Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai būs Latvija 2030?

Filips Plastovskis
14.03.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur, iespējams, vēl mīt tautas, kas spēj atbildēt uz līdzīgiem jautājumiem. Kaut kur ar to nodarbojas eksperti, politologi un Ārlietu ministrijas. Bet mūsu Sodomas un Gomoras nacionālajā birojā ir tikai plāksnīte ar uzrakstu “Ārlietu ministrija”, bet nav ne ārlietu, ne komunikācijas, ne jēdzīgu, ilglaicīgu izstrādņu. Kas ir vainīgs šajā situācijā?

Pirmkārt, komunikācijai vairs nav īpašas jēgas, jo tauta ir pārstājusi dzirdēt varu un tai uzticēties. Tam ir vairāki iemesli, ieskaitot kovidafēru un genocīdam tuvos pasākumus, kas tika realizēti pret tautas vairākumu, un daudzus faktus, kas ir nākuši gaismā, neskatoties uz realizēto totālo cenzūru.

Piemēram, simtiem miljonu klajā izlaupīšana, neskaitāmie korupcijas skandāli visos līmeņos, ieskaitot kovidhistērijas bīdītājas Urzulas fon der Laijenas krimināllietu par sadarbību ar Lielo Farmu. Tā visa rezultātā tauta varu uztver kā kaut ko pilnīgi atsevišķu, ar to nesaistītu, neprognozējamu un pamatā nedraudzīgu subjektu - nepatikšanu un problēmu avotu.

Otrkārt, cilvēki labi saprot, ka šo varu ietekmēt nav iespējams. Jo neatkarīgas Latvijas vairs nav, - ir tikai politisku manipulāciju objekts, kas iztālēm atgādina valstisku veidojumu. Līdz ar to šis veidojums arī neatkarīgus likumus un lēmumus vairs nepieņem, līdz ar to nav saprotams, kāpēc tiek uzturēta tāda dārga rotaļlieta kā prezidenta aparāts un Ārlietu ministrija.

Īpaši kā lūzuma punkts jāatzīmē 2018.gads, kad tieši Rinkēviča kungs labi pastrādāja Latvijas izpostīšanā, - tika piebeigts tūrisms, tranzīts, bankas un rezidentu programma. Kopš šī brīža valsts parāds uzlidoja debesīs, ir kļuvis neatdodams, un ir apmēram skaidrs, ko no mums par to prasīs transnacionālo finansu korporāciju vadoņi.

Placdarms un dalība karā.

Tieši ar to norēķināsies latviešu tauta par svešiem, huntas ņemtiem parādiem. Ja sasprindzina netrenēto vēsturisko atmiņu, tad nav bijis kara, kas būtu gājis secen Latvijai pēdējos 110 gadus. Arī 21.gadsimts nebūs izņēmums. Daudzi autoritatīvi eksperti par to runā tieši un bez aplinkiem, nesen vēsturnieks un politologs Sergejs Kurgiņjans skaidri deklarēja, citēju: “Nekas vairs nebūs pa vecam. Nebūs vairs nekāda “pirms tam”. Krievijai priekšā ir nebeidzams karš visā 21.gs. garumā.”

Laikam nav jābūt ģēnijam, lai par šiem vārdiem aizdomātos. Pirmkārt, nekas neliecina, ka Krievija gatavotos karot savā teritorijā.

Otrkārt, KF valsts mašīna, rūpniecība un sabiedriskā doma strauji pāriet uz darbu kara režīmā.

Treškārt, situācija kļūst draudīga visā Eiropā, pat izkastrētie teitoņu mantinieki altā dzied kara dziesmas, skrūvē aprūsējušos tankus un strīdas par to, kurš ātrāk nonāks Valhallā. Šobrīd gan poļi tur drūzmējas stipri vairāk, bet nekad jau nav par vēlu konkurēt.

Ceturtkārt, attālums no Krievijas robežas līdz Rīgai ir 300 km, tikai ārlietu ministra kunga astrālais ķermenis un apziņa atrodas ap 10 000 km no šejienes. Un tas drošina.

Ko saka vēsturiskā pieredze?

Angloamerikāņi vienmēr melo un vienmēr uzmet. Cik simtu un tūkstošu labāko un drosmīgāko no mums mira 1945.-1955. gadā, ticot, cerot un gaidot, ka palīdzība pāri jūrai atnāks? Visas Baltijas partizāņu kustības tika nodotas.

