Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Kas notiks ar Latviju?

Dainis Īvāns
29.10.2012.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet>Jānim

04.11.2012. 08:08

Tu, Jāni, nebļausties, te nav tava sādža. kur esi ieradis iztemnpt plastmasnieku un brēkāt. Tāda ozolu aleja ir kā dabiskās atlases regulators. Dzēroņas pie stūres ozola vietā varēja uzbraukt cilvēkiem vai citai mašīnai. Tā ka viss kārtībā.

Atbildēt

JĀNIS

03.11.2012. 12:42

DAINI IVANUSHKA AIZVER MUTI, CITADI VEEL NAAKSIES SAVU AUSEKLIISHU KOLEKCIJU KAADAA KRIEVU SAADZJAA PIEPROVEET....ATRADIES TE BAIGAIS OZOLU AIZSTAAVIS, IZPEETI DATUS CIK CILVEEKU DEELJ OZOLIEM IR GAAJUSHI BOJAA!bAIGAIS VALSTS PATRIOTS ATRADIES!!! ATMODAS LAIKĀ , KAD BAIL PALIKA , AR GJIMENI UZ ZVIEDRIJU MUKA PROM...ZAKJUPASTALA!

Atbildēt

kaķa smiekli>Jurim

03.11.2012. 08:04

Neplāties ar savu brauktneprasmi un neaizstāvi tos, kam pat visplatākais ceļš kādreiz izrādās par šauru, jo "ceļabiedros"" ir pudele. Tad jau Norvēģijā, piemēram, visas klintis ir jāsaspridzina.
Šoreiz Īvānam taisnība. Tikai tādi naivie, kā Tu, iedomājas, ka tas tiek darīts drošibas apsvērumu dēļ. Tā ir alkatība un ierēdņu visatļautība. Painteresējies tuvāk un ieraudzīsi, ka firmas, kura likumīgi noposta alejas visā valstī, visticamāk, ir saistītas ar LVC amatpersonām.
Tieši tādā veidā pirms dažiem gadiem iznīcināja ozolu alejas Madonas rajonā. Manā pagastā ceļa posmā dīvainā kārtā vispirms nozāģēja visveselākos ozolus, pierādījumam man ir celmu fotogrāfijas. Kad sākām protestēt, tikai tad ķērās pie kkādiem veciem ošiem vai vītoliem.

Atbildēt

Juris

02.11.2012. 18:26

Bieži iznāk braukt pa šo šauro, līkumoto ceļu, kur vai katrs ozols saglabājis asiņu un avāriju pēdas. Sen bija laiks pieņemt lēmumu un paldies par izlēmību. Normālam, drošam ceļam ir jābūt, jo ko vērta ainava, ja nav drošības un iet bojā vai tiek kropļoti cilvēki. Neko nebūvēt, tā piespiežot cilvēkus atstāt šīs vietas nav prāta darbs. Ivans ir vaimanātājs, kas nekad nav uzņemies atbildību kaut ko celt.

Atbildēt

Edge

02.11.2012. 14:03

Kas notiks ar Latviju?
===================================================
Būs latvieši kā latvieši- būs ozoli Latvijā. Būs amerikanizētie rietumnieki - dzīvos kā ASV, Anglijā vai citās t.s. 'modernajās, attīstītajās rietumvalstīs', kur maz mežu, bet katram savs autiņš. Tikai DABA jau tukšumu necieš - redz, kādas supervētras plosās.....Ne bez pamata tak' 1960-os par tēmu 'Noskalpētā zeme' tādu pantiņu skaitīja: 'Tur kur bija Amerika, paliks tikai vieta plika' ?

Atbildēt

Edge

02.11.2012. 13:56

Александр Зиновьев: Надежда – на новое поколение. К сожалению, в жестокой, непримиримой борьбе с новым человеком победило другое явление: эгоистичный, расчетливый и жестокий дикарь, современный варвар, обвешанный с головы до ног высокотехнологическими приспособлениями. Мы вернулись на исходную позицию. Теперь надо все начинать с нуля – с создания нового человека. |апрель 2006 г.|
http://www.socialdesign.ru/zinoviev/az06-5.htm

Atbildēt

Andrejs

02.11.2012. 06:35

Pirmkārt, paldies Purva velnam, dīvānam un bietei par veselo saprātu un sakarīgiem komentāriem. Protams, paldies arī tiem valstsvīriem, kuri tomēr izcīnīja iespēju pabeigt ceļa būvniecību, saglabājot ES līdzfinansējumu.

Otrkārt, padomāsim loģiski. – Aksioma: ceļi ir domāti, lai atvieglotu pārvietošanos. Ir stulbi, ja lielā lauktehnika pa ceļu var pārvietoties tikai naktī, lai nebūtu jāizmainās ar pretim braucēju. Zirgu un pajūgu laiks ir pagājis un, cerams, uz neatgriešanos (līdzīgi kā ēšana bez galda piederumiem vai pēcpuses slaucīšana sniegā).

Aksioma: pārvietošanās pa kvalitatīvu ceļu ir ātrāka. Ietaupītais laiks ir brīvi konvertējama vērtība - viens to var veltīt jaunu koku stādīšanai vai romantiskai pastaigai mežā/ parkā, ja to tik ļoti vēlas; bet cits – darbam vai atpūtai sev tīkamā veidā.

Aksioma: pārvietošanās pa kvalitatīvu ceļu ir drošāka. Jo ceļš platāks, taisnāks un pārskatāmāks, jo mazāka varbūtība, ka uz tā avarēsim, saslīdot līkumā, vai notrieksim pēkšņi no krūma iznirušu stirnu, suni vai, pasarg Dies, bērnus. Arī veco ozolu sakaltušo zaru krišana uz ceļa šajā „alejā” nebija nekāds retums.

Aksioma: neesam tik bagāti, lai uzbūvētu miljonus vērtus ceļus par sava budžeta līdzekļiem. Diez vai Eiropas nauda gaidīs n-tos gadus, kamēr beigsies tiesvedības ar zemju īpašniekiem, ja pēkšņi zaļais vājprāts uzvarēs un vēlēsimies celt izšķērdīgi taisnu ceļu pāri viņu laukiem un māju pagalmiem, apejot ozolus. (Piezīme: gribētu es redzēt, kurš lietos un tīrīs šo veco ceļu, ja blakus būs jauns, taisns, gluds un drošs).

Šo sarakstu varētu vēl turpināt un turpināt.. Katrā ziņā apsveicu Gulbeniešus un Stradiešus, ka drīz varēsiet pārvietoties ar tīrākiem auto, bet gājēji - bez ikdienišķās smilšu saujas matos un plaušās. Ticu, ka Īvāna kungam nebūs grūti atrast citu ceļu, kur baudīt smilšu garšu mutē, jo tādu ceļu Latvijā, diemžēl, netrūkst.

Atbildēt

Anita

01.11.2012. 07:09

Nelaimīgie ozoli! Tik daudz līķu bijis pie viņiem!Ticu! Tas viss līdzi nāks parketa dēlīšos un nebūs svētuma tam namam!

Atbildēt

SAT

01.11.2012. 03:51

Bija viena no skaistākām vietām Latvijā!
Bija....

Atbildēt

amorali

31.10.2012. 17:19

Eiropaa speciali stada kokus gar celiem, jo tie rada kvalitati ainavaa, kas ir vertiba. Bet te kaut kadi neizglitoti dranki cert visu, lai dabutu atru naudu.

Atbildēt

nonsensa rakstitajiem

31.10.2012. 17:16

Ja koki gar celiem ir ienaidnieki, tad ari Daugava jaaizber, jo redz, kads piedzeries jaunietis var ieskriet tajaa ar masinu un noslikt!

