Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Koksngrauzis zina, ko ēdis

Dainis Īvāns
11.06.2011.
Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:12


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

solis

06.09.2011. 16:27

valsts mezi naturali plauj mezus kas pieder visai tautai bet naudina kur // .valdiba izliekas /vai telo mulkus

Atbildēt

smecernieks

15.06.2011. 04:51

par sanitārcirtēm nav jau 20 gadu dzirdēts ,bet'tās jau mūsu senči izstrādāja; tagad ka tik ātrāk uz ostu un džipā iekšā.

Atbildēt

ērce

15.06.2011. 03:37

trāpigs virsraksts, konkrēti fakti rakstā un nopietna viela pārdomām...

Atbildēt

kokgrauzis

13.06.2011. 16:35

Tiem MIB neliešiem apses koku ānusā iedzīt!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 11:44

**************************************
..."(..)Par dažu mežziņu un dabaszinātnieku ierosinājumu aizliegt vai ierobežot kailcirtes, kā zināms, ministrs joprojām smejas, kamēr MIB pateicīgi klusē.

Interesanti, ka „meža īpašnieki” atbildē Pietiek minējuši pat kādu „LLU zinātnieku pētījumu”, kas pierādot, ka apse jānozāģē līdz 30 gadu vecumam. Par trupējošu koku (kas vienlaicīgi ir mājvieta...dobumperētājiem) novākšanu rekonstruktīvā vai sanitārā cirtē viņi liekas nedzirdējuši.
***************************************
...ak, tad Dainītis ironizē par "LUU zinātnieku pētījumiem" ???!!!! ... un kā tad savulaik, 2008.g. maijā, bija ar to Latvijas Dabas fonda eksperti Ievu Rovi, kas veicot Mārupītes parka apsekošanu, konstatēja, ka, būvējot veloceliņu, iznīcināts ES īpaši aizsargājams biotops - melnalkšņu staignājs ...toreiz Vides departamenta vadītājs A.Kļaviņš Vides komitejas izbraukuma sēdē lepni paziņoja :"Cik ekspertu, tik viedokļu !" ... piebilzdams, ka pats arī varot būtt eksperts, jo,lūk, esot bioloģijas bakalaurs ...bet ĪVĀNS TĀ VISA SAKARĀ UZSVĒRA, KA TIKS LŪGTS ARĪ CITU BIOLOGU NOVĒRTĒJUMS PAR RADUŠOS SITUĀCIJU ... t.i. situāciju, kas bija nelabvēlīga Īvānam toreizējā,arī priekšvēlēšanu gaisotnē, jo viņš nevarēja apgalvot, ka ar būvprojekta saskaņošanas domkumentiem viss ir kārtībā...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 11:17

>> ANONĪMAIS ŠAKĀLIS
**************************************
Anonīmais Šakālis
13.06.2011. 10:01

...(..)Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.
***************************************
... tas nu, tā teikt, kā sanāks ... Īvāns vēl savās pēdējās domnieka dienās cinijās PAR šleserveidigajiem,ar kuriem patreiz, kā smejies, komunicē pašpasludināta pilsoņu kara formātā ... par visām varēm bidot cauri Bojāra projektiņu ostas biroja ofistelpu mājām Kr. Valdemāra ielā ...teritorijā, kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzibas zonā,un,kurā bija jāizcērt koki ...un, kur celšanai iebilda gan apkārtējie iedzīvotāji, gan pašas domes ainavisti, gan pašas domes Vides komiteja, kas, pretēji Īvāna pierunāšanai,KA TAK BŪŠOT DARBA VIETAS (kaut pēc tā laika datiem 40% ofisa telpu Rīgā stāvēja tukšas) 2009.g.17.feb.sēdē nobalsoja "pret" projektiņu ... tomēr jau dažas nedēļas vēlāk, 11.martā,tika saorganizeta vēl viena "specially" sēde, tā teikt, sēžu nedienā ... uz kuru bija atsteidzies kopš neatminamiem laikiem Vides komitejas sēdēs neredzētais, gan šīs pašas komitejas īstenais loceklis, Bojāru Gunča, nomainot Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētāju M.Lujānu (arī Vides komitejas isteno locekli, gan parasti sēdes apmeklējošu)...šinī sēdē tie paši, kas iepriekš balsoja "pret", tagad atkal nobalsoja "par" ...BET BOJĀRU GUNČA PĒC ŠITĀS SĒDES ATKAL PAZUDA LĪDZ AR GALIEM UZ NEATGRIEŠANOS...vien sasaukuma beigās paspēja saņemt Birka balvu, kā švakākais sēžu apmeklētājs ...nu, tad,lūk :jau nākamajā dienā, 12. marta Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē ari koku saglabātāji ar Lujānu priekšgalā nobalsoja par koku ciršanu...tā, ka jāsaka, ka attiecīgos apstaķļos D.ĪVĀNS PAT IZTEIKTI PĀRSPĪLĒTI KRĪT UN CEĻAS PAR DARBA VIETĀM ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 10:50

