Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Egils Levits ir apņēmies sagatvot likumprojektu, lai atņemtu valsts naudu KPVLV, jo tā ir izjukusi. Es piedāvāju citu risinājumu - IZBEIGT PARTIJU FINANSĒŠANU NO VALSTS BUDŽETA UN ATJAUNOT GODĪGAS VĒLĒŠANAS! Jau ir izzagti vairāk nekā 10 miljoni tautas naudas, kas ir iepludināti partiju kasēs! Pietiek zagt valsts naudu!

Atstāsim vēl atlikušos 4 miljonus vajadzīgākām lietām! 16 miljoni - tā ir summa, ko Saeimā ievēlētās partijas paņem savām vajadzībām! Šādu likumu partijām ir uzdāvinājis Levits!

Neviena partija pirms vēlēšanām nesolīja, ka paņems tautas naudu no valsts budžeta šādā veidā! Tā ir tautas naudas piesavināšanās tīrā veidā, kas ir likvidējusi godīgas vēlēšanas Latvijā!

GODĪGAS VĒLĒŠANAS VAJAG ATJAUNOT! Nevar būt godīgas vēlēšanas, ja vienas partijas saņem miljonus, bet citas nulli! Nevar būt godīga konkurence, ja vienai partijai no valsts budžeta piešķir milzīgu naudu, par ko pirkt reklāmu un medijus, bet otrai nav nekā! Vēl vairāk - tās finansēšana no privātiem līdzekļiem ir maksimāli ierobežota tā, ka nekādu kampaņai nozīmīgu naudu savākt nevar.

Pie varas esošā VARAVĪKSNES KOALĪCIJA ar šo negodīgo partiju finansēšanas likumu ir izdarījusi visu, lai PIE VARAS PALIKTU MŪŽĪGI, sev piešķirot valsts naudu, bet jaunajām partijām finansējumu liedzot! Par godīgu politisko konkurenci šādā sistēmā nevar būt runa!

Tāpēc BEIDZIET ZAGT VALSTS NAUDU, LEVITA KUNGS, UN ATJAUNOJIET GODĪGAS VĒLĒŠANAS LATVIJĀ! Tāds ir mans priekšlikums.

Pašvaldību vēlēšanās Latvijā piedalījās 34% iedzīvotāju! VARAVĪKSNES KOALĪCIJA GRIB, LAI SAEIMAS VĒLĒŠANĀS PIEDALĀS PĒC IESPĒJAS MAZĀK CILVĒKU! VARAVĪKŠŅAINIE GRIB, LAI AR 51% no 34% TIEK VADĪTA VALSTS!

TĀTAD 18% VĒLĒTĀJI VAR IEVĒLĒT SAEIMAS VAIRĀKUMU, KURŠ IEVĒLĒS NĀKAMO VALDĪBU UN PREZIDENTU! TĀ IR VALSTS NOZAGŠANA! Tas ir jāapstādina! Latvijas Prezidents ir jāvēl Tautai!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft