Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anderss

23.09.2017. 08:17

»

Ilona

mani satrauc tas, kas pieņemot darbā darbinieku, kurš vēl nav neko nopelnījis pēc divām nedēļām vai trija'm dienām ir jau atnesta slimības lapa. Un tas nav normāli, ka darba devējam tādam tikko atnākušam jāmaksā slimības lapa, bet tie pārējie , tad priekš tāda strādā. vai vēl labāk. nostrādā knapi mēnesi...


Pilnībā atbalstu Ilonas domu. Darba devējam nav jābūt atbildīgam par slimības laika apmaksu citādi, kā maksājot darba devēja iemaksas VSAOI fondā. Un, ja kads darbinieks vēlas slimības lapas apmaksu no pirmās datbdienas, viņam veinkārši brīvprātīgi jāparakstās uz papildus sociālo iemaksu izdarīšanu, piemēram, katru mēnesi vēl 1,5% no sava nopelnīto ieskaitot sociālajā budžetā.

Atbildēt

Krimikis

17.09.2017. 00:24

»

Unida


Pālī salasnu pirtī razbokas realizēja ar izdzertām pudelēm sit viens otram pa dullo pair.

Atbildēt

Ilona

12.09.2017. 13:39

mani satrauc tas, kas pieņemot darbā darbinieku, kurš vēl nav neko nopelnījis pēc divām nedēļām vai trija'm dienām ir jau atnesta slimības lapa. Un tas nav normāli, ka darba devējam tādam tikko atnākušam jāmaksā slimības lapa, bet tie pārējie , tad priekš tāda strādā. vai vēl labāk. nostrādā knapi mēnesi, tad saslimst un uz pusgadu. Un tad darba devējam jāmaksā kaut kāda mistiska atvaļinājum akompensācija par slimošanu. uzskatu, ka valstij ir jāapmaksā slimības lapa, vienalga no kuras dienas.Nez kāpēc tagad šajā jautājumā uz Lietuvu un Igauniju neskatamies.

Atbildēt

VB

10.09.2017. 03:43

"../ministriju, kura vēlas atņemt vienu no būtiskākajiem sociālajām garantijām, ir apšaubāmi saukt par “labklājības”""
Man šis mosaukums jau pašā sākumā likās nācis no Orvel -a.

Atbildēt

Bolseviks

08.09.2017. 13:31

»

Jurčiks

Kuru partiju tad Ivars pārstāv Jelgavas domē


Urbāna un usaka ollaizis

Atbildēt

Z-Koreja

08.09.2017. 06:30

»

Sociālists

Mūsējos. Sociālistus


Rīgas pašvaldības uzņēmuma Rīgas centrāltirgus (RCT) Mārketinga un komunikāciju daļas projektu vadītājs Ivars Jakovels.

Atbildēt

Sociālists

08.09.2017. 04:26

»

Jurčiks

Kuru partiju tad Ivars pārstāv Jelgavas domē


Mūsējos. Sociālistus.

Atbildēt

Es

08.09.2017. 02:28

Slimu cilvēku rēgošanās darbavietā ir slikta darba kultūra un antisociāla būšana.

Mums gan ir ministrija, bet labklājību ar tādu, sevišķi Vienotības vadībā, nesasniegsim.

Atbildēt

Strādnieks

07.09.2017. 12:07

Es vispār nesaprotu. Mēs maksājam 35% sociālo nodokli no pirmā eur, bet slimības lapu valsts apmaksā tikai no 11.dienas??? Tad kāpēc mēs maksājam tik lielu nodokli?

Atbildēt

Ķirks

07.09.2017. 10:34

Atkārtoju savu ierosinājumu valsts budžeta pārpalikuma radīšanai: nemaksāt algu par pirmajiem 3 "darba" gadiem visu līmeņu deputātiem no pašvaldībām līdz Saeimai.

Atbildēt

pretēji

07.09.2017. 09:42

varēja izmaksāt nelielu veicināšanas prēmiju tiem, kuri gada laikā nav vispār ņēmuši slimības lapu vai citādi tērējuši soc budžetu, tad uzreiz būtu mazāk slimības lapu. bet mums visu otrādi - sodīs visus, lai tik kāds nedabon ar viltu.

