Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nords

24.12.2017. 03:16

»

vot

Krīzes situācija vides aizsardzībā ir VARAM un ZM verdziskajai Eiropas regulu ieviešanai un izpildei, tādejādi iekšējās lietas atstājot pašplūsmai


ir krīze VARAmā, ir! Ir krīzes situācija valstī ar vides aizsardzību institucionālā līmenī jau ilgstoši. Neviena iestāde valstī neuzrauga direktīvu izpildi! Neviena pati.

Atbildēt

vot

23.12.2017. 18:55

Krīzes situācija vides aizsardzībā ir VARAM un ZM verdziskajai Eiropas regulu ieviešanai un izpildei, tādejādi iekšējās lietas atstājot pašplūsmai.

Atbildēt

007

22.12.2017. 14:12

»

Rainis

Un tev kā vārdiņš, zaļais cilvēciņ


Nāgels tavā dibuā :)

Atbildēt

Rainis

21.12.2017. 12:41

»

no šiem nedrīkst aci novērst

Gints Bumbieris


Un tev kā vārdiņš, zaļais cilvēciņ?

Atbildēt

no šiem nedrīkst aci novērst

21.12.2017. 10:34

»

Rainis

Daiļirsēji zaļi kā dolāri


Gints Bumbieris
Edvīns Zakovics
Arnis Muižnieks
Roberts Strīpnieks

Atbildēt

Rainis

21.12.2017. 10:15

Daiļirsēji zaļi kā dolāri!

Atbildēt

kurš ir autors?

21.12.2017. 07:03

»

vietējais

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


no visiem malkascirtēju, mežinženieru, huskvarnistu, zāģeru un mežkungu tukšajiem vāvuļojumiem, šīs rindas ir vislabākās!:

Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?

Atbildēt

to vietējiem

21.12.2017. 07:02

Nesaglabāsim tādu kārtību tikai tāpēc, ka tā ir pierasts, ka arī citur ir tikpat slikti iekārtots.
Nu kolosālu "brīvību" esam dabūjuši!
Zeme it kā ir mans privātīpašums, bet tajā pašā laikā iznāk, ka tas pieder kaut kādiem onkuļiem , kuri nosaka cik man par to "privātīpašumu" katru gadu ir jāmaksā, ko es drīkstu un ko es nedrīkstu ar savu privātīpašumu darīt, ik pa laikam maina tā ''kadastrālo'' vērtību, patvaļīgi inspicē, ko es savā īpašumā daru, kā arī uzliek man soda naudas, ja es nedaru pēc viņu prāta.
Izskatās, ka tā banda, kas ielīdusi Latvijas valdībā jau sāk regulēt manas saistības ar tualeti, un drīz vien sāks regulēt arī intīmo dzīvi, jo to arī prasa ''sabiedrības intereses''
Droši vien drīz ar likumu tiks noteikts cik reizes katru nakti laulātajiem jānodarbojas ar seksu, bet, ja vīrs šo normu nespēj veikt, tad tiks uzlikta soda nauda no 180 - 1080 eiro gadā vai arī sieva piespiedu kārtā būs "jāiznomā"

Atbildēt

lauķis

21.12.2017. 03:34

»

vietējiem

...ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā...


Nu nav nekādas īpašuma tiesības , ir klaušas un verdzība. ,,Savā,, īpašumā labākajā gadījumā tu esi nomnieks.
Romiešu tiesības = vergu tiesības.

Atbildēt

vietējiem

20.12.2017. 16:24

...ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā...
================
Tā var gvelzt tikai neizglītots cilvēks. Tas, ka īpašuma tiesības sabiedrības interesēs var ierobežot, ir noteikts visu attīstīto valstu konstitūcijas. Arī mūsu Satversmes 105.un 115.pantā.
Īpašuma tiesības nav absolūtas, īpašnieks ar dabas resursiem nevar rīkoties tā, kā viņam ienāk prātā. Paldies Dievam, ka Latvijā atmodušās nevalstiskās vides organizācijas, jo pie mums nav politiska spēka, kas domātu par vides izsardzību.Nožēlojami, ka grozījumus virzīja ZZS ļimončiks un VMD Ozols, kas laikam kādreiz bija Zaļajā partijā.

