Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra

09.01.2018. 06:03

Domāju, ka Prezidents ciniski jokoja, jo, kad es iestājos pret tiesisko nihilismu, kas ir tiesu sistēmā, un pret varas cinismu, mani psiholoģiski terorizēja darbā, liedza jebkuru karjeras izaugsmi, safabricēja disciplinārlietas, līdz par to, ka atstatījos no kādas lietas izskatīšanas, atcēla no amata! - Un Prezidenta kanceleja ciniski atrakstījās! Esmu tagad ar sabeigtu veselību, ''apspļaudīta'' medijos, bez nopelnītās izdienas pensijas (izdiena ap 25 gadi, kopējais darba stāžs ap 35 gadi, darba un iztikas līdzekļiem un kredīta saistībām, bet mafijas psiholoģiskais terors - mobings un bosings turpinās citās tiesu lietās. Ja mainīsies vara, un tā gribēs šos blēžus atmaskot un saukt pie atbildības par ļaunprātīgu amatu izmantošanu, tad griezieties pie manis!

Atbildēt

Jēkabs

07.01.2018. 05:28

Kamēr ar NĪN palīdzību man ņems nost mazo zemes gabaliņu, kas man pieder, es būšu pret šo latviju

Atbildēt

Niknais

07.01.2018. 05:25

Visiem ir tiesības paust viedokli, pat vējonim

Atbildēt

Pārstāj nomelnot

01.01.2018. 21:48

»

Valdis Freimentāls

Miroslavam Koseksa kungam...


LRTT Grantiņu, sātanistu atmaskotāju! Noskaidro, kāpēc Prūsis pameta LRTT, norobežojoties no LRTT "mantojuma"!

Un nesauc sūdus par ekselencēm, kalpa dvēsele! Ja būs jāķeras pie nopietnākām lietām, kā to darīja latviešu anarhisti, no šīs domas vien tev bikses būs slapas!

Atbildēt

Valdis Freimentāls

01.01.2018. 20:11

Miroslavam Koseksa kungam

Čehijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijā
Jūsu ekselence

Vēršos pie Jums sakara ar Latvijas pilsoņa Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma lietu Čehijā.


Es, Valdis Freimantals, Latvijas cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 biedrs, biju aculiecinieks 2009. gada 13. janvāra notikumiem Rīgā Es liecinu par Latvijas valsts tiesībsargājošo institūciju noziegumiem pret latviešiem.


Esmu demokrātijas aizstāvis un cīnītājs par likumības atjaunošanu Latvijā.


24 gadu laikaposmā Latvijas tieslietu ministrija veic nelikumības un apkaro demokrātijas atjaunotājus, kuri veršās pret komunistu un KGBistu nomenklatūras pretlatvisko darbību Latvijā.


Viens no tiem ir Ansis Ataols Bērziņš.


Politiskā patvēruma prasīšana Čehijā ir nepieciešamība Ansim jo Latvijā represīvais komunistu un KGBistu valsts pārvaldes aparāts tiesā un represē Latvijas patiesos patriotus (kā tas bija ar Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieku Ilmāru Drulli un Rīgas Latviešu Biedrības apsardzes priekšnieku Vili Kalēju, kur tiesnese Cence taisīja apzināti netaisnu spriedumu).


Kategoriski iestājos par Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma piešķiršanu Čehijā, jo post komunistiskie spēki Latvijā brutāli izrēķinās ar demokratiski noskaņotiem patriotiem Latvijā.


Tiesiskas un demokrātiskas valsts izveide ir Latvijas vajadzība nr.1. Tieši Anša Ataola Bērziņa patriota stāja ir paraugs iebiedētajai tautai. Ansis Ataols Berziņš uzdrošinās runāt patiesību par komunistu un KGBistu izveidotās valdības nelikumībām pret latviešu ģimenēm, pret tautu.


Anša Ataola Bērziņa dzīvība LatviAnsis-Ataols-Bērziņš.L.Grantiņš.V.-Freimantālsjā ir apdraudēta!


Anša Ataola Bērziņa ģimene ir sagrauta, viņa 3 mazgadīgie bērni cieš no varas patvaļas Latvijā.


Kopš 1993. gada 18. februāra nakts, kad brutāli un prettiesiski (ar varas struktūru bruņotu iebrukumu Rīgas Latviešu Biedrības namā Merķeļa ielā 13), tika apturēta likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbība, līdz ar to arī liedzot tai darboties uz 1938. gada statūtu pamata – pašnāvības ir veikuši vairāk kā 10 000 latviešu!


Ansis Ataols Berziņš Latvijā nevar turpināt savu sabiedrisko un zinātnisko darbību nediskriminēti!

Kā Rīgas Latviešu Biedrības Goda tiesnesis, cīnīšos par Anša Ataola Bērziņa tiesībām paust savu viedokli brīvi, nevis smakt cietuma kamerā !


Dziļā cieņā Valdis Freimantāls.


