Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vai varam uzticēties policijai?

Jānis Miežagrauds
10.09.2011.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 13:44


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Aleksandrs

21.09.2011. 02:37

Policijas darbinieku zemais atalgojums nevar būt par attaisnojumu rīkoties prettiesiski un izmantojot savu dienesta stāvokli atbalstīt prettiesiskas darbības.

Atbildēt

Afēristiem un zagļiem

20.09.2011. 16:34

Es domāju, ka tāda arodbiedrība, kurā strādā juristi-afēristi, nevar aizstāvēt policistu tiesības!!!!! Drošības policijai obligāti jāpievērš uzmanība šādam izdarībām, jo caur šo arodbiedrību tiek ietekmēts policijas darbs !!!!
Kauns !!!!! Kauns!!!! Kauns!!!!

Atbildēt

policisti

20.09.2011. 16:25

Raksts vēl ir pārāk maigs, jo patiesība ir vēl skaudrāka. Pēc šī gadījuma vārds POLICISTS ir pārvērties par sliktāko vārdu manā leksikā.
-------------------------------------------
Bet priekš policistiem tāda iestāde kā L>>>>>>>>A

Atbildēt

Aleksandram PO...........O

20.09.2011. 16:19

Meliem īsas kājas un garš deguns, ieskaties spogulī un neesi pārsteigts par redzēto.
----------------------------------------
Meliem garas Usas!!!!~!
Bet vīk,,,,,,,i gara pEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

Atbildēt

Deniss

19.09.2011. 10:06

Raksts vēl ir pārāk maigs, jo patiesība ir vēl skaudrāka. Pēc šī gadījuma vārds POLICISTS ir pārvērties par sliktāko vārdu manā leksikā.

Atbildēt

Aleksandrs

18.09.2011. 16:35

Izlasiet un nesat tik naivi!!!!!! 16.09.2011. 20:32
Meliem īsas kājas un garš deguns, ieskaties spogulī un neesi pārsteigts par redzēto. Iespējams, ka garš deguns tev pat piestāv;)

Atbildēt

Baiba

18.09.2011. 04:57

Policistiem nedrīkst ļaut strādāt vairākos darbos un visi tie 24 stundu darba grafiki būtu jāaizliedz, nav ko klausīties tajās arodbiedrībās.

Atbildēt

Guntis

17.09.2011. 18:44

Jau gadījums Jēkabpilī pierādīja, ka nevaram uzticēties policijai.

Atbildēt

liels jurists

16.09.2011. 22:03

Mazajam ziiid...am ir kļička "obruboks", viņš ir šestjorka popovskaja!

Atbildēt

reālists

16.09.2011. 18:20

Karā nav svarīgs process, bet gan iznākums! Ja krāpniekus nebaida atbildība likuma priekša, bet baida zivis un sūdi, tad kāpēc nē!

Atbildēt

kokogle

16.09.2011. 16:03

Apbrīnojama ir latvieša samierināšanās ar bruņotiem kaimiņiem.
------------------------------------
Tu redzēji to latvieti? raidijumā kriminalā Latvija to rādija!!!! Tipisks Ziiiiiiiiiiiiiii,,,,,,,,,,,s!

Atbildēt

sprungulis

16.09.2011. 16:00

Tie juristi nav Poi.....o un Vīk .........e?
Un tā arodbiedriba nav l..........a.............p.........a?

Atbildēt

Izlasiet un nesat tik naivi!!!!!!

