Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Odiozā odiseja

Arturs Priedītis
28.12.2017.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zikurats

03.01.2018. 11:23

Netiiro dveselju atmazgåshana - tådiem Priediishiem ir ko baidities. Nauda ari nesmird.

Atbildēt

Jā,

31.12.2017. 12:36

»

ose

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem


ekstraverts morāls kroplis - pa Pelše- Guļāns - Maizītis čekas rekomendāciju līniju uz amatiem. Nāvi komunistu noziedzniekiem!

Atbildēt

ose

31.12.2017. 07:24

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem.

Komunista Andra Guļāna bijušais iebīdītais ģenerālprokurors Jānis Maizītis - vai morālais kroplis?

Atbildēt

Jā!

31.12.2017. 03:42

Priedīša nostāja vienkārša - lamāt tos čekistus var, tikai viņu vārdus publiskai atklātībai nodot nevajag.(Rejat sunīši, tikai nekožat!)

Atbildēt

Alleluja!

30.12.2017. 13:58

»

Ģeniāls profesors Priedītis!!

Allelujā


Lai tas augstais dod viņam saprašanu atkrist no murgu idejām! Alleluja!

Atbildēt

Ģeniāls profesors Priedītis!!

30.12.2017. 12:42

»

Piektdiena. Priedītes.

Ģeniāls profesora teksts. Aleluja


Allelujā!

Atbildēt

Nu nu

30.12.2017. 12:40

»

nestaprāns neraimonds

manuprāt, svarīgāk ir, ko saka, nevis kas saka...


Kangari, tas būtu cēli un teiksmaini! Tie vairs nav latvieši, Kangars vēl nožēlotu - to be or not to be garā. Un moš pārdomātu varoņtēlā, eposā.. Bet šie komunisti, čekisti VDKašņiki ir kropļi savam un tikai pašlabumamam. Viņiem pat nav domu ko nožēlot, vai latviešu ideāli. Utt. Tie ir dzīvnieki, kas latviešu nācijas vārdā likvidējami, lai atjēcas citi un apdomājas.. Ja ne - la finita!

Atbildēt

nestaprāns neraimonds

30.12.2017. 12:13

manuprāt, svarīgāk ir, ko saka, nevis kas saka:
"Mēs šodien runājam par meliem, ko par mums izplatīja un vēl šodien izplata gan krievi, gan vācieši, bet aizmirstam politiskus melus un represijas pašu vidū."
Vai tad nav šodienas realitāte? Kuri tad ir tie vecie čekisti un komunisti, kas šo valsti par bandītu citadeli padarījuši, ja ne paši latviešu kangari?

Atbildēt

Hmm

30.12.2017. 11:53

»

Edge

Ja kādam vajag, tad salīdzinājumam noderēs statistikas dati. Atliek vien "ieguglēt


Esi bots? Kuru pieregulē Pietiek? Mediators variācijā? Plus bots? Hmm apdomāju ražot botus internetveikalu apkalpošanai. Laikam, nāksies pārprofilēties. Neredzu šķēršļus. Botu tirgus pēc bitcoint maningošanas, kura aiziet vēsturē, būtu nokinas trakums.. Dažiem Silicija ielejā.. Bļin! Bots.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 11:40

Ja kādam vajag, tad salīdzinājumam noderēs statistikas dati. Atliek vien "ieguglēt" -
Crime in the United States -
un Rietumu paradīzi sajūsmā dalīties!

Atbildēt

Hmm

30.12.2017. 11:34

»

Edge

Tas ir normāli, bet to tikai "boti" var izskaidrot...


visi zin, ka esi bots Edge. Ja atbildēsi noliedzoši, būsi nebots.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 11:32

»

Naf, naf uzdevumi!

Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos...


