Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nepiekritu

27.06.2016. 13:00

»

tu

Salīdzināji 60 miljonu tirgu ar 500 miljonu tirgu


60 miljonu tirgus un tikai vienaa valstii! Nejauc mazu valstu tirgus kopaa vienaa katlaa. Anglijaa ir viens no visslielakajiem sitprakajiem tirgiem Eiropaa. Taa kaa nevajag te jaukt ar Bulgarijas vai Rumanijas!

Atbildēt

de iure

26.06.2016. 11:24

Anglijai būs jābūt pašai saviem likumiem.

Vai kāds nezin, cik regulas un direktīvas gadā
rada ES un cik tas maksā un ko angļi darīs?

Atbildēt

nepiekritu

26.06.2016. 06:58

»

tu

Vispirms apskaties cik Šveice vai Norvēģija maksā ES un ar britiem būs tieši tas pats, turklāt viņi zaudēs jebkādu ietekmi uz ES lēmumiem, bet būs spiesti tos pildīt, ja gribēs sadarboties


Eiropas bizness un ekonomika ir loti atkariga ari no UK tirgus, taa kaa nevis Anglijai bus japiemaksaa par iespeju but Eiropas tirguu, bet pati Eiropa bus prieciga nepazaudet tadu tirgu kaa UK! Piemeram, Belgijai UK ir nenormali svariga, jo taa pardod UK loti daudz precu. Belgija nekad negribes zaudet UK kaa biznesa partneri, taa kaa milzu naudas, kas bus jamaksaa Uk par iespeju but ES tirguu dzimst tikai slimu demagogu galvinas!

Atbildēt

Vo

25.06.2016. 11:31

Tikai viens teikums no šī raksts ir vērts, lai par to padomātu:
"Arī eiro kurss pret ASV dolāru ir samazinājies ļoti nozīmīgi, par 3.3%"

Atbildēt

inside hula hoop

25.06.2016. 06:57

Neviena sakarīga raksta vai komentāra par brexit ietekmi uz lv
Tikai visādi atgremojumi un preses pasviestās "pērles"
Kur ir mūsu politologi, analītiķi? Mums ir analītiķi? Pat neviena puslīdz daudzmaz jēdzīga konspiroloģiska hipotēze nav! ES "liberasti", skaidrs šokā. Bet, ko par brexit saka b.lembergs, piem., priecājas, plaukšķina, dejo džigu, kasa pauri..?
Šahs ir varena spēle, politiskais šahs vispār.. saprast, kāpēc UK referendumā tika pieļauts 51, 9% exitistu nevar.. (tikai nesakiet, ka tā darbojas demokrātija, ka britu tauta tā nobalsoja.. kā viņi nobalsoja, to Dievs vien zina un vēlēšanu komisija)
Kamerons nemaz tik satriekts neizskatās un Baraks šķiet arī netaisās raudāt.. Putins priecājas (kas ir strange, strange, strange).. par ko? US un UK būs pielaidīgākas par ES? Nu jau! Bet Putins un visi gremlini priecīgi.. ES sabruks? Un? Noņems sankcijas? Līdz tam Krievija paspēs sabrukt tik un tā.. tad par ko priecājas gremlini?.. briesmīgi bēdājas tikai izmantotie ES "liberasti"..
Kas ir? Kāpēs UK elite izlēma aiziet? Šobrīd.
Kā jau iepriekš tika paredzēts, ka 2016.gadā, nevis 2014.g., sāksies "paradigmas maiņa". Ko mums sagatavojuši pasaules likteņa lēmēji? Kas tiks sagrauts un ko izveidos no jauna? Šis ir trieciens nwo jeb jauna nwo veidošanas spirāle?
Kāds baigi labi nopelnīs uz valūtu svārstībām, tas skaidrs, bet kā ar ģeopolitiku? Tas, ka mūs aptīrīs, skaidrs, bet, vai atstās dzīvus?

