Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs

15.06.2015. 18:14

»

LVA

22 reizes? Beidz traucēt policijas darbu un mācies valsts valodu


Ar valodu piekritu. Bet drošības līdzeklis izdomāja izmeklētāja nevis es.

Atbildēt

mūsdienu pasaka

15.06.2015. 17:19

Tajā Gogoļa iecirknī cilvēktiesības bieži piemirstas, aizturētajiem zvans advokātam tiek liegts, atņemts tiek viss, tā kā nemaz neizbrīna pilnīgā patvaļa policijā un nesodāmības sajūta, jo korumpētas tiesneses, tak ataisnos un piesegs...un ,,atzīšnās,, lietas tiek veiksmīgi safabricētas pēc labākajām padomijas ,,metodēm,,...

Atbildēt

paragrāfs

15.06.2015. 16:39

Tagad rodas jautājums - vai pret tiem miličiem tiks ierosinātas krimināllietas par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un vai pretlikumīgos tiesas nospriedumus izdarījušie tiesneši tiks atstādināti? Ja nē, tad tādām tiesas sēdēm ir graša cena.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 12:51

»

nu

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt


Ka jus domajat, kapec policisti kad vinam ir ta iespeja iznicina videoierakstus no atnemtas videokameras, un pie tam nekur to izicinasanu neprotokole?

Atbildēt

nu

15.06.2015. 12:11

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt".

Atbildēt

a

15.06.2015. 10:59

»

Sergejs

Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi


kāpēc gan lai "policija nefalsifice un nefabrice lietas" tieši šādas konkrētas "jēgas" dēļ, kas taču absolūti netraucē, nekādā izpratnē / izpausmē? un kāpēc tieši "ar kameru tas ir apgrutinosi", kādi spēkā esošu likumu u.c. NA nosacījumi šādu apgalvojumu apstiprina? vai tiešām konkrēto personāžu gadījumā tas viss ir tik juridiski nožēlojami profāni un pēc būtības tik truli bezjēdzīgi, ka atliek vienīgi "vēlamo uzdot par esošu", gadiem "ilgtspējīgi" stagnējot tieši šādas totāli bezjēdzīgas "cīņas ar sistēmu" un iedomātu "panākumu" bērnišķīgi naivā eiforijā, bezcerīgi nespējot vai pat apzināti nevēloties saņemt dūšu, lai beidzot atbrīvotos no šādas "revolucionārās pārliecības" letarģijas?!

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:41

»

a

kāda tam visam jēga


Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi.

Atbildēt

zane

15.06.2015. 10:12

Varbūt kāds var saprotami izstāstī kādās instancēs tad īsti tiesājās? No raksta sapratu, ka bija divas instances - pirmās un apelācijas.

Kādā veidā tad gala spriedumu atkal pieņēma Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa?

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:02

Šai lietā interesanti vēl tas, ka policija izšķīrās par aizturēšanu un protokola sastadišanu tikai uz manējā 22 reizi gājiena uz reģistrāciju. Uz šobrid nofilmets jau 37 reizes. Nofilemti arī visas policijas naksts vizites pie mani, uz manu dzives vietu.

Atbildēt

Paija

15.06.2015. 08:03

Manuprāt, policijas iecirknī cilvēks ir pataisīts tik melns un maziņš, ka, aizturētajam uz policistu pat " ne tā" paskatoties - var tikt ierosināta lieta.
Policisti filmēšanu jeb sarunu ierakstīšanu no aizturētā puses uzskata par policistu kontroli, necieņas izrādīšanu un daudzi policisti patiesi UZSKATA šādas darbības par huligānismu, tikai aizmirst, ka nav citu iespēju aizturētajam sevi aizsargāt kā vien filmējot un ierakstot sarunas.

Tikai pakāpeniski , ar notikušiem precedentiem šī situācija mainīsies...

Atbildēt

Jūsu vārds

15.06.2015. 06:54

Pats kakā, pats osta :D LL, protams

Atbildēt

to klau:) & VSV

15.06.2015. 05:13

»

klau:)

paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P


personības dubultošanās sindromu un varžacis arī neaizmirsti! nopietni! ir pazīmes! :P :PPPP

Atbildēt

he, he

15.06.2015. 05:01

Tātad pamatojoties uz tiesas spriedumu turpmāk policijas iecirknī drīkst laiku pa laikam iekliegties, sasist plaukstas vai citā veidā radīt negaidītus trokšņus, nolikt uz galda trauku ar izkārnījumiem, nokārtot dabiskās vajadzības kabineta stūrī un vēl daudz ko citu, kas nav tieši aizliegts ar normatīvā akta, iestādes iekšējās kārtības noteikumu prasības, iestādes vadītāju rīkojumus un tamlīdzīgi.

