Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 15:48

»

Imants

Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis...


Zemes īpašnieki tiek diskriminēti tieši ar tādu metodi kā izmanto šis Imants- visus zemes īpašniekus nosaucot par krāpniekiem utt., bet ne vienu vārdu nebilst par tiem kuri ir godīgi zemes īpašnieki un kurus čakarē negodīgie dzīvokļu īpašnieki.

Atbildēt

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 15:44

»

Imants

Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis...


Zemes īpašnieku mazākums ir totāli diskriminēts attiecībā pret dzīvokļu īpašniekiem.
Dzīvokļu īpašnieki apzināti masveidā izvairās no nekustamā īpašuma nodokļa par zemi maksāšanu.

Atbildēt

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 15:39

»

Alvis Švarcbahs

Tā raksta citi...


Jūs rakstāt melus!

Atbildēt

Alvis Švarcbahs

23.02.2016. 06:20

Tā raksta citi:
Paskatieties, šai masai tiek piedāvāts izrādīt aktivitātes portālā Manabalss.lv, parakstīties uz trīs iniciatīvām: https://manabalss.lv/i/940; 2) https://manabalss.lv/i/627; 3) https://manabalss.lv/i/362, un no apmēram miljona internetbanku vajadzētu savākt vismaz 100 000 parakstu, bet šī cilvēku masa atrodas kaut kādā politiski ļetarģiskā miegā, lai izmantotu likumā - Saeimas rullī tautas 10 000 noteiktās likumu ierosināšanas tiesības, parakstījušies tikai daži tūkstoši.
Dzīvokļu īpašniekiem arī bez šīm iniciatīvām būtu plašs lauks iestāties par savu aizskarto tiesību aizstāvēšanu. Diemžel, šī iedzīvotāju kategorija ieguvusi īpašuma dzīvokļi, savā vairumā kā nabagmājas patversmi, ir bez savas kaut cik stipras organizācijas, bez naudas līdzekļiem un iespējas aizstāvēties pret ļoti negodīgo varas patvaļu vai kā raksta Pieteik.com, nelietību, kas varas koridoros valda sākot no 1990.gada 4.maija, ir tikpat kā neiespējami.
Lasi turpat, zemes reformas likuma 9.panta 4.daļā, ka bijušie zemes īpašnieki vai viņu mantinieki ir atbrīvojami no valsts nodevas, ja viņu īpašuma tiesības ir atzītas ar tiesas nolēmumu, bet dzīvokļu īpašniekiem šādas privilēģijas likums neparedz. Tas pierāda, ka zemes īpašnieki atzīti par augstāku sabiedrības šķiru (arī citos likumos viņiem ir privilēģijas – zemi var iemērīt uz nodokļu maksātāju rēķina u.c.), attiecībā uz dzīvokļu īrniekiem un dzīvokļu īpašniekiem, kuriem nav atbrīvojumu. Ja vēl ievēro iepriekš teikto par amorālām likumu normām, tā ir totāla vairākuma diskriminācija!
Likumdevēji kopā ar saviem naudas devējiem, sponsoriem un tiesību diktatoriem saprot, ka dzīvokļu īrnieki un dzīvokļu īpašnieki ir dezorganizēta, sašķelta un vairumā nabadzīga masa un to var pakļaut un pārvaldīt un slaukt pēc savas vajadzības, tikai priekš viņiem vajag izstrādāt sev izdevīgus likumus. Tā tas arī notiek, tādi likumprojekti ir arī Saeimā uz izskatīšanu.

Atbildēt

Imants

22.02.2016. 11:20

»

atbilde

Tu mani nesaprati. Abas sis grupas - zemes ipasumu mantinieki un maju ipasnieki ir nostaditi sliktaa situacijaa. Bet zemes mantinieki ir so situaciju pasi izvelejusies jau no sakuma , atteicoties sanemt kompensaciju vai zemi citur, bet gribeja tiesi zem daudzdzivoklu majam un tagad mes redzam kapec. ...


Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis esot atradis zem gultas miljonu un uzdāvinājis un pats ātri nomiris (kā VIDA izmeklētāji, kuru vecāki glabājuši pusmiljonus zem gultas). Redzami arī citi apšaubāmi pirkumi-pārdevumi: VZD savā 2015.gada pārskatā norāda, ka zemes zem daudzdzīvokļu mājām iegūta šādā veidā:
Pirkuma līgums - 577; nav informācijas (šeit un tālāk iekavās K.R. teksts (?)) - 522; mantošana - 382; dāvinājuma līgums - 346 (viltus paņēmiens izvairīties no pirmpirkuma); īpašuma tiesību atjaunošana - 321 (re, tikai 321); nekustamā īpašuma atdalīšana - 271 (viltus paņēmiens izvairīties no pirmpirkuma); īpašuma iegūšana uz tiesas lēmuma pamata - 81 (?); privatizācija - 68 (kā tas iespējams?); citi ((šajā teikumā iekavas no VZD) valsts/pašvaldību īpašuma tiesību nostiprināšana, laulāto mantas līgums, maiņas līgums, uztura līgums, kopīpašuma sadale, nekustamo īpašumu savienošana u.c.) - 431 (arī apšaubāmi darījumi).
Un lūk, kas un kādā veidā koncentrē zemi zem mājām pie apstākļa, ka pastāv pirmpirkuma tiesības dzīvokļu īpašniekiem, dzīvokļu skaits daudzdzīvokļu mājā, kas atrodas uz zemes īpašnieka zemes, kuri it kā kopā ar Maksātnespējas administrāciju, varētu būt, apvienojušies vienā ģildē vai apvienībā:

Bārbele Valda, Grāve Inga, Ķuzis Vents, SIA „LIELDAMME” – 3150 ;
RĪGAS GREBENŠČIKOVA VECTICĪBNIEKU DRAUDZE – 3104 ;
Akciju sabiedrība "Pilsētas zemes dienests" – 2175;
Arvīds Reinholds – 1903;
Akciju sabiedrība "REVERSED" - 862 ;
Natalia Maleva - 540 ;
Akciju sabiedrība "ZEMES ĪPAŠNIEKU ĢILDE” - 538.

Ja ņemtu vērā šo vareno īpašnieku noziedzīga rakstura krāpšanās, viņu zeme būtu jākonfiscē ar likumu, kā negodīgi iegūta, pretēji sabiedrības interesēm un tiesībām. Zini, ka neviens no tiem, kuri pārkāpa pirmpirkuma tiesības, nav LABTICĪGS ĪPAŠUMA IEGUVĒJS.
Ne velti privatizāciju, denacionalizāciju un zemes reformu pilsētās sabiedrībā kopumā dēvē par noziedzīgo grupējumu gadsimta noziegumu pret tautas vairākumu.
Piedalies un paraksti:
https://manabalss.lv/i/940; https://manabalss.lv/i/627; https://manabalss.lv/i/362

Atbildēt

atbilde

22.02.2016. 06:04

»

Savulaik

Muižniekiem atņēma zemi un atdeva bez maksas zemniekiem un viss OK...