Arī šoreiz ir līdzīgi, ar to starpību, ka šoreiz ir parādījies jaudīgs ģeopolitisks konkurents, kurš bez kara neatkāpsies. Un tā ir Ķīna. Karš pret Ķīnu tiek plānots jau vismaz 10 gadus, vismaz apmēram tik ilgi, cik notiek aktīva Tuvo Austrumu fragmentācija un mēģinājumi formēt vadāmā haosa vilni pasaulē.

Kā ASV ( tajā sēdošie banksteri - dolāru drukātāji) cer saglabāt varu pasaulē?

Puiši kā vienmēr, māk labi klabināt kalkulatorus. Realitāte ir skarba un bezkaislīga, 70% ASV jauniešu 17-24 gadu vecumā tehniski nav derīgi armijai, savukārt 20% identificē sevi ar LGTB aprindām. Šai informācijai vajadzētu iedarboties depresīvi, bet arī ASV ģenerāļi tagad izskatās pēc Verkas Serdjučkas un čurā tupus. Acīmredzami pasaules kontroles jautājums ar militarām metodēm vairs nav risināms, jo pārāk daudzi pazaudējuši bailes no bijušā hegemona.

Totāls karš bez ASV dalības – problēmas risinājums.

Nesan nācās piedalīties interesantā, globālā vēsturnieku un žurnālistu konferencē, kur tika apspriestas līdzīgas tēmas Tuvo Austrumu kontekstā, piemēram, ASV atteikums izvest bāzi no Sīrijas ziemeļiem, kur jau 8 (!) gadus atrodas ASV kontingents, kura vienīgais darbs ir Sīrijas naftas zagšana.

Eiropas kolēģi apsprieda ASV karaspēka izvākšanu no Afganistānas un Irākas, tam sekojošo haosu un uzdeva jautājumus Tuvo Austrumu kolēģiem par to, kā, viņuprāt, amerikāņi domā kontrolēt situāciju. Bet žurnālists no Irānas uzdeva jautājumu, kas visu salika pa plauktiņiem: “Kāpēc jūs domājat, ka viņi vispār kaut ko taisās kontrolēt? Viņi aizdedzina mežu pa perimetru, un tad tā jau ir meža iemītnieku problēma...”

Latvijas vieta “mežā”.

Acīmredzot par to jau nāksies domāt tautai. Jo tie, kam būtu par to jādomā, ir pārāk aizņemti ar mēģinājumiem savairoties viena gendera robežās un nekam citam laika vairs nav.

Eiropa šobrīd tiek aizdedzināta metodiski, Gruzija un Moldova atrodas zem milzu spiediena, Tbilisi sācies īsts maidans, izrādās, ka pat atlantistu sabiedrotie nav pasargāti no oranžiem apvērsumiem. Laiku pa laikam tiek kūdīti arī kosovieši, Serbija var drīz uzliesmot taisnīgās dusmās pret amerikāņu balstītajiem albāņu separātistiem. MI6 duļķo ūdeni visā Kaukāzā, apvērsums Kazahstānā izgāzās, gluži kā arī Baltkrievijā.

Trauksmes zvaniņi Eiropā.

Kāpēc Sicīlijā nemīl Jehovas lieciniekus, jautā kāda anekdote. Tāpēc, ka Sicīlijā vispār lieciniekus nemīl. Loģiski, ka Jehovas liecinieki ir kaitinoši, bet tas īsti nav iemesls, lai viņus masveidīgi nogalinātu, kā tas atgadījās nesen Vācijā. Vai nejaušība? Noteikti ne. Tāpat kā pastāv tehnoloģijas, lai ielās izdzītu nejēgas studentus, tāpat arī darbojas reliģisko fanātiķu, guļošo aģentu un vienkāršu noziedznieku “pamodināšanas” algoritms. Nav mistiska “terorisma” ārpus tā, ko saorganizē specdienesti.

Kam tas šoreiz būtu vajadzīgs?

Palasām Eiropas laikrakstu virsrakstus! Sankcijas sit pa ES rūpniecību! Francija tūlīt paliks bez atomenerģijas! Anglijā pazuduši dārzeņi! Vācija visus ieročus atdevusi Ukrainai! Par visu to jau daudz rakstīts, un nevienam vairs nav noslēpums, ka ASV pilnā sparā deindustrializē Eiropu, likvidējot to kā konkurentu, spiežot to atdot Ukrainai bruņojumu un slēdzot garus līgumus ar priekšapmaksu par jaunu ieroču piegādi, ko ASV saražos kaut kad... nākotnē.

