Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

santaniko

23.08.2016. 11:29

runa taču ir par Gedrovicu, nu, neizceļas šis cilvēks ar konsekventu, normālā valodā paustu viedokli. muļķīgi, ka pietiek.com viņu aizstāv. palasiet viņa blogu, kur viņš vēl visiem, kas nedomā, kā viņš nosprāgt utt. vai tiešām šāda cilvēka izārdīšanās ir vajadzīga? tas nav viedoklis, bet žults izliešana.

Atbildēt

no cietumiem un aptiekas ielas

21.08.2016. 04:54

tie zvani izklausās, domāju, zaudēts ētera laiks

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.08.2016. 18:01

Likuma 66. panta (2)
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmas
tiek veidotas
atbilstoši
augstām ētikas
un kvalitātes prasībām:

varētu domāt, ka šis likums ierobežo vārda brīvību,

piem. naida runa, lamas būtu ētikas pārkāpums,
runāšana par citu tematu - kvalitātes bojāšana.


Atbildēt

Es

17.08.2016. 12:03

Dieva laime ka es neskatos LV tv,neklausos lv radio un vel jo vairak nelasu lv presi! Jo visu to ko viņi it ka pasniedz par savu info es varu izlasit angliski puslidz brivaja informacijas telpa...Veltit laiku dzeltenai presei- tas ir par traku!

Atbildēt

LR1 pastāv cenzūra

17.08.2016. 10:03

Tomsons neuzdod nepatīkamus iesūtītos jautājumus ierēdņiem un politiķiem. Piemēram, par 50% nozagtām pensijām līdz pilnās pensijas vecuma sasniegšanai(priekšlaicīgā pensionēšanās),auto vadītājiem dubultais nodoklis par degvielu(akcīze+ceļa nodoklis pie apskates),politologa Jarecka teiktais(LR4),ka budžets tiek izzagts,vēstures mācīšana krievu skolās no Krievijas grāmatām,kad cilvēki zvanīja par ASTOŅKĀJI Tomsons izliekas par muļķi, un saka, ka tāda cilvēka nav,bet ignorē lietas būtību u.t.t..

Atbildēt

klausītājs

17.08.2016. 09:16

Katram stulbenim nevar ļaut pieķēzīt ēteru. Demokrātija un vārda brīvība nenozīmē visatļautību. Ja grib muldēt velns zin ko, jāiet uz trakomāju, tur var runāt, ko grib.

Atbildēt

Dabas bērns

17.08.2016. 08:53

»

radiosucks

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar ...


Eu, beidz!
Piekrītu, ka Tomsons ar vai bez "Brīvā mikrofona" ir feil, taču, piemēram, Sandra Kropa veido un vada, manuprāt, labi.

Pirms pāris dienām klausījos LR1 interviju ar Barišņikovu par Ņižinski - vienkārši izcils raidījums! Ja jāizvēlas, ko klausīties mašīnā braucot - viennozīmīgi LR1.

Atbildēt

Aigars

17.08.2016. 08:52

Izmantojot šeit propagandēto absolūto vārda brīvību, izteikšu savas domās par Gedrovicu (vai kaut kā tā): šis cilvēks neapšaubāmi ir garīgi slims, un šīs slimības izpausmes pastiprina atbaidošais ārējais izskats, jo grūti iedomāties sievieti, kas skaidrā prātā būtu ar mieru ielaisties ar šo kungu. Tad nu Gedrovics izgāž rūgtumu, kur vien spēdams un kā vien mācēdams. Manupr
at viņu vajadzētu ievietot Ģintermuižā, nevis ļaut ķēzīties radio, jo galu galā tā tomēr nav trako tusiņa vieta. Tas stāsts par "domubiedriem", kas šim pajolim pērkot SIM kartes, lai tik šis varētu turpināt zvanīt un mēģināt muldēt, ir feļetona vērts.

