Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tumsonības renesanse

Arturs Priedītis
01.03.2018.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jolanta

06.03.2018. 01:30

Tumsonība tagad pārklāj manus dārgos Dziesmu un deju svētkus! Kādi gan nelgas mēs tomēr esam! Šausmīgi to apzināties.

Atbildēt

tu

04.03.2018. 04:05

»

Ha

Var gan, ja kaut ko pētīt provē cilvēks, kuram trūkst pamatzināšanu (sērskābi liet ūdenī vai ūdeni sērskābē


esi labs piemērs. Tāpēc tagad atceries , pirms kakāt ,novelc ūzas !

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 11:45

»

Kamelots

ar tādiem kā tu,oponēt,NOZĪMĒ SEVI PAZEMOT,nerātnais


Tu, prokrievisko mēslu fanāt, no vienšūnniekiem atšķiries tikai ar rīšanas un grābšanas refleksiem, tā kā ar "pazemot", pārāk daudz par sevi esi iedomājies.

Atbildēt

Ha

03.03.2018. 09:52

»

Pilnīgi

pareizi! Vēl - pozitīvā domāšana, ilgtspējīga izaugsme, izaicinājumi, sensitīvs, ekonomikas uzkāršana


Cien. komentētāj! Nejauciet ķīseli ar etiķi! Sensitīvs latviski nozīmē jutīgs, domāšana var būt arī negāciju pilna (kā lielai daļai latviešu, kuriem pustukša glāze neasociējas ar to, ka vēl ir pusglāze ūdens). Bet tādu brīnumu kā "ekonomikas uzkāršana"vēl nav bijis tas gods dzirdēt. Laikam domājāt ko citu?

Atbildēt

Ha ha

03.03.2018. 09:50

»

Hedviga

Par teorētisko zinātni kā vienīgo nepiekrītu, jo ir arī lietišķie zinātniskie pētījumi


"Lietišķie zinātniskie pētījumi" ir no tā paša debilitātes katla!!! Nedrīkst teikt, ka "lietišķā zinātne" ir bez teorijas. Taču pats galvenais - vārdu "lietišķie" lieto tikai kopā ar vārdu "pētījumi", bet nevis ar vārdu "zinātne". Zinātnē eksistē lietišķie pētījumi un fundamentālie pētījumi.

Atbildēt

Ha

03.03.2018. 09:46

»

Māris

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska


Var gan, ja kaut ko pētīt provē cilvēks, kuram trūkst pamatzināšanu (sērskābi liet ūdenī vai ūdeni sērskābē?)

Atbildēt

Pilnīgi

03.03.2018. 09:44

»

Māris

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska


pareizi! Vēl - pozitīvā domāšana, ilgtspējīga izaugsme, izaicinājumi, sensitīvs, ekonomikas uzkāršana...

Atbildēt

Hedviga

03.03.2018. 09:43

Par teorētisko zinātni kā vienīgo nepiekrītu, jo ir arī lietišķie zinātniskie pētījumi.

Atbildēt

Māris

03.03.2018. 09:17

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska.

Atbildēt

treknis

03.03.2018. 06:51

"risks" ir no tā paša plaukta,kā savulaik bija "konsolidācija",proti,centieni apmuļķot ,lietojot svešvārdus.
Paldies autoram-tie "RISKI" tā kā grieza ausi jēdzieniski,bet par praktisko nepareizību nebiju piedomājis.
Jābūt uzmanīgākam!
Vēlreiz paldies.

Atbildēt

U.U.

03.03.2018. 06:23

Latviešu interneta komentāros tāpat kā visos latviešu dzīves segmentos tiek izstumti normāli cilvēki un viņus izstumj kaut kādi cilvēciskie pārpratumi, atkritumi, nelietīgas dvēseles, tukša prāta un neierobežotas nekaunības pārņemti savdabīgi mūsdienu zemcilvēku mastodonti. No šiem lopiem normāli cilvēki bēg pat uz svešām zemēm. Daudzi atstāj Latviju ne jau zemo algu dēļ. Daudzi pamet Latviju latviešu izdzimteņu kundzības dēļ. Visās vietās ir "iekortelējušies" idioti, nelieši, stulbeņi, nekauņas, alkātīgas smirdoņas. Tā tas ir arī interneta komentāros. Tajā skaitā "PIETIEK".

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 06:17

»

to jama to kanava

muldi,ar katru dienu "katliņš"sāk pārkarst un jumtiņš "brauc" straujāk,diareja arī biežāk,pats sev ar vien RIEBĪGĀKS.FUI muldi


Mēģini par to prokrievisko mēslu oponēt, bet nevis apsaukāties, ka tas pieņemts pie jums: bidlām un krievmīļiem!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.03.2018. 04:26

»

A.P.

Es Jūs, Olga, atceros. Par citiem saitiem nezinu, bet PIETIEK komentāros kaunu dara divi deģenerāti-Grantiņš un Žulis, kuram ir vairāki pseidonīmi. Tie ir ļoti nekaunīgi tipi, aprobežoti, neizglītoti, Žulis lieto necenzētu leksiku, raksta ar citu cilvēku vārdu un uzvārdu.Bet tā jau mēdz būt: medus mucu...


Artur, Olga Bauska esi Tu pats. Tas nozīmē, ka sarunājies pats ar sevi un tā jau ir slimība. Tā ir slimība, kas neārstējas. Tā beidz pastāvēt vienlaicīgi ar pacienta ievietošanu "kastē". Arī tas, ka Tu sevi identificē ar medus mucu, norāda uz slimību,- uz nopietnu slimību, Artur ! Es zinu, kurš ir Žulis un zinu, ka viņš neraksta ar svešiem vārdiem. Ar svešiem vārdiem(olga bauska,freijs) raksti Tu.

Atbildēt

jo ko ko

03.03.2018. 03:31

»

L.Grantiņš LRTT

" Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai


grntin,kas tev nepatīk bundeshatā,bambuku pārsmēķejies?!

Atbildēt

Juris S.

03.03.2018. 03:26

Es zinu, ka pasniedzēji nav prasīgi terminoloģijā, tāpēc neviens neskatās vārdnīcā.

Atbildēt

A.P.

03.03.2018. 03:24

»

Olga Bauska

Komentāri liecina par autora taisnību, jo komentāros visur ir redzama tumsonība un dvēseles nelietība


Es Jūs, Olga, atceros. Par citiem saitiem nezinu, bet PIETIEK komentāros kaunu dara divi deģenerāti-Grantiņš un Žulis, kuram ir vairāki pseidonīmi. Tie ir ļoti nekaunīgi tipi, aprobežoti, neizglītoti, Žulis lieto necenzētu leksiku, raksta ar citu cilvēku vārdu un uzvārdu.Bet tā jau mēdz būt: medus mucu var sabojāt darvas viens piliens. Te ir divi pilieni- divas cilvēces padibenes. Normāli cilvēki, kā Jūs, te raksta reti. Agrāk tā nebija. Es te esmu jau daudzus gadus pēc BSA pamešanas.

Atbildēt

Olga Bauska

03.03.2018. 03:07

Komentāri liecina par autora taisnību, jo komentāros visur ir redzama tumsonība un dvēseles nelietība.

Atbildēt

Freijs

03.03.2018. 03:06

Muļķu tautai arī tumsonība muļķīga.

Atbildēt

mums tā kultūra tagad izejot caur vagīnu

02.03.2018. 19:42

sk. MA...............

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 17:00

»

A.P.

Tumsonību veicina arī muļķu īpatsvars. Muļķu mentalitāte ir smalka tēma. Par muļķu mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķi ir dzīvē veiksmīgi cilvēki un realizē visas ieceres. Tāpēc Šklovskis...


Palasi, Artūr:---- https://www.dialog.ua/russia/145560_1519920718?utm_campaign %D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3.UA&utm_medium facebook&utm_source socialnetwork ---iedzer tabletīti un dodies pie nakts miera... .“Спокойно! Он у последней черты”, - историк Зубов о том, почему не стоит волноваться из-за “бряцания” Путиным ядерными боеголовками

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 16:32

" Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai."
Par kādu ieroci, Artur, Tu runā ? Tikko no Sīrijas vairāk kā 600 "gruz 200" atceļoja uz Putinostanu. Tu laikam Putina humoru par pilnu ņēmi. Tā ir vecuma marasmas pirmā pazīme !

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 14:44

»

G.G.

Nebūs vis,tas nav iespējams.Zagšanas iespējas deva aizokeāna kamradi,kuriem latvuvieši bauri,bet JURKĀNA KUNGS ir savas VALSTS PATRIOTS


Lai zagtu, tam prokremliskam mēslam smadzeņu trūkst, bet sīkus Baluļa, Laventa un citu kriminālo autoritāšu uzdevumus, tas labprāt pildīja. Sabruks kremļa vara un šitais latviešu valsts un tautas nīdējs nolādēs to dienu, kad māte to laida pasaulē un katru savu nodzīvoto dienu arī.

