Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Gribas padalīties ar savu skatījumu un komentāriem par kādu pasākumu, kas risinājās 2013.gada 17.janvārī. Sen gaidītais notikums no Reformu partijas puses nu ir noslēdzies. Reformu partijas Rīgas nodaļas atkārtotajā kopsapulcē par Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāti izvirzīja Rīgas nodaļas valdes ieteikto nodaļas vadītāju Ingu Antāni.

Publiskajā telpā lasot izvirzītās mēra kanditātes pirmās intervijas, komentārus (http://www.delfi.lv/news/national/riga/reformu-partija-beidzot-izskiras-par-rigas-mera-amata-kandidatiem.d?id=42980944, gribas uzdot vienu vienīgu jautājumu - varbūt pareizāk būtu sākt ar akūto problēmu risināšanu un sakārtošanu partijas un nodaļas iekšienē un tikai pēc tam skatīties uz augstākiem plauktiem un amatiem, piemēram:

1) Kā Rīgas nodaļas vadītājai nodrošināt esošo nodaļas biedru (kas šobrīd pārsniedz 700 cilvēkus) interesi ierasties un piedalīties nodaļas biedru kopsapulcēs, kurās pēc būtības tiktu apspriesti daudzi svarīgi jautājumi un pieņemti lēmumi, lai nebūtu jārīko atkārtotas kopsapulces.

2) Vai nodaļas vadība ir aizdomājusies par to, kāpēc sākotnējā kopsapulcē ieradās tikai daži desmiti biedru? Pēc visām publiskajā telpā izskanējušajām ziņām secinājums ir tikai viens - parastais ierindas biedrs vienkārši vairs netic, ka viņa balss un ieteikumi tiks ņemti vērā, jo visu šajā organizācijā jau nosaka un nolemj daži cilvēki partijas vadībā.

3) Korektu un leģitīmu nodaļas kopsapulču norisi un lēmumu
pieņemšanu.

Būtībā iepriekš izskanējušie jautājumi neradās vienkārši tāpat vien. 17.janvāra vakarā notika partijas Rīgas nodaļas atkārtotā kopsapulce. Viss jau būtu skaisti, ja vien nepārsteigtu klaji ciniskā rīcība no partijas vadošo personu puses sapulces norises laikā. Turpinājumā neliels ieskats tajā, kā viss notika.

Pašā kopsapulces sākumā pēc nodaļas biedra ierosinājuma partijas izpilddirektors I.Valdovskis nodaļas biedriem lūdz balsot par sapulces darba kārtības maiņu.

Kad 90% no zālē esošajiem nodaļas biedriem ir pateikuši „par” un tas viss jau ir saskaitīts, izpilddirektors pēkšņi izdomā, ka darba kārtība
nevar tikt mainīta.

Pēc šī izpilddirektora paziņojuma tiek prasīts 5 (piecu) minūšu pārtraukums, kurš tā arī nenotiek.

Un tad sākas interesantākais, kājās lec nesen Saeimas frakcijas vadītāja amatā apstiprinātais V.Dombrovskis un partijas vadībai pietuvinātie juristi, kuri visi kā viens apgalvo, ka nodaļas biedri nelikumīgi grib mainīt sapulces darba kārtību, un sākās intensīva normatīvo aktu, kurus biedri tagad pārkāpj, meklēšana juristu viedtālruņos.

Interesanti, bet ne jau nodaļas biedri sākumā rosināja darba kārtības maiņu. Tas bija partijas izpilddirektors. Izskatās, ka partijas spicē nebija saskaņots rīcības plāns pirms kopsapulces un labā roka nezina, ko darīs

Savu darvas karotes devu katlā nekautrējās ieliet arī partijas vadītājs V.Zatlers, kurš atnākušajiem nodaļas biedriem vienkārši pateica: „Ja gribam būt vienoti, nav ko skaldīt matus.” Izklausās no sērijas - jūs jau varat šeit atnākt parunāties, mēs tāpat izlemsim, kā vajag mums. Kur paliek demokrātija, biedru tiesības un viss pārējais?

Pēc tam, kad partijas spice un tai pietuvinātie biedri bija izteikušies, jautājums par darba kārtības maiņu un vispār par darba kārtības apstiprināšanu (balsošana) netiek izskatīts (nenotiek), un partijas izpilddirektors I.Valdovskis vēsā mierā informē atnākušos nodaļas biedrus, ka sākam izskatīt nākošo darba kārtības punktu.

Tas viss liktos ļoti smieklīgi, ja nebūtu tik skumīgi tiem aptuveni 100 nodaļas biedriem, kuri šoreiz bija atnākuši uz šo kopsapulci, lai pildītu savu biedra pienākumu un izmantotu savas biedra tiesības, piedaloties būtisku jautājumu izskatīšanā un lēmumu pieņemšanā. Tā visa vietā šie cilvēki saņēma kārtīgu cinisma devu no Partijas vadības puses.

Piebildīšu, ka darba kārtību kolēģi vēlējās papildināt ar balsojumu par Rīgas mēra amata kandidātu, kuru vēl gan nav apstiprinājusi partijas valde... Lieki piebilst, ka tas viss notika TV kameru un preses pārstāvju klātbūtnē!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...