Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:13


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

11.06.2011. 10:44

>> VILĪTIS
*********************************
vilītis
10.06.2011. 13:35

izskatās, ka autoriem vēlams saskaņot ar paiju savus darbus,viņa kā sargsunīts norīta līdz vakaram tup pietiek, uzmana gandrīz vai katru rakstu. ( šķiet slēpjas arī aiz citiem nikiem).
*********************************
...izskatās, ka arī vecais labais "Recenzents" tup iekš "pietiek" no rīta līdz vakaram, slēpjoties aiz, kā pats saka, citiem nikiem ...dikti jau nu stilistikā līdzīgas tās metaforas - "sagsuns", "dobermana kucīte" utt. ...

Atbildēt

Zoja

11.06.2011. 04:46


Nesaprotu, kāpēc LL pieļauj tādu murgu savā portālā. IR foršas lietas, forši definējumi, bet viss ir tikai apgramstīts.

Atbildēt

Jana

11.06.2011. 04:11

man rodas jautājums - kāda ir vienotības atbildība Parex lietā? tiešām muļķīgi, ka viss ir noslepenots kaut gan tas skar visus valsts iedzīvotājus.

man ir smagas aizdomas, ka visas partijas Latvijā ir klanu sistēmas transformācijas laikā.

Nu neticu, ka Vienotība ir tik vāja, lai pavērtu muti un iestātos reāli pret sitēmu

Atbildēt

es

11.06.2011. 03:41

Izskatās pēc šizofrēnijas. Vēl tikai vajadzēja pievienot autora zīmējumus par situāciju valstī. Ja pēc zagļu un oligarhu varas mums tiek piedāvāta muļķu un trako vara, tad labāk palikt pie pirmajiem.

Atbildēt

smaka

11.06.2011. 01:41

Bankas ir vēzis

Atbildēt

Paija

10.06.2011. 19:21

Interesants raksts, savdabīgs redzesloks.

Kaut kas no ezotērikas, astroloģijas, mistikas un mistērijas... Tāpat kā ar paša cilvēka dabu, kur ikvienam ir sava čakra (čakra= ne mans, bet moderno astrologu apzīmējums cilvēka dabai, raksturam).


Starp citu še raksta 2 cilvēki, viena = Paija un cita - paija, atsķirība = sākuma burtos, IP adresi jau redakcija redz :-)

Atbildēt

Simuns 'Mazais' Bizons

10.06.2011. 18:19

Kad dzimtenei grūti laiki, katram spiristiķim jābūt savā vietā un jāpalīdz nošķirt astroloģiju no profanācijas, muahahah!
Lai dzīvo putra mūsu galvās!

Atbildēt

Opium dlja naroda

10.06.2011. 17:57


pievienojos par 200 %

Netērēšu laiku apcerējumā minēto muļķību, absurdu un pretrunu analīzei. Vien atļaušos izteikt cerību, ka šis ir pirmais un pēdējais sektantu uznāciens portālā Pietiek!

Atbildēt

Maiga

10.06.2011. 17:40

Labs raksts. Zel tos, kas nav sapratusi. Oligarhiem laiks atmaksat valstij nozagto dalu.

Atbildēt

Rolands

10.06.2011. 17:01

Šis gan ir murgains gabals. No tādiem Lapsam vajadzētu vairīties.

Atbildēt

mk

10.06.2011. 16:40

Visu cieņu autoram. Viņš pauž Latvijas inteliģences uzskatu. Prezidenta pilnvaras patiesi jāpalielina, tikai vispirms jātiek vaļā no šā prezidenta. Pats viņš neaizies. Viņam trūkst godaprāta. Viņš gadiem piekopis tādu dzīvesveidu, kas vairāk līdzinās Krusttēva izdarībām. Par prezidentu nevar būt cilvēks ne no Valmieras, ne no Pārdaugavas, ne no Ventspils grupējuma.

Atbildēt

x

10.06.2011. 16:29

Sakaidrs ka uznemumu privatizacija par sertifikatiem bija valsts izzadzeju radita shema ka nozagt valstij rupnicas par papirisiem. Tagad kad noziegums ir atklajies varetu ierosinat kriminallietas, anulet fiktivas uznemuma pardosanas shemas, un velreiz un znemumu pardot bet soreiz jau par realu naudu. Sadi rikojoties valts atgutu nozagtos daudzos miljardus latu. Mes varetu atmaksat paradu SVF un vel paliktu pari vai nu valsts zelta rezervei vai drosibas naudas rezervei ka Igaunija.

