Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hotcat

17.02.2012. 05:08

Kāpēc tēvs savā vēstulē raksta, ka ar bērnu māti plānoja ierakstīt sevi dzimšanas apliecībās kā Tēvu? Kurš var to pierādīt? Varbūt māte arī negribēja ieakstīt viņu kā bērnu otro vecāku?
Kāpēc par savu bērnu mātes miršanu uzzināja no "babuškas", nevis bija blakus viņai tādā sarežģītā dzīves momentā? varbūt tāpēc, ka aizgāja no viņas baidoties no bērnu audzināšanas?
Kāpēc te raksta, ka tēvs samaksāja par mākslīgo apaugļošanu - kur ir pierādījumi?
Labāk nespriest par šo situāciju, jo daudz ko Tēvs "aizmirsa" pateikt, bet otras puses vairs nav, lai to pierādīt, līdz ar to, šājā situācijā tikai ceru, ka bērniem nebūs sāpīgi lasīt šos visus mēslus pēc vairākiem gadiem.

Atbildēt

surikāti

02.12.2011. 09:31

Ko jūs te rejam ar savu precēšanos, gredzens pirkstā neko nemaina, aprecēties var paspēt vienmēr.

Atbildēt

Oto

02.12.2011. 08:18

>Tekstā nekāda žēlume pret nabaga mirušo sievieti.

Juridiskos dokumentos savas emocijas vari paturēt pie sevis. Jā šinī rakstā tas nebūtu slikti pieminēt, bet es domāju tas ir pašsaprotami un traucētu tikai uztvert tekstu. Būtu to rakstu rakstījusi sieviete tad tas raksts būtu 2x garāks ar visiem nākotnes plāniem, saraudātiem mutautiņiem un visu pārējo, kas uz lietu neattiecas. Ej uz Ievas stāstiem un lasi līdz riebumam.

Atbildēt

nu tomēr

01.12.2011. 09:49

(rakstot kļūdījos, izlaidu vārdu - domāts bija "Varbūt nemaz nav bijusi paredzēta nekāda kopdzīve ne ar kādu sievieti, nekad.

Atbildēt

nu tomēr

01.12.2011. 09:47

Tekstā nekāda žēlume pret nabaga mirušo sievieti. Fragments par "I.C. priekslaicīgo miršanu" ir vispār ārpus katras morāles un parāda, ka sieviete (vai ar pašas peikrišanu, tā teikt, racionāla vienošanās, vai vienkārši nav bijis citas izejas, neprec un viss) šeit figurē tikai kā lieta, mehānisms, dzemdētāja. Teksts - kad uzzinājis par I.C. miršanu... Teksts, kad piemin vecmāmiņu, bet neredzam nekādu jūtu - kopīgu bēdu par I.C. zaudējumu, kopīgus radinieciņus jaundzinušos.. ta teikt, viss kā PILNIGI svešiem cilvēkiem...
Variantus saskatu divus. Viens - šie supermodernie gadījumi, kad vecāki neapprecas un pirmo sarežgījumu gadījumā vaino valsti, ierēdņus, sabiedrību. (Un parasti jau tie neizlēmīgie ir vīrieši.) Otrs. (un neuzskatiet to autoram par apvainojumu). Varbūt nemaz nav bijusi nekāda kopdzīve ne ar kādu sievieti, nekad. Arī šīs orientācijas cilvēkiem dažreiz ļoti kārojas kļūt par vecākiem.
VIsu lietu aizplīvuro, un dusmas uz bāriņtiesu izrfaisa fakts, ka pilsonība radiniekiem Krievijas. Bet šeit nev jāskatās uz pilsonību - jāskatās uz to, kā labāk bērniem (un -ne jau no politiska viedokļa, bet - kādā gimenē bērni būs SIRSNIGAK aprūpēti.).

Atbildēt

Anna 2

01.12.2011. 04:17

kam vajadzīgi ŠĀDi supermoderni TĒVI? Kas neprecas,neatzīst ģimenes vērtības,bet palikuši vieni te mēdijos klaigā. Visus neprecētos par tēviem neatzīt un tikšanos ar bērniem NEATĻAUT.

Atbildēt

Anna

30.11.2011. 16:23

Kam vajadzīga arhaiskā bāriņtiesa? Pie tam vēl mazprofesionāli un nejūtīgi darbinieki, kuri sabojajuši dzīvi nevieam vien bērnam. Šos jautājumus jākārto tiesām. Sociālam dienestam jādarbojas savas kompetences robežās, jāveic apsekošana, jādod atzinumi par gimenem , bet tiesām jāizskata strīdi. Bāriņtiesas locekļiem nav attiecīgas izglītības, profesionalitātes

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 13:54


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

A

18.09.2011. 20:25

Nejauks un netikumisks vēstījums. Papriekš jāprecās un tad jādzemdē bērnus (ja tas vispār ir iespējams). Priekš tam jau mīļais cilvēk laulības pastāv. Visus šitos ārpuslaulību tiesību kačātājus vajadzētu triekt ar rungām. Jo īpaši mākslīgās apaugļošanas entuziastus.