Atbildēt

hmm

15.06.2015. 04:37

kāds ir liets Nr.? fotogrāfijā īsti nevar redzēt, bet "pārstāsts" kaut kā neuzrunā.. labprāt izlasītu pašu spriedumu

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 04:20

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Paskaidrojumā bija rakstīts tā:
Материалами дела так же не доказывается наличие причинно-следственной связи между инкриминируемой мне съёмкой и помехой. Фактически в протокол об административном нарушении внесена информация не о моём нарушении, а описаны признаки фобии работника полиции, а именно признаки аутогонистофобии — боязнь съемки на камеру.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 04:16

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Sprieduma rakstits, ka uzskata, nevis atzist.
"Uzskata, ka protokolā ir informācija nevis par viņa likumpārkāpumu, bet par policijas darbinieku fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru."

Atbildēt

mjāā

15.06.2015. 03:53

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts izbeigt filmēšanu. Tiek rakstīts, ka "Lietas materiālos nav norādīta saikne, kā videoieraksta veikšana traucēja darbu", lai gan pats tiesājamais atzīst, ka traucējis darbu- "fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru".

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 03:30

Nu gan ta tiesa iespļāva tadu treknu, krēpainu sulīgu spļāvienu deģeneratolisimus Ķuža mūļī...!!!! Jo tiesi personīgi Ķuzis visu to huļiganisma fakta falsificēšanu izplanoja un organizēja........

Atbildēt

15.06.2015. 03:18

Tiesnešiem ir jāuzklausa visi argumenti, bet viņiem nav pienākums detalizēti atrunāt jebkuru iesniegumu vai skaidri atbildēt uz jebkuru paskaidrojumu. Tiesai ir atļauts izvērtēt argumentus, kurus tā uzskata par nozīmīgiem no tiesību viedokļa (sk. Eiropas Cilvēktiesību tiesas komisijas 1986.gada 13.oktobra lēmumu) {skat., piemēram} Rīgas apgabaltiesas 2014.gada 19.septembru spriedumu lietā Nr. 130058313, 2014.gada 29. septembra spriedumu lietā Nr. 133064413).

Atbildēt

?

15.06.2015. 02:34

»

Vivo

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē...


Es gan lasu. Kur problēma vai pretruna?

Atbildēt

Vivo

15.06.2015. 02:09

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē?
Kā virsraksts sakrīt ar tiesas nospriesto?? "Ņemot vērā minēto, konstatēju, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi tam, ka S.Buvids bija pārkāpis kādas normatīvo aktu vai citu noteikumu prasības, lietā nav nekādu ziņu, kādas, policijas amatpersonu ieskatā, normatīvo aktu vai citu noteikumu, kas attiecas uz policijas iestādes apmeklētājiem, prasības S.Buivids bija pārkāpis veicot filmēšanu atrodoties policijas iecirknī, kā arī uzskatu, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi arī tam, ka norādītā filmēšana ir bijusi veikta."

Atbildēt

hohma

15.06.2015. 02:07

No teksta: "Pensionārs tomēr skaidrojis, ka šis likums skaidri un gaiši atļauj veikt video un audio ierakstus, ja tie netiek publicēti"
pilns youtube ar šitiem safilmētajiem video. Izskatās, ka filmēts tiek tieši ar nodomu to visu publicēt. Un, ja paskatās tos video, tad personīgi man rodas sajūta, ka filmētājs ir ar garīga rakstura traucējumiem.

Atbildēt

Buvids ieliek mudakiem.

14.06.2015. 20:12

Tai Gogaļa iecirki ne vien tādi brīnumi notiek, nepraša Ezis nespēj reaģēt kā īstam policistam pienākās neordinārās situācijās, droši vien bija pohains.

Atbildēt

kā darīja agrāk

14.06.2015. 18:18

1.Aizturēšanas protokolā ierakstām, ka aizturētais sūdzas par stiprām sāpēm mugurā un lūdz izsaukt ārstu.
2.Nolasām to aizturētajam.
3.Pretenziju gadījumā realitāti pieskaņojam protokolā rakstītajam.

