Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kas ir Elīna Pinto un kāpēc tieši viņa tika izvirzīta uz Pprezidenta amatu? Kas aiz tā stāv, kuru sakari viņu izvirzīja kā iespējami uzticamu cilvēku? Vai tas tiešām ir „zirdziņš”, lai tiktu uz Eiroparlamenta vēlēšanām, kā diskusijā to pajautāja Elīnai Pinto!? Vai viņas vecumā nav daudz tādu jaunu cilvēku un pat spējīgāku, kas varētu ieņemt šo amatu?

Viņa ir dzimusi 1981.gadā, tieši kā mana vecākā meita, kurai arī ir divas augstākās izglītības (bakalauri), kā arī vēl maģistrs tiesību zinātnēs LU, bet man nav bijusi iespēja aizsūtīt viņu strādāt uz Eiropas institūcijām, jo pret mani mobingoja un bosingoja tiesu sistēmā un līdz ar to represijas bija arī pret manu meitu, virzot pret viņu kriminālprocesu, pazemojot un bojājot dzīvi pa tiesām 4 gadus, un process tik un tā bija jāizbeidz, jo bija SAFABRICĒTS! Latvijas valstī liela daļa pie varas esošo ir ļoti nežēlīgi pret cilvēkiem!

Man un daudziem citiem cilvēkiem nav bijusi tāda vara kā Elīnas Pinto tēvam, bijušajam Augstākās tiesas (AT) krimināllietu tiesnesim Pēterim Dzalbem (attēlā), kurš, iespējams, izmantoja savus sakarus, lai aizsūtītu meitu uz ES institūcijām! Starp citu, iespējams, arī uz tām, kurās pēc tam ar sūdzībām griezās mūsu cilvēki par Pētera Dzalbes krimināllietās taisītiem spriedumiem.

P.Dzalbe kļuva par tiesnesi padomju laikos, bet es 1995.gadā, tādēļ es P.Dzalbi pieskaitu pie kolaborantiem, kuri veica represijas pret cilvēkiem un arī pret mani kā kolēģi, jo nebiju „paklausīga”. Tā tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā no tribīnes par mani teica bijušais AT tiesnesis kolaborants Gunārs Aigars, ka „galvenais ir paklausība”, jo kā pirmo (pašu dumjāko) bija mani speciāli izgāzis tiesnešu kvalifikācijas novērtēšanā, atsakot uzrakstīt pat motivētu lēmumu, LAI LIEGTU MAN KARJERAS IZAUGSMI. G.Aigars teica: „Motivēta lēmuma nebūs.” Tāda, lūk, patvaļa tiesu sistēmā! Un pēc tam mediji sarakstīja melus!

 AT tiesneši izlēma, ka viņu padomju laika juridiskā izglītība jāpielīdzina maģistra grādam, lai „veciem kungiem un dāmām” nav jāstudē cilvēktiesības, bet es papildus 2003.gadā pabeidzu maģistrantūru LU (lai gan arī bija tā pati izglītība kā AT tiesnešiem, kas uzsākta padomju laikā), uzrakstot maģistra darbu par sacīkstes tiesvedību un tiesībām uz taisnīgu tiesu kriminālprocesā.

Ar to es beidzu skatīt krimināllietas, jo tajās nav iespējams panākt taisnīgumu, īpaši pēc jaunā kriminālprocesa pieņemšanas ir iespējams manipulēt, tās tiek pakārtotas interesēm, bez sapratnes un bez profesionalitātes izmeklētas un virzītas, kā vajag, ko varu pierādīt, nosaucot faktus. Pēc tam, skatot tikai civillietas, konstatēju, ka arī aiz tām stāv liela nauda un ietekme, kur tiesiskums ir mazākumā, tāpēc arī tur mana izpaušanās bija neērta AUGŠU noteiktām nostādnēm un pieprasījumam spriest tiesu, kā noteikts, nevis objektīvi un pēc principiem, kas noteikti LR Satversmē, un starptautiskajām cilvēktiesību normām.

Faktiski mums „lika” pazemot un iznīcināt cilvēku, VALSTS VĀRDĀ taisot spriedumus, pataisīt cilvēku par nabagu bez pietiekama juridiska pamatojuma, līdz viņš spiests pamest savu zemi un valsti. Vai pēc šādām represijām pret cilvēkiem var prasīt no viņiem lojalitāti valstij, kad tiesiskais nihilisms dominē visās jomās!?

