Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Garciema iedzīvotāji meklē atbalstu!

Carnikavas novada Garciema iedzīvotāji
01.10.2011.
Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 10:45


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

prātvēders Incam

10.10.2011. 09:29

Inc, ja jau Tev nepatīk attīstība un labāk izvēlies dzīvi sarežģīt, tad, kāpēc Tu lieto internetu, ja ir avīzes? Ceru, ka Tu vismaz pārvietojies ar zirga pajūgu, nevis cilvēces attīstības procesā radītajām muļķīgajām automašīnām?
Pēc Tevis teiktā rodas jautājums, kāpēc vispār kaut ko darīt? Kāpēc iet uz to pašu veikalu un galu galā, kāpēc vispār braukt uz jūru?? :))

Atbildēt

inc

08.10.2011. 07:31

Garciemā nedzīvoju, taču reizēm tur aizbraucu ciemos. Ziniet - nu godīgi sakot arī pa dienas gaismu riebjās tās kafejnīcas. Vai tiešām nevar aiziet līdz veikalam, ja gribās padzerties vai saldējumu? Šīte ir attīstība? tā ir vienk. degradācija, ka cilvēkam vajag aizvien vairāk un aizvien tuvāk rokas stiepiena attālumā visu. Aiziet kājām vairs nekur nevar un bez kafejnīcām vairs nevar izbaudīt saulrietus un bez skaļas mūzikas nevar izbarudīt jūru. Attopieties cilvēki & beidziet čakarēt apkārtējo vidi.

ps - man nav nekāda sakara ar vēstules autoriem

Atbildēt

Atbilde Evijai

07.10.2011. 16:07

Nu gan dīvains uzskats! Nevis Garciema iedzīvotāji izvēlējušies dzīvot blakus sabiedriski aktīvām vietām - pludmales kafejnīcām - bet gan šīs kafejn. pēdējās 2 vasaras ieviesušās Garciema iedzīvotāju māju tuvumā! Lielākā daļa šeit dzīvo vismaz 20-30 gadu un ilgāk. Pret kafejnīcām nebūtu nekas iebilstams līdz plkst. 23.00, taču nedēļas nogales naktis diemžēl kļuvušas par baigu biedu vismaz pusei Garciema iedzīvotāju.

Atbildēt

Pietiek...

07.10.2011. 11:06

Cienījamie komentētāji un uz Latgales mežiem sūtītāji. Vai tiešām ir tik grūti saparast no raksta, ka galvenās pretenzijas nav ne par saldējumu, sulu utt. tirgošanu, volejbola spēlēšanu un cita veida sportošanu, bet gan par nakts ārprātu. Gribētu gan zināt to atbalstītāju viedokli, ja viņi nevarētu gulēt nevienu (uzsveru) nevienu piektdienas un sestdienas nakti visas vasaras garumā. Tiešām pietiek.

Atbildēt

evija

07.10.2011. 09:17

Es apmeklēju Garciema pludmali, jo salīdzinot ar Saulkrastu pludmali, ir vietas kur iegādāties saldējumu bērnam, sev sulu ( alkoholu nelietoju, jo vadu auto), uzspēlēt volejbolu un nepieciešamības gadījumā apmeklēt pārvietojāmās tualetes. Vietējiem iedzīvotājiem ir jāsaprot, ka ir izvēlējušies dzīvesvietu netālu no sabiedriski aktīvas vietas ( pludmales), ja vēlas neskartu dabu ar apkārt skraidošām lapsiņām, dziedošiem putniņiem, tad jāmaina dzīvesvieta uz Latgales plašajiem mežiem. Visā pasaulē iedzīvotāji samierinās, ka izvēlas dzivot tuvu atpūtas vietai, saņemot pretīm zināmas neērtibas ( piemēram, Manako slēdz ielas, Maskavas Sarkana laukuma tuvumā ailiedz pārvietoties, Vecrīgā piebraukt ar auto pie mājas.

Atbildēt

piejuras dabas parks

06.10.2011. 10:57

Piekrītu pilnībā Tontegodes komentāram!!! Un domāju, ka vairums Garciema iedzīvotāju uzskata tieši tāpat.

