Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tautas varas fronte 1922

Dziesminieks Kaspars Dimiters
19.01.2013.
Komentāri (83)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

20.01.2013. 11:41

Pirms gada Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš nosūtīja Saeimai "Aicinājumu valstij nokārtot parādu pret denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem" (teksts zemāk). Gada laikā NEVIENS Saeimas deputāts neko nav izdarījis, lai palīdzētu denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem. Tai pat laikā Saeima nekautrējas šodien atkal liekulīgi iekurināt pie savas ēkas Barikāžu piemiņas ugunskuru.

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai

Vārdos godinot barikāžu dalībnieku pašaizliedzīgo ieguldījumu valsts neatkarības atjaunošanā, Latvijas valsts izliekas neredzam, ka tūkstošiem barikāžu dalībnieku kopā ar ģimenēm šī valsts ir izmalusi caur denacionalizācijas dzirnavām.

Denacionalizētie barikāžu dalībnieki no valsts, kuras labā viņi cīnījās, arī riskējot ar dzīvību un veselību, saņēma tiesas spriedumus par izlikšanu no dzīvokļa vai tika izlikti, atslēdzot apkuri, elektrību un ūdeni.

Turklāt nav noslēpums, ka daudzi namīpašumi tika denacionalizēti ar viltotiem dokumentiem korupcijas shēmu rezultātā un tūlīt pārdoti „labticīgiem” ieguvējiem.

Piedāvāju denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodrošināt viņiem atņemtām dzīvokļa privatizācijas tiesībām atbilstošu taisnīgu kompensāciju dzīvokļa tagadējās kadastrālās vērtības apmērā. (Mīnus saņemtie pārvākšanās pabalsti, ja tādi tikuši piešķirti).

Aicinu Saeimu nekavējoties pievērsties arī visu ap 200 000 denacionalizācijā cietušo cilvēku zaudējumu kompensācijas sistēmas izveidei. Tas ir gan taisnīguma, gan nopietns valsts politiskās stabilitātes jautājums

Aicinu Jūs sākt ar barikāžu dalībniekiem, kamēr viņi ir dzīvi, un nekavējoties rīkoties, lai kompensētu zaudējumus, ko denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodarījusi Latvijas Republika.


Atbildēt

norberts

20.01.2013. 11:32

nevaukšķīet bez domāšanas. Vairāk lasiet Ernestu Brastiņu. Tad piekritīsiet Dimiteram. Domā un lasi, tauta! 'tas ir vissmagākais darbs!
Un tikai DARBS dara DARĪTĀJU.

Atbildēt

@

20.01.2013. 11:30

»


Jā, tas ir Vienotības atbalstītāju rokraksts - saukt citu māti, vecmāmiņu par penzi, par PSRS laika produktu ... Pilnīgi amorāli un kropli, un neloģiski, jo arī šiem tipiem reiz bija māte, kas tos laida pasaulē, mums par nepatiku, jāsaka kā ir.

Žēl, ka šiem tipiem nepietiek dūšas...

Atbildēt

Situācija

20.01.2013. 11:28

Tiešām ir nopietna. Paldies, Kaspar, ka liec domāt.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.01.2013. 11:08

>> HARIS
*******************************
Haris.
20.01.2013. 12:02
Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis"?
*******************************
...paziņkārojos vien par komentāriem... Kasparu nemaz i nelasīju - varbu't vēlāk, ja sanāks vaļa ... bet par to otro - PAT NEDOMĀJU ORGANIZĒTIES AR TĀDIEM, KĀ,PIEM., "VSV" ... kurš te izskatās karstaķais Kaspara atbalstītājs ...vai tevi TĀDS "Saulvedis" apmierinātu ???!!! ...

Atbildēt

citāts

20.01.2013. 10:34

Latviešu tautas atmoda.
Vai tā tiešām bija, jeb kāds mums ļoti prasmīgi iestāstīja to? Un mēs pieņēmām to, jo mums tas tik ļoti patika… Kāpēc tāds jautājums? Vai tad var būt tik iznīcinoši smagas atmošanās paģiras, ja nemaz nav līksmots ? Ja tas tā nevar būt, tad nav ne mazāko šaubu par to, ka tautas moku nakts joprojām turpinās.

