Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maija Petersone

02.04.2015. 17:05

Esmu no laimigajiem jo mazotne laukos dzivojot biju draugos ar vilkiem un man tad bija 5gadi.un tie bija piecdesmitie gadi.

Atbildēt

Mareks

07.08.2014. 08:32

http://manabalss.lv/par-vilku-un-lusu-aizsardzibu/show

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 10:50

Mareks klaunam Pukstam vai Zariņam
27.jūnijs 2014 14:47

tavi 'argumenti' tikai apstiprina to, ko par medniekiem saka Ozoliņš "Latvijas vidusmēra mednieks pat ar medību vadītāja kvalifikāciju noteikti nav profesionālis savvaļas populāciju apsaimniekošanā"

kad domā piezvanīt Ozoliņam lai pamāca tev vilku bioloģiju? :D

neredzu jēgu tai 'atklātajai diskusijai' lai izspiestu lielākus vilku un lūšu šaušanas limitus - daudz sakarīgāk ir panākt lai Ozoliņš Briselei pierāda, ka LV populācija 200-300 vilku apmērā netiek nodrošināta tikai uz ieceļojošo vilku rēķina. Ja to nespēs pierādīt - tad Brisele uzliks veto vilku un lūšu medībām

Kamikadze
27.jūnijs 2014 14:19

Marek!

Tev tika publiski piedāvāts piedalīties atklātā diskusijā par Tev tik ļoti sasāpējušo tēmu. Cik saprotu vairāk, kā lamāties un ģenerēt muļķīgus uzsaukumus un neargumentētus komentus neesi spējīgs...

Jāsecina, ka esi bailīgs! Un acīm redzot nepārliecināts par sevi!

Lai vai kā piedāvājums ir spēkā. Ja saņemsies protams....

Bet turpināt šet mēģinājumus Tevi pārliecināt uzskatu par veltu laika un enerģijas tērēšanu!

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 10:49

Mareks baletdejotājam-kamikadzem
27.jūnijs 2014 13:041) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

+++Nē, jo viņu ir vairāk par 300 īpatņiem+++

Tātad jau ar pirmo jautājumu videopīle Zariņš/vai Puksts nonāk pretrunā ar Ozoliņu uz kuru viņiem tā patīk atsaukties (jo acīmredzot neizprot vilku monitoringu :D citādi šie pamuļķi tik ļoti nepiesauktu Ozoliņu)

„Latvijā varētu mitināties 200 līdz 300 vilku”
Latvijas Avīze
29. marts, 2013

Pēc medību sezonas beigām Latvijā varētu mitināties no 200 līdz 300 vilkiem, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts meža dienesta (VMD) medību daļas vadītājs Jānis Ozoliņš.

Ja viņu pēc sezonas beigām būtu vairāk, tad tie būtu Latvijas teritoriju pārklājuši pilnībā,” pastāstīja Ozoliņš.

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

+++No Lietuvas vilki noteikti neienāk+++
Atkal muldēšana. Lietuvā vairums vilku ir tieši Latvijas robežas tuvumā :D


+++No Krievijas , Baltkrievijas noteikti ienāk+++

Ja no Krievijas un Baltkrievijas ienāk, piemēram, 20 pāru, tad viņiem piedzimst 120 vilcēnu. 160 vilku nekompensētu izmedīto vilku skaitu, ja pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Atkal Zariņpīle samelojās – bet tas nav nekas jauns. :D


+++Vilku ģimenes darba areāls Latvijas apstākļos nav lielāks par 40-45 kilometru diametrā.+++

Pamuļķi Zariņ/Pukst, tu vispār saproti, ko pats savervelēji?
Ja diametrs ir 40-45 km, tad laukums ir 1260-1590 km2
:D
Nav slikti priekš vilku monitoringa slavinātāja-pamuļķa Zariņa
:D


+++Ir tikai viena kopēja Eiropas vilku populācija!+++

Pēc mednieku ieskata pārnadžiem populācijas jau skaitās no 300 ha (stirnām) līdz 30 000 ha jeb 300km2 (aļņiem), bet vilkiem pat visa Latvija neskaitās? :D
Atkal pamuļķis Zariņš izcelties gribēja? Bet atkal nesanāca :D

Krievijas vilku populāciju nevar nodalīt no Baltijas populācijas?
:D

Tas nekas, ka runā par Baltijas populāciju, bet šaut/vai nešaut vilkus nosaka katra valsts atsevišķi. Kamēr nav vienots Baltijas vilku populācijas menedžments, tikmēr Zariņam un Pukstam kā papagailīšiem atkārtot Ozoliņa pamestu frāzi par ‘Baltijas populāciju’ ir uzjautrinoši :D