Atbildēt

ES

31.10.2012. 15:25

Dīvān,Tu esi viens no tiem idiņiem kas skrien kā apdirsies.

Atbildēt

alūksnietis

31.10.2012. 14:08

Alūksnes dome izgrieza tautas mežu Siseņu priedes, uztaisīja tur totālu bardaku un neviens to tagad nesavāc, sačakarēja ceļus, ebreju apšaušanas piemiņas memoriāla apkārtne totāli izdemolēta, memoriāla pakājē izdangāta milzīga bedre, šogad pat memoriāla teritorija netika appļauta, ceļš uz memoriālu tagad nav izbraucams, tur valda šaušelīga aina. Kretīniem apetīte uzdzīta, nu tiek iepirkti zāģi un metīsies virsū pašvaldības mežiem, kuri ir tautas bagātība, nevis tikai dažu pie varas esošu kretīnu īpašums. Kas šo postu apturēs???

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

31.10.2012. 13:34

Tu,Daini Īvan, būsi pirmais, ko latviešu tauta pakārs atlikušajā ozolā. Tu biji tas, kas šo nolādēto sistēmu radīja un iznīcināja latviski domājošos. Jā, Daini, tu noteikti tiksi pakārts.

Atbildēt

tuk tuk

31.10.2012. 12:52

gulbenes "DUBY" nogrieza ozolus

Atbildēt

Marija

31.10.2012. 09:51

Neesmu gulbenietis,taču ir gadījies šad un tad izbraukt cau šo dižozolu aleju.Sevišķi skaistās vasaras pievakarēs tā bija burvīga.Braucot pa šo aleju dvēselē rodās tāda īpaša sajūta,ko grūti ir aprakstīt.Iespējams,ka šie dižozoli caur sevi nodod senču vēstījumus,vai vēlējumus.Pašam neapzinoties rodas kāda bijības un sasprindzinājuma izjūtas ko grūti ir izskaidrot.Iespējams,ka šie dižie koki no zemes dzīlēm cilvēkam nodod sava spēka vareno iedvesmu,kas bagātina cilvēka dvēseli un stiprina garu.Ozols ir ilgdzīvotājs.Tas aug 100 gadus,tad 100 gadus stiprinās un 100 gadus noveco.Ir ļoti žēl,ka cilvēki tik bezdvēseliski,ar vienu spalvas vilcienu noraksta to,kas ir senču dāvinājums nākamajām paaudzēm.Gibas jautāt,ar kādām tiesībām tā vienkārši tiek apzagtas nākamās paaudzes,kuras nekad neredzēs šo Gulbenes dižozolu aleju,ko ir iestādījuši šīs pilsētas senči,kas jādomā ļoti mīlēja šo pilsētu un atstāja aiz sevis šo burvīgo aleju.Domāju,ka ir vērts apstāties,jo nedrīkst savu zemi padarīt pliku,jo dienas plikāku un nabagāku.

Atbildēt

BG

31.10.2012. 09:35

Pareizi dara, ka izzāģē. Tas bija bīstams ceļš.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.10.2012. 09:20

***************************************
..."(..)...Arī tagad skolas bērni, tāpat pieaugušie, kas ik dienu mēro tuksnesī pārvērsto ceļa posmu, var mācīties, ka dzimtās zemes postīšanai, savas valsts IZZAGŠANAI NAV JĒGAS PRETOTIES, ka daudz vieglāk dzīvot, ja to uztver par godājamu nodarbi, bet zagļus un afēristus patur augstos amatos."...
*****************************************
... KO TU NETEIKSI ???!!! - kadi viedi vārdi no tieši TĀ CILVĒKA MUTES, kurš man sava domes iesaukuma laikā visā krāšņumā ierādīja tieši to,ko te tagad teatrāli apraud ... tāpēc vien jāpiekrīt "Alda" teiktajam i par "Tāds dīvains, retorisks jautajums" .... i par - "Bet, kas gan var slikts notikt ar šo noziedzības un mēslu bedri, kurai aiz pārpratuma dots valsts apzīmējums ???"... ja tie paši, kas pielikuši roku pie noziedzības papaijāšanas un mēslu piemešanas ...ari paši pēc tam apraud pašu radīto sistēmu tikai tad, kad pret savu gribu pabīdīti malā no noziedziniekiem un mēslotājiem ...

Atbildēt

biete

31.10.2012. 09:15

Kad valstī netiek būvēt jauni un remontēti esošie ceļi - tad ir slikti, visi bļaujam, ka reģionos dēļ sliktajiem ceļiem nenotiek attīstība utt.
Kad kādā ceļa posmā beidzot ķeramies klāt un projektējam normālu mūsdienīgu un drošu ceļu - atkal bļaujam... jo ozolu žēl.
Neesmu soģis, bet pieņemu, ka projektētājiem, lai izpildītu normatīvās drošības un kvalitātes prasības, nebija lielas manevru iespējas, kā saglābt tos ozolus.
Raksta autoram un kvēlajiem atbalstītājiem tomēr būtu jāsaprot, ka ozoli tika stādīti tad, kad visi pārvietojās ar zirgu pajūgiem. Tagad ir cits laikmets...
Un, iespējams, jāpieprasa, lai izcirsto koku vietā tiktu iestādīti jauni koki, kaut 2X vairāk - bet vietā, kur tie netraucē satiksmei un priecētu nākamās paaudzes.

Atbildēt

ES>dīvāns

31.10.2012. 08:26

Pirms pāris gadiem iznāca pabraukāt pa Polijas ziemeļiem (alias Prūsiju). Cik skaisti ir vecie vācu ceļi-alejas! Un, kas pats dīvainākais, pa tiem braucot nenogurst. Tie nav vienmuļi. Daudz mokošāk ir braukt pa Lietuvas taisnajiem un plakanajiem ceļiem- redzēt tā īsti nav ko, bet iemīt pedāli- nedrīkst. Ja uzliek zīmi 130 vai pat vairāk, tad tāda koku slaktēšana varbūt ir attaisnojama (ja tāda ceļa galā ir kaut kas tāds, kuru sasniegt 10 minūtes ātrāk ir ļoti no svara). Bet Gulbene, cik atceros, neatrodas uz via Baltic. Bet par tām dzīvībām, kas pret kokiem sašķīst, runājot, ir jāatceras, ko teica senči:"Muļķis arī baznīcā dabūs pērienu". Kas pieradis lidot bez galvas, tas agri vai vēlu nositīsies. Ja ne pret koku, tad pret pretimbraucošo, un vēl kādu nevainīgo paķers līdzi uz viņsauli. A, ko, ceļš bez asiem līkumiem un kokiem, var tak iemīt?

Atbildēt

ventspilniece

31.10.2012. 08:05

Tā ir, kad ministrijas katra par sevi, nevis visa valdība kā vienots organisms (dūre). Bet gribētos rakstā vai komentāros bez emocijām lasīt: kas nolēma, kāpēc, kādā kvalitātē bija koki (gadās jau,ka vecos kokus nāks nocirst), kādi bija kompromisa varianti.

Atbildēt

ojars

31.10.2012. 07:55

pat pie krieva nebija kaa tas pie latviesu kangara

Atbildēt

Aldis

31.10.2012. 07:24

Tāds dīvains, retorisks jautajums.... Bet, kas gan var slikts notikt ar šo noziedzības un mēslu bedri, kurai aiz pārpratuma dots valsts apzīmējums ???

Atbildēt

A.S.

31.10.2012. 07:18


"Potjomkina sādža", sorry "Potjomkina autobānis" par ES naudu, kas labi sadalīta. No Gulbenes uz Rēzekni varēs laist ar 200 km/h pat ar traktoriem. Tāda visam Eiropas reģionam svarīga maģistrāle, kas abās pusēs nebeidzās ne ar ko. Bet drošība? Kā cūka atradīs dubļus, tā stulbi braucēji atradīs koku, kurā ieskriet!

