Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi ha

09.01.2018. 17:30

nu Edzīt, bikses pilnas vai zilie uzlaiza?

Atbildēt

Pestītājs

28.05.2017. 13:39

Pret šādu sērgu var tik ar uguni.....

Atbildēt

VID

28.05.2017. 13:05

»

pietiek

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu...


Garkalne atgādina feodālu zemi, kur kāds kaut ko dabū, sarunā, aiznes sev uz mājām, nevis darbojas skaidri likumi un noteikumi visas sabiedrības interesēs un pašvaldības ir valsts sastāvdaļa. Konkrētā kunga darbošanās ir spilgts piemērs, pie tam uzskat sevi vēl par labdari. Drīz varēsim redzēt cik šis kungs ir optimizējis nodokļos no šadas darbošanās, cik nav nomaksāts ienākuma nodoklis par pārdotiem zirgiem un iegūtām naudas balvām. Kur vēl izkrāptā nauda no ES fondiem. Tas tikai viņam škiet ,ka likumi rakstīti muļķiem.

Atbildēt

Aija

19.05.2017. 17:12

JSK Kriķi Treibergs izveidoja ar nolūku dabūt Garkalnws pašvaldības naudu,lai pašam nav vairs jānemas pa stalli un visādi jātnieciņi jāmaksā sacensībās, jo normāli jātnieki jau sen tur nav redzēti - krimināli sodīti un dzērājmeitenes. Treibergs sen kaunu maizē apēdis!

Atbildēt

pietiek

17.05.2017. 16:29

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu sacensībām. Reti nākas redzēt tik labi organizētas un pārdomātas sacensības, ar tik daudzām balvām sportistiem un zupu, tēju un saldumiem visiem dalībniekiem. Kaut kā tā realitāte nesakrīt ar šajā "daiļdarbā" savervelēto.

Atbildēt

zzs gods un slava

15.05.2017. 09:32

Garkalnes domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bauze-Krastiņš: “Šīs sacensības notiek jau daudzus gadus, un ir nozīmīgas novadam. Galvenokārt tāpēc, ka tās piesaista jauniešus un dod iespēju plašā konkurencē sacensties sportistiem, kuri ikdienā trenējas jāšanas sportā klubā “Kriķi”. Šāds pasākums ir interesanta aktivitāte vietējiem iedzīvotājiem, kuri nāk vērot sacensības, iespēja sevi parādīt vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem. Šogad sacensību laikā savus restaurētos auto demonstrēja darbnīca SIA “Fine Automobiles”, kas izraisīja lielu skatītāju interesi. Nav maznozīmīgi arī tas, ka, rīkojot sacīkstes, tiek īpaši uzkopta pasākuma norises teritorija. Un jāteic, ka pašvaldībai ir ne tikai pienākums atbalstīt aktīvākos sporta un kultūras kolektīvus savā novadā, bet arī gods to darīt.”

Atbildēt

Ai,ai

05.05.2017. 11:57

Zagt ir Dieva grēks! Attopies!

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 04:36

Kāda laba dome! Garkalnes novada dome saviem diviem darbiniekiem to 60 gadu jubilejā piešķīrusi "naudas balvu" 360 eiro apmērā katram, trešdien vēstī TV3 raidījums "Bez Tabu".

Harijs Lieljuris un Edgars Treibergs savā dzimšanas dienā no novada domes saņēmuši 360 eiro katrs.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 02:21

»

Novērojums

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības...


Treibergs arī savu jubileju svinības taisa ar vērienu, aicinot paklausīgos ZM ierēdņus. Gan jau arī par tām viņš norēķinās no tās pašas LOSP naudas, ko Dūklavs viņam dāsni piešķīris apsaim, tpfu, izsaimniekot.

Atbildēt

Novērojums

03.05.2017. 01:47

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības par tādu rīšanu pērk biļetes un pa sponsoru naudu , tai skaitā nodokļu maksātāju no IZM un ZM, uztaisa blakus sacensības vai iegūlda attīstībā,bet pie mums vienkārši sporta naudu norij.

Atbildēt

Kārlis

02.05.2017. 14:48

Un Kriķu jātnieces vēl nekautrējas ņemt naudu no vietējiem bērniem,kas grib pajāt vai pavizināties ar zirgu? Vai no šādiem pakalpojumiem maksā nodokļus? Ja nemaldos to jaunieti sauca Sintija.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

02.05.2017. 13:57

Tiem, kas vēl nezina, kā Treibergs apkrāpa Rihardu Snikus: Valdis Felsbergs Tikai jāpiebilst, ka tajos 8 slaistīšanās mēnešos + izklaides ekskursijā uz pasaules čempionātu Treibergs&Co no Paralimpiskās komitejas izsmēla visu mazo naudiņu, kas tajā šim sportam bija atvēlēta, un Riharda lēmums pilnībā atbilst Treiberga&Co scenārijam, jo nekā, ko pievākt, tak vairs nav, bet par velti tā brandža tik un tā ar Rihardu vairs nebūtu strādājusi. Rihardam atliek vien atgriezties pie pirmsākumiem: strādāt ar tiem vienīgajiem muļķīšiem, kas gadiem visu darījuši un turpinās darīt tikai par velti un par pašu sarūpētajiem sponsoru ziedojumiem. Iznākusi līdz smiekīgumam banāla dzīves mācība: kā parādās pirmā naudiņa, tā beidzas sports. Tagad naudas vairs nav, sports var atsākties!"