Atbildēt

tontegode

05.10.2011. 11:43

Dzīvoju tajā piesauktajā 500m attālumā no jūras. Principā lai tur taisa biznesu, nekādu problēmu. Nav nekāda vaina jūras malā nopirkt saldējumu vai glāzi alus un pasēdēt.
Bet runa ir par naktīm. Akustika tur ir ļoti laba, ar basiem pat diafragma sāk vibrēt. 4. no rīta tas vairs neliekas aizraujoši. Uh, kā tas krīt uz nerviem. Ne jau visiem pēc tam ir brīvdienas.
Tātad- vai nu darba laiks līdz 23.00, vai blakus dežūrē mūsu slavenā pašvaldības policija, kura ir gana naska, lai līmētu plāksterus mašīnām. Nu tad lai naktīs tur sēž. Kontrolē skaļumu, savāc piedzērušos blandoņas un veic visus savus funkcionālos pienākumus.

Atbildēt

juurmalgeita

05.10.2011. 10:45

Nekad neesmu bijis Garciemā, bet viss aprakstītais šķiet normāla ikdiena ar ko jāsaskaras visiem apdzīvotu vietu iemītniekiem..Nez, Garciems ir ar ko īpašs? Tur kāds dabas rezervāts, kur ļauts dzīvot tik dažiem īpašajiem un ciemiņiem tuvoties nav brīv?

Atbildēt

comment

05.10.2011. 10:04

Laikam kafejnīcu īpašnieki paši raksta sev atbalsta komentārus un tādā veidā aizbaida sava biznesa vietas potenciālos un drošākos klientus - Garciema iedzīvotājus.

Atbildēt

garciemietis

05.10.2011. 08:29

Nu pilņīgi garām vēstule. Patiešam pēdējos divos gados Garciemā var atpūsties pilnvērtīgi. Ir ģērbtuves tualetes miskastes, koncerti pie jūras dažadas sacensības. Sīči skimo. Atbrauc te un dzīvo, nekur citue nav jādodas. Pats te visu gadu dzīvoju un nekas man netraucē.

Atbildēt

Borat

05.10.2011. 08:16

Izskatās pēc padomjlaiku anonīmās darba kolektīvu vēstules!

Atbildēt

Māklers

05.10.2011. 05:06

Oho, labas ziņas! Varbūt beidzot Garciemā atdzīvosies nekustamo tirgus. Penžas laidīsis lapās uz laukiem un beidot mājas varēs iegādāties tie, kas novērtē kvalitatīvas izklaides iespējas.

Atbildēt

no citas puses

04.10.2011. 19:03

Garciemā nedzīvojam, bet kad nolēmām pēc ilgāka laika apmeklēt mūsu vietiņu pei jūras, redzējām jūsu slaveno miskastīgo kafejnīcu un vareni piekakāto un plastmasas pudelēm pilno mežu. Vispār es jūs neapskaužu. Riktīgs krievu balagāns

Atbildēt

labsprāts

04.10.2011. 15:55

Ha - es arī sākumā biju kafejnīcu fans, bet nu pēc pagājušās vasaras esmu spiests sākt domāt citādi. Man tiešām ir nepatīkami pēc nakts ballēm iet uz pludmali, jo vēl pusdienlaikā smird apgāzto tualešu saturs - un pavisam netālu no Kaijām.

Atbildēt

Savējais

04.10.2011. 09:45

- to 'Vietējais' +

Būtu atbalstījuši labāk jauniešu uzņēmību un darbu... Lai taptu tāda vieta kā pludmales kafejnica! Es saku - Paldies! Visu cieņu.

Bet redz citi tikai iznīcināt vēlas visu mūsu ciema attīstību... padomajiet par nakotni!

Atcerieties! Mes arī bijām jauni!

Atbildēt

Vietējais

04.10.2011. 08:09

Smiekli nāk. Dzīvoju Garciemā jau kādus gadus 15. Esot pludmalē visu mūžu līdz pagājušajam gadam uz "toleti" bija jāiet mežā. Tā darīja visi un viss tajā laikā bija normāli. Tagad ir pludmalē prādījušās vismaz kaut kādas ērtības - ja kaut kas nav sakārtots, tad tas ir akmens Domes dārziņā nevis kafeinīcu. Nekad no rītiem agri ejot uz jūru neesmu redzējis nesavāktu drazu kafeinīcu apkārtnē.

