Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:46


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

neteikšu!!!

14.05.2011. 07:19

Nu par šādām padarīšanām manuprāt nevar parakstīties cilvēki ,kuri ir nopelnījuši godīgi pensijas,lai tās nogrieztu ,jo vajadzīgs redz bērnu pabalst---mēs bērnu audzinājām -mums neko nemaksāja,jā esmu par to ,lai maksātu tiem ,kuri ir nopelnījuši ar saviem nodokļiem un nemaksāt tiem ,kuri nav strādājuši nevienu minūti---nemaksāt ne kapeiku ,,bet par iet parakstīties ---nevar būt nekāda runa---tas būtu ---piecūkot akā---no kurienes būs jādzer!!!!!

Atbildēt

Čiepa to nuja

14.05.2011. 06:09

Lielākā daļa šo pabalstu nav pārdomāti un faktiski nenodrošina to piešķiršanas idejisko mērķi- nodrošināt pietiekamu dzīves līmeni ģimenēm, kas izvēlējušās veidot kuplas ģimenes. Ģimenēm ar maziem ienākumiem šis pabalsts ir niecīgs, toties ar lieliem ienākumiem tas saglabā augstu komforta līmeni, kas gan nebūtu pabalstu mērķis. Tāds līmenis jānodrošina no saviem lielajiem ienākumiem. Valdības risinājums ir ļoti primitīvs, bet opozīcija rīkojas tik pat primitīvi. Tāda nu ir mūsu politiķu spēja. Kas gan būtu jāatzīmē- valdība nav vienlaicīgi pagarinājusi dāsnos pabalstu ierobežojumus (darbojas 2011.g.) valsts un pašvaldību institūciju darbiniekiem arī turpmākiem gadiem līdz 2014.g. Vai izredzēto kasta ir radīta?

Atbildēt

Nezinu gan...

14.05.2011. 04:57

Ja griesti ir 350 latu, tad es nu gan parakstīšos PAR griestu saglabāšanu.

Atbildēt

bez, tā teikt, ilūzijām

13.05.2011. 08:18

bez jel kādām ilūzijām par jel kādu politiķu, saucamo, gribēšanu un varēšanu - exc atsevišķus momentus ...... pa mazam pēc Dombura -

bet ir šis tas, ko i tas pats šķēlis vai lemburgers pareizi RUNĀ un pat mēģinājuši darīt .... šķēls mēģināja bezdeficita bujetu PAREIZAJĀ LAIKĀ -

pārējie nogrieza -

ko nu tas hūt mēģinājis, bet runā jau skaisti - ne tik skaisti kā Urbanovičs, bet .............

un Dombrofskīts ar korišiem arī ŠO TO PATIEŠAM PAREIZI DARA -

- un - KAS RAKSTURĪGI -

VISS PATIEŠĀM LOĢISKAIS un PAREIZAIS ( kā šķēļa bezdeficita bujets savā laikā vai bērnu pabalsti TIKAI TIEM, kam patiešām PABALSTĪŠANA nepieciešama ) tiek "PĒC TAUTAS ..... kā tur pie brežņeva bija ..... "pēc DARBAĻAUŽU VĒLĒŠANĀS, uz DARBAĻAUŽU VĒSTULĒM ATSAUCOTIES " -

tas viss tiek nogriezts -

un konkretais murguļojums ir ..... ka tik nav to pašu 4 naktssekretutku sarakstīts -

- kā teoretiskais pamatojums tam, ka TAUTA NEGRIB NE PA KO :P

TO SLIDENO POLITIĶU CEĻI IR NEIZDIBINĀMI .... kak bi ...., bet īstenībā prasti kā vārīta biete .

Atbildēt

alekss

13.05.2011. 07:51

nu pastīsimies cik dadz muļķīši uzķersies uz šito parakstīšanos. Runa taču iet par "bagāto" pabalstiem ne "parasto mirstīgo" no minimālās algas dzīvojošo. Tā kā uz priekšu - visi deputātiņi un padomēs sēdošie varēs saņet savas lielās māmiņalgas, arī tas keks no latvijas bankas, kurš par pagājušo gadu saņēma 50 000 Ls...

Atbildēt

latvi§

13.05.2011. 07:21

Atbalstu sameeriigus griestus, lai nav atkal kaut kaadi izrzdzeetie bankas klerki, kas pamanaas sanemt 45000 ls "pabalstu".

SVF paraads jateeree attiistiibai, lai var naakotnee pelniit, nevis apriisanai-pabalstiem, pensijaam, bedru laapiisanai utt. mulkiibaam

Atbildēt

muļķības!!!

12.05.2011. 11:32

Protams ---katram savs krekls tuvāks,bet uzskatu,ka----jābūt galīgi neaptēstam ,lai ietu šo fufeli parakstīt---tas nozīmētu ---rakt sev kapu,jo tad tā vai tā būs kaut kas jāmazina,bet ess negribu ,lai mazina pensijas,bērnu pabalsti un t.t. ---ir labas gribas žests,bet pensijas nopelnītas,agrāk pabalstu nebija,lai tad arī tagad nav,tās ir manas domas!!!!Neiešu ne ko parakstīt!!!!

