Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:46


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

neteikšu!!!

14.05.2011. 07:19

Nu par šādām padarīšanām manuprāt nevar parakstīties cilvēki ,kuri ir nopelnījuši godīgi pensijas,lai tās nogrieztu ,jo vajadzīgs redz bērnu pabalst---mēs bērnu audzinājām -mums neko nemaksāja,jā esmu par to ,lai maksātu tiem ,kuri ir nopelnījuši ar saviem nodokļiem un nemaksāt tiem ,kuri nav strādājuši nevienu minūti---nemaksāt ne kapeiku ,,bet par iet parakstīties ---nevar būt nekāda runa---tas būtu ---piecūkot akā---no kurienes būs jādzer!!!!!

Atbildēt

Čiepa to nuja

14.05.2011. 06:09

Lielākā daļa šo pabalstu nav pārdomāti un faktiski nenodrošina to piešķiršanas idejisko mērķi- nodrošināt pietiekamu dzīves līmeni ģimenēm, kas izvēlējušās veidot kuplas ģimenes. Ģimenēm ar maziem ienākumiem šis pabalsts ir niecīgs, toties ar lieliem ienākumiem tas saglabā augstu komforta līmeni, kas gan nebūtu pabalstu mērķis. Tāds līmenis jānodrošina no saviem lielajiem ienākumiem. Valdības risinājums ir ļoti primitīvs, bet opozīcija rīkojas tik pat primitīvi. Tāda nu ir mūsu politiķu spēja. Kas gan būtu jāatzīmē- valdība nav vienlaicīgi pagarinājusi dāsnos pabalstu ierobežojumus (darbojas 2011.g.) valsts un pašvaldību institūciju darbiniekiem arī turpmākiem gadiem līdz 2014.g. Vai izredzēto kasta ir radīta?

Atbildēt

Nezinu gan...

14.05.2011. 04:57

Ja griesti ir 350 latu, tad es nu gan parakstīšos PAR griestu saglabāšanu.

Atbildēt

bez, tā teikt, ilūzijām

13.05.2011. 08:18

bez jel kādām ilūzijām par jel kādu politiķu, saucamo, gribēšanu un varēšanu - exc atsevišķus momentus ...... pa mazam pēc Dombura -

bet ir šis tas, ko i tas pats šķēlis vai lemburgers pareizi RUNĀ un pat mēģinājuši darīt .... šķēls mēģināja bezdeficita bujetu PAREIZAJĀ LAIKĀ -

pārējie nogrieza -

ko nu tas hūt mēģinājis, bet runā jau skaisti - ne tik skaisti kā Urbanovičs, bet .............

un Dombrofskīts ar korišiem arī ŠO TO PATIEŠAM PAREIZI DARA -

- un - KAS RAKSTURĪGI -

VISS PATIEŠĀM LOĢISKAIS un PAREIZAIS ( kā šķēļa bezdeficita bujets savā laikā vai bērnu pabalsti TIKAI TIEM, kam patiešām PABALSTĪŠANA nepieciešama ) tiek "PĒC TAUTAS ..... kā tur pie brežņeva bija ..... "pēc DARBAĻAUŽU VĒLĒŠANĀS, uz DARBAĻAUŽU VĒSTULĒM ATSAUCOTIES " -

tas viss tiek nogriezts -

un konkretais murguļojums ir ..... ka tik nav to pašu 4 naktssekretutku sarakstīts -

- kā teoretiskais pamatojums tam, ka TAUTA NEGRIB NE PA KO :P

TO SLIDENO POLITIĶU CEĻI IR NEIZDIBINĀMI .... kak bi ...., bet īstenībā prasti kā vārīta biete .

Atbildēt

alekss

13.05.2011. 07:51

nu pastīsimies cik dadz muļķīši uzķersies uz šito parakstīšanos. Runa taču iet par "bagāto" pabalstiem ne "parasto mirstīgo" no minimālās algas dzīvojošo. Tā kā uz priekšu - visi deputātiņi un padomēs sēdošie varēs saņet savas lielās māmiņalgas, arī tas keks no latvijas bankas, kurš par pagājušo gadu saņēma 50 000 Ls...

Atbildēt

latvi§

13.05.2011. 07:21

Atbalstu sameeriigus griestus, lai nav atkal kaut kaadi izrzdzeetie bankas klerki, kas pamanaas sanemt 45000 ls "pabalstu".

SVF paraads jateeree attiistiibai, lai var naakotnee pelniit, nevis apriisanai-pabalstiem, pensijaam, bedru laapiisanai utt. mulkiibaam

Atbildēt

muļķības!!!

12.05.2011. 11:32

Protams ---katram savs krekls tuvāks,bet uzskatu,ka----jābūt galīgi neaptēstam ,lai ietu šo fufeli parakstīt---tas nozīmētu ---rakt sev kapu,jo tad tā vai tā būs kaut kas jāmazina,bet ess negribu ,lai mazina pensijas,bērnu pabalsti un t.t. ---ir labas gribas žests,bet pensijas nopelnītas,agrāk pabalstu nebija,lai tad arī tagad nav,tās ir manas domas!!!!Neiešu ne ko parakstīt!!!!