Atbildēt

G.G.

02.03.2018. 13:58

»

H.H.

Pie Jurkāna arī būs zagšana


Nebūs vis,tas nav iespējams.Zagšanas iespējas deva aizokeāna kamradi,kuriem latvuvieši bauri,bet JURKĀNA KUNGS ir savas VALSTS PATRIOTS!

Atbildēt

Tā viš ir

02.03.2018. 10:30

RAUGOTIES ŠAJOS 30 GADOS TIEŠĀM civļi ARVIEN VAIRĀK GRIMST TUMSONĪBĀ un tas ir ĀRPRĀC?!

Atbildēt

A.P.

02.03.2018. 10:22

Tumsonību veicina arī muļķu īpatsvars. Muļķu mentalitāte ir smalka tēma. Par muļķu mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķi ir dzīvē veiksmīgi cilvēki un realizē visas ieceres. Tāpēc Šklovskis ieteica ļoti rūpīgi pētīt muļķu būtību. Flobērs par muļķiem asprātīgi atzina „brīvdomātājus”. Latviešu jaunaudzes par muļķiem uzskata tos, kuri neprot zagt un iztiek bez stulbībām. Sena paruna rekomendē pret lišķīgiem un pakalpīgiem muļķiem izturēties ar lielāku piesardzību nekā pret ienaidniekiem. Dievs pret muļķību ir bezspēcīgs, un nekaunas par to atzīties visai cilvēcei. Katrā gadījumā viens ir skaidrs. Muļķis ir sociāls tips, un muļķim var būt liela sociālā loma. Muļķis ir sociālo procesu sastāvdaļa. Bet vēl ir viens stabils novērojums. Tikai muļķim nepatīk, ka viņu nosauc par muļķi. Tādā gadījumā muļķis agresīvi reaģē. Gudrs cilvēks parasti nereaģē, ja viņu nosauc par muļķi. Gudrs cilvēks var par to priecāties. Tātad viņā ir gudrība, kuru apskauž muļķis, un muļķis savas mazvērtības iespaidā nolamā gudru cilvēku. Gudrs cilvēks ar muļķi nekad nepolimizē, lai pats nekļūtu muļķis. Komunikācija ar muļķi ir garīgi neveselīga nodarbošanās. Muļķis vienmēr tiecās pēc polemikas, ja kāds viņu nodēvē par muļķi. Smalkajai tēmai par muļķu mentalitāti noteikti ir ne tikai individuāla amplitūda, bet arī kolektīva (etniskās, sociālās grupas) amplitūda. Arī par to nav viegli runāt, un zinātne par muļķu mentalitāti gandrīz neko nav pateikusi. Interesanti, ka pašlaik pie mums muļķu lomai (mentalitātei) ir ļoti būtisks politiskais pavērsiens. Latviešu muļkiem dārgā Maija Kūle teiktu – „politiskā jābūtības dimensija” ar noteiktu scenāriju. Pēc kārtējās ievēlēšanas Putins aicinās Trampu izvest NATO no Baltijas. Tātad arī no Latvijas. Visticamākais, Tramps to klusi izdarīs. Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai. Ja Tramps to nedarīs, tad Krievija ilgi nedomās un Baltijā ievedīs savu karaspēku. Militāro iemeslu precīzi raksturo Kedims. Jurkānam ir izredzes tēlot Kirhenšteinu. Viņš tiek gatavots šai lomai. Tikai tā ir izskaidrojama 72 gadus veca no politiskās skatuves sen jau nogājušā vīrieša, bijušās VDK uzticamības personas, aicināšana uz Valdāja klubu, sistemātiskā „piarēšana” ārzemju žurnālistiem, Krievijas, Latvijas sabiedrībai.Taču latviešiem ir visas iespējas minēto scenāriju novērst. Diemžēl tikai teorētiski. Praktiski šķērslis ir latviešu „miljona” lielā politiskā tumsonība un vienaldzība, vitālā ieinteresētība turpināt zagšanu, inteliģences deģenerācija un degradācija, kad ārpolitika uzticēta garīgi kroplam pederastam un visādām Sarkanmatainajām Tumsonībām, bet pēc 6.oktobra sāks valdīt postcilvēki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...