Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

piekrītu

04.11.2017. 06:50

»

antiņš

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši...


Pilnīgi piekrītu, bandītu bankas ir krievu bankas ABLV, Trastene un Rietumu banka attiecībā uz latviešu noguldītājiem, kas visi ir aizmukuši uz rudo vikingu bankām, gan kopumā. Kādus brīnumus tikai šīs bankas nav izpludinājušas cauri.

Atbildēt

Juris

30.10.2017. 07:14

»

antiņš

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši...


Īpaši godīga ir SEB vai agrāk saukta Unibanka, kura pamanījās atvērt kontu neeksistējošam uzņēmumam un caur šo kontu izlaida simtus miljonus neskaidras izcelsmes naudu, nesamaksājot nevienu centu nodokļos.

Atbildēt

antiņš

29.10.2017. 15:30

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši Banka Baltija, Auseklītis, Parex LHZB, bija arī dažas sīkākas, protams? Šie vietēji darboņi ar valsts atbalstu no Latvijas ekonomikas un iedzīvotāju kabatām izpumpēja grandiozas summas, pakļaujot mūs visus ilgstošai nabadzībai.

Atbildēt

Vai korekts autora ieteikums

28.10.2017. 16:39

Kas ir Pasta banka , kam pieder ? Šķiet, ka Latvijas pasts tikai avīzes un internetpirkumus piegādā .Jā , vēl pensijas izsniedz

Atbildēt

Likumīgi

28.10.2017. 04:36

Sodu skaitītājs ir ar likumu nostiprināts. Tas ir amorāls, jo valsts no tā vēl pelna ar PVN, tas ir nesamērīgs, totāls, neadekvāts sodam, ar mērķi nevis nolīdzināt radītos zaudējumus, bet - atņemt visu un vēl iedzīt mūža verdzībā, ar mākslīga uzrēķina un īpasuma novērtējuma par kapeikām palīdzību. Galvenie ieguvēji ir piedziņas shēmotāju tīkls.

Atbildēt

Tieši tā

27.10.2017. 16:12

»

Man arī

Ne tikai VID, bet arī vaņučiji tiesu izpildītāji. Pietiekami daudz ir iespējas tos tagad atvērt dažu minūšu laikā, ja vien pieejams internets, dators un viedtālrunis. Ja kāds nemāk atrast- varu iedot linkus


un tās ārzemju bankas neņem komisiju par katru pārskaitījumu kā mūsējās. Debetkarti bez maksas atsūta uz norādīto adresi. Atliek tik līdzekļus ieskaitīt. Jau ne Vietnam vien savam dabiniekam, kuram problēmas ar piedzinājiem esmu ieteicis.

Atbildēt

Man arī

27.10.2017. 16:10

»

Man ir konti tādās ārzemju bankās, kurās neviens vaņučijs VID netiks klāt. Ārpus ES


Ne tikai VID, bet arī vaņučiji tiesu izpildītāji. Pietiekami daudz ir iespējas tos tagad atvērt dažu minūšu laikā, ja vien pieejams internets, dators un viedtālrunis. Ja kāds nemāk atrast- varu iedot linkus.

Atbildēt

Ivars

27.10.2017. 07:41

Birkavs saņem pēc nopelniem.Viņš ar savu "Pleskavas šoseju",būdami pie varas ,savilka te zviedru bankas,bankām izdevīgus likumus kopā ar Grūtupu izstrādāja un bīdīja(protams ne jau par velti).
Tagad laiks saņemt banku "pateicību".Godam to vecais blēdis nopelnījis! No Dieva soda neizbēgt!

Atbildēt

.

26.10.2017. 18:48

nejauciet kredītu ar ārzemju kapitālistu kukuļiem - laupīšanai labvēlīgas vides izveidošanai, tikai vienā no 100 g. laupītāju slazdā iekrīt pašu līdzdalībnieks

Atbildēt

ES

26.10.2017. 16:57

Jā, es atceros to sāgu ļoti labi ar Hipotēku banku. Birkavs paņēma kredītu 3 miljonus Ls, ieķīlājot Latgalē iegādātu Ipašumu ar vērtību 7 vai 9 tūkstoši... Atdeva, neatdeva, to nezinu, bet tāds faksts tika savulaik apspriests. Drīzāk jau neatdeva.

