Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi ha

09.01.2018. 17:30

nu Edzīt, bikses pilnas vai zilie uzlaiza?

Atbildēt

Pestītājs

28.05.2017. 13:39

Pret šādu sērgu var tik ar uguni.....

Atbildēt

VID

28.05.2017. 13:05

»

pietiek

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu...


Garkalne atgādina feodālu zemi, kur kāds kaut ko dabū, sarunā, aiznes sev uz mājām, nevis darbojas skaidri likumi un noteikumi visas sabiedrības interesēs un pašvaldības ir valsts sastāvdaļa. Konkrētā kunga darbošanās ir spilgts piemērs, pie tam uzskat sevi vēl par labdari. Drīz varēsim redzēt cik šis kungs ir optimizējis nodokļos no šadas darbošanās, cik nav nomaksāts ienākuma nodoklis par pārdotiem zirgiem un iegūtām naudas balvām. Kur vēl izkrāptā nauda no ES fondiem. Tas tikai viņam škiet ,ka likumi rakstīti muļķiem.

Atbildēt

Aija

19.05.2017. 17:12

JSK Kriķi Treibergs izveidoja ar nolūku dabūt Garkalnws pašvaldības naudu,lai pašam nav vairs jānemas pa stalli un visādi jātnieciņi jāmaksā sacensībās, jo normāli jātnieki jau sen tur nav redzēti - krimināli sodīti un dzērājmeitenes. Treibergs sen kaunu maizē apēdis!

Atbildēt

pietiek

17.05.2017. 16:29

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu sacensībām. Reti nākas redzēt tik labi organizētas un pārdomātas sacensības, ar tik daudzām balvām sportistiem un zupu, tēju un saldumiem visiem dalībniekiem. Kaut kā tā realitāte nesakrīt ar šajā "daiļdarbā" savervelēto.

Atbildēt

zzs gods un slava

15.05.2017. 09:32

Garkalnes domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bauze-Krastiņš: “Šīs sacensības notiek jau daudzus gadus, un ir nozīmīgas novadam. Galvenokārt tāpēc, ka tās piesaista jauniešus un dod iespēju plašā konkurencē sacensties sportistiem, kuri ikdienā trenējas jāšanas sportā klubā “Kriķi”. Šāds pasākums ir interesanta aktivitāte vietējiem iedzīvotājiem, kuri nāk vērot sacensības, iespēja sevi parādīt vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem. Šogad sacensību laikā savus restaurētos auto demonstrēja darbnīca SIA “Fine Automobiles”, kas izraisīja lielu skatītāju interesi. Nav maznozīmīgi arī tas, ka, rīkojot sacīkstes, tiek īpaši uzkopta pasākuma norises teritorija. Un jāteic, ka pašvaldībai ir ne tikai pienākums atbalstīt aktīvākos sporta un kultūras kolektīvus savā novadā, bet arī gods to darīt.”

Atbildēt

Ai,ai

05.05.2017. 11:57

Zagt ir Dieva grēks! Attopies!

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 04:36

Kāda laba dome! Garkalnes novada dome saviem diviem darbiniekiem to 60 gadu jubilejā piešķīrusi "naudas balvu" 360 eiro apmērā katram, trešdien vēstī TV3 raidījums "Bez Tabu".

Harijs Lieljuris un Edgars Treibergs savā dzimšanas dienā no novada domes saņēmuši 360 eiro katrs.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 02:21

»

Novērojums

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības...


Treibergs arī savu jubileju svinības taisa ar vērienu, aicinot paklausīgos ZM ierēdņus. Gan jau arī par tām viņš norēķinās no tās pašas LOSP naudas, ko Dūklavs viņam dāsni piešķīris apsaim, tpfu, izsaimniekot.

Atbildēt

Novērojums

03.05.2017. 01:47

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības par tādu rīšanu pērk biļetes un pa sponsoru naudu , tai skaitā nodokļu maksātāju no IZM un ZM, uztaisa blakus sacensības vai iegūlda attīstībā,bet pie mums vienkārši sporta naudu norij.

Atbildēt

Kārlis

02.05.2017. 14:48

Un Kriķu jātnieces vēl nekautrējas ņemt naudu no vietējiem bērniem,kas grib pajāt vai pavizināties ar zirgu? Vai no šādiem pakalpojumiem maksā nodokļus? Ja nemaldos to jaunieti sauca Sintija.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

02.05.2017. 13:57

Tiem, kas vēl nezina, kā Treibergs apkrāpa Rihardu Snikus: Valdis Felsbergs Tikai jāpiebilst, ka tajos 8 slaistīšanās mēnešos + izklaides ekskursijā uz pasaules čempionātu Treibergs&Co no Paralimpiskās komitejas izsmēla visu mazo naudiņu, kas tajā šim sportam bija atvēlēta, un Riharda lēmums pilnībā atbilst Treiberga&Co scenārijam, jo nekā, ko pievākt, tak vairs nav, bet par velti tā brandža tik un tā ar Rihardu vairs nebūtu strādājusi. Rihardam atliek vien atgriezties pie pirmsākumiem: strādāt ar tiem vienīgajiem muļķīšiem, kas gadiem visu darījuši un turpinās darīt tikai par velti un par pašu sarūpētajiem sponsoru ziedojumiem. Iznākusi līdz smiekīgumam banāla dzīves mācība: kā parādās pirmā naudiņa, tā beidzas sports. Tagad naudas vairs nav, sports var atsākties!"

