedrības mantas izlaupīšanas pielaist tikai alkātīgus pragmātiķus bez ideālisma un patriotisma noslieksmēm. Tādējādi padomju laika morālais mantojums sāka strauji izzust latviešu jauniešos, un viņu garīgajā stājā uzplauka jaunajai dzīvei piemērotas kaislības – blēdīgums, nelietības, zagšana. Tagad jau labu laiku iniciatīvu ir pārņemusi pēcpadomju laika jaunieši. Viņi nav studējuši, lasījuši grāmatas, nav izjutuši īstu attieksmi pret profesionālo kompetenci. Viņu smadzenēs ir iezombēts neoliberālais postmodernisms. Viņi nepazīst morālās konsekvences nepieciešamību, morālo atbildību. Tā vietā viņu darbību un uzvedību nosaka totāla visatļautība – „plurālisms”, „demokrātija”. Jaunajai dzīvei piemēroto kaislību kolekcija (blēdīgums, nelietība, zagšana) ir papildinājusies ar stulbumu, ko sekmē etnosa tradicionālā ģenētiski determinētā cilvēciskā iezīme. Tāpēc strauji vairojās tas, ko jāsauc par juvenālo debilismu. Šis process ir vienots ar „balto” cilvēku bojāeju. Tāpēc tas progresēs arī turpmāk, un būsim progresējoša regresa liecinieki. Pareizi saka latviešu antropolops: (satori.lv): „Mans skaidrojums ir tāds, ka 80. gados aizsāktais intelektuālā postmodernisma virziens ar plurāliem viedokļiem un dažādām patiesībām šobrīd ir nonācis ikdienas līmenī – ikdienas cilvēki ir sapratuši, ka viss, ko viņiem saka, ir tikai ideoloģija. Rezultātā neatkarīgi no tā, cik dulla ir tava ideja, tai ir tiesības pastāvēt uz tiem pašiem pamatiem, uz kuriem stāv jebkura vairāk vai mazāk pamatota ideja, un šajā paradigmā nav iespējams strīdēties, jo viss ir ideoloģija. Tas arī varbūt izskaidro to, ka mūsdienās ir ļoti liela tolerance pret visādiem brīnumiem”.

Atbildēt

? ? ?

30.09.2016. 03:17

Kad tiks uzsakta Latvijas atbrivosana no Krievijas krievu okupantiem,staiguliem un krievu klaidonam ? Latvijas latviesi,ir minoritate. Krievi te visu tik aprij,izog un aplaupa. Nevienu okupantu no ASV,es te neesmu sastapis,bet gan Rigas un citu lielo pilsetu Latvijas ielas,ir pilnas krievu tautas (kam kabata Latvijas Pase). Krievs=Velns.

Atbildēt

...

29.09.2016. 07:45

raženi atkal nekas nesanāk

Atbildēt

Dovres vecis

29.09.2016. 05:08

"Sagrāva","sagrāva"-nodzērušos strādnieku-zagļu paradīzi,kuru vadīja slepkavas deģenerāti.

Atbildēt

ļoti interesants raksts

28.09.2016. 10:27

Paldies par interesanto rakstu- šādi uzstādot jautājumus, tas liek aizdomāties.

Atbildēt

ebreji

28.09.2016. 01:46

Jūs te varat muldēt cik tik gribat,mēs kārtosim "lietas" kā mēs gribēsim......

Atbildēt

Edge

27.09.2016. 15:19

" Mūsu Eiropas Savienība, vismaz daļēji, saskaras ar eksistenciālu krīzi. "
Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera runa par stāvokli Eiropas Savienībā 2016. gada 14. septembrī.
Stāvoklis Savienībā — 2016. gads: Ceļā uz labāku Eiropu — Eiropu, kas aizsargā, dod iespējas un aizstāv.
====================================================
Par katru Putina izteicienu ziņo un diskutē ne tikai Delfi, bet par Žaņa Kloda Junkera brīdinājumiem - ......Briest vēl viens sabrukums, taču letiņi uzvedās kā saprātu un atmiņu zaudējuši.