Tu mani nesaprati. Abas sis grupas - zemes ipasumu mantinieki un maju ipasnieki ir nostaditi sliktaa situacijaa. Bet zemes mantinieki ir so situaciju pasi izvelejusies jau no sakuma , atteicoties sanemt kompensaciju vai zemi citur, bet gribeja tiesi zem daudzdzivoklu majam un tagad mes redzam kapec. Turpretim maju ipasnieki tika pilnibaa apsmaukti, jo tiem tika solits, ka zeme zem daudzdzivoklu majam pienaksies dzivoklu ipasniekiem, jo ja vini butu zinajusi, ka zemi pagrabs taa saucamie mantinieki, tad neviens sos dzivoklus nebutu pircis! Es ari laukos mantoju zemi, bet mana zeme bija aiznemta ar maju uz tas un pasvaldiba pateica, ka nevar nemt zemi ar cita maju, jo majai pienakas zeme apkart. Taa nu es panemu zemi talak, jo godigi sapratu, ka cita cilveka maju nedrikst pakart gaisaa. Turpretim zemes mantinieki Rigas mikrorajonos izvelejas tiesi but negodigi pret tikpat nevainigiem maju ipasniekiem. Un tas ir loti negodigi un netaisnigi. Taa vietaa, lai vini sanemtu brivu zemi citur vai kompensaciju visi kaa viens no taas atteicas un tagad raud, ka ir apbizoti, ka nomas maksu nedrikst celt astronomiski utt. Negodigi jus esiet zemes mantinieki!!!! Dazi vel negodigakie pardeva zemi zem majam jau citiem, pat nebridinot maju ipasniekus, kuriem vienmer pienakas pirkuma pirmtiesibas. Tapec sis negodigums beidzot ir jalikvidee, pieskirot to nelielo zemes plekiti zem majas maju ipasniekiem, bet zemes mantinieki var sanemt naudu tikai pec kadastra vertibas uz 1991. gadu, jo vini jau ar 25 gadu nomu ir sanemusi daudz naudas par so zemi, neieduldot tur nevienu santimu, ne darba. Ir laiks so kliedzoso netaisnibu likviet.

Atbildēt

Savulaik

21.02.2016. 18:00

»

atbilde

Vai tad zemes ipasniekam nepietiek naudas zemes nodokla nomaksai, ja taas menesii vien par zemes iznomasanu sanem 3000 eu no maja? Tu jau laikam gribi, lai zemes ipasniekam nebutu nekada darba, ne atbildibas, tikai iekaset naudu! Nee sie dzivokli nav privatizeti par sertifikatiem. Maneko es pirku kaa...


Muižniekiem atņēma zemi un atdeva bez maksas zemniekiem un viss OK.
Iegaumē: vieniem zemi, īpašumus atņēma okupācija, kura netika izpirkta, tātad šai daļai nekas nepienāks.

OTRIE: kas strādāja un ražoja 60 gadus, neko nedabūja tagad par saražoto īpašumu privatizāciju.
Mēs esam vienādi (ir izņēmumi, par tiem jārisina atsevišķi).

Un tu te karo, kāro būt kā laupītājs - man vajag, man bija (bezmaksas īpašums), lai man dod dāvanā, ko es neizpirkuun lai izpērk vergi, tie citi.

Prasās pēc lopu vagoniem atkal, kas salaupīja zemi zem mājām, pārkāpjot pirmpirkuma tiesības (mantiniekus neskarsim). Šiem visiem zeme ir jākonfiscē.

Atbildēt

atbilde

21.02.2016. 13:06

»

Dr.xy

Maniem senciem zeme Riga piedereja kops 1901.gada...


Vai tad zemes ipasniekam nepietiek naudas zemes nodokla nomaksai, ja taas menesii vien par zemes iznomasanu sanem 3000 eu no maja? Tu jau laikam gribi, lai zemes ipasniekam nebutu nekada darba, ne atbildibas, tikai iekaset naudu! Nee sie dzivokli nav privatizeti par sertifikatiem. Maneko es pirku kaa kooperativo. Un neesmu ari nekads okupants, bet latvietis. Dzivoklu ipasnieki nav vainigi, ka zemi kads prihvatizeja un maju pakara gaisaa, jo bija teikts un solits, ka maja zem zemes piederes majai. Bet ar viltu majas tika pakartas gaisaa, lai viens slanis varetu dzivot visu muzu cepuri kuldams nedarot neko - taa saucamie zemes ipasnieki.

Atbildēt

Dr.xy

21.02.2016. 10:26

Maniem senciem zeme Riga piedereja kops 1901.gada.
Okupanti to konfisceja un uzcela daudzdzivoklu majas,kuras dzivoklus sava ipasuma, ar sertifikatiem,okupnti un vinu pecteci.Sakot no 2015.viniem nekustama ipasuma nodoklis par zemi vairs nav jamaksa!Tikai zemes nomas maksu,kura ari netiek maksata pec likuma noteiktajiem 6% no zemes kadastralas vertibas ? Vai atkal tiek konfisceti ipasumi Neatkarigaja Latvija ?