Atbildēt

Kate

31.10.2012. 06:49

Es šo ceļu izmantoju bieži. Dienā, kad braucu cauri pirmajam izcirstajam posmam, sajūta bija briesmīga. Tā kā tikai nedēļas nogalēs esmu savu vecvecāku mājās, un nesekoju līdzi tam kas notiek Gulbenes novadā, tas bija pārsteigums. Tad izbraucot visam posmam cauri ieraudzīju krustus faktiski uz visiem kokiem. Un man bija skaidrs, ka smukā ceļa vairs nebūs. It kā jau saprotu arī tos, kas saka, ka ir bīstami šie vecie ceļi, ar līkumiem, kokiem. Jā pa to nevar tā izskriet cauri, tomēr būtu bijis skaisti, ja infrastruktūras attīstītāji vismaz kādā posmā atstātu arī vecā ceļa sajūtu. Padomājiet, vai piemēram 10 km nobraukšana ar ierobežotu ātrumu, būtiski ietekmētu jūsu dzīves kvalitāti, galamērķa sasniegšanu, pakalpojuma sniegšanas kvalitāti? Toties braucot cauri šai skaistajai alejai, sajūtas bija brīnišķīgas. Šo posmu vienmēr izbaudīju.
Varam pārmest Īvānam, bet visvairāk jau tomēr pašiem Gulbenes novada iedzīvotājiem. Viņiem acīmredzot lielākajai daļai vajag vienkārši labu, asfaltētu ceļu, lai var ātri braukt.

Atbildēt

dullai vecenei "dīvāns"

31.10.2012. 06:46

dīvāns 31.10.2012. 10:36
.. Ceļmalu koks - ir slepkava,.. koks pašā ceļa malā!! Tas paņem uzreiz jaunas dzīvibas, atstājot savos mizainajos sānos saltas asiņainu bleķu grieztas brūces un sagaida asarām slacītus ziedu klēpjus sev pie saknēm:(((

_______
nokāp no dīvāna un "korķa"
ozola dēlīšu parketiņu sagribējās? koki kontrabandas ceļam traucē?
saki, tev jaunības trakums? koki virsū skrien pēc 2 litrenes izraušanas? traucē pagulēt grāvī?
nu, novēlu tev pirmajā braucienā pa jauno ceļu izgulēties grāvī un nepamosties; zārciņu neaizmirsti pasūtināt, ozolkoka mantelīti

Atbildēt

he

31.10.2012. 06:32

un kā tad nelikumīgā 3 ha kailcirte Vecāķos (B.Veidemaņa Via Marina projekts) Īvāna k-gs? Toreiz tik aktīvi sākāt, bet pēkšņi kaut kā izplēnēja aktivitātes. Vai tikai tur nebija tāds pats variants kā ar Baltezera aizstāvjiem?

Atbildēt

Tā nu tas ir...

31.10.2012. 06:10

Par ozoliem labi maksā,iznāks daudz parketa dēlīšu un citu izstrādājumu.Štrunts par aleju ko senči stādījuši ka tik nauda :)))

Atbildēt

Klubkrēsls

31.10.2012. 05:08

Piekrītu dīvānam 100%.Koki ceļmalās ir īsti slepkavas.Varētu padomāt ka Latvijā koku trūkst,pilni meži.Bet ja kāds traucē-tad tas vienkārši ir jānozāģē un jāiestāda citur kur netraucē.

Atbildēt

Ledus

31.10.2012. 04:54

Koku un ainavu skaistuma ziedošana autobraucēju ērtībai notiek tikai Latvijā. Citās civilizētās Eiropas valstīs tiek saglabātas vecās alejas.