Un turpinās vēl ļaunākā kvalitātē un kvantitātē… Tātad īstenībā nekāda atmoda nav bijusi. Tāds masveidīgs pašapmāns. Vecos melus nomainīja jauni meli, vecos murgus nomainīja jauni murgi. LTF valdes darba grupas, kuru man bija gods vadīt un kurā darbojās tādi tiesību zinātņu speciālisti, kā R. Apsītis, R. Rikards, V.Elksnis, Dz. Rasnačs u.c., izstrādāto likumprojektu “Par ierobežojumiem ieņemt amatus”, kurš būtu sarāvis vecās varas korupcijas saites, netika pieņemts. Netika pieņemts neraugoties uz to, ka tika pieņemts LTF Domes sēdē un iesniegts LTF frakcijai LR Augstākajā Padomē. Notika hameleoniska komunistu partijas nomenklatūras pārtapšana buržuāziskajā elitē.

Unikāls eksperiments – nemainot varas nesēju mainīt sabiedrisko iekārtu. Eksperimenta rezultāts ir šis tautas posts un varas, jeb valdošās krimināli politiskās mafijas pārdabiskā bagātība. Bezdibenis starp nabagiem un bagātajiem kļūst arvien dziļāks un plašāks. Valsts nozagšanas process turpinās un nav spēka, kas to varētu apturēt. Tas protams tuvina situācijas klasisko risinājumu – revolūciju, bet nebūt neizslēdz risinājumu evolucionārā ceļā. Galvenais jau nav procesa materiālie aspekti, bet gan morālā degradācija, ekstrahētā sirdsapziņa. Bet kur visa tā rezultātā paliks latvieši? Ja vispār paliks…Nacionālā problēma Latvijā jau ar 5.Saeimas vēlēšanām ir kļuvusi par izgaršotu un nu jau arī krietni apgrauztu priekšvēlēšanu aģitācijas ēsmu naivajām un skaidrajām latviešu dvēselītēm. Tieši tāpēc latviešiem klājas visgrūtāk. Latvieši savā tēvu zemē strauji izmirst un par to vislabāk gādā pati “nacionālākā” partija – “Tēvzemei un brīvībai/LNNK”. Šis Maskavas smalki sagatavotais Trojas zirgs Latvijas politikā sekmīgi risina galveno okupācijas varas pārtapšanas problēmu – latviešu tautas iznīcināšanu ar pašu latviešu rokām. LR uzņēmumu reģistra bezkaislīgā statistika liecina par to, ka 70% uzņēmumu Latvijā pieder cittautiešiem un cik vēl ir tādu, kur par īpašnieku reģistrēts kāds latvietis lai gan īstais īpašnieks ir cits…

Tātad joprojām kalpu tautiņa, kura pati savā zemē lēnām, bet pagaidām nenovēršami iznīkst.

Atbildēt

kas

20.01.2013. 10:26

"Pēc šiem komentāriem jo īpaši jāpiekrīt Dimiteram.Cik liela tautas daļa novesta līdz debīlismam.Tas attiecas arī uz citu rakstu komentētājiem(lielāko daļu).Tā vien liekas ,ka ļautiņi tik nopietni degradējušies,ka viņiem vienalga kas notiek ar Latviju,ka tikai būtu ko zākāt komentāros.

Atbildēt

Saulceris

20.01.2013. 10:01

Lai tik Līgucis sien kakas maisiņos % bomži būs gatavi iet zem Dimitera karoga

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.01.2013. 09:53


Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu vai delīrija diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit santīmus var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad Pilī salien ‘švaļi’.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "orgāni" ‘dod iekāš(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
Šeit maksā "plašsaziņai",
Lai ‘sabāž dūņās galus’.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
Zeļ Muļķu Zeme, zaļi...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6357

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 09:36

»

antidimiters

Labais, vecis ar pautiem


Atšķirībā no manis un citiem tādiem pašiem bezdzimuma kretīniem.

Atbildēt

skarbā guļava

20.01.2013. 09:31

»


labais vecīt...

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 09:25

Vai, vakar sapīpējos! Uzliku baltu vilnu galvā,garu baltu bārdu, mazliet pūdera un nosaucu sevi-"Dimitertēvs"!
http://blogs.krustaskola.lv/archives/16059

Atbildēt

Janka

20.01.2013. 09:23

Lai nu kā Kaspara ir gājis, viņš tomēr ir talantīgs mākslinieks kurš vienkārši tiek malts nejēdzības dzirnavās, ASV vai RU viņš būtu multimiljonārs. Taisnība viņam ir, atbalstu! Latviešus pārvalda masoni un noziedzīgi grupējumi.

Atbildēt

Vecis

20.01.2013. 09:14

Es pisu. Tāds nožēlojams divkosis. Laigan šķiet visi tagad kam bija ideāli ir kļuvuši par nožēlojamiem mutes virinātājiem. Ejiet jūs ka lopi visi dirst. Gan jau pienāks laiks kad tik dūrei būs spēks.

Atbildēt

Pēteris

20.01.2013. 08:48

Man žēl, ka mūsu valdība 22 gadu laikā ir tik tālu degradējusi sabiedrību, ka, piemēram, vairāk komentāru par šo rakstu ir mērķēti uz autora, kā personas "mazgāšanu", nevis uz to, kas rakstīts pašā rakstā.
Secinājums ir viens - valdības plāns par tautas debilizāciju un Latvijas kā valsts iznīcināšanu sekmīgi tiek pildīts.

Atbildēt

antidimiters

20.01.2013. 08:11

Dēlēns būs tētuku Dimiteru ar zālīti uzcienājis!
Dimiters: " Visa Kosas dievnama izkrāptā nauda ir mūsu!" "Esmu tīrs, šķists un nevainīgs tautas priekšā! Lābi ka man neļāva atteikties no LV pisonības, ko gan es tagad varētu murgot!"

Atbildēt

xx

20.01.2013. 08:10

»

domšs

Muļķis


tu labaak luudz dievu lai taa buutu !

Atbildēt

pi in the sky

20.01.2013. 08:04

»

3.14..

Es bušū skarbāks


birds of a feather flock together

Atbildēt

Laila

20.01.2013. 08:02

Man jau zel tam Dimiteram. Padomju laikos vinam gaja labi - mamma, ietekmiga LKP biedre, labi situeta gimene - bet brivaja Latvija vinam iet slikti. Skaidrs, ka grib atgriezties 1976.g. Tas jau cilvecigi saprotams.

Atbildēt

liesminieks 1905

20.01.2013. 08:01

tautai varu nevajag, varu vajag psihopātiem un kampējiem

Atbildēt

tā lūk

20.01.2013. 08:01

»

domšs

Muļķis


Kasparam vajadzīga mamma.

Atbildēt

nebruks

20.01.2013. 07:40

»

Marks

Dimiteram vērsturi derētu pamācīties...


Mark, ja tu zinātu ekonomiku, tad saprastu, ka "normālā" virziena esošajā monetārajā sistēma nemaz nevar būt. nauda ir viltota, arī lats. Latvijas Banka ir 4.vara Latvijā. Par katru latu maksājam divus nodokļus, kas ir pret likumu - vienu savējiem, otru tiem, kam lata seguma ārzemju valūta (galvenokārt, ASV). Varētu gariem, juridiskiem traktātiem. Viss taču izpētīts. Būtu kaut viens godīgs tiesnesis un būt precedents. Būtu precedents, sāktos lavīnveidīga esošās sistēmas sagrāve. Bet... visi pa katiņiem, purkšķ un baidās.

Atbildēt

nebruks

20.01.2013. 07:36

»

Haris.

Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis


ar 'saulvežiem' šai laikā jāuzmanās. ka nesanāk kādu 'službu' pulkveži. kāpēc nenākt pamazām kopā un katrā vidē no sava vidus labākos izredzēt? vai esam tikai aitas, kam vajadzīgi auni? vai centrālais auns? laiks pavisam cits. viens var vadīt tikai stulbeņu baru. ļaudis pietiekami slīpēti, lai veidotu ideju rotas no solistus. arī spriedelēt jābeidz. ja negribēsim vienoties pilnīgi visi, tad arī nevarēsim vairs kritizēt pastāvošo režīmu, jo paši ar savu palikšanu kaktu pozīcijās būsim tā pastāvēšanu atbalstījuši.

