Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Viktors Krivošejs, kuru policija un prokuratūra uzdod par skandalozā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izpildītāju, ir no cietuma izsūtījis četrpadsmit lappuses garu vēstuli, kurā detalizēti izklāsta gan jau zināmus, gan jaunus faktus par to, kam īsti varētu būt bijusi izdevīga šī slepkavība.

Godātie žurnālistu kungi! Sveicinu jūs! Es zinu, ka jūs saprotat pa krieviski, labāk nekā es protu rakstīt latviski. Lūdzu piedošanu, ka rakstīšu krieviski, jo man ta vienkaršak. Labi? Man istenība ļoti ļoti žēl par to, ka jus rakstat nepatiesību par mani. Jums melo divi gadi!!!!!!

(Tālākais teksts ir rakstīts krieviski – šis ir iespēju robežās precīzes tulkojums.)

Es esmu Viktors Krivošejs, avantūrists, kā daudzi žurnālisti. Divus gadus es veicu žurnālistisko izmeklēšanu ne tikai par Mārtiņa Bunkus slepkavības lietu 30.05.2018. Latvijā.

Pamēģiniet ielikt sevi manā vietā. Iedomājieties, ka kādam no jums piedāvāja par 1 260 000 eiro iesēsties cietumā uz pieciem gadiem par kaut kādu noziegumu, kuru pastrādājis kāds nezināms pirms trīsarpus gadiem.

Jums nebūtu interesanti, kā kaut kas tāds ir iespējams? Kā tas notiek? Kas to organizēja?

Bet manā gadījumā vislielāko interesi izsauca tas, ka šīs "avantūras" dēļ vispirms nogalināja vēl vienu cilvēku Latvijā 11.03.2021., bet pēc tam notika ne mazāk smagi noziegumi no cilvēkiem policijas formās, kurus piesedza prokuratūra.

Avantūra man sākās 2021.gada 27.novembrī Stambulā.

2022.gada augustā es nolēmu iziet no šīs avantūras, jo uzzināju, ka mani vairākkārt apmānīja.

2022.gada 22.augustā es uzrakstīju iesniegumu ģenerālprokuroram J.Stukānam, pēc kā sākās draudi maniem radiniekiem ar prasībām man aizvērties un sēdēt taisni.

21.09.2022. gadā Rīgas pilsētas tiesas sēdē es paziņoju par notikušo, un tiesnese A.Pasjuga atbrīvoja mani no apcietinājuma.

Ņemot vērā, ka mana Latvijas vīza beidzās 2022.gada 16.maijā un atbrīvošanas brīdī no cietuma es Latvijā atrados nelikumīgi, man nācās vērsties pie aizstāvības dienesta.

Es braucu uz apgabala prokuratūru ar cerību noskaidrot patiesību, meklēju iespēju tikt skaidrībā pēc likuma par draudiem maniem radiniekiem Jelgavā un manai sievai un meitai Maskavā.

Godājamie žurnālistu kungi!

2022.gada oktobrī es palūdzu aizsardzības dienestu organizēt man preses konferenci ar visiem Latvijas žurnālistiem, lai izstāstītu visu, kas notika 2021.gada 27.novembrī!

Pēc mana mēģunājuma tikties ar plašsaziņas līdzekļiem man sarīkoja 2022.gada 22.oktobrī Latvijas apgabala prokuratūrā apbrīnojamu konfrontāciju uzreiz ar diviem cilvēkiem, kuri man piedāvāja iesēsties cietumā par naudu un kuri pēc tam sūtīja kādu uz Jelgavu un Maskavu draudēt manai ģimenei!!!

21.09.2022. Atbrīvots. 21.10.2022. Arestēts!!!

Mana vēlme tikties ar plašsaziņas līdzekļiem pārvērtās par ievietošanu cietumā, no kurienes vēstules žurnālistiem netika nosūtītas.

Turklāt, ieraudzījis televīzijā virsprokurora Armīna Meistera, apgabala prokurora Alda Lasmaņa un Oarganizētās noziedzības apkarošanas biroja priekšnieka Pētera Bauskas preses konferenci, es sapratu:

1) Avantūrā iesaistītie ierēdņi nolēma aizsargāties no patiesības, satiekoties ar plašsaziņas līdzekļiem pirms manis;

2) Ja par policijas darbiniekiem, kuri man bija zināmi, Romāns Jašins, Oļegs Koļcovs un Svetlana Lukašenoka, kuri piedalījās afērā kopā ar prokuroru Andri Lasmani, bija acīmredzami, tad par tādām personām kā Pēteris Bauska un Armīns Meisters es uzzināju no preses konferences televīzijā.