Atbildēt

nacionalizācija un konfiskācija

21.02.2016. 06:58

»

100%

piekrītu. Jārisina valsts līmenī ši lieta


Nacionalizēt :)

Atbildēt

lasiiju

21.02.2016. 05:00

tiesas materialus, kur viena taa saucama zemes ipasniece Kengaragaa, bija iesniegusi sudzibu tiesaa par vinas kaa zemes mantinieces tiesibu aizskarumu, jo luk, uz vinas zemes stav 2 stavu majina un vina nevar no tas noplest tos tukstosus, ko ples un dabuu zemes ipasnieki zem lielam daudzdzivoklu majam kaa te jau viens komentetajs mineja no 3000 - 10000 eu menesii! Vina arii grib, bet vina tos nevar dabut, jo maja esot maza un vina nedrikstot uzlikt milzu zemes nomu majas ipasniekam! Tada luk, ir taa zemes ipasnieku cina par zemi zem daudzivoklu majam! Visi grib daudz naudas ikmenesi dabut par neko un iet pat uz tiesu, ja dazi sanem mazak, jo maja mazaka. Bet ja nebutu taas daudzivoklu majas , tad vini varetu savu zemi iebazt pakalaa un vel piemaksat pasi!Uzskatu , ka visa zeme zem daudzdzivoklu majam pienakas tikai maju ipasniekiem un vini par to jau sen ir samaksajusi zemes ipasniekiem ar ikmenesa nomas naudu 25 gadu garumaa!

Atbildēt

vecais spekulants

21.02.2016. 04:03

Piekritu . Sovoka bacilis nav tik viegli iznicinams. Likums neparedz atdot zemi Rigas domei. Likums nelauj sanemt zemes ipasniekam zemi cita vieta . Rigas domei vajag nodoklus nevis apgrutinatu zemi jamaksa butu vel vairak,ja ne tad pidzitu bezstridus kartiba un uzliktu hipoteku uz dzivokli. Zemes ipasniekam nav tadu tiesibu -tikai tiesa uz desmit gadiem. Iekilat gan nebutu slikti. Vajag labu advokatu.

Atbildēt

Piekrītu 100%

21.02.2016. 03:33

»

patiesiba

Zemes mantiniekiem piedavaja atlidzibu vai zemi sanemt citaa vietaa un neviens nebija ar mieru, jo visi gribeja pagrabt zemi zem daudzivokla majam, un jo lielaka maja, jo pamatigaka zemes noma sanak ipasniekam. Tada luk ir ta patiesiba. Zelta bedre zemes ipasniekiem ir tiesi daudzivoklu majas uz taas...


šis jautājums - par zemes maiņu citā vietā, bija jārisina valstiski! Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji neizvēlējās pirkt dzīvokļus uz privātīpašnieku zemes, lai pēc tam viņiem būtu jāmaksā zemes nomas maksas. Ja uz zemes ir 9-stāvu nams ar 130 dzīvokļiem, piemēram, zemes noma kas uzrādīta komunālo rēķinā, ir ~ 7 eiro mēnesī, tātad 7 x12 gadā x130 dzīvokļi = 10920 eiro no vienas mājas!!! Bet māja ir pie mājas.Neviens īpašnieks nekdāā citādā veidā neiegūtu tik lielu nomas maksu, ja būtu kartupeļu lauki vai pļavas.

Atbildēt

PIETIEK

20.02.2016. 23:25

»

WTF?!

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem


Jūs jaucat ar 20. janvāra rakstu ar gandrīz tādu pašu virsrakstu - tas joprojām atrodas savā vietā.

Atbildēt

patiesiba

20.02.2016. 18:49

Zemes mantiniekiem piedavaja atlidzibu vai zemi sanemt citaa vietaa un neviens nebija ar mieru, jo visi gribeja pagrabt zemi zem daudzivokla majam, un jo lielaka maja, jo pamatigaka zemes noma sanak ipasniekam. Tada luk ir ta patiesiba. Zelta bedre zemes ipasniekiem ir tiesi daudzivoklu majas uz taas! Jo ja tur nebutu majas, tad zemes ipasnieks no taa neaugliga zemes plekisa iegutu apalu nulli un vel pats maksatu gada nodokli. Bet sadu rakstu rakstitaji ir vistirakie demagogi un meli!