Atbildēt

Mjā..

26.10.2017. 08:32

»

Rezidents

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami


Birkoff - pats rakstu rakstīji, pats slavē? Tavā rakstiņā starp sesto un septīto rindkopu "neatspēkojamo faktu" pietrūkst kāda maza papildinājuma - kāpēc tad tika likvidēts "brīnišķigais" biznesa prijekts Buļļu 35 un kāpēc vispār notika 2009.gadā Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas sēde par saistību bezstrīdus izpildi?

Atbildēt

Krievu

26.10.2017. 05:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Jā, naciķ-bauriem protams čekas maisi sapņos rādās. Ja vajadzēs, kangari tev tos maisus "atvērs". Un ko tālāk? Itkā paši kangari tajos maisos būs palikuši...


nacistiskie fašisti ar veciem komunistiem un čekistiem pārvalda Latviju, Maiziitis no SAB , pārkāpjot visus likumus, nedod čekas maisu izpētes komisijai svarīgāko, nozīmīgāko dokumentu daļu, melo un izlocās.

Atbildēt

Nereāli

26.10.2017. 04:29

»

Ženēvas konvencija

Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra


jo Latviju visos līmeņos pārvalda Krievijas specdienesti un bijušie LPSR komunisti un LPSR VDK čekisti joprojām. Borovkovs pats jau atzinies, ka daudzu anketes no maisiem dedzinājis. Latvijas tiesu sistēmā, prokuratūrā tostarp strādā gan bijušie cekisti, gan cdekisti. Nereāli cerēt uz pārmaiņām, ja nerunās AK - 74M varianti. Sākor ar šlomo dēliem un borovkoviem, dodmaņiem un frizurēto kupraini.

Atbildēt

26.10.2017. 00:13

»

Rezidents

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami


Fakti neatspēkojami- autoram nekavējoties nepieciešama medicīniskā palīdzība!

Atbildēt

Rezidents

25.10.2017. 17:54

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.10.2017. 13:31

»

Ženēvas konvencija

Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra


Jā, naciķ-bauriem protams čekas maisi sapņos rādās. Ja vajadzēs, kangari tev tos maisus "atvērs". Un ko tālāk? Itkā paši kangari tajos maisos būs palikuši.
Visu līmeņu iztīrīšana - jā protams, tikai šaubos, ka tu muļķīt apjēdz ko tas vispār nozīmē. Interesanti kuras tad bankas kalpo sarkanajam mērim?

Atbildēt

Ženēvas konvencija

25.10.2017. 09:25

»

gn

Kāds ir sausais secinajums


Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra.

Atbildēt

gn

25.10.2017. 09:05

Kāds ir sausais secinajums ?

Kad MŪSU VALSTS sāks aizstāvēt mūs,nevis bankas??

Atbildēt

Paija - autoram Nemo

25.10.2017. 04:59

Smuka karikatūra. Pats zīmējāt?

Ja ne pats, tad no kurienes?

Atbildēt

Paija

25.10.2017. 04:56

Te dažs izsakās, ka varot darba vieta maksāt algu skaidrā naudā, jo tas nav aizliegts ar likumu, taču darba vietas atbilde būs: tas sadārdzinās procesu, jo tad būs blakus izdevumi darba vietai ,lai pārvadātu skaidro naudu.
Un neviens jurists nav ķeries klāt šai lietai: kāpēc cilvēkam nedrīkst darba vieta maksāt algu skaidrā naudā nevis caur banku.
Kādēļ cilvēkus piespiež būt privātbanku klientiem?

Atbildēt

Paija - tiesas

25.10.2017. 04:52

jā, ir grūti un būs grūti tiesāties, ja spriedums jau aizrunāts, faktiski, pretējās puses advokātam ir blats.
Pats galvenais smaga ir tā netaisnības apziņa: kuram advokātam lielāks blats tiesu sistēmā, tā advokata klients arī uzvarēs.