Atbildēt

tu

25.06.2016. 05:48

»

ilgtermina

UK dodas ekanomiska izraviena prom no es!nemaksas vairs nodevas briselei un partrauks finanset dombrovska, kalnietes,vaideres,karina verveletas mulkibas


Vispirms apskaties cik Šveice vai Norvēģija maksā ES un ar britiem būs tieši tas pats, turklāt viņi zaudēs jebkādu ietekmi uz ES lēmumiem, bet būs spiesti tos pildīt, ja gribēs sadarboties.

Atbildēt

Mumitrubs

25.06.2016. 05:26

»

hmm hmm hmmm hmmm

Ja jūs kā papagailis atkārtojiet to pašu ko saka reptilis, tad jūs saņemsiet tādu pašu attieksmi. Ja jūs gribiet redzēt līmeni, paskatieties spogulī...


Atvainojiet, bet Jums bija taisnība, - "vatņiki" ir sastopami daudzās tautās, acīmredzot, - arī latviešu vidū. Jūsu komentārs man izraisīja tieši tādas asociācijas. Esmu izdarījis kļūdu, vēršoties pie Jums, bet tagad esmu gatavs to labot, - nevēlos ar Jums un Jums līdzīgajiem kontaktēties, tāpēc beigsim šo informācijas apmaiņu! :)

Atbildēt

Panamas papīrs

25.06.2016. 02:40

»

xx

ES par to vajadzeeja domaat, kad februaarii Kamerons nekaadu sakariigu vienoshanos nevareejja panaakt . Atbrauca maajaas pec sarunaam ar ES , un kaut pats apgalvoja , ka ir kaut ko sasniedzis , anglju veeleetaajs aciimredzot saprata , ka par viniem Eiropa nirgaajas . Luuk rezultaats...


UK nespēj saprast, ka kariņš, Vaidere, Klaniete un līdzīgie, neko nedarot Briselē, saņem 6000-10 000 euro mēnesī.

Kariņš „karo” pret ofšoriem, bet neatklāj sabiedrībai, cik īsti pats pelna Briselē, jo viņa ienākumi ir 6000 - 10 000 euro mēnesī. Prātam neaptverama summa - noguruši vai pārstrādājušies ne Vaidere, ne Klaniete, ne Zīle, ne Kariņš, ne Grigule neizskatās. Viņu glumās sejas spīd no pārticības. Katrs vārds, ko tie apviļā savā mutē, tiek pasniegts kā dāvana Latvijas nabagajiem.

Atbildēt

3.14c

24.06.2016. 23:46

UK vairs neapmaksas kalnietes ekskursijas !

Atbildēt

ilgtermina

24.06.2016. 23:44

»

Cetkins

Nav ko spriedelēt - viss vienkāŗši. Ja bagāta EU valsts iet prom, tad ... tirgus, pa lielam, nav


UK dodas ekanomiska izraviena prom no es!nemaksas vairs nodevas briselei un partrauks finanset dombrovska, kalnietes,vaideres,karina verveletas mulkibas.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 21:05

»

aha

iesāk lavīnu, kas aizslaucīs UK vēstures mēslainē


Un vai tad tas ir kaut kas slikts? Manuprāt, Krievija pat vēl vairāk prasās pēc aizslaucīšanas - vienīgi Krievijas aizslaucīšana atšķirsies ar lielāku draņķību, kas būs pēc tās jānokopj...

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 21:00

»

Mumitrubs

Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī...


Ja jūs kā papagailis atkārtojiet to pašu ko saka reptilis, tad jūs saņemsiet tādu pašu attieksmi. Ja jūs gribiet redzēt līmeni, paskatieties spogulī.

Kā jau es pieminēju - man bija un ir vienalga kāds bija referenduma rezultāts. Traktējums jums var patikt vai nepatikt - neviens jums neliek kaut ko rakstīt lai atbildētu manam komentāram, bet ja nu jūs tomēr izdomājiet kaut ko rakstīt - esiet kreatīvāki un uzrakstiet kaut ko konstruktīvāku un pamatojiet savu domu - un ja jūs kaut ko rakstiet, tad derētu lai būtu kaut kas interesants un par ko es varētu padomāt - ka man kaut kas tāds neienāca prātā. Diemžēl cilvēku smadzenes ir ierobežotas informācijas ietilpības ziņā, tāpēc jums ir visas iespējas atrast savu nišu.

