Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gāzmaska

27.02.2018. 21:47

»

Anita

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt...


Nu nav tie ne bagāto ne gudro klubiņš, bet parasta komuņagu čekistu un okupantu banda, kas organizēti izlaupa valsti, savā pulkā uzņemot visus kas gatavi uz nodevību un meliem, bet atgrūž vai iznīcina tos, kuri apdraud viņu radītās sistēmas eksistenci. Un sistēma jau izveidojās 1905.gadā, nemitīgi cenšoties parazitēt uz latviešu tautas rēķina. Īsu brīdi pirms 1940.gada okupācijas bijām atbrīvojušies no šīs parazītu varzas, bet atstājot tos dzīvus, tie teicami palīdzēja krievu okupantiem pie Latvijas okupēšanas.

Atbildēt

Anita

23.02.2018. 05:40

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt.
Rubenis jau 7 gadus nevadīja dievkalpojumus. Mācītāja galvenais uzdevums ir sludināt Evanģēliju un Jēzu Kristu, kalpot draudzei- vadīt dievkalpojumus, kristīt, laulāt, apmeklēt slimos un mirstošos. Luterāņu baznīcai trūkst mācītāju, vai Rubenis kādu reizi nokāpa no sava troņa un aizbrauca un kādu vienkāršu draudzi tai kalpot novadīt kaut vienu dievkalpojumu?
Ir jau forši uztaisīt savu klubiņu bagātiem un gudriem cilvēkiem, radīt savu mācību.
Izskatās, ka Jurim Rubenim ar Jēzu Kristu un Evanģēliju ir kļuvi par īsu lai apmierinātu savas intelektuālās ambīcijas.
Ir bēdīgi skatīties kā lepnībā iekritusi personība šķeļ mūsu Latvijas luterāņu Baznīcu.
Un vēl- izskatās, ka Rubenis ir sapratis, ka būs grūti izdzīvot aizstāvot īstās kristīgās vērtības kur homoseksuālisms tiek uzskatīts par grēku. Tāpēc jau laicīgi met kažoku uz otru pusi un aizstāv stiprāko pozīciju.

Atbildēt

cālis-pālis

21.02.2018. 16:50

Rubenis ir mantkārīgs LOHS!

Atbildēt

Smaida

20.02.2018. 14:34

»

KO NU TE..

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni


Par Rubeni gan neskumsti! Rubenis iet Patiesības (tātad - Kristus) ceļu.

Atbildēt

A.

20.02.2018. 06:33

Neiedziļinotos faktos par Rubeni ir tikai viens skaidrs, Kalniņš ir s*ds un no s*da nekas cits nevar nākt kā s*di. Paklausoties tikai intervijas ar Kalniņu viss top skaidrs, ka vienkārši zemisks tips. Bet ko nu no tāda var gribēt, zirgābols no ābeles tālu nekrīt. Vēl varēja izlasīt Korānu

Atbildēt

masonis

19.02.2018. 08:16

Jezuiti nav kristiesi .Rubenis apmaldijies

Atbildēt

KO NU TE..

19.02.2018. 05:49

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni.

Atbildēt

Latvju Dievu dēls Skolnieciņš

18.02.2018. 16:28

Ak, man priekšā ir ilga cīņa pret monoteismu - ābramiskajām reliģijām! Monoteisma sistēma ir sevi izsmēlusi, tā bija domāta ēbreju tautai, bet ne mums. Es esmu latvietis, es esmu pašpietiekams. Es aizstāvu Latvju Dievu intereses, kuriem pieder šī zeme! Es esmu burvis, kas darbojas politeismā, šajā sistēmā man ir visērtāk kļūt par vienu no Dieviem. Šāds ir manas garīgās pilnveidošanās mērķis.

Kristietība veicina garīgo degradāciju. Kristietība kopā ar islāmu (par jūdaismu es nezinu) ražo vergus. Šajā pasaulē mēs piedzimstam kā cilvēki. Mums ir doda iespēja kļūt par Dieviem, bet kristietība darbojas kā šķērslis tam. Tie latvieši, kas noticēja ēbreju mācības plaģiātam brīvprātīgi sevi paverdzināja. Latviešiem bija, ir un būs savi Dievi. Mums, mani tautieši, ēbreju mācību un tās atvasinājumus nevajag, jo no 12.gs.-13.gs. šeit bija okupācija un aneksija. Latviešus - manus senčus - krustneši garīgi kastrēja.

Esmu antropocentrists, tāpēc vergu mācības manī izraisa iedzimtu riebumu. Kristietība iznīcināja daudzas tautas un kultūras, es nepieļaušu latvju tautas un Latvju Dievu iznīcināšanu.

Mani nevajag žēlot, es esmu pašpietiekams un garīgi attīstīts. Man ir individuālā apziņa, es lietoju smadzenes. Par nelaimi, ļoti daudzi cilvēki dzīvo kolektīvajā apziņā, tie savas smadzenes atrofē.

Cieņā, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]

Atbildēt

Skolnieciņš

18.02.2018. 16:27

Čau, te Skolnieciņš! Kristietībā pielūdz ēbreja līķi un ēbreja ģimeni. Viņu pasaules koncepcija ir absurda. Ļoti daudzus cilvēkus nogalināja, lai kristietība varētu izplatīties. Kāpēc neviens no tiem ēbrejiem neapstādināja krusta karus? No maģijas viedokļa tā bija masveida cilvēkupurēšana Žīddieva panteonam. Mūsdienās tie naivie un tās naivās, kas iet dzīvot klosterī, upurē Žīddievam savu dzīvi un savu dzimtu. Pirmkārt, celibāts neļauj radīt pēcnācējus, tas nozīmēja, ja indivīds dzimtā ir pēdējais, tad dzimta izmirs. Otrkārt, cilvēks atsakās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādējādi indivīds upurē savus dzīves gadus, savas dzīves potenciālu - nerealizētos sapņus, ieceres un iespējas. Šāda cena ir n-tās reizes lielāka nekā maģijai. Jo maģijā maksā uzreiz rituāla laikā ar savu enerģiju. Maģija ļauj kļūt pašam par Dievu, bet ne par Žīddievu. Tomēr zinātnei ir jāpierāda vai jānoliedz maģijas pastāvēšanu. Maģijas pastāvēšana ļoti sarežģī cilvēces hiearhijas uzbūvi šajā pasaulē. Pasaulei ir jābūt bez reliģijām. Cieņā, Tavs Latvju Dievu dēls Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

Atbildēt

Ar.

15.02.2018. 13:56

»

Pomeranču vainadziņš

Zviedrijā arī ir kapitālisms. Un nav manīts, ka tur "citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzinteni


Zviedrijā ilgu laiku bija sociālisti pie varas, un vēl tautā izplatīta kristietība (brālība, žēlsirdība, godīgums). Tagad gan viņiem nākas nožēlot par savu labo sirdi, jo jābaidās no imigrantiem. To es zinu no kādas paziņas vēstulēm.

Atbildēt

asdas

15.02.2018. 12:00

Цены на электроэнергию постоянно растут, но есть способ платить на 50% меньше! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика https://tiny.ee/savemoney и пользуюсь уже пол года! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!x

Atbildēt

Mēģina nogalināt Laimu Linužu

15.02.2018. 10:32

»

:)))

Es Esmu Tas Kas Esmu


http://188.68.49.144/?p 43434

Atbildēt

Es atkal ierēcu

15.02.2018. 09:42

»

nu , redzi

kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām...


par tavu divkosību. Man viss viens, kas esi, bet latviešu nacionālists gan neesi.:)))

Atbildēt

viedoklis

15.02.2018. 09:36

Rubenis ir interesanta personība, taču viņš nevar sludināt Kristus mācību. Viņš sludina kautko citu, savu. Viņam uz to ir tiesības, tikai bez LELB. Nekas traks pret Rubeni nav izdarīts.

Atbildēt

nu , redzi

15.02.2018. 09:25

»

Tu man drīzāk

izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha


kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām. :)))
Tagad 100% redzu ,ka karamāksla tev nav iemācījusi tikt pāri sava egocentrismam , nav iemācījusi efektīvi kontrolēt emocijas un par gaišredzību vispār nevar būt runa. :)
Es paužu savu redzējumu un nevienu neaizstāvu. Bet par DP man vnk. smiekli nāk ,es domāju ,ka viņi šeit ganās un par tavām aizdomām skaļi ierēc ! :D

Atbildēt

Ariadne

15.02.2018. 08:03

»

Antons Mikoss

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko...