Atbildēt

komenti

02.05.2017. 13:05

Raksta varonim Treiberga kungam ļoti patīk komentēt izmantojot dažādus nikus, gan sieviešu, gan vīriešu, gan "ono". Ļoti patīk sevi paslavēt un galvenais, sarakstīt preteklības par citiem. Noturīgs stiliņš. Viņa komentārus var atrast pie rakstiem, kur pieminēts pats, pieminēta ZZS un tās biedri, kā arī DOGO. Šeit daži viņa komentāri pie šī raksta.
Murgi:- Laikam kādam nav viss ar galvu kārtībā Pietiek paskatīties LJF mājas lapā un paintreseties pie sportistiem lai uzzinātu ,ka Krikos bija 8 kārtigs republikas čempions Radiants Samsung kausa ieguvējs Sardonē Olimpiskās spēlēs Londonā ieguva 4 vietu Pasaules sporta spēlēs Cannes Francijā bija 5 vietā Pagājušajā gadā Irvings vings 3 Olimpiādē ar Sintiju Semenkovu Bet to jau rkstniece aizmirsusi pierakstit . Neskatoties ka meita ir izcila zirgu BENDE
,,,as::- Visvairāk nauda tika izmantota nekur nederigai sportistei kas augstāk p ar 110 palekt nevar bet specializejas zirgu notriekšanā
Kalps:-Neviens Krikos neaicina tos izlaistos sķuķus nez ko paši skrien tur kalpot ???Pareizi Treibergs dara ,ka vairs neņem nevienu trenēt !
OHO:- Gan jau salimā rkstniece dabūs savu artavu
Linda:- Varbūt tai raksta autorei vispurms pie psihiatra jāaiziet uz apskati ????
Būs jautri:- Redzēsim kā šī safabricējuma autori maksās kompensācijas :):)Būs jautri . Tai zirgu bendei vajadzētu LJF atņemt iespēju startēt sacensībās . Zirgu aizsardzibas kodekss taču esot . Jāiesaka Treibergam šis variants Kriķu sportistes noteikti to atbalstīs
Guntis2:- Gan būs skaidrojums par pagātni un tagdni :):):)Lai būtu Latvijā vairāk tādu saimniecību !
RE:- Ko lai dara ja muļķis ? Es tā Treiberga vietā tās trakās bābas plikas būtu izgērbis pa katru treninu naudu prasijis . Tā rakstniuece laikam izbijusī deputātu kandidāte ko Langstinos neviens neieredz ?Meždruvās viena psihishi slima bija . Par to stalli ko lidzigu rakstija pa labi un kreisi
UI:- Tas tagad trīc un bikses rausta":):)Mātei jau prātiņš īss ...Tā jau neatceras .ka pērn viens skuķis no Garkalnes vinneja 2 maršrutus Tallinā starptautiskos mačos un 3 vieta Latvijas Olimpiādē un 3 nacionalā čempionātā .

Atbildēt

hi hi

02.05.2017. 13:01

»

oi

vai ne


Treiberga komentārus visur var atšķirt, Jums taisnība! Telefonos parasti lieto vārdnīcu, kas vismaz mazliet palīdz uzlabot pareizrakstību. Atpalicis visās jomās.

Atbildēt

NO BLAKUS NOVADA

02.05.2017. 11:47

...ir saņēmis Garkalnes sporta laureāta 2016 nomināciju par mūža ieguldījumu 150 eiro apmērā..
Nezinu kas un kā, bet rakstītājs ir super!

Atbildēt

agrs rīts

02.05.2017. 10:06

Treiberga kungs. Visu cieņu. arī antireklāma ir reklāma. Lai viss izdodās un stalis zeļ un plaukst!

Atbildēt

Karīna

02.05.2017. 10:05

Tā vien izskatās, ka tie, kas iebalsoti, tā vietā, lai vienos un kopīgiem spēkiem vestu valsti vienā vai otrā virzienā, stāv uz vietas un plēšas kā hiēnas par iespēju apsaimniekot katru atsevišķo budžeta izdevumu sadaļas pozīciju.
Starp citu - variants, ko darīt, ja pavasaris klāt, bet maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējusi un te piepeši esmu par 850 € bagātāka :) Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

Atbildēt

Konkrēti

02.05.2017. 07:49

Treibergan ir jāsēž par savām mahinācijām.

Atbildēt

Biedrs

01.05.2017. 01:48

ZZS laiks attīrīties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 10:02

»

to lunis

domā nav? visi zina,kas tur notiek, bet tas taču Treibergs!!! visu var


Nu nez cik varens,tāds rupjš un prasts vecis izskatās. Neviens ar tādu s**iem negrib krāmēties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 07:37

Sanāk, ka šāds "bizness" ir jau 8 gadus, jo Garkalnē deputāts ir divus sasaukumus. Un ne VID, ne Garkalnes dome pat nav ievērojušas, kas tur notiek?

