Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

19.03.2017. 09:25

Es dzīvoju Stckholmā un redzu reālo imigrācijas problēmu! Stockholmā ir vairāki rajoni kur pašu policija baidās rādīties... esmu pats tur vairākas reizes bijis... sajūta, ka esi pavisam citā pasaules malā. Vietējie paši saka, ka vakaros ārā nerādās, bet neko tādu Zviedru avīzēs neizlasīsi... vienkārši slēpj reālo situāciju!

Atbildēt

Nātre

19.03.2017. 07:14

Paldies Dievam, ka tādas, kā Veinberga ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas.Nelasu viņas murgojumus, ignorēju.

Atbildēt

brīvais radikālis

17.03.2017. 10:50

Kāpēc šitā sorosītu padauza liberastus sauc par kreisajiem?

Atbildēt

Amigo

16.03.2017. 04:45

Atvērtās robežas pievilina halavas meklētājus VISUR, tāpēc arī rodas bardaks. Lai ko arī muldētu youtube - sabiedrība pat pie anarhijas nepastāvēs bez organizācijas - cita lieta ir korupcija bet kautkādai kārtībai polubomu büs jābūt..

Atbildēt

domas

10.03.2017. 10:42

Veinberga bazunee liberalu demagogiju un sen vina nav janem par pilnu. Jo viss vinas info balstits melos.

Atbildēt

bobo

09.03.2017. 16:19

nu ko te visi mokās starp trim priedēm! lai zinātu, kā ir- aizbrauciet uz zviedriju, nav taču tik tālu! padzīvojiet kādu pusgadu, tad zināsiet, kas taisnība, kas preses pīles.

Atbildēt

Kola

09.03.2017. 15:17

veinberga ir savas slimās vides upuris..Starp Končitām dzīvojot, sāksi ari jaukt kā Končita..Liberāļu laiks ir cauri, viņi agonē un tāpec smird.Patiesība ir izkļuvusi brīvībā un konservatīvā pasaule izdrāzīs klintonītu mēslus un iztīrīs arī atkritumu pilno Zviedriju, ja to neizdarīs šariata patruļas..Pretīgi, ka ir tàdi žurnālisti...

Atbildēt

Lasītāja

09.03.2017. 08:21

»

infa

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu


Es "vērā ņemamā" un "vērā neņemamā" dalu informāciju, nevis cilvēkus, pretstatā uzpūtīgajiem liberāļiem. Un, ja cilvēks izklāsta faktus un apraksta situāciju, es atšķirībā no infas (Sandras?) necentīšos šīs ziņas diskreditēt tādēļ, ka man nepatīk cilvēks. Vajag domāt ar galvu, parunāt ar Zviedrijas latviešiem (tiem, kuri strādā vienkāršus darbus, nevis "korespondentiem") un iegūt objektīvu ainu...

Atbildēt

Grifs

09.03.2017. 08:16

»

infa

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu


Baigais brīnums, ka Zviedrijā tā, ja kreisie marasmātiķi pēc tam pie tevis var atvilkties mājās un iebāzt sejā kameru, panākt atlaišanu no darba?
Atspēko labāk faktus, nevis kritizē avotu.

Atbildēt

infa

09.03.2017. 05:52

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu).

Atbildēt

demagogei Veinbergai

09.03.2017. 04:27

Veinbergai vietas Stokholmas Rinkeby rajonaa, tad varbut saks domat, ko raksta un kuraa stabulee puus.
Vai citaa "no go" zonas rajonaa, kas izveidojies musulmanu migrantu iespaidaa.

Atbildēt

:)

08.03.2017. 20:45

Nu akurāt kā pie mums.

Atbildēt

...

08.03.2017. 17:13

S. Veinbergas raksts par 8.martu man rādās stipri demagoģisks. Padomju laikā bijām raduši tādus sacerējumus lasīt un attiecīgi novērtēt.
Padomju sievietes tika aicinātas kļūt par darba varonēm, nevis par mājsaimniecēm, mājas darbi un bērnu audzināšana neskaitījās vērtība.

