Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs

15.06.2015. 18:14

»

LVA

22 reizes? Beidz traucēt policijas darbu un mācies valsts valodu


Ar valodu piekritu. Bet drošības līdzeklis izdomāja izmeklētāja nevis es.

Atbildēt

mūsdienu pasaka

15.06.2015. 17:19

Tajā Gogoļa iecirknī cilvēktiesības bieži piemirstas, aizturētajiem zvans advokātam tiek liegts, atņemts tiek viss, tā kā nemaz neizbrīna pilnīgā patvaļa policijā un nesodāmības sajūta, jo korumpētas tiesneses, tak ataisnos un piesegs...un ,,atzīšnās,, lietas tiek veiksmīgi safabricētas pēc labākajām padomijas ,,metodēm,,...

Atbildēt

paragrāfs

15.06.2015. 16:39

Tagad rodas jautājums - vai pret tiem miličiem tiks ierosinātas krimināllietas par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un vai pretlikumīgos tiesas nospriedumus izdarījušie tiesneši tiks atstādināti? Ja nē, tad tādām tiesas sēdēm ir graša cena.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 12:51

»

nu

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt


Ka jus domajat, kapec policisti kad vinam ir ta iespeja iznicina videoierakstus no atnemtas videokameras, un pie tam nekur to izicinasanu neprotokole?

Atbildēt

nu

15.06.2015. 12:11

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt".

Atbildēt

a

15.06.2015. 10:59

»

Sergejs

Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi


kāpēc gan lai "policija nefalsifice un nefabrice lietas" tieši šādas konkrētas "jēgas" dēļ, kas taču absolūti netraucē, nekādā izpratnē / izpausmē? un kāpēc tieši "ar kameru tas ir apgrutinosi", kādi spēkā esošu likumu u.c. NA nosacījumi šādu apgalvojumu apstiprina? vai tiešām konkrēto personāžu gadījumā tas viss ir tik juridiski nožēlojami profāni un pēc būtības tik truli bezjēdzīgi, ka atliek vienīgi "vēlamo uzdot par esošu", gadiem "ilgtspējīgi" stagnējot tieši šādas totāli bezjēdzīgas "cīņas ar sistēmu" un iedomātu "panākumu" bērnišķīgi naivā eiforijā, bezcerīgi nespējot vai pat apzināti nevēloties saņemt dūšu, lai beidzot atbrīvotos no šādas "revolucionārās pārliecības" letarģijas?!

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:41

»

a

kāda tam visam jēga


Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi.

Atbildēt

zane

15.06.2015. 10:12

Varbūt kāds var saprotami izstāstī kādās instancēs tad īsti tiesājās? No raksta sapratu, ka bija divas instances - pirmās un apelācijas.

Kādā veidā tad gala spriedumu atkal pieņēma Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa?

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:02

Šai lietā interesanti vēl tas, ka policija izšķīrās par aizturēšanu un protokola sastadišanu tikai uz manējā 22 reizi gājiena uz reģistrāciju. Uz šobrid nofilmets jau 37 reizes. Nofilemti arī visas policijas naksts vizites pie mani, uz manu dzives vietu.

Atbildēt

Paija

15.06.2015. 08:03

Manuprāt, policijas iecirknī cilvēks ir pataisīts tik melns un maziņš, ka, aizturētajam uz policistu pat " ne tā" paskatoties - var tikt ierosināta lieta.
Policisti filmēšanu jeb sarunu ierakstīšanu no aizturētā puses uzskata par policistu kontroli, necieņas izrādīšanu un daudzi policisti patiesi UZSKATA šādas darbības par huligānismu, tikai aizmirst, ka nav citu iespēju aizturētajam sevi aizsargāt kā vien filmējot un ierakstot sarunas.

Tikai pakāpeniski , ar notikušiem precedentiem šī situācija mainīsies...

Atbildēt

Jūsu vārds

15.06.2015. 06:54

Pats kakā, pats osta :D LL, protams

Atbildēt

to klau:) & VSV

15.06.2015. 05:13

»

klau:)

paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P


personības dubultošanās sindromu un varžacis arī neaizmirsti! nopietni! ir pazīmes! :P :PPPP

Atbildēt

he, he

15.06.2015. 05:01

Tātad pamatojoties uz tiesas spriedumu turpmāk policijas iecirknī drīkst laiku pa laikam iekliegties, sasist plaukstas vai citā veidā radīt negaidītus trokšņus, nolikt uz galda trauku ar izkārnījumiem, nokārtot dabiskās vajadzības kabineta stūrī un vēl daudz ko citu, kas nav tieši aizliegts ar normatīvā akta, iestādes iekšējās kārtības noteikumu prasības, iestādes vadītāju rīkojumus un tamlīdzīgi.

