Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vai varam uzticēties policijai?

Jānis Miežagrauds
10.09.2011.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 13:44


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Aleksandrs

21.09.2011. 02:37

Policijas darbinieku zemais atalgojums nevar būt par attaisnojumu rīkoties prettiesiski un izmantojot savu dienesta stāvokli atbalstīt prettiesiskas darbības.

Atbildēt

Afēristiem un zagļiem

20.09.2011. 16:34

Es domāju, ka tāda arodbiedrība, kurā strādā juristi-afēristi, nevar aizstāvēt policistu tiesības!!!!! Drošības policijai obligāti jāpievērš uzmanība šādam izdarībām, jo caur šo arodbiedrību tiek ietekmēts policijas darbs !!!!
Kauns !!!!! Kauns!!!! Kauns!!!!

Atbildēt

policisti

20.09.2011. 16:25

Raksts vēl ir pārāk maigs, jo patiesība ir vēl skaudrāka. Pēc šī gadījuma vārds POLICISTS ir pārvērties par sliktāko vārdu manā leksikā.
-------------------------------------------
Bet priekš policistiem tāda iestāde kā L>>>>>>>>A

Atbildēt

Aleksandram PO...........O

20.09.2011. 16:19

Meliem īsas kājas un garš deguns, ieskaties spogulī un neesi pārsteigts par redzēto.
----------------------------------------
Meliem garas Usas!!!!~!
Bet vīk,,,,,,,i gara pEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

Atbildēt

Deniss

19.09.2011. 10:06

Raksts vēl ir pārāk maigs, jo patiesība ir vēl skaudrāka. Pēc šī gadījuma vārds POLICISTS ir pārvērties par sliktāko vārdu manā leksikā.

Atbildēt

Aleksandrs

18.09.2011. 16:35

Izlasiet un nesat tik naivi!!!!!! 16.09.2011. 20:32
Meliem īsas kājas un garš deguns, ieskaties spogulī un neesi pārsteigts par redzēto. Iespējams, ka garš deguns tev pat piestāv;)

Atbildēt

Baiba

18.09.2011. 04:57

Policistiem nedrīkst ļaut strādāt vairākos darbos un visi tie 24 stundu darba grafiki būtu jāaizliedz, nav ko klausīties tajās arodbiedrībās.

Atbildēt

Guntis

17.09.2011. 18:44

Jau gadījums Jēkabpilī pierādīja, ka nevaram uzticēties policijai.

Atbildēt

liels jurists

16.09.2011. 22:03

Mazajam ziiid...am ir kļička "obruboks", viņš ir šestjorka popovskaja!

Atbildēt

reālists

16.09.2011. 18:20

Karā nav svarīgs process, bet gan iznākums! Ja krāpniekus nebaida atbildība likuma priekša, bet baida zivis un sūdi, tad kāpēc nē!

Atbildēt

kokogle

16.09.2011. 16:03

Apbrīnojama ir latvieša samierināšanās ar bruņotiem kaimiņiem.
------------------------------------
Tu redzēji to latvieti? raidijumā kriminalā Latvija to rādija!!!! Tipisks Ziiiiiiiiiiiiiii,,,,,,,,,,,s!

Atbildēt

sprungulis

16.09.2011. 16:00

Tie juristi nav Poi.....o un Vīk .........e?
Un tā arodbiedriba nav l..........a.............p.........a?

Atbildēt

Izlasiet un nesat tik naivi!!!!!!