Korupcija kā radiācija- pastāv, bet noķert gandrīz neiespējami.
Kaut nedaudz tajā sistēmā deva ieskatu grāmata "Tiesāšanās kā ķēķis", kur senatori ar advokātiem pārrunā ietekmes...

Atbildēt

un

25.10.2017. 04:15

»

Pēteris

Labs,sakarīgs raksts,bet vai latvuviešu indivīds ieklausīsies?BALSO PAREIZI 2018 gadā un VALSTS BANKAS SPĒJAS TIKS ATJAUNOTAS,negaidi neko no sorosoīdiem un nažukiem


negaidot neko no Jaunās konservatīvās partijas..........Tikai nesākt balsot par šiem un par Pavļutu (OIK tēvu) arī balsot nevajag.

Atbildēt

tiesas

25.10.2017. 04:11

»

Paija

Jā , raksta būtība ir vērtīga...


par II grupas invalīdu, kurš viņu pašu nelikumīgo lēmumu dēļ bija palicis vispār bez iztikas līzdekļiem neatbrīvoja no valsts nodevas. Vēl paņiirgājās - teva taču ir māja (tjipa vari taču to pārdot, "neredzot" , ka māja ir ieķīlāta). Nu sviests............Protams, tas bija pasūtīts spriedums, tāpēc arī lēmums tāds. Tagad otrā instance - paskatīsimies - uz ko tā būs spējīga savā vēlmē izpildīt pasūtījumus un paņirgāties par cilvēku :) Man jau ir āda tik bieza palikusi, ka viņi savu mērķi - ievainot un pazemot vairs nevar sasniegt - uz mani tas vis vairs nedarbojas - es uz to visu skatos kā uz farsu un gaidu ar ko tas beigsies, jo, ticības AT arī diez kādas nav :) Nerunāsim par prokuratūru - tāda sajūta, ka tur vairs nav neviena, kas vispār saprot, kas ir likums.....

Atbildēt

Pēteris

25.10.2017. 04:06

Labs,sakarīgs raksts,bet vai latvuviešu indivīds ieklausīsies?BALSO PAREIZI 2018 gadā un VALSTS BANKAS SPĒJAS TIKS ATJAUNOTAS,negaidi neko no sorosoīdiem un nažukiem!

Atbildēt

bija

25.10.2017. 03:58

valsts banka - Hipotēku banka. Lai nu kā, bet daudzi LV iedzīvbotāji savu naudiņu turēja tur tikai tāpēc, ka tā bija valsts banka, neviss tāpēc, ka tā bija labākā un progresīvāka'. To nopārdeva, ja pareizi atceros, par kapeikām.............

Atbildēt

post scriptum

25.10.2017. 03:48

»

autoram

Tātad banku gangsteru labo darbu saraksts no neatkarības atjaunošanas brīža...


Kāds baņķieris lietas dara tik klusu, ka viņa kabinetā kā simbols klusumam ir glezna ar purvu. Viņi ļoti nemīl skaļumu, jo uzskata, ka nauda mīl klusumu. Vajadzīgs liels skaļums par naudas plūsmām, korupciju, mīklainām nāvēm ar visiem vārdiem.

Atbildēt

autoram

25.10.2017. 03:45

Tātad banku gangsteru labo darbu saraksts no neatkarības atjaunošanas brīža:

1) Rupjākais Satversmes pārkāpums - faktiska Latvijas Valsts Bankas likvidēšana.

2) Nekontrolēta komercbanku darbība Latvijā, praktiski pārņemot savās rokās kreditēšanu, iedzīvotāju apkalpošanu un iedzīvotāju uzkrājumu glabāšanu, kas noveda pie smagām sekām.

3) Komercbanku lobiju likumdošanas bandītisms, legalizējot tiesu izpildītāju un banku genocīdu pret iedzīvotajiem un uzņēmējiem.

__________________

Tik tālu autors uzrakstījis pēc standarta. Taču teikums nav pabeigts, radot iespaidu, ka briesmīgāki par meliem ir puspatiesība. Ja reiz ielikts raksts par šo tēmu, tad jāliek arī konkrētus vārdus, kas ir komercbankās un kas viņu labā izlobējis likumus? Bez tā tāda tvaika nolaišana vien sanāk. Ja būs vārdi, tad tauta X stundā viņus atradīs, tāpat kā savulaik atrada Rumānijas diktatoru Čaučesku ar sievu.

Atbildēt

VB

25.10.2017. 03:34

»

Alternatīva

Atjaunot krājaizdevu sabiedrības


"Likvidējot Hipotēku banku, faktiski, tika pazaudēta LV."
Piezīmēšu, vienu no pašām stulbākajām, nelietīgākajām bankam + tā jau bija nospēlējusies līdz plikai pakaļai - ko varēja darīt?
Par valsti neizteikšos...

Atbildēt

Apsveicu

25.10.2017. 02:34

»

Marx

Man ir bijis tas gods stāvēt uz ceļiem Swedbank priekšā un lūgt iespēju iziet caur grūtībām,atgriezt aizdevumu,saglabāt uzņēmumu, kas bija strādājis 14 gadus.Rezultātā swedbanka kā bastardu paņēma un iznīcināja,izmantojot likumu un tiesu.Tā bija pazemojoša sajūta,ka valsts ,kurai tu esi maksājis nodokļus...


ar peedeejo iluuziju zuduma. Bet zaudeeto neatgriezt! Esmu daudz latviessus saticis, kas teikussi, ka ieomaajussies, ka bankas ir sadarbiibas partneri, iekkilaajot mantojumus, eekas un mezzus. Bankas visus vinnus apzaga un vinni pat palikussi araados. Un straadaa vergu darbu, vai aizbraukussi.

Atbildēt

Vepris

25.10.2017. 02:33

Visi ir cūkas!!!

Atbildēt

C 809

25.10.2017. 02:29

»

Aizsargs

Tā stunda tuvojas. Viss notiek likumsakarīgi, jau agrāk brīdināju, ka globālais kapitāls nežēlos nevienu. Pie mums pieņemts, ja esi mazliet turīgāks par vidējo, tad automātiski pieskaitīts pie kliķes. Ticiet man pēdējo reizi, globālajam kapitālam kaut kāds Latvijas miljonāriņš ir kā cukurā iemērkta ...


Viss pareizi un gudri. Bet nepiekriitu par tautas apzagssanu. Videejaa latviessu sskkira turiiga klluust, pateicoties tam, ka nellaava valstij kopaa ar oligarhiem to apzagt. Krievijas diversijas ar Parex rezultaataa, ko veica Zatlers ar Godmani, ssii dalla izbeega no zaudeejumiem, jo nemaksaaja nodokllus un vairoja savus pamatliidzekllus bez banku, ES subsidiju un ES fondu atbalsta, jo neticeeja sieram par velti. Bet tie ir dazzi procenti no latviessiem, ssie vismaz nabuus bagaati un valsts meeggina tos vajaat un izspiest, jo paareejie ir paraados un liidz ar to nabagi.

Atbildēt

Aizsargs

24.10.2017. 22:40

Tā stunda tuvojas. Viss notiek likumsakarīgi, jau agrāk brīdināju, ka globālais kapitāls nežēlos nevienu. Pie mums pieņemts, ja esi mazliet turīgāks par vidējo, tad automātiski pieskaitīts pie kliķes. Ticiet man pēdējo reizi, globālajam kapitālam kaut kāds Latvijas miljonāriņš ir kā cukurā iemērkta zemene. Naivs alkatīgs cilvēciņš kurš apzadzis savu tautu tā kļūdams bagāts būs nekas vairāk kā lāča pakalpojums pasaules valdniekiem.
Ir neiespējami iznīcināt vienotu tautu, kas ir pietiekoši turīga un pašpietiekama un nedzīvo vienkop lielās pilsētās. No stratēģiskā viedokļa, ideāls risinājums bija mūsu senčiem, kuri dzīvoja viensētās, tātad nav iznīcināmi ar vienu šāvienu vai epidēmiju, tie nepiesārņoja dabu kā lielās pilsētas un tie bija maksimāli neatkarīgi no dažādiem piespiedu pakalpojumiem salīdzinot ar pilsētniekiem.
Tieši tāpēc notika tik agresīva lauku infrastruktūras un satiksmes iznīcināšana, lai cilvēkus pārdzītu no laukiem uz pilsētām un padarītu tos atkarīgus no lielveikaliem, bankām, komunālajiem pakalpojumiem utt. Teorētiski, dzīvot lielākā kopienā vai daudzdzīvokļu mājā būtu jābūt daudz lētāk, bet reālajā dzīvē tas apgriezts ar kājām gaisā un viss pakārtots peļņas gūšanai, ne cilvēku labklājībai.
Brīvais tirgus ir tikai izkārtne, īstenībā kaut ko nebrīvāku un ierobežotāku ir pat grūti iedomāties.

