Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mr Excel

27.01.2013. 08:18

Ievērībai: Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt savu dept visām ieinteresētajām Clint vajadzētu iesniegt savu pieteikumu uz mūsu uzņēmuma e-pasta starpniecību [email protected]

Atbildēt

sinis

27.03.2012. 01:51

ko jus gribat ja prezidents bijusais bankieris

Atbildēt

Dace

30.01.2012. 08:54

Kangaru saeima jau spēj pieņemt tikai kangaru cienīgus lēmumus!

Atbildēt

Haraldam

27.01.2012. 19:12

Tava banka nopirka nekam nederīgas akcijas ASV un tāpēc policistiem nogrieza algas, lai glābtu tavu naudu. Cūka tu esi, Harald! Dēļ tevis policistu bērni cieš badu.

Atbildēt

Haraldam

27.01.2012. 08:50

Policisti atdeva vairāk kā pusi savas algas, lai izglābtu alkatīgo banku (kurai tu aizdevi savu naudu) no bankrota.

Atbildēt

Jānis

27.01.2012. 08:44

Ja šobrīd visādi kaktu kantori terorizē cilvēkus ar mistiskām piedziņām un draudiem, bez tiesiska pamata, tad pēc šāda likuma pieņemšanas, šī vajāšana kļūs likumīga un no izmisušā cilvēka varēs piedzīt arī mistiskus piedziņas izdevumus, cik nu piedzinēju iztēle atļaus. Parādu atgūšanas bizness varēs plaukt un zelt, ja tikai paliks cilvēki, kurus ar šā likuma palīdzību terorizēt.

Atbildēt

Haralds

27.01.2012. 08:22

Esmu aizdevis bankai savu naudu. Banka šo naudu aizdeva policistiem ka kredītu. Tagad policisti mani grib aplaupīt un neatdot laikus kredītu bankai. Kur tad šie policisti bija, ka ņēma kredītu? Daudzi brauc ar dārgām mašīnām. Brauca ceļojumos uz siltam zemēm. Bet vispirms vajadzēja domāt par sekām. Ja. valdība arī vainojama, ka nespēja apturēt lielo apetīti. Bet kāpēc no tā jācieš tiem, kas ielika bankā savu naudu?
Arī likumprojekts nav izlasīts, bet muldēšana liela. Un visbeidzot - nav jau tik daudz to policistu, kas tik tiešām cieš no bankas patvaļas.

Atbildēt

jautrais

26.01.2012. 14:46

Duducis nav izlasījis ne rakstu, ne likumprojektu, bet noliek autoru.
Atkārtošu īpaši neattapīgiem dudučiem, ka stāsts ir par finanšu sektora glābšanu, samazinot strādājošiem algas par 50%, padarot tos par nespējīgiem pildīt jebkādas saistības, un paldies vietā šiem cilvēkiem vēl tiek radīti apstākļi, lai var piedzīt bieži vien neesošus parādus bez tiesas nolēmuma un iespējas sevi aizstāvēt, atņemot vēl atlikušos niecīgos ienākumus.

Atbildēt

Duducis

26.01.2012. 07:52

Zināšanai! Es pelnu naudu sabiedrībai ar to, ka strādāju mājās, jo audzinu savus bērnus par krietniem sabiedrības locekļiem, kuri vieglprātīgi nelietos pakalpojumus un pēc tam par tiem nesamaksās. Un uzskatīs, ka tas ir normāli. Es ceru, ka izaudzināšu savus bērnus par atbildīgiem sabiedr

Atbildēt

Kārlis Pēteris>Pietiek

25.01.2012. 17:45

Diemžēl man nav saglabājušies kontakti. Ar minēto gadījumu sastapos, kad vēlējos īrēt dzīvoki.

Atbildēt

kredītņēmējam

25.01.2012. 17:30

Likumprojektā gan ir rakstīts savādāk- sadarbība ar izspiedējiem ir obligāta.
Faktiski tiek atļauts viss, ko šie izspiedēji nelikumīgi dara līdz šim, bet jau likumā iestrādāts, ka tev būs jāmaksā par viņu rakstītajām vēstulēm.

Atbildēt

kredītņēmējs

25.01.2012. 17:27

Parāda atgūšanas likums var tikt piemērots tikai brīvprātīgi, respektīvi, kreditoram pirms parādsaistību nodošanas parādu atgūšanas pakalpojumu sniedzējam ir jāsaņem parādnieka rakstveida piekrišana.

Atbildēt

Aleksandrs

25.01.2012. 15:34

Civillikuma 1732.pantā noteikts, ka saistību tiesības, tāpat kā visas privāttiesības, aizsargājamas tikai tiesas ceļā; tādēļ neviens nedrīkst meklēt savas tiesības patvaļīgi un vardarbīgi.
Tikai tiesas ceļā!!!

Atbildēt

duducim

25.01.2012. 15:30

Var jau saprast vēlmi labi nopelnīt, legalizējot parādu atgūšanu bez tiesas (izspiešanu, reizēm novedot parādnieku līdz pašnāvībai), bet varbūt tomēr pameklē kādu godīgāku nodarbi un sāc pelnīt naudu ar darbu, kas nes sabiedrībai labumu.

Atbildēt

duducis

25.01.2012. 13:59

God. Agri!
Vai nu Jūs esat diletants, kas skaļi bauro, vai nu Jūs esat apzināts falsifikators, lai attaisnotu savu atrašanos šajā amatā. Gan vienādi, gan otrādi - muļķibas slavinājums.
Kāds sakars ar nenomaksātiem telefona rēķiniem un nepaēdušiem bērniem?
Protama lieta, ka katrs cīsiņš grib būt desa. Un-jo mazāks cīsiņš, jo lielāka desa grib būt. Vai ne tā, Agra kungs?