Un, tavuprāt, kapitālisms ir labākā iekārta, kas var būt uz pasaules? Kur nelielai ļaužu grupai pieder lielas bagātības, bet citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzimteni. Tas tikai nozīmē, ka valdošajiem pietrūkst gan sirdsapziņas , gan līdzjūtības.
Baznīcai, ja tā gribētu sekot Jēzus vārdiem, vajadzētu pret šo netaisnību stingrāk vērsties. Kaut ko jau teica arhibīskaps Vanags, bet tā ir par maz.

Atbildēt

Tu man drīzāk

15.02.2018. 07:31

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha! :))

Atbildēt

vispār

15.02.2018. 07:25

domāju, ka Rubeņa atlūguma rakstīšanas laiks nav nejauši izvēlēts, tas ietilpst kopīgajā plānā. Visos medijos emocionālais fons šai ziņai ir vienāds, pieaicinātie eksperti viens otru atkārto, pastiprinot vēstījumu - nabaga, nabaga, nabaga viņš, kuram briesmīgi uzbrukts un nodarīts pāri. Rubenis nav tāda personība, kurš ņems kolēģu kritiku galvā, tāpēc domāju, ka šis ir demagoģisks gājiens saistībāa ar Stambulas konvenciju.

Atbildēt

Ko blēņojies?

15.02.2018. 07:03

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


Kamēr nav atvērti čekas maisi, katru anonīmo var nosaukt par čekistu. Es nezinu ne tavu vārdu, ne uzvārdu, tātad nezinu tavus personas datus. Manus personas datus bez manas atļaujas izmantoja L. Grantiņš, tos atklāja ilgstoši LRTT lapā, kādēļ man cēlies morālais kaitējums ar izsekošanu mēneša garumā no nezināma operatīvā dienesta. Kad lūdzu un draudēju, tad izņēma, bet bija par vēlu - sekas ar izsekošanu jau bija iestājušās. Tad vēlreiz viņu lūdzu, bet viņš gan vārdu, gan uzvārdu atklāja Pietiek komentārā, izmantojot manus personas datus. Tur tie nav izdzēšami un pieejami katram. Viņa noziegumam vairs nav noilguma.

Atbildēt

west

15.02.2018. 05:43

Gribētos, lai cilvēki kaut kad saprastu, ka "mācītāji" ir tikai 2 kategoriju ļautiņi.
1. meļi un krāpnieki, tātad slikti cilvēki. Īstenībā - noziedznieki!
2. pilnīgi idioti. Maigi runājot, neizglītoti muļķi!

Atbildēt

Nu ko ,

15.02.2018. 05:32

»

Karamāksla māca netērēt

resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja...


tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties . :)))
Vari pat publiski to nedarīt ,jo man nospļauties uz tādām muļķībām , bet Sirdī to izdari ! :)
Savādāk saņemsi bumerangu , tas notiek vienmēr ,ja informācija nesaskan .

Atbildēt

Antons Mikoss

15.02.2018. 05:30

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko!
Par melīgo okupantu ideoloģiskiem jautājumiem?
Turpmāk gaidu izklāstu par komunistu ideologu, čekistu un stukaču nesaskaņām. Līdzsvaram.
Abas ideoloģijas ir melīgas, zombējošas, iekaroto tautu pakļaušanai.
Abas nāk no tumsonīgiem laikiem. Viena no vismaz 5000 gadu senatnes ar paradīzi pēc nāves, otra no Platona murgiem ar paradīzi dzīves laikā.
Abas ideoloģijas ir nezinātniskas,tādas, kuras ņirgājas par veselo saprātu( īpaši Luters savā vēstulē cisterstiešiem un Platons, kurš postulēja- komunismā valdošie dzīvo pārpilnībā un šamējiem ir daudzsievība bet tautai nekā netrūkst).
Komunisms un mesianistu ideoloģijas ir murgi, kuri veicina vardarbību un naidu. Pārcilāt tos murgus ir tas pats, kas rakņāties mēslos!