Apdirst citus nav nekāda lielā māka - tas ir bērnu talants un es to protu labāk par jums, tikai tāpēc, ka vēl atceros savu bērnību... ;)

Atbildēt

par politiku

24.06.2016. 20:23

Vai pret Irāku nevarēja karot tikai ārpus tās robežām (Kuveitā)?

Vai sākoties pilsoņu karam, Sīriju nevarēja
piebarot ar pārtiku u. tml.?:

Brexit – Backlash from mass migration and ISIS
DEBKAfile Exclusive Analysis June 24, 2016, 8:52 PM (IDT)
Tags: Britain, BREXIT, David Cameron, ISIS, Boris Johnson, Abu Bakr Al-Baghdadi, Erdogan, Turkey, UK, US, Donald Trump, Barack Obama, Angela Merkel, immigrants,


In a historic referendum, millions of British citizens voted Thursday, June 23, to leave the European Union after 43 years by a margin of 52 to 48 percent. Many were undoubtedly moved into approving this pivotal step by three seismic world events:

1. The mass migration flowing into Europe from the Middle East and Africa under the EU aegis. Forebodings in the UK were fueled by figures released a week before the referendum showing an influx of 330,000 migrants to Britain in 2015.

2. The war on the Islamic State which poses a peril which most Western governments avoid addressing by name as World War III in the making.

3. The inability of those governments, beyond empty words, to grapple with the war on ISIS or cope with the mass of migrants expected to beat on the gates of Western societies for many more hard years.
Many Americans and Europeans are dissatisfied and resentful of President Barack Obama’s approach to the war on ISIS, which is to dismiss the enemy as a minor band of fanatics and thus, rather than a war against Islam. Neither do they accept German Chancellor Angela Merkel’s magnanimous invitation to take refugees in – 1.5 million in two years - as her country’s moral responsibility.
This popular disgruntlement has thrown up such antiestablishment figures as Donald Trump in the US and Boris Johnson in Britain and contributes to the rise of far right-wing movements and extremist violence on both continents.
Those two leaders, though different in most other ways, owe much of their popularity to the pervasive fear in their countries that surging immigration will forever alter the fabric of their societies.

Such social upheaval is the result of a trap deliberately set for the West by two Muslim leaders: ISIS “caliph” Abu Bakr al-Baghdadi, and Turkish President Tayyip Reccep Erdogan.

Al-Baghdadi conceived the idea of flooding the western world with waves of immigrants from Africa and the Middle East as a way to achieve three targets:

a) To change the composition of the population of Western countries by expanding the Muslim increment.

b) To plant networks of ISIS terrorists in the West.

c) To boost ISIS Middle Eastern arms, people and drugs smuggling networks as the organization’s main source of income. Migrants are willing to pay an average of between 5,000 and 10,000 dollars to reach the West even though they know that many never make it alive.

Al Baghdadi made up for the revenue shortfall caused by the US bombing of ISIS-held oil fields and money reserves by pushing over a new wave of immigrants.

President Erdogan’s motives are quite different.
He allowed the waves of immigrants to pass through Turkey on their way to the US and Europe

– just as for years, he allowed Western jihadists joining ISIS to reach Siria via Turkey – because he was consumed with the desire to punish the US, namely, the Obama administration, for refusing to back up his hegemonic aspirations in the Middle East; Europe was punished for denying Turkey EU membership year after year.