Tiem, kam traucē skaņa - Jums smiekli nenāk, neviens nekādus skaļuma noteikumus nepārkāpj un citiem ir tiesības naktī klausīties mūziku, tāpat kā kaimiņu bērnam ļaut raudāt visu nakti.

Būs vien jāsaka, ka cilvēki, kas atbalsta šo rakstu ir tālu no realitātes un visdrīzāk šeit darbojas izteiktais latvieša skaudības princips.

Par jauniešu atpūtu kopā ar alkoholu runājot - kad nebija kafejnīcas visi dzēra pie Ilzes veikala un tur bija daudz mazāk kārtības, kā abās kafejnīcās kopā.

Novēlu visiem neapmierinātajiem - biezākus logus, mazāk skaudības un atvērt acis - Jūs dzīvojat brīnišķīgā apdzīvotā ciematā ko sauc par Garciemu.

Atbildēt

Fans

04.10.2011. 07:35

Jūs tak esam vieni kašķīgi cilvēķi tur, Garciemā!!!

Atbildēt

Slaviks

04.10.2011. 07:13

Heh, kā tur bija ar to akmeni, kuram viņš pirmajam jāmet? Vai patiešām Jums, vēstules autoriem, liekas, ka garciemiešiem vairāk bīstamas ir ballītes pludmalē, nevis garīgi nelīdzsvaroti cilvēki, kā viens no vēstules autoriem Millera kungs-pastāvīgais iedzīvotājs, kuram liekas normāli uzrīdīt savu 100kg suni bērnam sakošanai un pašam par situāciju pasmieties vai arī lēkmes iespaidā ar atslēgu sašvīkāt vairākas automašīnas stāvvietā pretim mājai. Pie kā tad tue nevainīgie cilvēki bija vainīgi? Paskatieties, kādas "barbariskas metodes" ir Jūsu garā... Nekā personīga.

Atbildēt

Garciemietis

04.10.2011. 06:57

Lasot šo visu, var rasties krietni maldīgs priekšstats par situāciju, skatoties no abām iesaistītajām pusēm, jo nav jau te nekāda Ibiza, tās ballītes nav tik trakas, tāpēc nevajag slavināt ne jaunības izklaižu virpuli, ne tikumības segu, jo patiešām te viss ir līdzsvarā. Diemžēl dažiem elitāriem iedzīvotājiem, kuru nami atrodas tuvāk jūrai, nākas saskarties ar to, ka naktīs, kad vējš pūš no jūras, atverot logu, iespējams nedaudz saklausīt mūzikas skaņu tālumā, bet, ko tad nabaga Rīdziniekiem darīt? Vecrīgā cilvēkiem arī ir mājas, tieši tāpat, kā mums Garciemā. Ir jāmāk sadzīvot - iedzīvotājiem jāsaprot savas dzīvesvietas ģeogrāfisko novietojuma faktoru un no tā izejošās sekas/ieguvumus, kā arī uzņēmējiem jāieklausās tajos, lai vismaz rastu kādu vidusceļu. Karš nevienam nekad par labu nav nācis.

Atbildēt

G-ciema iedz

04.10.2011. 06:56

Attīstība ir normāla parādība jebkurā apdzīvotā vietā. Puse no Rīgas arī reiz bija mežs, kur klausīties putnu skaņās un baudīt dabu. Šobrīd kā normāla lielpilsēta tā ir tāda kāda tā ir - ar veikaliem, klubiem, mašīnu plūsmu! Viss plūst un mainās!
Dārgie garciemieši (vairāk gan tie, kam liegta iespēja izbaudīt putnu skaņas) Latvijā vēl ir daudz mežu, kur iespējams uzsliet būdiņu un dzīvot kā pirmatnējiem! Tur arī būs svaigs gaiss, putnu skaņas un brokastis ar meža cūkām!