Atbildēt

komenti

02.05.2017. 13:05

Raksta varonim Treiberga kungam ļoti patīk komentēt izmantojot dažādus nikus, gan sieviešu, gan vīriešu, gan "ono". Ļoti patīk sevi paslavēt un galvenais, sarakstīt preteklības par citiem. Noturīgs stiliņš. Viņa komentārus var atrast pie rakstiem, kur pieminēts pats, pieminēta ZZS un tās biedri, kā arī DOGO. Šeit daži viņa komentāri pie šī raksta.
Murgi:- Laikam kādam nav viss ar galvu kārtībā Pietiek paskatīties LJF mājas lapā un paintreseties pie sportistiem lai uzzinātu ,ka Krikos bija 8 kārtigs republikas čempions Radiants Samsung kausa ieguvējs Sardonē Olimpiskās spēlēs Londonā ieguva 4 vietu Pasaules sporta spēlēs Cannes Francijā bija 5 vietā Pagājušajā gadā Irvings vings 3 Olimpiādē ar Sintiju Semenkovu Bet to jau rkstniece aizmirsusi pierakstit . Neskatoties ka meita ir izcila zirgu BENDE
,,,as::- Visvairāk nauda tika izmantota nekur nederigai sportistei kas augstāk p ar 110 palekt nevar bet specializejas zirgu notriekšanā
Kalps:-Neviens Krikos neaicina tos izlaistos sķuķus nez ko paši skrien tur kalpot ???Pareizi Treibergs dara ,ka vairs neņem nevienu trenēt !
OHO:- Gan jau salimā rkstniece dabūs savu artavu
Linda:- Varbūt tai raksta autorei vispurms pie psihiatra jāaiziet uz apskati ????
Būs jautri:- Redzēsim kā šī safabricējuma autori maksās kompensācijas :):)Būs jautri . Tai zirgu bendei vajadzētu LJF atņemt iespēju startēt sacensībās . Zirgu aizsardzibas kodekss taču esot . Jāiesaka Treibergam šis variants Kriķu sportistes noteikti to atbalstīs
Guntis2:- Gan būs skaidrojums par pagātni un tagdni :):):)Lai būtu Latvijā vairāk tādu saimniecību !
RE:- Ko lai dara ja muļķis ? Es tā Treiberga vietā tās trakās bābas plikas būtu izgērbis pa katru treninu naudu prasijis . Tā rakstniuece laikam izbijusī deputātu kandidāte ko Langstinos neviens neieredz ?Meždruvās viena psihishi slima bija . Par to stalli ko lidzigu rakstija pa labi un kreisi
UI:- Tas tagad trīc un bikses rausta":):)Mātei jau prātiņš īss ...Tā jau neatceras .ka pērn viens skuķis no Garkalnes vinneja 2 maršrutus Tallinā starptautiskos mačos un 3 vieta Latvijas Olimpiādē un 3 nacionalā čempionātā .

Atbildēt

hi hi

02.05.2017. 13:01

»

oi

vai ne


Treiberga komentārus visur var atšķirt, Jums taisnība! Telefonos parasti lieto vārdnīcu, kas vismaz mazliet palīdz uzlabot pareizrakstību. Atpalicis visās jomās.

Atbildēt

NO BLAKUS NOVADA

02.05.2017. 11:47

...ir saņēmis Garkalnes sporta laureāta 2016 nomināciju par mūža ieguldījumu 150 eiro apmērā..
Nezinu kas un kā, bet rakstītājs ir super!

Atbildēt

agrs rīts

02.05.2017. 10:06

Treiberga kungs. Visu cieņu. arī antireklāma ir reklāma. Lai viss izdodās un stalis zeļ un plaukst!

Atbildēt

Karīna

02.05.2017. 10:05

Tā vien izskatās, ka tie, kas iebalsoti, tā vietā, lai vienos un kopīgiem spēkiem vestu valsti vienā vai otrā virzienā, stāv uz vietas un plēšas kā hiēnas par iespēju apsaimniekot katru atsevišķo budžeta izdevumu sadaļas pozīciju.
Starp citu - variants, ko darīt, ja pavasaris klāt, bet maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējusi un te piepeši esmu par 850 € bagātāka :) Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

Atbildēt

Konkrēti

02.05.2017. 07:49

Treibergan ir jāsēž par savām mahinācijām.

Atbildēt

Biedrs

01.05.2017. 01:48

ZZS laiks attīrīties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 10:02

»

to lunis

domā nav? visi zina,kas tur notiek, bet tas taču Treibergs!!! visu var


Nu nez cik varens,tāds rupjš un prasts vecis izskatās. Neviens ar tādu s**iem negrib krāmēties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 07:37

Sanāk, ka šāds "bizness" ir jau 8 gadus, jo Garkalnē deputāts ir divus sasaukumus. Un ne VID, ne Garkalnes dome pat nav ievērojušas, kas tur notiek?