Atbildēt

syreipists

08.03.2017. 16:35

»

K

Pēc tā, cik kvēli syreipists aizstāv vienkāršo zviedru iespējas ikdienā dzīvot starp iebraucējiem, izskatās, ka viņš pats ļoti vēlētos ikdienā dzīvot Rinkebī rajonā. Varbūt laiks pamēģināt, pirms tirgot kaķi maisā


Ko jūs par mani zinat, man ir plašāki pasaules uztveres apvāršņi , varbūt pie zināmiem apstākļiem varētu izmēģināt mazohismu.
Bet biju priecīgs ar jums diskutēt , tas jau ir pirmais solis uz saprašanos :)))

Atbildēt

K

08.03.2017. 15:29

»

syreipists

Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām


Pēc tā, cik kvēli syreipists aizstāv vienkāršo zviedru iespējas ikdienā dzīvot starp iebraucējiem, izskatās, ka viņš pats ļoti vēlētos ikdienā dzīvot Rinkebī rajonā. Varbūt laiks pamēģināt, pirms tirgot kaķi maisā?

Atbildēt

šeit

08.03.2017. 15:26

»

kas tie par kreisajiem?

Tikai nezin kāpēc mūsu darbaspēks mūk uz ārvalstīm? Vai tik ne tāpēc, ka mūsu labējie ir pārāk labēji


Runa ir par sociālo labējumu/kreisumu, mazā par ekonomisko. Respektīvi, par t.s. kultūrmarksismu, kur apspiestā šķira vairs nav strādnieki, bet dažādi dīvaiņi jeb "minoritātes" - seksuālas, etniskas, reliģiskas utt., u.tjpr. Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas.

Atbildēt

nuss

08.03.2017. 15:19

»

omg

Kā Vavra Suks ir uzzinājis par Veinbergas murgojumiem? Vai viņš lasa latviski? Kāpēc viņš vispār satraucas, ko viena safārējusies kundzīte murgo? Kā viņš spējis uzrakstīt tik labu rakstu latviešu valodā? Vai viņš ir latvietis un Vavra Suk ir pseidonīms


Sandra Veinberga savā blogā drukā arī zviedru valodā. Info no šī: https://sandraveinberga.com/about/

Pieņemu, ka kaut kas regulāri no tā ko šī uzraksta, tiek drukāts arī zviedru presē - iespējams, ka arī zviedru valodā. Galu galā daļa no Latvijas preses pieder zviedriem...

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 13:22

»

syreipists

Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām


Jūtos ļoti pagodināts, ka tieku salīdzināts ar vienu no ļaunuma simboliem, vien atļaušos iebilst, ka Hitlers uzbruka trakajiem, bet mūsdienās uzbrūk trakie.

Atbildēt

hei

08.03.2017. 12:45

Veinbergai un Pietiek .com ir kopēja un vienāda īpašība abi slikti runā par citādi domājošiem , bezjēgā aprunā ,apmelo,ņirgājas cilvēkus ,politiķus ,viņu radiniekus,tuvu stāvošos ,kas nav viņiem iemaksājuši! Abiem ļoti daudz kaķu mājās, cerams ,ka rūpējas par tiem.
Nopietni , ne vienu ,ne otru šo žurnālistu neviens pa pilnu neņem!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.03.2017. 11:59

Lasīt to pretīgo meli ir sevi necienīt.

Atbildēt

syreipists

08.03.2017. 11:11

»

Fēlis

,,Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat.''Kurā vietā, lūdzu? Es aizskāru kādu nāciju


Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām!
:))

Atbildēt

opā

08.03.2017. 10:15

Tie, kas šeit stāsta, cik šī raksta autors un viņa avīzīte ir nenozīmīga, jautājums, kāda tirāža bija Hitlera kritiķiem Nacistiskajā Vācijā? Tad tur visi piekrita, ka Hitleram taisnība, arī tie, kas konclāģeros sēdēja?
P.S. Jā es izmantoju analoģiju ar Hitleru, jo kreisajiem ļoti patīk viņu piesaukt visās lietās. Starp citu, Hitlers bija sociālists, tātad kreisais.

