Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

piekrītu

04.11.2017. 06:50

»

antiņš

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši...


Pilnīgi piekrītu, bandītu bankas ir krievu bankas ABLV, Trastene un Rietumu banka attiecībā uz latviešu noguldītājiem, kas visi ir aizmukuši uz rudo vikingu bankām, gan kopumā. Kādus brīnumus tikai šīs bankas nav izpludinājušas cauri.

Atbildēt

Juris

30.10.2017. 07:14

»

antiņš

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši...


Īpaši godīga ir SEB vai agrāk saukta Unibanka, kura pamanījās atvērt kontu neeksistējošam uzņēmumam un caur šo kontu izlaida simtus miljonus neskaidras izcelsmes naudu, nesamaksājot nevienu centu nodokļos.

Atbildēt

antiņš

29.10.2017. 15:30

Neesmu sajūsmā par banku sistēmu un nepavisam par birkavu. Bet gribu visiem tomēr atgādināt, ka tik ļoti nīstās Zviedru bankas ir visnotaļ godīgas organizācijas, salīdzinot ar visiem vietējiem veidojumiem. Visas lielākās banku afēras Latvijā ir saistās tieši ar Latvijas valsti. Visi laikam jau aizmirsuši Banka Baltija, Auseklītis, Parex LHZB, bija arī dažas sīkākas, protams? Šie vietēji darboņi ar valsts atbalstu no Latvijas ekonomikas un iedzīvotāju kabatām izpumpēja grandiozas summas, pakļaujot mūs visus ilgstošai nabadzībai.

Atbildēt

Vai korekts autora ieteikums

28.10.2017. 16:39

Kas ir Pasta banka , kam pieder ? Šķiet, ka Latvijas pasts tikai avīzes un internetpirkumus piegādā .Jā , vēl pensijas izsniedz

Atbildēt

Likumīgi

28.10.2017. 04:36

Sodu skaitītājs ir ar likumu nostiprināts. Tas ir amorāls, jo valsts no tā vēl pelna ar PVN, tas ir nesamērīgs, totāls, neadekvāts sodam, ar mērķi nevis nolīdzināt radītos zaudējumus, bet - atņemt visu un vēl iedzīt mūža verdzībā, ar mākslīga uzrēķina un īpasuma novērtējuma par kapeikām palīdzību. Galvenie ieguvēji ir piedziņas shēmotāju tīkls.

Atbildēt

Tieši tā

27.10.2017. 16:12

»

Man arī

Ne tikai VID, bet arī vaņučiji tiesu izpildītāji. Pietiekami daudz ir iespējas tos tagad atvērt dažu minūšu laikā, ja vien pieejams internets, dators un viedtālrunis. Ja kāds nemāk atrast- varu iedot linkus


un tās ārzemju bankas neņem komisiju par katru pārskaitījumu kā mūsējās. Debetkarti bez maksas atsūta uz norādīto adresi. Atliek tik līdzekļus ieskaitīt. Jau ne Vietnam vien savam dabiniekam, kuram problēmas ar piedzinājiem esmu ieteicis.

Atbildēt

Man arī

27.10.2017. 16:10

»

Man ir konti tādās ārzemju bankās, kurās neviens vaņučijs VID netiks klāt. Ārpus ES


Ne tikai VID, bet arī vaņučiji tiesu izpildītāji. Pietiekami daudz ir iespējas tos tagad atvērt dažu minūšu laikā, ja vien pieejams internets, dators un viedtālrunis. Ja kāds nemāk atrast- varu iedot linkus.

Atbildēt

Ivars

27.10.2017. 07:41

Birkavs saņem pēc nopelniem.Viņš ar savu "Pleskavas šoseju",būdami pie varas ,savilka te zviedru bankas,bankām izdevīgus likumus kopā ar Grūtupu izstrādāja un bīdīja(protams ne jau par velti).
Tagad laiks saņemt banku "pateicību".Godam to vecais blēdis nopelnījis! No Dieva soda neizbēgt!

Atbildēt

.