Atbildēt

pilnigakie meli

20.02.2016. 18:41

Manas majas zemes ipasnieks sanem ikmenesi 2500eu! Vai vel par maz?????!!!! Zemes ipasnieku rijiba ir neizmerojama,un galvenais. ka vini nemaz nav patiesie zemes ipasnieki un nav ieguldijusi zemee nevienu santimu!

Atbildēt

Viss! Pietiek!

20.02.2016. 17:13

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukumu!

Atbildēt

atkārtošos

20.02.2016. 16:15

Spekulantu mafija, kura uzdodas par bijušajiem zemes īpašniekiem mēģinās izspiest naudu no valsts vai pašvaldības, ja neizdosies no iedzīvotājiem.
Rezultātā samaksāsim mēs visi.
Reālo bijušo zemes īpašnieku tur ir varbūt 1-2%, visi pārējie zemi ieguvuši totālas spekulatīvas shēmas rezultātā. Divi liecinieki, uzticams tiesnesis, trešais (labticīgais) pārpircējs vistiņš-perepjolkins.
Šantāžai nav jāpaļaujas. Kompensējiet viņiem vidējo kadastrālo vērtību, kas ir lauku zemēm vai iedodiet pļavas Bambāļos. Vai nacionalizējiet un iedodiet figu. Kā viņi mums visiem pirms 25 gadiem iedevuši.
Pietiek lasīt spekulantu žēlabas! Tiešām PIETIEK.

Atbildēt

bija gan

20.02.2016. 15:48

»

WTF?!

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem


Vai ne? Kaut kas pietiek.comam tajos komentos nepatika. Laikam kāds nejauši spekulantu mafijai uzkāpa uz pēdām.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.02.2016. 15:30

un ja patiešām tā ir manu senču zeme , kapēc lai man būtu jāiet uz tiesu , kur pilnīgi pietiktu ar policiju !
Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

kā tad tā

20.02.2016. 14:49

Nesaprotu, kāpēc nelaimīgais zemes īpašni4eks, kuram zeme nes tikai zaudējumus, postu un nelaimi, joprojām no apgrūtinošā un problemātiskā zemes gabala nav atbrīvojies. Var taču pārdot, iemainīt ,uzdāvināt, ieķīlāt un vēlāk atdot. Variantu daudz. Galu galā var atdot domei, vismaz zaudējumu nebūs.

Atbildēt

Vai viss pateikts šajā rakstā

20.02.2016. 14:34

http://pietiek.com/raksti/ka_apturet_balto_baronu_alkatibu_un_to_naudas_miljonu_ietekmi_uz_likumdosanu

Atbildēt

Drum

20.02.2016. 14:12

Interesanti kāda vēl noma, ja ne "piespiedu" varētu pastāvēt likumdevēja kļūdas dēļ? Īpašnieki zināja, ka uz viņu zemes atrodas mājas. Tad kāda velna pēc prasīja atpakaļ zemi? Bija taču alternatīvas - sertifikāti vai arī kompensācijas zemes. Cik nu zinu, tad vēl šobrīd pat Rīgā varētu 3x apmierināt visus zemes pieprasījums. Tikai tie, protams, nebūtu zemes gabali pilsētas centrā ;-)

Atbildēt

Imants

20.02.2016. 14:10

Dzīvokļu īpašnieku kopības sapulcē vai aptaujā vajag atcelt tiesības apsaimniekotājam slēgt zemes nomas līgumu ar zemes īpašnieku

Šeit realizēsi savas tiesības, ierobežosi liela apmēra patvaļu bez tiesas un sūdzību rakstīšanas, sapulces protokolu nosūtot apsaimniekotājam un zemes īpašniekam pret parakstu.

Likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma” 6.pantā noteikts, ka obligātās apsaimniekotāja darbības - slēgt piespiedu nomas līgumu tavā (mājas) vietā. Tu zini, ka apsaimniekotājam šādas tiesības mājas kopība vai atsevišķi dzīvokļu īpašnieki nav deleģējusi vai nav pat noslēgusi apsaimniekošanas līgumu, jo sevišķi kas attiecas uz Rīgas namu pārvaldnieku (RNP).
Likuma par dzīvojamo māju privatizāciju 50.pants nosaka, ka (1) privatizētā objekta īpašnieka (turpmāk arī — dzīvokļa īpašnieks) pienākums ir:3) slēgt zemes nomas līgumu vai pilnvarot dzīvojamās mājas pārvaldītāju … Šāda pilnvarojuma nav!
Arī „Dzīvokļa īpašuma likums” 16.8. pants saka, ka dzīvokļu īpašnieki var atsevišķu vai visu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbību uzdošanu pārvaldniekam. Izmanto šīs savas tiesības!

Rīgas dome, cik zināms, vardarbīgi, administratīvi apvienoja bijušās Rīgas namu pārvaldes un izveidoja RNP, uzdeva RNP ar atsevišķu vienošanos apsaimniekot mājas, bet līgums ar dzīvokļu īpašniekiem, kā to nosaka „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma minētā norma, noslēgts retos gadījumos vai tāda nav. Bez tam dzīvokļu īpašniekiem ir tiesības un pienākums „savstarpēji vienojoties”, pašie slēgt zemes nomas līgumu.

Šis būs reāls, iedarbīgs variants apturēt zemes īpašnieku patvaļu, „apgrūtinot viņa dzīvi”, ja zemes īpašniekam uz viņa zemes ir 100, 500 vai 5000 dzīvokļu, nevis guļot gultā, neko nedarot saņemt desmitiem tūkstošu meslus no dzīvokļu īpašniekiem.

Mums ir jāsaprot arī nerakstīta patiesība, ka saistībā ar 1940.- 1990.gada okupāciju vieniem īpašumi tika nacionalizēti, atņemti, bet tiem, kuriem šāda apjoma īpašumu nebija, 60 gadu laikā tos varētu iegūt, ja nebūtu bijis okupācijas, bet neieguva, savu darbu ieguldīja valsts attīstībā, saņemot minimālo algu, proti, kā vieni, tā otri palika bez īpašuma un, atjaunojot neatkarību, kā paredzēja minētās atjaunotās tiesību normas, zemes reforma bija jārealizē pēc tajā noteiktā principa nodrošinot kā īpašuma atdošanu, tā lietošanas tiesības.

Atbildēt

WTF?!

20.02.2016. 14:10

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem.

Atbildēt

Imants

20.02.2016. 14:03

"Netrūkst arī latviešu "gudrinieku”, kas vienā balsī bļauj, ka 8 eur/mēn. no dzīvokļa ir pārāk liela maksa....! Viņi spekulē situācijā, kad netaisnība ir vairākumā un ļauj turpināt viegli izvairīties no maksāšanas"- manuprāt, dzīvokļu īpašniekiem masveidā vajadzēja atteikties no piespiedu nomas maksas. Krimināls stulbums - privatizēju dzīvokli bez zemes? Zemes īpašnieki, rokas nost no māju zemes, prasiet kompensāciju valdībai un beidziet stulbi konfliktēt un gaudot.

Atbildēt

Zanne Zuzanne

20.02.2016. 13:46

puķu andžu veču un korišu laba gana murgojums sanācis.Domājams šo genocīds, daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem,jārisina tuvākā laikā,Latvijā purvu pietiekoši,tos arī atgriezt.

Atbildēt

meh

20.02.2016. 12:49

Mans uzskats, ka maksāt kādam par zemi daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem ir pilnīgs WTF no loģiskā saprāta viedokļa. Kāda tur var būt "zeme" dzīvoklim 5.stāvā. Absurds.

Atbildēt

Juris

20.02.2016. 12:41

Nabadzigie zemes ipasnieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...