Atbildēt

Garciemiete

04.10.2011. 06:53

Neesmu ne pensionāre, ne ballīšu pretiniece, bet diemžēl jāatzīst, ka visi rakstā minētie fakti atbilst patiesībai... Varbūt abām kafejnīcām ir sētnieki, bet pēc ikvienas nakts balles ap 10-11 ejot uz pludmali, sagaida izgāzti atkritumu konteineri, izgāztas un smirdošas tualetes, visa Mežciema iela biezā slānī ar sasistām pudelēm. Un organisks mēslojums mežā & kāpās redzams pa gabalu... Un tas, ka ik nedēļas nogali naktīs nevar gulēt mūzikas un piedzērušos balles viesu kliedzienu dēļ tiešām ir jāatzīst. Mūsu ģimenei arī ir nopietns un veiksmīgs bizness Latvijā un ārpus tās, tāpēc rodas jautājums - kāpēc mēs kā biznesa pārstāvji nevaram tik vien cerēt kā uz normālu naktsmiegu un normālu, nepiemēslotu pludmali? Tādu attieksmi pret cilvēkiem kā pret Garciema iedzīvotājiem grūti iedomāties Vācijā, Zviedrijā vai jebkurā citā Rietumeiropas valstī.

Atbildēt

Nu nu

04.10.2011. 06:53

Nu gan aprakstīto dzertuvju personālam dots uzdevums dzīt "pozitīvismu" par šīm iestādēm :-) Piebliezuši kaudzi ar komentāriem it kā Garciema iedzīvotāju un viesu vārdā.
Jāklapē ciet šitādi zaņķi! Vai vismaz policijai katru nakti jāliek sods par nakstmiera traucēšanu pārsniedzot pieļautos dB un piedzērušies jaunieši jāaiztur un jāliek atskurbtuvē. Pēc pāris nedēļām kārtības būtu krietni vairāk.

Atbildēt

Daigai

04.10.2011. 06:49

Tev vienkārši skauž, ka pati sen jau nevarti novilkt krūšturi ne tikai publikas priekšā, bet arī vīrieša priekšā. Tur tas suns aprakts. Atradusies tikumības " policija", - senila pukste Daiga.

Atbildēt

Daigai

04.10.2011. 06:47

Vai jūs vēlaties , lai " Ģimenes dienās" jaunieši ar aizlīmetām mutēm sēdētu jūras krastā un izšūtu krustdūrienos sedziņas? Tā nekad nebūs.

... un pareizi dara, ka jaunieši jaunībā trako, pienāks vecums un paliks tādi paši skābi rūgumpodi kā jūs un jums līdzīgie.

Atbildēt

21.gs Toms

04.10.2011. 06:21

Daiga, Labrīt!
Tas, ka Padomijā nerunāja par kaut ko, nenozīmēja, ka tā nebija. Visas iepriekšminētās "šausmas" ir idkienišķa realitāte mūsdienu sabiedrības aktivitātēm. Protams, var dzīvot ilūzijā, ka meita, teicamniece Ilzīte katru nedēļas nogali pavada projām no mājām pie labākās draudzenes, lai kopīgi mācītos un tikai kādreiz nejaušības pēc ieraudzīt viņas fotogrāfiju Essential galeriju kartotēkā ar iepriekšminēto krūšturi rokā. Jūs iespējams neziniet un/vai nenojaušiet, bet esmu bijis Garciema pludmalē un arī devies mājās ap šiem plkst. 06.30, kad tiek taisītas bāra durvis ciet, tāpēc varu salīdzināt ar citām atpūtas vietām un droši apgalvot, ka Garciemam ir paveicies ar tik interesantiem un pozitīviem pasākumiem, kuri ne tuvu nav pāri jebkādām ētikas normām, bet tieši otrādāk. Nedusmojiet uz mani par to, ka no rīta esmu gājis uz vilcienu, iespējams, garām Jūsu mājai. Patiešām esmu gatavs izvēlēties citu ceļu līdz stacijai, ja tas atrisinās problēmu, bet ne es, ne daudzie līdzgājēji nekādu troksni netaisa, jo ir paspējuši spēkus iztērēt pludmalē un ne par ko citu, kā vilcienu uz mājām nedomā. Arī šī atkritumu tēma ir gaužām pārspīlēta un to visu es apgalvot varu pilnīgi droši, jo alkoholu nu jau kā 5 gadus nelietoju. :)