 Teic, ka bērni nav atbildīgi par savu vecāku grēkiem, bet mani bērni un ģimene arī cieta no Elīnas Pinto tēva Pētera Dzalbes rīcības un tiesiskā nihilisma. Domāju, ka Elīna Pinto ir „uzsūkusi” savas ģimenes „vērtības” un runas par cilvēktiesībām un vērtībām ir tukši vārdi. Mani uztrauc tas, ka E.Pinto liek uzsvaru uz cilvēktiesībām, kuras esmu studējusi padziļināti un cīnījusies par tām tiesu sistēmā un lietās par cilvēkiem daudzus gadus, bet viņas tēvs Pēteris Dzalbe tās atklāti rupji pārkāpa.

Par to, ka biju progresīva un vēlējos mainīt degradējošos tiesu sistēmu, runāju atklāti par tās problēmām un lēmu neatkarīgi no spiediena, mani represēja tādi kolaboranti kā Pēteris Dzalbe un citi iesēdējušies amatos, kurus varenus un neaizskaramus dara viņu „krēsls”. P.Dzalbe bija ilgus gadus Tiesnešu disciplinārkolēgijas priekšsēdētājs. Pret mani safabricēja disciplinārlietas un sodīja bez jebkādas iedziļināšanās, jo tā tika pasūtīts, bet mediji bija viņu pusē un liedza man pierādīt visu pēc būtības.

Pēc kārtējās tādas disciplinārsēdes es raudāju Vērmaņdārzā un nespēju aiziet uz savas meitas izlaidumu LU. Man četrreiz liedza karjeru, pat neliekot manus iesniegumus uz Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas sēdi izvērtēšanai, jo baidījās, ka tikšu uz augšu, jo es nebiju savējo pulciņā. Arī par to ir gara vēsture. Četrus gadus tiesājos pret Tieslietu ministriju, par ko mediji klusēja, pēc tam iesniedzu ECT, kur manu sūdzību reģistrēja, bet beigās Lielā komiteja ar Egilu Levitu sastāvā to atteica tālāk virzīt.

E.Levits nebija tiesīgs par mani lemt, jo pirms tam bija mani konsultējis pirms kāda semināra, un tas nav ētiski un tiesiski. Domāju, ka viņš citus ECT tiesnešus maldināja, jo tas bija skandāls – tiesnesis pret Tieslietu ministriju un Latvijas valsti!

Uzskatu, ka ES institūcijās savējie tiek kā „sijājošs mūris”, tādēļ tiesiskais nihilisms zeļ un plaukst, un plauks arī turpmāk, jo līdz šim pie varas tiek savējie, nevis gudri cilvēki, kas respektē cilvēktiesības, par kurām skandina. Sokrāts ir teicis apmēram tā - ja cilvēks dara ļaunu, viņš nesaprot, ko dara, tas nozīmē, ka ir muļķis.

Esmu rakstījusi AT, Tiesībsargam, prezidentam, griezusies ECT par mobingu un bosingu tiesu varā utt., bet izmaiņu nav, jo TAS joprojām notiek, tikai slēptākā un rafinētākā veidā (totalitāra režīma iezīmes, kas jau izlec uz āru)! Par to var uzrakstīt veselu grāmatu!

Mani atcēla no amata, un uz Juridisko komisiju pat atnāca trīs tādi „smagsvari” kā AT Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs Pēteris Dzalbe, AT Administratīvo lietu kolēģijas tiesnesis Andris Guļāns un Liepājas tiesas priekšsēdētājs Ilgvars Jaunģelže, lai ietekmētu politiķus! Tādi juristi kā tagadējā tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere, juriste Solvita Āboltiņa smīnēja un „skatījās griestos”, arī juristam Andrejam Judinam nebija jautājumu utt., bet mani ļoti pazemoja visas valsts priekšā un atcēla no amata, kā arī maldināja deputātus. Redziet, cik bīstama es biju VIŅU radītai sistēmai, kura pastāvēja un pastāvēs! Un kurš prezidents to gribēs mainīt, ja pats ir no visa tā atkarīgs?

Tikai reizēm kāda kliedzoša slepkavība saduļķo šo „pīļu dīķi”, bet sistēmās viss turpinās, un „karavāna iet tālāk”, un paliek vēl sliktāk, jo pie varas ir cilvēki ar vājām zināšanām, t.sk. cilvēktiesību jautājumos, un kas meklē tikai savu labumu. Tauta ir sašķelta, un varai nospļauties par cilvēku kā vērtību, tāpēc jau daudzi aizbrauc! No manas aktīvās darbības smagi cieta un tika pazemota arī mana ģimene, tika sagrauta veselība utt. Vai Elīna Pinto ar savu retoriku vai kāds cits prezidents ir spējīgs to labot un vērst par labu, vai Latvijā vispār ir iespējams tiesiskums? Kas pārskatīs daudziem cilvēkiem, t.sk. man, radītās ciešanas valsts vārdā nodarīto represiju rezultātā?

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...