Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pārdomas par imigrāciju

Artūrs Silanžs
28.09.2015.
Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbrivotajs

09.10.2015. 08:12

Migrants kurs atbalsta klaidonibu, ikviena teritorija sacupojas ar 5 kolonnu un klust okupants civillais. Militaros okupantus krievu Latvija ari ar prieku ir uznemusi Pilsonos. Nu riktiga Laimes zeme ir jaunlatvija ar stastu istu par laimi. Krievu okupanti ikdiena brec par pretigajiem latviesiem, bet uz savu Laimes zemi krieviju nemaz netaisas cela, bet sapno tik ka uz uzdzivi aizbraukt Vacu tautai uz kakla vai Anglu.

Atbildēt

30.09.2015. 07:16

»

žurka

Diemžēl mūsu varturi nav spējīgi saprast to,ko raksta autors runā,jo viņiem galvenais ir iztapt Eiropas bagātajiem kungiem,iztapt amerikas briļļainajiem onkuļiem,mūsu varturi necenšas pat domāt stratēģiski uz nākotnisakarā ar šo ''bēgļu''iepludināšanu savā valstī.Uz to man gribas atbildēt-ka mēs paši...


http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/pasvaldibas/item/27227-beglu-del-muceniekos-plano-buvet-multifunkcionalo-centru-un-uzfrisinat-stadionu

Apriņķis.lv 29. septembris, 14:39
Bēgļu vajadzībām Ropažu novada Mucenieku ciemā iecerēts būvēt multifunkcionālo centru, kurā patvēruma meklētājiem būtu pieejama interešu izglītība un dažādi sociālie pakalpojumi. Tāpat plānota Mucenieku ciema sporta un atpūtas vides labiekārtošana, tostarp sporta stadiona rekonstrukcija.

Kāpēc jāvaimanā par to, no ka izbēgt nevaram? Rakstiet projektus un par ES naudu māciet bēgļiem tajos Muceniekos vācu valodu, lai ātrāk dodas uz Vāciju – savu patieso galamērķi? Lembergs solīja naudu biļetēm – tiešām „viš i labs cilēks’! Viņi tāpat neko citu Latvijā nedarīs un negrasās darīt.

Atbildēt

Udo Ulbergs

30.09.2015. 06:59

Autora viedoklis balstās uz to, kas ir latviešu pats lielākais trūkums. Latviešu pats lielākais trūkums ir pašcieņas trūkums. Var pieciest ģenētiski sakņoto intelektuālo neattīstību (stulbumu), var pieciest inteliģences trūkumu. Var pieciest vēl kādu trūkumu. Taču nav pieciešams pašcieņas trūkums, ap kuru koncentrējas tautas morālais satvars. Pašcieņas trūkumu tūlīt konstatē citi. Krievi, vācieši konstatēja agrāk. Tagad konstatē amerikāņi, skandināvi un citi rietumeiropieši. Staļins teica, ka latviešus var uzpirkt vai iebiedēt. Tas tika teikts sakarā ar pašcieņas trūkumu. Livonijas vācieši (A.Rozenbergs) redzēja igauņu pašcieņu, redzēja latviešu pašcieņas trūkumu, tāpēc nolēma latviešus iznīcināt kā nevērtīgu tautu. Migrācijas politika tautai bez pašcieņas var būt tikai nelietīgs un dumjš murgs. Latvieši paši sevi iedzen izzušanā uz etniskās kartes. Aizstāvēsies pret migrāciju tikai tautas ar augstu pašcieņu. Latvieši neaizstāvēsies un jau tagad ar stulbas tautas entuziasmu paceļ tostu par migrācijas uzplaukumu. Nožēlojami tārpi.

Atbildēt

Oksīds

30.09.2015. 05:54

Tā nav pareizi runāts: Atbildu – tāpēc, ka patiesībā neviens to pietiekami nopietni nav mēģinājis. Musulmaņi tika nopietni integrēti Lielbritānijā, ASV, PSRS. Pareizi nav runāts arī par latviešiem un viņu gribu integrēt. Latvieši ir nekur nederīgi naudas kāri mežoņi, kuri nav spējīgi pelnīt, bet var tikai kaut ko nozagt. Autors var paskatīties to valdības plānu, kurā ir redzama latviešu kapitālā nekur nederība.

Atbildēt

žurka

30.09.2015. 01:00

Diemžēl mūsu varturi nav spējīgi saprast to,ko raksta autors runā,jo viņiem galvenais ir iztapt Eiropas bagātajiem kungiem,iztapt amerikas briļļainajiem onkuļiem,mūsu varturi necenšas pat domāt stratēģiski uz nākotnisakarā ar šo ''bēgļu''iepludināšanu savā valstī.Uz to man gribas atbildēt-ka mēs paši esam izvēlējušies savus deputātus,savu valdību pēdējās un arī iepriekšējās vēlēšanās un viņi izrīkojas tikai savās interesēs,lai izskatītos ''labiņi''aizjūru onkuļiem,tas ir mans izpratnes viedoklis,ne savādāk.

Atbildēt

RP

29.09.2015. 18:14

Hā, mūsu varas pārstāvji ir piemirsuši par dienvidnieku temperamentu!Iznesīs Saeimas durvis ar visām eņģēm! Šos nu nekādi nesalīdzināsiet ar padevīgajiem latviešiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

29.09.2015. 15:18

Reti saprātīgs viedoklis. Ja to vajadzētu papildināt, tad nāktos minēt par 1) transcendentālo (demogrāfisko pāreju, pret kuru ik viens ir bezspēcīgs), 2) laimes meklētāji uz citu rēķina XX gs. otrajā pusē tradicionāli ir attiecīgā etnosa atkritumi, 3) laimi meklē veselas ģimenes (sievas, bērni, vecāki), 4) labi ir zināms, ka ļoti nabadzīgā Latvija laimes meklētājus pilnīgi neinteresē (ja vēl šeit būs niecīgāki pabalsti nekā Vakareiropā).

Atbildēt

aaa

29.09.2015. 14:40

tieši tā:humānismu un toleranci miskastē.

Atbildēt

piekrītu, ka

29.09.2015. 14:34

rietumu mietpilsoņi pārsvarā ir mīksti tefteļi, fiziski neattīstīti, bārdaini hipsteri vai skolu nepabeiguši oligofrēni, bet normālu vīriešu ir mazākums un tie ir katrs par sevi. Perspektīva nav pārak rožaina.

Atbildēt

derdz

29.09.2015. 14:12

urra, LV 0 - 11 ES :(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...