Atbildēt

klau:)

14.06.2015. 18:17

»

to sēņu vecīt'

nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P


paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P

Atbildēt

to sēņu vecīt'

14.06.2015. 17:50

»


nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P

Atbildēt

sarkanais punkts

14.06.2015. 15:51

Stāsts dramatisks, gals labs - viss labs. Bet.. priecāties par tiesiskumu un "taisnības uzvaru" šeit nav par ko.
Izlasiet spriedumu līdz galam, līdz argumentiem par "sarkano punktu".. nepamet sajūta, ka dzīvojam greizo spoguļu karaļvalstī, kur katra muļķība, ja vien tā ir izdevīga, tiek sagaidīta ar urravām.
Pats process ir nožēlojams un arī "taisnīgais spriedums", diemžēl, bet izvilkts "čerez ž.."
Protams, iesaistītajiem prieks par taisnīguma uzvaru, bet, ja uzvara sastiķēta kā lupatu deķis..?
Un šādi spriedumi 100% nevairo ticību "likumībai un tiesiskumam", tieši otrādi, pierāda, cik totāli bezjēdzīga ir esošā sistēma, cik viegli manipulējamas sistēmas skrūves un cik kropla ir šo sistēmas skrūvju domāšana.

Atbildēt

Ai

14.06.2015. 14:49

Vispirs, protams, apsveicu ar pozitīvu lēmumu1

1. Kā noprotams, iepriekšējie tiesas lēmumi nav atcelti. Šis ir pirmās instances lēmums līdzīgā lietā. Cita tiesnese var lemt citādāk - šajā jautājumā (par tiesībām filmēt amatpersonu) nav nekādu AT atziņu.

2. Ja Buivids gribēja noskaidrot, vai tiesiskā valstī ir atļauts filmēt amatpersonu, tad kāda hrena pēc vajadzēja pieteikumā trollēt par to vai filmēšana vispār tikusi veikta?

Atbildēt

juzis

14.06.2015. 13:37

Redz kā tiek izmantota tiesu kapacitāte.Ar lielgabaliem šauj zvirbuļus.Tāpēc jau vecie stagnāti ir neaizstājami.Lai gan pa lielam tā ir veco padomistu atklāta un ieilgusi diversija pret valsti.

Atbildēt

Robis

14.06.2015. 13:00

Labi, ka Valsts policijas pārstāvis nepiedalījās. Pārsūdzētu. Bet tagad, spriedums stājies spēkā. Buividi ir starp tiem, kuriem policisti "izrāda īpašu mīlestību". Tik lielu, tik lielu, ka pat sarunāja spriedumus vairākās instancēs (tas ir zināms fakts), bet labi, ka tas šoreiz nepalīdzēja. Visu cieņu tiesnesei Millerei. Atkal (ne pirmo reizi) parādās šīs tiesas taisnais mugurkauls.

Atbildēt

tai būtu jānotiek

14.06.2015. 12:04

ar likumu noteiktai.
Uz ielām špļaut var, čurāt var....
KUR MĒS ESAM, VAI JAU KOMUNISMS??????????????????

Atbildēt

soho

14.06.2015. 11:48

»


Tu nonāc lielās pretrunās...ar mazajiem ''krāniem'' necīnamies, jo nav jēgas lauzt sistēmu, bet ''kopbildi'' gribas mainīt - ļoti muļķīgi! VELNS DZĪVO DETAĻĀS /"the devil is in the detail"/.

Atbildēt

to sēņu vecīt"

14.06.2015. 09:51

»


tu tik nejauc "sensāciju" ar vnk pierādījumu vākšanu administratīvajā procesā! :P

Atbildēt

???

14.06.2015. 09:50

»


Atlikums ir tāds, ka Grūtupa veidotajā tiesiskajā hierarhijā ir tik daudz caurumu, ka jebkuru iestādi var nolikt uz lāpstiņām, lai arī cik tas laika aizņemtu. Bet tas neattiecas uz tiem inertiem ļautiņiem, kam pietiek ar darbu, televizoru un līvu alu ledusskaipī. Bet Latvijā tādu cilvēku, kas būtu gatavi iet pret izveidoto prettiesisko sistēmu ir daudz, vienkārši vēl nav īstas ticības. Ja būs vairāk precedentu būs vairāk ticības. Bet ja nebūs publicitātes šādiem gadījumiem nebūs arī vajadzīgā efekta, kas saucas pilsoniskā sabiedrība.
P.S. Ne jau tas iecirkņa inspektors vai drošības policijas inspektors ir vainīgs, ka tādi likumi ir valstī, bet gan likumdevējs un tie ierēdņi kas tos gatavo. Bet tiem iecirkņa inspektoriem vajadzētu būt pietiekami gudriem un pilsoniski audzinātiem, lai norādītu uz šādām niansēm. Bet vēl ideālāk būtu, ja ierindas darbinieki nepildītu prettiesiskus norādījumus no augstākākās vadības, kas manuprāt ir utopija.

Atbildēt

nu bet

14.06.2015. 08:14

tieši tā - un galvenais ir smuki brīdināt, ka viņi tiek filmēti! arī uz ielas CP vai PP!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma idelooģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...