Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

69

21.01.2018. 14:12

Turpmāk dzimumakts atļauts tikai abu (vai vairāku) pušu advokātu, apdrošinātāju un liecinieku klātbūtnē, darbības jāieraksta audio un video. Kontraktā detalizēti jāapraksta ieplānotās darbības, to ātrums, ilgums, daudzums, pozas, izmantotie caurumi, utt. Parakstītais kontrakts pirms realizācijas jāapstiprina pašvaldībā un VID.

Atbildēt

Kaspars

12.01.2018. 19:07

Izeja ir ! Algot surogātmātes , lai bērnus dzemdē, bet brīvajā laikā lai mātītes iet grāvjus rakt, kamēr tēviņi viens ap otru bez līgumiem maigojas . Es protams atvainojos par savu izvēmienu, bet neko citu , kā tikai vēlmi sagraut ģimenes, un normālas vīriešu , sieviešu attiecības , es šajā rakstā neizlasīju .Kaut gan, raksts jau nav vainīgs , viņš tikai pastāsta.
P.s Es ticu , ka izvaroto smadzeņu rietumzeme ar šo saskaras. Mūsu meitenes vēl nepadodas . Tāpēc mīlēsim , lolosim un ucināsim viņas par to , ka pretēji ,,attīstībai,, pidarizācijai, viņas vēl aiz vien vēlas mums atdoties !

Atbildēt

Notarius

06.01.2018. 05:38

http://lat.vesti.lv/news/zviedriem-pirms-seksa-no-sievietes-obligati-bus-jasanem-piekrisana?29231&utm_source=kasjauns&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Zviedrijas parlaments ir atbalstījis likumprojektu, saskaņā ar kuru vīrietim pirms seksa no savas partneres obligāti būs jāsaņem atļauja.
Kā vēsta zviedru medijs Fokus.se, saskaņā ar šo likuma normu, gadījumā, ja atļauja nav saņemta, vīrieti var apsūdzēt izvarošanā. Turklāt likums pieprasa saņemt atļauju ne tikai īslaicīgiem pāriem, bet arī laulībā dzīvojošajiem.

Atbildēt

Feminisms

04.01.2018. 05:11

»

Feminism is evil

Piesakieties šajā feisbuka grupā un katru dienu lasiet šausmu stāstus par mūsdienu nelaimi - feminismu


un lezbisms iet plašumā, jo tautas nav vērstas uz dzimstības palielināšanu un feminisms, un lezbisms ir instruments dzimstības samazināšanai.

Atbildēt

Feminism is evil

03.01.2018. 22:22

Piesakieties šajā feisbuka grupā un katru dienu lasiet šausmu stāstus par mūsdienu nelaimi - feminismu
https://www.facebook.com/evilfeminism/

Atbildēt

Dumjš, kas dumjš

03.01.2018. 19:05

»

Brexit

Sievietes ir daudz nekaunīgākas, maucīgākas un uzmācīgākas kā veči. Un sekas viņu izdarībām daudz postošākas - izjauktas ģimenes, bērni bez tēvu rūpēm utt. Jo daba tā ir iekārtojusi, ka izvēles galavārds ir sievietei


Neaizskar sievietes. Viņām arī jādzīvo un jācīnās par savu dzīvi - katram savaproblēmas. Dabā dots, ka "uzbrūk" vīrietis, bet sieviete - vai pārāk ātri bēgu, nepadodods?

Vīrietis grib "pamieloties", bet nerteti apsaukā savu "upuri" - mauka, prostitūte utt.

Sievietes gan bieži kļūdās, izradot savus "labumus" vietā un nevietā.

Tā, ka valda vīriešu dubultstandarts.

Atbildēt

Protams,

03.01.2018. 17:57

»

Edge

Man nav kontrakta ar PIETIEK, varu rullēt brīvi


jo esi Kremļa trollis. Katrs otrais koments kirilicā.

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 15:43

»

Edge

"Arī gudrinieks pārskatās / Горе от ума." A.S.Gribojedovs(Алекса́ндр Серге́евич Грибое́дов...


komentē bezjēdzīgi - visu laiku - viens solis uz priekšu, deviņi atpakaļ. Šizi noskaņas kā, atvaino, izkaisītas sklerozes ārstēšana ar zilajiem graudiņiem.. Kālija permangenātu .

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 14:40

»

Suņdzi saka

"Izdevīgu operāciju pamatā ir precīza informācija. Ja vadošs darbinieks piedzīvo neveiksmi, tā bieži vien notiek tāpēc, ka viņš pārlieku paļāvies uz tautas gudrību. Tautas gudrība ir nemainīgu un parasti nepareizu pieņēmumu kopums, kuras iemūžinājuši cilvēki, kam trūkst patiesu zināšanu un informācijas...


"Arī gudrinieks pārskatās / Горе от ума." A.S.Gribojedovs(Алекса́ндр Серге́евич Грибое́дов)
Pārskatījās vadošie:
".... kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi." LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.

Atbildēt

ironiskais

03.01.2018. 13:55

»

!

Un kā tad mauku mājā, vajadzēs slēgt kontraktu


Tagad viss būs viena liela mauku māja un ar katru mauķeli, kas sevi pozicionē par godīgu mātesmeitu būs jāslēdz kontrakts - par tik un tik, vai tādiem un šitādiem labumiem viņa dos pretī seksu tik un tik reizes nedēļā un, tādā vai šitādā pozā:)

Atbildēt

Suņdzi saka

03.01.2018. 13:44

»

Edge

"Patiesība kož acīs," jeb "Saprātīgs cilvēks respektē sabiedrībā pastāvošos stereotipus, taču piekāpjas acīmredzamu faktu (statistikas) priekšā...