26.10.2017. 18:48

nejauciet kredītu ar ārzemju kapitālistu kukuļiem - laupīšanai labvēlīgas vides izveidošanai, tikai vienā no 100 g. laupītāju slazdā iekrīt pašu līdzdalībnieks

Atbildēt

ES

26.10.2017. 16:57

Jā, es atceros to sāgu ļoti labi ar Hipotēku banku. Birkavs paņēma kredītu 3 miljonus Ls, ieķīlājot Latgalē iegādātu Ipašumu ar vērtību 7 vai 9 tūkstoši... Atdeva, neatdeva, to nezinu, bet tāds faksts tika savulaik apspriests. Drīzāk jau neatdeva.

Atbildēt

Mjā..

26.10.2017. 08:32

»

Rezidents

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami


Birkoff - pats rakstu rakstīji, pats slavē? Tavā rakstiņā starp sesto un septīto rindkopu "neatspēkojamo faktu" pietrūkst kāda maza papildinājuma - kāpēc tad tika likvidēts "brīnišķigais" biznesa prijekts Buļļu 35 un kāpēc vispār notika 2009.gadā Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas sēde par saistību bezstrīdus izpildi?

Atbildēt

Krievu

26.10.2017. 05:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Jā, naciķ-bauriem protams čekas maisi sapņos rādās. Ja vajadzēs, kangari tev tos maisus "atvērs". Un ko tālāk? Itkā paši kangari tajos maisos būs palikuši...


nacistiskie fašisti ar veciem komunistiem un čekistiem pārvalda Latviju, Maiziitis no SAB , pārkāpjot visus likumus, nedod čekas maisu izpētes komisijai svarīgāko, nozīmīgāko dokumentu daļu, melo un izlocās.

Atbildēt

Nereāli

26.10.2017. 04:29

»

Ženēvas konvencija

Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra


jo Latviju visos līmeņos pārvalda Krievijas specdienesti un bijušie LPSR komunisti un LPSR VDK čekisti joprojām. Borovkovs pats jau atzinies, ka daudzu anketes no maisiem dedzinājis. Latvijas tiesu sistēmā, prokuratūrā tostarp strādā gan bijušie cekisti, gan cdekisti. Nereāli cerēt uz pārmaiņām, ja nerunās AK - 74M varianti. Sākor ar šlomo dēliem un borovkoviem, dodmaņiem un frizurēto kupraini.

Atbildēt

26.10.2017. 00:13

»

Rezidents

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami


Fakti neatspēkojami- autoram nekavējoties nepieciešama medicīniskā palīdzība!

Atbildēt

Rezidents

25.10.2017. 17:54

Raksts ir vienkārši lielisks!Uzskaitītie fakti-neatspēkojami!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.10.2017. 13:31

»

Ženēvas konvencija

Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra


Jā, naciķ-bauriem protams čekas maisi sapņos rādās. Ja vajadzēs, kangari tev tos maisus "atvērs". Un ko tālāk? Itkā paši kangari tajos maisos būs palikuši.
Visu līmeņu iztīrīšana - jā protams, tikai šaubos, ka tu muļķīt apjēdz ko tas vispār nozīmē. Interesanti kuras tad bankas kalpo sarkanajam mērim?

Atbildēt

Ženēvas konvencija

25.10.2017. 09:25

»

gn

Kāds ir sausais secinajums


Tikai un vienīgi pēc deokupācijas un tiesiskuma atjaunošanas, čekas maisu atvēršanas un visu līmeņu iztīrīšanas no potenciāliem valsts nodevējiem un sarkanā mēra.

Atbildēt

gn

25.10.2017. 09:05

Kāds ir sausais secinajums ?

Kad MŪSU VALSTS sāks aizstāvēt mūs,nevis bankas??

Atbildēt

Paija - autoram Nemo

25.10.2017. 04:59

Smuka karikatūra. Pats zīmējāt?

Ja ne pats, tad no kurienes?

Atbildēt

Paija

25.10.2017. 04:56

Te dažs izsakās, ka varot darba vieta maksāt algu skaidrā naudā, jo tas nav aizliegts ar likumu, taču darba vietas atbilde būs: tas sadārdzinās procesu, jo tad būs blakus izdevumi darba vietai ,lai pārvadātu skaidro naudu.
Un neviens jurists nav ķeries klāt šai lietai: kāpēc cilvēkam nedrīkst darba vieta maksāt algu skaidrā naudā nevis caur banku.
Kādēļ cilvēkus piespiež būt privātbanku klientiem?