Atbildēt

vietējais

20.12.2017. 15:16

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos! 
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Pats galvenais - privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums pamatā vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas ir patiesībā nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks revidēt šādu rīcību?

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

20.12.2017. 13:52

LV mežos dažādu kritalu, sausokņu veidā pūst kādi 40 MILJONI kubikmetru koksnes.Cik slimniekiem varētu atļauties zāles, cik samaksāt audžu ģimenēm, lai nolikvidētu bērnu namus, ja pārstrādātu kaut vai desmito daļu?

Atbildēt

!!!

20.12.2017. 13:22

Trešā, visprogresīvākā un visās mežsaimniecības valstīs pielietotā, informācijas ieguves metode ir meža statistiskā inventarizācija, kura Latvijā ir mežzinātnieku kompetence. Šī inventarizācija notiek neatkarīgi no īpašnieku gribas. Mežs tiek uzmērīts parauglaukumos, kuri izvietoti vienmērīgi visā Latvijas teritorijā. Neviens meža īpašnieks nezin precīzo parauglaukuma atrašanās vietu, viņš pat nezin, ka viņa mežā ir parauglaukums, jo tie nav dabā atzīmēti un to informācija netiek analizēta saistībā ar konkrētu īpašumu. Parauglaukuma centru pētnieki atrod pēc iepriekš aprēķinātām koordinātēm, izmantojot GPS uztvērējus. Centrs tiek apzīmēts ar zemē iedzītu metāla stieni. Kopumā Latvijas teritoriju klāj vairāk kā 18 000 parauglaukumi, tie visi tiek apmeklēti 5 gadu laikā (katru gadu 1/5 daļa).

Atbildēt

Latvijas meži – mīti un realitāte

20.12.2017. 13:15

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/jurgis-jansons-latvijas-mezi-miti-un-realitate.d?id=39934363 Diskusijas par Latvijas mežsaimniecību veicinājušas vēlmi izteikt mežzinātnieka viedokli. Lasītājs, iepriekš atsevišķos medijos iepazinis tēlojumus, ka Latvijas meži tiek "pārcirsti un izpostīti", ir aicināts izlasīt arī šo rakstu. To izlasījis, viņš, visticamāk, nekļūs par meža profesionāli, bet vinnētājs būs - uzzinās, kā tiek iegūta informācija par koksnes resursiem valstī augošajos mežos un kādi tie patiesībā ir.

Atbildēt

sarkanbalts

20.12.2017. 13:08

Grozījumi arī būtu pretrunā ar Latvijas mežu politiku, kas nosaka, ka "mežs nav mērāms tikai latos un kubikmetros, tas pilda neaizstājamas ekoloģiskās un sociālās funkcijas gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī".
-------------------
Tur jau tā lieta ka mums tomēr būs kaut daļēji bet japieskaņojas tam kas notiek kaimiņos, tas ir starptautiskā līmenī. Zinātnieki ir pierādījuši visu ko var pierādīt un ja kādi cietpauri kas sevi dēvē par zaļiem to negrib saprast tad paši vien vainīgi

Atbildēt

Zem ieks

20.12.2017. 12:21

Kas tie par muļķiem, kas liek cirst tādu daudzumu viena gada laikā.Sava meżā neatļaujos vairāk par 2 piecu_septiņu gadu laikā,bet te uzreiz 100 gada laikā!
Riktīgi pilsētas tirliņi

Atbildēt

Tāpat cirtīs

20.12.2017. 11:20

Tas tik pagaidām, lai var eksportēt, ja ne pacels benzinam vēl vairāk akcīzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...