Atbildēt

Edge

31.10.2012. 04:53

''Lai cik nīgri daži vērtē Latvijas ikdienu tagad, LTF dibinātāji, ja 1988.gadā būtu gaišreģi, pēc gadsimta ceturkšņa pieceltos kājās un ilgstoši gavilētu par savu brīvo valsti. ''
Dainis Īvāns ('Bagātāka maizes kumosa dēļ LTF nedibināja.' IR.lv)
====================================================
Nākamgad LTF 'liel-ausekļi' cilās šampanieša glāzes, uzsauks tostus - un lielīsies ar paveikto Latvijā pēdējo 20 gadu laikā. Šodienas ''krokodiļu asaru'' lējēji var būt apmierināti - par ko cīnījās, to arī sasnieguši? 50 garajois un briesmīgajos padomju okupācijas gados Ulmaņlaika un Ulmaņlaikā dzimusī paaudze spēja Latvijas dabu pasargāt - tagad jaunizceptie demokrāti var rīkoties uz 'pilnu klapi'....

Atbildēt

dīvāns

31.10.2012. 04:36

Autor !Ceļmalu koks- varbūt tieši tas mūsdienās ir slepkava, tas neļauj kādam jaunības trakumā nobraucot no ceļa ,vienkārši avarēt, pabojājot auto piekari un atstājot pāris zobus stūres ratā,un dodot labu mācību priekšdienām.. Tas-koks pašā ceļa malā!! Tas paņem uzreiz jaunas dzīvibas, atstājot savos mizainajos sānos saltas asiņainu bleķu grieztas brūces un sagaida asarām slacītus ziedu klēpjus sev pie saknēm:(((

Koks,Tavs laiks dežūrēt pie ceļa pagājis.. atkāpies tomēr no ceļa mežā!!!

Atbildēt

sise

31.10.2012. 04:33

Esam kā tauta novesta līdz runātājiem un pļāpu kulēm. Darītāju tautas labā kā nav, tā nav. Tas redzams arī no komentāriem. Gudri kaut ko uzrakstām, pasakām un, sveiki. Turpinām laupīt. Mums nav līderu, godīgu politiķu aiz kuriem tiešām mēs varētu iet un krist. Krūmi un alķšņi vien tikai. Pēdejos ozolus izcērtam. Arī es palieku tāds pats, bet vismaz nelaupu, bet ko iesākt.Kur latviskā inteliģence? Pa stūŗiem un kaktiem kaut ko kādreiz paburkšķ. Esmu gājējs, nav tikai aiz kā. Pats esmu par sīku!

Atbildēt

Haris.

31.10.2012. 04:32

Paldies,Daini!Šobrīd Latvija tiek iznīcināta-gan garīgi,gan fiziski.Tautas izceļošana,zemju,mežu,ūdeņu izpārdošana,parādu vairošana-ko vēl uzskaitīt,lai saprastu,ka pienācis pēdējais brīdis celt tautu uz radikālu rīcību,lai apturētu šo,pašreizējās varas, noziegumu!

Atbildēt

eh

31.10.2012. 03:57

Tas bija skaists ceļš. Vienā no tām retajām vietām , kur vēl bija saglabājusies Latvijas, kā dzimtenes sajūta, nevis kā Latvija kā platība, kur sanācis dzīvot un kur no katra hektāra var izspist tik un tik naudas. Pašlaik pie varas un teikšanas ir ļaudis , kas meža vietā redz zāģbaļķu kaudzes un naudas čupas savās kabatās. pašlaik vieglas peļņas dēļ tiek iznīcināts viss, kas uzturēja latviešus kā nāciju savā zemē. Bet skumji ir tas , ka paši latvieši to dara savām rokām. Runa jau nav par ozoliem , runa ir par latviskās vides iznīcināšanu. Pēc tam elektriķi sāks stārķu ligzdas gāzt nost no stabiem ( ir jau piedāvājuši , sabiedrības reakcijas pētīšanai), tad uzbūvēs vēl kādus mazos hesus un Latvijas skaistākajām upēm. jau tagad mežs vairākumam mežs ir vieta , kur aug nevis koki , bet zāgmateriāli, upes un ezeri - vieta kur ir tik un tik zivju filejas, pļava- vieta kur nevis uzpīt jānu vainadziņu , bet vieta kur iegūt tik un tik tonnu siena. žēl protams , ka mēs pāsi sevi iznīcinām, bet ko darīt!

