Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu Singapūra prezentē absolūti jaunu stratēģiju, kā cīnīties ar televīrusu.

Singapūras iedzīvotāju pacietības mērs ir pilns. Šī pilsēta-valsts ilgu laiku bija paraugs visai pasaulei, kā cīnīties ar COVID-19. Taču tagad tā prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu.

Tagad Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu. Vairs netiek uzstādīts mērķis minimizēt vīrusa izplatīšanos, ziņo Singapūras laikraksts The Straits Times.

Saslimšanu skaits vairs netiks izsludināts. Valdība fiksēs tikai smagus gadījumus, hospitalizācijas un mirstību (tāpat kā gripai). Karantīna ceļotājiem tiek atcelta. Tāpat ar pacientu tuvinieku izolāciju.

COVID-19 testēšana un vakcinācija, protams, turpināsies. Taču Singapūras valdība paskaidro, ka nespēj pilnībā pārtraukt saslimstību. Viņu mērķis šobrīd ir mazināt smagu gadījumu skaitu, respektīvi, ar vakcinācijas palīdzību, tāpat kā ar parasto gripu.

Testēšana notiks nevis ar deguna testu, ko izpilda medicīnas darbiniki, bet ar antigēna testu un elpošanas provēm, ko var veikt patstāvīgi.

Singapūra apzinās, ka COVID-19 ir uz ilgu laiku.

Singapūras valdība neieviesīs jaunu plānu uzreiz. To sāks pielietot pakāpeniski, ņemot vērā situāciju. Ieskaitot labprātīgu vakcināciju, kas ir stratēģijas galvenā daļa.

Plānā, ko prezentējuši veselības, finanšu un darba aizsardzības ministri, teikts: “Kopš pandēmijas sākuma ir pagājuši 18 mēneši. Mūsu tauta ir nogurusi no cīņas. Visi jautā: kad un kā beigsies pandēmija? Slikta ziņa ir tā, ka COVID-19 var arī nekad nebeigties. Laba ziņa – var dzīvot normāli, neskatoties uz vīrusu.”

“Vīruss turpinās mutācijas un izdzīvot sabiedrībā. Šādas slimības piemērs ir gripa, – paskaidro Singapūras valdības pārstāvji. – Katru gadu daudzi cilvēki saslimst ar gripu. Lielākā daļa izveseļojas.

Viņiem nav nepieciešama hospitalizācija, tikai minimāls medikamentu daudzums, citi pat iztiek bez ārstēšanas. Taču ir kāds neliels procents, sevišķi starp senioriem un cilvēkiem ar hroniskām slimībām, kuri var smagi saslimt vai pat nomirt.”

“Mēs nevaram apturēt vīrusu. Taču mēs varam pārvērst pandēmiju par kaut ko ne tik bīstamu, kā ar gripu vai vējbakām, un dzīvot savu dzīvi tālāk,” savu jauno politiku paskaidro Singapūras ministri.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft