Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

19.03.2017. 09:25

Es dzīvoju Stckholmā un redzu reālo imigrācijas problēmu! Stockholmā ir vairāki rajoni kur pašu policija baidās rādīties... esmu pats tur vairākas reizes bijis... sajūta, ka esi pavisam citā pasaules malā. Vietējie paši saka, ka vakaros ārā nerādās, bet neko tādu Zviedru avīzēs neizlasīsi... vienkārši slēpj reālo situāciju!

Atbildēt

Nātre

19.03.2017. 07:14

Paldies Dievam, ka tādas, kā Veinberga ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas.Nelasu viņas murgojumus, ignorēju.

Atbildēt

brīvais radikālis

17.03.2017. 10:50

Kāpēc šitā sorosītu padauza liberastus sauc par kreisajiem?

Atbildēt

Amigo

16.03.2017. 04:45

Atvērtās robežas pievilina halavas meklētājus VISUR, tāpēc arī rodas bardaks. Lai ko arī muldētu youtube - sabiedrība pat pie anarhijas nepastāvēs bez organizācijas - cita lieta ir korupcija bet kautkādai kārtībai polubomu büs jābūt..

Atbildēt

domas

10.03.2017. 10:42

Veinberga bazunee liberalu demagogiju un sen vina nav janem par pilnu. Jo viss vinas info balstits melos.

Atbildēt

bobo

09.03.2017. 16:19

nu ko te visi mokās starp trim priedēm! lai zinātu, kā ir- aizbrauciet uz zviedriju, nav taču tik tālu! padzīvojiet kādu pusgadu, tad zināsiet, kas taisnība, kas preses pīles.

Atbildēt

Kola

09.03.2017. 15:17

veinberga ir savas slimās vides upuris..Starp Končitām dzīvojot, sāksi ari jaukt kā Končita..Liberāļu laiks ir cauri, viņi agonē un tāpec smird.Patiesība ir izkļuvusi brīvībā un konservatīvā pasaule izdrāzīs klintonītu mēslus un iztīrīs arī atkritumu pilno Zviedriju, ja to neizdarīs šariata patruļas..Pretīgi, ka ir tàdi žurnālisti...

Atbildēt

Lasītāja

09.03.2017. 08:21

»

infa

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu


Es "vērā ņemamā" un "vērā neņemamā" dalu informāciju, nevis cilvēkus, pretstatā uzpūtīgajiem liberāļiem. Un, ja cilvēks izklāsta faktus un apraksta situāciju, es atšķirībā no infas (Sandras?) necentīšos šīs ziņas diskreditēt tādēļ, ka man nepatīk cilvēks. Vajag domāt ar galvu, parunāt ar Zviedrijas latviešiem (tiem, kuri strādā vienkāršus darbus, nevis "korespondentiem") un iegūt objektīvu ainu...

Atbildēt

Grifs

09.03.2017. 08:16

»

infa

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu


Baigais brīnums, ka Zviedrijā tā, ja kreisie marasmātiķi pēc tam pie tevis var atvilkties mājās un iebāzt sejā kameru, panākt atlaišanu no darba?
Atspēko labāk faktus, nevis kritizē avotu.

Atbildēt

infa

09.03.2017. 05:52

Vispr jau smieklīgi - it kā "laikraksts" - Nya Tider (Jaunie laiki) - būti vispār kaut kas vērā ņemams - sīks radikāls laikrakstiņš ar 3000 eksemplāru metienu - Zviedrijas mērogiem - mazs klubiņš (pat dīvainais Latvijas variants laikraksts DDD ir ar 5000 eks metienu).

Atbildēt

demagogei Veinbergai

09.03.2017. 04:27

Veinbergai vietas Stokholmas Rinkeby rajonaa, tad varbut saks domat, ko raksta un kuraa stabulee puus.
Vai citaa "no go" zonas rajonaa, kas izveidojies musulmanu migrantu iespaidaa.

Atbildēt

:)

08.03.2017. 20:45

Nu akurāt kā pie mums.

Atbildēt

...

08.03.2017. 17:13

S. Veinbergas raksts par 8.martu man rādās stipri demagoģisks. Padomju laikā bijām raduši tādus sacerējumus lasīt un attiecīgi novērtēt.
Padomju sievietes tika aicinātas kļūt par darba varonēm, nevis par mājsaimniecēm, mājas darbi un bērnu audzināšana neskaitījās vērtība.