16.09.2011. 15:32

Gribu drusku ienest skaidrību šinī raudigā stāstā!
Vis jau būtu banāli vienkārši un saprotami ja šā stāsta autors būtu minējis visus faktus kas saistīti ar šo gadījumu!
Bet autors speciāli noklusē daudzus faktus jo ja viņš tos pieminētu tad uz Jums šis stāsts atstātu pretēju reakciju!
Gribu paskaidrot lasītājiem ka autors kurš sacerējis šo stāstu ir kādas policijas arodbiedrības jurists, kurš it kā aizsargā policistu intereses bet protams saprotams tas fakts, ka tas jurists treknajos gados ir iesprucis milzu aprados, aptuveni 700000 tumstošu latu un palicis bez jeb kāda īpašuma, jo bankas viņam visu atņēmušas un viņš ķeras pie jeb kādas iespējas likumīgi vai prettiesiski nopelnīt sev iztiku tāpēc saprotams viņa mērķis!
Bet nesaprotams fakts, ka policijas arodbiedrības juristi kuriem policisti maksā biedru naudas nodarbojās ar krāpšanu! Varu īsi paskaidrot situāciju : Gandrīz jau gadu atpakaļ kāds uzņēmējs iegādājās izsolē dzīvokli un domāja ka kļuvis pa dzīvokļa saimnieku bet viņu gaidīja sāpīgs pārsteigums ! Ierodoties uz iegādāto dzīvokli īpašnieks konstatēja ka tur uzturas kāds īrnieks, kurš it kā noslēdzis īres līgumu ar bijušo dzīvokļa saimnieku līdz pat 2025 gadam!
Visas jautrības vel bija priekša !!! Dzīvokļa jaunais īpašnieks griezās bankā kura izsole pārdeva dzīvokli un tur uzzināja, ka dzīvoklis nebija apgrūtināts ar īrniekiem, bet pa cik mūsu likumdošanā ir nepilnības, pastāv iespējā noslēgt īres līgumus tos nekur nereģistrējot un par tiem nekur neziņojot!!!! Ātri vien izdevās noskaidrot ka vecais dzīvokļa īpašnieks kuram pieder ļoti dārgas firmas auto melns Bentli paņēma bankā kredītu 400000 tumstošu apmērā un protams atmaksāt bankai to nesteidzās bet izdomāja labu shēmu kur it kā naudiņa paliek un dzīvoklis arī! Jo tas īrnieks kurs te tiek minēts dzīvo tālu Ventspilī un nav pat spējīgs nomaksāt komunālos par šo dzīvokli tas ir noalgots krāpnieks no vecā īpašnieka puses!!! Kad šā banda saprata ka jaunais īpašnieks neatkāpās paspīdēja jauna ideja izkrāpt no jaunā īrnieka 150000 ls un atteikties no īres līguma!!! Kad šīs plāns arī neizdevās īrnieks no Venspils ielaiž dzīvoklī apakšīrniekus un viens no kuriem ir policijas arodbiedrības jurists tad pieslēdzās vel viens ūsains jurists kurš arī pārstāv policistu arodbiedrību!!!Un visi viņi kopā sāk apstrādāt jauno saimnieku cena jau nolaižas līdz 50 000ls bet jaunais saimnieks nepiekāpjas tad īrnieki sāk graut dzīvokli lauzt iekārtas, skrūvēt istabu durvīs skrūves, jaunais īrnieks noslēdz līgumu ar apsardzes firmu kuras darbinieki tiek izvietoti dzīvoklī un kā pēc tam izrādās tas ir viņu otrais darbs bet pamat darbs ir policijā!!! Vecā saimnieka reakcija ilgi nav jāgaida viņš arī nolīgst apsardzes firmu kura slavena ar saviem noziedzīgiem nodarījumiem 90 gadu sakumā un sakās cīņa starp divām apsardzes firmām !!! Policijas darbinieki ātri saprot ka ir saskarošies ar klasisko krāpnieku bandu kurā piedalās policijas arodbiedrība tas priekš viņiem bija šoks (vis ko vēlaties par jūsu naudu) Šās arodbiedrības juristi izmantojot arodbiedrības sakarus ātri noskaidro ka ietērpti apsardzes formas tērpos ir policisti uz sākās to nicināšana !!!! Uzrakstīti entie iesniegumi uz policiju,uz iekšējās drošības inspekciju uzsāktas dienesta pārbaudes!!!!
Vis jau būtu nekas ja vien šinī lietā nebūtu iejaukta policistu arodbiedrība un tās juristi!!!!! Par šo gadījumu ir arī uzsākts kriminālproces par krāpšanos!!!!
Ta kā tas minētais draugs ir banāls krāpnieks kurš piedalās krāpšanas shēmā!!! Bet policisti riskējot ar savu reputāciju mēģina palīdzēt cilvēkiem kuri nokļuvuši krāpnieku lamatās!!!!

Atbildēt

policists

15.09.2011. 01:59

Vairāk jau izskatās pēc dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas.

Atbildēt

ciba

14.09.2011. 10:12

Vistiešākais patvarības piemērs policijas darbinieku izpildījumā.

Atbildēt

Mumins

13.09.2011. 12:14

> Vārds.
Kāda policija, tāda pati arī - tiesa. Ja alksti tikt vazāts aiz deguna vairāku gadu garumā, velti tērēt laiku, nevus un naudu, tad tik uz priekšu - uz tiesu paātrinātā vai nepaātrinātā režīmā!
Par to, vai es piržu dīvānā, var pārliecināties katrs. Vari nākt un paostīt, ja interesē. Ja veselības nav žēl, vari uztaisīt arī kādu cūcību.

Atbildēt

cronas

13.09.2011. 11:00

Pēdējais laiks vienoties ar jauno īpašnieku par līgumattiecību izbeigšanu vai nosacījumu maiņu.
Kas to zin varbūt iepriekšējais saimnieks bija par kapeikām izīrējis dzīvokli.

Atbildēt

Vārds

12.09.2011. 18:43

>Mumins

Tāds varonis tu esi piržot dīvānā. Dzīvē patvarību ar tādu pašu pretdarbību nenovērsīsi. Švīka uz policijas auto un 3dienas atsēdēsi izolatorā, pa to laiku arī mēbeles būs tju tjū. Par mantas tīšu bojāšanu ir pants.
Pie šādām situācijām vainīga ir tikai un vienīgi tiesa, būtu iespējams izskatīt šādas lietas paātrināta režīmā, nebūtu nekādu problēmu to atrisināt visu likumīgi nokļūstot jebkurā situācijā.