Atbildēt

Edge

27.09.2016. 09:50

»

Neiedziļinoties detaļās

Nedaudz sajaucu detaļas. Būtību tas nemaina - rekur arī video


Būtību tas nevar izmainīt - tikai attieksmi un cilvēku rīcību pēc kraha.
Varēja arī Livoniju reformēt, taču tā sagruva. Varēja Krievijas impēriju reformēt, taču tā sagruva. 18.novembra republika arī pagātnē, gluži kā LPSR. Var būt labāk ko jaunu uzcelt, pirms veco sagraut - kā citējot Ž.Ruso, aicināja Francijas prezidents Miterāns b. Gorbačovu 1989.gadā.
"Krahs sākas galvā," izteicās prof.Prebraženskis, kurš, diemžēl, arī nedaudz sajauca detaļas radīšanas procesā. Normāli, gadās....Nenormāli, ja no vēstures kļūdām nemācas...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.09.2016. 09:15

»

Neiedziļinoties detaļās

Runājot par rādītājiem. Varbūt šis nav galvenais, bet tomēr...


Nedaudz sajaucu detaļas. Būtību tas nemaina - rekur arī video
https://www.youtube.com/watch?v=I3msxg0WEsM

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.09.2016. 09:09

Runājot par rādītājiem. Varbūt šis nav galvenais, bet tomēr...
Vakar sporta studijā viesojās izcilais latviešu vilejbolists Raimonds Vilde. Tur tika parādīti unikāli iepriekš nekur nerādīti LPSR laiku kadri, kā latvieši savulaik uzvarēja PSRS olimpiādē. Pēc video sižeta vadītājs Raimondam jautāja, kurā brīdī notika velejbola krahs Latvijā. Raimonds atbildēja "kad mainījās valstis" :)
Parasti prievīšu patrioti - bauri, to laiku sauc par neatkarības atgūšanu.
Saprotu Raimondu. Kā tas skanētu ja viņš atbildētu ka krahs Latvijas voleibolā iestājās līdz ar "neatkarības" atgūšanu.
Tas krahi līdz ar neatkarības atgūšanu notika daudzās jomās. Pie tam daudzas jomas vienkārši izzudušas, tā kā tas vienmēr notiek kolonizētās bauru valstīs

Atbildēt

lidojiet balozi

27.09.2016. 07:58

LPSR laika putraimi bija tik lieti,ka dekorativo balozu turetajiem nebija problemu nopirkt baribu saviem milajiem putniem.pec 1991 gada brivaja latvija dekorativo balosu turetaju skaits katastrofali samazinajas,jo balozu partika,putraimi un graudi kluva neiedomajami dargi.majas balozi brivaja latvija parsvara kluva par ielas putniem bez baribas un saparojas ar ielas baloziem.tapec sorositiem un dzintarjugendam nevajag liet udeni un melot vismaz saja portala,bet sedet sovos sorositu delfapolonetos.

Atbildēt

to tikai nevajag

27.09.2016. 07:43

Brezneva laika LPSR ar maizi baroja majlopus !tapec nedzen te sorosa propogandu.

Atbildēt

viennozimigi

27.09.2016. 07:41

»

Atbrivotajs

Vai Prieditis nav stalinists=putinists? Gaida krievu tankus? Aiz Zilupes pilns ar viniem . Var parskriet robezu un bucot uz nebedu


Prieditis nav sorosits un vins neskatas asv tv propogandas kanalus !

Atbildēt

...

27.09.2016. 07:27

Rdaženi

Atbildēt

27.09.2016. 07:26

»

hm

Ko nozīmēja sagraut PSRS? Tas nozīmē, ka visu pirms tika sagrauta Baltijas rūpniecība, kā to laiku modernākā savienībā...


PSRS varbūt tā arī bija modernākā, bet pasaulē neglābjami atpalikusi un bez milzu investīcijām pastāvēt nespējīga.

Atbildēt

lauķis

27.09.2016. 06:37

»

Atbrivotajs

Vai Prieditis nav stalinists=putinists? Gaida krievu tankus? Aiz Zilupes pilns ar viniem . Var parskriet robezu un bucot uz nebedu


Bet , vai tik jūs nav Briselists vai izcilības centrists?
Lai saprastu ka PSRS sagraušana bija noziegums ir vajadzīgas smadzenes.Vēl ļaunāks noziegums bija ES izveide, bet ES ir PSRS ideoloģiskā mantiniece.
Jā , grūtgalvjiem atgādināšu ka 1917.gada apvērsums un PSRS izveide arī bija noziedzīga.

Atbildēt

Atbrivotajs

27.09.2016. 04:38

Vai Prieditis nav stalinists=putinists? Gaida krievu tankus? Aiz Zilupes pilns ar viniem . Var parskriet robezu un bucot uz nebedu.