>> IEVA
*********************************
Ieva
13.06.2011. 11:25
Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās...(..)...
*********************************
.nu kāpēc gan lai mainītos, ja par tēmu tikai runā- vēl jo vairāk tādi, kā Īvāns ...piem.,:
.
...2008.g. 5.februāra "Latvijas Avīzē" rakstīts,ka SIA "Vecdaugavas nami" īpašnieks Bruno Veidemanis bija saņēmis atļauju Vecāķu prospektā celt mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo namu un 25 rindu mājas ... un sakarā ar būvniecību un projektu Via Marina Vecāķu meža teritorijā dota atļauju izcirst apmēram 250 kokus, bet izcirsts uz pusi vairāk - izzāģēta pilnīga kailcirte aptuveni 3 ha platībā.

Vecāķu iedzīvotāji stāstīja, ka viss noticis barbariski, tamdēļ decembrī arī INFORMĒJUŠI RĪGAS DOMES VIDES KOMITEJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJU D.ĪVĀNU un medijus, jo visi koki tad vēl nebija pilnīgi izcirsti, bet NO ATBILDĪGO AMATPERSONU PUSES, KAS NOTIEKOŠO VARĒJA IETEKMĒT LAIKUS, REAKCIJA BIJUSI ĻOTI PASĪVA.
Izbraukuma sēdē Vides komitejas priekšsēdētājs D.īvāns bija dpiests konstatēt, ka teritorija ir degradēta ... un tika nolemts, ka meža atjaunošanai būtu jāsākas TUVĀKAJĀ laikā ...un ņemot vērā, ka tik apjomiģai nelikumīgai meža izciršanai Rīgas administratīvajā teritorijā nav precedenta līdz pilnīgai meža atjaunošanai šajā teritorijā nekādi būvprojekti netiks realizēti ...lai izcirsto koku vietā izaugtu jauni un līdzvērtīgi nepieciešami 80 - 100 gadi ...nu, tad, lūk - tuvākais laiks pilnīgi noteikti izrādījies garāks vismaz par gadiem 3,5 gadiem ( pēdējos mēnešos gan nav patrāpījies tur braukt garām)... ar 24. autobusu un vilcienu braucot garām, var redzēt, ka nekas nav iestādīts ...bet būvnieki rokas uz nebēdu ...

Atbildēt

mežmalis

13.06.2011. 10:14

tad kad latvija eksprtēs datorus, procesorus, televizorus utt utt, tad mēs mežus varēsim vispār necirst!
pagaidām gan tā ir viena no retajām eksportspējīgajām nozarēm!

Atbildēt

Marta

13.06.2011. 08:03

Šodienas Latvijā īstenojas Rūdolfa Blaumaņa "Indrānu" sižets INFERNO variantā kā laupītājmežizstrāde.

Pirms 20 gadiem, kad sākām cīņu par savu Latviju, man pat visļaunākajos sapņos nebūtu rādījusies šāda aina, kādu tagad redzu mūsu mežos: zāģu kaukšana cauru nakti, kailcirtes, mirstoši meža dzīvnieki. Un tas viss mūsu pašu bāleliņu alkatības vārdā. Bet varbūt tie nemaz nav bāleliņi, bet gan sumpurņi, kas savairojušies ZZS, LVM, saeimā un valdībā?

Piekrītu Dainim Īvānam, Ievai un citiem, kas uzskata, ka beidzot kaut kas ir JĀDARA!. Daini, Jūs taču kādreiz glābāt Daugavu. Tagad vēsture atkārtojas!

Atbildēt

Ieva

13.06.2011. 06:25

Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās... un tā ir, no runāšanas tiešām nekas nemainīsies!!! Kamēr koku, jo īpaši priežu izciršana, izvešana netiks vienkārši pārtraukta, situācija kļūs vēl šausminošāka. Nezinu, ja valstiski - ministram, ierēdņiem, inspekcijām u.c. institūcijām ir vienalga, tad jāiet iedzīvotājiem un jārīkojas... kaut jāpieķēdējas pie "atzīmētajiem" kokiem.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

13.06.2011. 05:01

Īvāna darbība reāli ir vērsta pret valsts uzņēmumu, kurš katru gadu budžetā no peļņas iemaksā vismaz 35 miljonus latu, bet vēl pāris simtus miljonu nomaksā nodokļos no savas radītās biznesa vērtības.

Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.

Atbildēt

Rurruu

13.06.2011. 04:37

Vispār man nav ko vairs piebilst...Latvijas Valsts Meži - ZAGLI nolāpītie...kā tā var valsti izzāģēt..kur mēs jam,kur mēs ejam...bērniem neko vairs neatstās...

Atbildēt

gpoint

12.06.2011. 17:44

Sitas zellis atkal faktus saputrojis (sagrozījis?)

Atbildēt

00

12.06.2011. 15:01

Kā tad Dainis piemirsa par MIB vēlmi līdz 40 gadu vecās egļu un priežu audzēs darboties bez apliecinājuma?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...