Atbildēt

E

08.03.2017. 10:12

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Haha, sitam ziņnesi, vai ne?
Vai varbūt Zenta tomēr var argumentēti atspēkot viņa minētos FAKTUS un pārliecināt lasītāju, ka imigranti Zviedriju ir kulturāli bagātinājuši un padarījuši par drošāku vietu, un visi kreisie žurnālisti ir ārkārtīgi godīgi un nenodarbojas ar kreisā pasauluzskata propagandēšanu?

Atbildēt

opā

08.03.2017. 10:11

»

kas tie par kreisajiem?

Kreisajiem tieši vajadzētu rūpēties par vienkāršo tautu, ieklausīties tās vēlmēs. Kā tad sanāk - tautai vairāk būs jāuzticas labējām partijām, kas vēsturiski ir bagātnieku interešu paudējas? Vai arī pasaulē viss sagriezies otrādi...


Labējie nekad nav bijuši "bagātnieku aizstāvji", tā ir kreiso dumiķu izplatīta dogma. Labējie aizstāv cilvēka tiesības paturēt sev pēc iespējas vairāk brīvības, t.sk. nopelnītās mantas, un valstij nejaukties attiecībās starp pilsoņiem vairāk, nekā tas ir absolūti nepieciešams. Manuprāt, racionāla pieeja, lemjot par kopējā labuma dalīšanu un iegūšanas metodēm aizstāv vienādi, kā nabagos, tā bagātos. Piemērs - kreisie pieprasa pacelt minimālo algu, labējie pretojas, saka nav ekonomiska pamata, protams, tūlīt tiek apvainoti, ka aizstāv bagātos, negrib dalīties, utt. Kreisie panāk savu, algas paceļ, bet "pēkšņi" daudzi cilvēki paliek bez darba, jo ... darba devējs tādu algu nespēj maksāt. Un kas ir tie cilvēki, kuri paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, tie ir tie paši nabagi. Tātad kādas sekas ir kreiso "uzvarai"? Nabagi ir vēl nabagāki.

Atbildēt

D

08.03.2017. 09:56

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Avots - Wikipedias ieraksts vai partija "Feministu iniciatīva"? :D Manuprāt, šai rakstā jau lieliski izskaidrots, kā normāla vidusmēra zviedra uzskati padarīti par "galēji labējiem" un "konspiracionistiskiem", kas nav atspoguļošanas vērti. Tā kā ar šīm birkām vairs nevienu nenobiedēsi. Vārda brīvība, tā sacīt.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 09:37

»

syreipists

Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat. Pret jums pašu vajag veikt terapiju, ko mūsu apzinīgie masu info līdzekļi acīm redzami vēl nepietiekami veic


,,Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat.''Kurā vietā, lūdzu? Es aizskāru kādu nāciju?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 09:35

»

jautājums

Kur sēdināt tos skotus, kuri staigā brunčos


Tev vajag uz kādu pusaudžu joku portālu. Būsi savējais.

Atbildēt

viedoklis

08.03.2017. 09:25

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Ne jau par avizi iet runa. Apskatiet youtube videos par realo situaciju Zviedrijaa, Danijaa, Vacijaa .... mati celas stavus ko dara migranti.

Atbildēt

Zenta

08.03.2017. 08:40

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper.
Edition 3100 (average number of subscribers for the year 2014)
Nenormāli vērā ņemams laikraksts un tirāža un persona :DDDD tad jau Rīgas Santīmam ir lielāka tirāža :))))

Atbildēt

Zenta

08.03.2017. 08:33

kkā aizmirsa pierakstīt,ka šis ir politiķis,kas palicis aiz borta :)))

Atbildēt

skaties!

08.03.2017. 07:23

»

viedoklis

Es ari izlasiju Sandras Veinbergas rakstu. Totalakie meli. Paskatieties youtube , tur ir kaudzem video no dzives, kas ataino, kas patiesi notiek Zviedrijaa un taas ir sausmas. Kaa Veinbergai mele kustas sadi melot Necienu sadu cilveku! Paklausieties faktuloga filozofa Stefan Molyneux videos, kurs vins...


vienreiz pietiek skatīties uz pasauli ar Veinbergveidīgo aizmiglotajām āctelēm.
Labs sākums tiešām var būt Molyneux interneta "TV" ierakstu pārskatīšana,
Sāciet kaut ar šo:
https://www.youtube.com/watch?v=25VVmCviVao

Atbildēt

es

08.03.2017. 07:05

»

kāds

Jā, tas ir interesanti, ka liegtas komentēšanas iespējas. Sanāk pretruna ar viņas pausto - ir tikai Viens Pareizais viedoklis. :P...


Pēc tā kā olita vaidamane tika pieķerta "konsultējoties" ar rabarberu džo,šīs vārsmas arī vienkāršs latvis vairs nevar komentēt.Tāda vienvirziena domāšana.

Atbildēt

kāds

08.03.2017. 06:40

»

jojo

Piekrītu. Bet nebija forši noņemt komentēšanas iespējas, jo tagad tante iedomāsies, ka visi atbalsta viņas žultaino, marastmātisko viedokli


Jā, tas ir interesanti, ka liegtas komentēšanas iespējas. Sanāk pretruna ar viņas pausto - ir tikai Viens Pareizais viedoklis. :P

Tas viss būtu štrunts, bet pamatproblēma ir tāda, ka visi putņi, veinbergas, streipi un čigānes tiešām tā arī domā. Nav diskusijas iespēja, jo ir vienvirziena domāšana. Tas baida. :(

Atbildēt

jojo

08.03.2017. 05:46

»

viedais

Paldies raksta autoram. Latvijā ir ļoti līdzīgi. Mediji neatspoguļo sabiedrības viedokli, bet maļ vienas un tās pašas visiem apnikušās mantras. Starp citu, varbūt būsiet ievērojuši, ka sociologi jau kādu laiku neveic iedzīvotāju aptaujas, lai izmērītu sabiedrības uzticību medijiem:) Iespējams tur situācija...


Stc, mēdiji un socioloģiskie kantori neveica un neveic aptaujas par to, ko tauta domā par bēgļu uzņemšanu. Sākumā varbūt pāris bija, tad politiķi redzēja, ka tauta 99% gadījumu neatbalsta potenciālo teroristu iebraukšanu un viss- vairāk tautai viedokli neprasa. Un tad rodas tāds pats absurds kā Zviedrijā un citur- politiķi un viņu angažētie mediji stāsta kā mums vajag uzņemt tos tēvaiņus, kas savā mūžā nav strādājuši un nestrādās, bet tautas viedokli neviens vairs neprasa. Ģimeni no Ukrainas savulaik izraidīja, jo, redz, ne visā Ukrainā karojot, bet visādus mahmudus- nu lūdzu!

Atbildēt

jojo

08.03.2017. 05:38

»

Umpapā

Lasiju pēdējo Veinbergas murgu. Tiešām jābrīnās kā ko tādu var uzrakstīt izglītots cilvēks. TVnet ātri noreaģēja pie raksta un pēc pāris minūtēm noņēma komentēšanas iespēju rakstam, tā nostājoties šis propogandas pusē


Piekrītu. Bet nebija forši noņemt komentēšanas iespējas, jo tagad tante iedomāsies, ka visi atbalsta viņas žultaino, marastmātisko viedokli.

Atbildēt

kurts

08.03.2017. 05:33

»

syreipists

Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat. Pret jums pašu vajag veikt terapiju, ko mūsu apzinīgie masu info līdzekļi acīm redzami vēl nepietiekami veic


Zviedrijas vietā ielikt Latvija un būtu precīzi atainota pie mums notiekošais.Autora nomelnotie kreisie ir radījuši tādu dzīves līmeni,kurš mūsu labējiem fašistiem ir kā dadzis acī un kuri nekad nepieļaus ka vienkāršs latvietis dzīvos cilvēka cienīgu dzīvi,bet turpinas iznīcinat jau esošo,vēl no okupācijas laikiem palikušo.

Atbildēt

Umpapā

08.03.2017. 05:15

Lasiju pēdējo Veinbergas murgu. Tiešām jābrīnās kā ko tādu var uzrakstīt izglītots cilvēks. TVnet ātri noreaģēja pie raksta un pēc pāris minūtēm noņēma komentēšanas iespēju rakstam, tā nostājoties šis propogandas pusē.