Atbildēt

Paija - tiesas

25.10.2017. 04:52

jā, ir grūti un būs grūti tiesāties, ja spriedums jau aizrunāts, faktiski, pretējās puses advokātam ir blats.
Pats galvenais smaga ir tā netaisnības apziņa: kuram advokātam lielāks blats tiesu sistēmā, tā advokata klients arī uzvarēs.

Korupcija kā radiācija- pastāv, bet noķert gandrīz neiespējami.
Kaut nedaudz tajā sistēmā deva ieskatu grāmata "Tiesāšanās kā ķēķis", kur senatori ar advokātiem pārrunā ietekmes...

Atbildēt

un

25.10.2017. 04:15

»

Pēteris

Labs,sakarīgs raksts,bet vai latvuviešu indivīds ieklausīsies?BALSO PAREIZI 2018 gadā un VALSTS BANKAS SPĒJAS TIKS ATJAUNOTAS,negaidi neko no sorosoīdiem un nažukiem


negaidot neko no Jaunās konservatīvās partijas..........Tikai nesākt balsot par šiem un par Pavļutu (OIK tēvu) arī balsot nevajag.

Atbildēt

tiesas

25.10.2017. 04:11

»

Paija

Jā , raksta būtība ir vērtīga...


par II grupas invalīdu, kurš viņu pašu nelikumīgo lēmumu dēļ bija palicis vispār bez iztikas līzdekļiem neatbrīvoja no valsts nodevas. Vēl paņiirgājās - teva taču ir māja (tjipa vari taču to pārdot, "neredzot" , ka māja ir ieķīlāta). Nu sviests............Protams, tas bija pasūtīts spriedums, tāpēc arī lēmums tāds. Tagad otrā instance - paskatīsimies - uz ko tā būs spējīga savā vēlmē izpildīt pasūtījumus un paņirgāties par cilvēku :) Man jau ir āda tik bieza palikusi, ka viņi savu mērķi - ievainot un pazemot vairs nevar sasniegt - uz mani tas vis vairs nedarbojas - es uz to visu skatos kā uz farsu un gaidu ar ko tas beigsies, jo, ticības AT arī diez kādas nav :) Nerunāsim par prokuratūru - tāda sajūta, ka tur vairs nav neviena, kas vispār saprot, kas ir likums.....

Atbildēt

Pēteris

25.10.2017. 04:06

Labs,sakarīgs raksts,bet vai latvuviešu indivīds ieklausīsies?BALSO PAREIZI 2018 gadā un VALSTS BANKAS SPĒJAS TIKS ATJAUNOTAS,negaidi neko no sorosoīdiem un nažukiem!

Atbildēt

bija

25.10.2017. 03:58

valsts banka - Hipotēku banka. Lai nu kā, bet daudzi LV iedzīvbotāji savu naudiņu turēja tur tikai tāpēc, ka tā bija valsts banka, neviss tāpēc, ka tā bija labākā un progresīvāka'. To nopārdeva, ja pareizi atceros, par kapeikām.............

Atbildēt

post scriptum

25.10.2017. 03:48

»

autoram

Tātad banku gangsteru labo darbu saraksts no neatkarības atjaunošanas brīža...


Kāds baņķieris lietas dara tik klusu, ka viņa kabinetā kā simbols klusumam ir glezna ar purvu. Viņi ļoti nemīl skaļumu, jo uzskata, ka nauda mīl klusumu. Vajadzīgs liels skaļums par naudas plūsmām, korupciju, mīklainām nāvēm ar visiem vārdiem.

Atbildēt

autoram

25.10.2017. 03:45

Tātad banku gangsteru labo darbu saraksts no neatkarības atjaunošanas brīža:

1) Rupjākais Satversmes pārkāpums - faktiska Latvijas Valsts Bankas likvidēšana.

2) Nekontrolēta komercbanku darbība Latvijā, praktiski pārņemot savās rokās kreditēšanu, iedzīvotāju apkalpošanu un iedzīvotāju uzkrājumu glabāšanu, kas noveda pie smagām sekām.

3) Komercbanku lobiju likumdošanas bandītisms, legalizējot tiesu izpildītāju un banku genocīdu pret iedzīvotajiem un uzņēmējiem.

__________________

Tik tālu autors uzrakstījis pēc standarta. Taču teikums nav pabeigts, radot iespaidu, ka briesmīgāki par meliem ir puspatiesība. Ja reiz ielikts raksts par šo tēmu, tad jāliek arī konkrētus vārdus, kas ir komercbankās un kas viņu labā izlobējis likumus? Bez tā tāda tvaika nolaišana vien sanāk. Ja būs vārdi, tad tauta X stundā viņus atradīs, tāpat kā savulaik atrada Rumānijas diktatoru Čaučesku ar sievu.

Atbildēt

VB

25.10.2017. 03:34

»

Alternatīva

Atjaunot krājaizdevu sabiedrības


"Likvidējot Hipotēku banku, faktiski, tika pazaudēta LV."
Piezīmēšu, vienu no pašām stulbākajām, nelietīgākajām bankam + tā jau bija nospēlējusies līdz plikai pakaļai - ko varēja darīt?
Par valsti neizteikšos...

Atbildēt

Apsveicu

25.10.2017. 02:34

»

Marx

Man ir bijis tas gods stāvēt uz ceļiem Swedbank priekšā un lūgt iespēju iziet caur grūtībām,atgriezt aizdevumu,saglabāt uzņēmumu, kas bija strādājis 14 gadus.Rezultātā swedbanka kā bastardu paņēma un iznīcināja,izmantojot likumu un tiesu.Tā bija pazemojoša sajūta,ka valsts ,kurai tu esi maksājis nodokļus...


ar peedeejo iluuziju zuduma. Bet zaudeeto neatgriezt! Esmu daudz latviessus saticis, kas teikussi, ka ieomaajussies, ka bankas ir sadarbiibas partneri, iekkilaajot mantojumus, eekas un mezzus. Bankas visus vinnus apzaga un vinni pat palikussi araados. Un straadaa vergu darbu, vai aizbraukussi.

Atbildēt

Vepris

25.10.2017. 02:33

Visi ir cūkas!!!

Atbildēt

C 809

25.10.2017. 02:29

»

Aizsargs

Tā stunda tuvojas. Viss notiek likumsakarīgi, jau agrāk brīdināju, ka globālais kapitāls nežēlos nevienu. Pie mums pieņemts, ja esi mazliet turīgāks par vidējo, tad automātiski pieskaitīts pie kliķes. Ticiet man pēdējo reizi, globālajam kapitālam kaut kāds Latvijas miljonāriņš ir kā cukurā iemērkta ...


Viss pareizi un gudri. Bet nepiekriitu par tautas apzagssanu. Videejaa latviessu sskkira turiiga klluust, pateicoties tam, ka nellaava valstij kopaa ar oligarhiem to apzagt. Krievijas diversijas ar Parex rezultaataa, ko veica Zatlers ar Godmani, ssii dalla izbeega no zaudeejumiem, jo nemaksaaja nodokllus un vairoja savus pamatliidzekllus bez banku, ES subsidiju un ES fondu atbalsta, jo neticeeja sieram par velti. Bet tie ir dazzi procenti no latviessiem, ssie vismaz nabuus bagaati un valsts meeggina tos vajaat un izspiest, jo paareejie ir paraados un liidz ar to nabagi.

Atbildēt

Aizsargs

24.10.2017. 22:40

Tā stunda tuvojas. Viss notiek likumsakarīgi, jau agrāk brīdināju, ka globālais kapitāls nežēlos nevienu. Pie mums pieņemts, ja esi mazliet turīgāks par vidējo, tad automātiski pieskaitīts pie kliķes. Ticiet man pēdējo reizi, globālajam kapitālam kaut kāds Latvijas miljonāriņš ir kā cukurā iemērkta zemene. Naivs alkatīgs cilvēciņš kurš apzadzis savu tautu tā kļūdams bagāts būs nekas vairāk kā lāča pakalpojums pasaules valdniekiem.
Ir neiespējami iznīcināt vienotu tautu, kas ir pietiekoši turīga un pašpietiekama un nedzīvo vienkop lielās pilsētās. No stratēģiskā viedokļa, ideāls risinājums bija mūsu senčiem, kuri dzīvoja viensētās, tātad nav iznīcināmi ar vienu šāvienu vai epidēmiju, tie nepiesārņoja dabu kā lielās pilsētas un tie bija maksimāli neatkarīgi no dažādiem piespiedu pakalpojumiem salīdzinot ar pilsētniekiem.
Tieši tāpēc notika tik agresīva lauku infrastruktūras un satiksmes iznīcināšana, lai cilvēkus pārdzītu no laukiem uz pilsētām un padarītu tos atkarīgus no lielveikaliem, bankām, komunālajiem pakalpojumiem utt. Teorētiski, dzīvot lielākā kopienā vai daudzdzīvokļu mājā būtu jābūt daudz lētāk, bet reālajā dzīvē tas apgriezts ar kājām gaisā un viss pakārtots peļņas gūšanai, ne cilvēku labklājībai.
Brīvais tirgus ir tikai izkārtne, īstenībā kaut ko nebrīvāku un ierobežotāku ir pat grūti iedomāties.