Atbildēt

A-JURISTS

12.05.2011. 11:12

Parakstīties par nākotni ?! par kadu nakotni ? Par to, kuras šaj valstij nav / par to nakotni, kura mani berni būs vergi valstī valdosajai politm,afijaSD KAOLĪCIJAI ? PAR TO NAKOTNI, KURĀ MANI BERNI DZĪVOS

Atbildēt

Jūsu vārds

12.05.2011. 09:15

Ja jau griesti pabalstam, tad lai ir arī griesti nodokļiem... :)

Nu man un sievai "uz papīra" ir 1100 Ls, kopā ģimenes ienākumi ir ~ 1300 Ls. tagad maksājam hipokredžu par 3-istabu apartamentu centrā 550 Ls, par mašīnu - 380 Ls, komunālie ~ 120 Ls. Ēšanai un ģērbšanai paliek 250 Ls. Ir viens skolnieks otrs bendārznieks, gaidam trešo. Mūsu ienākumi nokritīsies līdz līmenim kad no kaut kā būtu jāatsakās.
Vienotības fani - ko ieteiksiet darīt ? Pamest pirms 5 gadiem pirkto dzīvokli, kuram 1/2 jau nomaksāta, vai nomest bankas pagalmā mašīnu, kurai līdz 5 gadu termiņa beigām palikuši 14 maksājumi ?
Taisīt abortu jau ir par vēlu...
Man vienīgā saprātīgā alternatīva liekas samazināt legālo algu sev, tā lai no nenomaksātajiem nodokļiem kompensētu to, ko Dombrovska šaika ar vieglu roku man tagad noblēda. Ar txt ka valstij grūti laiki, man un maniem bērniem jāpacieciš... Es teiku, ka ja valsts ar sevi netiek galā, tā ir valsts problēma.

Atbildēt

jibiorio

12.05.2011. 04:55

Es arī esmu par griestu saglabāšanu - vēl vairāk - esmu par gristu uzlikšanu sociālajam nodoklim. Ja jau, tad jau...

Atbildēt

tupis

12.05.2011. 03:23

kā man apriebusies demagoģija par šamējo un mācību valodas referendumu - cik var ļautiņus ķert uz puspatiesībām? Ja kāds dikti grib visur parakstīties, tad vismaz vienreiz mūžā lai iepriekš izlasa un izprot, par ko grib parakstīties!
Atbalstu "nuja" pausto domu.

Atbildēt

Vaards

11.05.2011. 20:37

Esmu par griestu saglabāšanu. Pabalsts ir pabalstīšanai nevis uzdzīvošanai. Lielo algu īpašniekiem būtu jau nu jāspēj uzturēt bernus pašiem, jo ne jau valstij ir tie jāuztur un ne jau pabalsts ir galvenais stimuls.

Atbildēt

paija

11.05.2011. 18:10

Griesti attiecas tikai uz lielo algu saņemejiem, ja pabalsts dienā ir lielāks par 11,51 ls , tad no parējas summas maksās tikai 5o%.Uzskatu,ka tas ir sapratīgi . Zinu algu līmeni Liepājā un neticu,ka Liepajā ir daudz trīs bernu māmiņu,kam sanāk tāds pabalsts.Tiem,kas spiesti stradat par 100 Ls ,arī ir berni un vini nemaz nevar sapņot par tadu summu dienā. Tā jau mums nav progresīvais nodoklis, kas ļautu pardalīt ienakumus. Naudas vienkārši nav . Es neparakstīšos

Atbildēt

Jautājums autorei

11.05.2011. 16:02

A kas ir tie ģimenes pabalsti, par ko runā autore? Vai uz tiem arī attiecas pabalstu griesti? Vai tos viņa arī saņems pēc 2013.gada?

Atbildēt

DD1 > nuja

11.05.2011. 16:01

Paldies par objektīvu viedokli. Pabalsti ir izlīdzinošs mehānisms, nevis apdrošināšanās,- precīzi. Lai Jums veicas.

Atbildēt

zk

11.05.2011. 15:48

parakstu vākšanas vietas un laiki ir apskatāmi CVK mājaslapā. Lūk, saite: http://web.cvk.lv/pub/public/29928.html

Atbildēt

Autorei un Pietiek.lv

11.05.2011. 15:37

Visi raksta, ka jāparakstās par pabalstiem, bet KUR to var izdarīt neviens nesaka. Tad kur??

Atbildēt

nuja

11.05.2011. 15:00

Sabiedrības noslāņošanas ir ar divām pusēm.No vienas tā ir laba tas kas cenšās un kam labāk sanāk, tas dzīvo pārtikušāk, jaukāk, ja vien pats to prot izmantot. Šī noslāņošanās motivē darboties. No otras puses pārmērīga noslāņošanās ir slikta, jo sabiedrībā veidojas spriedze, ir daudz neapmierināto, un sabiedrības kopumā dzīves kvalitāte pasliktinās. Tāpēc ir jābūt gan brīvajam tirgum ar privāto iniciatīvu un sekojošu noslāņošanās iespēju, gan arī izlīdzinošiem mehānismiem, kas to noslāņošanos IEROBEŽO.

Pabalsti pēc savas būtības ir izlīdzinošs mehānisms, nevis apdrošināšanās, tāpēc tie ir uzticēti valstij. Jo ja tā nebūtu, tad jau varētu apdrošināties privātās kompānijās. Ja kāds labi pelna, viņam ir jāmaksā soc nodokļi pilnā apmērā, tas ir bez griestiem. Bet, kad iet grūti, saņem pabalstu, kas nekompensē visas iepriekš veiktās iemaksas, proti ir grieti. Ja ir bailes, ka pabalsti ar griestiem būs par mazu, tad lai labi pelnošais pat lai uzkrāj sev nebaltām dienām, tur valsts mehānismi nav vajadzīgi. Ja kas, esmu labi pelnošais, un pats veidoju uzkrājumus nebaltām dienām, lai arī maksāju soc nodokli pilnā apmērā. Un nebūšu apvainojies, ka man pabalstu (ceru, ka nekad nevajadzēs) izmaksās ar griestiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...