Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.

Esmu bijis piederīgs PROGRESĪVAJIEM kā organizācijai vairāk nekā 10 gadu. Esmu gājis pāri saviem personiskajiem emocionālajiem, enerģijas, privātā laika un spēka resursu robežām, lai šo organizāciju līdzveidotu.

Un tas bija tā vērts!

Saku paldies visām un visiem, kas gāja līdzās! Ceru, ka arī jūs nenožēlojat! Paldies arī visām un visiem, kas uzticējās man kā “politiķim”. Mēs kopā padarījām Latviju labāku un daudzveidīgāku!

PROGRESĪVIE ir daļa no Latvijas un sabiedrības. Tādi ir arī šīs organizācijas soļi un lēmumi. Kā institūcija PROGRESĪVIE bija ļoti nepieciešami Latvijas sabiedrībai. Partijas deklarētie sociāldemokrātiskie un zaļie ideāli joprojām ir arī mani.

Tikmēr cilvēki nāk un iet. Arī tie, kas uz laiku ir aizņēmušies kādu amatu un pieņēmuši vienu vai otru lēmumu. Savukārt politiskas institūcijas paliek tik straujajā demokrātiskās attīstības procesā, kur laiks skrien ar gaismas ātrumu. Tāpēc visām un visiem, kas šobrīd vēlas pamest PROGRESĪVOS, aicinu to nedarīt.

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi! Vēlreiz paldies par šo tik būtisko posmu manā dzīvē!

„Progresīvo” valdes lēmums par izslēgšanu no partijas

Informājam, ka 2021 .gada 21.jūnija valdes sēdē pieņemts lēmums par Roberta Putna izslēgšanu no partijas PROGRESĪVIE.

2021.gada 8.jūnijā saņemts 27 partijas biedru parakstīts iesniegums, lūdzot valdi izskatīt Roberta Putņa izslēgšanu no partijas biedru rindām saistībā ar izteikumiem intervijā portālam pride.lv.

Saskaņā ar partijas Statūtiem valde var izslēgt biedru no partijas šādos gadījumos:

9.1. Biedrs pārkāpj likumu, partijas statūtus, neievēro programmu, nepilda partijas institūciju pieņemtos lēmumus vai ir zaudējis valdes uzticību;

9.2. Ar savu rīcību biedrs diskreditē vai nodara būtisku kaitējumu partijai.

Izskatot interviju, valde saredzēja tajā vairākus apgalvojumus, kas negatīvi ietekmē partijas un citu biedru reputāciju.

Līdzšinējā saziņa pēc aicinājuma uz valdes sēdi šī punkta izskatīšanai diemžēl liedza atrast šai situācijai risinājumu, kas vislabāk atbilstu partijas interesēm.

2021.gada 21.jūnija valdes sēdē, uzklausot iesnieguma autorus un citus biedrus, kas izteicās par šo lēmumu, valde vienbalsīgi atbalstīja lēmumu par izslēgšanu no partijas, pamatojoties uz statūtu 3. daļas 9.1. un 9.2. punktā minētajiem aspektiem - statūtu pārkāpšanu (Statūtu 3. daļas 15.6. punktu (Biedram ir šādi pienākumi: neveikt tādas darbības, kas var negatīvi ietekmēt partijas vai citu biedru reputāciju) un valdes uzticības zaudēšanu, kā arī partijas diskreditēšanu.

Partijas valdes līdzpriekšsēdētāja Antoņina Ņenaševa

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft