Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2017. gadā par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku kļuva Militārās izlūkošanas un drošības dienesta (MIDD) darbinieks Jēkabs Straume, un sabiedrībai bija lielas cerības, ka pēc KNAB iekšējām razborkām beidzot Latvijā sāksies īsta cīņa pret korupciju. Kad Straume tika apstiprināts par KNAB vadītāju, iespēju robežās tika paķidāta viņa pagātne, jo visi iepriekšējie KNAB vadītāji pirms apstiprināšanas KNAB līdera amatā tika vesti atrādīties pie Aivaram Lembergam, kurš tad arī deva savu verdiktu. 

Straume ir beidzis Policijas akadēmiju un ir viens no tiem, kas arī pieder pie tā saucamā “slavenā” 1999. gada izlaiduma. Pareizāk gan būtu teikt, pie bēdīgi slavenā, jo nekas labs Latvijas valstij no šiem miličiem nav sanācis. Paanalizējot Straumes kunga kursa biedrus un arī dažus nekrietneļus, kas mācījās kādu kursu augstāk vai zemāk, varētu pat teikt, ka tieši tajos gados notika to tiesībsargājošo institūciju darbinieku audzināšana, kuriem tika tas gods apkalpot ZZS un tagad arī „Apvienotā saraksta” (AS) intereses.

Lūk, daži piemēri. Straumes kursa biedrs Artis Stucka. Stucka ir ļoti tuvs draugs Lembergam, tāpēc nav ko brīnīties, ka savā laikā viņš no Satiksmes ministrijas tika virzīts darbam Ventspils ostā. Lembergs vēlāk pat publiski dziedāja slavas dziesmas Stuckam par to, cik viņš ir labs un zinošs Satiksmes ministrijas (ZZS) pārstāvis ostā.

Tad ir vēl tāds Straumes kursa biedrs Māris Grudulis. Grudulis šaurās aprindās arī ir pazīstams kā Lemberga uzticamības persona, kura pēc vajadzības tiek ielikta svarīgos posteņos. Turklāt Grudulis ir bijis dažādu bēdīgi slavenu likumprojektu patiesais autors, arī darbojies kā partijas ZZS konsultants un dažādu ZZS ministru padomnieks un galu galā arī kā mūžam jaunā komjaunieša un par AS krīzes menedžeri kļuvušā Kučinska padomnieks, kad Kučinskis bija premjers un uzskatīja sevi par Lemberga un Brigmaņa padoto. Un, starp citu, tagad Grudulis oficiāli ir Lemberga advokāts. Ne velti Lembergs Gruduli bija piekabinājis Kučinskim, premjers taču bija jāpieskata!

Šo Miliču akadēmijas ZZS izlaidumu pārstāv arī bēdīgi slavenais advokāts Jānis Dzanuškāns, kurš apkalpo „Saskaņas” un ZZS politiķus un citus politiskos ielikteņus. Dzanuškāns ir piedalījies ļoti daudzās ZZS, „Saskaņas” un Tautas partijas shēmās.

Ar to šis saraksts vēl nebeidzas, jo vēl viens ZZS advokāts – Armands Šūmanis, kurš pārstāvēja Lembergu tā sauktajā “Grīnberga lietā” un citu korumpētu amatpersonu intereses, arī var lepoties ar to, ka pieder šim ZZS izlaidumam. Un šādi mēs varētu turpināt par veselu strīpu citu Policijas akadēmijas (ZZS Miliču akadēmijas) beidzēju.

Bet, atgriežoties pie Jēkaba Straumes personības, patieso motivāciju un spējām. Vai jūs spējat atcerēties, ko tieši ir izdarījis KNAB viņa darbības laikā? Precīzi, tieši neko – visus šos gadus ir notikusi izcila korupcijas apkarošanas simulācija. Iespējams, ka tāda bija arī Jēkaba Straumes misija, proti, radīt iespaidu, ka darbs notiek, jo realitātē nekas nedrīkst notikt.

Sīkums, bet fakts – ZZS bija ļoti apmierināti ar Straumes kandidatūru gan 2017. gadā, kad viņš tika izvirzīts šim amatam, gan arī pērn, kad tika vēlreiz ievēlēts uz otro termiņu. Izskatās, ka arī Jēkabs Straume ir saņēmis Aivara Lemberga svētību. Atliek vien noskaidrot, vai viņš to ieguva, tiekoties ar Lembergu personīgi, vai neklātienē ar ZZS gādību (atgādinu – divas reizes pēc kārtas ZZS atdeva par viņu visas savas balsis!).

Var redzēt, ka Straumes kungs ir mācījies no savu priekšgājēju (Vilnīša, Streļčenoka un Loskutova) izdarītajām kļūdām. Ziniet, bez Lemberga ziņas Latvijā drīz vairs vispār nekas nenotiks, ja reiz interesanti cilvēki no pīļtēviņa saimniecības (es runāju par Tavaru un Šmitu) pie viņa dodas tik vien, lai uzzinātu viedokli par karu Ukrainā un nevis lai izlūgtos kādu augstu amatu, vai ne Šmitiņ?

Viens ir skaidrs, šeit ir viela pārdomām par to, cik no Straumes kunga kursa biedriem, kuri ieņem ļoti augstus un atbildīgus amatus dažādās tiesībsargājošajās un valsts drošības institūcijās, garantē vecās koruptīvās ZZS sistēmas drošību. Iespējams, šeit slēpjas atbilde uz jautājumu, kāpēc mums daudz kas valstī nenotiek tā, kā vajadzētu – lielie korumpanti netiek noķerti, lielie spiegi netiek noķerti, kontrabanda plaukst un zeļ, iepirkumi tiek sarunāti, un politiskais rekets sit augstu vilni.