Dzirdēt starp vārdiem, lasīt starp rindiņām... Kurš gan, ja ne žurnālisti, to prot!?

Pēc redzētās A.Meistera, A.Lasmaņa un P.Bauskas konferences es uzsāku savu žurnālistisko izmeklēšanu, kuras rezultātā kļuva skaidrs, ka M.Bunkus slepkavība – tā ir politiskā slepkavība.

Viens liels ASV politiķis ir teicis, ka īstam politiķim ir jāprot dot solījumi, kurus tas netaisās pildīt, bet pirms jaunām vēlēšanām mācēt samelot un dot paskaidrojumus, kāpēc netika izpildīti pirms iepriekšējām vēlēšanām dotie solījumi.

Politika par 95% sastāv no meliem! 2024.gada 21.jūnijā Latvijas prezidents E.Rinkēvičs televīzijas raidījumā „Kas notiek Latvijā” teica, ka viņam visvairāk patīk tas, ka viņi ir iemācījušies izskaidrot, kādēļ viņi kaut ko nav izpildījuši, nav izdarījuši!!!

Tātad iemācījušies melot?

Godātie žurnālistu kungi!

Manā rīcībā ir dokumentāli pierādījumi policijas un prokuratūras meliem, kas attiecas uz M.Bunkus slepkavību Latvijā 30.05.2018.

Piemēram:

FKTK atbilde uz policijas pieprasījumu, kurā paziņots, ka P.Putniņš atcēla FKTK sapulci 29.05.2018. plkst. 23.50.

FKTK sapulce bija ieplānota 30.05.2018., lai lemtu par atļaujas došanu „ABLV bank” pašlikvidēties ar dokumentu iznīcināšanu. Sapulces 29.05.2018. plkst.23.50 atcelšanu P.Putniņš skaidroja ar to, ka premjerministrs nedeva atļauju sakarā ar ASV finanšu ministra vietnieka Maršala Bilingslija ierašanos.

Slepkavas līdz 30. nepaguva!!!

Ir arī dokumenti, ka ASV Finanšu ministrija vaino “ABLV bank” apgrozījuma pārsniegšanā divu miljardu apmērā atļauto 700 miljonu vietā.

Ir FKTK priekšsēdētāja Pētera Putniņa dokumenti, ar kuriem viņš dara zināmu dažādām instancēm, tostarp Valsts drošības dienesta priekšniekam Normundam Mežvietam, par nelegālām finanšu mahinācijām “ABLV bank”, ko ASV FINCEN nosauca par “Azerbaidžānas mazgātuvi”.

Ir “ABLV bank” akcionāru sapulču protokoli, kuros O.Fiļs un E.Bernis organizē pašlikvidāciju ar dokumentācijas iznīcināšanu pretēji dažu akcionāru gribai.

Finanšu izziņa par “ABLV bank” stāvokli uz 05.03.2018. – divi miljardi piecsimt astoņdesmit astoņdesmit divi miljoni divi simti septiņi tūkstoši astoņsimt astoņdesmit viens.

FKTK atļauja no 12.06.2018. gada “ABLV bank” pašlikvidācijai ar paskaidrojumiem par atlikumiem no 72,6 miljoniem līdz 133,4 miljoniem pēc “ABLV bank” saistību izpildes noguldītājiem.

Interesanti? Žurnālistu kungi?!

Daces Bunkus liecības par M.Bunkus sakariem ar Nacionālās apvienības un „Vienotības” spēkiem un viņu biedriem - A.Ašeradenu, S.Āboltiņu, N.Orleānu, E.Jaunupu un citiem… Par N.Bunkus sakariem ar advokātu R.Vonsoviču, kuram pārskaitīja ievērojamu summu, tāpat saistītu ar politiskiem spēkiem.

D.Bunkus stāsta arī par to, ka Mārtiņš atvēra bankas seifu „SEB bankā” D.Bunkus mātei Ainai Ievai Pentjušai, kur glabāja ne tikai lielas summas, bet arī dokumentus par „Trasta komercbankas” procesu un iespējamo “ABLV bank” likvidāciju, kā arī citus svarīgus dokumentus, kuru vidū ir dokumenti, kas saistīti ar Arizonu -ASV.

D.Bunkus paziņoja, ka 30.05.2018. gadā pēc Mārtiņa Bunkus slepkavības Kaspars Bunkus deva uzdevumu Ojāram Bunkus, atrodoties Mārtiņa mājās, - 31.05.18. iet uz banku ar Ainu Ievu Pentjušu.

