Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

"Valsts drošības iestāžu viedoklim", ar kuru iepriekš tika pamatots pastāvīgo Saeimas un arī Ministru kabineta akreditāciju atteikums bēdīgi slavenajam "antifašistam" Jānim Kuzinam, kurš ir arī preses tirdzniecības vietās neatrodamās avīzes Gazeta PIK īpašnieks un izdevējs, patiesībā ar valsts drošības iestādēm nav bijis nekā kopēja, - Saeimas Sabiedrisko attiecību birojs šādi nezināmu iemeslu dēļ ir mēģinājis nodēvēt Saeimas iekšējās drošības vadītāja informāciju.

Pietiek jau iepriekš publicēja saraksti ar Saeimas Sabiedrisko attiecību biroju, no kuras izrietēja - žurnālista akreditācija Kuzinam esot atteikta ar slepenu iestāžu slepenu amatpersonu slepeniem argumentiem, kas esot izklāstīti slepenā dokumentā, par kuru neesot atklājami pat tā noslepenotāji.

Taču pēcāk izrādījās, ka vai nu "valsts drošības iestāžu viedoklis", ar ko tika pamatoti lēmumi par akreditācijas neizsniegšanu, ir oficiāli atzīts par "bleķi" un vērā neņemamu, vai arī šāds "valsts drošības iestāžu viedoklis" nemaz nav pastāvējis un ir vienkārši izdomāts kā arguments akreditācijas neizsniegšanai, - to apliecināja fakts, ka abas akreditācijas Kuzinam tomēr tika izsniegtas.

Uz Saeimas Sabiedrisko attiecību biroju bija iedarbojusies Kuzina sūdzība, - to izskatot, birojs pēkšņi bija "piemirsis" iepriekš būtisko "valsts drošības iestāžu viedokli" un izsniedza Kuzinam pastāvīgo žurnālista akreditāciju Saeimā līdz šī kalendārā gada beigām.

Savukārt Valsts kancelejas direktora lēmumu par akreditācijas neizsniegšanu Kuzinam atcēla nu jau demisionējusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma, un arī šajā lēmumā "valsts drošības iestāžu viedoklis" vairs nav pat pieminēts, - tā kā Kuzins esot iesniedzis pieprasīto papildu informāciju, akreditācija viņam esot izsniedzama.

Nu izrādās, ka nekāda "valsts drošības iestāžu viedokļa" patiesībā nemaz nav bijis, - nezināmu iemeslu dēļ Saeimas Sabiedrisko attiecību birojs šādi ir nodēvējis Saeimas iekšējās drošības vadītāja informācija: kā zināms, šī amatpersona nav nekādā tiešā saistībā ar valsts drošības iestādēm.

"Saeimas sabiedrisko attiecību birojs atteikumu ir sagatavojis, pamatojoties uz Saeimas Iekšējās drošības vadītāja sniegto informāciju," - šāda ir Saeimas Juridiskā biroja vadītājas Dinas Meisteres oficiāli sniegtā informācija.

Meistere arī apliecina, ka "minētais lēmums ir mainīts un Jānim Kuzinam saskaņā ar Ministru kabineta 2006. gada 24. oktobra noteikumiem Nr.870 „Kārtība, kādā tiek akreditēti masu informācijas līdzekļu žurnālisti un citi pārstāvji akreditētājinstitūcijā" ir izsniegta akreditācija darbam Saeimā".

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...