Atbildēt

paija- vilītim

10.06.2011. 16:01

Un Tu kā sargsunītis meklē un uzmani,ko esmu uzrakstījusi:))Niku nemainu

Atbildēt

nana

10.06.2011. 13:21

to Jānim un Paijai un vēl citiem, ko var darīt, ka Jūs piederat tiem mazattīstītajiem, kas nespēj šādus rakstus sagremot. Zinu no dakteriem, kas teikuši, ja cilvēkam nav uztveres spēju un viņš ir aprobežots, tad ir bezcerīgi ko skaidrot, tāpat nesapratīs.
Nepiekrītu par to mūža ilgumu, statistikā kaut kur lasīju, ka mums ir vidējais 40 gadu, bet 65 gadi, vidējais starp ilgdzīvotājiem. Un tā ir atšķirība liela. Patiesībā mums nemaz augstāks par šo vecumu (40) nedrīktētu būt pensionēšanās vecums. Ja vidējais būs 60, varbūt varētu pensionēties no 50 gadiem.
Kas attiecas uz karmu, jā uzskata, ka tā ir streļķu vaina, bet es gan domāju, ka saknes ir dziļākas, bet mēs vēsturiski par Latvijas teritoriju neko daudz nezinām (mazizpētīta, vēl ņemot vērā uguns kultu, sadedzināts). Kaut vai ģenētiski Latvijas austrumiem atšķiras haplogrupa no Latvijas rietumu iedzīvotājiem. Neesam viens etnoss, bet esam vienā teritorijā. Domāju, ka austrumos mītošie ziemeļbalti pat ļoti garīgumā atšķiras no rietumiem, un labi, ka tur viss auaudzis, un svētvietas dus mierā. Viss ir līdz laikam, kad pienāks tas brīdis, tad austrumi modīsies, galu galā revolūcijas nāca no tās puses, nevis no Latvijas rietumiem.Un par cik te daudz pārdzimuši no citām kultūrām un pēdējā laikā pārdzimst no Irākas un Afganistānas, tad karmiski maksāsim ilgi.
Latvijas lielākā karmiskā nasta ir Afganistāna. Tur tiešām tāds paradokss, ka 80. gados mūsu mirušie jaunekļi pārdzima Afganistānā, bet turienieši Latvijā, un tagad atkal cīnās, tikai mainītas frontes puses. Tur patiešām brālis pret brāli vai māsu cīnās. Latvijas traģēdija.
Latvieši izdzīvos, un pavisam drīz atgriezīsies mājās aizbraukušie, jo viena iespēja pirms iznīkšanas viņiem tiks dota, ja gribēs izmantot- izmantos, ja nē, lai iet bojā, mums genofonda pietiek.

Atbildēt

www

10.06.2011. 12:53

Piekrītu raksta idejām - arī es pati uzskatu, ka ekonomiskās krīzes cēlonis ir garīgo vērtību krīze! Patiesībā, tās idejas ir sen zināmas jebkurai normāli attīstītai valstij un domājošiem prātiem.
Tikai tās valstis ir stipras, krās, pirmkārt, rūpējās par mazākaizsagrātajiem - valstīs, krās nav bērnunamu, ir labi sociālie apstākļi veciem cilvēkiem, invalīdiem, vientuļajām mātēm utt...
Labs piemērs ir Japāna, bet, latviešiem to nesaprast..., latvietis pat nesaprot to, ka PATS parakstījis nāvesspriedumu savai nācijai - man pat šķiet, ka tas process nu jau ir neatgriezenisks..., un kāpēc gan nē? Uz šīs planētas vēsturiski ik pa laikam izmirst kāda tauta un kāpēc lai tie nebūtu latvieši??? Manuprāt, nav neviena iemesla, lai tā nenotiktu!!! Diemžēl...

Atbildēt

Antonovs

10.06.2011. 11:16

Es par SAAB! :)

Atbildēt

jibiorio

10.06.2011. 10:53

- Latvijā ir 18.augstākais alkohola patēriņš ES;

TĀ NAV MŪSU VIETA!!!