Atbildēt

Alternatīva

24.10.2017. 21:44

Atjaunot krājaizdevu sabiedrības.
Likvidējot Hipotēku banku, faktiski, tika pazaudēta LV.

Atbildēt

š

24.10.2017. 18:51

un piedevām Latvijā daudzas iestādes diskriminē pilsoņus, ļaujot kaut ko veikt, autorizējoties caur banku. un vēl diskriminācija notiek atkarībā no mob.tel. esamības/neesamības. Daudzās vietās tu neesi pat cilvēks, ja tev nav mobīlā, jo darbības iesp
ējamas tikai caur textu uz mob.t.


Atbildēt

Marx

24.10.2017. 17:45

Man ir bijis tas gods stāvēt uz ceļiem Swedbank priekšā un lūgt iespēju iziet caur grūtībām,atgriezt aizdevumu,saglabāt uzņēmumu, kas bija strādājis 14 gadus.Rezultātā swedbanka kā bastardu paņēma un iznīcināja,izmantojot likumu un tiesu.Tā bija pazemojoša sajūta,ka valsts ,kurai tu esi maksājis nodokļus(pēdējā uzņēmuma pastāvēšanas gadā ap 500000eur),kurai esi patriots,kad tev ir visgrūtāk nostājas zviedru banksteru pusē un ielaiž vēl pēdējo patronu tavā ticības apziņā.Nau ko te pinkščēt,ir jāizdara secinājumi un jāsaprot ,kas ir tavs īstais sabiedrotais.Jautājums-pēc lielās krīzes ,kurai valstij pilsoņi vairāk uzticas Latvijas vai Islandes.

Atbildēt

Nevar liidzeet

24.10.2017. 15:48

tiem, kas iedomaajas, ka buus ilgstoss bizness uz krediitu un ES fondu naudas reekkina. Abi ved uz atkariibu. Abi liek kalpot citiem un klusi tureet muti. To jau tikai vajag visaam okupaacijas varaam. Vislielaakais tautai naavi nesossais okupants ir katra valdiiba, kura straadaa ES fondu un nelatviessu banku interesees. No PERS verdziibas pa taisno citaa verdziibaa. Cik palikuśi tie briivie, kas principa peec atsakaas no verdziibas naudas - ES subsidijaam, fondiem, banku, nebanku krediitiem un nav veel salauzti kaa sso rindu autors?

Atbildēt

Lauķis

24.10.2017. 15:44

Šī lēmumu pirkšana, manuprāt, ir visaptveroša. Vai tā ir Rīgas būvvalde, vai tiesa. Ja atrodi pareizo cilvēku, kurš ir šī ierēdņa uzticības persona - iespējams ir viss, un kaut ko panākt ir neiespējami, jo, ja vajadzēs, viltos arī pierādījumus.
Lai gan jāatzīst, ka pēdējā laikā vismaz Administratīvajā tiesā strādā arī sakarīgi tiesneši, kas tiesu spriež pēc likuma, nevis savas pārliecības.

Atbildēt

Mo sistēmas cieš daudzi

24.10.2017. 15:19

Šodien iekļūst banku represijās var jebkurš.
Paskatieties , kas notiek masu medijos - visus saimnieciskos un finaisālos jautājumus komentē banku "ekonomisti"- kuri pārspēj pat Ekonomikas ministrus un valdību, ministrus un vqaldības ekonomistus nedzird vispār, labi ja kaut ko pasaka ministrs.