Atbildēt

syreipists

08.03.2017. 16:35

»

K

Pēc tā, cik kvēli syreipists aizstāv vienkāršo zviedru iespējas ikdienā dzīvot starp iebraucējiem, izskatās, ka viņš pats ļoti vēlētos ikdienā dzīvot Rinkebī rajonā. Varbūt laiks pamēģināt, pirms tirgot kaķi maisā


Ko jūs par mani zinat, man ir plašāki pasaules uztveres apvāršņi , varbūt pie zināmiem apstākļiem varētu izmēģināt mazohismu.
Bet biju priecīgs ar jums diskutēt , tas jau ir pirmais solis uz saprašanos :)))

Atbildēt

K

08.03.2017. 15:29

»

syreipists

Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām


Pēc tā, cik kvēli syreipists aizstāv vienkāršo zviedru iespējas ikdienā dzīvot starp iebraucējiem, izskatās, ka viņš pats ļoti vēlētos ikdienā dzīvot Rinkebī rajonā. Varbūt laiks pamēģināt, pirms tirgot kaķi maisā?

Atbildēt

šeit

08.03.2017. 15:26

»

kas tie par kreisajiem?

Tikai nezin kāpēc mūsu darbaspēks mūk uz ārvalstīm? Vai tik ne tāpēc, ka mūsu labējie ir pārāk labēji


Runa ir par sociālo labējumu/kreisumu, mazā par ekonomisko. Respektīvi, par t.s. kultūrmarksismu, kur apspiestā šķira vairs nav strādnieki, bet dažādi dīvaiņi jeb "minoritātes" - seksuālas, etniskas, reliģiskas utt., u.tjpr. Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas.

Atbildēt

nuss

08.03.2017. 15:19

»

omg

Kā Vavra Suks ir uzzinājis par Veinbergas murgojumiem? Vai viņš lasa latviski? Kāpēc viņš vispār satraucas, ko viena safārējusies kundzīte murgo? Kā viņš spējis uzrakstīt tik labu rakstu latviešu valodā? Vai viņš ir latvietis un Vavra Suk ir pseidonīms


Sandra Veinberga savā blogā drukā arī zviedru valodā. Info no šī: https://sandraveinberga.com/about/

Pieņemu, ka kaut kas regulāri no tā ko šī uzraksta, tiek drukāts arī zviedru presē - iespējams, ka arī zviedru valodā. Galu galā daļa no Latvijas preses pieder zviedriem...

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 13:22

»

syreipists

Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām


Jūtos ļoti pagodināts, ka tieku salīdzināts ar vienu no ļaunuma simboliem, vien atļaušos iebilst, ka Hitlers uzbruka trakajiem, bet mūsdienās uzbrūk trakie.

Atbildēt

hei

08.03.2017. 12:45

Veinbergai un Pietiek .com ir kopēja un vienāda īpašība abi slikti runā par citādi domājošiem , bezjēgā aprunā ,apmelo,ņirgājas cilvēkus ,politiķus ,viņu radiniekus,tuvu stāvošos ,kas nav viņiem iemaksājuši! Abiem ļoti daudz kaķu mājās, cerams ,ka rūpējas par tiem.
Nopietni , ne vienu ,ne otru šo žurnālistu neviens pa pilnu neņem!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.03.2017. 11:59

Lasīt to pretīgo meli ir sevi necienīt.

Atbildēt

syreipists

08.03.2017. 11:11

»

Fēlis

,,Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat.''Kurā vietā, lūdzu? Es aizskāru kādu nāciju


Hitlers arī vērsās pret jukušiem , un viņš bija nacists. Un vēl socialists piedevām!
:))

Atbildēt

opā

08.03.2017. 10:15

Tie, kas šeit stāsta, cik šī raksta autors un viņa avīzīte ir nenozīmīga, jautājums, kāda tirāža bija Hitlera kritiķiem Nacistiskajā Vācijā? Tad tur visi piekrita, ka Hitleram taisnība, arī tie, kas konclāģeros sēdēja?
P.S. Jā es izmantoju analoģiju ar Hitleru, jo kreisajiem ļoti patīk viņu piesaukt visās lietās. Starp citu, Hitlers bija sociālists, tātad kreisais.