Edvards Smiltēns mums stāsta par tikšanos ar M.Bunkus 2018.gada maijā pie Saeimas, un tēmām, par kurām runāja ar M.Bunkus:

Maksātnespējas administratoru sakaru shēmas ar politiķiem, kas lobē savas intereses

Par „Trasta komercbankas” likvidāciju, no kuras visu nozaga (M.Bunkus rādīja dokumentālus pierādījumus)

Lojālu žurnālistu meklēšana, lai publicētu banku izzagšanas shēmas („Trasta komercbanka”).

Tas viss notiek “ABLV bank” pašlikvidācijas priekšvakarā, kurā M.Bunkus bija kandidāts Nr.2!

Dokumentus iesniedza Kalvis Krūmiņš, jo M.Bunkus nebija, bet M.Bunkus kandidatūru apstiprināja ar Nr.2.

Kam visvairāk bija neizdevīgas M.Bunkus publikācijas par banku izzagšanas shēmām???

Tiem, kuri izzaga „Trasta komercbanku”?!

Tiem, kuri izlēma likvidēt “ABLV bank”?

Uzmanību! Žurnālistu kungi: Apgabala prokurors Aldis Lasmanis pavēl iznīcināt Daces Bunkus neiereģistrēto iesniegumu ar pievienotu vēstuli no sievietes, kas vēlējusies tikties ar Daci.

Dokumenti tiek iznīcināti 2023.gada novembrī.

Kāda sieviete meklēja tikšanos ar D.Bunkus 12.06.2021. vai 18.06.2021., sakot, ka sestdienās viņai nesekojot.

Sieviete paziņo par draudzīgām attiecībām, bet ne dzimumattiecībām pagātnē ar Mārtiņu Bunkus. Sieviete bija klāt, kad M.Bunkus tikās ar kādu Alekseju Abasovu bārā ASV.

M.Bunkus mēģināja izspiest no A.Abasova ievērojamu naudas pārskaitījumu, bet A.Abasovs M.Bunkus atteica. Tiek aprakstīts M.Bunkus konflikts bārā ar transvestītu, kas viņam uzmācās.

Pēc tikšanās bārā A.Abasovs saņēma uz telefonu paziņojumu no M.Bunkus, saistībā ar kuru A.Abasovam sākās histērija, un skaļā balsī tika izteiktas bažas:

Uzzinās par viņa sakariem VID (Valsts ieņēmumu dienests)

Uzzinās par viņa sakariem ar O.Fiļu no “ABLV bank” un skaidrās naudas iegūšanas shēmām

Vienota ienākumu bāze

CLLLA ārēja iejaukšanās

Krievijas specdienesti saistībā ar karadarbības finansēšanu Ukrainas austrumos

Melnā shēma – skaidrās naudas izvešana somās vairāku nedēļu laikā no viesnīcas „Mercure Hotel” seifa – reizi dažos mēnešos.

Ar naudas atmazgāšanu A.Abasovam nodarbojas Vadlens, ko piesedz Artjoms Ļipčenko un viņa tēvs, kuri ir saistīti ar kriminālām struktūrām.

„WisherEnterpris” – ABLV kompānijas – Ukraina

A.Abasova īpašumi: komerciālais nekustamais īpašums; IT projekti; viesnīcas; biroju ēkas; mēbeļu salons Latvijā

Pēc M.Bunkus slepkavības A.Abasovs ieguva V.Višņakova aizstāvību un 6 000 000 USD, par kuriem tika iegādāta māja par 4 000 000 USD un divas dārgas automašīnas.

“ABLV bank” vadība pēc FKTK atļaujas pašlikvidēšanās veikšanai saņemšanas izteica A.Abasovam kā lielam ABLV klientam piedāvājumu, lai izietu no situācijas, ar atpakaļejošu datumu dzēšot kredītus kā reālām, tā arī fiktīvām kompānijām.

Sievietei A.Abasovs teica, ka M.Bunkus nogalināja tā, ka nevienu neatradīs, jo viss tika izdarīts tīri, caur starpniekiem.