Tas ir normāli, bet to tikai "boti" var izskaidrot?
"FIB nespēj rast Lasvegasas šāvēja motīvus, lūdz sabiedrības palīdzību"
Klārkas kauntija tiesībsargs Kevins Makmahils presei atklāja, ka izmeklētājiem pēc vairāk nekā tūkstoš potenciālo pavedienu izskatīšanas un pārbaudīšanas joprojām nav izdevies rast kaut mazāko iemeslu, kāpēc turīgais azartspēļu cienītājs Padoks nogalināja 59 un ievainoja 489 cilvēkus traģiskākajā apšaudē ASV jaunāko laiku vēsturē. (delfi.lv)

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 11:28

»

Naf, naf uzdevumi!

Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos...


Divas atšķirīgas pasaules. Lai tā paliek - man viņu problēmas negribas risināt. Lai "boti" uzdzīvo savā Rietumu paradīzē kopā ar psiholoģiski varenajiem un nesaudzīgi reformētajiem!
US Mass Shootings, 1982-2017: Data From Mother Jones’ Investigation
The full data set from our in-depth investigation into mass shootings.
motherjones.com

Atbildēt

Naf, naf uzdevumi!

30.12.2017. 11:06

»

Yes

Staprāns, tāpat kā visi ārzemnieki, Latvijas problēmās ir dumjš, jeb kā Ļeņins teiktu - labticīgs idiots. Tante Melānija viņam var stāstīt, skaidrot, pat sarakstīt veselus 6 sējumus, viņš pacietīgi klausīsies, piekrītoši mās ar galvu, bet beigās naivi pajautās: kāpēc jūs neprotestējāt, kāpēc negājāt...


Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos rietumos to neizprot un jūtas brīvi. Visi - Saeima, pašvaldības, tostarp lauku, kuras tāpat pārvalda bij. čekisti un komunisti, ir sašķeltas pēc klanu principa - draugos ar pašvaldības bosu, vai naidā..Divas atškirīgas pasaules. Bots.

Atbildēt

Yes

30.12.2017. 09:50

»

no Raimonda Staprāna:

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm...


Staprāns, tāpat kā visi ārzemnieki, Latvijas problēmās ir dumjš, jeb kā Ļeņins teiktu - labticīgs idiots. Tante Melānija viņam var stāstīt, skaidrot, pat sarakstīt veselus 6 sējumus, viņš pacietīgi klausīsies, piekrītoši mās ar galvu, bet beigās naivi pajautās: kāpēc jūs neprotestējāt, kāpēc negājāt ielās, nerakstījāt vēstules Apvienotajām Nācijām un lielvalstu vadītājiem? Līdzīgi uzvedas visi emigranti, Kangeri ieskaitot. Vai arī darbojas kādā uzdevumā.

Atbildēt

Aizver žaunas čekistu

30.12.2017. 07:22

»

Edge

Bez cekistiem un jekistiem Latvija nebūtu "iekšā...


un sātana Piebalgas alus reklamētāj!

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 05:05

»

izcils notikums Latvijas vēsturē

"Nekad neesmu uzskatījis Latvijas prezidenti Vairu Vīķi–Freibergu par čekas aģentu. Allaž esmu pieturējies pie uzskata, ka viņa ir izcils notikums Latvijas vēsturē, un man nav pieņemams, ja kāds, izmantojot manis sacīto, vēlas to apšaubīt," vēstulē laikrakstam "Diena" raksta Staprāns, norādot, ka viņš...


Bez cekistiem un jekistiem Latvija nebūtu "iekšā".
Nav brīnums, ka cekistu un čekistu kritizētājs Imants Lešinskis līdz Latvijai pēc 1985.g. netika.
Trimdas spice atbalstīja "savējos":
" Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
(Sk. vairāk - Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988)

Atbildēt

Nepievienojies

30.12.2017. 01:47

»

Lauķis

Nevaru pievienoties Priedīša domai...


Priedīša domai? Apdomā labi!

Atbildēt

izcils notikums Latvijas vēsturē

30.12.2017. 01:12

»

no Raimonda Staprāna:

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm...