Atbildēt

3.14..

20.01.2013. 07:31

»

domšs

Muļķis


Es bušū skarbāks;
dimiters ir smirdošs izkārnījums!
LL, kālab savā portālā piedāvā tribīni šādiem mēsluvabolēm?

Atbildēt

Aramess

20.01.2013. 07:13

Kādas tik dumjības nesaraksta padomju laika luteklītis, kam jāsāk domāt un strādāt pašam, kad vairs nevar izdzīvot ar mammītes iekrāto! Tas gan ir labi, ka katrs var rakstīt, ko grib - uzreiz atklājas, kas kuram aiz ādas. Tam zēnam galvā pat ne putra, kaut kas šķidrāks.

Atbildēt

Marks

20.01.2013. 07:02

Dimiteram vērsturi derētu pamācīties!
Grozi, kā gribi, Latvijai ir uzplaukums, par spīti krīzēm un par spīti tam, ka redzam, ka aktīvi tiek bīdītas kāda intereses.
Ja nesenā pagātnē varu bija sagrābuši oligarhi & co, kuru ietekmi redzam vēl tagad par spīti tam, ka krīzes uzplaukumā viņi no tās atteicās, tad 1934. gadā Ulmanis uztaisīja apvērsumu un sagrāba varu. Lai arī var teikt, ka lauksaimniekiem tas bija uzplaukums, nekādi nevar teikt, ka tad vara piederēja tautai.
K.Ulmanim un mūsdienu oligarhiem ir daudz kopēja - varas sagrābšana visiem iespējamiem veidiem, sev tuvu jomu bīdīšanu (ok, atbalstīt lauksmaimniekus bija labāk, nekā atbalstīt Airbaltic un vēl citus savus biznesus) un "nekā nedarīšana", kad iestājās krīze (Ulmanis nodeva savu tautu un armiju, aizliedzot pat simboliski pretoties sarkanajai armijai).
Latvijas attīstība iet normālā virzienā un gaitā, ir jānomainās paaudzēm, lai politiku un biznesu iebīdītu normālā gultnē, nevis postpadomju mantojuma gultnē, bet pašraizējais Latvijas dzīves ilgums ir knapi pārsniedzis pirmās brīvvalsts dzīves ilgumu.

Atbildēt

Indigo bērns

20.01.2013. 06:45

Arī no 1940.-1990.gadam notika Latvijas izpostīšana.

Un piekrītu, ka arī no 1990.-2013.gadam notiek izpostīšana un nevis atjaunošana.

Kāpēc tā? Tāpēc, ka pie vars joprojām ir bijušie komjaunieši, komunisti, boļševiki, čekisti un čekistu aģenti, impēriju pakalpiņi.
Kāda gan var būt attīstība Latvijā, ja pat valsts prezidents Andris Bērziņš ir augsts okupācijas režīma darbonis, kurš pēc 1990.gada 4.maija pārmeta kažoku uz otru pusi un it kā kļuva par Latvijas patriotu.

Kamēr pie varas paliks bijušie komjaunieši un boļševiki, un šo salašņu izskolotie jaunie varas uzurpatori - Latvijā viss notiks atbilstoši PSRS tradīcijām.

Atbildēt

ej nu apdziedi savu tpsckp

20.01.2013. 06:29

beidz

Atbildēt

Eduards

20.01.2013. 06:12

PILNĪBĀ PIEKRĪTU!
AICINĀM VISUS, KURI SAPROT, KA IR CILVĒKNECIENĪGI DZĪVOT NOZIEDZNIEKU UN NOZIEDZĪBAS PĀRNĒMTAJĀ MŪSU ZEMĒ-LATVIJĀ-UZ-
--LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!
4.MAIJĀ, PL-12-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA.
Latvijas Glābšanas komisija.

Atbildēt

Haris.

20.01.2013. 06:02

Piekrītu Kasparam visā teiktajā! Jautājums tikai,vai spēsim organizēties.Kurš būs"Saulvedis"?

Atbildēt

domšs

20.01.2013. 05:58

Muļķis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...