Atbildēt

hmm

15.06.2015. 04:37

kāds ir liets Nr.? fotogrāfijā īsti nevar redzēt, bet "pārstāsts" kaut kā neuzrunā.. labprāt izlasītu pašu spriedumu

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 04:20

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Paskaidrojumā bija rakstīts tā:
Материалами дела так же не доказывается наличие причинно-следственной связи между инкриминируемой мне съёмкой и помехой. Фактически в протокол об административном нарушении внесена информация не о моём нарушении, а описаны признаки фобии работника полиции, а именно признаки аутогонистофобии — боязнь съемки на камеру.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 04:16

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Sprieduma rakstits, ka uzskata, nevis atzist.
"Uzskata, ka protokolā ir informācija nevis par viņa likumpārkāpumu, bet par policijas darbinieku fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru."

Atbildēt

mjāā

15.06.2015. 03:53

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts izbeigt filmēšanu. Tiek rakstīts, ka "Lietas materiālos nav norādīta saikne, kā videoieraksta veikšana traucēja darbu", lai gan pats tiesājamais atzīst, ka traucējis darbu- "fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru".

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 03:30

Nu gan ta tiesa iespļāva tadu treknu, krēpainu sulīgu spļāvienu deģeneratolisimus Ķuža mūļī...!!!! Jo tiesi personīgi Ķuzis visu to huļiganisma fakta falsificēšanu izplanoja un organizēja........

Atbildēt

15.06.2015. 03:18

Tiesnešiem ir jāuzklausa visi argumenti, bet viņiem nav pienākums detalizēti atrunāt jebkuru iesniegumu vai skaidri atbildēt uz jebkuru paskaidrojumu. Tiesai ir atļauts izvērtēt argumentus, kurus tā uzskata par nozīmīgiem no tiesību viedokļa (sk. Eiropas Cilvēktiesību tiesas komisijas 1986.gada 13.oktobra lēmumu) {skat., piemēram} Rīgas apgabaltiesas 2014.gada 19.septembru spriedumu lietā Nr. 130058313, 2014.gada 29. septembra spriedumu lietā Nr. 133064413).

Atbildēt

?

15.06.2015. 02:34

»

Vivo

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē...


Es gan lasu. Kur problēma vai pretruna?

Atbildēt

Vivo

15.06.2015. 02:09

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē?
Kā virsraksts sakrīt ar tiesas nospriesto?? "Ņemot vērā minēto, konstatēju, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi tam, ka S.Buvids bija pārkāpis kādas normatīvo aktu vai citu noteikumu prasības, lietā nav nekādu ziņu, kādas, policijas amatpersonu ieskatā, normatīvo aktu vai citu noteikumu, kas attiecas uz policijas iestādes apmeklētājiem, prasības S.Buivids bija pārkāpis veicot filmēšanu atrodoties policijas iecirknī, kā arī uzskatu, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi arī tam, ka norādītā filmēšana ir bijusi veikta."

Atbildēt

hohma

15.06.2015. 02:07

No teksta: "Pensionārs tomēr skaidrojis, ka šis likums skaidri un gaiši atļauj veikt video un audio ierakstus, ja tie netiek publicēti"
pilns youtube ar šitiem safilmētajiem video. Izskatās, ka filmēts tiek tieši ar nodomu to visu publicēt. Un, ja paskatās tos video, tad personīgi man rodas sajūta, ka filmētājs ir ar garīga rakstura traucējumiem.

Atbildēt

Buvids ieliek mudakiem.

14.06.2015. 20:12

Tai Gogaļa iecirki ne vien tādi brīnumi notiek, nepraša Ezis nespēj reaģēt kā īstam policistam pienākās neordinārās situācijās, droši vien bija pohains.

Atbildēt

kā darīja agrāk

14.06.2015. 18:18

1.Aizturēšanas protokolā ierakstām, ka aizturētais sūdzas par stiprām sāpēm mugurā un lūdz izsaukt ārstu.
2.Nolasām to aizturētajam.
3.Pretenziju gadījumā realitāti pieskaņojam protokolā rakstītajam.

