Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:13


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

11.06.2011. 10:44

>> VILĪTIS
*********************************
vilītis
10.06.2011. 13:35

izskatās, ka autoriem vēlams saskaņot ar paiju savus darbus,viņa kā sargsunīts norīta līdz vakaram tup pietiek, uzmana gandrīz vai katru rakstu. ( šķiet slēpjas arī aiz citiem nikiem).
*********************************
...izskatās, ka arī vecais labais "Recenzents" tup iekš "pietiek" no rīta līdz vakaram, slēpjoties aiz, kā pats saka, citiem nikiem ...dikti jau nu stilistikā līdzīgas tās metaforas - "sagsuns", "dobermana kucīte" utt. ...

Atbildēt

Zoja

11.06.2011. 04:46


Nesaprotu, kāpēc LL pieļauj tādu murgu savā portālā. IR foršas lietas, forši definējumi, bet viss ir tikai apgramstīts.

Atbildēt

Jana

11.06.2011. 04:11

man rodas jautājums - kāda ir vienotības atbildība Parex lietā? tiešām muļķīgi, ka viss ir noslepenots kaut gan tas skar visus valsts iedzīvotājus.

man ir smagas aizdomas, ka visas partijas Latvijā ir klanu sistēmas transformācijas laikā.

Nu neticu, ka Vienotība ir tik vāja, lai pavērtu muti un iestātos reāli pret sitēmu

Atbildēt

es

11.06.2011. 03:41

Izskatās pēc šizofrēnijas. Vēl tikai vajadzēja pievienot autora zīmējumus par situāciju valstī. Ja pēc zagļu un oligarhu varas mums tiek piedāvāta muļķu un trako vara, tad labāk palikt pie pirmajiem.

Atbildēt

smaka

11.06.2011. 01:41

Bankas ir vēzis

Atbildēt

Paija

10.06.2011. 19:21

Interesants raksts, savdabīgs redzesloks.

Kaut kas no ezotērikas, astroloģijas, mistikas un mistērijas... Tāpat kā ar paša cilvēka dabu, kur ikvienam ir sava čakra (čakra= ne mans, bet moderno astrologu apzīmējums cilvēka dabai, raksturam).


Starp citu še raksta 2 cilvēki, viena = Paija un cita - paija, atsķirība = sākuma burtos, IP adresi jau redakcija redz :-)

Atbildēt

Simuns 'Mazais' Bizons

10.06.2011. 18:19

Kad dzimtenei grūti laiki, katram spiristiķim jābūt savā vietā un jāpalīdz nošķirt astroloģiju no profanācijas, muahahah!
Lai dzīvo putra mūsu galvās!

Atbildēt

Opium dlja naroda

10.06.2011. 17:57


pievienojos par 200 %

Netērēšu laiku apcerējumā minēto muļķību, absurdu un pretrunu analīzei. Vien atļaušos izteikt cerību, ka šis ir pirmais un pēdējais sektantu uznāciens portālā Pietiek!

Atbildēt

Maiga

10.06.2011. 17:40

Labs raksts. Zel tos, kas nav sapratusi. Oligarhiem laiks atmaksat valstij nozagto dalu.

Atbildēt

Rolands

10.06.2011. 17:01

Šis gan ir murgains gabals. No tādiem Lapsam vajadzētu vairīties.

Atbildēt

mk

10.06.2011. 16:40

Visu cieņu autoram. Viņš pauž Latvijas inteliģences uzskatu. Prezidenta pilnvaras patiesi jāpalielina, tikai vispirms jātiek vaļā no šā prezidenta. Pats viņš neaizies. Viņam trūkst godaprāta. Viņš gadiem piekopis tādu dzīvesveidu, kas vairāk līdzinās Krusttēva izdarībām. Par prezidentu nevar būt cilvēks ne no Valmieras, ne no Pārdaugavas, ne no Ventspils grupējuma.

Atbildēt

x

10.06.2011. 16:29

Sakaidrs ka uznemumu privatizacija par sertifikatiem bija valsts izzadzeju radita shema ka nozagt valstij rupnicas par papirisiem. Tagad kad noziegums ir atklajies varetu ierosinat kriminallietas, anulet fiktivas uznemuma pardosanas shemas, un velreiz un znemumu pardot bet soreiz jau par realu naudu. Sadi rikojoties valts atgutu nozagtos daudzos miljardus latu. Mes varetu atmaksat paradu SVF un vel paliktu pari vai nu valsts zelta rezervei vai drosibas naudas rezervei ka Igaunija.

