Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kurš gan vada Valsts ieņēmumu dienestu (VID) - Cīrules kundze vai Pētersones "Pelēkais" kardināls? Izskatās jau, ka Pelēkā, darot visu, ko vēl Pētersone nebija paspējusi, lai šo iestādi iznīcinātu!

Jau gadu atpakaļ, kad Pētersonei sāka šūpoties krēsls, VID tika uzsāktas pārmaiņas. Pārmaiņas tika nosauktas par optimizāciju, reorganizāciju, strukturālajām izmaiņām.

Minētais notika pavisam vienkārši - tika nosaukts mistisks, ne ar ko nepamatots skaitlis, darbinieku skaits, kuru amati jāsamazina - 548! Sadalīja proporcionāli - un aiziet! Un tā, neko nevērtējot, "apzinīgie "vietnieki to sāka īstenot dzīvē.

Ja samazina tik daudz darbinieku, rodas jautājums - cik no tiem ir samazināti vadītāji? Izrādās, pēc fakta laikam pāris cilvēku būs, bet, ja saskaita uz šodienu un salīdzina, cik vadītāju pēc štatu saraksta bija VID uz 2016. gada 1. novembri un uz 2017. gada 1. februāri, - tie nesaprotamu iemeslu pēc vairojas, un to skaits ir audzis par 20 vadītājiem.

Vienkārši samazina darbiniekus, kuri ir patiesie darba darītāji, un palielina vadītāju skaitu - uz trim darbiniekiem ir pat viens vadītājs! Te laikam būtu interesanti paskatīties Valsts kontrolei, ar ko tas pamatots. Līdz ar to arī algas paaugstinājums, kurš tika solīts VID darbiniekiem, izkūp vadītāju algās!

Izveidotas, kaut kādas mistiskas atbalsta daļas ar 17 darbiniekiem. Sak, ja Pētersonei bija jāaiziet un Pelēkā draudzene netika amatā, lai Cīrules kundzei un finanšu ministrei būtu, ko padomāt, un lai būtu, par ko atbildēt. Jo iestādē jau par visu atbild vadītājs!

Amatos tika salikti savējie: Sandra Kārkliņa Ādmine - kontroles pārvaldi vadīt, Santa Garanča - piedziņas pārvaldi vadīt: vēl ielēca pēdējā vagonā pāris dienas pirms Cīrules atnākšanas.

Ar šo scenāriju, kā runā 11.tramvajā, Pētersone un Pelēkā zvana darbiniekiem un palūdz šo vai to… jo tur ir savējie/svešie, kurš aizrotēts, kurš atlaists… Un tā divas P tiekas regulāri un apspriež nākošo scenāriju, bet cieš darbinieki un nodokļu maksātāji.

Interesanti, kā VID izskatīsies 2017. gada 1. un 2.martā klientu apkalpošanas centros, kuri ir Jūrmalā Tukumā, Daugavpilī Jelgavā, Valmierā... Lai mums visiem veicas, bet, ja tā turpināsies vai veiksies?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...