Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks1

22.01.2017. 04:41

»

vecais spekulants

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet


Par tikšanu pie Strasbūras impotentiem, vecais spekulant, varēsi ar saviem pudelesbrāļiem pļāpelēt, kad būs zināms Augstākās tiesas spriedums.

Atbildēt

Nikn

21.01.2017. 15:33

Apalītim nekaitēs biski pastrādāt

Nakuj tik daudz datus pumpēt nost?

Atbildēt

Linda

21.01.2017. 15:25

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Neo nav īpaši gudrs
Zilgans tusnītis ar baltiem pirkstiņiem

Atbildēt

Hehe

21.01.2017. 15:22

Galigi garām
Žēlabains ēzeļa brēciens pēc taisnības

Atbildēt

Trūkst citu emociju

21.01.2017. 10:35

Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

trups

21.01.2017. 06:40

Zaglis paliek zaglis !
Nez ko katrs no Jums teiktu, ja POikāns atvērtu JŪsu dzīvokļa durvis, saprotot, ka neviena nav iekšā, kā jau viņam ierasts, nestu JŪsu mantas ārā ?

Aizdomājaties !

Puisim tikai patīk, ka par viņu raksta. Trūkst citu emociju.

Atbildēt

kas ir Rīgas apgabaltiesa

21.01.2017. 05:54

Rīgas apgabaltiesa, tāpat kā lielākā daļa tiesu sistēmas ir bandītu, kriminālnoziedznieku, korumpantu - vārdu sakot- mafijas pūznis. Ir saprotams, kāpēc Bičkovičs nesēž uz mūžu aiz restēm (pagaidām) - tāpēc, ka mafija tieslietās ir saaugusi ar mafiju politiskajās aprindās.Valsti pārvalda pilnībā kriminalizētas struktūras. Par to pateiksimies pirmkārt Vienotībai un Solvitai Āboltiņai personiski.

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 04:52

Noklausieties dziesmu, kas daudz pasaka, tieši tāpat kā Neo darbības. Rūpīgi jāizlasa teksts un tas jāizprot. Bija te labs komentārs par likuma garu, kas nav mazāk svarīgs par burtu. Bet diemžēl lielākā sabiedrības daļa, ko redzam arī šajā portālā, nemēdz analizēt un domāt, kur nu par burtu vai garu domāt... Noriet jebkuru, kuram dots vairāk, gan.
https://www.youtube.com/watch?v=ugFEgMgLOMg

Atbildēt

Teo

21.01.2017. 03:47

»

???

Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos


Ir cilvēki, kuri dara. Darbības veidi ir daudzi un dažādi. Tas, ka šo to no tā pagrūti saredzēt, tiesa. Jo valsts ir sarežģīts organisms, ģeopolitika vēl sarežģītāka, bet esošā iedibinātā kārtība diemžēl arī. Tāpēc ir jādomā un tikai tad jādara. Nav bezcerīgi:)

Atbildēt

Zagt nav labi!

21.01.2017. 02:17

...7 gadi, un nekas nav vēl beidzies. ...

Bet, ja -āns būtu nopumpējis ASV žīdu datu palagus?

Atbildēt

???

21.01.2017. 00:12

»

Teo

Nepareizi, kundzīt! Jādara, kā to dara Neo u.c.gudri un drosmīgi cilvēki


Teo, kaapec tad nedaram, kaapeec tu guli un neko nedari? Bet, var but es kluudos?

Un kur ir tie gudrie un drosmiigie, kur?

Atbildēt

...

20.01.2017. 10:02

Tā tiesa laikam ir galvu saspiedusi - kāds komercnoslēpums?

Atbildēt

diemžēl

20.01.2017. 09:53

»

kaliostro

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs


nevaru nepiekrist

Atbildēt

Brilles

20.01.2017. 09:33

Vai vara toreiz neizskatījās greizsirdīga uz Neo, ka patiesībā tieši viņš vaiga sviedros rāvies pašas varas vietā, lai glābtu uzticēšanos sev? Vai sistēma negrasījās aizbāzt muti vēl gana dzīvai sirdsapziņai? Un vai nav amizanti, ka vara pati diezgan ātri sarosījās ar likuma spēku noteikt to pašu (valsts un pašvaldības darbinieku algu obligātu publicitāti),par ko cīnījās Ilmārs Poikāns?
Ja kāds šajā gadījumā neredz, kur īstas, kur falšas sabiedrības intereses, tad ne rozā, ne melnas brilles te nelīdzēs...

Atbildēt

kukū

20.01.2017. 03:12

Neo ir atmaskojis liekulīgo un melīgo valsts pārvaldes sistēmu, kur toni nosaka valdošais mafijas astoņkājis, tāds gadījums nevar palikt nesodīts un pērkamā tiesa līdīs no ādas ārā, lai ieriebtu viņam!Bet vajag cīnīties līdz galam , kā Lembergs , kurš savulaik nolika pie vietas ārzemju latviešu dauni Kariņu!Tautai vajadzētu saziedot Neo līdzekļus, jo citādi taisnību panākt nebūs iespējams!

Atbildēt

kaliostro

20.01.2017. 00:11

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nebūs!

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 16:52

Aizmirsu. Sito lietu vinneja zurnaliste. Parunajiet ar vinu. Sis lietas ir saistitas. Ir ceriba ,ka var vinnet. Pantiem jabut lidzigiem.

Atbildēt

Lula

19.01.2017. 16:36

Zaglis paliek zaglis. Kāda Strasbūra?

Atbildēt

vecais spekulants

19.01.2017. 16:30

Ilmar vajag cinities lidz galam. Bet vajag advokatu ,kurs ir vinnejis Strazburgas tiesa. Galvenais lai lietu pienem . Bet pienemtas tiek ap 20% lietu. Un bez emocijam . Interneta vajag pasam atrast lidzigu lietu , jo advokatam bus slinkums meklet.

Atbildēt

vannaoranžā

19.01.2017. 15:58

»

Anna

Krimināli sodīt varbūt nevajadzētu...varbūt vajadzētu, bet piespiedu darbs kā administratīvais sods gan būtu pelnīts. Piekrītu vienam komentētājam, ka atvērts logs vēl nenozīmē paņemt papīrus un izmētāt tos uz ielas. Varēja pēc pirmās reizes informēt VID. Un arī valsts iestāžu darbinieku algas datu ...


Anna! Žēl ka ir aizmirsies, ka jebkurš ierēdnis ir tautas KALPS! Ar to viņš diemžēl atšķiras no pārējiem, kas algu nesaņem no budžeta. Sekojoši, tautai ir tiesības zināt par ko tā maksā un cik tā maksā. Diemžēl pārsvarā visas "baltās apkaklītes"sēžot uz sociālām garantijām utt., pārāk bieži to aizmirst.Tāpat kā aizmirst savus pienākumus.

Atbildēt

Taisnā

19.01.2017. 14:08

Kādi logi, kādas mājas, ko Jūs te pinat klāt demagoģiju? Pirmkārt, VALSTS iestāde! Un šajā iestādē ikviens drīkst nākt un klausīties katru vārdu un lasīt katru papīru, kurš tur ir izdots, ar nelieliem izņēmumiem. Un amatpersonu algas jau nu gan nav noslēpums!
Manuprāt, admins speciāli bija atstājis nepiesegtus caurumus, lai bankas un bandīti varētu šajos sarakstos netraucēti ieskatīties un attiecīgi rīkoties- vai nu ar varu vai nu ar viltu atbrīvojot dažus cilvēkus no viņu pārmērīgās bagātības. Vai tas tika darīts bez vai ar samaksu- to nu nez vai mēs uzzināsim. Bet es nebrīnītos, ja VID admins izrādītots pēc tautības nācis no Jūdu zemes, nu nemaz nebrīnītos!

Atbildēt

Robis

19.01.2017. 13:57

Par mūsu tiesām nav ko brīnīties. Būtu jābrīnās, ka attaisnotu, neskatoties uz ģen.prokuratūras nostāju šajā lietā. Pirmais, kurš veica darbības un publiskoja datus bija VID. Tas, ka dati bija komercnoslēpums, izrādījās tikai pēc tam, kad tika uzsākta operatīvā lieta un tikai pēc aizturēšanas un kratīšanas pie žurnālistes - kriminālprocess. Sistēma sargā sevi un savējos. Turies, Neo. Kā jau pats saproti, Tu neesi zaglis, jo zaglim ir mantkārīgs nolūks.

Atbildēt

NUNU

19.01.2017. 13:57

Tad kura visā šajā jezgā ir cietusī puse ? ABLV ? Ko šī bandītu banka konkrēti ir zaudējusi naudas izteiksmē ? Jeb tikai sūdzas par morālajām ciešanām ? Tiesu sistēma šajā valstelē ir sapuvusi. Bet NA vadītā tieslietu ministrija čuč nevainīga bērna miegā.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 13:53

»

interesanti

Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta


Ka tik buutu greekaazis, bet likumu atradiisim! :DDD

Atbildēt

19.01.2017. 13:51

»

āmurs

Dīvaina loģika Poikānam. Ieraugot caurumu VID IT sistēmā, Poikāns nevis pasaka par to kam vajag un kur vajag, bet mēnešiem lejuplādā dokumentus. Dara to brīvdienās, lielos apjomos. Uzmanību joprojām neviens nepievērš. Tad sāk publicēt, lai taču beidzot pievērstu uzmanību. Gribās pajautāt - vai tiešām...


'āmurs' atver Pietiek.com un ierauga virsrakstu 'Valsts noslēpums', uzklikšķina, izlasa, izdomā, ka tas ir interesanti un nospiež 'saglabāt lapu', pie durvīm klauvē policija un ved 'āmuru' uz cietumu par valsts noslēpumu saturošas informācijas neatļautu iegūšanu savai vai citas personas lietošanai.