Atbildēt

paija- vilītim

10.06.2011. 16:01

Un Tu kā sargsunītis meklē un uzmani,ko esmu uzrakstījusi:))Niku nemainu

Atbildēt

nana

10.06.2011. 13:21

to Jānim un Paijai un vēl citiem, ko var darīt, ka Jūs piederat tiem mazattīstītajiem, kas nespēj šādus rakstus sagremot. Zinu no dakteriem, kas teikuši, ja cilvēkam nav uztveres spēju un viņš ir aprobežots, tad ir bezcerīgi ko skaidrot, tāpat nesapratīs.
Nepiekrītu par to mūža ilgumu, statistikā kaut kur lasīju, ka mums ir vidējais 40 gadu, bet 65 gadi, vidējais starp ilgdzīvotājiem. Un tā ir atšķirība liela. Patiesībā mums nemaz augstāks par šo vecumu (40) nedrīktētu būt pensionēšanās vecums. Ja vidējais būs 60, varbūt varētu pensionēties no 50 gadiem.
Kas attiecas uz karmu, jā uzskata, ka tā ir streļķu vaina, bet es gan domāju, ka saknes ir dziļākas, bet mēs vēsturiski par Latvijas teritoriju neko daudz nezinām (mazizpētīta, vēl ņemot vērā uguns kultu, sadedzināts). Kaut vai ģenētiski Latvijas austrumiem atšķiras haplogrupa no Latvijas rietumu iedzīvotājiem. Neesam viens etnoss, bet esam vienā teritorijā. Domāju, ka austrumos mītošie ziemeļbalti pat ļoti garīgumā atšķiras no rietumiem, un labi, ka tur viss auaudzis, un svētvietas dus mierā. Viss ir līdz laikam, kad pienāks tas brīdis, tad austrumi modīsies, galu galā revolūcijas nāca no tās puses, nevis no Latvijas rietumiem.Un par cik te daudz pārdzimuši no citām kultūrām un pēdējā laikā pārdzimst no Irākas un Afganistānas, tad karmiski maksāsim ilgi.
Latvijas lielākā karmiskā nasta ir Afganistāna. Tur tiešām tāds paradokss, ka 80. gados mūsu mirušie jaunekļi pārdzima Afganistānā, bet turienieši Latvijā, un tagad atkal cīnās, tikai mainītas frontes puses. Tur patiešām brālis pret brāli vai māsu cīnās. Latvijas traģēdija.
Latvieši izdzīvos, un pavisam drīz atgriezīsies mājās aizbraukušie, jo viena iespēja pirms iznīkšanas viņiem tiks dota, ja gribēs izmantot- izmantos, ja nē, lai iet bojā, mums genofonda pietiek.

Atbildēt

www

10.06.2011. 12:53

Piekrītu raksta idejām - arī es pati uzskatu, ka ekonomiskās krīzes cēlonis ir garīgo vērtību krīze! Patiesībā, tās idejas ir sen zināmas jebkurai normāli attīstītai valstij un domājošiem prātiem.
Tikai tās valstis ir stipras, krās, pirmkārt, rūpējās par mazākaizsagrātajiem - valstīs, krās nav bērnunamu, ir labi sociālie apstākļi veciem cilvēkiem, invalīdiem, vientuļajām mātēm utt...
Labs piemērs ir Japāna, bet, latviešiem to nesaprast..., latvietis pat nesaprot to, ka PATS parakstījis nāvesspriedumu savai nācijai - man pat šķiet, ka tas process nu jau ir neatgriezenisks..., un kāpēc gan nē? Uz šīs planētas vēsturiski ik pa laikam izmirst kāda tauta un kāpēc lai tie nebūtu latvieši??? Manuprāt, nav neviena iemesla, lai tā nenotiktu!!! Diemžēl...

Atbildēt

Antonovs

10.06.2011. 11:16

Es par SAAB! :)

Atbildēt

jibiorio

10.06.2011. 10:53

- Latvijā ir 18.augstākais alkohola patēriņš ES;

TĀ NAV MŪSU VIETA!!!