Atbildēt

Daiga

04.10.2011. 06:02

Vēlos precizēt, ar ko nevar sadzīvot Garciema iedzīvotāji, kas dzīvo Mežciema ielas tiešā tuvumā vai aptuveni 500m attālumā no pludmales kafejnīcām ir totāla nakts miera neesamība piektdienas un sestdienas naktīs. Mūzikas dārdoņa visas nakts garumā līdz pat 5.00 – 6.30 no rīta, bļaujoša, klaigājoša, piedzērusies, neadekvātas uzvedības publika, kas bariem pārvietojas pa Mežciema ielu, tukšodama atlikušās līdzi paņemtās alkohola rezerves, kārtodama dabiskās vajadzības un mezdama visu nevajadzīgo ielas nomalēs un pagalmos, automašīnu un motociklu dragreisi. Neviens no iedzīvotājiem nav vērsies pašvaldībā vai pašvaldības policijā ar pretenzijām par pasākumiem, kurus pašvaldības amatpersonas norādīja kā vienīgos atļautos pludmales pasākumus – „Ģimenes dienas Garciemā”, „Pludmales volejbola sacensības amatieriem „Beach ball” 2011”. Kategoriskas pretenzijas ir pret regulārajiem nakts publiskajiem pasākumiem, par kuriem neskaitāmas reizes ir informēta Carnikavas novada pašvaldības policija. Cilvēkiem ir tiesības uz nakts mieru un sabiedriskās kārtības noteikumi paredz, ka to traucēt ir aizliegts. Dīvaini ir tas, ka Garciemā naktīs var dārdināt mūziku, kliegt, bļaut un par to nesaņemt ne mazāko aizrādījumu. Tāpat apliecinu, ka šie nakts pasākumi tracina ne tikai kā daži labi iedomājušies "sagrabējušus" pensionārus, kašķīgus, ar visu neapmierinātus cilvēkus.
Pludmales kafejnīcu atbalstītājiem vēlētos uzdot jautājumu, vai jūs būtu ļoti laimīgi katru nakti negulēt. Bet laimīgajiem vecākiem, kuru bērni "tusē" pludmales nakts ballēs ieteiktu pafantazēt un iztēloties savu bērnu situācijās „pietuvojoties vakaram un saulei lēnām slīdot jūras dziļumos, Dj sāks rībināt labākos ritmus, lai garantētu jautru noskaņu jautrākajam pasākumam šai pus Urāliem”, „novelc bārmeņa priekšā savu krūšturi un iemaini to pret šampanieša pudeli” „nāciet, brauciet, lidojiet, peldiet, rāpojiet un teleportējiet pie mums…” - citāti no pasākumu reklāmām, Ak, dievs, kā man negribas sev atzīt, bet es ļoti labi tagad saprotu jau folklorizējušos teicienus "reņģēdāju...." "muļķu...." jēgu.
Jā, un vēl Garciema smilšu pludmali varēs pārdēvēt par Garciema izsmēķu pludmali. Tos nu gan neviens nevāc.

Atbildēt

mmmhhhhhhhh

04.10.2011. 04:49

varu pateikt to, ka man ļoti riebjas visi tie smirdīgie padomju pensionāri, kas dzīvo no stacijas līdz veikalam 'Pie Ilzes', bet tie, kas dzīvo pie jūras laikam ir iemācījušies lietot vārdnīcu un pielietot latviešu valodas gramatiku.

Atbildēt

shvekles kundze

04.10.2011. 03:21

haha labs rakstiņš. Domāju nākamo varētu rakstīt par tiem VISIEM astoņiem garciemiešiem, kuriem nepatīk, ka ciemā stulbā pašvaldība ievilkusi elektrību, jo ledusskapja dūkoņa traucē klausīties putnu čivināšanā un siseņu sisināšanā!! :D
žurnālistiem arī cepums, tas nekas, ka 0,5% iedzīvotāju kaprīzēs tiek upūstas par visu garciemiešu problēmu.
Es dzīvoju Garciemā jau 10 gadus un tieši pēdējie gadi ir Garciemu padarījuši krietni simpātiskāku!
Paldies Kaijām!!! :))

Atbildēt

jānene

04.10.2011. 01:47

Cik gan labi jānītim subotņikā ir ko darīt-, mēslus vākt,saulrietu skatoties kārumiņi ir pievesti klāt pludmalē-šie divkājainie lopi tikai saprot kad viņus sit.