16.09.2011. 15:32

Gribu drusku ienest skaidrību šinī raudigā stāstā!
Vis jau būtu banāli vienkārši un saprotami ja šā stāsta autors būtu minējis visus faktus kas saistīti ar šo gadījumu!
Bet autors speciāli noklusē daudzus faktus jo ja viņš tos pieminētu tad uz Jums šis stāsts atstātu pretēju reakciju!
Gribu paskaidrot lasītājiem ka autors kurš sacerējis šo stāstu ir kādas policijas arodbiedrības jurists, kurš it kā aizsargā policistu intereses bet protams saprotams tas fakts, ka tas jurists treknajos gados ir iesprucis milzu aprados, aptuveni 700000 tumstošu latu un palicis bez jeb kāda īpašuma, jo bankas viņam visu atņēmušas un viņš ķeras pie jeb kādas iespējas likumīgi vai prettiesiski nopelnīt sev iztiku tāpēc saprotams viņa mērķis!
Bet nesaprotams fakts, ka policijas arodbiedrības juristi kuriem policisti maksā biedru naudas nodarbojās ar krāpšanu! Varu īsi paskaidrot situāciju : Gandrīz jau gadu atpakaļ kāds uzņēmējs iegādājās izsolē dzīvokli un domāja ka kļuvis pa dzīvokļa saimnieku bet viņu gaidīja sāpīgs pārsteigums ! Ierodoties uz iegādāto dzīvokli īpašnieks konstatēja ka tur uzturas kāds īrnieks, kurš it kā noslēdzis īres līgumu ar bijušo dzīvokļa saimnieku līdz pat 2025 gadam!
Visas jautrības vel bija priekša !!! Dzīvokļa jaunais īpašnieks griezās bankā kura izsole pārdeva dzīvokli un tur uzzināja, ka dzīvoklis nebija apgrūtināts ar īrniekiem, bet pa cik mūsu likumdošanā ir nepilnības, pastāv iespējā noslēgt īres līgumus tos nekur nereģistrējot un par tiem nekur neziņojot!!!! Ātri vien izdevās noskaidrot ka vecais dzīvokļa īpašnieks kuram pieder ļoti dārgas firmas auto melns Bentli paņēma bankā kredītu 400000 tumstošu apmērā un protams atmaksāt bankai to nesteidzās bet izdomāja labu shēmu kur it kā naudiņa paliek un dzīvoklis arī! Jo tas īrnieks kurs te tiek minēts dzīvo tālu Ventspilī un nav pat spējīgs nomaksāt komunālos par šo dzīvokli tas ir noalgots krāpnieks no vecā īpašnieka puses!!! Kad šā banda saprata ka jaunais īpašnieks neatkāpās paspīdēja jauna ideja izkrāpt no jaunā īrnieka 150000 ls un atteikties no īres līguma!!! Kad šīs plāns arī neizdevās īrnieks no Venspils ielaiž dzīvoklī apakšīrniekus un viens no kuriem ir policijas arodbiedrības jurists tad pieslēdzās vel viens ūsains jurists kurš arī pārstāv policistu arodbiedrību!!!Un visi viņi kopā sāk apstrādāt jauno saimnieku cena jau nolaižas līdz 50 000ls bet jaunais saimnieks nepiekāpjas tad īrnieki sāk graut dzīvokli lauzt iekārtas, skrūvēt istabu durvīs skrūves, jaunais īrnieks noslēdz līgumu ar apsardzes firmu kuras darbinieki tiek izvietoti dzīvoklī un kā pēc tam izrādās tas ir viņu otrais darbs bet pamat darbs ir policijā!!! Vecā saimnieka reakcija ilgi nav jāgaida viņš arī nolīgst apsardzes firmu kura slavena ar saviem noziedzīgiem nodarījumiem 90 gadu sakumā un sakās cīņa starp divām apsardzes firmām !!! Policijas darbinieki ātri saprot ka ir saskarošies ar klasisko krāpnieku bandu kurā piedalās policijas arodbiedrība tas priekš viņiem bija šoks (vis ko vēlaties par jūsu naudu) Šās arodbiedrības juristi izmantojot arodbiedrības sakarus ātri noskaidro ka ietērpti apsardzes formas tērpos ir policisti uz sākās to nicināšana !!!! Uzrakstīti entie iesniegumi uz policiju,uz iekšējās drošības inspekciju uzsāktas dienesta pārbaudes!!!!
Vis jau būtu nekas ja vien šinī lietā nebūtu iejaukta policistu arodbiedrība un tās juristi!!!!! Par šo gadījumu ir arī uzsākts kriminālproces par krāpšanos!!!!
Ta kā tas minētais draugs ir banāls krāpnieks kurš piedalās krāpšanas shēmā!!! Bet policisti riskējot ar savu reputāciju mēģina palīdzēt cilvēkiem kuri nokļuvuši krāpnieku lamatās!!!!

Atbildēt

policists

15.09.2011. 01:59

Vairāk jau izskatās pēc dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas.

Atbildēt

ciba

14.09.2011. 10:12

Vistiešākais patvarības piemērs policijas darbinieku izpildījumā.

Atbildēt

Mumins

13.09.2011. 12:14

> Vārds.
Kāda policija, tāda pati arī - tiesa. Ja alksti tikt vazāts aiz deguna vairāku gadu garumā, velti tērēt laiku, nevus un naudu, tad tik uz priekšu - uz tiesu paātrinātā vai nepaātrinātā režīmā!
Par to, vai es piržu dīvānā, var pārliecināties katrs. Vari nākt un paostīt, ja interesē. Ja veselības nav žēl, vari uztaisīt arī kādu cūcību.

Atbildēt

cronas

13.09.2011. 11:00

Pēdējais laiks vienoties ar jauno īpašnieku par līgumattiecību izbeigšanu vai nosacījumu maiņu.
Kas to zin varbūt iepriekšējais saimnieks bija par kapeikām izīrējis dzīvokli.

Atbildēt

Vārds

12.09.2011. 18:43

>Mumins

Tāds varonis tu esi piržot dīvānā. Dzīvē patvarību ar tādu pašu pretdarbību nenovērsīsi. Švīka uz policijas auto un 3dienas atsēdēsi izolatorā, pa to laiku arī mēbeles būs tju tjū. Par mantas tīšu bojāšanu ir pants.
Pie šādām situācijām vainīga ir tikai un vienīgi tiesa, būtu iespējams izskatīt šādas lietas paātrināta režīmā, nebūtu nekādu problēmu to atrisināt visu likumīgi nokļūstot jebkurā situācijā.