Atbildēt

hm

27.09.2016. 04:26

Ko nozīmēja sagraut PSRS? Tas nozīmē, ka visu pirms tika sagrauta Baltijas rūpniecība, kā to laiku modernākā savienībā.
VEF,RRR,RVR,RER, RAF, būvējamā robotu rūpnīca ... kā pirmais tai laikā tika sagrauts Salaspils kodolreaktors. Pat neskatoties uz to, ka pētījumi tika veikti tautsaimniecības interesēs. Zināšanas ir bīstamas!
To vietā tautai tika piegādātas šokolādītes Snikers un Bounty, kā arī margarīns Rama.
Bet priviliģētākai daļai tika nodrošinātas labas algas (pat Rietumu bezdarbnieka līmenī!) un atļauja zagt.

Atbildēt

1

27.09.2016. 04:24

»

John Doe

Pilniigs idiots tas priediitis. Suuda grafomaans. Ir izaugusi vesela paaudze, kas nav piedzivojusi saulaino komunismu, rindas peec maizes un komunisma ideologijas stulbumu. Ir izaugusi paaudze, kas celo pa pasauli, macas un dzivo kopa ar citiem pasaules jaunieshiem. Izaugusi paaudze, kas ir atverta ...


komunisms nav bijis nekad ,nekur pasaule.tev varbut nepatik PSRS laika attistitais socialisms.rindas pec maizes nekad nebija LPSR laika.iznemums bija paris gadi hruscova laika,kad kukuruzas audzesanas kampanas laika bija problemas ar baltmaizes iegadi,bet tad skolniekiem baltmaizi par velti deva skola.

Atbildēt

VB

27.09.2016. 03:21

»

Arī tagad, pat minimālās algas sanēmējam, nav nekādu problēmu noīrēt kādu puspagraba ūķi ar ateju pagalmā. Arī darbu dabūt nav nekādu problēmu


Bet cik no tiem, kas stāvēja rokās sadevušies pa ts Baltijas ceļu, dzīvija ūķos un cik tieši par tādu dzīvošanu sapņoja?!

Atbildēt

?

26.09.2016. 23:53

»

deniss

Neaizmirsīsim, ka PSRS okupēja Latviju un PSRS pret latviešu tautu pastrādāja genocīdu


dombrovskis un latviesu ieredni ir izdzinusi vismaz 300 000 latviesus no Dzimtenes !

Atbildēt

?

26.09.2016. 23:51

»

deniss

Neaizmirsīsim, ka PSRS okupēja Latviju un PSRS pret latviešu tautu pastrādāja genocīdu


latvijas algotni okupe Iraku un Afganistanu kops 2003 gada !latvijas iedzivotaju skaits katastrofali samazinas kops 1990 gada .

Atbildēt

John Doe

26.09.2016. 18:00

Aa, mazliet zheel par vecaakiem, kas auga un piemerojaas vienai sistemai, bet kura hops - un pagriezaas kaajaam gaisaa. Bet nu labi beerni paruupeejas par labiem vecaakiem. Ja nu ar to ir problemas, tad kaut kas nogajis greizi audzinaashanaa.

Atbildēt

John Doe

26.09.2016. 17:53

Pilniigs idiots tas priediitis. Suuda grafomaans. Ir izaugusi vesela paaudze, kas nav piedzivojusi saulaino komunismu, rindas peec maizes un komunisma ideologijas stulbumu. Ir izaugusi paaudze, kas celo pa pasauli, macas un dzivo kopa ar citiem pasaules jaunieshiem. Izaugusi paaudze, kas ir atverta citam tautam, kulturam un vertibam. Paaudze, kas iedvesmojas no labakajiem sasniegumiem. Prieditis var pirst diivaanaa, bet atpakaljcelja nav - mums nevajag ne ideologus, ne partijas kuratorus, ne uzraugus, ne karjeru komunistiskaja partija. Ej dir$t, kropli.