Atbildēt

kaput

03.10.2011. 20:02

Putniņus saklausījušies, sapriecājās, ka par frei te trekni gaidīs zaļo ilgtspēju.... Ja ar mieru maksāt 2-3 reizes lielāku zemes nodokli, dzertuvi var taisīt ciet

Atbildēt

dabīgā iedeguma cienītājs

03.10.2011. 19:18

Oiiii, kāds subjektīvs rakstiņš. Es arī Garciemā iegriežos gana bieži. Par kvadracikliem vietējie iedzīvotāji var parādīt ar pirkstu tikai uz sevi. Esmu bieži paviesojies gan abos omulīgajos pludmales bāriņos gan viesu namā Siroko. Nekad neesmu manījis, ka kāds no īpašniekiem vai darbiniekiem pārvietotos ar kvadraciklu. Paši iedzīvotāji vien ar tiem gāzē, tā kā par to uz komersantiem apbižoties nevietā. Par pārējo komercdarbību - man patīk, ka pludmalē ir serviss. Var gan saldējumu un vēsu suliņu nopirkt, un nekas nav pašam līdzi jāstiepj. Gribas nopietnākas pusdienas, arī viesu namā restorāniņš pieejams. Raksta autoriem ieskaku nolaisties uz zemes. Ja 20 km attālumā ir pilsēta ar 1 milj iedzīvotājiem, tad jebkurā pasaules vietā būtu jārēķinās ar cilvēku pieplūdumu pludmalē un no tā izrietošiem pakalpojumiem. Ja grbas pilnīgu nošķirtību no cilvēkiem, lūdzu - Kurzemes jūrmalā pie Pāvilostas vai Bernātiem tādas vietas var atrast. Bet tad jau tas būs 200+ km no Rīgas.

Atbildēt

patīk

03.10.2011. 19:06

Bieži uzturos Garciemā, protams apmeklēju arī tās saucamās ballītes kas notiek pludmales bāros Ar Mani Atkal Runā Kaijas un G-Spot. Runājot par atkritumiem, kas tiek izmesti, tie tiek novākti pēc lieliem pasākumiem, un nākot pa dienu uz jūru, viss no rītiem agri jau ir sakopts itkā nekas nebūtu bijis. Un man arī labāk patīk, ka mani bērni uzturās labāk šo bāru rīkotajos pasākumos, es vismaz zinu, ka viņi ir šeit, nevis vazājas sazin kur Vecrīgā. Zinu, ka arī nepilngadīgiem alkaholu nepārdod šajās pludmales kafejnīcās. To, ja kāds nepilngadīgais ir sadzēries vai ko salietojies, tā nav pludmales bāru vaina, ka viņi to visu nopērk kaut kur veikalā un tad sadzerās. Es esmu tikai un vienīgi par šīm iestādēm. Un tas ir lieliski, ka ir arī Garciemā kur aiziet pasēdēt iedzert, kādu vīna malku veroties saulrietā.

Atbildēt

Garciema ilggadējs viesis

03.10.2011. 18:59

Rakstiņš gan tāds pastulbs un vienpusējs. Liriskais ievads kā no Jaunsudrabiņa bērnības atmiņām, bet vēsturiski jau nav viss tik smuki. Fakts, ka Padomju laikos blatņikiem no rūpnīcām un zinātniskiem institūtiem dalīja vasarnīcu apbūves gabalus Garciemā jūras tuvumā jau nepadara šos iedzīvotājus, viņu pēctečus un vēlākos īpašuma pircējus par priviliģētiem piejūras pamatiedzīvotājiem. Tie jau nav nekādi Mērsraga vai Engures zvejnieku pēcteči, kuri paaudzēm apdzīvojuši jūras piekrasti. Pilnīgi saprotaams, ka Rīgas tuvumā vasaras laikā ir daudz gribētāju atpūsties. Un kur cilvēki, tur vajadzīgs serviss. Par tualetēm gan ir brutāli melots. Trīs gadus atpakaļ vasaras dienās cilvēku bija ka biezs, bet WC neviena. Tad gan visi pa kāpu krūmiņiem un mežu šiverēja. Tagad vietējie uzņēmēji nodrošina 2 tualetes, bet šitie mūlāpi rakstā pūš pīlītes, ka lūk esot ekskrementu mežā pamanījuši. Jopcik, kas tad ir mazāk -neviena vai 2 tualetes?