Atbildēt

Agris

25.01.2012. 09:47

Anonīmais Duduci un Jons B., jūsu aizstāvības komentāros likumam, kas ir klajā pretrunā ar civiltiesību pamatprincipiem, neatrodu atbildes uz arodbiedrības izvirzītajiem jautājumiem.
Nevajag uzdot vēlamo par esošo un maldināt cilvēkus, ka pašnāvība ir labākā izeja un risinājums visās dzīves situācijās.

Atbildēt

Jons B.

24.01.2012. 15:35

Agri sūna un lato lapsa!
Pirms publicējiet šādas blēņas, pacentieties izlasīt likuma projektu un atšķirt bezstrīdus nesamaksāto rēķinu iekasēšanas procedūru, kur parādniekiem ir neadekvātas lielas tiesības ,no tiesu izpildītājiem.Viss šis likums ir tikai priekš patērētājiem un parādniekiem.
Izmantot pakalpojumus, nopirt preces un par to nemaksāt ir baigi Cool! Vai ne?

Atbildēt

Duducis

24.01.2012. 15:26

Cienījamie Policijas Arodbiedrībnieki!
Esiet tik laipni, paceliet savas pakaļas un izlasiet šo likumu, kura gars un burts aizsargā kredītņēmēju intereses. Tur tiek stingri regulēts, ko drīkst un ko nedrīkst darīt parādu [piedzinēji. Diletantisks raksts, ar meliem un puspatiesībām. Likums netop steigā, un citi apzināta falsifikācija te dveš no katras rindkopas.
Lapsas kungs!
Bišku filtrējiet un nejauciet ar tiesu izpildītājiem.
Užas!
b

Atbildēt

Kārlim Pēterim

24.01.2012. 04:42

Varbūt varat mums par šo gadījumu pastāstīt ko sīkāk?
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

haralds

[R] 23.01.2012. 19:47

remember the 5th of november!

Atbildēt

Kārlis Pēteris

23.01.2012. 16:38

Fašistiska bandītbanku valsts. Banku lobija spiediens uz likumdevēju ir jāvērtē kā sabiedriski bīstams uzbrukums valstij, tautai un demokrātijai.

Atbildēt

Kārlis Pēteris

23.01.2012. 16:36

inu gadījumu, kad viena bandītu banka no 1000 latu kredīta gada laikā uztaisīja 22000 parādu, neskatoties uz to, ka kredīta ņēmējs bija miris mēnesi pēc kredīta paņemšanas. Viņa māte pensionāre un nepilngadīgais dēls nezinot bandītu likumus, pieņēma mantojumu. Beigu galā sanāca, ka piedziņu vērsa ne tikai pret mirušā kredītņēmēja dzīvokli, bet arī pret mātes mazo mājeli, atstājot dēlu pliku uz ielas.

Atbildēt

>>hmm

23.01.2012. 16:31

Valdība atņēma pusi algas, bet pusi parāda uz sevi gan negrib uzņemties, par to ir runa.

Atbildēt

Timurs

23.01.2012. 15:31

Tā vien izskatās, ka policisti vienīgie cīnās par savu izdzīvošanu. Kāpēc skolotāji, mediķi un pārējie nepievienojas policistiem viņu prasībās?

Atbildēt

policists

23.01.2012. 15:16

Paldies, arodbiedrībai!
To banku nekaunībai nav gala- aizņēmos 1000 Ls, atdevis jau esmu 1800 Ls, bet viņi grib vēl 3000 Ls.
Un manu algu atņēma, lai šitos augļotājus glābtu!

Atbildēt

stalins

23.01.2012. 14:49

Uzskatu ,ka sabiedriibai kopumaa ir jaacenshas paliidzeet LR policijas darbiniekiem.Ar krediitiem daudzi iekrita,tai skaitaa iestaadees.Uzskatu ,ka virkne LR policistu atrodas pazemojoshaa situaacijaa un situaaciju vajag labot.

Atbildēt

jautrais

23.01.2012. 13:05

hmm un A..kju.. divi banku sētas krancīši, kas strādā netā par vēdera tiesu..

Atbildēt

jautrais

23.01.2012. 12:58

.... interesanti, kam tiek "taisīts" likums..likuma inicātors Komercbanku asociācija ar politisku inciātoru palīdzību..Kampariņš..kā domājiet ir parādā bankai vai nav..visas bankas aiz dīķa.. parādus nepiedzen ,ja Tev nav darba..pie mums otrādi..ja nav darba novelk vēl ādu pār acīm..

Atbildēt

hmm

[R] 23.01.2012. 11:20

Vispirms bija "tiesības" sagrābties parādus, tagad izgudrojuši "tiesības" tos neatdot! :D

Un nav ko slēpties aiz bērnu mugurām! Tā nu tas dabā ir iekārtots, ka debilu vecāku bērniem nekad dzīve nav bijusi salda.

Atbildēt

AQ

23.01.2012. 11:03

Bet, vai tad tas policijas darbonītis nezināja un nesaprata kadu noziedzīgu režīmu viņs aizstāvēja visu laiku, kādus noziedzīgus likumus izpildīja ? ! Zinaja, bet darīja !!! ja, nezināja un nesaprata, tad jau tā ir profesiponala diagnoze-latvinus policistus debilosss !!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...