The victory of Boris Johnson’s “leave” campaign – in the face of Obama’s personal championship of Prime Minister David Cameron’s bid to keep his country in, supported by the Democratic presumptive nominee Hilary Clinton - was a loud and clear signal for politicians running in future elections in the West, including the US presidential vote in November.
Republican candidate Donald Trump’s call to stop Muslim immigration into the US until proper screening measures are in place may sound like an unformed idea, but no other US politician has dared put it on the table, or directly challenge the hollow words and self-righteous hypocrisy of Obama and Clinton on the issues of terror, wars in the Middle East and mass immigration. This alone gives Trump a popular edge in widening circles in the USA over his rival.
Trump is not likely to lose votes either by his pledge to rebuild NATO for leading the West in the war against Islamic terror.
During the five months up until the US presidential election, the West can expect more large-scale ISIS terror coupled with dramatic events in the wars raging in at least seven countries – Iraq, Syria, Lebanon, Jordan, Egypt, Libya and Afghanistan. Refugees in vast numbers will continue to batter down the doors of countries that are increasingly unable and unwilling to accept them.

Wars in general and religious wars in particular, have throughout history thrown up massive shifts of population displaced by violence, plague, falling regimes, famine and economic hardship.

The year 2016 will go down as the year in which Middle East crises spilled over into the west, bringing social change and far-reaching political turmoil in their wake.

And this is only the beginning.

Atbildēt

xx

24.06.2016. 18:31

ES par to vajadzeeja domaat, kad februaarii Kamerons nekaadu sakariigu vienoshanos nevareejja panaakt . Atbrauca maajaas pec sarunaam ar ES , un kaut pats apgalvoja , ka ir kaut ko sasniedzis , anglju veeleetaajs aciimredzot saprata , ka par viniem Eiropa nirgaajas . Luuk rezultaats .

Pie taa, ka UK atstaaj ES un , iespeejams , iesaak laviinu , ir vainiiga Eiropas birokraatu arogance . Daspeeleejaas .

Atbildēt

lauku pāķi

24.06.2016. 18:02

Latvijā ir daudz lauku pāķu.
Viņi ražo p īzdu sūdus
lētos sierus pīrādziņus
viņus štopē iekšā
RIMI UN MAXIMA dauneri pilsētā
un tad viņiem spiež un viņi pirž, jo viņiem spiež

Atbildēt

24.06.2016. 16:59

»

Mumitrubs

Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī...


Vatenim jau pēc definīcijas vienmēr kāds būs vainīgs pie paša pietaisītajām biksēm un neviens un nekad nepārliecinās viņu par pretējo. Vienīgā iespēja ir vienu vainīgo censties aizstāt ar citu.

Atbildēt

Mumitrubs

24.06.2016. 16:38

»

hmm hmm hmmm hmmm

Jūs arī meklējiet apgarotību? UK nobalsoja tipisks angļu vatņiku kontingents, kuriem ienākumu nav, jo viņi nestrādā, bet tikai saņem. Ja tādus izlaistu Purčikā un iemācītu kā lamāties krieviski - nevarētu atšķirt - viņi tāpat neko citu kā firmas Adidas vai Nike trennūzenes nevalkā... Vatņiki nav tikai...


Jā, diskusiju kultūra te vienam otram ir līmenī! :)

Vatņiki nobalsoja "par"? Nu, bet kam citam, ja ne ES bija visas iespējas tam pašam vatņikam visus iepriekšējos gadus darbos pierādīt, ka atrašanās ES = paradīze zemes virsū? A ko nepierādīja? Stulbi ir sūdzēties par tautas "līmeni" un neizglītotību tiem, kuriem ir visas iespējas šo līmeni pacelt.
Cita starpā ir smieklīgi tagad klausīties no LV varturiem muldēšanu par to, ka vecie briti esot sabojājuši jaunajiem nākotni, kad Vienotības vēlētāju vidējais vecums LV ir 55+ gadi. Ar eiroreferendumu - tas pats. LV penzionāri regulāri bojā dzīvi jaunajiem ar saviem balsojumiem. :)

Atbildēt

Cetkins

24.06.2016. 16:25

Nav ko spriedelēt - viss vienkāŗši. Ja bagāta EU valsts iet prom, tad ... tirgus, pa lielam, nav!

Atbildēt

: /

24.06.2016. 15:20

Strautiņš iesaistīts diskusijās ar lielajām Eirozonas valstīm? Ak nav, ko tad te lien kā dižais ekspertu eksperts. Kaitinoši, kā šie kārklu zviedri te tagad klāsta gudrības. Kad vajadzēja UK pārpludināt ar veiksmes stāsta emigrantiem, tad bija OK un pārlaimīgi skraidīja pa veiksmes stāstu konferencēm. Tagad te spriedīs, ko lielajām ES valstīm darīt vai nedarīt. Kurā nopietnā ES valstī svešu banku baņķierus ielikteņus valdība nopietni kā ekspertus uztvertu.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 14:58

»

Mumitrubs

Jā, Jā, propagandas standartfrāzes. Vēl tikai aizmirsi pilsoņus ar zemiem ienākumiem piesaukt


Jūs arī meklējiet apgarotību? UK nobalsoja tipisks angļu vatņiku kontingents, kuriem ienākumu nav, jo viņi nestrādā, bet tikai saņem. Ja tādus izlaistu Purčikā un iemācītu kā lamāties krieviski - nevarētu atšķirt - viņi tāpat neko citu kā firmas Adidas vai Nike trennūzenes nevalkā... Vatņiki nav tikai PSRS parādība - tādu pietiek arī pašā UK. Esi apmierināts, žurkulēn, kas uz pasauli noraugās no mumintrubas?

Atbildēt

tipiski vateņiem

24.06.2016. 14:32

»

kamel

Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP...


Tipiski vateņiem salīdzināt nesalīdzināmas lietas, kā Islandi kurai tuvākā valsts atrodas gandrīz 1000km attēlumā, turklāt tā nebūt nav agresīvi noskaņota, ar Latviju, kurai ir tieša robeža ar agresīvu bijušo okupētājvalsti, kura turklāt pēdējo 10gadu laikā ir iebrukusi divās kaimiņvalstīs un sagrābusi to teritorijas.

Atbildēt

ups

24.06.2016. 13:57

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


...nav tāda apaļkoka eksporta , to visu šķērē šķeldā, Liepojas ostā katrs var aplūkot.

Atbildēt

nožēloju, ka neesmu UK

24.06.2016. 13:54

Par britiem te nevienam bēdāties nevajadzētu. Kamerons kā īsts žuļiks savu lomu nospēlēja ļoti labi. Par to viņam "cepums". Kāds uz šo teātri smuki nopelnīs.
Par Latviju gan ir bažas. Grozi, kā gribi, visi varianti riebīgi. Kā politiski, tā finansiāli. Vai nu totalitāri birokrātskā ES vai šovinistiski utainā Ruslande. Līdzko beigsies fondu nauda un tā priekš mums ātri beigsies, ja vien ES nekļūs par vienotu fāterlandi, kas pats par sevi vājprāts, tad mūsu kleptokrātijai momentā zudīs stimuls palikt ES un visi šobrīd liberāli noskaņotie pedāļi aizmīs mūs uz putlerlandi. Briesmīgi. Totalitārisms+nabadzība. Starp scillu un haribdu. Tāpēc visi vatņiki tā šodien priecājas par UK "neatkarības dienu". Ja nu vienīgi monstrs rietumos un monstrs austrumos sabrūk un izveidojas ziemeļvalstu savienība nato paspārnē. Neticu, ka zviedri un dāņi nesekos UK. Viss, kas nav eirozonā, tur arī nebūs.
Bet mēs jau vienmēr izvēlamies precēties ar lūzeriem vai vatņikiem.

Atbildēt

Atcerieties

24.06.2016. 13:43

kā Rotšildi kļuva par bagātāko famīliju Eiropādažu dienu laikā. Kas nezin lai paņem augšā vēsturi un palasa.
Pašlaik notiek tas pats, bet jau globālākā mērogā.

Atbildēt

lauķis

24.06.2016. 12:50

»

Panamas papīrs

UK finsiāli ir ASV satelīts Eiropā


Tā nu tas ir , pat ,,Deutshe Bank,, nepieder vāciešiem.Vai ir kāda valsts kuras banka nepiederētu peisakpuikām?