Ja sieviete atvērs savu muti, viņu piemeklēs M.Bunkus liktenis (slepkavas sēž bez darba, gaidot pasūtījumus, un par viņas nāvi pasūtījuma cena būs 15 000 USD)

Liecinieks Gints Lazdiņš, “ABLV bank” akcionārs, kuram M.Bunkus sniedza pakalpojumus, savās daudzskaitlīgajās liecībās skaidro:

M.Bunkus pretendēja uz “ABLV bank” likvidāciju

M.Bunkus ziņoja Lazdiņam, ka drīzumā viņam parādīsies liela nauda, ar lūgumu palīdzēt nopirkt ezeru Cēsu rajonā ar mērķi atvērt tūrisma bāzi

E.Bernis esot teicis, ka ar M.Bunkus viņš pats tiks galā, lai G.Lazdiņš nekur nelien

G.Lazdiņš 2018.gada maija vidū redzēja M.Bunkus, ejot pa ielu sabaidītu un atskatoties

Kaspars Bunkus pēc Mārtiņa slepkavības atbrauca pie G.Lazdiņa ar interesi par kopīgu sadarbību “ABLV bank” jautājumā starp G.Lazdiņu un M.Bunkus

Liecinieks Ernests Bernis liecināja, ka nav pazīstams ar M.Bunkus un par M.Bunkus vēlmi piedalīties “ABLV BANK”A likvidācijā E.Bernis uzzināja pēc M.Bunkus nāves.

E.Bernis liecināja, ka M.Bunkus risināja privāta rakstura jautājumus un jautājumus, kas saistīti ar “ABLV bank”, ar viņa kolēģi G.Lazdiņu.

Tāpat E.Bernis paziņo, ka viņa bijušais vietnieks Vadims Reinfelds ir personiski pazīstams ar M.Bunkus.

Liecinieks Vadims Reinfelds liecina par to, ka M.Bunkus izrādīja interesi par “ABLV bank” likvidāciju, bet V.Reinfelds teica M.Bunkus, ka tiks galā saviem spēkiem. V.Reinfeldam M.Bunkus atbildēja uz izteikumiem par tikšanu galā saviem spēkiem – viss mainās un arī tas var izmainīties.

Godājamie žurnālistu kungi!

Visas loģiskās notikumu ķēdes skaidri norāda uz to, ka M.Bunkus nošaušana ir tieši saistīta ar “ABLV bank”!

A.Abasova šantažēšana, kurš īstenoja melnās shēmas skaidrās naudas iegūšanai ar O.Fiļu. Lielas naudas gaidīšana, lai nopirktu ezeru Cēsīs tūrisma bāzes ierīkošanai.

M.Bunkus kandidatūra ar Nr.2 uz administratora amatu likvidējamajā “ABLV bank”, kur O.Fiļs ir otrā persona – pēc šantāžas?!?

“ABLV bank” likvidācija ir plānota ar dokumentu iznīcināšanu, par ko liecina akcionāru sapulču protokoli – tas liecina par vēlmi slēpt ienākumus, kur nav vajadzīgas liekas acis. Turklāt izspiedēju šantāžisti.

Nu un visbeidzot liktenīgā M.Bunkus papildu kļūda vēlme publicēt banku izzagšanas shēmas caur likvidāciju. Lai gan tur runa bija par „Trasta komercbanku”, kur M.Bunkus pastrādāja par administratoru, bet īsi pirms “ABLV bank” likvidācijas tāda rezonanse nav izdevīga nedz “ABLV bank”, ne politiskajiem spēkiem, kas “barojas” no miljardus lielo melno shēmu apgrozījuma.

Pie visa augstāk minētā no lietas materiāliem acīmredzami ir tas, kā caur transporta līdzekļiem policija izgāja uz nepastarpinātiem M.Bunkus slepkavības izpildītājiem jau 2018.gada augustā (A.Bespalovs).

Bet A.Bespalovu aizturēja 03.09.2020. pēc pieciem punktiem, kuri lietas materiālos tagad nefigurē, tie tika izgaismoti!!!

Naktī no 2020.gada 14.uz 15.oktobri dzimst pirmā pasaka pie Bespalova pratināšanas, kurā runa ir par neveiksmīgo slepkavības mēģinājumu, bet pēc tam M.Bunkus slepkavību.

Vainīgs ir G.Vaļagins un uz ātru roku piemeklētie Uļmans un Babenko.

Tomēr pasaka neapmierināja policijas 1.nodaļas priekšnieku Romānu Jašinu un vecāko izmeklētāju O.Koļcovu.

2020.gada 12.novembrī tika nopratināts Aivars Kitčenko, ar kuru saistībā tika nodibināts sakars ar D.Gedraiti, kurš piegādāja transportlīdzekļus, kas tika izmantoti M.Bunkus slepkavībā 30.05.2018. tostarp WLT 35, no kura bija veikti šāvieni no automāta.

Tāpat tika noskaidrotas personas: D.Grečņevs; A.Osmuhins; D.Trofimovs; V.Kapustins; A.Šapočņikovs u.c.

