Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Koksngrauzis zina, ko ēdis

Dainis Īvāns
11.06.2011.
Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:12


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

solis

06.09.2011. 16:27

valsts mezi naturali plauj mezus kas pieder visai tautai bet naudina kur // .valdiba izliekas /vai telo mulkus

Atbildēt

smecernieks

15.06.2011. 04:51

par sanitārcirtēm nav jau 20 gadu dzirdēts ,bet'tās jau mūsu senči izstrādāja; tagad ka tik ātrāk uz ostu un džipā iekšā.

Atbildēt

ērce

15.06.2011. 03:37

trāpigs virsraksts, konkrēti fakti rakstā un nopietna viela pārdomām...

Atbildēt

kokgrauzis

13.06.2011. 16:35

Tiem MIB neliešiem apses koku ānusā iedzīt!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 11:44

**************************************
..."(..)Par dažu mežziņu un dabaszinātnieku ierosinājumu aizliegt vai ierobežot kailcirtes, kā zināms, ministrs joprojām smejas, kamēr MIB pateicīgi klusē.

Interesanti, ka „meža īpašnieki” atbildē Pietiek minējuši pat kādu „LLU zinātnieku pētījumu”, kas pierādot, ka apse jānozāģē līdz 30 gadu vecumam. Par trupējošu koku (kas vienlaicīgi ir mājvieta...dobumperētājiem) novākšanu rekonstruktīvā vai sanitārā cirtē viņi liekas nedzirdējuši.
***************************************
...ak, tad Dainītis ironizē par "LUU zinātnieku pētījumiem" ???!!!! ... un kā tad savulaik, 2008.g. maijā, bija ar to Latvijas Dabas fonda eksperti Ievu Rovi, kas veicot Mārupītes parka apsekošanu, konstatēja, ka, būvējot veloceliņu, iznīcināts ES īpaši aizsargājams biotops - melnalkšņu staignājs ...toreiz Vides departamenta vadītājs A.Kļaviņš Vides komitejas izbraukuma sēdē lepni paziņoja :"Cik ekspertu, tik viedokļu !" ... piebilzdams, ka pats arī varot būtt eksperts, jo,lūk, esot bioloģijas bakalaurs ...bet ĪVĀNS TĀ VISA SAKARĀ UZSVĒRA, KA TIKS LŪGTS ARĪ CITU BIOLOGU NOVĒRTĒJUMS PAR RADUŠOS SITUĀCIJU ... t.i. situāciju, kas bija nelabvēlīga Īvānam toreizējā,arī priekšvēlēšanu gaisotnē, jo viņš nevarēja apgalvot, ka ar būvprojekta saskaņošanas domkumentiem viss ir kārtībā...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 11:17

>> ANONĪMAIS ŠAKĀLIS
**************************************
Anonīmais Šakālis
13.06.2011. 10:01

...(..)Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.
***************************************
... tas nu, tā teikt, kā sanāks ... Īvāns vēl savās pēdējās domnieka dienās cinijās PAR šleserveidigajiem,ar kuriem patreiz, kā smejies, komunicē pašpasludināta pilsoņu kara formātā ... par visām varēm bidot cauri Bojāra projektiņu ostas biroja ofistelpu mājām Kr. Valdemāra ielā ...teritorijā, kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzibas zonā,un,kurā bija jāizcērt koki ...un, kur celšanai iebilda gan apkārtējie iedzīvotāji, gan pašas domes ainavisti, gan pašas domes Vides komiteja, kas, pretēji Īvāna pierunāšanai,KA TAK BŪŠOT DARBA VIETAS (kaut pēc tā laika datiem 40% ofisa telpu Rīgā stāvēja tukšas) 2009.g.17.feb.sēdē nobalsoja "pret" projektiņu ... tomēr jau dažas nedēļas vēlāk, 11.martā,tika saorganizeta vēl viena "specially" sēde, tā teikt, sēžu nedienā ... uz kuru bija atsteidzies kopš neatminamiem laikiem Vides komitejas sēdēs neredzētais, gan šīs pašas komitejas īstenais loceklis, Bojāru Gunča, nomainot Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētāju M.Lujānu (arī Vides komitejas isteno locekli, gan parasti sēdes apmeklējošu)...šinī sēdē tie paši, kas iepriekš balsoja "pret", tagad atkal nobalsoja "par" ...BET BOJĀRU GUNČA PĒC ŠITĀS SĒDES ATKAL PAZUDA LĪDZ AR GALIEM UZ NEATGRIEŠANOS...vien sasaukuma beigās paspēja saņemt Birka balvu, kā švakākais sēžu apmeklētājs ...nu, tad,lūk :jau nākamajā dienā, 12. marta Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē ari koku saglabātāji ar Lujānu priekšgalā nobalsoja par koku ciršanu...tā, ka jāsaka, ka attiecīgos apstaķļos D.ĪVĀNS PAT IZTEIKTI PĀRSPĪLĒTI KRĪT UN CEĻAS PAR DARBA VIETĀM ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 10:50

