Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Drona

18.09.2017. 00:53

Liberāļu vadlīnijas, kas dominē valsts mēdijos, ir tautai pretīgas.radio un TV nav baudāms. Tāpēc ļaudis arī Ru zonā TV bauda.Cita kvalitāte, cits intelekts.

Atbildēt

lauķis

28.08.2017. 07:49

Par kādu žurnālistiku Veinberga te murgo?Ir tikai ,,pareizais,, viedoklis , copy/paste.

Atbildēt

gūnars

28.08.2017. 06:40

"...lēta mediju prece it kā varētu (pēc viņu loģikas) tikt pieprasīta plašāk nekā kvalitatīva". Nevis "it kā varētu tikt" un "pēc viņu loģikas", bet lēta mediju prece IR pieprasīta, lai arī kā mums tas patīk vai nepatīk. Neviens neko tādu nepublicētu, ja pēc tā nebūtu pieprasījums. Veinbergas kundzei vajadzētu nolaisties no augstajiem akadēmiskajiem plauktiem un paskatīties, kas notiek realitātē, nevis kā tam būtu jābūt ideālā gadījumā, saskaņā ar grāmatām.

"...visa mūsu sabiedrība (kopumā) nav ieinteresēta, lai šis process turpinātos." Ir kāds pētījums, kas šo izteikumu apstiprina? Atsauce? Kā Veinberga var zināt, par ko ir vai nav ieinteresēta mūsu sabiedrība kopumā? Un ja jau tās lētās un dzeltenās ziņas ir tik ļoti pieprasītas, tad jau gan sanāk, ka sabiedrība ir diezgan spēcīgi ieinteresēta, lai šis process turpinās.

Atbildēt

:)

28.08.2017. 06:34

"LTV kopē privāto televīziju standartu un tieši tāpēc neseko sabiedriskās televīzijas modelim...."
Cienījamā autore laikam NAV pamanījusi, ka trešdaļu budžeta LTV jānopelna pašiem reklāmas tirgū... ar visu no tā izriteošām sekām: reitingiem, skatījumiem utt. Diemžēl, ka autore to lieliski zina, Latvijā to nav iespējams panākt ar kvalitatīvu un analītisku žurnālistiku :(

Atbildēt

kāds

28.08.2017. 04:42

Tāpat vien ienāca prātā - interesanta attieksme attiecībā uz demokrātiju un viedokļa paušanu ir 2 dāmām, kas laiku pa laikam publicē savus viedokļus - Sandrai Veinbergai un Elitai Veidemanei. Abas ir nogriezušas iespēju komentēt savus apcerējumus. Par Veinbergu skaidrs - jāpotē bauriem pareizie uzskati (kopā ar oliveru pervertu vai nu kā tur viņu sauc), bet par Veidemanes kundzi esmu mazliet izbrīnīts, jo viņa ir gana šerpa dāma, kura pēc atbildes azotē nemeklē. Ļoti savdabīgs skatījums uz demokrātiju un vārda brīvību. :D

Atbildēt

Malda

28.08.2017. 04:24

Nez kurš šos LR žurnālistu parodijas augstskolā apmācīja? Sandra nezin?
Bija laiks, kas varēja klausīties LR1, taču tagad Krauze ar savu saldsērīgo intonāciju, Tomsons, trakais Streips... nav klausāmi. Tas vecišķais tonis, kas radio dominē ir nepaciešams..

Atbildēt

404

27.08.2017. 21:32

Negribas ticēt ka pa šiem gadiem Sandra nav sapratusi kādā valstī dzīvojam un kā šeit tiek ieceltas amatpersonas.
Vienīgais jautājums, kas ir šī raksta mērķauditorija?

Atbildēt

forcemajeure

27.08.2017. 15:12

LR klausos klasiku. diemžēl, apaļajās stundās ir ziņas - muļķīgi preses relīžu atreferējumi vai birokrātu un partijnieku vēstis. tad nākas izslēgt skaņu.
par LR 1.programmu neko nezinu. noprotu, ka tur nekas jēdzīgs nav bijis dzirdams jau daudzus gadus.
bet veinberga rullē. pīāristiem lasa lekcijas, kā apieties ar žurnālistiem. žurnālistiem savukārt - kā apieties ar pīāristiem
ventspils semuškānes padraudzene. sic

Atbildēt

formula

27.08.2017. 11:59

Un kas ir šīs klukstes saimnieks?

Atbildēt

Žulis

27.08.2017. 11:44

Ar mani būs beigas -nevarēšu pievemt šo portālu, citus portālus.По распоряжению госканцелярии по делам интернета КНР с 1 октября вводится обязательная идентификация личности пользователей для написания комментариев в интернете. Форумы и интернет-платформы с возможностью комментирования должны ввести процедуру привязки реальных паспортных данных пользователей к их аккаунтам для аутентификации их личности – это касается не только новых, но и нынешних пользователей:

«Это положение позволит повысить уровень научности и культуры среди комментариев в интернете, будет содействовать здоровому развитию интернет-сообщества, защитит интересы граждан, юридических лиц и других организаций, а также государственную безопасность и общественные интересы».

Atbildēt

Pilsonis

27.08.2017. 11:09

Oi, te protams mīnuss nemaz nelasot šīs meles raksteļus

Atbildēt

paldies

27.08.2017. 11:02

Paldies Sandrai Veinbergai par rakstu!

Atbildēt

Mareks Matisons

27.08.2017. 10:52

Vispārinājumu un apvainojumiem pārbagātı S.Veinbergas kundzes pārspriedumi.
Kur ir kaut pāris tūkstoši rakstu zīmju, kas kalpotu kā gods pamats sabiedriskā medija darbības vadlīnijas, kuras autore ir radījusi.
Nav.
"it's easier to be critical than to be correct"

Atbildēt

kaža

27.08.2017. 10:18

Mums jau pārpārem pietiek ar Latvijas valdības un deputātu lobētās un Lattelekom laipni pasniegtas caur Zviedriju iepirktās KF propogandas tv kanāliem.Mūsu radio un televizija kā kontrpropogandu,lai nebūtu konkurences KF apjomīgai pretlatviskai propogandai,var par brīvību mīlošās nodokļu maksātāju naudu skapēt dārgas sēnalas.

Atbildēt

VB

27.08.2017. 09:36

"Tātad – politiķi un organizācijas noformulē SABIEDRISKO PASŪTĪJUMU un vienojas par tā izpildi"
Ja tie būs mūsu politiķi un mūsu ts. organizācijas, vai rezultāts nebūs vēl bēdīgāks?
Domāju, drīzāk ir jānodala raidījumi / programmas / kanāli pajoliņiem no domājošiem cilvjiem domātiem. Starp citu, daudzās valstīs kā Anglijā, Vācijā, pat Krievijā tā arī ir. Kas finansē to otro daļu gan pagaidām nezinu, taču arī ar to var ko nopelnīt tas gan! Nu, piem., es pats tad varbūt sāktu vispār skatīties TV un klausīties radio un tātad ar kādu jēdzīgu reklāmu mani mierīgi varētu cerēt arī iespaidot...

Atbildēt

Kā tad nav

27.08.2017. 09:36

Mediju kritikas (analītikas) faktiski nav. Kā nav? Ko tad dara tas pederasts Kultūras ministrijā pie tās stulbās zoss? Ko dara Dimants ar inteliģenta latvieša sejiņu? Ko dara žurnālistikas vieplēni Lomonosova ielā, kur viņus kurbulē Rozenvalds vecākais ar nedzērāja stāju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...