Atbildēt

policists

12.09.2011. 15:38

Protams, ka nevaram.

Atbildēt

oho

12.09.2011. 14:14

Trakums ar to policiju!!!

Atbildēt

Linda

12.09.2011. 13:45

Ministram jaatakaapjas!!!

Atbildēt

ja personīgi nepazīstam

12.09.2011. 11:52

nevaram. Pilns ar bandītiem.

Atbildēt

paija

12.09.2011. 09:53

Izīrētājam no ienākumiem jāmaksā nodoklis, tā ka bez kvītim neiztiks .

Atbildēt

Mumins

12.09.2011. 08:28

Visas kakas un citi netīrumi, klāt pieliekot arī kādu čupiņu manējo, momentāli pārceltos uz tuvāko tās bankas nodaļas klientu zāli, kura šos čmošņikus ir atsūtījusi, pie tam es tur ierastos ar medību bisi vai vismaz beisbola nūju vienā rokā un ar fekāliju maisu - otrajā. Minētajam policijas dežurantam tuvāko gadu laikā regulāri būtu jāremontē sava privātā automašīna. Tad - riepas tukšas, tad - švīka uz sāna, tad - nez' no kurienes atlidojis akmens izsit logu, tad - vēl kādas citas nelaimes. Policijas mašīnas, piebraucot pie jebkuras mājas, kurā tai brīdī uzturos, vienos vārtos saņemtu uz jumta no augštāva planējošu pusķieģeli vai puķupodu. Ja izdotos uzzināt, kur kāds no tiem suņiem dzīvo, pēc dažiem mēnešiem viņš būtu pārlaimīgs, ka aizbrauc no Latvijas tīrīt sabiedriskās tualetes Norvēģijā vai kur citur.
Arī jaunais un laimīgais dzīvokļa īpašnieks regulāri mainītu ārdurvu slēdzenes, jo kāds visu laiku tās no ārpuses sabojātu.

Atbildēt

paijai

12.09.2011. 07:44

fiziskām personām īrējot mitekli pvn nav jāmaksā, tas tā starp citu, un arī nekādām kvītīm nav jābūt

Atbildēt

Gatis

12.09.2011. 05:07

Interesanti, vai šis "draugs" ir vērsies pie Tautas Balss vai Bez Tabu. Cik dzirdēts, šādi gājieni gan uz policiju mēdz iedarboties.

Atbildēt

annamarija

12.09.2011. 04:17

Vispār jau baisi... nedod Dievs ko tādu piedzīvot...
Un tie, kas kakā vannā, sevi uzskata par civilizētiem cilvēkiem?

Atbildēt

paija

12.09.2011. 03:44

Vai tas Tavs draugs var uzradīt kvītis par īres apmaksu iepriekšējam īpasniekam ar PVN ? Skaidrs,ka tie ir civiltiesiski strīdi,kur policijai nav ko jaukties, viena no pusēm noteikti sūdzēsies un strīdi ir jāskATA tiesā.

Atbildēt

jibiorio

11.09.2011. 16:29

Vienas puses viedoklis tagad zināms, interesanti, kāds ir otras puses? Neticu, ka viss ir tik nevainīgi...

Atbildēt

asd

11.09.2011. 14:17

Normāla situācija ir tāda, ka īrnieks un izīrētājs uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem slēdz līgumu. Ja ir šāds strīds, tad tas nozīmē, ka līgums nav abpusēji izdevīgs, tātad pēc taisnības līgums būtu izbeidzams.

Atbildēt

jurists

11.09.2011. 14:10

Nez vai ar žēlošanos šeit pietiks, tak jāiet pie policijas priekšnieka vai vispirms pie iekšējā drošibas dienesta ar iesniegumu. Apbrīnojama ir latvieša samierināšanās ar bruņotiem kaimiņiem.

Atbildēt

vilis

11.09.2011. 13:29

Neticami.To laikam sauc par reiderismu.

Atbildēt

hmm

[R] 11.09.2011. 12:46

Vienmēr esmu teicis un teikšu arī turpmāk - īrējot dzīvokļus no parādniekiem, jārēķinās ar problēmām!

Atbildēt

gpoint

11.09.2011. 11:28

gandrīz droši, ka šis džeks, kurš ar fiktīvu, ar atpakaļejošu datumu slēgtu īres līgumu cīnās pret īpašuma jaunieguvējiem, ir ar tautību, mantotu no draudzīgās kaimiņzemes. starp šiem šitās lietas ir dikti populāras.

Atbildēt

aivars

11.09.2011. 11:22

bez vārdiem un uzvārdiem bezjēdzīga žēlošanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...