Atbildēt

Inokentijs Trompetiņš

03.10.2011. 18:51

Varbūt nebūšu gluži vienisprāt ar vēstules autoru viedokli, bet man ir patiess prieks skatīties, ka ir Latvijā arī tādas pašvaldības, kas domā par novada un atsevišķu tā daļu ilgtermiņa attīstību, nevis tikai akli skrien pēc vietējo aborigēnu labvēlības, kas izteikta "+" ievilkšanā kārtējās pašvaldību vēlēšanās.
Tapēc atbalstu

Atbildēt

Paija

03.10.2011. 18:07

Nu, Garciema iedzīvotāji, daudzi no kuriem sacēluši šikās mājas par zagtu naudu un kreiso naudu - ja jums nepatīk tauta - parastie reņģēdāji, tad pārcelieties uz dzīvi citur un apvelciet sev apkārt dzeloņdrāšu žogu !!!

Jūra pieder visiem, ne tikai bagātiem snobiem.

A ko jūs gribējāt, lai jūrmalas viesi ņem līdzi uz jūru personīgo sirsniņmāju un staigā uz pirkstgaliem čukstot viens otram ausīs, lai tikai netraucētu biezos ?

Par pliku algu tādas šikas un greznas mājas, kādas saceltas Garciemā, uzbūvēt nevar.

Varbūt, ka neaudzinātajai jaunatnei, kuru vecāki ir godīgi un tāpēc nabagi, arī patīk jūras šalkoņa, vējš un saule.


Patiess prieks, ka pašvaldība ignorē biezos snobus, jo visu Latviju jūs nopirkt nevarat!!! Urā !!!

Un ja nepatīk atkritumi, pieceļat snobi savus dibenus no mīkstajiem krēsliem , uzrīkojiet talku un salasiet tos, kā tas notiek citviet Latvijā.


Tā jums vajag! Ieperinājušies ekskluzīvā vietā un aizliegs , cik skaļi uzvesties.

Atbildēt

Jānis

03.10.2011. 17:49

līdz šim domāju, ka pietiek.com ir nopietns portāls, laikam tagad domāšu savādāk. Esmu ilggadīgs pastāvīgs Garciema iedzīvotājs, mūsu ģimene te dzīvo trīs paaudzēs un viss augstāk aprakstītais ir uzpūsts vienpusējs situācijas atspoguļojums. Pateicoties abām kafejnīcām G-Spot un Runā Kaijas pludmalē ir parādījušās minimālās ērtības, beidzot var nopirkt dzērienus un našķus un, ja uz pludmali aiziet ar bērniem, tad tas viss nav jāstiepj no mājām, tāpat arī ir tualete, kurp aiziet nevis kā ierasts gadiem iet uz mežu. Tāpat Siroko ir sētnieks, kas katru dienu tīra pludmali un piegulošās teritorijas, kamēr daži Krasta ielas iedzīvotāji turpina gāzt savus atkritumus mežā. Mežs un pludmale ir daudz tīrāki nekā iepriekšējos gados, kad mēs entuziastu grupiņa, katru rudeni taisījām talkas un savācām tos mēslu kalnus, ko mežā atstāja tādi vasarnieki kā tie, kas rakstījuši šo vēstuli. Diemžēl neviens no tiem, kas parakstījās zem šīs vēstules dienā, kad tika organizēta parakstu vākšana, nav redzēts piedalāmies talkās, kamēr lielākā daļa ar kafejnīcām saistīto apmeklētāju un īpašnieki vienmēr aktīvi darbojās ar mēslu vākšanu visus iepriekšējos gadus!
pateicoties Siroko, beidzot Garciemā ir kur aiziet paēst un izklaidēties, tur ir lieliska virtuve un mēs ar prieku ar bērniem un radiem apmeklējam šo iestādi. Smieklus uzdzen arī apraksts par auto plūsmu un troksni, par cik mēs dzīvojam tikai dažu māju attālumā, tad tās apmēram trīs reizes, kad šovasar Siroko bija kāzas vai kaut kas tamlīdzīgs, pilnīgi mierīgi varēja pārlaist ar aizvērtu logu. vai tad mēs paši neesam precējušies! Skaidrs, ka katram latvietim gribās krāšņas kāzas ar dejām mičošanu un visām izdarībām, tad apkarosim kāzas kā nacionālu tradīciju, un tās ir skaļas! Klausoties dažus galvenos iebildumu cēlājus, piemēram, godājamo Gundaru Aboliņa ar viņa bagātīgo emocionālo runu, kura māja atrodas stipri tālu no visa, rodas būtiskas šaubas par objektīvu apstākļu atspoguļojumu. Daudzus gadus vakaros uz Garciema pludmali iet nebija droši, jo varēja iedzīvoties nepatikšanās ar vietējiem krievvalodīgajiem jauniešiem, kas dzerstījās Mežciema ielas galā, kā atceramies, šo iedzeršanu rezultātā pat tika noedzināts tur izbūvētais soliņš un regulāri notika kautiņi ar cietušajiem. Toties tagad pludmalē bija gan Viktora Lapčenoka koncerts, gan arī regulāri dežūrēja apsargi un bija manāmi pašvaldības policisti, līdz ar to uzturēšanās pludmalē vairs nesagādā nekādas problēmas un romantikas baudītājiem atliek vien aiziet 100m tālāk un baudīt gan jūras šalkas gan putnu dziesmas pilnīgi netraucēti. Noslēgumā dienā, kad pašvaldības policisti veica iedzīvotāju aptauja, viņi paši mums atzina, ka ir pārsteigti par to, ka absolūtais vairākus Garciema iedzīvotāju atbalsta minēto kafejnīcu darbību, jo beidzot pēc ilgiem gadiem te parādās kaut vai minimālās ērtības pat neskatoties uz to, ka šī pati aktīvistu grupiņa ilgstoši un sistēmatiski ar sev lojālas domes palīdzību ir apkarojuši jebkādu tūrisma attīstīšanu Garciemā, kaut vai sākot ar stāvēšanas zīmēm, kas arī ir šīs vēstules autoru iniciatīva! Katrā ziņā mūsu ģimene saka lielu paldies Carnikavas domei, kas ir sākusi sakārtot Garciemu un mēs ceram, ka civilizācijas attīstība, ielu apgaismojums, gazifikācijas u.c. sadzīves ērtības turpinās attīstīties arī šajā ciemā!

