Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Saucēja balss tuksnesī

Valdis Kalnozols
30.09.2020.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta, to ir daudzums. Ir tāda arī Štokņa (Kalna) sekta, kur gudra, labi izglītota, simpātiska sieviete strādā Gernsijā, lai sektas vadītājs varētu ikdienā pārvietoties ar Mercedes Benz apvidnieku. Un tie nav mazizglītoti cilvēki, bet gudri, saprātīgi cilvēki, ar kuriem kā ar lupatām manipulē prāta manipulētāji.

Kāpēc to stāstu? Pieminētais nav tikai mazas sabiedrības daļas problēma, bet mūsu visas valsts problēma. Ar šīm pašām psiholoģisko manipulāciju metodēm, ko izmanto Jencītis, Štoknis utt., tiek manipulēts arī ar lielu sabiedrības Latvijas tautas daļu. To parādīja arī 13. Saeimas vēlēšanas, kad liela dala vēlētāju desmitiem tūkstoši sakodēti balsoja par KPV LV un JKP, visus pārējos lamājot kā neliešus, un, kad centās dažiem KPV LV faniem teikt - atveriet acis, jūsu elki Artuss Kaimiņš un Aldis Gobzems taču par jums ņirgājas, tie tāpat devās atbalstīt šo politisko spēku. Identiski tam, kā tas notiek sektās. Un nepatīkamākais, ka visam tam klāt ir drošības dienesti. Piemēram, tāda Štokņa darbības piesedz Ēvalds Saušs, kurš pat nekautrējas popularizēt, ka ir drošības dienestu pārstāvis un viņa specializācija ir ezotēriķi.

Pēc tā, kā mēs apātiski, vienaldzīgi, neticīgi un bailīgi rīkoties noskatāmies, kā iznīkst mūsu valsts un tauta, tā arī ir globāla Latvijas un tās tautas problēma.

Arī es uz “savas ādas” esmu izjutis un izjūtu šīs metodes. Kad, lai sodītu un izspiestu konkurentu, kurš nevēlējās iekļauties būvnieku karteļa shēmu noteikumos, prāta manipulētāji iejaucās privātā dzīvē un manipulēja ar tuvākajiem maniem ģimenes locekļiem Ingunu Grinerti, Kristapu Kalnozolu, Katrinu Kalnozolu (Grinerti), turot tos KPV LV fanu prāta aptumsumā. Ātrāk vai vēlāk aizkars atveras un parāda konkrētas personas, kuras aiz tā noslēpušās.

Pēc valstī valdošā netaisnīguma galvenais, lai atbilst likumu interpretācijām, - rodas domas, ka, lai sabiedrībā būtu taisnīgums un nevaldītu nelieši, ir jāatgriežas senatnē, kad, lai savaldītu neliešus, atriebība bija pienākums. Kas noved pie tā, ka tauta ar zināmu prieku uztver dažu NAUDAS VARAS vērtību pavadā aizgājušo slepkavības.

Un pats valstiski bēdīgākais, ja vēlamies atbildi, kā būvnieku kartelis desmitgadēm izsaimnieko valsti, rodas jautājums par mūsu drošības dienestiem - vai tie neredz apdraudējumu valsts ekonomikai un simtos miljonu mērāmos zaudējumus (ārzemju speciālisti saka, ka tie ir 5 miljardi, kurus valsts zaudē korupcijas shēmās). Jautājums - vai drošības dienesti ir nezinoši, neredzoši, nekompetenti vai arī speciāli neredz, nedzird un piesedz šis shēmas? Un no šajās shēmās gūtiem līdzekļiem apmaksā padomijas VDK līdzīgu aģentu tīklu.

Mūsdienās šo aģentu ir ne mazāk nekā padomijā. Ja aktīvi sāc iesaistīties sabiedriskā un politiskā dzīvē, tad tevi vienkārši aplipina ar šiem kodētajiem cilvēkiem. Kuri uzcītīgi cenšas vai nu tevi nomelnot, vai izjaukt sabiedriskās aktivitātes, kuras var nepatikt koordinatoriem. Kā stāsta, katrā sabiedriski aktīvu cilvēku grupā tiek iefiltrēti vismaz divi tādi novērotāji – ietekmes aģenti.

VDD (DP) dibināja VDK virsnieki, kuri padomijā specializējušies padomju tautas kontrolē, tās uzturēšanā apātijā, vienaldzībā, neticībā un bailēs rīkoties pret netaisnību. Kas novedis pie tā, ka Latvijā ir tālu no patiesas demokrātijas, drīzāk tā tāda pati demokrātija kā padomijā. Un bēdīgākais, ka mēs saprotam, ka LPSR Augstākā padome bija butaforija, bet to, ka mūsu LR Saeima NAUDAS VARAS sistēmā ir līdzvērtīga butaforija, nesaprotam.