Atbildēt

interesanti

19.01.2017. 13:44

»

un tomēr

Lai kādi nodomi vada, veicot ar likumu aizliegtas darbības, tas ir pārkāpums, par ko ir paredzēts likumā noteikts sods. Nosacīts vai reāls, bet tas ir


Kurš likums nosaka, ka internetā publiski pieejamas informācijas saglabāšana ir aizliegta?

Atbildēt

Es

19.01.2017. 13:38

»

Doma

Dažiem tās domas ir visai interesantas, ja es redzu, ka kaimiņam, mājas durvis pusatvērtas, vai tas nozīmē, ka es stiepju no viņa mājas visu laukā, jo es domāju, ka viņš taču ir valsts apzadzējs. Ja mēs šitā visi domātu, tad sāktos anarhija...


Pēc jūsu loģikas sanāk, ka tagad šī nodarbe ir legalizēta un jūs varat "stiept ārā no ķaimiņa mājas visu". Pateicoties šim skandālam, zināmas lietas tomēr mainījās, un šādu informāciju vairs neslēpj. Un vēl man jums jautājums, ja pieņem, ka mēs gribam tuvoties Ziemeļvalstu tiesiskuma un dzīves līmenim, cik daudzi tur jums teiktu, ka valsts maizē dzīvojošo algu publiskošana nozīmē to pašu, ko kaimiņmājas apzagšanu. Jums nav nojausmas, ja jau salīdzināt nesalīdzināmo.

Atbildēt

Es

19.01.2017. 13:35

Neo ir viens no retajiem principiāli godīgajiem cilvēkiem.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 11:46

»

Jancis

Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc


Saukt lietas isatjos vardos, nav lamaties godatais taisnibas atrijeejs...

Atbildēt

Jancis

19.01.2017. 11:43

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Ka ir, smadzeņu pietiek tikai lai rupji lamātos? Izskatās, ka tu savus pieminētos orgānus regulāri jauc.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 11:41

»

Cūka

tieši tā! bet valdība ir suteneri


Bet, kas tad ir tauta?

Atbildēt

Anna

19.01.2017. 11:41

»

Dainis Grabovskis

Anna ar vistas smadzeneem. Nevajag jaukt pimpi ar pirkstu. Respektivi, atverts logs ir teritorijas robeza, nekustamaa ipasuma robeza. Informacija bija izmetata, ta bija pieejama manaa datoraa. Bet ja taa, ta ir arpus tas telpas, kuru skir atveertais logs. Punkts


Es jau varētu argumentēti atbildēt pat uz jūsu bezsakarīgajiem apvainojumiem, taču, manuprāt, tas nav nepieciešams. Jebkurš, izlasot mūsu abu viedokli, redz kurš ir ar vistas smadzenēm, cienījamais neveiksmīgais deputāta amata kandidāt, kurš tā arī netika pie siles :)

Atbildēt

Cūka

19.01.2017. 11:34

»

ruksis

Tiesas ir prostitūtas, kas apkalpo bankas


tieši tā! bet valdība ir suteneri

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 11:00

»

tu

Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu


Pats Grantiņš lielās ar to, ka regulāri dzirdot balsis un redzot vīzijas, uzskatot gan, ka tas neliecinot par viņa slimību, bet „Dieva izredzētību”. Tai pat laikā viņš regulāri ārstējas dažādās Vācijas nervu klīnikās, vienlaikus uzsverot, ka psihe viņam neesot slima, tikai „nervi streikojot”. To, ka Grantiņš nav nopietni uztverams, ir pārliecinājusies gan Latvijas Drošības policija, kas sākotnēji prasīja viņa izdošanu tiesāšanai par draudu izteikšanu Valsts amatpersonām, bet vēlāk „atmeta šai idejai ar roku”, gan arī Vācijas drošības iestādes, kuras nekādi nereaģē uz viņa politisko darbību un piesūtīto informāciju, paša Grantiņa uztverē tādejādi it kā apliecinot viņa rakstīto faktu patiesību, bet patiesībā saprotot, ka viņiem ir darīšana ar garīgi nopietni slimu cilvēku, kuru krimināltiesiskā ekspertīze visticamāk atzītu par nepieskaitāmu.

Atbildēt

nu bet

19.01.2017. 10:55

»

Dainis Grabovskis

Luudzu, neesi slinks, uzraksti rakstu ar detalizeetiem pieraadijumiem. Saucot lietas un personas iistajos vardos


ko uzbāzies pusanalfabētam, tu taču redzi, ka biedrs nemāk rakstīt, tieši tāpat kā tu.

Atbildēt

patiesībā

19.01.2017. 10:51

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

tu

19.01.2017. 10:47

»

Dainis Grabovskis

Ludzu nejauc pimpi ar pirkstu


Luzdu nejauc savu dauna galvu ar dirsu.

Atbildēt

Latvānija 2017

19.01.2017. 09:12

Ko tad tu gaidīji ? Prokuratūra ar tiesu spēlē vienu vijoli . Vajag sākt veidot publisku tiesnešu datu bāzi ar informāciju kā un kur dzīvo , kā radiem lietas iet un bērni kurās ārvalstu skolās mācās. Tikai spēks un ciešanas viņus vedīs pie saprašanas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...