Atbildēt

Karamāksla māca netērēt

15.02.2018. 05:20

»

Bet

Tu pats arī te piekarini birkas


resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja.

Atbildēt

Pilnīgi pietiek

15.02.2018. 05:17

»

Tev

ir pierādījumi par Grantiņu ? PIERĀDĪJUMI !,nevis tukša muldēšana , kuru var piemērot jebkam un nomelnot . Lūdzu , liec galdā


ar to, ka viņš manu vārdu publiski un godu nomelno kā privātpersonas, apmelojot sadarbībā ar VDK un DP. Viņam uz to nav nekāda pamata. Pat nav izdota iestādes izziņa par manu sadarbību ar VDK, jo tāda vnk nevar būt, par cik nekad ne ar vienu iestādi neesmu sadarbojies.

Tādēļ uzskatu, ka garīgi vesels cilvēks tā nerīkotos. Vērsties tiesā, lai šķērdētu resursus par goda un cieņas aizskaršanu, L. Grantiņš nav tā vērts. Viņa paša vārdiem runājot, sods viņu atradīs pašu.

Atbildēt

Tieši tāpēc šajā reizē,

15.02.2018. 04:14

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


kad Rubenim pievērsta uzmanība, Rubenim, kuru grantiņš apsūdz viņa autortiesību nozagšanā uz H86 memorandu, bija interesanti noklausīties vēlreiz "patieso L. Grantiņa stāstu" par memoranda vēsturi.

Atbildēt

Pietiek bija publikācija komentāros

15.02.2018. 04:11

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


par viņa brutālo aizturēšanu. Ari apollo redzēju komentārus par viņa aizturēšanu. Bet Grantiņš nav tas, kas spējīgs uz kaut ko konstruktīvu. Diemžēl. Daudzi par to jau pārliecinājušies. Visa viņa darbība drīzāk līdzinās provokatora darbībai, piesaistot LRTT lapai 4. maija republikas cietušos, tos atklājot, ļaujot varai ar viņiem izrēķināties, protams, ja viņš ierodas Latvijā, loģiski, no slepenpolicijas dabū pa muti. Nekā konstruktīva un jēdzīga viņa darbībā neredzu. Drīzāk tā atgādina infantilas personas garīgo traucējumu ekscesu eksplikāciju vai uzskati.

Atbildēt

Pa manu

15.02.2018. 04:10

»

Tieši

par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana...


dzīvokli arī kāds bija vazājies un tīši atstājis pazīmes . :))) Man nav nekas slēpjams , bet līdz Debesīm tie dzīvnieki netiek .
Jāpārtrauc plēšanās pašu starpā , lai skaldi un valdi vairs nedarbotos !

Atbildēt

Tieši

15.02.2018. 04:02

»

Patiesībā

ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu...


par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana lūguma un draudiem tie tika izņemti), jau ar šo publikāciju man bija pievērsta DP uzmanība, domāju, ka DP cerēja atrast saikni starp mani LRTT. Jau piedzīvoju represijas. Neesmu pārliecināts, vai DP, vai kas, bet biju operatīvajā novērošanā veselu mēnesi mani izsekoja. Joprojām L. Grantiņš mani nepamatoti apvaino sadarbībā ar DP un VDK. Grib aiztaisīt muti un tiesības uz viedokli Pietiek. com. L. Grantiņš kļuvis man personiski par ienaidnieku. Par viņu lēmumu esmu pieņēmis. Kāds tas ir, man nav jāatklāj.

Atbildēt

Ir

15.02.2018. 03:04

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt.
Es atceros ,kad Grantiņu pēdējo reizi paņēma ciet , tad ne tvneta , ne delfos ,ne apollo nevarēju pat komentāru ierakstīt. Viņi čurā , jo labi zin ko ēduši . Lai viņi ir marionetes , bet par nodevību būs jāatbild !

Atbildēt

Patiesībā

15.02.2018. 02:57

»

Sauciet to

par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām...


ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu .
Un tai varzai uz viedokļiem un memorandiem ir nospļauties .
Grantīņš vismaz pasaulei pasaka ,kas te notiek.
Cik es te vēroju , tad daudzi te piekarina čekistu birkas , ja kādam ir atšķirīgs viedoklis.Rodas iespaids brīžiem ,ka te darbojas varzas troļļi arī un lai aizbāztu muti kādam , arī izmanto birkas - čekists , cionists un tt ...

Atbildēt

Sauciet to

15.02.2018. 00:31

»

Viena lieta

ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. ...


par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām tiesībām uz vienīgo pareizo viedokli cīņā par latviešu tautas tiesībām un interesēm. Bet kā ir patiesībā?

Atbildēt

Viena lieta

15.02.2018. 00:12

»

Latviešu

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu...


ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. Katru, kas par to lūdz inormēt, apsūdz sadarbībā ar VDK. Turklāt persona 26 gadus tikai destruktīvi lamājas, ka šajā sakarā valsts viņu nenovērtē. Pa šiem 26 gadiem dzirdamas tikai lamas, nekā konstruktīva latviešu tautas labā. Vai nerastos šaubas, ka minēto H86 deklarāciju sarakstījusi kāda pavisam cita, trešā persona vai personu grupa?

Atbildēt

gaišs cilvēks, lai viņam veicas

14.02.2018. 20:23

luterāņus čeka ar nodomu infiltrēja ar visu ko, pat nodzērušamies aktierīšiem
šlesram derēja tikai katoļi..........

Atbildēt

to pļutosam

14.02.2018. 17:06

»

pļutaossss

Kalniņa kungs iečurā skudrās un nolaiza putinam zābaku


laizi sorosa pakaļu un esi apmierināts,nerātnais.

Atbildēt

Latviešu

14.02.2018. 16:52

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu?
Ta pie dirsas tas memorandums un svētie raksti !!!
Tie, kas tajā tribunālā ir aprakstīti un uzskaitīti taču ir Tautas nodevēji ! Un viņiem būs jāatbild , tas ir neizbēgami !

Atbildēt

jēzus

14.02.2018. 16:11

Patīkami lasīt,pamuļķu klubiņš,un patīkami atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

vai nu

14.02.2018. 16:01

»

Nu ja!

Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu...


VDK vienīgā organizācija, kā vienmēr sludināja Brežņevs "mēs esam pret antisemītismu un pret cionismu" , kas zin, kas Gorbačova atklātības laikā nesavairojās :)
Un, ja nu kāds advokāts piepalīdzēja pa kluso, tikai nesaki nevienam :)

Atbildēt

Nu ja!

14.02.2018. 15:44

»

kas

tur ko nesarakstīt deklarāciju? Pameklē internetā ko līdzīgu un raksti tik augšā


Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu ko atraduši. Pagaidām neatklāj.

Atbildēt

Atceries, Grantiņ!

14.02.2018. 14:17

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


Pret mani nav un nevar būt kompromātu. Tavi draugi no VDK, vai nedraugi, to taču var pārbaudīt. Atrod un tad izpaudies! Pagaidām tu esi melis. Un ar augstākajām garīgajām vērtībām tev nav nekā kopīga.

Atbildēt

Te es vnk

14.02.2018. 14:14

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


redzu, kā cilvēks, L. Grantiņš, pats sev reāli rok bedri.

Atbildēt

Pastāsti, draudziņ,

14.02.2018. 14:12

»

Pasaki vēlreiz,

kā saraktīji H86 deklarāciju. Kā tev radās tādas domas, zināšanas un prasmes to reklamēt bez VDK atbalsta


sīkāk, kā tev, vienkāršam gāzes iekārtu atslēdzniekam, izdevās sarakstit H86 deklarāciju. Izstāsti, lūdzu, sīkumus. Neviens tevi nevaino, ka tu to izdarīji ar VDK. Nevajag apvaonoties un padziļināt bedri, kurā jau atrodies tikai tāpēc, ka apvaono bez pamata un tajā mēģini ar savu muļķību ievilkt citus. Daudzi būtu sajūsmā par to, ja tu sīkumos to izpaustu. Daudzi tic, ka to nav izdarījis Rubenis. Arī es tam ticu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...