Atbildēt

klau:)

14.06.2015. 18:17

»

to sēņu vecīt'

nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P


paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P

Atbildēt

to sēņu vecīt'

14.06.2015. 17:50

»


nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P

Atbildēt

sarkanais punkts

14.06.2015. 15:51

Stāsts dramatisks, gals labs - viss labs. Bet.. priecāties par tiesiskumu un "taisnības uzvaru" šeit nav par ko.
Izlasiet spriedumu līdz galam, līdz argumentiem par "sarkano punktu".. nepamet sajūta, ka dzīvojam greizo spoguļu karaļvalstī, kur katra muļķība, ja vien tā ir izdevīga, tiek sagaidīta ar urravām.
Pats process ir nožēlojams un arī "taisnīgais spriedums", diemžēl, bet izvilkts "čerez ž.."
Protams, iesaistītajiem prieks par taisnīguma uzvaru, bet, ja uzvara sastiķēta kā lupatu deķis..?
Un šādi spriedumi 100% nevairo ticību "likumībai un tiesiskumam", tieši otrādi, pierāda, cik totāli bezjēdzīga ir esošā sistēma, cik viegli manipulējamas sistēmas skrūves un cik kropla ir šo sistēmas skrūvju domāšana.

Atbildēt

Ai

14.06.2015. 14:49

Vispirs, protams, apsveicu ar pozitīvu lēmumu1

1. Kā noprotams, iepriekšējie tiesas lēmumi nav atcelti. Šis ir pirmās instances lēmums līdzīgā lietā. Cita tiesnese var lemt citādāk - šajā jautājumā (par tiesībām filmēt amatpersonu) nav nekādu AT atziņu.

2. Ja Buivids gribēja noskaidrot, vai tiesiskā valstī ir atļauts filmēt amatpersonu, tad kāda hrena pēc vajadzēja pieteikumā trollēt par to vai filmēšana vispār tikusi veikta?

Atbildēt

juzis

14.06.2015. 13:37

Redz kā tiek izmantota tiesu kapacitāte.Ar lielgabaliem šauj zvirbuļus.Tāpēc jau vecie stagnāti ir neaizstājami.Lai gan pa lielam tā ir veco padomistu atklāta un ieilgusi diversija pret valsti.

Atbildēt

Robis

14.06.2015. 13:00

Labi, ka Valsts policijas pārstāvis nepiedalījās. Pārsūdzētu. Bet tagad, spriedums stājies spēkā. Buividi ir starp tiem, kuriem policisti "izrāda īpašu mīlestību". Tik lielu, tik lielu, ka pat sarunāja spriedumus vairākās instancēs (tas ir zināms fakts), bet labi, ka tas šoreiz nepalīdzēja. Visu cieņu tiesnesei Millerei. Atkal (ne pirmo reizi) parādās šīs tiesas taisnais mugurkauls.

Atbildēt

tai būtu jānotiek

14.06.2015. 12:04

ar likumu noteiktai.
Uz ielām špļaut var, čurāt var....
KUR MĒS ESAM, VAI JAU KOMUNISMS??????????????????

Atbildēt

soho

14.06.2015. 11:48

»


Tu nonāc lielās pretrunās...ar mazajiem ''krāniem'' necīnamies, jo nav jēgas lauzt sistēmu, bet ''kopbildi'' gribas mainīt - ļoti muļķīgi! VELNS DZĪVO DETAĻĀS /"the devil is in the detail"/.

Atbildēt

to sēņu vecīt"

14.06.2015. 09:51

»


tu tik nejauc "sensāciju" ar vnk pierādījumu vākšanu administratīvajā procesā! :P

Atbildēt

???

14.06.2015. 09:50

»


Atlikums ir tāds, ka Grūtupa veidotajā tiesiskajā hierarhijā ir tik daudz caurumu, ka jebkuru iestādi var nolikt uz lāpstiņām, lai arī cik tas laika aizņemtu. Bet tas neattiecas uz tiem inertiem ļautiņiem, kam pietiek ar darbu, televizoru un līvu alu ledusskaipī. Bet Latvijā tādu cilvēku, kas būtu gatavi iet pret izveidoto prettiesisko sistēmu ir daudz, vienkārši vēl nav īstas ticības. Ja būs vairāk precedentu būs vairāk ticības. Bet ja nebūs publicitātes šādiem gadījumiem nebūs arī vajadzīgā efekta, kas saucas pilsoniskā sabiedrība.
P.S. Ne jau tas iecirkņa inspektors vai drošības policijas inspektors ir vainīgs, ka tādi likumi ir valstī, bet gan likumdevējs un tie ierēdņi kas tos gatavo. Bet tiem iecirkņa inspektoriem vajadzētu būt pietiekami gudriem un pilsoniski audzinātiem, lai norādītu uz šādām niansēm. Bet vēl ideālāk būtu, ja ierindas darbinieki nepildītu prettiesiskus norādījumus no augstākākās vadības, kas manuprāt ir utopija.

Atbildēt

nu bet

14.06.2015. 08:14

tieši tā - un galvenais ir smuki brīdināt, ka viņi tiek filmēti! arī uz ielas CP vai PP!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_melot

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...