Atbildēt

Alternatīva

24.10.2017. 21:44

Atjaunot krājaizdevu sabiedrības.
Likvidējot Hipotēku banku, faktiski, tika pazaudēta LV.

Atbildēt

š

24.10.2017. 18:51

un piedevām Latvijā daudzas iestādes diskriminē pilsoņus, ļaujot kaut ko veikt, autorizējoties caur banku. un vēl diskriminācija notiek atkarībā no mob.tel. esamības/neesamības. Daudzās vietās tu neesi pat cilvēks, ja tev nav mobīlā, jo darbības iesp
ējamas tikai caur textu uz mob.t.


Atbildēt

Marx

24.10.2017. 17:45

Man ir bijis tas gods stāvēt uz ceļiem Swedbank priekšā un lūgt iespēju iziet caur grūtībām,atgriezt aizdevumu,saglabāt uzņēmumu, kas bija strādājis 14 gadus.Rezultātā swedbanka kā bastardu paņēma un iznīcināja,izmantojot likumu un tiesu.Tā bija pazemojoša sajūta,ka valsts ,kurai tu esi maksājis nodokļus(pēdējā uzņēmuma pastāvēšanas gadā ap 500000eur),kurai esi patriots,kad tev ir visgrūtāk nostājas zviedru banksteru pusē un ielaiž vēl pēdējo patronu tavā ticības apziņā.Nau ko te pinkščēt,ir jāizdara secinājumi un jāsaprot ,kas ir tavs īstais sabiedrotais.Jautājums-pēc lielās krīzes ,kurai valstij pilsoņi vairāk uzticas Latvijas vai Islandes.

Atbildēt

Nevar liidzeet

24.10.2017. 15:48

tiem, kas iedomaajas, ka buus ilgstoss bizness uz krediitu un ES fondu naudas reekkina. Abi ved uz atkariibu. Abi liek kalpot citiem un klusi tureet muti. To jau tikai vajag visaam okupaacijas varaam. Vislielaakais tautai naavi nesossais okupants ir katra valdiiba, kura straadaa ES fondu un nelatviessu banku interesees. No PERS verdziibas pa taisno citaa verdziibaa. Cik palikuśi tie briivie, kas principa peec atsakaas no verdziibas naudas - ES subsidijaam, fondiem, banku, nebanku krediitiem un nav veel salauzti kaa sso rindu autors?

Atbildēt

Lauķis

24.10.2017. 15:44

Šī lēmumu pirkšana, manuprāt, ir visaptveroša. Vai tā ir Rīgas būvvalde, vai tiesa. Ja atrodi pareizo cilvēku, kurš ir šī ierēdņa uzticības persona - iespējams ir viss, un kaut ko panākt ir neiespējami, jo, ja vajadzēs, viltos arī pierādījumus.
Lai gan jāatzīst, ka pēdējā laikā vismaz Administratīvajā tiesā strādā arī sakarīgi tiesneši, kas tiesu spriež pēc likuma, nevis savas pārliecības.

Atbildēt

Mo sistēmas cieš daudzi

24.10.2017. 15:19

Šodien iekļūst banku represijās var jebkurš.
Paskatieties , kas notiek masu medijos - visus saimnieciskos un finaisālos jautājumus komentē banku "ekonomisti"- kuri pārspēj pat Ekonomikas ministrus un valdību, ministrus un vqaldības ekonomistus nedzird vispār, labi ja kaut ko pasaka ministrs.

Kas pārvalda Latviju?