Atbildēt

paijai

10.06.2011. 10:00

Vienkārši pārmaiņas pēc, ziniet.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Edge

10.06.2011. 09:27

''Sabiedrību ir pārņēmusi nevaldāma tieksme pēc materiāliem labumiem un baudām. '' -
- Rietumu demokrātijas labumu noliedzējiem nav vietas 'pietiek.com'?!
Ja ne dzīšanās pēc moderno rietumu vērtībām, tad vēl šodien latviešiem būtu jāceļ padomju komunisms - t.i., jāstrādā kolchozu laukos, slimnīcās, skolās, bibliotēkās, rūpnīcās.
Cerams, ka partija V beidzot pieliks galu visam atlikušajam padomju mantojuma - un privatizācija tiks atdoti netikai atlikušie uzņēmumi, bet arī kultūras nozare?

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.06.2011. 08:46

«Lai ko dzērājs neuzkostu, vems viņš vienmēr rosolu.» Ar šitiem spiristiķiem ir tāpat. Mēģināju lasīt šo vēlreiz — gandrīz jāpiekrīt pārējiem komentētājiem: šo vēmekli vajag dzēst ārā!

Atbildēt

hmm

[R] 10.06.2011. 08:36

Netērēšu laiku apcerējumā minēto muļķību, absurdu un pretrunu analīzei. Vien atļaušos izteikt cerību, ka šis ir pirmais un pēdējais sektantu uznāciens portālā Pietiek!

Atbildēt

vilītis

10.06.2011. 08:35

izskatās, ka autoriem vēlams saskaņot ar paiju savus darbus,viņa kā sargsunīts norīta līdz vakaram tup pietiek, uzmana gandrīz vai katru rakstu. ( šķiet slēpjas arī aiz citiem nikiem).

Atbildēt

kaķa smiekli

10.06.2011. 08:28

viss vienā kaudzē. Pēdēja rindkopa vispār bezsakarā.

Atbildēt

Lita

10.06.2011. 07:56

KO DARĪT TĀLĀK?

Nu turpināsim dziedāt, būsim īsta kalpu tauta, kritizēsim Ameriku, kritizēsim tos, kuriem ir ambīcijas, kam mums vajadzīgi materiālie labumi. Nevajag, jo nauda ir slikta... Lai dzīvo pelēcība!

P.S. atdzīstos, ka rakstu līdz galam neizlasīju...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.06.2011. 07:38

Jau pats pirmais raksta teikums ir absolūti meli — salīdzinājumā ar šo kampara stostīšanās par deklarāciju ir gudrības kalngals:

« Senās austrumu filozofijas māca, ka jebkuras fiziskas darbības, rīcības, notikuma izpausmes cēloņi ir meklējami augstākajos plānos – astrālajā, mentālajā, kauzālajā utt. »

Atbildēt

paija

10.06.2011. 07:28

Pietiek sak parpublicet numerologu, astrologu Ozoliņu lai gan interesenti to var lasīt astrologu portalos. Vai drīz nesaksiet publicet burvju,pareģu, ekstrasensu reklāmrakstus ?

Atbildēt

paija

10.06.2011. 07:17

šadi raksti gan vairak piestāvētu- emisterijā, zintniekā. Manuprat tadi karmu, čakru un maģijas un Aivanhova popularizētaji ir vieni no tautas apstulbinatājiem,nezinu rikai vai paši arī apstulbināti vai pelna ar to naudiņu . Pilni plaukti ar tādām grāmatām , bet normalu popularzinatnisku gramatu nav

Atbildēt

zj

10.06.2011. 06:49

Filozofiskās domiņas jau pareizas, tikai daži jautājumi:
1.kā demontēt 20 gadu garumā izveidoto monstru, kurā visi valdošie cieši saistīti ar dzelžainu finansiālu, pat eksistenciālu atkarību, un nodrošināti ar starptautisku atbalstu.
2.kas to iniciēs un kas to darīs.
3.kur tam ņemt līdzekļus.
Diemžēl šis process vēsturē parasti ir bijis diezgan nežēlīgs, ar sirds jušanu vien tur būs grūti ko padarīt.

Atbildēt

Jānis

10.06.2011. 06:33

Lasot rakstu izjutu pamatīgu garīgo ideju karuseli: no hinduisma līdz New Age. Pilnīgi nelabi sametās ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...