Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ārkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.

Tas izskaidro arī nepieredzēti lielo armijas klātbūtni Vašingtonā un bezprecedenta drošības pasākumus. Jaunā prezidenta inaugurācijai nepieciešamie karavīri vēl mīņājās savās vietās, un jauna saule pār Ameriku vēl nebija uzaususi, kad raganu medības jau bija sākušās. Un, kā tas daudzkārt  jau bijis, arī pēc šī vēsturiskā perioda beigām mēs neatradīsim daudz dokumentu ar ziņojumiem vai norādēm iznīcināt biznesus, slēgt kontus un atlaist no darba. Jo sistēma pati zina, ko darīt.

Tā rīkojas saskaņoti. Sākumā parūpējas par „klienta”digitālo nāvi , ko tagad sauc par „deplatformāciju”, un tad , kad cilvēkam vai firmai aizbāzta mute, pie darba ķeras bankas.

Grūti ko darīt ar slēgtiem kontiem. Ar to šobrīd saduras Tramps. Tūkstoši viņu atbalstītāji tiek iznīcināti palēnām, jo nav taču kur skriet. FB tāpat zin vainīgos un viņu ideju evolūcijas kopš skolas sola, izķers tāpat. Pēc bankām seko tiesu izpildītāju iznāciens, un „nelojālais” pakļūst zem āmura.

Raganu medības vēl tikai pašā sākumā, bet nojaušams, ka „čistkas” būs nopietnas un pilnīgi visās sfērās, makartisti savulaik būtu apskauduši jaunā trockistu režīma tehniskās iespējas.

Šis jaunais neoliberālisms nav nejaušība, tas radies vienpolārās ideoloģijas uzvaras rezultātā, - visi komunismi, fašismi un sociālismi ir likvidēti, un vairs nav, pret ko vērst ideoloģisko naidu un izlaist tvaiku.Tāpēc sistēma sāk saēst sevi un spiesta sākt karu savas ideologijas ietvaros, kas prasa kārtīgu pakāpšanos pa kreisi - apmēram Trocka-Bronšteina konceptu ietvaros.

Tas nozīmē nenovēršamu teroru un represijas līdz pat oponentu iespundēšanai un fiziskai iznīcināšanai, aizbildinoties ar to, kas ienāks prātā. Nav jau, kā priekšā iztaisīties, - visi mediji vienās rokās. Tāda ir nekontrolētas sistēmas attīstības loģika.

Ko Baidena prezidentūra nozīmē Amerikai un pasaulei?

Karš. Demokrāti aizrautīgi mīl karus un oranžās revolūcijas. Baidena vadībā tas ir garantēts.

Amerikas atgriešanās PVO paspārnē, kas atļaus realizēt globālistu banksteru kovidteroru nepastarpināti.

„Mūra” beigas Meksikā. Migrantu karavāna ielauzās ASV tieši Baidena inaugurācijas dienā.

ASV atgriešanās Parīzes klimata „dīla” ietvaros, kas izraisīs nabadzību un deindustrializāciju ASV. Klimata un kovidafēras autori ir vieni un tie paši globālo baņķieru grupējumi. Arī Latvijā zinātnieki ir iebaidīti un izvairās runāt par „zaļo kursu”, atstājot to šarlatāniem.

Ameriku gaida smagas pārmaiņas, neapmierināto vajāšana un sodīšana. Lai gan marginalizēt vismaz 70 miljonus amerikāņu nebūs viegli. Nebūs  viegli arī atbruņot.

Un kas notiek šeit, Latvijā, ko gadiem pārvalda Demokrātu partija?

Viss ir tieši tāpat. Neapmierinātos iznīcina ar sodiem un administratīvo vajāšanu.

Cietuši ir daudzi, bet šobrīd demonstratīvi tiek iznīcināta „MemoryWater” uzņēmēja Pļaviņa ģimene. Mediji saorganizēja masīvu dezinformācijas kampaņu, PTAC zibenīgi safabricēja sodus, bet veikali un citi sadarbības partneri vienoti un „brīvprātīgi” atteicās no preces. Arī bankas automātiski zināja, ko darīt.

Atcerieties, šajā valstī bez tiesas var iznīcināt jebkuru, ideoloģisko vajāšanu vilnis ir sācies ASV un noteikti pārvelsies pāri pasaulei.

Un Jāņa Pļaviņa vietā stāsies citi grēkāži.Kamēr nebūs neviena, kas vēl spēs protestēt. Palīdzēt Jānim ir principa jautājums, - ir jāparāda varai, ka tā ir mazākumā un ASV scenārijs netiks šeit automātiski nokopēts. Cilvēki, esiet modri! Atdzimst totalitārisms, tas jau ir šeit! Un mūs atkal iznīcina pa vienam.

Aicinu visus cilvēkus, kas lieto labu dzeramo ūdeni, kļūt par Jāņa Pļaviņa klientiem! Jums šobrīd ir vienalga, kādu ūdeni dzert, bet cilvēks, kas nebaidījās iestāties par visu mūsu tiesībām un brīvību, tiek samalts labākajās PSRS tradīcijās. Valsts ir briesmās, tā tiek iznīcināta mūsu acu priekšā, un Kariņa valdībai priekšā divi gari gadi nekontrolētas un neierobežotas varas. Un tas, ka viņa rokās jau šobrīd ir Baidena pasta balsojumu pieredze, nerada nekādas šaubas.

Ir laiks apvienoties visiem, kas grib izdzīvot un saglabāt mūsu valsti! Hitlers un Staļins to apdraudēja mazāk nekā prātu zaudējušo trockistu globālā hunta!

Par mūsu brīvību!

Novērtē šo rakstu:

1
1

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa šonedēļ nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...