Atbildēt

radiosucks

17.08.2016. 07:43

Latvijā diemžēl nedz tv, nedz radio nav neko redzēt, ne dzirdēt. Pāķisms ir maigākais, ko var teikt. Tantes, kuras vada nekam neinteresējošas "kultūras" programmas, "brīvie" mikrofoni ar iestudētiem zvaniem, mūzika, kura nav klausāma, dikcija zem katras kritikas un aidis tomsons kā sūds pa putru ar savu "haluuuu"..

Atbildēt

vienmēr sestajam

17.08.2016. 06:14

Priekšsēdētāj Pauliņ - varbūt šo penžu atrakciju varētu pārcelt uz LR-2 un lētās muzičkas vietā vismaz pāris stundas dienā drillēt "brīvo mikrofonu"?
"Vienmēr pirmo";) tomēr gribētos krietni saturīgāku.

Atbildēt

Tika

17.08.2016. 04:37

Kam, nafig,tāds radio vajadzīgs? Varbūt tikai Ukraiņu valdošajai fašistiskai bandītu un zagļu kliķei? Nu tad tur arī lasiet tos melus kurus jums liek priešniecība no asv vēstniecības ar saviem padevīgajiem komentāriem.
Vemtvelkoša radiostacija, svara vērotājiem.

Atbildēt

tuk tuk

16.08.2016. 19:27

Latvijas radio jau labi sen ir tendenciozs Vienotības ideoloģijas rupors.To lieliski parāda darbība migrācijas un Stambulas konvencijas jautājumos.

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 18:18

Formāli jau tās tiesības visiem izteikties ir labas . Bet realitātē degradē jebkuru portālu . Tie dulie ir baigi darbīgi

Atbildēt

kadreiz

16.08.2016. 18:15

Parasti atrodos auto no 12-13 oo . Senāk man Latvijas radio 1 visu laiku skanēja . Nu varēja dzirdēt tos zvanītājus . Klausoties zvanītājus lieliski saproti . Kādi vēlētāji tāda saema , tā dzīvojam ... vispār mēmais fizdzjec tie zvani . Man rads arī regulāri sazvanīja , viņš piederējā pie tās mazās normālo , neitrālo grupiņas . Nu šis arī bloķēts ?

Kopš sākās masīva imigrācijas propoganda Latvijas radio klausos ļooti maz . faktiski reizēm arhīvā kādus vestures , populārzinātnisku raidījumus .

Atbildēt

AG

16.08.2016. 17:22

Tieši paši radio darbinieki jau pārraida izteikti vienpusīgu informāciju, ļaujiet izteikties vien kosmopolītiem un pederastiem. Nekas, cīņu turpināsim !!!

Atbildēt

fds

16.08.2016. 17:17

Nu baigie demokrātijas aizstāvji te komentāros savākušies....


1) Tas ir raidījums, raidījumam ir vadītājs, līdz ar to tas vienmēr vairāk vai mazāk būs subjektīvs;
2) Raidījumam vajag arī kaut kādu kvalitāti - ja tur tikai jukušie izteiks savu viedokli, tad zūd visa raidījuma un arī radio stacijas kredibilitāte;
3) neaizmirstam, ka, jā, demokrātija pastāv, bet ir arī likumi, kas skar tādas tēmas, kā cilvēka privātums, nacionālā/rasu/seksuālās orientācijas u.c. naida kurināšana umtl.
4) pastāv arī vispārpieņemtas pieklājības lomas.

Līdz ar to, ja tur kāds zvanās un vēlas izteikties, ka pār visu valda žīdmasoni/reptīļi vai arī aicina visus konkrētas tautības cilvēkus salikt lopu vagonos, tad "cenzūra" būs.

Cilvēki neizprot raidījuma būtību - nē, tā nav vieta, kur izgāzt visu sakrājušos žulti, nē, tā nav vieta, kur visus apgaismot ar savām zināšanām par sazvērestības teorijām. Var runāt par politiku, ekonomiku, nodokļiem, praktiskiem jautājumiem utml.