Atbildēt

E

08.03.2017. 10:12

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Haha, sitam ziņnesi, vai ne?
Vai varbūt Zenta tomēr var argumentēti atspēkot viņa minētos FAKTUS un pārliecināt lasītāju, ka imigranti Zviedriju ir kulturāli bagātinājuši un padarījuši par drošāku vietu, un visi kreisie žurnālisti ir ārkārtīgi godīgi un nenodarbojas ar kreisā pasauluzskata propagandēšanu?

Atbildēt

opā

08.03.2017. 10:11

»

kas tie par kreisajiem?

Kreisajiem tieši vajadzētu rūpēties par vienkāršo tautu, ieklausīties tās vēlmēs. Kā tad sanāk - tautai vairāk būs jāuzticas labējām partijām, kas vēsturiski ir bagātnieku interešu paudējas? Vai arī pasaulē viss sagriezies otrādi...


Labējie nekad nav bijuši "bagātnieku aizstāvji", tā ir kreiso dumiķu izplatīta dogma. Labējie aizstāv cilvēka tiesības paturēt sev pēc iespējas vairāk brīvības, t.sk. nopelnītās mantas, un valstij nejaukties attiecībās starp pilsoņiem vairāk, nekā tas ir absolūti nepieciešams. Manuprāt, racionāla pieeja, lemjot par kopējā labuma dalīšanu un iegūšanas metodēm aizstāv vienādi, kā nabagos, tā bagātos. Piemērs - kreisie pieprasa pacelt minimālo algu, labējie pretojas, saka nav ekonomiska pamata, protams, tūlīt tiek apvainoti, ka aizstāv bagātos, negrib dalīties, utt. Kreisie panāk savu, algas paceļ, bet "pēkšņi" daudzi cilvēki paliek bez darba, jo ... darba devējs tādu algu nespēj maksāt. Un kas ir tie cilvēki, kuri paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, tie ir tie paši nabagi. Tātad kādas sekas ir kreiso "uzvarai"? Nabagi ir vēl nabagāki.

Atbildēt

D

08.03.2017. 09:56

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Avots - Wikipedias ieraksts vai partija "Feministu iniciatīva"? :D Manuprāt, šai rakstā jau lieliski izskaidrots, kā normāla vidusmēra zviedra uzskati padarīti par "galēji labējiem" un "konspiracionistiskiem", kas nav atspoguļošanas vērti. Tā kā ar šīm birkām vairs nevienu nenobiedēsi. Vārda brīvība, tā sacīt.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 09:37

»

syreipists

Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat. Pret jums pašu vajag veikt terapiju, ko mūsu apzinīgie masu info līdzekļi acīm redzami vēl nepietiekami veic


,,Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat.''Kurā vietā, lūdzu? Es aizskāru kādu nāciju?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 09:35

»

jautājums

Kur sēdināt tos skotus, kuri staigā brunčos


Tev vajag uz kādu pusaudžu joku portālu. Būsi savējais.

Atbildēt

viedoklis

08.03.2017. 09:25

»

Zenta

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper


Ne jau par avizi iet runa. Apskatiet youtube videos par realo situaciju Zviedrijaa, Danijaa, Vacijaa .... mati celas stavus ko dara migranti.

Atbildēt

Zenta

08.03.2017. 08:40

Nya Tider is a right-wing and konspirationistisk Swedish newspaper.
Edition 3100 (average number of subscribers for the year 2014)
Nenormāli vērā ņemams laikraksts un tirāža un persona :DDDD tad jau Rīgas Santīmam ir lielāka tirāža :))))

Atbildēt

Zenta

08.03.2017. 08:33

kkā aizmirsa pierakstīt,ka šis ir politiķis,kas palicis aiz borta :)))

Atbildēt

skaties!