Atbildēt

jusu valutu tirgi ir absoluti nulle vesturee!

24.06.2016. 12:39

Un briti bus vienkarsi ieguveji. Jo laicigi pateica, kas ir kas. Lielbritanija ir bagata un neatkariga valsts, kurai nav jamaksaa par Briseles stulbenu ligumiem. Neatkariba ir vienigi un tikai apsveicama lieta. Visi UK ekonomiskie partneri nedomaa saraut biznesa saites ar UK, taa kaa viss notiks. Tikai UK vairs nebus jamaksaa miljoni Briseles caurumaa, bet vini tos vares izmantot savu iedzivotaju labklajibai. Aicinu arii Daniju un Niderlandi pamest Eiropas Savienibu. Lai Vacija un Brisele strebj putru ko savarijusi!

Atbildēt

jusu valutu tirgi ir absoluti nulle vesturee!

24.06.2016. 12:33

Bet Brexit ir tiesa attieksme pret polikiem, kas pilnibaa grauj Eiropu iepludinot miljonus musulmanu. Taa ir attieksme pret Vacijas virskudzibu Eiropaa. Vacija atkal komande visus kaa Hitlera laikaa! Pret Briseles politikiem, kas sanem milzigas algas, bet nedara neko, lai aizstavetu Eiropas iedzivotajus! Anglija ir vienkarsi malaci, ka paradija politikiem, ka stulbums un kabata nav galvenais dzivee! Un pietiek gazt miljardus Griekijaa par nekaa nedarisanu, taapat Turcijaa, kas santazee Eiropu. Anglija ir malaci, bet sadi valutas tirgu analitki ir vienkarsi nulles!

Atbildēt

???

24.06.2016. 12:16

UK aizgāja no ES, lai nekļūtu par Transatlantiskā līguma dalībniekiem. Briti jebkurā gadījumā gūs peļņu, jo to nauda strādā visā pasaulē, par kuras piederību Britiem mēs pat nenojaušam. Neviens un nekad Eiropā UK neatzīs par trešo valsti, kas ir ārpus Eiropas un EEZ, tāpēc notikumam nebūs nekādas ietekmes uz tautsaimniecību, cik Britiem vajadzēs tik viņi importēs no Latvijas kokus, cik vajadzēs JCB eksportēt, tika arī pārdos.

Atbildēt

smaka

24.06.2016. 12:09

»

Kamielis

Ak tad Tev Vācija vainīga mūsu bāleliņu shēmās! Vācija pirka/pārdeva VID ēku un Liepājas metalurgu, protams arī Citadeli un Latvijas ceļu būvniecību. Visu citi no ES


Vācijas kompānijas - Siemens, Mercedes Benz un visas citas, ir pieķertas kukuļošanā visā pasaulē astronomiskos apmēros

Atbildēt

Panamas papīrs

24.06.2016. 11:44

Melnajā Trešdienā 1992.gadā, kad mārciņa izkrita no Eiropas valūtu kursa mehānisma, tā bija tikai 4.9%.

-------------------------------------
Tā ir tā Melna trešdiena, ko zina katrs anglis – Soross nospekulēja ar mārciņu, pamatīgi nopelnot. Nav jēga minēt pat skaitļus.

--------------------------
Latvijas ekonomikai vajadzēs darbarokas, tāpēc šis būs labvēlīgs efekts, varbūt pat ļoti nozīmīgs.
----------------------

Šīs nu ir galīgas muļķības, šādu ekspertu rezultātā Latvijas ekonomika ie nokdaunā.
---------------------------------------------------------------------------------
Viņi pamatā balstījās uz vispārīgām frāzēm par likteņa ņemšanu savās rokās, Briseles birokrātu žņaudzošo ietekmi u.t.t. Taču, salīdzinot dažādu dalībvalstu ekonomisko sniegumu, ir skaidrs, ka to pamatā nosaka pašu izdarītais un neizdarītais.
=====================================


Reāli meli, atgremojumi no citiem līdzīgiem ekspertiem.
===============================

Tāpēc es sagaidu, ka faktiskie rezultāti lielākajai daļai Brexit atbalstītāju sagādās vilšanos un tas var atvēsināt šādas idejas lolotājus citās valstīs.
==============================

Totāli meli un muļķības, jo ES ir ASV projekts ar iedalīto lomu UK.
Pārējais ir tikai minējumi.