"Nekad neesmu uzskatījis Latvijas prezidenti Vairu Vīķi–Freibergu par čekas aģentu. Allaž esmu pieturējies pie uzskata, ka viņa ir izcils notikums Latvijas vēsturē, un man nav pieņemams, ja kāds, izmantojot manis sacīto, vēlas to apšaubīt," vēstulē laikrakstam "Diena" raksta Staprāns, norādot, ka viņš ir pārprasts. Atgriežoties pie sacītā, jāatgādina, ka intervijā Staprāns atklāja, ka uzturējis kontaktus ar čekistiem un to nenožēlojot. Tālāk mākslinieks stāstīja, ka tamdēļ no tautiešu puses uzskatīts par pakalpiņu, arī "mūsu tagadējā prezidente bija pakalpiņš Nr. 1". Turpinot tematu, Staprāns apgalvoja: "Neesmu pārbaudījis, bet, ja maisi tiktu atvērti, es noteikti tur būtu iekšā. Tāpat mūsu tagadējā prezidente būtu tur iekšā..." Prezidente sava vārda esamību čekas maisos kategoriski noliegusi.

Atbildēt

dienests goda lieta

29.12.2017. 19:35

- Herr Štirlic, jums kaput. Mēs atradām jūsu pirkstu nospiedumus uz krievu pianistes apaļumiem.
- Bet jūs, herr Miller, onanējat savā tualetē.

Atbildēt

kāda psihoze?

29.12.2017. 19:11

»

lauķis

Kā nu nebūs psihoze ja izrādīsies ka ,,dziesmoto revolūciju,, izveidoja un vadīja VDK , ja štata darbinieku vidū atradīsies , piemēram , Godmans , VVF , Priedītis, u.t.t


tas jau sen zināms, ka perestroika un "neatkarība" bija partijas bozu biznesa projekts, lai legalizētu jau sazagto (par ko PSRS draudēja pat viška... - paprasiet, Borovkovam par siltajām zemēm) un prihvatizētu vēl atlikušo (ko sāka apdraudēt Gorbačova palaistie groži ar kooperāciju)

Atbildēt

no Raimonda Staprāna:

29.12.2017. 19:03

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm

DRAMATURGA PIEZĪMESŠī luga rakstīta kā biedinājums, lai Latvijā tas nekad vairs neatkārtotos. Arī tādēļ, lai atgādinātu, ka toreiz, trīsdesmit ceturtajā, mūs neapspieda svešas varas, bet gan latvieši paši sevi. Mēs šodien runājam par meliem, ko par mums izplatīja un vēl šodien izplata gan krievi, gan vācieši, bet aizmirstam politiskus melus un represijas pašu vidū. Vadoņa valdīšanas laikā likums „Par sabiedrisko kārtību un drošību” draudēja ar administratīvu naudas sodu līdz Ls 1 000 un arestu uz nenoteiktu laiku bez tiesas lēmuma tiem, kuŗi kritizētu valdību vai izplatītu par to kaitīgas baumas. Vēsturnieka Ādolfa Šildes uztverē Latvija, sākot ar 1934. gadu, kļuva par policijas valsti. Neskatoties uz to, der atcerēties, ka brīvību un demokrātiju toreiz atbalstīja droši vien ne vairāk kā puse tautas un ka laba tiesa latviešu pēc „stingra saimnieka”, kuŗš tad ievestu kārtību, drošību un materiālu labklājību, ilgojas vēl šodien.