Eduarda Smiļģa iela 3. P/K 100743 – 10132.


11.10.17

Atbildēt

vārda brīvība

01.01.2018. 20:06

Vai Raimonds Vējonis nav līdzatbildīgs par brīvības cīnītāja Linarda Grantiņa gandrīz esošo nogalināšanu pirms 2 gadiem? Par kādu vārda brīvību viņš tagad tēlo un izliekas?Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums
(Tiesiskuma atjaunošana Latvijā)


Latvijas Republikā ir jāatjauno TIESISKUKMS un, tas arī tiks izdarīts, neskatoties uz starptautiskā cionisma- komunisma pretdarbību.


1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.


Šeit pieminētajiem 11 PUNKTIEM nav alternatīvas.Tie tiks īstenoti100%tīgi !


Dievs, svēti Latviju !

13.08.17.


Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Valdis Freimantāls, Imants Aparnieks.

Atbildēt

a

01.01.2018. 11:29

»

?

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav


priekš kam? lielāko kretīnu trūkums?

Atbildēt

Man runa patika

01.01.2018. 11:05

tikai, mīļo vējoni, tas teksts- Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis. Kopt un sargāt savu zemi....- nestrādā, jo KĻŪT PAR LATVIJAS GĀZES VALDES LOCEKĻIEM, VESELĪBAS MINISTRIEM, CITU VALSTS IESTĀŽU VADĪTĀJIEM, VAR TIKAI, KURI HM.... ir spējīgāki jeb tuvāk silei?
Pārējiem nav tādu iespēju, un nelīdz ne atbilstība ieņemamajam amatam, ne zināšnas, ne redzējums. LĪdz ar ko runa, lai cik smuka nebūtu, ir TUKŠPADSMIT
Nu jā, vienīgais, kā palīdzēt, saziedot kādam, kuram Veselības nozare ar saviem miljoniem palīdzību atteikusi

Atbildēt

Doma. Ps.

01.01.2018. 10:46

Laikam Vējonis uzskata, ka Latvija ir tikai teritorija ar iedzīvotājiem.

Atbildēt

Doma

01.01.2018. 10:43

Interesanti, ka biedrs Vējonis uzrunāja iedzīvotājus. Nevis Valts veidojošos tautu un pilsoņus!!

Atbildēt

Sergejs Buivids

01.01.2018. 10:20

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina:
„Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu!”

Likums Par policiju 5.p.4. noteic, ka:
Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.

Taču LR IeM Valsts policijas priekšniekam 23.11.2017. lēmumā Nr.507 ir cits viedoklis:

„Ņemot vērā iepriekš minēto, Iesniedzējs ar savām darbībām (neatbildot uz policijas uzdotajiem jautājumiem, paceltā balsī runājot ar policijas darbiniekiem, liekot katru rīcību pamatot ar normatīvo aktu) ir apzināti veicinājis to, ka tika pārsniegts LAPK noteiktais administratīvās aizturēšanas termiņš, jo nepieciešamo procesuālo darbību izpildīšanai bija nepieciešams ilgs laiks, līdz ar ko pilnīgi, vispusīgi un objektīvi izzinot ar dienesta pārbaudes priekšmetu saistītos faktus, Valsts policija konstatē, ka policijas darbinieki, aizturot Iesniedzēju un, uz aizdomu pamata par LAPK 175.panta pārkāpumu, noformējot viņam administratīvās pārkāpuma lietas materiālus, ir pildījuši dienesta pienākumus un rīkojušies atbilstoši normatīvo aktu prasībām.”

Atbildēt

kundze gados

01.01.2018. 09:44

»

V.Putina Jaungada apsveikums

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu


Vai tad mums ir prezidents...tikai svētkos uzstājas...nevajadzēja lielā vējā izvirzīt par...latviski būtu Vējiņš?

Atbildēt

?

01.01.2018. 09:02

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav?

Atbildēt

Apjèdz łoti gan!

01.01.2018. 08:31

»

w5w56y56u

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi


Idiots domà, ka ir izredzètais, skatoties Kazekas ežà.. Kad śestjotka darbu bûs izdarîjis, bûs brîvs. Nebûs vajadzîgs kà Zatlers, kas Śleseram lûdzàs otru termiñu. Vèjonis ar pielaidi valsts noslèpumiem un sakaros ar Lembergu, kam tos pateicîbà par amatu izpauž, pèc amata v p beigàm bûs lieks un bîstams, jo var izpłàpàties lieku par sarunàm ar Lembergu. Viñu var klusi ar sirdi vai lapseni iemidzinàt. Mafija jau izlèmusi ar likumu, ka nekàdas privilègijas śim tupakaam ar likumu nebûs. Pèdèjàs bija v p "Sen pa galvu neesat dabûjuśi, ćal!" kungam no Kàjiñàm.