>> IEVA
*********************************
Ieva
13.06.2011. 11:25
Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās...(..)...
*********************************
.nu kāpēc gan lai mainītos, ja par tēmu tikai runā- vēl jo vairāk tādi, kā Īvāns ...piem.,:
.
...2008.g. 5.februāra "Latvijas Avīzē" rakstīts,ka SIA "Vecdaugavas nami" īpašnieks Bruno Veidemanis bija saņēmis atļauju Vecāķu prospektā celt mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo namu un 25 rindu mājas ... un sakarā ar būvniecību un projektu Via Marina Vecāķu meža teritorijā dota atļauju izcirst apmēram 250 kokus, bet izcirsts uz pusi vairāk - izzāģēta pilnīga kailcirte aptuveni 3 ha platībā.

Vecāķu iedzīvotāji stāstīja, ka viss noticis barbariski, tamdēļ decembrī arī INFORMĒJUŠI RĪGAS DOMES VIDES KOMITEJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJU D.ĪVĀNU un medijus, jo visi koki tad vēl nebija pilnīgi izcirsti, bet NO ATBILDĪGO AMATPERSONU PUSES, KAS NOTIEKOŠO VARĒJA IETEKMĒT LAIKUS, REAKCIJA BIJUSI ĻOTI PASĪVA.
Izbraukuma sēdē Vides komitejas priekšsēdētājs D.īvāns bija dpiests konstatēt, ka teritorija ir degradēta ... un tika nolemts, ka meža atjaunošanai būtu jāsākas TUVĀKAJĀ laikā ...un ņemot vērā, ka tik apjomiģai nelikumīgai meža izciršanai Rīgas administratīvajā teritorijā nav precedenta līdz pilnīgai meža atjaunošanai šajā teritorijā nekādi būvprojekti netiks realizēti ...lai izcirsto koku vietā izaugtu jauni un līdzvērtīgi nepieciešami 80 - 100 gadi ...nu, tad, lūk - tuvākais laiks pilnīgi noteikti izrādījies garāks vismaz par gadiem 3,5 gadiem ( pēdējos mēnešos gan nav patrāpījies tur braukt garām)... ar 24. autobusu un vilcienu braucot garām, var redzēt, ka nekas nav iestādīts ...bet būvnieki rokas uz nebēdu ...

Atbildēt

mežmalis

13.06.2011. 10:14

tad kad latvija eksprtēs datorus, procesorus, televizorus utt utt, tad mēs mežus varēsim vispār necirst!
pagaidām gan tā ir viena no retajām eksportspējīgajām nozarēm!

Atbildēt

Marta

13.06.2011. 08:03

Šodienas Latvijā īstenojas Rūdolfa Blaumaņa "Indrānu" sižets INFERNO variantā kā laupītājmežizstrāde.

Pirms 20 gadiem, kad sākām cīņu par savu Latviju, man pat visļaunākajos sapņos nebūtu rādījusies šāda aina, kādu tagad redzu mūsu mežos: zāģu kaukšana cauru nakti, kailcirtes, mirstoši meža dzīvnieki. Un tas viss mūsu pašu bāleliņu alkatības vārdā. Bet varbūt tie nemaz nav bāleliņi, bet gan sumpurņi, kas savairojušies ZZS, LVM, saeimā un valdībā?

Piekrītu Dainim Īvānam, Ievai un citiem, kas uzskata, ka beidzot kaut kas ir JĀDARA!. Daini, Jūs taču kādreiz glābāt Daugavu. Tagad vēsture atkārtojas!

Atbildēt

Ieva

13.06.2011. 06:25

Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās... un tā ir, no runāšanas tiešām nekas nemainīsies!!! Kamēr koku, jo īpaši priežu izciršana, izvešana netiks vienkārši pārtraukta, situācija kļūs vēl šausminošāka. Nezinu, ja valstiski - ministram, ierēdņiem, inspekcijām u.c. institūcijām ir vienalga, tad jāiet iedzīvotājiem un jārīkojas... kaut jāpieķēdējas pie "atzīmētajiem" kokiem.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

13.06.2011. 05:01

Īvāna darbība reāli ir vērsta pret valsts uzņēmumu, kurš katru gadu budžetā no peļņas iemaksā vismaz 35 miljonus latu, bet vēl pāris simtus miljonu nomaksā nodokļos no savas radītās biznesa vērtības.

Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.

Atbildēt

Rurruu

13.06.2011. 04:37

Vispār man nav ko vairs piebilst...Latvijas Valsts Meži - ZAGLI nolāpītie...kā tā var valsti izzāģēt..kur mēs jam,kur mēs ejam...bērniem neko vairs neatstās...

Atbildēt

gpoint

12.06.2011. 17:44

Sitas zellis atkal faktus saputrojis (sagrozījis?)

Atbildēt

00

12.06.2011. 15:01

Kā tad Dainis piemirsa par MIB vēlmi līdz 40 gadu vecās egļu un priežu audzēs darboties bez apliecinājuma?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...