Atbildēt

policists

12.09.2011. 15:38

Protams, ka nevaram.

Atbildēt

oho

12.09.2011. 14:14

Trakums ar to policiju!!!

Atbildēt

Linda

12.09.2011. 13:45

Ministram jaatakaapjas!!!

Atbildēt

ja personīgi nepazīstam

12.09.2011. 11:52

nevaram. Pilns ar bandītiem.

Atbildēt

paija

12.09.2011. 09:53

Izīrētājam no ienākumiem jāmaksā nodoklis, tā ka bez kvītim neiztiks .

Atbildēt

Mumins

12.09.2011. 08:28

Visas kakas un citi netīrumi, klāt pieliekot arī kādu čupiņu manējo, momentāli pārceltos uz tuvāko tās bankas nodaļas klientu zāli, kura šos čmošņikus ir atsūtījusi, pie tam es tur ierastos ar medību bisi vai vismaz beisbola nūju vienā rokā un ar fekāliju maisu - otrajā. Minētajam policijas dežurantam tuvāko gadu laikā regulāri būtu jāremontē sava privātā automašīna. Tad - riepas tukšas, tad - švīka uz sāna, tad - nez' no kurienes atlidojis akmens izsit logu, tad - vēl kādas citas nelaimes. Policijas mašīnas, piebraucot pie jebkuras mājas, kurā tai brīdī uzturos, vienos vārtos saņemtu uz jumta no augštāva planējošu pusķieģeli vai puķupodu. Ja izdotos uzzināt, kur kāds no tiem suņiem dzīvo, pēc dažiem mēnešiem viņš būtu pārlaimīgs, ka aizbrauc no Latvijas tīrīt sabiedriskās tualetes Norvēģijā vai kur citur.
Arī jaunais un laimīgais dzīvokļa īpašnieks regulāri mainītu ārdurvu slēdzenes, jo kāds visu laiku tās no ārpuses sabojātu.

Atbildēt

paijai

12.09.2011. 07:44

fiziskām personām īrējot mitekli pvn nav jāmaksā, tas tā starp citu, un arī nekādām kvītīm nav jābūt

Atbildēt

Gatis

12.09.2011. 05:07

Interesanti, vai šis "draugs" ir vērsies pie Tautas Balss vai Bez Tabu. Cik dzirdēts, šādi gājieni gan uz policiju mēdz iedarboties.

Atbildēt

annamarija

12.09.2011. 04:17

Vispār jau baisi... nedod Dievs ko tādu piedzīvot...
Un tie, kas kakā vannā, sevi uzskata par civilizētiem cilvēkiem?

Atbildēt

paija

12.09.2011. 03:44

Vai tas Tavs draugs var uzradīt kvītis par īres apmaksu iepriekšējam īpasniekam ar PVN ? Skaidrs,ka tie ir civiltiesiski strīdi,kur policijai nav ko jaukties, viena no pusēm noteikti sūdzēsies un strīdi ir jāskATA tiesā.

Atbildēt

jibiorio

11.09.2011. 16:29

Vienas puses viedoklis tagad zināms, interesanti, kāds ir otras puses? Neticu, ka viss ir tik nevainīgi...

Atbildēt

asd

11.09.2011. 14:17

Normāla situācija ir tāda, ka īrnieks un izīrētājs uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem slēdz līgumu. Ja ir šāds strīds, tad tas nozīmē, ka līgums nav abpusēji izdevīgs, tātad pēc taisnības līgums būtu izbeidzams.

Atbildēt

jurists

11.09.2011. 14:10

Nez vai ar žēlošanos šeit pietiks, tak jāiet pie policijas priekšnieka vai vispirms pie iekšējā drošibas dienesta ar iesniegumu. Apbrīnojama ir latvieša samierināšanās ar bruņotiem kaimiņiem.

Atbildēt

vilis

11.09.2011. 13:29

Neticami.To laikam sauc par reiderismu.

Atbildēt

hmm

[R] 11.09.2011. 12:46

Vienmēr esmu teicis un teikšu arī turpmāk - īrējot dzīvokļus no parādniekiem, jārēķinās ar problēmām!

Atbildēt

gpoint

11.09.2011. 11:28

gandrīz droši, ka šis džeks, kurš ar fiktīvu, ar atpakaļejošu datumu slēgtu īres līgumu cīnās pret īpašuma jaunieguvējiem, ir ar tautību, mantotu no draudzīgās kaimiņzemes. starp šiem šitās lietas ir dikti populāras.

Atbildēt

aivars

11.09.2011. 11:22

bez vārdiem un uzvārdiem bezjēdzīga žēlošanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...