Atbildēt

AP

08.03.2017. 05:06

Pret šo radību,uz kura smadzenēm,acīmredzot,blondorāns ir atstājis graujošu deģenerējošu iespaidu,ir jājūt vienīgi līdzjūtība. Šīs superūberkruti paštaisnās professsssssores murgojumus nav iespējams lasīt,tāpēc es,piemēram,tos pilnībā ignorēju. Jo psihiski slimu cilvēku aura kaut kādā mērā tomēr iedarbojas uz psihiski veselu cilvēku auru. Iesaku to darīt arī citiem. Lai nu tie zviedri sitās paši,kā nu prazdami.

Atbildēt

omg

08.03.2017. 04:57

Kā Vavra Suks ir uzzinājis par Veinbergas murgojumiem? Vai viņš lasa latviski? Kāpēc viņš vispār satraucas, ko viena safārējusies kundzīte murgo? Kā viņš spējis uzrakstīt tik labu rakstu latviešu valodā? Vai viņš ir latvietis un Vavra Suk ir pseidonīms?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 04:07

»

Krievs

Latviešu lopiem atkal silē iebērta laba barība. Kādi skaisti lopiņi


Ko jūs, krievi ēdat, ka pastāvīgi mokāties ar caureju?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 04:03

Mes, kā mazs un nomaļš pīļu dīķis, ne ko īpašu paveikt nespējam, ja nu vien neļaut pie sevis ārdīties šādiem jukušajiem, bet tādai valstij kā Zviedrija, uz kuras piemēru jau varētu atsaukties dažādu noslieču jukušie, pēc iespējas ātrāk jāsasēdina cietumos šos kaitniekus. Viena lieta ir, kad kāda jukusī dārziņā velk sīcim brunčus, par ko viņu pietiktu uz kādu pusgadiņu ietupināt psihenē un nozīmēt pastiprinātu heteroseksuālu terapiju, vai arī rēķinoties ar to, ka pie varas arī ir tādi paši jukušie, vienkārši tumšā šķērsielā smagi piekaut (ko izvēlētos es, ja tāda kuce būtu līdusi pie mana sīča), bet pavisam citu ļaunumu kā savai, tā arī citām valstīm nodara meļi un ļaunprāši žurnālistikā un politikā, un viņu gadījumā jau jādarbojas karalaika likumiem.

Atbildēt

Krievs

08.03.2017. 02:46

»

L.Grantiņš LRTT

Ne viņa, bet Izraēla ir neiecietīga


Latviešu lopiem atkal silē iebērta laba barība. Kādi skaisti lopiņi.

Atbildēt

...

08.03.2017. 01:57

Pie kādas mājas celtnieki bija iznākuši uzpīpot. Garāmejot dzirdēju fragmentu no sarunas - "viņi no mūsu darba uzvārās, bet kas mums tiek..."

Atbildēt

tagad

08.03.2017. 01:33

»

kas tie par kreisajiem?

Kreisajiem tieši vajadzētu rūpēties par vienkāršo tautu, ieklausīties tās vēlmēs. Kā tad sanāk - tautai vairāk būs jāuzticas labējām partijām, kas vēsturiski ir bagātnieku interešu paudējas? Vai arī pasaulē viss sagriezies otrādi...


Varbūt nav vairs jārunā par kreisajiem vai labējiem, bet gan , kādus oligarhus katrs pārstāv. Ļaudis sacerējās uz "Jauno laiku", bet pirmais, ko šie darīja, paaugstināja sev algas.
Tiesnešiem u.c. ierēdņiem vajag lielas algas, lai neņemtu kukuļus (it kā liela alga no tā atturētu).
Tā nu tā nevienlīdzIba pieaug.

Atbildēt

Troļļu ganss

07.03.2017. 20:55

»

agents

Butu labs raksts , nebutu slavinats kremlis


Būtu labs troļļu aģents, nebūtu saostījies dermo.liberastu skapja smirdoņu.

Atbildēt

r

07.03.2017. 17:22

»

hm

Mums citādāk...


Tieši tā:((((

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...