Atbildēt

Edge

26.09.2016. 17:34

»

deniss

Neaizmirsīsim, ka PSRS okupēja Latviju un PSRS pret latviešu tautu pastrādāja genocīdu


"Tobrīd, 1990.gada 4.maijā, deviņi no desmit latviešiem cerēja, ka neatkarība pati par sevi atrisinās visas problēmas."
Aivars Kļavis, rakstnieks, publicists:4.maija brīvības un neatkarības sajūsma. Kur tā pazaudēta?
(LVportals,02.05.2014.)
====================================================
Būtu labi, jas LPSR/PSRS laikā radušās problēmas ar migrāciju, demogrāfiju un labklājību atrisinātos pašas no sevis pēc tā sagruvuma. Reāli Latvijas sabiedrības problēmas tikai saasinās un saasinās.

Atbildēt

Edge

26.09.2016. 17:27

»

deniss

tev žēl, ka deģenerāts staļins un krievu okupanti izsūtīja tikai latviešu tautas mazāko daļu? tev patiktu, ja mēsls staļins un krievu okupanti būtu apšāvuši visus latviešus...


Vietējie staļini un hitleri turpināja savu darbošanos arī pēc 1991.g.21.augusta:
"....Latvijas iedzīvotāju skaits tikai ceturtdaļgadsimta laikā ir samazinājies par 700 tūkstošiem cilvēku. Tikai ceturtdaļgadsimta laikā."
LU profesors, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis, demogrāfs Pēteris Zvidriņš
(NRA, 26.06.2014.)

Atbildēt

deniss

26.09.2016. 16:48

»

derdz

1. un kā ar vācu jūgu, kura ilga simtiem gadu...


tev žēl, ka deģenerāts staļins un krievu okupanti izsūtīja tikai latviešu tautas mazāko daļu? tev patiktu, ja mēsls staļins un krievu okupanti būtu apšāvuši visus latviešus?

tā kā tu iepini komentārā vācu jūga, tad atgādinu, ka krievi dzīvoja 300 gadus zem mongoļu-tatāru jūga.

Un, ja piemini Ameriku - tad atgādinu, ka Amerika 1919.gadā Latvijai piegādāja ieročus. Pateicoties tam 1920.gadā LAtvijas armija sakāva Krievijas armiju. krievi bēga asti kājstarpē iespieduši!

Atbildēt

Nodoklis

26.09.2016. 16:34

»

xx

piekrītu pilnīgi


Ārprāts. Dzīvoklis un darbs!!! Tu vispār esi dzīvojis tajos laikos! Ja Tu domā pierakstu pie savas mammas dzīvoklī, tad jā , ja domā algu ar iekodēti zagšanu savā darba vietā, tad jā

Atbildēt

Jānis

26.09.2016. 15:37

Vislabāk par Krieviju ir uzrakstījis Vilis Vītols grāmatā "Pārdomas par Krieviju." Ja kāds patiesi grib kaut ko saprast, kas ar viņu Latvijā ir noticis, iesaku izlasīt šo grāmatu.

Atbildēt

derdz

26.09.2016. 15:32

»

deniss

Neaizmirsīsim, ka PSRS okupēja Latviju un PSRS pret latviešu tautu pastrādāja genocīdu


1. un kā ar vācu jūgu, kura ilga simtiem gadu?
2. jautājums, kāpēc tā laika krievu elite ( Staļins un viņa komanda ) neiznīcināja visus dzīvojušos Baltijā un citu valstu, ja viņiem bija visas iespējas, vara, tehnika, utt.( tāpat kā angļi kolonizēja Ameriku), bet izsūtīja tikai mazāko daļu???
3. un tajā mazākajā daļā bija pietiekoši cilvēku nevainīgu nepiekā grēkojuši

Atbildēt

derdz

26.09.2016. 15:28

»

Un ko mēs redzams Ķīnā, tautas pārticību? Kāpēc ķīnieši bēg pa visu pasauli, ja tur tik jauka dzīve? Pat Latvijā gatavi dzīvot, kur "dominē" ASV un viss ir slikti, ne tā kā padumjajos laikos. Jūs Ķīnā esiet bijis? Ja būtu bijis, tad šādas muļķības par Ķīnas "lielisko" piemēru, pat nepieminētu...


kāpēc angļi, franči, spāņi, portugāļi tā skrēja uz Ameriku, ka viņi kļuva dominanti un indiāņi pamatiedzīvotāji ar vien mazāk palika un paliek, lūk, mūsdienās tas varētu izpausties citā formā!

Atbildēt

deniss

26.09.2016. 15:25

Neaizmirsīsim, ka PSRS okupēja Latviju un PSRS pret latviešu tautu pastrādāja genocīdu.
Dzīve zem krievu okupanta bija smaga un necilvēcīga. Labi, ka PSRS sabruka un vairs pie varas nav krievu okupanti.