Atbildēt

A-JURISTS

12.05.2011. 11:12

Parakstīties par nākotni ?! par kadu nakotni ? Par to, kuras šaj valstij nav / par to nakotni, kura mani berni būs vergi valstī valdosajai politm,afijaSD KAOLĪCIJAI ? PAR TO NAKOTNI, KURĀ MANI BERNI DZĪVOS

Atbildēt

Jūsu vārds

12.05.2011. 09:15

Ja jau griesti pabalstam, tad lai ir arī griesti nodokļiem... :)

Nu man un sievai "uz papīra" ir 1100 Ls, kopā ģimenes ienākumi ir ~ 1300 Ls. tagad maksājam hipokredžu par 3-istabu apartamentu centrā 550 Ls, par mašīnu - 380 Ls, komunālie ~ 120 Ls. Ēšanai un ģērbšanai paliek 250 Ls. Ir viens skolnieks otrs bendārznieks, gaidam trešo. Mūsu ienākumi nokritīsies līdz līmenim kad no kaut kā būtu jāatsakās.
Vienotības fani - ko ieteiksiet darīt ? Pamest pirms 5 gadiem pirkto dzīvokli, kuram 1/2 jau nomaksāta, vai nomest bankas pagalmā mašīnu, kurai līdz 5 gadu termiņa beigām palikuši 14 maksājumi ?
Taisīt abortu jau ir par vēlu...
Man vienīgā saprātīgā alternatīva liekas samazināt legālo algu sev, tā lai no nenomaksātajiem nodokļiem kompensētu to, ko Dombrovska šaika ar vieglu roku man tagad noblēda. Ar txt ka valstij grūti laiki, man un maniem bērniem jāpacieciš... Es teiku, ka ja valsts ar sevi netiek galā, tā ir valsts problēma.

Atbildēt

jibiorio

12.05.2011. 04:55

Es arī esmu par griestu saglabāšanu - vēl vairāk - esmu par gristu uzlikšanu sociālajam nodoklim. Ja jau, tad jau...

Atbildēt

tupis

12.05.2011. 03:23

kā man apriebusies demagoģija par šamējo un mācību valodas referendumu - cik var ļautiņus ķert uz puspatiesībām? Ja kāds dikti grib visur parakstīties, tad vismaz vienreiz mūžā lai iepriekš izlasa un izprot, par ko grib parakstīties!
Atbalstu "nuja" pausto domu.

Atbildēt

Vaards

11.05.2011. 20:37

Esmu par griestu saglabāšanu. Pabalsts ir pabalstīšanai nevis uzdzīvošanai. Lielo algu īpašniekiem būtu jau nu jāspēj uzturēt bernus pašiem, jo ne jau valstij ir tie jāuztur un ne jau pabalsts ir galvenais stimuls.

Atbildēt

paija

11.05.2011. 18:10

Griesti attiecas tikai uz lielo algu saņemejiem, ja pabalsts dienā ir lielāks par 11,51 ls , tad no parējas summas maksās tikai 5o%.Uzskatu,ka tas ir sapratīgi . Zinu algu līmeni Liepājā un neticu,ka Liepajā ir daudz trīs bernu māmiņu,kam sanāk tāds pabalsts.Tiem,kas spiesti stradat par 100 Ls ,arī ir berni un vini nemaz nevar sapņot par tadu summu dienā. Tā jau mums nav progresīvais nodoklis, kas ļautu pardalīt ienakumus. Naudas vienkārši nav . Es neparakstīšos

Atbildēt

Jautājums autorei

11.05.2011. 16:02

A kas ir tie ģimenes pabalsti, par ko runā autore? Vai uz tiem arī attiecas pabalstu griesti? Vai tos viņa arī saņems pēc 2013.gada?

Atbildēt

DD1 > nuja

11.05.2011. 16:01

Paldies par objektīvu viedokli. Pabalsti ir izlīdzinošs mehānisms, nevis apdrošināšanās,- precīzi. Lai Jums veicas.

Atbildēt

zk

11.05.2011. 15:48

parakstu vākšanas vietas un laiki ir apskatāmi CVK mājaslapā. Lūk, saite: http://web.cvk.lv/pub/public/29928.html

Atbildēt

Autorei un Pietiek.lv

11.05.2011. 15:37

Visi raksta, ka jāparakstās par pabalstiem, bet KUR to var izdarīt neviens nesaka. Tad kur??

Atbildēt

nuja

11.05.2011. 15:00

Sabiedrības noslāņošanas ir ar divām pusēm.No vienas tā ir laba tas kas cenšās un kam labāk sanāk, tas dzīvo pārtikušāk, jaukāk, ja vien pats to prot izmantot. Šī noslāņošanās motivē darboties. No otras puses pārmērīga noslāņošanās ir slikta, jo sabiedrībā veidojas spriedze, ir daudz neapmierināto, un sabiedrības kopumā dzīves kvalitāte pasliktinās. Tāpēc ir jābūt gan brīvajam tirgum ar privāto iniciatīvu un sekojošu noslāņošanās iespēju, gan arī izlīdzinošiem mehānismiem, kas to noslāņošanos IEROBEŽO.

Pabalsti pēc savas būtības ir izlīdzinošs mehānisms, nevis apdrošināšanās, tāpēc tie ir uzticēti valstij. Jo ja tā nebūtu, tad jau varētu apdrošināties privātās kompānijās. Ja kāds labi pelna, viņam ir jāmaksā soc nodokļi pilnā apmērā, tas ir bez griestiem. Bet, kad iet grūti, saņem pabalstu, kas nekompensē visas iepriekš veiktās iemaksas, proti ir grieti. Ja ir bailes, ka pabalsti ar griestiem būs par mazu, tad lai labi pelnošais pat lai uzkrāj sev nebaltām dienām, tur valsts mehānismi nav vajadzīgi. Ja kas, esmu labi pelnošais, un pats veidoju uzkrājumus nebaltām dienām, lai arī maksāju soc nodokli pilnā apmērā. Un nebūšu apvainojies, ka man pabalstu (ceru, ka nekad nevajadzēs) izmaksās ar griestiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...