Atbildēt

lauķis

24.06.2016. 11:43

Augļotāju pakalpiņa viedoklis pārstāv tikai pašus augļotājus.

Atbildēt

švamme

24.06.2016. 11:36

visumā ļoti informatīvs raksts, vienīgi man nepatika autora prognozes Latvijas ekonomikai: "ekonomikas izaugsme Latvijā nākamgad un turpmākajos gados paātrināsies, ko, pirmkārt, noteiks kreditēšanas cikls, arī ES fondu plūsmas.." -Tātad autors Latvijas izaugsmi saista ar eiropas fondiem un kreditēšanu, kas ir ļoti bēdīgi, plānot VALSTIJ dzīvot un parāda.
GB ir pietiekoši stipra, lai izturētu šās biržas svārstības un galu gala iznākumā būt uzvarētājs, ko nevar teikt par Latviju, bez savas ražošanas, bet cerībām uz eiropas fondiem un kreditēšanu.

Atbildēt

ilvars

24.06.2016. 11:30

»

kamel

Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP...


Bet musu sorosidu, un Dupsetajs Rinkevic Asv (balls pudels),Valdiba 25gadi isteni 700gadu Vacu kungu, ieprogramets Vergu sindroms. LIELAKO KRETINU, ka Andris skele.Teica.Veja dzirnavu mahinators.

Atbildēt

777

24.06.2016. 11:00

Gribēja Lielbritānija aiziet un aizgāja. Ar varu mīļš nekļūsi, kā saka- nav ko turēt aiz stērbelēm un ne jau tādēļ šeit mums vienam otru jālamā. Tikai dažām tautām (arī latviešiem) patīk vardarbīga mīlestība- jo vairāk sit un pazemo, jo labāk.

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 10:34

»

dibua

Nu protams, un pret Brexit balsoja inteliģentie apgarotie pederasti


Ja jūs nedomātu par sūdpakaļas caurumu, tad droši vien izvēlētos sev kādu citu vārdu, bet katram savs vārds ir tuvāks... bet ja jūs domājiet par to kā apgarot savu pipeli(jūsu smadzenes ir pārāk bezcerīgas), tad es jums varu ieteikt padomu kā to darīt. Piemēram uzkarsējiet katlu... emm, vispār man ir vienalga kā jūs to dabūsiet gatavu, bet jūs JAU ESIET SPECIĀLS - vismaz manā appziņā noteikti :D

Atbildēt

kamel

24.06.2016. 10:32

»

KAmielis

"Neatkarīga" varbūt paskaidrosi, ko ar to saproti? Neatkarīga ar vienu tanku un diviem veciem helikopteriem? No koku tirdzniecības nodokļiem var varbūt zemūdeni nopirkt? Bet varbūt neatkarīgai valstij nemaz nevajag armiju, jo visapkārt vieni draugi un brāļi


Neatkarību nemēra tankos. Ir neaktarīgas valsts vispār bez armijas piem. Islande. Islandē ir policija, robežsardze un kaut kas līdzīgs mūsu zemessardzei. Tā ir NATO dalībvalsts bez armijas ar 0,26% militāro budžetu no IKP.
Tas tā piemēram par neatkarību un tankiem.
Ar neatkarību saprot valsts pašnoteikšanos t.i. valsts augstākā vara iekšējās attiecībās un neatkarība starptautiskajā arēnā.