Pirms apmēram 10 gadiem apmeklēju savu tanti, advokāti un žurnālisti Melāniju Vanagu, kas sarakstījusi sešus biezus sējumus par saviem piedzīvojumiem gan neatkarīgajā Latvijā, gan izsūtījumā Sibīrijā. Viņa pēc pārliecības bija Ulmaņa diktatoriskā režīma atbalstītāja un vadonības ideoloģijas propagandētajā. Tāda viņa arī palika līdz savai nāves dienai. Mūsu draudzīgo sarunu gaitā viņa žēlojās par mūsdienu korupciju, ko, viņas skatījumā, varētu novērst tikai labdabīga, apgaismota diktatūra. Tajā laikā viņa lika lielas cerības uz toreizējo ministru prezidentu Andri Šķēli, kuŗam tad vajadzētu būt pietiekami stipram, lai atlaistu nederīgo Saeimu un ņemtu valsts grožus savās stiprajās rokās. Tas nenotika, un viņa neilgi pēc tam nomira, nepiedzīvojusi savu sapņu piepildīšanos. Savā dzīves laikā man viņa šķita esam izglītota, racionāla persona, un, par viņu domājot, es arī rakstīju šo lugu.

Atbildēt

Edgars

29.12.2017. 17:39

»

Meistars meistaru

no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā


Edgars/Edge pievērš uzmanību objektīvi notiekošajiem PROCESIEM, lai esošo SITUĀCIJU apskaidrotu - nākotnes ainu iezīmētu.
Domājiet, pilsonīšī, padomājiet par "klupšanas akmeņiem", jo paši akmeņi jau uz ceļa nepaŗādījās - un paši no ceļa neaizies.
"Ziņojumā nosaukti būtiskākie klupšanas akmeņi Latvijas valsts attīstībā"
Patlaban būtiskākie klupšanas akmeņi valsts attīstībā ir zinātnes, pētniecības un inovāciju attīstība, secināts Pārresoru koordinācijas centra (PKC) izstrādātajā Nacionālās attīstības plāna 2014.-2020.gadam (NAP2020) un Latvijas ilgtspējas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam īstenošanas uzraudzības ziņojuma projektā. (kasjauns.lv)

Atbildēt

Malacis!

29.12.2017. 15:58

»

atkal Manikaks porcijs srrrancijs

stukaču lapsudīrātavā trako


Meistars meistaru pa gabalu atpazîst!

Atbildēt

hm

29.12.2017. 14:33

Domāju, ka šajā gadījumā politiķu mērķis ir sagatavot Latvijas cilvēku masas ES izjukšanai (vairāki ātrumi, Eiropas Savienotās valstis ...), kur, maz ticams, ka Latvijai tiks rezervēta vieta.
Vai arī sakarā ar struktūrfondu, tranzīta izzušanu, kas sagaidāms jau tuvākajā nākotnē. Tautieši noskaitušies metīsies uz barikādēm ... bet varas pārstāvji vispirms karstākos prātus atvēsinās ar policijas iegādātajiem ūdensmetējiem, bet pēc tam paziņos - visa vaina gulstas uz čeku . Vai ta pūlim ienāks prātā, kad, pirms cik paaudzēm Latvijā darbojās VDK? Maisi tak ir un tajos kaut kas iekšā atrodas ...
Ja šis ir ārzemju specdienestu projekts, tad lieta varētu būt nopietnāka. Lībija un Sīrija pirms laika taču skaitījās labklājības zemes, ar senāku un augstāku kultūru, kā te, Baltijā. Un kas šodien? Jācer, ka tik tālu tomēr nenonāks.

Atbildēt

Ieviņa

29.12.2017. 14:24

Šis temats ir kā penis – tik daudz un bieži apžļembāts no visām pusēm, kā izskatās kā novārīts.

Atbildēt

atkal Manikaks porcijs srrrancijs

29.12.2017. 14:07

»

Tabletîti!

Àtri


stukaču lapsudīrātavā trako!

Atbildēt

Tūlīt pēc

29.12.2017. 13:53

»

Paldies

par kolosālo rakstu un komentāru! Esiet sveiks


manis apmelošana pietiekcomā, papildus bez manas kā privātpersonas atļaujas manu vārdu un uzvārdu nopublicējot lapsai savā portālā, man radīja nepatikšanas, jo mana vārda publicēšana radīja kādas nezināmas līdz galam represijas pret mani, no kurām tā arī neesmu izkūlies. Bet tieši man var būt pret stukaču lapsu pretenzijas. Paldies tam augstajam, ka man nepietika prāta izpaust manu vārdu, jo man šausmīgi kauns no sevis. Atvainojies man joprojām nav stukaču lapsa, bet lai tas paliek uz šīs sirdsapziņas, jo man tā nav jālūdz, bet kauns no sevis ir mana iekšējā nepieciešamība.

