Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Visus mūsu valsts neatkarības 30 gadus brīnījos, kāpēc nav atklāts neviens nopietns Krievijas spiegs, kāpēc nav pieķerts neviens latviešu bāleliņš - politiķis, kas sadarbojies ar Krievijas specdienestiem un sniedzis tiem ziņas?

Brīnījos tāpēc, ka, zinot latviešu pērkamību, nenormālo čekistu un komunistu skaitu mūsu valdībās, zinot to, kādu milzīgu naudu Krievijas izlūkdienesti tērē visas pasaules valstu politiķu uzpirkšanai, un to, ka korupcija sit valstī visaugstāko vilni, spiegus (gan no Krievijas, gan Latvijas puses) vajadzētu atklāt regulāri.

Bet nekā… aizdomīgs klusums bija visus šos gadus. Vai tiešām Krievijas specdienesti ir tik dumji, ka neizmantotu savu galveno ieroci - Krievijā noslepenoto VDK ziņotāju kartotēku, ar kuras palīdzību nebūtu pat jāuzpērk latviešu politiķi?

Un vēl es visus šos gadus domāju, ka agri vai vēlu pienāks brīdis un kāds spiegs tiks pieķerts. Prātoju... tas gan būs liels un briesmīgs notikums - bumbas sprādziens Latvijas politikas garlaicīgajā dīķī. Un kāds kauns un negods būtu tam nelietim - latvietim, kas spiegojis Krievijas labā... nodevis savu Dzimteni, savu tautu.

Nezinu, vai tikai man tāda sajūta bija... bet, kad arestēja Ādamsonu par spiegošanu Krievijas labā un valsts nodevību, nekādu parsteigumu un izbrīnu nesajutu.

Neredzēju arī nekādu lielo sabiedrisko nosodījumu... visi uzņēma šo ziņu kā pašsaprotamu, ikdienišķu parādību, it kā kāds politiķis - dzērājšoferis būtu nokļuvis aiz restēm.

Presē un internetā nekāda lielā šūmēšanās nebija manāma... nu varbūt tik pirmajās dienās. Aizdomīgs klusums bija visus šos 30 gadus, kad neviens nebija pieķerts, un aizdomīgs klusums arī tagad, kad beidzot vienu atklāja. Par ko tas liecina...?

Lai vispirms paceļ roku tie, kas tic mums pasniegtajai pasakai... valstī visus šos gadus neviens politiķis nav sadarbojies ar Krievijas izlūkdienestu... arī Jānis Ādamsons, šis čekists, kas bez lustrācijas bija aktīvi ņēmies pa politiku jau ilgu laiku, 25 gadus bija cītīgi kalpojis Latvijas labā, godprātīgi glabājis valsts noslēpumus, un tad dzīves izskaņā galīgi slimam Jankam ienāk prātā ģeniāla doma - A DAVAI KA ES PASPIEGOŠU KRIEVIJAS LABĀ! Nu un, kā sāk Ādamsons spiegot, uzreiz mūsu brašais izlūkdienests šo paņem ciet...

Vienmēr, kad notiek kāda sen gaidīta, patīkama lieta, jūti gandarījumu un vari pateikties Dieviņam vai valstij... vienvārdsakot, pēc izvēles. Kad notiek divas patīkamas lietas, prieks ir divtik liels. Nu, bet kad nāk viens pēc otra labi pārsteigumi, kas turklāt ir viens ar otru saistīti, tad sāc domāt par likumsakarību... sāc domāt, ka kāds ietekmīgs draugs Mums palīdz. Dažreiz palīdz, bet dažreiz var pa rokām uzsist un paskubināt.

Kad ASV iekļāva ABLV melnajā sarakstā un lika mums darīt galu Krievijas melnās naudas atmazgāšanai, likās - nu beidzot esam ķērušies tam klāt. Tad vēl viens patīkams mirklis - ASV uzliek sankcijas Lemberga patvaļai Ventspils brīvostā. Opā... kas to būtu domājis... pat nebijām nekad cerējuši... domājām, Lembergs ostā mūžīgs.

Pa vidu mūsu zaglīgo baņķieri "Rimsi" pieķer un ietupina. Kas gan visus šos 30 gadus nezināja, "Rimsītis" ņem uz ķepu...? Visi zināja un domāja, ka viņš ir nenogremdējams. Bet nekā... un atkal, vai tā nejaušība?

Kuŗš to būtu domājis, ka Lembergs tagad tupēs cietumā bez atpūtas kompleksa "Drostaliņas"... bet tas, mīļie draugi, ir noticis. Un teikšu vēl vairāk... kas to būtu domājis - Šķēle un Šlesers iesilda apsūdzēto solu tiesā! Brīnums! Un tagad vēl pirmo latviešu spiegu noķeram!

Mani mīļie laikabiedri (kā teiktu "nācijas tēvs"), vai nav par daudz nejaušību vienā īsā laika sprīdī? Varbūt mūsu stratēģiskais partneris un valsts drošības garants ASV ir pielicis savu roku... kaut kur palīdz, kaut kur "uzbrēc" un kaut kur uzšauj pa pirkstiem.

Varbūt mūsu stratēģiskajam partnerim un pasaules lielvarai ir beidzot piegriezies, ka NATO valstī Latvijā ilgstoši plosās oligarhi - Krievijas interešu lobētāji. Varbūt ASV ir beidzot ir sapratusi, ka izdarījusi milzīgu kļūdu, uzņemot bez lustrācijas mūs NATO.