Atbildēt

26.09.2016. 14:58

»

xx

piekrītu pilnīgi


Arī tagad, pat minimālās algas sanēmējam, nav nekādu problēmu noīrēt kādu puspagraba ūķi ar ateju pagalmā. Arī darbu dabūt nav nekādu problēmu.

Atbildēt

xx

26.09.2016. 14:16

»

Neiedziļinoties detaļās

1) "mums ir tiesības ietekmēt ES lēmumus...


piekrītu pilnīgi
tad dzivoklis labāks vai sliktaks bija katram un darbs bija - izvēlies
bērni mācījas to kas patika vai padevās nevis kur var nopelnīt

Atbildēt

asv koloniala valsts

26.09.2016. 13:46

»

Nu nebūtu PSRS sabrucis, bet "reformēts", un? Kāds būtu "reformu" rezultāts mēs visi varam redzēt tagadējās Krievijas izskatā. Nevajag fantazēt, atliek tikai salīdzināt reālos piemērus. Jo notikt var tikai tas, kas ir reāli noticis. Pārējais ir utopija un vēlmju domāšana. Nezin kāpēc nav redzamas straumes...


asv dzivo uz visas pasaules rekina,uspiezot visai pasaulei nevertigo papira usd.nu bet Priedisa kungam vajadzetu izpetit,uz ko asv panema agentu gorbacovu,vai uz vina radinieku sadarbibu ar vacu hitleriskajiem iebrucejiem Lielaja tevijas kara !

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.09.2016. 13:17

»

Neiedziļinoties detaļās

Jā varbūt tas viss tā ir. Jāsalīdzina rādītāji, nejau viens vai divi, lai to visu izmērīt...


Tie kas izzog budžetu tukšu, jebkurā gadījumā bļaus cik tad bija slikti un cik tagad labi. Lai nekas nemainītos.
Tie kuru lēmumu rezultātā ir sasniegti daudzi šī brīža rādītaji arī neko negrib mainīt, jo viņiem faktiski jāsēž aiz restēm

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.09.2016. 13:15

»

Neiedziļinoties detaļās, paskatīsimies uz vidējo dzīves ilgumu, kāpēc tas Latvijā kopš padumjās impērijas izbeigšanās ir būtiski pieaudzis, ja viss tik slikti? Paši sakiet, ka nabagi 44%, labi, tātad 56% nav nabagi, loģiski. Bet padumjā impērijā nabagi bija 99%, tas, kas toreiz bija "vidējs dzīves līmenis...


Jā varbūt tas viss tā ir. Jāsalīdzina rādītāji, nejau viens vai divi, lai to visu izmērīt.
Skatoties arī ko nozīmē labāk? Skatīties plazmas TV, sēdēt soc tīklos, braukt ar mersi. Dzīvot savā privātmājā?
Bet ja privātmāja ir kredītā uz visu dzīvi. Nu nezinu, te ir jādiskutē. Vienam iepirkties bez limita ir pats svarīgakais, citam pilnīgi kautkas cits

Atbildēt

Kurts Knuts

26.09.2016. 13:14

KĀ VIENMĒR SAKARĪGI UN IZSVĒRTI,bet deļfos,tvopoļnetos ir bijis prāts-ļoti šaubos.

Atbildēt

26.09.2016. 13:08

»

Neiedziļinoties detaļās

1) "mums ir tiesības ietekmēt ES lēmumus...


Neiedziļinoties detaļās, paskatīsimies uz vidējo dzīves ilgumu, kāpēc tas Latvijā kopš padumjās impērijas izbeigšanās ir būtiski pieaudzis, ja viss tik slikti? Paši sakiet, ka nabagi 44%, labi, tātad 56% nav nabagi, loģiski. Bet padumjā impērijā nabagi bija 99%, tas, kas toreiz bija "vidējs dzīves līmenis", tagad ir pamats saņemt sociālo palīdzību no pašvaldības kā nabagam. Toreiz inženieris dzīvoja sūdīgāk kā tagad daudzi nabagi.

Atbildēt

26.09.2016. 13:03

»

Andrievs

Pasaule ir tik jauki iekārtota, ka katrai parādībai var atras pretmetu vai simetrisku spoguļatēlu. Un tad, aplūkojot tādu pretmetu, var izdarīt secinājumu arī par pirmās parādības vērtējumu...