Atbildēt

Vājonis, sūds,

01.01.2018. 08:25

»

Nikolajs Buivids

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai...


vēl peld. Bet viss mūžs vēl priekšā. Skatoties uz viņa morālo pagrimumu jau tagad, gaidāmi dīvaini viņa dzīves risinājumi. Viņš pat nav tā vērts, lai viņu nenošautu.. Pēs Lemberga apžēlošanas. Ar Lemberga pasûtîjumu.. Kà Stałinietis Lembergs nežèlos nevienu!

Atbildēt

w5w56y56u

01.01.2018. 08:23

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

01.01.2018. 08:10

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai.
Izstāstiet par to ari galvenajam valsts policistam, kurš, neskatoties uz attaisnojošajiem tiesu spriedumiem, neatrod vajadzību izdot pavēli savējiem darbiniekiem, pārtraukt nelikumīgas aizturēšanas ļaužu ar fotoaparātiem un videokamerām.

Atbildēt

oisuārs

01.01.2018. 07:55

Uz to ir jāierauj!

Atbildēt

fakts

01.01.2018. 07:39

šis skumjais teksts ir pilns ar meliem un populismu, kā priede ar skujām. Kāda brīvība? Natosu armija vaktē , lai ''brīvības izpausmes'' paliktu rāmjos, nacionālo tūdaliņu tiesu sistēma atkal gādā par to, lai kārtējais brīvības cīnītājs gadiem ilgi neko nepanāktu, bet it kā pieķertais valdībnieku zaglēns atkal gadiem ilgi varētu skatīt sauli savā villā kāpu zonā utt

Atbildēt

ss

01.01.2018. 07:11

Ne prezidentu , ne tekstu autoru!!

Atbildēt

Analfabēt, Vējoni!

01.01.2018. 06:21

"Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts."
BŪS simtais vai IR!

Atbildēt

Daudzi,

01.01.2018. 06:19

nonākot v p amatā Latvijā, kaisa savas domu pērles. Dažs kļūst nepieskaitāms: Sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?

Vājonis pavisam izkūkojis prātu, attīstoties 4. maija komunistu kliķes paspārnē. Aicina tautu būt atvērtiem pret šo noziedzīgo, genocīdu pret latviešu tautu realizējošo 4. maija hibrīdvalsti. Nabadziņš iedomājas, ka visi līdzīgi viņam ir gara plukatas.

Nekas nesanāks! Neizdosies latviešu tautai nolaist dusmas un naidu tikai komentāros, atklājoties noziedzīgajai valsts varai ar DP identificējamām komentētāju IP adresēm. Protams, tā būtu vieglāk neapmierinātos identificēt. Nav atkal mākslīgi VDK stilā jātaisa nemieri kā 2009.g. 13. janvārī!

Maukuri un nespējniek, marionete Vājoni, atkāpies un atdod varu latviešu tautai!

Atbildēt

Andris

01.01.2018. 06:16

Ak, ak...!
Prezidenta runas rakstītājam misējies atkal. Bet pašam arī jādomā, ko lasa...
Pirmkārt. Ja "vadonis" saka, ka esam uz simtgades simtā gada sliekšņa, tad diez vai tā ir, jo simtgades simtais gads sākās 1917.gada 19.novembrī...
Otrkārt. Prezidents aicina pēc desmit mēnešiem vēlēšanās izdarīt savu izvēli, bet kandidātus vērtēt visa gada garumā. Nu nelīmējas. Jo sanāk, ka vēlēšanas nevis oktobrī, bet novembrī. Un kā ar to vērtēšanu "visa gada garumā"?

Atbildēt

Vispirms latviešu tauta!

01.01.2018. 05:53

Varbūt sākt uzrunu-: "Dārgā latviesu tauta, cienījamie Latvijas iedzīvotāji..." Un vēl pateikties savai tautai, ka tā iztur visus valdības nodokļu slogus, atvainoties, ka dalījis dāsnas prēmijas sev petuvinātiem, ka Saeima negausīgi palielinajusi sev algas, ka jaunais nodokļu slogs atbrīvos valsti no nodokļu maksātājiem, kuri pārcelsies uz kaimiņzemēm, ka savulaik slikti mācījies svešvalodu,... un apsolīt Jaunajā gadā tā vairs nedarīt...

Atbildēt

ha ha

01.01.2018. 05:53

Padomju Latvija - mūžos lai dzīvo,
Spoža lai Padomju vainagā mirdz!

Atbildēt

Miklouho-Maclay

01.01.2018. 05:52

Bezsmadzeņu lauku lops.

Atbildēt

ja kas

01.01.2018. 05:48

1. Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. TIEŠĀM SIMTAIS?
2. Vai Eiropai ir savs karogs? Vai Vējonis tādu ir redzējis un kur?

Atbildēt

V.Putina Jaungada apsveikums

01.01.2018. 04:12

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu.

Atbildēt

Pakostņiks

01.01.2018. 03:21

Meklēsim iespējas, lai mums viss būtu un mums par to nekas nebūtu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...