Runājot par sarunātajiem iepirkumiem un valsts pasūtījumiem, jāatgādina, ka arī bēdīgi slavenā NBS “220” miljonu (ne)vērtā pārtikas skandāla ietvaros pats Pabriks vairākkārtīgi apstiprināja, ka KNAB nav cēlis nekādus iebildumus par šo “afēru”! Tad kurš te tagad melo – Pabriks vai Straume?

Nabadzīte Mūrniecīte tagad ir sasaukusi speciālu izmeklēšanas komisiju un ko tik vēl ne, bet tad paskaidrojiet man, kāda pabērna loma ir atvēlēta Valsts kontrolei, Iepirkumu uzraudzības birojam, KNAB, Prokuratūrai, VDD, MIDD, IDB, FKTK, FID, SAB, Avārijas dienestam galu galā? Protams, es mazliet ironizēju, un tas ir ne tikai retorisks, bet arī diezgan stulbs jautājums! Ja reiz Pabriks runā par KNAB dalību šajā NBS iepirkuma afērā, kāpēc joprojām sabiedrība nav ne dzirdējusi, ne redzējusi Jēkabu Straumi skaidrojam situāciju?

Pilsētā runā, ka ZZS shēmotājs Edgars Tavars, kurš tagad iesēdināts „Apvienotā saraksta” politbiznesa projekta menedžēšanā, ir viens no kontaktpersonām saziņā ar šīm augstajām izmeklēšanas iestāžu amatpersonām. Konsultācijas notiek par dažādiem jautājumiem – par informācijas nopludināšanu, dažādu iepirkumu ietekmēšanu, dažādu izmeklēšanas darbību “saskaņošanu” utml. Starp citu, vēl viens ZZS Milicijas akadēmijas izlaiduma absolvents ir Juris Juriss, viņš esot sasapņojies par ģenerālprokurora amatu, bet, lai šo amatu dabūtu, viņam gan esot vēl “jāatstrādā” un jāpaveic šādi tādi “mājas darbi”.

Un nevajag man te tagad stāstīt par to, kā prokurors Juris Juriss visu šo laiku ir centies notiesāt Lembergu, jo tas viss ir viens liels teātris, lai apmuļķotu jau tā apmuļķoto Latvijas sabiedrību. Nu pasēdēja Lembergs kādu brīdi aiz restēm, bet galīgā tiesas sprieduma vēl nav un visticamāk nebūs. Sanāk, ka Lembergs atsēdēja avansā?

Lemberga lieta ir tikusi novilkta nenormālā garumā apzināti, jo beigās vairs neko nevarēs ne pierādīt, ne noskaidrot, bet Lembergs, visticamāk, saņems vēl kompensāciju no tās pašas apmuļķotās latviešu tautas.

Un nevajag te atkal stāstīt, ka Lembergs ne tikai pasēdēja, bet viņam nācās arī šķirties no virknes īpašumu un mantas, - tā ir tikai pavisam maza daļa no tā, ko Lembergu klans pa šiem gadiem ir spējis saraust, un vēl jau nav teikts, ka par Lemberga lietas nenormāli garo izskatīšanu nenāksies to visu vēl atdot viņam atpakaļ.

Kā mēs zinām, tad ik pa laikam ietekmīgās izmeklēšanas iestādēs notiek kadru maiņas un rokādes, līdz ar to vēl dažs labs no Straumes kunga kursa biedriem, kuri ir absolvējuši ZZS Milicijas akadēmiju, tiek izskatīti kā piemērotas kandidatūras. 

Un vēlreiz - par Jēkabu Straumi kā KNAB priekšnieku nobalsoja šie korupcijas skandālos iesaistītie un korupciju atbalstošie 13. Saeimas deputātu izstrādājumi: nelegālo pārvadātāju un cigarešu kontrabandistu lobists Valērijs Agešins, bēdīgi slavenās VIDistes Jaunzemes piesedzējs Arvils Ašeradens, FSB sportistu un agresorvalsts Krievijas biznesmeņu interešu lobētājs Uldis Augulis, AS krīzes lokomotīve un NBS iepirkumu “speciālists” Raimonds Bergmanis, „Rietumu bankas” parādnieks un „Latvijas Krājbankas” noracējs – (ne)smukais Mārtiņš Bondars, dakters no Ventspils, kurš nekad nav ņēmis ne šokolādi ne puķu pušķi, bet tikai kukuļus – Gundars Daudze, ļimončiks Jānis Dūklavs, pat mūžīgā opozīcija pret sistēmu Aldis Gobzems, smagos noziegumos un korupcijā apsūdzētā un gandrīz notiesātā Lemberga mūžīgais aizstāvis Armands Krauze, jaunizceptais iekšlietu krīzes menedžeris, pati pelēcība – Māris Kučinskis, autostāvvietas caurlaides andelētājs par blatu Juris Pūce, pulksteņu kontrabandiste Karina Sprūde, krabju lietas afērists Didzis Šmits, smagos noziegumos un korupcijā apsūdzētā Lemberga un zemkopības krīzes menedžera Šmita savedējs Edgars Tavars, nanoūdens speciālists Jānis Urbanovičs, vienkārši korumpants Atis Zakatistovs, kadiroviešu interešu lobētāji Raivis Dzintars un Rihards Kols, kā arī citi.

Novērtē šo rakstu:

3
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...