08.03.2017. 07:23

»

viedoklis

Es ari izlasiju Sandras Veinbergas rakstu. Totalakie meli. Paskatieties youtube , tur ir kaudzem video no dzives, kas ataino, kas patiesi notiek Zviedrijaa un taas ir sausmas. Kaa Veinbergai mele kustas sadi melot Necienu sadu cilveku! Paklausieties faktuloga filozofa Stefan Molyneux videos, kurs vins...


vienreiz pietiek skatīties uz pasauli ar Veinbergveidīgo aizmiglotajām āctelēm.
Labs sākums tiešām var būt Molyneux interneta "TV" ierakstu pārskatīšana,
Sāciet kaut ar šo:
https://www.youtube.com/watch?v=25VVmCviVao

Atbildēt

es

08.03.2017. 07:05

»

kāds

Jā, tas ir interesanti, ka liegtas komentēšanas iespējas. Sanāk pretruna ar viņas pausto - ir tikai Viens Pareizais viedoklis. :P...


Pēc tā kā olita vaidamane tika pieķerta "konsultējoties" ar rabarberu džo,šīs vārsmas arī vienkāršs latvis vairs nevar komentēt.Tāda vienvirziena domāšana.

Atbildēt

kāds

08.03.2017. 06:40

»

jojo

Piekrītu. Bet nebija forši noņemt komentēšanas iespējas, jo tagad tante iedomāsies, ka visi atbalsta viņas žultaino, marastmātisko viedokli


Jā, tas ir interesanti, ka liegtas komentēšanas iespējas. Sanāk pretruna ar viņas pausto - ir tikai Viens Pareizais viedoklis. :P

Tas viss būtu štrunts, bet pamatproblēma ir tāda, ka visi putņi, veinbergas, streipi un čigānes tiešām tā arī domā. Nav diskusijas iespēja, jo ir vienvirziena domāšana. Tas baida. :(

Atbildēt

jojo

08.03.2017. 05:46

»

viedais

Paldies raksta autoram. Latvijā ir ļoti līdzīgi. Mediji neatspoguļo sabiedrības viedokli, bet maļ vienas un tās pašas visiem apnikušās mantras. Starp citu, varbūt būsiet ievērojuši, ka sociologi jau kādu laiku neveic iedzīvotāju aptaujas, lai izmērītu sabiedrības uzticību medijiem:) Iespējams tur situācija...


Stc, mēdiji un socioloģiskie kantori neveica un neveic aptaujas par to, ko tauta domā par bēgļu uzņemšanu. Sākumā varbūt pāris bija, tad politiķi redzēja, ka tauta 99% gadījumu neatbalsta potenciālo teroristu iebraukšanu un viss- vairāk tautai viedokli neprasa. Un tad rodas tāds pats absurds kā Zviedrijā un citur- politiķi un viņu angažētie mediji stāsta kā mums vajag uzņemt tos tēvaiņus, kas savā mūžā nav strādājuši un nestrādās, bet tautas viedokli neviens vairs neprasa. Ģimeni no Ukrainas savulaik izraidīja, jo, redz, ne visā Ukrainā karojot, bet visādus mahmudus- nu lūdzu!

Atbildēt

jojo

08.03.2017. 05:38

»

Umpapā

Lasiju pēdējo Veinbergas murgu. Tiešām jābrīnās kā ko tādu var uzrakstīt izglītots cilvēks. TVnet ātri noreaģēja pie raksta un pēc pāris minūtēm noņēma komentēšanas iespēju rakstam, tā nostājoties šis propogandas pusē


Piekrītu. Bet nebija forši noņemt komentēšanas iespējas, jo tagad tante iedomāsies, ka visi atbalsta viņas žultaino, marastmātisko viedokli.

Atbildēt

kurts

08.03.2017. 05:33

»

syreipists

Tas ir riebīgs, pretigs nacisms, ko jūs sludinat. Pret jums pašu vajag veikt terapiju, ko mūsu apzinīgie masu info līdzekļi acīm redzami vēl nepietiekami veic


Zviedrijas vietā ielikt Latvija un būtu precīzi atainota pie mums notiekošais.Autora nomelnotie kreisie ir radījuši tādu dzīves līmeni,kurš mūsu labējiem fašistiem ir kā dadzis acī un kuri nekad nepieļaus ka vienkāršs latvietis dzīvos cilvēka cienīgu dzīvi,bet turpinas iznīcinat jau esošo,vēl no okupācijas laikiem palikušo.