Kas pārvalda Latviju?

NOMENKLATūra, kura ne jau bez honorāra strādā, bankas un lielkapitāla "baltie baroni".
Esmu sakārusies, ka cieš tiesneši arī - no saviem kolēģiem, kuri ir piepirkti, pat apgabaltiesu tiesneši un augstākās tiesas tiesneši. Esmu viņu konsultējusi dažos specifiskos jautājumos, ar kurioem vi'\niem nebija iepriekš saskarsmes.

Un te pat bijuāis Ministru prezidents. Nekaunības kalngals. Birkavs jau, cik izskatās, slims cilvēks, ko tur viņu tracināt ar netaisnību. Jūtīgums ar vecumu vai slimību pieaug ik stundu, ik minūti, pat par sīkumiem.

Atbildēt

Lauķis

24.10.2017. 14:53

Mazliet par citu tēmu.
Vispirms ir jāsaprot, ka ar tādu domāšanu kāda valsts varai ir šobrīd, radušās problēmas valstī atrisināt nevar. Tātad kardināli ir jāmaina valsts varas attieksme pret savu tautu.
Ja šodien kāds nokļūst grūtībās, tad valsts vara, vienalga kāda dienesta personā, parasti, ja atnāk uz pārbaudi, tad - UZLIEK SODU par kaut ko neizdarītu. Tātad vēl vairāk saasina jau esošās grūtības, nevis analizē situāciju, un, tādā vai citādā veidā, savam pilsonim sniedz atbalstu, lai izietu no pēkšņajām grūtībām.
Raksturīgs piemērs bija šovasar kāda zemnieka saimniecībā Latgalē, kad sāka krist lopi. PVD nevis palīdzēja, bet nabaga zemnieciņu vēl sodīja ar ievērojamu naudas sodu naudas trūkuma apstākļos, jo nebija aizvests kritušais lops, traktors bija salūzis, remontam naudas nav, nevarēja ne aizvest līķi, ne pievest ganāmpulkam ūdeni.
Izcila valsts rīcība. Un to novērtēja daudzi, likvidējot saimniecības un pametot valsti.
Bet vai varēja būt citādi? Protams, ka varēja! Tikai tā domāšana tad tāda - sodīt, sodīt, sodīt! Pēc tam kaut vai lai ūdensplūdi. Šobrīd rezultāti vairs nav apspriežami... Līdzīgi kā ar bankām.

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:38

Un vēl, tieši šis, ja tā var teikt tiesiskais absurds:
"2009.gadā, pamatojoties uz Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu par saistību bezstrīdus izpildi, izsolē ir pārdots V.Birkavam piederošais zemes gabals, un izsole ir apstiprināta Rīgas apgabaltiesā, neskatoties uz to, ka tiesas lēmums par bezstrīdus piedziņu ar Augstākās tiesas Senāta nolēmumu ir atcelts."
IR TIEŠI tas, ko savā dzīvē arī paveicis cietušais ar savu, kā tad jau bija redzams, bezjēdzīgo rīcibu! Principā, par šo ziņu derētu pat tā kā drusku iedzert..., ja nebūtu tik skumji, ka tas viss notiek tieši pie mums.

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:31

Un vēl, cik atceros, tieši šos bezstrīdu piedziņas likumus pieņēma ar paša Birkava līdzdalību!

Atbildēt

VB

24.10.2017. 13:22

Ar šo nākamo 3 p-tu programmu vien, banksterus uzvarēsim tā ap 33 000. gadu pēc Kristus dzimšanas un arī tad tikai varbūt?!

Atbildēt

bs

24.10.2017. 13:20

»

vecais spekulants

Ja te butu tikai Valsts banka ,tad vina tiktu zibenigi izlaupita ,jo kreditus dotu tikai pie varas esosajiem . Piemeram skelem birkaviem sleseriem utt


Tieši tā.Savulaik alkatīgais Birkavs bija dabūjis milzu kredītu Hipotēku bankā,protams,ka bez blata,kuru arī neatdeva.Pateicoties tādiem Birkaviem,mums arī nav savu banku un nevajag arī,savādāk nodokļu maksātājiem vienmēr jāmaksā par valdošo lopu alkatību un stulbumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...