Atbildēt

paijai

10.06.2011. 10:00

Vienkārši pārmaiņas pēc, ziniet.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Edge

10.06.2011. 09:27

''Sabiedrību ir pārņēmusi nevaldāma tieksme pēc materiāliem labumiem un baudām. '' -
- Rietumu demokrātijas labumu noliedzējiem nav vietas 'pietiek.com'?!
Ja ne dzīšanās pēc moderno rietumu vērtībām, tad vēl šodien latviešiem būtu jāceļ padomju komunisms - t.i., jāstrādā kolchozu laukos, slimnīcās, skolās, bibliotēkās, rūpnīcās.
Cerams, ka partija V beidzot pieliks galu visam atlikušajam padomju mantojuma - un privatizācija tiks atdoti netikai atlikušie uzņēmumi, bet arī kultūras nozare?

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.06.2011. 08:46

«Lai ko dzērājs neuzkostu, vems viņš vienmēr rosolu.» Ar šitiem spiristiķiem ir tāpat. Mēģināju lasīt šo vēlreiz — gandrīz jāpiekrīt pārējiem komentētājiem: šo vēmekli vajag dzēst ārā!

Atbildēt

hmm

[R] 10.06.2011. 08:36

Netērēšu laiku apcerējumā minēto muļķību, absurdu un pretrunu analīzei. Vien atļaušos izteikt cerību, ka šis ir pirmais un pēdējais sektantu uznāciens portālā Pietiek!

Atbildēt

vilītis

10.06.2011. 08:35

izskatās, ka autoriem vēlams saskaņot ar paiju savus darbus,viņa kā sargsunīts norīta līdz vakaram tup pietiek, uzmana gandrīz vai katru rakstu. ( šķiet slēpjas arī aiz citiem nikiem).

Atbildēt

kaķa smiekli

10.06.2011. 08:28

viss vienā kaudzē. Pēdēja rindkopa vispār bezsakarā.

Atbildēt

Lita

10.06.2011. 07:56

KO DARĪT TĀLĀK?

Nu turpināsim dziedāt, būsim īsta kalpu tauta, kritizēsim Ameriku, kritizēsim tos, kuriem ir ambīcijas, kam mums vajadzīgi materiālie labumi. Nevajag, jo nauda ir slikta... Lai dzīvo pelēcība!

P.S. atdzīstos, ka rakstu līdz galam neizlasīju...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.06.2011. 07:38

Jau pats pirmais raksta teikums ir absolūti meli — salīdzinājumā ar šo kampara stostīšanās par deklarāciju ir gudrības kalngals:

« Senās austrumu filozofijas māca, ka jebkuras fiziskas darbības, rīcības, notikuma izpausmes cēloņi ir meklējami augstākajos plānos – astrālajā, mentālajā, kauzālajā utt. »

Atbildēt

paija

10.06.2011. 07:28

Pietiek sak parpublicet numerologu, astrologu Ozoliņu lai gan interesenti to var lasīt astrologu portalos. Vai drīz nesaksiet publicet burvju,pareģu, ekstrasensu reklāmrakstus ?

Atbildēt

paija

10.06.2011. 07:17

šadi raksti gan vairak piestāvētu- emisterijā, zintniekā. Manuprat tadi karmu, čakru un maģijas un Aivanhova popularizētaji ir vieni no tautas apstulbinatājiem,nezinu rikai vai paši arī apstulbināti vai pelna ar to naudiņu . Pilni plaukti ar tādām grāmatām , bet normalu popularzinatnisku gramatu nav

Atbildēt

zj

10.06.2011. 06:49

Filozofiskās domiņas jau pareizas, tikai daži jautājumi:
1.kā demontēt 20 gadu garumā izveidoto monstru, kurā visi valdošie cieši saistīti ar dzelžainu finansiālu, pat eksistenciālu atkarību, un nodrošināti ar starptautisku atbalstu.
2.kas to iniciēs un kas to darīs.
3.kur tam ņemt līdzekļus.
Diemžēl šis process vēsturē parasti ir bijis diezgan nežēlīgs, ar sirds jušanu vien tur būs grūti ko padarīt.

Atbildēt

Jānis

10.06.2011. 06:33

Lasot rakstu izjutu pamatīgu garīgo ideju karuseli: no hinduisma līdz New Age. Pilnīgi nelabi sametās ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...