Atbildēt

vispār jau

30.04.2017. 06:59

raksts neprecīzs, jo treibergs nenodarbojas ar rikšotājiem. tik daudz jau nu autoram vajadzētu zināt.
kas attiecas uz pārējo - kā jau te rakstīja, treibergam ir slikta slava jau no krievu laikiem. korumpēts līdz kaulu smadzenēm, kaitē zirgkkopības un zirgu sporta attīstībai, visur bīda savējos un klaji lobē savas intereses pie politiķiem. un tieši tāpēc nekas nebūs un rakstam nebūs nekādu seku - kad mūsu sūda valstī ir notiesāts kāds ar politiku un partijām saistīts zaglis?

Atbildēt

Zina

30.04.2017. 05:49

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Jā,bildē Treibergs. Brauc ar limuzīnu un dārgu džipu,viens dzīvo milzīgā villā, regulāri apmeklē ārstniecības kūrortus,bet savu zirdziņu uzturēšanai naudas nepietiek. Dzīves stils.

Atbildēt

?

29.04.2017. 10:49

Vai citās ZZS pašvaldībās ir savādāk?

Atbildēt

hi hi

29.04.2017. 09:14

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Šito kreklu laikam DOGO Podnieks nopirka, vēl Grigule no Briseles ved , lai būtu ko uzvilkt kad kopā uz Operu gāja. Tāpēc jau Grigule tik ilgi Zemnieku partijā bija ,ka šādi "ietekmīgi" atbalstītāji.

Atbildēt

vai treibergs ir

29.04.2017. 09:08

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka?

Atbildēt

Elita

29.04.2017. 09:02

Gan jau abi ar Bauzi savāks visādus dzērājus un tiks Domē atkal.

Atbildēt

Guntars

29.04.2017. 07:13

Ļoti atraktīvi komentāri un jūtams Treiberga stils - lamāt un pazemot. Zirdzinieku aprindās šim darbonim ir slikta slava jau no padomju laikiem, juku laikos fūrēm vien pārdeva valsts zirgus uz ārzemēm un naudu ņēma sev, jo uz to brīdi valstī zirgam bija gaļas vērtība. Izskatās, ka savus tikumus nav atmetis - iedzīvoties uz citu rēķina. No maza iztapīga ierēdnīša ZM, tika iecelts par paklausīgu LOSP vadītāju, kur atrada vietu ZZS rindās un Garkalnes domē.

Atbildēt

Nu ja

29.04.2017. 05:06

Pacels PVN,lai šitajiem resnajiem pašvaldībās būtu ko zagt

Atbildēt

tas taču sports

29.04.2017. 02:59

Latvijas 'lepnums'

Atbildēt

J.M.

28.04.2017. 23:52

Vējonis stāsta,ka visiem godīgi jāmaksā nodokļi....

Atbildēt

Pareizi

28.04.2017. 15:48

Ir,ir pareiza sajūta. Zils zēns.

Atbildēt

Rīdzinieks

28.04.2017. 15:42

Bildē tāds zolīds kungs,bet īstenībā izrādās mazs zaglēns. Palasot komentārus,vienkārši šmucīga mātīte,jo tēviņš tā nerīkotos. Žēl Garkalnes iedzivotajus,kam tādi priekšstāvji.

Atbildēt

Ēēēē

28.04.2017. 15:08

WTF

Atbildēt

no aizjūras

28.04.2017. 15:04

kas iekrita acīs izlasot visus komentus (neesmu pazīstams ar novada problēmām), viens no autoriem, lietojot dažādus nikus, ar elementāro gramatiku ir uz "jūs", tās nav pārrakstīšanās kļūdas, bet prasta atpalicība. Iesaistītie droši vien zinās pateikt uzreiz, kurš tas ir

Atbildēt

Uldis

28.04.2017. 14:41

»

Trēberģe

Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē


Nezinu, par kādiem mērkaķiem Jūs runājat, taču šajā diskusijā viņi ir daudz.

Atbildēt

Trēberģe

28.04.2017. 12:14

»

Uldis

Cilvēki, kuri neko nezin, tik salasās muļķības un visam tic. Tā tie gudrie mums šeit veidojās - visziņi


Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē .....

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 11:01

http://zirgam.lv/2014/09/12/rihards-snikus-partrauc-sadarbibu-ar-chardonnay/

Atbildēt

zog

28.04.2017. 10:31

latvija visi ieredni zog.

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 09:32

»

Fans

Vai olimpiskais Snikusa zirgs arī pārdots? Jau kādu laiku sekmīgi startē ar citu zirgu, vai vienkārši aizgājis no šī draudzīgā staļļa


Pēc Treiberga draudiem un ultimātiem, Rihards Snikus pats atteicās no tādas sadarbības. Tagad startē ar citu zirgu kur Rio ierindojās sacensību galvgalī. Lieki piebilst,ka visus startus apmaksā Paraolimpiskā komiteja,arī no ziedojumiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

Foto
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...