+++„400-600 īpatņu būtu pietiekami”+++


Jo...? nevarētu pamuļķis un klauns Zariņš paskaidrot kāpēc tieši 400-600? Un kurā starptautiski atzītā pētījumā šāds blīvums ir pieminēts kā minimums lai vilki spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas? :D

Un, ja 400-600 vilki būtu pietiekami, tad kāpēc mednieki brēc palielināt vilku kvotu, ja esošā kārtība panāk, ka pēc medību sezonas beigām Latvijā mitinās no 200 līdz 300 vilkiem?
:D

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

+++Kādā ziņā deģenerēto? Stalto populācijai pēdējā laikā klājas aizvien labāk un labāk+++

Tad piezvani Gunāram Skribam vai Aivaram Mačtamam no Mētrām-1 (Ugālē) – viņi varētu paauklēties ar tādu nesaprašu kā Zariņpīle

+++Domāju Marekam vajadzētu pārlasīt Ozoliņa pētijumu rezultātus par vilku barības bāzi!++++

Zariņam pašam vajadzētu pārlasīt – tad pamanītu, ka jaunie vilki patērē vairāk gaļas nekā pieaugušie. Bet velti cerēt, ka Zariņš to varētu ‘sagremot’

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

+++Ja nav slinkums Marek, tad ieskaties VMD mājas lapā, tur ir interesanti grafiki, kas dos tev ieskatu šajos jautājumos!++++


Zariņš atkal savā klauna elementā – es prasīju cik piedzimst un cik sasniedz gada vecumu (katrā no parnadžu sugām). Ja Zariņpīle to spētu noskaidrot, tad varbūt (ar milzīgu piepūli) arī saprastu jēgu jautājumiem par ‘ētiskā mednieka’ jēdzienu :D

+

Paprasi Ozoliņam lai (tādai āmurgalvai kā tu) šo to pastāsta par vilku bioloģiju, vairošanos u.t.t.
Daudz ko jaunu un negaidītu uzzināsi, Zariņklaun :D

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 10:48

Kamikadze Marekam
26.jūnijs 2014 17:52

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

Nē, jo viņu ir vairāk par 300 īpatņiem

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

No Lietuvas vilki noteikti neienāk, vai ienāk nebūtiskā skaitā. No Krievijas , Baltkrievijas noteikti ienāk, bet tas ka šie ienācēji kompensē izmedīto vilku skaitu ir viens no Mareka mītiem. Vilku ģimenes darba areāls Latvijas apstākļos nav lielāks par 40-45 kilometru diametrā. Pagājušajā medību sezonā tika konstatētas divas vietas Latvijā kur nepilna kilometra attālumā viena no otras dzīvoja divas vilku ģimenes. Katrā gadījumā būtiski nepareiza ir Mareka vēlme nodal';it Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas vilku populācijas. Tādu nav!!! Ir tikai viena kopēja Eiropas vilku populācija! Tāpēc arī Mareka filozofēšana par " migrācijas " ietekmi ir profanācija!

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

Skatī atbildi augstāk.

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

400-600 īpatņu būtu pietiekami

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

Kādā ziņā deģenerēto? Stalto populācijai pēdējā laikā klājas aizvien labāk un labāk, bet šeit atkal nav saprotams kāds sakars stalto populācijai ar vilkiem?! Domāju Marekam vajadzētu pārlasīt Ozoliņa pētijumu rezultātus par vilku barības bāzi!

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

Protam ētisks mednieks ir par saprātīgu līdzāspastāvēšanu ar lielajiem plēsējiem!

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

Teorētiski iespējama, bet tas atkal ir abstraktas filozofiskas diskusijas līmenis, jo jāsaprot ka lielo vlēsēju mijiedarbība būs ne tikai ar pārnadžiem, bet arī ar citām sugām, tai skaitā mājdzīvniekiem (nedod dievs ar cilvēkiem)

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver:

a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

Abus. Jo medības no torņa dod vislielāko selektīvu medību iespējamību. Un kāpēc Mareks nav iekļāvis jautājumā c) medības ar traucēšanu, d) medības ar pieiešanu???

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

Ja nav slinkums Marek, tad ieskaties VMD mājas lapā, tur ir interesanti grafiki, kas dos tev ieskatu šajos jautājumos!