Valsts drošības aģentu tīkls nevis atbalsta demokrātiju, sekmē, lai plašas iedzīvotāju masas iesaistās sava un valsts likteņa lemšanā, bet tieši pretēji, cilvēkus zombē, kodē nicināt deputātu – tautas priekšstāvju darbu. Izplata mēlnesību par silēm, sekmē ņirgāšanos par tautas priekšstāvjiem. Kad tāds tips draudēja nogalināt deputātus (pēc LR likuma kriminālnoziegums), VDD pat neierosināja krimināllietu, nerunājot par sodīšanu. Un, spriežot pēc šī tipa rīcības vairāku gadu garumā, var izdarīt secinājumu, ka viņa darbību koordinē VDD darbinieki. Bēdīgi, ka šo aģentu ir tikpat kā seriālā “Sarkanais mežs”: kur tik apgriezies tur pakalpīgs NAUDAS VARAS sistēmas uzturētājs. Pie kam daudzi no šiem tāpat kā padomijā ir inteliģenti, izglītoti cilvēki, kuri pēc sava psihotipa ir psiholoģiski viegli manipulējami.

Pašreizējā NAUDAS VARAS importētajā valsts pārvaldes sistēmā tautas priekšstāvji ir mazas skrūvītes. Bet mūs kodē ar 4 gadu regularitāti apsēsti slimīgi mainīt vecos neliešus vēžus uz jauniem balti pūkainiem – zaļiem, nepieredzējušiem, viegli manipulējamiem. Dieva dēļ, lai mums neienāk prāta izmainīt sistēmu, kur mēs savā valstī esam tikai kalpi, nevis labi saimnieki savā zemē. Sistēmu, kura ir pretrunā ar Satversmes 2. punktu par tautas varu. Sistēmu, kurā, sajaucot politisko varu ar izpildvaru, tiek sekmēta valsts izsaimniekošana visos līmeņos.

Dārgie VDD, SAB darbinieki, pakalpīgie aģenti, politiķi, deputāti, žurnālisti, valsts un pašvaldību amatpersonas, Latvijas tauta, vai patiesi neredzat, nesaprotat, ka mūsu valsts iet uz iznīcību, samazinās tautsaimniecībā strādājošie, izmirst iedzīvotāji, pieaug valsts parāds? Vai neredzat, ka karteļu shēmās tiek izsaimniekota mūsu valsts un mēs vienaldzīgi uz to noskatāmies un, spriežot pēc bezdarbības no drošības dienestu puses, pat piesedzam valsts izzagšanu.

 Jā, varbūt es to uztveru personiski asi, jo esmu viens no tiem, kuri izjūt uz “savas ādas”, ko nozīmē neiekļauties koruptīvās shēmās. Kad būvnieku karteļa apmaksāti aģenti nomelno pazemina tevi sabiedrībā, apmaksāti manipulējami žurnālisti organizē plašsaziņas medijos tavas reputācijas nomelnošanu noniecināšanu, tuviniekiem tiek piesūtīti prāta manipulētāji, izpostot bērnu un viņu vecāku dzīves, naidojot tuvākos. Faktiski ar tām pašām metodēm, kā padomijā “lika pie vietas” citādi domājošos. Tiek veikta pretdarbība jebkurai tavai sabiedriskai, politiskai un uzņēmējdarbībai. Pat tik tālu, ka aģenti tiks atsūtīti uz tavu darbavietu un pēc tam centīsies, lai darba devēji pārtrauc darba attiecības ar tevi.

Sistēmas maiņu uztveru kā personisku pienākumu, jo, ja neizmainīsies sistēma, ne iztiku ļaus gūt, ne būt sabiedriski un politiski aktīvam. Ir jāsaprot, ka būvnieku kartelis un aiz tā paslēpies Šķēle ar saviem oranžajiem punduriem nav vienīgais kartelis. Karteļi ar saviem koordinatoriem “sēž” uz Veselības ministrijas budžeta, ceļu būvē, kas ir krietni saliedētāks, “sēž” uz Satiksmes ministrijas budžeta utt. Un, ja vēlamies, lai valsts attīstās un kļūst labklājīga, nevis kā tagad labklājīgs kļūst šauru cilvēku loks no karteļu korupcijas shēmām, un lai valsts pēc kāda laika nebankrotē, šī valsts izsaimniekojošā sistēma ir jāmaina un jāpanāk patiesa Satversmē rakstītā tautas vara, jānodala politiskā vara no izpildvaras.

Un arī jautājums Satversmes aizsardzības birojam – SAB: jūs taču labi redzat, ka 2. Satversmes punkts netiek ievērots! Nav Latvijas tautai suverēnas varas, bet reālā vara ir šaurai ļaužu grupai, kuri paslēpušies aiz to veidotām partijām, būvnieku un citu karteļu koordinatoriem, ārvalstu vēstniecību darbiniekiem, specdienestu cilvēkiem arī citu valstu utt., - kāpēc jūs uz to vienaldzīgi noskatāties, Maizīša un citi SAB kungi?

Latvija mums ir viena, un no ikviena, arī no tevis ir atkarīga tās nākotne! Enerģiskie, aktīvie, sazināmies! Latvija un tās tauta NAUDAS VARAS ietekmē izmirst un iznīkst. Latvijā ir jāievēro Satversmes 2. punkts par tautas varu. Mums ir jābūt labiem saimniekiem savā zemē! Vienoti atbalstot viens otru, mūsu kopīgā rīcība apturēs postu un virzīs valsti attīstībai. Raksti, zvani mums, veidojam tautas kustību! Nesam gaismu un labklājību dzimtenē. Mēs esam gaismas tauta! Mēs varam atjaunot savu valsti, bet ir jābūt kopīgai rīcībai. Esi aktīvs! Palīdzi Latvijai!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...