Atbildēt

Skepss

03.10.2011. 16:55

Garciemnieki jūtās kā Jūrmalas iedzīvotāji. :)

Atbildēt

to Mūsdienīgais

03.10.2011. 16:53

Vai urbanizācija nozīmē pie*irstu mežu? Nav tikai urbanizācija tavā gaumē, bet ir arī civilizācija, kā viens no rezultātiem ir tualetes, kuras jau nu šie iestādījumi var ieviest vairāk kā nepieciešams dekoratīviem nolūkiem. Vai arī Rīgas centrā (ļoti urbanizēta vide, ja kas) visi savās vajadzībās iet uz tuvējo parku?

Atbildēt

ilze

03.10.2011. 16:45

Nezinu un mani neinteresē kādu partiju pārstāv pašvaldība, teikšu godīgi, Garciemā pie labiem draugiem pavadītās 5 dienas nudien nebija foršākās šai vasarā tieši dēļ šeit pieminētā sabiedriskā iestādījumā tuvuma. Un ja viss tas skaistums ir no pavasara līdz rudenim??? Veeeee

Atbildēt

Mūsdienīgais

03.10.2011. 16:43

Nu nevar gribēt, ka dzīve visu laiku būs kā pirms simts gadiem, kad Garciemā bija varbūt pāris mājas un bija neskartā skaistā daba un tikai pāris ekskrementi pa gadu mežā. Pasaule attīstās, urbanizācija notiek! Ja gribat mieru, pārceļaties uz Salacgrīvu, kaut gan tur arī ir Positivus!

Atbildēt

Jana

03.10.2011. 15:45

Raksts būtu publicēts arī tad, ja pašvaldība nebūtu ZZS paspārnē?

Atbildēt

Agris I.

03.10.2011. 15:30

Situācija, protams, ir nepatīkama. Bet kādu atbalstu konkrēti jūs cerat? Kādus redzat šīs problēmas risinājumus?

Atbildēt

1

03.10.2011. 15:06

Tādas kafejnīcas ir visur. Vecāķos tādas ir vismaz 7 un vēl divas pludmalē pa vasaru, bet kaut kā nav dzirdēts par tādām problēmām. Aizdomīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...