Otrā tavā vāvulī sadzejotais nav pat komentāra vērts, izņemot to par Ozoliņa pētijumiem... Redz ir tādas lietas, kā starptautiskas publikācijas. Atsauces uz šiem pētijumiem citu valstu zinātnieku darbos utt. Bet protams ka tādam puišelim, kā tu gribās " itkā" diskreditēt kādu par sevi daudz nopietnāku un cienījamāku cilvēku, lai tikai varētu lēti izcelties!!!!!

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 10:48

Mareks
26.jūnijs 2014 15:46

Tāpat mednieku zināšanu trūkumu par vilku bioloģiju apliecina mantra:
"Ja vilku medības aizliegtu, tie strauji savairotos"

Pirmkārt, ja vilkus mazāk medī, tad mazāk arī ir pāru, kas vairojas
Otrkārt, vilki paši savu skaitu regulē - tāpēc viņu skaits ir ievērojami mazāks nekā atļauj pārnadžu skaits

vajag lasīt starptautiski atzītu vilku pētnieku darbus, tad tik elementāras lietas nevajadzēs skaidrot :)

starp citu, Ozoliņa vilku monitorings nav 'starptautiski atzīts pētījums' , bet kvota, kas noved pie tā, ka katru gadu tiek nomedīti 43% no vilku populācijas ir politiska rakstura, un tikai :)
Jo minimālajam vilku skaitam Latvijā (lai viņi varētu nodrošināt ekoloģiskās funkcijas mežā) ir jābūt ~700 visu cauru gadu.

Pietiek tikai parādīties vilku pārim, lai uzreiz atskanētu gaudu dziesma, ka vilki "iztīra" vairākus ekstrēmi sīkos medību iecirkņus (~5 x 5 km lielumā), kuros resnie un slinkie šāvējonkuļi grib ierīkot briežu un mežacūku fermu, lai mednieks-kolhoznieks katru reizi, kad ieiet mežā, varētu ko nošaut pie barotavas.

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 10:47

lūk, neliela 'atklātā diskusija' :

Mareks
26.jūnijs 2014 15:24

lai Latvijai Eiropas Komisija arī turpmāk piešķirtu 'labvēlīgu statusu' Ozoliņam nāksies pierādīt, ka populācija neatjaunojas uz ienākošo vilku rēķina no Krievijas, Lietuvas un Igaunijas, kur vilkus medī mazāk intensīvi.

Latvijas tā saucamie mednieki mīļuprāt atsaucas uz Ozoliņa vilku un lūšu monitoringu, bet izpratne par to viņiem nav - to uzreiz var saprast no viņu komentāriem :)

Pirms pieprasīt ļaut vairāk šaut vilkus un lūšus medniekiem vajadzētu atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver:

a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

Atbildēt

Latv_val.

22.05.2014. 08:08

»

Moskiits

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba


Katram, kurš nevēlēšanos rakstīt gramatiski pareizi pamato ar argumentu, ka neesam jau latviešu valodas stundā, novēlu satikt ķirurgu, kurš, viņu operējot, teiks: "Kāpēc gan precīzi griezt un šūt, neesam jau šūšanas kursos."

Atbildēt

ehhhh

22.05.2014. 01:14

»

Mareks

hei, Pukst...


Tad Marek tu iesi uz šo diskusiju, ko tev piedāvāja???:)

Atbildēt

Pilsons.

21.05.2014. 07:28

Mednieks ,tas ir agresīvs,slepkavotkārs indivīds,kuram tomēr nav drosmes, savu vīrišķību pierādīt starptautiski karstajos punktos un kuram sieva parasti medību8 laikā, uzliek ragus!Protams viņiem iztēlot šausmu briesmas no dzīvniekiem ir raksturīgas,jau izsenis!Bise ir nopirkta,piķis samaksāts,tātad kāds ir jāšauj!Primitīvi,truli un melīgi radījumi! Virs pārējiem ar savu bezjūtu debilitāti īpaši izceļas, trofeju mednieki!

Atbildēt

Mareks

21.05.2014. 06:04

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver: a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

Atbildēt

Mareks

20.05.2014. 09:36

»

Arnis Puksts

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā...


hei, Pukst!