Atbildēt

vispār jau

30.04.2017. 06:59

raksts neprecīzs, jo treibergs nenodarbojas ar rikšotājiem. tik daudz jau nu autoram vajadzētu zināt.
kas attiecas uz pārējo - kā jau te rakstīja, treibergam ir slikta slava jau no krievu laikiem. korumpēts līdz kaulu smadzenēm, kaitē zirgkkopības un zirgu sporta attīstībai, visur bīda savējos un klaji lobē savas intereses pie politiķiem. un tieši tāpēc nekas nebūs un rakstam nebūs nekādu seku - kad mūsu sūda valstī ir notiesāts kāds ar politiku un partijām saistīts zaglis?

Atbildēt

Zina

30.04.2017. 05:49

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Jā,bildē Treibergs. Brauc ar limuzīnu un dārgu džipu,viens dzīvo milzīgā villā, regulāri apmeklē ārstniecības kūrortus,bet savu zirdziņu uzturēšanai naudas nepietiek. Dzīves stils.

Atbildēt

?

29.04.2017. 10:49

Vai citās ZZS pašvaldībās ir savādāk?

Atbildēt

hi hi

29.04.2017. 09:14

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Šito kreklu laikam DOGO Podnieks nopirka, vēl Grigule no Briseles ved , lai būtu ko uzvilkt kad kopā uz Operu gāja. Tāpēc jau Grigule tik ilgi Zemnieku partijā bija ,ka šādi "ietekmīgi" atbalstītāji.

Atbildēt

vai treibergs ir

29.04.2017. 09:08

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka?

Atbildēt

Elita

29.04.2017. 09:02

Gan jau abi ar Bauzi savāks visādus dzērājus un tiks Domē atkal.

Atbildēt

Guntars

29.04.2017. 07:13

Ļoti atraktīvi komentāri un jūtams Treiberga stils - lamāt un pazemot. Zirdzinieku aprindās šim darbonim ir slikta slava jau no padomju laikiem, juku laikos fūrēm vien pārdeva valsts zirgus uz ārzemēm un naudu ņēma sev, jo uz to brīdi valstī zirgam bija gaļas vērtība. Izskatās, ka savus tikumus nav atmetis - iedzīvoties uz citu rēķina. No maza iztapīga ierēdnīša ZM, tika iecelts par paklausīgu LOSP vadītāju, kur atrada vietu ZZS rindās un Garkalnes domē.

Atbildēt

Nu ja

29.04.2017. 05:06

Pacels PVN,lai šitajiem resnajiem pašvaldībās būtu ko zagt

Atbildēt

tas taču sports

29.04.2017. 02:59

Latvijas 'lepnums'

Atbildēt

J.M.

28.04.2017. 23:52

Vējonis stāsta,ka visiem godīgi jāmaksā nodokļi....

Atbildēt

Pareizi

28.04.2017. 15:48

Ir,ir pareiza sajūta. Zils zēns.

Atbildēt

Rīdzinieks

28.04.2017. 15:42

Bildē tāds zolīds kungs,bet īstenībā izrādās mazs zaglēns. Palasot komentārus,vienkārši šmucīga mātīte,jo tēviņš tā nerīkotos. Žēl Garkalnes iedzivotajus,kam tādi priekšstāvji.

Atbildēt

Ēēēē

28.04.2017. 15:08

WTF

Atbildēt

no aizjūras

28.04.2017. 15:04

kas iekrita acīs izlasot visus komentus (neesmu pazīstams ar novada problēmām), viens no autoriem, lietojot dažādus nikus, ar elementāro gramatiku ir uz "jūs", tās nav pārrakstīšanās kļūdas, bet prasta atpalicība. Iesaistītie droši vien zinās pateikt uzreiz, kurš tas ir

Atbildēt

Uldis

28.04.2017. 14:41

»

Trēberģe

Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē


Nezinu, par kādiem mērkaķiem Jūs runājat, taču šajā diskusijā viņi ir daudz.

Atbildēt

Trēberģe

28.04.2017. 12:14

»

Uldis

Cilvēki, kuri neko nezin, tik salasās muļķības un visam tic. Tā tie gudrie mums šeit veidojās - visziņi


Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē .....

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 11:01

http://zirgam.lv/2014/09/12/rihards-snikus-partrauc-sadarbibu-ar-chardonnay/

Atbildēt

zog

28.04.2017. 10:31

latvija visi ieredni zog.

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 09:32

»

Fans

Vai olimpiskais Snikusa zirgs arī pārdots? Jau kādu laiku sekmīgi startē ar citu zirgu, vai vienkārši aizgājis no šī draudzīgā staļļa


Pēc Treiberga draudiem un ultimātiem, Rihards Snikus pats atteicās no tādas sadarbības. Tagad startē ar citu zirgu kur Rio ierindojās sacensību galvgalī. Lieki piebilst,ka visus startus apmaksā Paraolimpiskā komiteja,arī no ziedojumiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...