Atbildēt

Protams

07.09.2017. 09:41

Kurš gan to nezina? Arbeit machts frei!

Atbildēt

Jurčiks

07.09.2017. 05:57

Kuru partiju tad Ivars pārstāv Jelgavas domē?

Atbildēt

juris

07.09.2017. 04:33

Darba mūžā vismaz 2× gadā saķēru kādu vīrusu.Pēc aiziešanas pensijā un strauji samazinoties kontaktiem,nekādi vīrusi vairs nepielīp.Darbā vienmēr atradās kāds klepojošs un šķaudošs darboholiķis,kurš bieži vien,kā jau varonis,strādāja ar zilo lapu kabatā.Šādu rīcību darba devēji atbalstīja.Toties pret arodslimniekiem toreiz un tagad valsts ieredņi un darba devēji ir kara stāvoklī.Sevišķi naids tiek vērsts pret pensionētiem arodslimniekiem,kuriem gadiem ilgi ir liegta ārstēšana,mediciniskā aprūpe,tiek liegtas tiesības uz objektīvu veselības stāvokļa vērtējumu.Šis portāls ir vienīgais,kurš atļauj pieminēt arodslimniekus.

Atbildēt

jau Einšteins

07.09.2017. 04:31

»

Arturs Priedītis

Tekstā ir runa par neoliberālismam dārgā sociālā darvinisma vienu no realizācijas variantiem. Saprotams, sociālais darvinisms savu politiku realizē tikai maskētā veidā, jo nevar atklāti deklarēt: mums ir vajadzīgi tikai veseli strādnieki, bet slimie lai paši tiek galā ar savu slimību. Tas Reirs var ...


esot teicis (citāts avr būt neprecīzs) - divas lietas pasaulē ir bezgalīgas - cilvēku stulbums un kosmoss un par pēdējo E. neesot līdz galam pārliecināts :) :) :) Tātad, par pirmā apgalvojuma absolūto patiesumu Einšteinam nebija ne vismazāko šaubu :) :) :)

Atbildēt

Unida

07.09.2017. 04:03


Jakovels -kļička Рыжий Тарзан, ir no Jelgavas grupējuma, kurā bija izlūks Krasnopjorovs.

Atbildēt

Ilgvars

07.09.2017. 03:35

Slimības lapa man mēdz būt vienu reizi 5 gados - parasti gripas vīruss. Un domāju, ka es neesmu šajā valstī nebūt neesmu vienīgais ar tādu slimošanas biežumu. Ja statistika rāda, ka vidēji cilvēks saaukstējas 3 reizes gadā (tā teikts rakstā) un tātad 3 reizes gadā tiek ņemta slimības lapa (21 diena kopā), tad acīmredzot ir liela grupa saaukstēšanas "profesionāļu", kura saaukstējas vismaz 6 reizes gadā (42 dienas). Jānis Reirs arī pēc manām domām ir par dārznieku iecelts āzis, bet acīmredzot slimības lapas ir pietiekami plaši izmantota iespēja noorganizēt sev vēl vienu atvaļinājumu gadā un pret to ir jāmēģina cīnīties.

Atbildēt

Anderss

06.09.2017. 18:51

»

xx

Anderss , berevens - Tu dārgais rotaļniek , nauda neaug kokos ! To printē


Nu jā...
Ar troļļiem jau pagrūti sarunāties. Tik pie reizes varētu pastāstīt, kas tad ar tiem dzīvajiem cilvēkiem tajās trijās mājās nodzīvotajās dienās notiks...Taču paveseļosies cilvēki...

Atbildēt

xx

06.09.2017. 17:52

Anderss , berevens - Tu dārgais rotaļniek , nauda neaug kokos ! To printē !!!

Palielini vai samazini, bet tās spēlītes ir ar dzīviem cilvēkiem . Un nodokli vajag vispār atsaukt , jo valstī ir maksas medicīna - par ko tad vēl nodokli sagribējies , spraigais sapņotāj un aktuār?

Atbildēt

Anderss Beverens

06.09.2017. 15:34

Pie visas manas personīgās 'nemīlestības" pret LM, šoreiz šķiet, ka tajā paodies reāls veselais saprāts. Šāds risinājums principā arī manā ieskatā ir ļoti pareizs. Galu galā katrs pats atbildīgs par savu veselību visupirms, un tikai pēc ta apkārtējais kolektīvs (darbadevējs) un visa sabiedrība (ko pārstāv valsts). Slimības lapa nav vērtspapīrs, kuru iegūstot persona iegūst iespēju pelnīt, neveicot produktīvvu darbu. Slimības lapa savā būtībā ir tikai ārsta izsniegts apliecinājums, ka konkrētā persona patiešām veselības stāvokļa dēļ nav spējīga (vai nav tiesīga) veikt savus darba pienākumus dotajā laikā. Tas ir - tā drīkst neatrasties savā darba vietā, bet ārstēties ta piemērotā vietā. Un tikai sekundāri, jau atbilstīgi sociālās apdrošināšanas noteikumiem (būtībā - apdrošināšanas polisei) - var tikt saņemts pabalsts par noteiktu laiku un noteiktā apmērā. Apdrošināšanā to sauc par pašrisku. Un kāpēc lai tāds nebūtu veselības apdrošināšanā. Ja reiz strauji pieaug izmaksas, tad apdrošinātājam (VSAA) vai nu jāpalielina prēmijas (sociālais nodoklis mūsu gadījumā) vai jāsamazina izmaksas (apdrošināšanas atlīdzības). Nodokli taču palieliināt nevēlamies, vai ne?! Un, līdz ar to- šis LM piedāvātais risinājums patiešām šķiet ļoti racionāls.

Atbildēt

xx

06.09.2017. 13:46

Angliski tas saucas post-truth , starp citu 2016 gada Oxfordas vārdnīcas gada termins . https://www.standard.co.uk/lifestyle/books/3-new-books-exploring-posttruth-a3536521.html

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.09.2017. 12:00

Tekstā ir runa par neoliberālismam dārgā sociālā darvinisma vienu no realizācijas variantiem. Saprotams, sociālais darvinisms savu politiku realizē tikai maskētā veidā, jo nevar atklāti deklarēt: mums ir vajadzīgi tikai veseli strādnieki, bet slimie lai paši tiek galā ar savu slimību. Tas Reirs var arī to nesaprast, jo pie mums neoliberālisma politika tiek realizēta, tā teikt, automātiski, konsekventi un paklausīgi ieviešot Rietumu prasības, rekomdācijas, normas u.tml. bez vietējo kadru refleksīvās apstrādes. Turklāt plaši izplatītais stulbums nemaz neļauj izprast neoliberālisma viltības.

Atbildēt

Jānim Reiram ir jāatkāpjās

06.09.2017. 11:50

Jānis Reirs nav vienkārši nejēga. Viņš ir kaitniecisks nejēga. Te ir acīmredzams uzņēmēju pasūtījums un lobijs, kuri jau gadiem ilgi ienīst slimības lapas kā tādas. Aug arodslimnieku skaits, bet vai tas no labiem darba apstākļiem? Uzņēmēju organizācijas grib izspiest pēdējo sulu no saviem darbiniekiem, lai pēc tam izmestu tos kā nevajadzīgas lupatas ārā, un Labklājības ministrija tam plānam piebalso.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

21

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

FotoUgunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču es vēlos uzrakstīt par gejiem (piedodiet, ka labskanībai lietošu šo saīsināto formu).
Lasīt visu...

15

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

FotoLiels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku, kura bija iemitinājusies mūsu drošības dienestos, - Aigaru Sparānu. Mana nojauta saka, ka šī žurka Sparāns ir tā pati persona, par kuru vairākkārtīgi iesniegumos norādīju, ka kāds SAB darbinieks kopa ar VDK aģentu “Semjonu”, LPSR “Intūrista” vadošo darbinieku Juri Dimitri, advokātu Jāni Začestu un manu bērnibas paziņu Heino Jankovski ir centušies izkrāpt naudu no Latvijā pazīstama uzņēmēja VS.
Lasīt visu...

21

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

Foto2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību tēma. Jau jūlija beigās šis jautājums tika apspriests ikgadējā konstitucionālās politikas seminārā Bīriņos.1 Novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs nāca klajā ar publiskiem atklājumiem par attiecīgo savas privātās dzīves aspektu.2 Drīzumā pēc viņa to pašu izdarīja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā.3 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...