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 09:24

medību klubs nr. 1051 "Spriganie baletdejotāji "Kājiņas-4" atrodas prezidenta Bērziņa lauku rezidences apkaimē

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 09:21

medību klubs nr. 859 "Jautrie baletdejotāji Bebri"

Atbildēt

Mareks

20.05.2014. 09:19

»

sof, specnaz

Marek Vilkin, neesi Latvijā vienīgais, kam zināms Jānis Kušķis. Vai Kušķis zina, kā te esi pārveidojis viņa viedokli par medībām un medniekiem


1) ja publiskā telpā runā par konkrētu cilvēku (šajā gadījumā - Jāni Kušķi), tad nedari to anonīmi;

2) es nesaprotu - tu gribi uzstāties Jāņa Kušķa vietā?;

3) es neko neesmu pārveidojis - tie ir viņa vārdi:

"to kompāniju vada kaut kāds muļķīgs azarts nogalināt”.

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 09:11

Jautājums: cik Latvijā ir baletdejotāju?

Atbilde: 20 000!

:)
:)
:)

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 09:09

vadītājs pirms medībām vīriem noprasa:
"Ir kādi jautājumi? Ierosinājumi?"

Ziedonis: "Veči, uzdejojam baletu?"

Vadītājs ilgstoši skatās uz Ziedoni, pēc tam norūc:
"Vispirms medības, Ziedoni; balets - pēc tam!!"

Atbildēt

Ko tiem cilvēkiem laukos darīt

19.05.2014. 17:42

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


Cienijamais youtube apskatniek, noskaties pats līdz galam J.Ozoliņa komentāru un mēģini saprast, ka vilki ir gaļēdaji. Vai tiešām nav neviens pietiekami inteliģents medniecības aizstāvis, kas varētu izdomāt korektu satrakojušos mednieku pūļu aizstāvības runu. Tas jau nu ir skaidrs, ka aitas un sarkangalvītes nav arguments kaut nedaudz izglītotam lasītājam.

Atbildēt

Moskiits

18.05.2014. 10:27

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


es nerunaaju par visiem medniekiem,bet gan par degradeejushiem medniekiem un taadu nav mazums.Diemzheel, vairaak ir dzirdeets negatiivais,kaa pozitiivais.Un tie ir fakti,zinjas uz kuriem balstos.Juusu virtuve,tad tieciet galaa ar malu medniekiem un medniekiem 'shautgribeetaajiem uz jebko,ka tik noshaut'.Briinums,ka veel viens otru neshauj.

Atbildēt

blackdog

18.05.2014. 05:01

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


Latviešu valoda ir mana dzimtā valoda un šķiet, ka EHHH raksta latviski.
Taču izsekot līdz viņa jeb viņas domu gājienam, kurš iespējams kļust ievērojami komplicētāks ja tiek mēģināts "uzlikt" uz papīra laikam būtu iespējams tikai esot pamatīgā "tvanā"...
Vai Tu vispār skolā gramatiku mācījies, EHHH?...

Atbildēt

LSD

17.05.2014. 11:38

Mednieki jau vispār mums ir varoņi. Patīk, kā vesels bars ar šaujamiem ielenc vienu zvēru - drošsirdīgi, varonīgi, cēli.

Atbildēt

ehhhh

17.05.2014. 02:36

»

Moskiits

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba


Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ko "uzšņāpt" uz datora. Protams arī mednieku vidū ir mednieki, kuri nav tā vārda cienīgi un rada problēmas. Bet šī saikne starp medniekiem un pārējo sabiedrību(cilvēkiem, kas dzīvo pilsētā), paliek ar vien lielāka, kā tas ir redzams arī šajā komentārā. Pēc komentētāja var arī spriest, kad par vairs neko neinteresējas , kā kādā ziņu portālā izlasīt, ko kāds "stulbenis" mednieks ir izdarījis, nepievēršot arī tam pozitīvam ko mednieks veic dzīvnieku labā. Apakšā ielikšu kādus video, lai tu varētu komentēt, ko tiem cilvēkiem laukos tad darīt!
https://www.youtube.com/watch?v=aq7L8E3fZmY
https://www.youtube.com/watch?v=nAo5u1HujJw (Sižets sākas no 4.40 min)

Atbildēt

Moskiits

16.05.2014. 18:39

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba.

Atbildēt

dreebe

16.05.2014. 17:15

Vienu vilku jau carēja ļaut nošaut

Atbildēt

Arī mednieks

16.05.2014. 14:44

Paldies par rakstu. Izcili. Esmu mednieks, bet pilnība autoram piekrītu. Nu jau mednieki - stirniņu un sarkangalvišu glābēji - griezisies pa gultu ripā un nevarēs iemigt. Vilku attieksmēs jau parādās, tas patiesais mednieka trulums.