Atbildēt

Umpapā

08.03.2017. 05:15

Lasiju pēdējo Veinbergas murgu. Tiešām jābrīnās kā ko tādu var uzrakstīt izglītots cilvēks. TVnet ātri noreaģēja pie raksta un pēc pāris minūtēm noņēma komentēšanas iespēju rakstam, tā nostājoties šis propogandas pusē.

Atbildēt

AP

08.03.2017. 05:06

Pret šo radību,uz kura smadzenēm,acīmredzot,blondorāns ir atstājis graujošu deģenerējošu iespaidu,ir jājūt vienīgi līdzjūtība. Šīs superūberkruti paštaisnās professsssssores murgojumus nav iespējams lasīt,tāpēc es,piemēram,tos pilnībā ignorēju. Jo psihiski slimu cilvēku aura kaut kādā mērā tomēr iedarbojas uz psihiski veselu cilvēku auru. Iesaku to darīt arī citiem. Lai nu tie zviedri sitās paši,kā nu prazdami.

Atbildēt

omg

08.03.2017. 04:57

Kā Vavra Suks ir uzzinājis par Veinbergas murgojumiem? Vai viņš lasa latviski? Kāpēc viņš vispār satraucas, ko viena safārējusies kundzīte murgo? Kā viņš spējis uzrakstīt tik labu rakstu latviešu valodā? Vai viņš ir latvietis un Vavra Suk ir pseidonīms?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 04:07

»

Krievs

Latviešu lopiem atkal silē iebērta laba barība. Kādi skaisti lopiņi


Ko jūs, krievi ēdat, ka pastāvīgi mokāties ar caureju?

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 04:03

Mes, kā mazs un nomaļš pīļu dīķis, ne ko īpašu paveikt nespējam, ja nu vien neļaut pie sevis ārdīties šādiem jukušajiem, bet tādai valstij kā Zviedrija, uz kuras piemēru jau varētu atsaukties dažādu noslieču jukušie, pēc iespējas ātrāk jāsasēdina cietumos šos kaitniekus. Viena lieta ir, kad kāda jukusī dārziņā velk sīcim brunčus, par ko viņu pietiktu uz kādu pusgadiņu ietupināt psihenē un nozīmēt pastiprinātu heteroseksuālu terapiju, vai arī rēķinoties ar to, ka pie varas arī ir tādi paši jukušie, vienkārši tumšā šķērsielā smagi piekaut (ko izvēlētos es, ja tāda kuce būtu līdusi pie mana sīča), bet pavisam citu ļaunumu kā savai, tā arī citām valstīm nodara meļi un ļaunprāši žurnālistikā un politikā, un viņu gadījumā jau jādarbojas karalaika likumiem.

Atbildēt

Krievs

08.03.2017. 02:46

»

L.Grantiņš LRTT

Ne viņa, bet Izraēla ir neiecietīga


Latviešu lopiem atkal silē iebērta laba barība. Kādi skaisti lopiņi.

Atbildēt

...

08.03.2017. 01:57

Pie kādas mājas celtnieki bija iznākuši uzpīpot. Garāmejot dzirdēju fragmentu no sarunas - "viņi no mūsu darba uzvārās, bet kas mums tiek..."

Atbildēt

tagad

08.03.2017. 01:33

»

kas tie par kreisajiem?

Kreisajiem tieši vajadzētu rūpēties par vienkāršo tautu, ieklausīties tās vēlmēs. Kā tad sanāk - tautai vairāk būs jāuzticas labējām partijām, kas vēsturiski ir bagātnieku interešu paudējas? Vai arī pasaulē viss sagriezies otrādi...


Varbūt nav vairs jārunā par kreisajiem vai labējiem, bet gan , kādus oligarhus katrs pārstāv. Ļaudis sacerējās uz "Jauno laiku", bet pirmais, ko šie darīja, paaugstināja sev algas.
Tiesnešiem u.c. ierēdņiem vajag lielas algas, lai neņemtu kukuļus (it kā liela alga no tā atturētu).
Tā nu tā nevienlīdzIba pieaug.

Atbildēt

Troļļu ganss

07.03.2017. 20:55

»

agents

Butu labs raksts , nebutu slavinats kremlis


Būtu labs troļļu aģents, nebūtu saostījies dermo.liberastu skapja smirdoņu.

Atbildēt

r

07.03.2017. 17:22

»

hm

Mums citādāk...


Tieši tā:((((

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...