Bet vēl interesantāks ir fakts, ka Vadims Šalajevs saistībā ar M.Bunkus slepkavības automašīnu WLT 35 bija interpola meklēšanā, un V.Šalajeva atrašanās cietumā Zviedrijas Karalistē no 2019.gada 27.marta.

Par ko liecina policijas inspektores Larisas Doņinas 31.05.2019. atskaite.

Šie fakti liecina par to, ka tieši V.Šalajevs norādīja uz M.Bunkus slepkavības dalībniekiem un apstiprināja izmeklētāju aizdomas par A.Bespalova piedalīšanos, par kuru policija veica pieprasījumu 2018.gada augustā.

Kas gan notika ar policistiem laika posmā no 2020.gada 14.oktobra līdz 2021.gada augustam???

Kādas sviras un sakari iedarbojās pēc tam, kad Dace Bunkus atnesa vēstuli no sievietes, kura meklēja satikšanos 12.-18.jūnijā 2021.gadā, kurā acīmredzami figurē “ABLV bank”!?!

Vai tiešām Ojāra Bunkus advokāts Jānis Rozenbergs nejauši 2021.gada augustā sāk piedalīties “ABLV bank” likvidācijā???

Vai tiešām nejauša ir interesantu notikumu virkne:

vienā laikā tiesā nonāk M.Bunkus slepkavības lieta un “ABLV bank” lietas?

pēc mana iesnieguma tiesai par M.Bunkus nolūku publicēt kompromatu par „Trasta komercbankas” izzagšanu īsi pirms “ABLV bank” pašlikvidācijas saistībā ar apgrozījuma pārsniegšanu par diviem miljardiem un dokumentācijas iznīcināšanu:

“ABLV bank” lieta no tiesas atgriežas prokuratūrā

premjerministrs K.Kariņš īsteno rokādi ar E.Siliņu

Vai tiesnese S.Dolniece nejauši nepievienoja arhīva materiālus par M.Bunkus slepkavības izmeklēšanu pie prokurora A.Lasmaņa un R.Jašina, kuri zina īstos slepkavas un pasūtītājus, safabricētajiem 50 sējumiem.

Vai nejauši tiek politizēta lieta, jo man ir Krievijas pilsoņa pase kopš 2015.gada, kaut arī esmu ukrainis pēc tautības, ko neesmu mainījis, un turklāt biju Latvijas iedzīvotājs kopš 1984.gada???

Vai tiešām nejauši tiek noraidītas liecināšanas iespējas, kas norāda uz reālajiem M.Bunkus slepkavām?

Vai tiešām nejauši tiek noraidītas mana alibi iespējas, proti, 30.05.2018., kad tika nogalināts M.Bunkus, es vēl gulēju Maskavā savā gultā!??

Kas notiek Latvijā?

Pienāks laiks, un dokumentus es publicēšu.

Ar cieņu Jums

Paraksts

26.06.2024.

Tas, kādi tikumi valdīja Bunkus ģimenē un kā tika safabricēta apsūdzība „gadsimta slepkavības” lietā, detalizēti ir aprakstīts Lato Lapsas grāmatās „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts”.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Golubeva – tautas bojāejas vētrasputns

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik...

Foto

Rezultātu nav tāpēc, ka nav mērķu un atbildīgo, – vai tas dzelzceļš, mangāns, tiesas vai ugunsgrēki...

Ziņa, ka mangāna rūdai uz Latvijas dzelzceļiem ir pienākušas beigas,...

Foto

Kas tas par ekonomiski pamatotu projektu, kura dēļ jālien parādos un jāceļ nodokļi?

Vai satiksmes ministrs ir izvērtējis un iesniedzis visas alternatīvas Rail Baltica sakarā? Manuprāt,...

Foto

Vasaļa psiholoģiskā projekcija

Cilvēkiem, reizēm veselām ļaužu grupām, ir grūti pieņemt pašcieņu traumējošus faktus. Tad ieslēdzas psiholoģiskā aizsardzība. Viens no mehānismiem ir psiholoģiskā projekcija, kad savas negatīvās...

Foto

Džordža Orvela stāsts par „Jauno Vienotību”

Orvela domas attiecas arī uz mūsdienu korumpēto partiju „Jaunā Vienotība”, kas ilgstoši vada valdību. Tāpat kā "Dzīvnieku fermā”, kur sākotnējie...

Foto

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

Ar Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši....

Foto

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga....

Foto

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu...

Foto

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

Rail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes...

Foto

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

Ģeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz...

Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem....

Foto

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

Pēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies...

Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...