Atbildēt

sof, specnaz

16.05.2014. 13:05

Marek Vilkin, neesi Latvijā vienīgais, kam zināms Jānis Kušķis. Vai Kušķis zina, kā te esi pārveidojis viņa viedokli par medībām un medniekiem?
Kur nu vēl iemeslu, kādēļ no medniekiem izstājās viņš pats.

Atbildēt

e

16.05.2014. 11:15

raksts- tā ir gatava diagnoze.Žèl cilvēka

Atbildēt

Elektriķis Fedots

16.05.2014. 04:16

Kad sākas mednieku medību sezona?

Atbildēt

Arnis Puksts

16.05.2014. 03:23

»

vilks

Arnis Puksts...


Cienītais, man TV kastes nav jau gadus 7, tā kā - nē, viedoklis par Krievijas ziņu absolūto demagoģiju nav radies no TV.
Turklāt nevajag novirzīties no sākotnējās tēmas - piedāvājums diskusijai ir aktuāls, bet autors laikam tomēr raustās? Jo viena lieta ir Pilnmēness laikā rakstīt un publicēt emociālu vārdu virknējumu, kam ar realitāti ir mazs sakars, bet cita lieta - par saviem vārdiem (arī rakstīts vārds, ir vārds) atbildēt.

Atbildēt

Meža vecis

16.05.2014. 01:55

Vienīgais,ko man ir žēl,tie ir vilki,bet pārējos divkājainos suņus gan pašus vajadzētu nomedīt.Tas maigi vēl teikts....

Atbildēt

ehhhh

16.05.2014. 01:24

IQ = 0. Cilvēks neizmantoja mirkli, lai paklusētu. Interesanti, vai Mareks pabeidza meža fakultāti!

Atbildēt

ehhhh

16.05.2014. 01:24

IQ = 0. Cilvēks neizmantoja mirkli, lai paklusētu. Interesanti, vai Mareks pabeidza meža fakultāti!

Atbildēt

vilks

16.05.2014. 00:57

»

Arnis Puksts

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā...


Arnis Puksts
15.05.2014. 16:11Tāpat tiks aicināti arī žurnālisti, tajā skaitā no šī portāla, jo, šī raksta objektivitāte ir 0 - analogi kā Krievijas mediju viedoklis par Ukrainu...


-----

gribēji teikt ka tik neobjektīvs kā panorāmas viedoklis par ukrainu ???


ja cilvēks tic panorāmai tad man jāšaubās arī par viņa viedokli par vilkiem un varbūt autoram ir droši vien tad taisnība.

Atbildēt

antons mikoss

15.05.2014. 18:52

Mana bērnība pagāja vilku ielenkumā. Bija pat tā, ka vilki netikuši kūtī pie aitām nolēma palūkoties pa logu. Visi pieci bērni izdzīvojām. Mareka vīzijās vislabāk patika tā vieta par sadzīvošanu ar vilkiem un lāčiem Rumānijā. Ir redzēts kā gani rundziņas vietā gana aitas ar karabīnēm. Bet mana bērnība nu atgriezusies. Stirnas nemedījam jau vairākus gadus- par to rūpējas meža minkas. Pagājušo gadu atradu nelielā teritorijā divus vilku noplēstus briežu teļus. Vilki nesmādēja arī desmitiem aitu trīs pagastu teritorijās. Lāči turpat izpostīja 26 bišu saimes. Valsts nav paredzējusi līdzekļus nu jau ceturto gadu ķepaiņa postījumu kā nemedījamā zvēra
kompensācijai, kaut likums to paredz. Pajoli Marek! Atbrauc ciemos. Izrādīšu visu. Patiesība tur ārā ir pilnīgi pretēja nekā pie klaviatūras.

Atbildēt

Mārtiņš

15.05.2014. 17:08

Mans darbs un liela daļa brīvā laika ir mežos visā Latvijā jau vairāk kā 20 gadus.Daudz iznāk arī padzīvot kemperī tālāk no civilizācijas visos gadalaikos.Uzskatu,ka zvēru dzīvi pazīstu ļoti labi.Raksts-pilnīgi murgi.Cipari un fakti kaut kur sagrābstīti un visi viegli atspēkojami.Iesaku puikiņam vismaz pāris reizes gadā iziet kaut vai līdz parkam.Mežā uzreiz nevajag iet,bez mammas sabīsies un apslapināsies.