Atbildēt

rrr

02.09.2011. 05:42

P.S.
Šitais, piemēram, "iespārda":
"Tas arī nozīmē, ka 2009.gada 20.martā notikušas tiesas sēdes laikā, kad Jeļenas Č. pilnvarotā pārstāve bija iesniegusi tiesā medicīniskās izziņas par bērnu veselības stāvokli, bērni Latvijas Republikā jau neatradās, par ko Jeļenas Č. pilnvarotā pārstāve nevarēja nezināt un iespējams apzināti noklusēja un nepaziņoja tiesai šo faktu, lai liktu šķēršļus DNS ekspertīzes veikšanai."
Interesanti, ko var pārmest Latvijas tiesai vai bāriņtiesai? Ka viņi nenoķēra pie rokas krāpnieku? Iespējams.

Turklāt datumi - 13.martā babuļa izveda bērnus uz Krieviju un JAU 15.aprīlī bija Kreivijas tiesas spriedums par adopciju - iespārda vēlreiz. Es neticu, nu vienkārši neticu, ka Krievijas iestādēs tādu tempu bija iespējams dabūt bez kārtīga kukuļa.

Atbildēt

rrr

02.09.2011. 05:34

Reāli žēl to tēvu, diemžēl kaut ko atdabūt no Krievijas ir ļoti nereāli, viņi faktiski ignorē tiesiskās sadrbības līgumus ar Latviju. Ja bērni būtu palikuši Latvijā vai adoptēti uz jebkuru citu valsti, bet uz Krieviju...
Babuškai - ādu pār kārti! Kretinē šitādi cilvēki, kas izbīda savu "interesi", kāpjot pāri citu cilvēku likumīgajām interesēm un izmantojot to, ka, šajā gadījumā, tēvs gāja likumā noteikto ceļu.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.09.2011. 12:06

>> BI
*********************************
bi
01.09.2011. 10:04
Autors pats ir piekritis, ka viņa paternitāte netiek noteikta ar pirmās tiesas spriedumu - atsauca prasību. Ko nu tagad bļaustās.
**********************************
2009.gada 13.augustā Rīgas rajona tiesa taisīja spriedumu lietā, ar kuru NOSPRIEDA ATZĪT, KA ESMU EVAS un papildināt attiecīgus ierakstus dzimšanas reģistrā, ierakstot mani par Evas un Jegora tēvu.
...(..)...
Apelācijas sūdzības izskatīšana notika 2009.gada 11.novembrī. Tiesas sēdes laikā tiesas sēdes priekšsēdētāja tiesnese S. Buivide jautāja, vai mēs nevēlamies atsaukt savu prasību, jo tā pat TIESAI PRASĪBU BŪS JĀNORAIDA – prasība ir celta pret personu, kura nevar būt par atbildētāju lietā.
Par pamatu prasības noraidīšanai bija tas apstāklis, ka AR RĪGAS BĀRIŅTIESAS 2009.GADA 17.JŪNIJA LĒMUMU JEĻENA Č. IR ATLAISTA NO NEPILNGADĪGO EVAS UN JEGORA AIZBILDŅA PIENĀKUMU PILDĪŠANAS , par ko pirmās instances tiesa bija informēta sprieduma taisīšanas dienā [13.08.2009.].
************************************
... PAR TO ARĪ BĻAUSTĀS ...kur tad tu "paijveidīgais" izlasīji, ka vinš ATTEICIES no paternitātes noteikšanas ... DNS ekspertīzei tika likti šķēršļi, pa kluso bērnus izvedot uz Krieviju...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.09.2011. 11:56

>> PAIJA
***********************************
...ne jau es izlecu ar netiešu spriedumu, ka man pagrūti sagremot uzrakstīto - bet TU ...un tā tik vēl trūķa, lai tu spriedelētu par lietas BŪTĪBU,ja "neiedziļinies niansēs" ...

Atbildēt

paija > RD draudzenīte

01.09.2011. 11:48

Liekas,ka es arī nespriedelēju par lietas būtību, bet Tev ieteiktu neuzmesties par dižo visu komentētāju kritiķi un apciemot vietas,kur sūti citus ,pašai

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.09.2011. 11:33

>> PAIJA (ar mazajiem burtiem)
*******************************************
paija 31.08.2011. 22:28
...(..)...
Priekš portāla lietas izklāsts ir parāk garš un sarežgits, tāpat te visas niansēs neviens neiedziļinasies
*******************************************
...šī lieta tieši tāda arī ir - gara un sarežģīta ... un nav ko te uzmesties par dižo spriedelētāju, ja, kā pati apgalvo, "neiedziļinies niansēs" ... tad jau tev labāk piekāpt pie Liepnieka "Dzeltenās zemūdenes" ...

Atbildēt

dzīvnieki meklē

01.09.2011. 10:48

kas viņus vecuma galā baros

Atbildēt

Pelēkais

01.09.2011. 09:59

Mani interesētu - vai tām bāriņtiesas darbiniecēm par likumu un normu neievērošanu nav nekādas atbildības? Prezidenta kungam (ja viņam ir kaut mazliet zināms, ko nozīmē būt tēvam un būt atbildīgam par saviem bērniem)jāliek atšķetināt šī lieta līdz pat tai vietai, kur tai kājas dīgst un visus, kuri pārsnieguši savas pilnvaras, nepamatoti pasteigušies vai vienkārši bijuši pavirši un "nezinoši", saukt pie atbildības. Nevis tā pakratot pirkstu, bet pēc likuma, ar visām no tā izrietošajām sekām.
Man gan liekas, ka tas aprīnojamais čaklums, ar kuru nokārtoti visi papīri, tā saucamajai vecmāmiņai par labu, ir ar kaut ko "iesmērēts".

Atbildēt

BA

01.09.2011. 09:22

Ļoti labi saprotu vēstules autoru. Ir bijusi man darīšana gan Bāriņtiesā, gan 3 tiesu instancēs (meitas tēvs visādos veidos vilcināja lietas izskatīšanu). Un tā patiešām arī ir, ka pilnīgi skaidras lietas tiek izskatītas novilcināti, ka advokāti melo nepārtraukti un bezkaunīgi un jūties pilnīgi neaizsargāts un pazemots.... Kā justies cilvēkam, kura bērni aug, savu tēvu neredzot? Vai tas Bāriņtiesas kundzēm neienāk prātā?

Atbildēt

pieitek

01.09.2011. 07:51

lūdzu pēc tam protālā informēt par Bērziņa rīcību šajā jautājumā

Atbildēt

emi

01.09.2011. 06:52

Šis notikums vēlreiz pierāda to, ka attiecības ir juridiski jānoformē, it īpaši, gaidot bērnu. Tāpat redzams, cik riskantas situācijas veidojas attiecībās starp dažādu valstu pilsoņiem.:( Manuprāt, šie ir galvenie secinājumi, kas jāpatur prātā uz priekšdienām!

Atbildēt

Par bāriņtiesu

01.09.2011. 06:24

Kas tā par bāriņtiesu, kas pieņem prettiesīgus lēmumus. Tām mamzelēm, kas tur sēž pašām vajadzētu atņemt bērnus, varbūt nāktu kāda atskārsme vai apskaidrība.

Atbildēt

viesis

01.09.2011. 05:55

Diemžēl vēstules autors kaut kādu neskaidru iemeslu dēļ pats ir pieļāvis kļūdu - atsaucot prasību! Tagad pēc šī fakta vairs nekas īsti nav iespējams! Kaut kādu daļēju risinājumu varbūt var panākt tiesas ceļā, taču šobrīd ir nevietā braukt augumā valsts iestādēm, jo tās nedrīkst iejaukties citas valsts lietās bez tiesas sprieduma.

Atbildēt

bi

01.09.2011. 05:04

Autors pats ir piekritis, ka viņa paternitāte netiek noteikta ar pirmās tiesas spriedumu - atsauca prasību. Ko nu tagad bļaustās.
Kādēļ meiteni neapprecēja?
Nesmuka vēstule.

Atbildēt

Cilvēki

31.08.2011. 18:04

vispirms svin kāzas, pēc tam kristības, un tad nav tāda rakstura problēmu.

Atbildēt

[]

31.08.2011. 17:30

Ja reiz maksāja bargu naudu par mākslīgo apaugļošanu, tad jau gribēja bērnus sev, nevis kaut kādai sievasmāsai. Viss šis stāsts ir traģisks, lai neteiktu vairāk

Atbildēt

paija

31.08.2011. 17:28

Jā, nu ir vainīgi visi , valdība, tiesas , bet laikam jau vispirms tētiņš pats. Vai nebūtu normāli,gaidot 2 bērnus, apprecet bērnu māti,ja tiešām gribējat bernus audzinat normālā ģimenē? Diez vai tagad ir jāizrauj berni no citas ģimenes tik bezatbildīga cilvēka dēļ. Prezidents gan mums tāds pats brīvais erglis ,kas pamet sievietes ar berniem
Priekš portāla lietas izklāsts ir parāk garš un sarežgits, tāpat te visas niansēs neviens neiedziļinasies

Atbildēt

hmm

[R] 31.08.2011. 17:22

Varbūt šajā informācijas gūzmā palaidu garām, bet - kāpēc autors domā, ka bērni joprojām ir LV pilsoņi?

Atbildēt

DD

31.08.2011. 16:47

bedigs stasts, kas velreiz apliecina, ka sai valsti valdosajai klikei nav vajadfzigi iedzivotaji LV pilsoni. esmu par to parliecinajies ar praktiski, zinot, ka uz arzemem adoptets ir berns, neviena valsts iestade jau vairakus gadus nav painteresujies kas ar to bernu un ka vinjam tur iet, tjipa prom ir nu i labi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...