"Izdevīgu operāciju pamatā ir precīza informācija. Ja vadošs darbinieks piedzīvo neveiksmi, tā bieži vien notiek tāpēc, ka viņš pārlieku paļāvies uz tautas gudrību. Tautas gudrība ir nemainīgu un parasti nepareizu pieņēmumu kopums, kuras iemūžinājuši cilvēki, kam trūkst patiesu zināšanu un informācijas. Tautas gudrība eksistē ikvienas organizācijas ikvienā līmenī. Strauja, lietderīga pielāgošanās balstās uz faktiem, nevis uz nepierādītiem pieņēmumiem".

Atbildēt

Brexit

03.01.2018. 13:29

Sievietes ir daudz nekaunīgākas, maucīgākas un uzmācīgākas kā veči. Un sekas viņu izdarībām daudz postošākas - izjauktas ģimenes, bērni bez tēvu rūpēm utt. Jo daba tā ir iekārtojusi, ka izvēles galavārds ir sievietei

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 13:23

»

Nekas nav tik

bezjēdzīgs, vispārīgs un nederīgs kā tautas parunas


"Patiesība kož acīs," jeb "Saprātīgs cilvēks respektē sabiedrībā pastāvošos stereotipus, taču piekāpjas acīmredzamu faktu (statistikas) priekšā."
The math of mass shootings
The death tolls change, the places change: 26 at a church, 26 in an elementary school, 49 in a nightclub, 58 at a country music festival. The faces in the memorial photos change every time.
But the weapons are the common denominator.
washingtonpost.com ( Updated Nov. 20, 2017.)

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 13:17

»

Sexisms, feminisms, praids utt.

Tās visas ir patērētājkulta sastāvdaļas. Un nav svarīgi, kurš ko par to domā. Svarīgas ir publiskai personai nodarītā sekas, izmantojot pret tām šos ieročus...


Ar musulmaņu pirms globalizācijas laikmeta gudrībām pašlaik vairs problēmas neatrisināt. Digitalizācija strauji degradē visas cilvēces saprātu, ar zaķu spirām, dusmošanos un spļaušanu būs par maz pat Latvijā:"Pasaules veselības organizācijas Eiropas nodaļas un Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) sagatavotajā ziņojumā norādīts, ka Latvijā ir vislielākais jaunatklāto HIV gadījumu skaits – 18.5 uz 100 000 iedzīvotājiem Eiropas ekonomiskajā zonā." Latvijā visstraujākā HIV izplatība Eiropā; DELFI Viņa 1. decembris 2017

Atbildēt

Nekas nav tik

03.01.2018. 12:54

»

Edge

"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība...


bezjēdzīgs, vispārīgs un nederīgs kā tautas parunas.

Atbildēt

Sexisms, feminisms, praids utt.

03.01.2018. 12:52

»

Edge

"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība...


Tās visas ir patērētājkulta sastāvdaļas. Un nav svarīgi, kurš ko par to domā. Svarīgas ir publiskai personai nodarītā sekas, izmantojot pret tām šos ieročus.

Kāds jauneklis pamet aulu un apceļo pasauli. Atgriezies pie aula domā, ko esmu uzzinājis? Ko man atbildēt, kad mulla jautās? Viņš redz zemē uz takas zaķa spiras. Ieliek sev kabatā un dodas aulā.

Pirmais par atgriešanos uzzin mulla un jautā, ko jauneklis uzzinājis jaunu pasaulē? Jauneklis mullam pasniedz zaķa spiru. Mulla pagroza un liek uz zoba. Iesaucas spira un un dusmīgs izspļauj.

Jauneklis atbild. Redzi, pamēģināji un uzzināji.

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 12:33

»

Daudzi sen domā par šādiem

rakstveida līgumiem nedrošajā feministu pasaulē, kurā feminisms sasniedzis neredzētas virsotnes...


"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība.
Pašreiz notiekošo vislabāk varētu aprakstīt psihoterapeits Gatis Līdums, kurš 90. gados stāžejās arī ASV. Kaut kur internetā reiz pat lasīju, taču saiti nepiefiksēju, G.Līdumu atziņas un skaidrojumu par to vājprātīgo "grābstīšanos (seksimu)" ASV.
"Kas šodien Ņujorkā, tas rīt Parīzē, bet aizparīt - Preiļos," tā mēdz izteikties pirmsinterneta laikmetā. Esiet gatavi, pilsonīši, jo mūsu visus katru dienu neo-liberālās ideoloģijas izplatītāji apstrādā tā, lai latvieši arī kļūtu par īstiem rietumniekiem.
Pārdomām:“Latvijas sabiedrība nav gatava plašai imigrācijai.” Saruna ar Gati Līdumu. (la.lv)

Atbildēt

Daudzi sen domā par šādiem

03.01.2018. 11:54

rakstveida līgumiem nedrošajā feministu pasaulē, kurā feminisms sasniedzis neredzētas virsotnes.

Es arī domāju, ka tādi līgumi, kas nav apstiprināti pie notāra, nevar būt spēkā. Ja grib pilnu atbildību, jāparedz arī sexa rezultāta sekas, kas var izpausties feministei nozogot spermu un to tirgojot, vai slepus izmantojot sevis apaugļošanai.

Šīs visas ir nopietnas sekas, kuras atrunājamas psihologa, seksa konsultanta un notāra klātbūtnē, tostarp ņemot vērā sadomazo novirzes, kuras var radties šādu līgumu pie notāra slēgšanas sekās, kas var izpausties kā aizvainojums, vai pārākuma sajūta.

Atbildēt

!

03.01.2018. 11:23

Un kā tad mauku mājā, vajadzēs slēgt kontraktu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...