Atšķirībā no aģenta lapsas mana stukača privilēģija ir tā, ka nevienu personīgi nepazīstu un varu brīvi paust savus viedokļus gan tādus, kas valsts varai patīk, vai nepatīk. Otrkārt, nepazīstot pats sevi personīgi,valsts varai nav nekāda pamata mani iepīt apsūdzībās pret lapsu.

Lai tas augstais mani vada pa pareiziem ceļiem pa tasino uz trakomāju atpakaļ!

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 13:37

»

Labākais,

kas šai prtālā ir! Meistars meistaru pa gabalu atpazīst! Gudrs vīrs! Profesors


skapī iepazīst visos caurumos! Saglabājiet vismaz savu pašcieņu ja spējat, un pārtrauciet putrot, visu padarot vēl ļaunāku! Paldies. Lai Jums vecas pašam nonākt pie savas apskaidrības! Mani kāds operatīvais dienests izsekoja veselu mēnesi, no sākuma slepeni, ko ātri atklāju, kad viņiem piedraudēju, mani sāka ar novērošanu un izsekošanu terorizēt atklāti, cerot, ka stresa apstākļos atklāšu personas ar kurām kontaktējos. Iespējams. Tieši mēnesi. Apmuļķojot sekotājus, es pat atklāju viņu konspiratīvo dzīvokli, kas viņus vēl vairāk satracināja. Nu jau pietiek! Tā ka turieties no manis pa gabalu, jo esmu individuālists. Un man nav un nevar būt autoritāšu. Komentēšana ir mana izklaide.

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 13:26

»

Meistars meistaru

no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā


un stukaču sugas partneri no attāluma atpazīst, bet pedurskapī iztolerē visos caurumos! Jau no padumlaikiem esam štata stukačos, bet Suņ dzi Karakulikasimākslu neesat lasījis, arī Kamasutras menedžeriem, jo nepareizi interpretējat manis minēto empātiju. Karakulikasi stratēģija bez trim principiem ietver arī iejušanos pretinieka ādnusā, izprotot viņa domu gājienus esošajā situācijā. No tā izriet, ka es ar bez mazākās līdzjūtības pret sev līdzīgiem draņķa stukačiem, izprotot empātiski viņu domas - redzu, ka viņiem nav nepieciešamības ne atklāties, ne nožēlot. Ne mazākās. Tāpat kā man, tāpēc sevi nemaldinu ar cerībām, ka tā varētu notikt vispār. Bet, kā teicu, lapsa pasteidzās pirmais, ceļot sev labumu kā čekas laikos, kā īsts čekists- stukačs.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

29.12.2017. 12:59

»

Mazpisanczs no Dikļiem

Piekrītu, jo karamākslu Dikļos nevienam nemāca, visi stūri apčurāti, jurtas tukšas, mēness nespīd, debess klāra. Tabletei, zaraza, beigušās


laiks tabletītei! jāaizdodas pie galvasdaktera atkal. pēc lapsāņu stukaču karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem.

Atbildēt

Kauna traipu paaudzes.

29.12.2017. 12:52

»

Lauķis

Nevaru pievienoties Priedīša domai...


Process noteic visu. Priedīša ģēnijs neaprakstāms.

Atbildēt

Mazpisanczs no Dikļiem

29.12.2017. 12:50

»

šis ir

slima lapsāņu stukača murgu portāls ar slimiem stukačiem komentētājiem botiem. pēc karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem


Piekrītu, jo karamākslu Dikļos nevienam nemāca, visi stūri apčurāti, jurtas tukšas, mēness nespīd, debess klāra. Tabletei, zaraza, beigušās!