ASV redz, kas notiek mūsu valstī (tm ir vēstniecība), - milzīgā korupcija, biedējoši lielais Krievijas aģentu skaits, milzīgā nauda, ko Putins izlieto Latvijas politiķu uzpirkšanai... noteikti zina par slepeno operāciju ar tā saucamajiem čekas maisiem, ko izlūkdienestu valodā sauc "operatīvais pasākums - uzmanības novēršana"...

ASV ir zināms, ka Latvijas valdībās un Saeimā kopš Neatkarības atgūšanas lielākoties strādāja VDK aģenti, kurus Krievija nav izdevusi un kuri, esot uz āķa, var sniegt slepenas ziņas mums nedraudzīgajai kaimiņvalstij. ASV beidzot tas viss ir piegriezies, un tās mums gan palīdz, gan "uzbrēc" un liek saņemties.

Nu tad, lūk... Jānis Ādamsons ir viens no šī mūsu stratēģiskā partnera un drošības garanta ASV "uzbrēciena" - A KUR IR SPIEGI, KĀPĒC NAV ATKLĀTS NEVIENS SPIEGOŠANAS GADĪJUMS?

Korupcija, kā zināms, iet roku rokā ar valsts nodevību... mums Rietumi reiz uzspieda KNABU, lai korupciju izskautu... bet čekistu - komunistu valstiņa ātri to lietu nokārtoja - neilgā laikā KNABs tika degradēts ar visādu "vilnīšu" un "streļčenoku" palīdzību.

Vai zināt, kāpēc ASV ar Ukrainu neiet viss, kā vajadzētu... tur viss ir tāpat kā pie mums, tikai vēl briesmīgāk - KORUPCIJA UN MILZĪGAIS KRIEVIJAS AĢENTU SKAITS.

Vienvārdsakot, mīļie laikabiedri, mūsu čekistu un komunistu sistēmai tika dots uzdevums - atklāt Krievijas spiegus. Bet kāpēc tieši Ādamsonu... man, personīgi, nav šaubu, ka Janka ir sadarbojies... bet kāpēc tieši viņš, un vai viņš vispār ir tas bīstamākais spiegs mūsu Greizo spoguļu karaļvalstī? Vispār jau baisi paliek, kad uz sitiena un pasūtījuma var ātri izdot sabiedrībai spiegu.

Tas, ko es sākumā teicu... man nav šaubu, ka Ādamsons ir nelietis, ziņotājs... bet man nav arī šaubu, ka to viņš darīja visus šos 30 gadus. Varbūt Sistēma ievēroja mūsu nozagtās valsts tradīciju un izdeva saplosīšanai vislielāko kretīnu no viņai zināmajiem spiegiem. Kurš ir atstrādāts materiāls, nodzēries un par daudz izgaismojies... un vēl no Lemberga staļļiem.

Ir vēl arī cita lieta... ir liels jautājums, kādā veidā valstij var nodarīt vislielāko kaitējumu. Vai kā Ādamsona gadījuma... ar valsts noslēpumu izpaušanu un slepenas informācijas nodošanu ienaidniekam...? Bet var arī citādā veidā - ar darbiem un un rīcību, ar stulbu likumu pieņemšanu, lustrācijas neizmantošanu, Abrenes atdošanu... milzīgās korupcijas veicināšanu... Ar nekā nedarīšanu! Varu turpināt bezgalīgi... viss tas sen jau ir pateikts.

Sakiet, lūdzu, vai tā nav valsts un tautas nodevība, kad ceturtā daļa tautas šajos neatkarības gados ir izdzīta no valsts? Pasakiet, lūdzu, kurai valstij tas ir izdevīgi, ka latvieši bēg no Latvijas? Tikai Krievijai! Vai tā nav strādāšana un kalpošana ienaidniekam?

Vai Jānis Ādamsons aizdzina latviešus no savas Dzimtenes? Vai Jānis Ādamsons izveidoja mūsu valstī nabadzību un korupciju?

Par spiegošanu un kalpošanu Krievijas labā būtu jātiesā visa mūsu valsts elite... visas lielākās partijas - Lemberga ZZS, Šķēles Tautas partija, visas Šlesera atraugas, Vienotība ar visiem saviem kloniem, NA, TB/LNNK. Un visa nodevīgā inteliģence, kas klusējoši visu valsts nozagšanu ir atbalstījusi.

Latvieši un to atbalstītās partijas, gļēvā uzpirktā inteliģence ir izdarījuši tādu valsts nodevību, kas Putina Krievijai pat sapņos nav radījusies - radīja tādus apstākļus, kad valsts iedzīvotāji masveidā pamet savu valsti. Lūk, mūsu īstie spiegi!

Mums ir prokrieviska, novārtā un Krievijas mediju telpā pamesta Latgale... Vai tā nav valsts nodevība! 30 gadus pēc neatkarības nav vēl robežas savestas kārtībā. Kas tas ir, ja ne nodevība pret valsti un tautu.

Un tāpēc tāds klusums ir negribēšana publiski apspriest nožēlojamo nelieti Janku Ādamsonu. Visa politiskā elite, visas ilggadīgās politiskās partijas un klusējošā inteliģence ir tādi paši kaitnieki kā Jānis Ādamsons.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....