Atbildēt

KAmielis

24.06.2016. 10:08

»

kamel

Protams protams Latvijai ir vieta tikai ES vai Krievijas Federācijā! Tev tāda doma nav ienākusi prātā. ka var būt arī neatkarīga valsts, kāda bija no 1918-1940 un no 1991-2004


"Neatkarīga" varbūt paskaidrosi, ko ar to saproti? Neatkarīga ar vienu tanku un diviem veciem helikopteriem? No koku tirdzniecības nodokļiem var varbūt zemūdeni nopirkt? Bet varbūt neatkarīgai valstij nemaz nevajag armiju, jo visapkārt vieni draugi un brāļi?

Atbildēt

hmm hmm hmmm hmmm

24.06.2016. 10:06

»

reptilis

Jā...jā...jā -vecā kreisoneoliberāļu dziesma- visi ,kuri domā savādāk ,ir neizglītoti ..idioti...nacisti......vo vo -pamuļķi...Jūs pats saprotat,ka ievērojot politkorektumu,Jūs pat muļķi par muļķi nevrat saukt


Kreiss liberālis? Es nezinu kas tas par zvēru, bet es dzīvoju reālā pasaulē. Kas attiecas uz maz izglītotajiem balsotājiem, tad to ilustrē rezultāti:

http://www.theguardian.com/politics/ng-interactive/2016/jun/23/eu-referendum-live-results-and-analysis

PS Atšķirībā no jums man bija un ir pilnīgi vienalga kādi ir referenduma rezultāti, jo ilgtermiņā tas idiotu skaitu nesamazinās - īpaši Latvijā. Atšķirībā no jums man UK nav jābūt politkorektam un nebūšu un netaisos būt un man tam ir lielisks attaisnojums... man gan nav attaisnojuma lai būtu politnekorekts idiots... izņemot tad, ja jāpielāgojas apkārtējiem - bet tieši tāpēc es Latvijā nedzīvoju, jo pārāk daudz idiotu. Tā kā šis referendums nepadarīs pasauli labāku, tad vienīgais ko varu ieteikt pamuļķiem - vai nu palieciet gudrāki, vai arī nemocieties šajā dzīvē un nebojājiet dzīvi pārējiem. Un raugoties uz jūsu rakstīšanas veidu - ja jums nav kaut kādas neārstējamas kaites rokām, tad tā ir galvas kaite un(kaut arī neesmu ārsts) domāju, ka eitanāzija jūsu problēmu izārstēs.

Atbildēt

kamel

24.06.2016. 09:53

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


Protams protams Latvijai ir vieta tikai ES vai Krievijas Federācijā! Tev tāda doma nav ienākusi prātā. ka var būt arī neatkarīga valsts, kāda bija no 1918-1940 un no 1991-2004?!

Atbildēt

Linards G.

24.06.2016. 09:43

Es gaidu kā parasti, ko teiks Žuļa kungs. Viņš šajā portālā un valstī ir visgudrākais no latviešu otrā gala. Es ticu tikai Žuļa viedoklim, jo viņš visu zina labāk par jebkuru autoru, jo ir latvietis. Žulis ir latvietis. Tas visu izskaidro.

Atbildēt

Kamielis

24.06.2016. 09:24

»

smaka

Latvija varēja attīstīt veselu virkni industriju, bet tas nenotika, jo Vācija atbalstīja kāmi, kas savukārt tirgoja zaļās enerģijas kvotas. Vācija pati elektroenerģiju savai industrijai subsidē


Ak tad Tev Vācija vainīga mūsu bāleliņu shēmās! Vācija pirka/pārdeva VID ēku un Liepājas metalurgu, protams arī Citadeli un Latvijas ceļu būvniecību. Visu citi no ES!

Atbildēt

smaka

24.06.2016. 08:57

»

Kamielis

Kur tad Latvijai ar savu apaļkoku eksporta ekonomiku būtu jābūt vai naftas Krievijā


Latvija varēja attīstīt veselu virkni industriju, bet tas nenotika, jo Vācija atbalstīja kāmi, kas savukārt tirgoja zaļās enerģijas kvotas. Vācija pati elektroenerģiju savai industrijai subsidē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...