NOMENKLATūra, kura ne jau bez honorāra strādā, bankas un lielkapitāla "baltie baroni".
Esmu sakārusies, ka cieš tiesneši arī - no saviem kolēģiem, kuri ir piepirkti, pat apgabaltiesu tiesneši un augstākās tiesas tiesneši. Esmu viņu konsultējusi dažos specifiskos jautājumos, ar kurioem vi'\niem nebija iepriekš saskarsmes.

Un te pat bijuāis Ministru prezidents. Nekaunības kalngals. Birkavs jau, cik izskatās, slims cilvēks, ko tur viņu tracināt ar netaisnību. Jūtīgums ar vecumu vai slimību pieaug ik stundu, ik minūti, pat par sīkumiem.

Atbildēt

Lauķis

24.10.2017. 14:53

Mazliet par citu tēmu.
Vispirms ir jāsaprot, ka ar tādu domāšanu kāda valsts varai ir šobrīd, radušās problēmas valstī atrisināt nevar. Tātad kardināli ir jāmaina valsts varas attieksme pret savu tautu.
Ja šodien kāds nokļūst grūtībās, tad valsts vara, vienalga kāda dienesta personā, parasti, ja atnāk uz pārbaudi, tad - UZLIEK SODU par kaut ko neizdarītu. Tātad vēl vairāk saasina jau esošās grūtības, nevis analizē situāciju, un, tādā vai citādā veidā, savam pilsonim sniedz atbalstu, lai izietu no pēkšņajām grūtībām.
Raksturīgs piemērs bija šovasar kāda zemnieka saimniecībā Latgalē, kad sāka krist lopi. PVD nevis palīdzēja, bet nabaga zemnieciņu vēl sodīja ar ievērojamu naudas sodu naudas trūkuma apstākļos, jo nebija aizvests kritušais lops, traktors bija salūzis, remontam naudas nav, nevarēja ne aizvest līķi, ne pievest ganāmpulkam ūdeni.
Izcila valsts rīcība. Un to novērtēja daudzi, likvidējot saimniecības un pametot valsti.
Bet vai varēja būt citādi? Protams, ka varēja! Tikai tā domāšana tad tāda - sodīt, sodīt, sodīt! Pēc tam kaut vai lai ūdensplūdi. Šobrīd rezultāti vairs nav apspriežami... Līdzīgi kā ar bankām.

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:38

Un vēl, tieši šis, ja tā var teikt tiesiskais absurds:
"2009.gadā, pamatojoties uz Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu par saistību bezstrīdus izpildi, izsolē ir pārdots V.Birkavam piederošais zemes gabals, un izsole ir apstiprināta Rīgas apgabaltiesā, neskatoties uz to, ka tiesas lēmums par bezstrīdus piedziņu ar Augstākās tiesas Senāta nolēmumu ir atcelts."
IR TIEŠI tas, ko savā dzīvē arī paveicis cietušais ar savu, kā tad jau bija redzams, bezjēdzīgo rīcibu! Principā, par šo ziņu derētu pat tā kā drusku iedzert..., ja nebūtu tik skumji, ka tas viss notiek tieši pie mums.

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:31

Un vēl, cik atceros, tieši šos bezstrīdu piedziņas likumus pieņēma ar paša Birkava līdzdalību!

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:22

Ar šo nākamo 3 p-tu programmu vien, banksterus uzvarēsim tā ap 33 000. gadu pēc Kristus dzimšanas un arī tad tikai varbūt?!

Atbildēt

bs

24.10.2017. 13:20

»

vecais spekulants

Ja te butu tikai Valsts banka ,tad vina tiktu zibenigi izlaupita ,jo kreditus dotu tikai pie varas esosajiem . Piemeram skelem birkaviem sleseriem utt


Tieši tā.Savulaik alkatīgais Birkavs bija dabūjis milzu kredītu Hipotēku bankā,protams,ka bez blata,kuru arī neatdeva.Pateicoties tādiem Birkaviem,mums arī nav savu banku un nevajag arī,savādāk nodokļu maksātājiem vienmēr jāmaksā par valdošo lopu alkatību un stulbumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...