Atbildēt

Vai,vai

15.05.2014. 16:36

Var jau rakstīt, ko domā par vilku medībām, galu galā dzīvojam demokrātiskā iekārtā, būs kas uzraksta arī citu viedokli. Taču izfantazēt par triko krekliņā baletu dejojošo Cauni - tur jau prātiņā sāk parādīties perversijas iedīgļi. Katrā ziņā Tvaika ielas iestāde klientus pieņem katru dienu, varbūt Marekam ir vērts piekāpt -kamēr process nav kļuvis neatgriezenisks.

Atbildēt

exmežsargs

15.05.2014. 15:05

Baltu kleitu, puķēm vīts,
Pietiek komā- TRANSVESTĪTS !!!!!

Atbildēt

Mednkss

15.05.2014. 13:17

Pirmkārt jau žēl ka šitas portāls šitādu sviestu publicē ar cerību(pieļauju) celt savu reitingu.

Nu Tas raksta autors Mareks pats izklausās ka ir tais padomju laikos apdalīts visās jomās,saprotams ka tad visu varēja dabūt pa "blatu" un caur pazīšanos.Acīmredzot viņam tāds nekas nebija(ne blats ne ar pazīšanās).
Man būtu kauns ja būtu personiski pazīstams ar šitādu tipiņu.Ar savu šauro un nepamatoto domu gājienu parāda tikai savu seklo domāšanu.
Žēl šitāda cilvēciņa kas nesaprot ka pats sevi noliek.
Cerams uz diskusiju ar Arni vismaz piekritīs un parādīs savas zināšanas.

Atbildēt

Atbalstu

15.05.2014. 12:52

Malacis, Arni. Domāju, ka neatteiks dalību arī Medību žurnāla darbinieki un mednieki. Kaut vai tas pats rakstā nepatiesi apvainotais Draviņš. Tikai esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka Mareks Vilkins prot gluži tāpat kā vilki - uzbrukt tikai no aizmugures.

Atbildēt

Arnis Puksts

15.05.2014. 11:11

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā.
Tāpat tiks aicināti arī žurnālisti, tajā skaitā no šī portāla, jo, šī raksta objektivitāte ir 0 - analogi kā Krievijas mediju viedoklis par Ukrainu...
Diskusija tiks translēta tiešraidē, ieraksts būs pieejams publiski beztermiņā - tad lai fakti un argumenti parāda, kas ir kas.
Raksti uz arnis.puksts[at]medniekiem[punkts]lv, gan vienosimies par laikiem.
Ar cieņu.

Atbildēt

sdf

15.05.2014. 09:32

Par šāda veida murgojumu publicēšanu šis portāls sāks zaudēt manu uzticību uz patiesumu.

Atbildēt

Jurka

15.05.2014. 08:16

Jā.... Ja nav daba devusi, tad nekas to neizlabos.... Ja reiz apšauj Latvijā visus lūšus un vilkus - kur viņi ar katru gadu vairāk uzrodas???

Kad Latvija piedāvāja tiem Vāciešiem un Austriešiem lūšus un vilkus tur iedzīvināt, nez kādēļ šie meta krustus un neparko nepiekrita! :)

Atbildēt

Mudaki

15.05.2014. 07:32

Paskat kā slepkavas sarosījās, jūs visi galvu esiet saspieduši, ka tā satraucieties par tiem vilkiem un lūšiem, ko nešaujiet lapsas un bebrus, kas ir pilni grāvji, ka pat nevar ne soli paspert. Ā, nu ja gan vilkam gan lūsim trofeja cita, krutāka. Jūs paši kā parazīti, tik par savām pakaļām domājiet, jo redz ko tādu nošaujot baigi lepnie, piebāzuši pilnus portālus ar bildēm kur apkārušies ar vilku un lūšu līķiem un laimīgi. Mūdži ejiet, novākt to, kas pilnas malas un maisa dzīvot!!! Bebrus un lapsas.

Atbildēt

Ivo

15.05.2014. 07:05

14.04. taču pilnmēness, ar to par raksta autoru viss ir pateikts.

Atbildēt

Elīna

15.05.2014. 05:33

Savu tēlu sabiedrības acīs mednieki ir sačakarējuši līdz pēdējam, tas nu tiesa..

Atbildēt

Pavārs

15.05.2014. 05:32

Mī un žē! To džeku točna dzemdībās ir nometuši uz flīzēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanāsa ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...