Taču, šādi rīkojoties, pastāv risks, ka pat rāmie vācieši “iepako” Šolcu un mēģina glābties, atjaunojot attiecības ar Krieviju. Tāpēc izskatās, ka pieņemts lēmums aktivizēt Eiropā kopš 2015.gada snaudošās teroristu šūniņas un ISIS veterānus, kuru tajā pašā Vācijā ir desmitiem tūkstošu, lai visu kontinentu iegrūstu visu karā pret visiem. Turklāt, ja nav nodoma haosu vadīt, tad tas ir daudz, daudz vieglāk sarīkojams.

Tehniskie līdzekļi.

Esošās ISIS šūniņas jau ir labi bruņotas; ir pieejamas specdienestu atskaites šajā sakarā. Katastrofāls ieroču daudzums jau ir Eiropā, uz Ukrainu tas ir aizgājis tikai Pentagona atskaitēs. Ja gribat no rīta atmosties bez kafijas, ieejie dārknetā. Nieka 100 000 USD, un jūs esat jaunais PZRK Stinger jaunais īpašnieks, ja vien pārdevējs nav FIB “žurka”.

Pateikt nezinātājiem, ko tas nozīmē praksē? Var pienākt brīdis, kad virs Eiropas lidmašīnu nebūs! Un neviens nekur aizlidot nevarēs pat tad, kad pa ielām skraidīs ukraiņu izsitēji, kas laupīs sīriešu veikalus, kurus aizstāvēs bruņoti ISIS veterāni.

Un, jā, Ukrainas krīze spēku balansu Eiropā ir būtiski mainījusi, tagad var droši pagalvot, ka izlēmīgu un labi trenētu vīriešu skaits Eiropā noteikti ir lielāks nekā nacionālo armiju skaitliskais sastāvs. Eiropas ukrainizācijai nekādu formālu šķēršļu vairs nav, pieslēdzoties islama radikāļiem, plānotais šovs var sākties.

LV krīzes ārpolitika.

Notikumiem attīstoties pēc šī scenārija, jāsaprot, ka nekādu cepumiņu Latvijai vairs nebūs. Visi centīsies barot savējos, turklāt ārējā parāda apkalpošana jau kļuvusi radikāli dārgāka, to gan kariņveidīgie cenšas neminēt.

Valsts ekonomiku krīzes apstākļiem būtu jāsāk pielāgot jau tagad, sākot no nenormāli dārgo AM rotaļļietu kancelēšanas, jo perifērai robežu aizsardzībai būs vajadzīgi tikai bruņutransportieri un strēlnieku ieroči; fantāzijas par to, ka varētu karot pret Krieviju, ir jāatstāj Pabrikam. Tā vietā nekaitētu izveidot pārtikas apgādes plānu un sākt apart valstij piedrošās zemes, ar spērienu pa piekto punktu izvadot klimaktēriķus, zaļos un citus noderīgus idiotus!

Beneficiārs.

Ja vēl ir jautājumi, sameklējiet Shell, Exxon un BP atskaites par peļņu 2019.-2022. Būsiet pārsteigti. Tā ir augusi kārtām!

Varat pat nešaubīties, ka transanacionālās korporācijas izdarīs visu, lai izdzīvotu.

Tāpēc arī iedarbināts anglosakšu plāns AUKUS, kas paredz jaunu industrializāciju tikai šajās valstīs, tāpēc arī zem naža iet AUKUS bloka ģeopolitiskais konkurents -Eiropa. Tāpēc deg Eiropa un Ukraina, kur tiek saistītas rokas Krievijai, kura nespēs pienācīgi atbalstīt Ķīnu, ar kuru tuvākajā laikā banksteri nodarbosies ļoti nopietni.

Tāpēc jābūt gatavam, ka uzraksts “Latvija” var izrādīties par mazu gan kartē, gan uz robežstabiņiem, jo tiem, kam bija dots laiks rūpēties par diplomātiju un valsts pārticību, bija citas intereses un raizes.

Visi, kas nav Rinkēvičs, saprot, ka jaunajā, haotizētajā Eiropa Latvija nav vajadzīga vispār nevienam un jauna pupa, pie kura pieplakt, vienkārši nebūs. Jo visas atlantistu elites pūles tiks pieliktas Ķīnas atturēšanai un iznīcināšanai.

P.S. Ak, jā, turiet mājās jodu. Vienkārši var noderēt. Ja NATO spēki Ukrainā būs spiesti atkāpties uz Rietumiem un zaudēs, tad dažas uzspridzinātas kodolstacijas ļoti labi iederas Eiropas nolaupīšanas drāmas pēdējā cēlienā. Un nevajag iztēloties, ka esat nevainīgi upuri, atlantisti Latvijā nenokrita no Mēness, kāds savēlēja pabrikus un kariņus.

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...