Atbildēt

Balts etniskais

16.08.2016. 17:11

Skaidrs , nevēlamus uzskatus. Bet, kam nevēlamus uzskatus? Ministru kabinetam, Saeimai? Ministri ,tātad, kas ir ministri? Tie ir tautas kalpi! Un ja esiet apņēmušies kalpot Tautai, tad okei! Bet, ja taisāties to aplaupīt, ko tad? Tātad to uzskatīsim par cenzūru, kalpiem netīkamu aizrādījumu!? Tātad, kas vada Latvijas Rādio? persona kas ir pret Tautu? Varbūt tam Sūda bambulim vajag muti aizvērt un klusēt?!

Atbildēt

hm

16.08.2016. 16:18

Kāpēc latvieši tālajā 90. skrēja uz barikādēm? Galvenokārt pēc brīvības un demokrātijas.
1) Pastalās, bet brīvi! Jā, pastalās gan, bet ...
2)Demokrātija, kura nepazīst cenzūru! Jā, demokrātija, bet tikai komplektā ar cenzūru!
Pārfrāzējot - no lāča mukām, uz vilka tikām!

Atbildēt

juzis

16.08.2016. 15:04

Protams, ka nav atbalstama personas pārmērīgā māksla vienprātīgi izmantot it kā sabiedrisko ēteru,bet arī mutes aizbāšanas veids ir diskutabls,ņemot vērā ka visus sabiedriskos mēdijus iespējams kontrole personas ar negatīvu sociālo un demokrātijas sapratni un pieredzi t.i. atklātas personas,kuras var vainot noziedzīga sadarbībā ar okupācijas varas organizācijam t.i.noziedzniekiem,kuri neatzīst savu vainu un izmanto savu darbību okupantu labā organizētā kopā savtīgos nolūkos.

Atbildēt

kāsis

16.08.2016. 13:54

Profesionālais prokūrists Pauliņš.

Atbildēt

lauķis

16.08.2016. 13:15

100.pants...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 13:05

»

Neiedziļinoties detaļās

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots


Rekur ekslūzīvs video ar Putina atbildēm par notikumiem Dienvidosetijā. Tik atklāti atbildēt Putins mēdz retāk un retāk.
Bauriem ar divu dienu atmiņu būs neiespējami, pārējie varētu atcerēties cik milzīgus melus par šo "incidentu" ziņoja šajā melu midzenī
https://youtu.be/z2FjjXVih-8

Tas notiek ikdienā, katru dienu, katru stundu...

Atbildēt

Lolita

16.08.2016. 12:20

Pag, bet kā tad ar tad klausītājiem, kuri ēterā saka, ka vajadzētu iznīcināt 12 tūkstošus cilvēku, kuri parakstījušies par vēsturiskā Uzvaras pieminekļa atjaunošanu? Tie paliks?

Atbildēt

mix

16.08.2016. 12:14

Piekrītu, ka kuru katru tiešajā ēterā nav jālaiž.Kaut kādai kontrolei jābūt. Lai izpaužās ar rakstiem un komentāriem Pietiek portālā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

16.08.2016. 12:09

LR jau nav nekāda izklaides vienība. Tas ir ierocis. Bauru apstrādes ierocis. Bauri reāli klausās un tic visam kas tur tiek ziņots.
Rezultāti ir klaji redzami.

Atbildēt

jurisx

16.08.2016. 12:00

Vai tikai šis kadrs nav kārtīgi nodzēries, vismaz ārējais izskats liecina.

Atbildēt

Dace

16.08.2016. 10:37

Tomsons jau sen pauž tikai sev tīkamu viedokli gan no epastiem,gan telefonu zvaniem

Atbildēt

pastalnieks

16.08.2016. 10:23

Kuram atļaut, bet kuram liegt izteikties Latvijas radio vienpersonīgi nolemj Pauliņš un viņa saimnieki! Kas jums vēl nav skaidrs? Nepatīk "dermokrātija", izsūtīsim austrumu virzienā no Zilupes!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_nokluset

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...