Un ko mēs redzams Ķīnā, tautas pārticību? Kāpēc ķīnieši bēg pa visu pasauli, ja tur tik jauka dzīve? Pat Latvijā gatavi dzīvot, kur "dominē" ASV un viss ir slikti, ne tā kā padumjajos laikos. Jūs Ķīnā esiet bijis? Ja būtu bijis, tad šādas muļķības par Ķīnas "lielisko" piemēru, pat nepieminētu.

Atbildēt

26.09.2016. 13:00

Nu nebūtu PSRS sabrucis, bet "reformēts", un? Kāds būtu "reformu" rezultāts mēs visi varam redzēt tagadējās Krievijas izskatā. Nevajag fantazēt, atliek tikai salīdzināt reālos piemērus. Jo notikt var tikai tas, kas ir reāli noticis. Pārējais ir utopija un vēlmju domāšana. Nezin kāpēc nav redzamas straumes ar gribētājiem no Latvijas pārcelties uz Krieviju, gluži otrādi, Krievijas iedzīvotāji meklē iespējas emigrēt uz citām valstīm un pat varas elitei pietuvināto bērni dzīvo ārpus Krievijas. "Sliktā" ASV dominēja Rietumeiropā visu Auksto karu, PSRS dominēja Varšavas blokā. Kur bija dzīves līmenis augstāks? Kurā virzienā rāpās pāri Berlīnes mūrim?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.09.2016. 12:36

»

anon

Pirmkārt, ASV hegemonija, ņemot vērā citas alternatīvas, ir ļoti pat laba. Veiksmīga, bagāta, spēcīga valsts uzspiež citiem tos principus, kas padarīja to par tik lielisku valsti. Brīnišķīgi, lai arī nedaudz pazemojoši, ka paši nesaprotam, kas jādara. Turklāt, ES nemaz tik brīvi nepakļaujas ASV vēlmēm...


1) "mums ir tiesības ietekmēt ES lēmumus"
Lūk vācieši par tādiem kā tu pasmejas, parādot kā tās ietekmēšanas iespējas izskatās reālajā dzīvē.
https://www.youtube.com/watch?v=Ftl24tTfmyY
+ https://www.youtube.com/watch?v=XJF9KIeTfBQ
+ Kautgan nepieminējāt, zinu tādus kā jūs. Teiksiet arī, ka prese ir neatkarīga - lūk vācieši smalki vēlreiz pasmejas par jums
https://www.youtube.com/watch?v=OzyM_dCo0lo

2) "Latvijā dzīves līmenis ir daudz augstāks nekā LPSR"
Man nav nekādu šaubu, ka tie kas ar kangaru palīdzību uz tautas vajadzību rēķina katru dienu no budžeta pārpumpē naudu savās kabatās - dzīvo ļoti labi. Cik ta tādu ir? 15% max
Absolūti lielāka daļā cilvēku faktiski ir nabagi. To pat parāda EUROSTAT statistika - 44%.
Lai salīdzinātu jāskatās konkrētus rādītajus. Ekonomiskā izaugsme? Nu un tas nav galvenais. Pēc kraha var būt 20 gadus izaugsme un tik un tā divas reizes atpalikt svarīgos rādītajos. Ar šo var manipulēt.
Agrāk piemēram ja uz ielas parādījās kāds bomzis, tad policisti to redzot uzreiz sāka noskaidrot kas par lietu, kā tā, kas notika. Tagad? Ar šo rādītaju daudz grūtāk manipulēt

Atbildēt

orgānu donoram

26.09.2016. 12:14

»

anon

Pirmkārt, ASV hegemonija, ņemot vērā citas alternatīvas, ir ļoti pat laba. Veiksmīga, bagāta, spēcīga valsts uzspiež citiem tos principus, kas padarīja to par tik lielisku valsti. Brīnišķīgi, lai arī nedaudz pazemojoši, ka paši nesaprotam, kas jādara. Turklāt, ES nemaz tik brīvi nepakļaujas ASV vēlmēm...


Izrādās, ka tu esi pašas pirmās pārdevis savas vienrievu smadzenes 3. šķiras subproduktos. Tad jau labāk tu būtu pārdevis savu mēli, kura tev ir nodilusi galīgi plāna, ilgtspējīgi trinoties gar tavu āmurikāņu saimnieku celulīta izkropļotajām pakaļām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...