Atbildēt

šis ir

29.12.2017. 12:43

»

Neparasti vērtīgs raksts

par laimi piektdienā, būs par ko brīvdienās domāt. Vairāk šādu sacerējumu, pietiek, vēl vairāk


slima lapsāņu stukača murgu portāls ar slimiem stukačiem komentētājiem botiem. pēc karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem.

Atbildēt

Lauķis

29.12.2017. 12:35

Nevaru pievienoties Priedīša domai.
Arī mani interesētu kādu apsvērumu vadīts, savulaik, manu tēvu KGB nodeva pagastā dzīvojošais stukačs, pat - ja viņš ir miris.
Pie šiem maisos esošajiem uzvārdiem un motivācijām stukačot jābūt iespējām nokļūt katram, kura ģimenei tas varētu būt interesanti.
Kāpēc tikai tiem, kuriem ir nodarītas pārestības - tās būtu jāaizmirst? Tas man joprojām nav skaidrs, jo tādas lietas atceras paaudzēm.
Un tieši tāpēc šie pāridarītāju uzvārdi ir jāatklāj, lai arī to nākošās paaudzes varētu šo kauna traipu panēsāt tā, kā šos apmelojumus vajadzēja pārciest cietušajiem.
Citāda rīcība, domāju, ka neveidos izlīgumus šajās divās pretējās nometnēs.

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 12:32

»

Edge

"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni." Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ.(nra.lv...


no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā.

Atbildēt

Edge

29.12.2017. 12:24

»

Arturs Priedītis

Aizvadītajās dienās (pēc esejas sagatavošanas) sociālā psihoze sasniedza jaunas odiozas virsotnes. „NRA” publicēja ārprātīga muļķa un morālā pederasta ļoti melīgu „stukačgrēksūdzi”, kuru tūlīt pasludināja par nacionālo varoņdarbu. Morālo pederastu intervēja cilvēks, kura tikumiskā reputācija jau sen...


"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni." Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ.(nra.lv)
======================================================
2017.g. "perestroikas" iedvesmotāji un tribūni "lej vasku" un "pūš pīlītes" par tēmu "latviešiem" gluži kā LTF kongresos 80. gadu beigās. Auseklīšu veterānu "gulbja dziesma", kuru tikai retais vairs nopietni uztver. Nekādi tādi segmenti "kā izlūkdienests, kontrizlūkdienests un politiskās drošības dienests" netrūkst - to pat 2017.g. publicētais Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta pētnieka Zigmāra Turčinska pētījums uzskatāmi apliecini. Ikvienam noder atmiņu atsvaidzināt - atcerēties CIP u.c. Rietumvalstu slepeno dienestu kaunpilno izgāšanos Latvijā. Lasiet pētījumu, pilsonīši - un varēsiet pasūtīt profesorus priedītēs!
Zigmārs Turčinskis:"KGB slepenie arhīvi. Spiegu spēles Latvijā: CIA aģenti PSRS dienestā"
( lsm.lv)

Atbildēt

VDK 5.nodaļas darbinieks:

29.12.2017. 11:22

1979 nov.-1987 jūl. LPSR Zinātņu akadēmija: zinātniskais redaktors izdevniecībā "Zinātne", zinātniskais līdzstrādnieks Valodas un literatūras inst., ZA Prezidija Redakciju un izdevumu padomes zinātniskais sekretārs (atbild par zinātniskās literatūras izdošanu LPSR).

Atbildēt

Ja nu atver?

29.12.2017. 11:16

»

Moonstertum

Jāāāāāā


Oooooo, āāāā, ūūū, jē, jē, jē! Un publicē! WOW!

Atbildēt

Moonstertum

29.12.2017. 11:15

Jāāāāāā!
Tagad daudziem ir pamats uztraukties! Ja nu atver, ja nu publicē? :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...