Atbildēt

alias

31.10.2012. 03:52

Tā sauktie vides aizstāvji ik pa brīdim it kā nosargā kaut kur kādus kokus, kas nākamajā vētrā nogāžas, gan sabojājot īpašumus, gan savainojot vai, vēl trakāk, nogalinot cilvēkus vai dzīvniekus. Bet tas jau nekādu lomu nespēlē. Publicitāte ir iegūta.

Atbildēt

Koks

31.10.2012. 02:46

Viss tas pats, kas Jāņa Daliņa stadionā Valmierā, ne kas nav svēts, ne ozoli, ne bērzi. Viss sapuvis un cauri!"Malka"!!!!!????

Atbildēt

aha

30.10.2012. 22:12

kontrabandas fūrēm vajag taisnu ceļu

Atbildēt

.

30.10.2012. 18:02

Nožēlojama LVC rīcība. Tādiem nekas nav svēts.

Atbildēt

Iekaltis

30.10.2012. 17:49

Dīvaniņš joprojām ir pastaliņš!
Neaug! :)

Atbildēt

SusScrofa (L.)

30.10.2012. 17:42

Gandrīz apraudājos, kad izlasīju ko Īvāna kungs sarakstīja. Tomēr raudāt nespēju, jo labi zinu kāds viņš ir konjunktūrists. Kad personīgā labuma vārdā bija jālikvidē Rīgas Vides departaments - ne kas dižs, bet tomēr iestāde ar pilnvarām mūsu vides sargāšanai, tad skaistas frāzes izpalika. Tagad Rīgas dome, ar viņa atbalstu ir optimizēta. Ir svarīgās nozares kur departamentu direktori mēram viedokli veido - Satiksme, Attīstība, Labklājība un nesvarīgās t.i.kaut kur, starp citu, beigu galā to starp atrodama arī nīkulīga vides pārvalde, ar sen jau nogurušu un entuziasmu pazaudējušu priekšnieku + dažiem tādiem pašiem speciālistiem.

Atbildēt

ozoli

30.10.2012. 16:30

Vienreiz jau ozolus Baltijā nozāģēja un tagad jaunai tautai piebrauks vēl klāt savējie un iztiks ar kibučiem.

Atbildēt

Sems to Purva velns

30.10.2012. 16:18

Nevajag nu tukšu muldēt. Kad pie lielveikala ceļš jāpieved tad visu ko spēj sadomāt, lai tikai tas ceļš tur sanāktu, bet, kad jāpakustina smadzenes,lai uzbūvētu ceļu, nenocērtot aleju, tad pēkšņi visi paliek impotenti.

Atbildēt

Arilds

30.10.2012. 16:08

Nu, re, lieku reizi apstiprinājās, ka vispirms jādomā, tad jādara. Jau rakstot iepriekšējo, domāju, ka būs jāieiet Gugļos. Uzrakstīju komentāru un iegāju ar vārdiem "revolūcijas izplāno". Un, ko domājies, atradu šo -

"Revolūciju iecer un izplāno romantiķi, izpilda fanātiķi, bet revolūcijas sekas izmanto nelieši ".
Pārāk daudz jau nekļūdījos, vienīgi autoru neatradu. Bet tā arī varētu būt atbilde Scillam Īvāna kunga vietā. Bet varbūt Īvāna kungs domā citādi?

Atbildēt

Arilds > Scillam

30.10.2012. 15:55

Scilla vaicā: "Bet Jums personīgi gribētos pajautāt - kāpēc toreiz,pirms vairāk kā 20 gadiem, Tautas fronte aizgāja citu ceļu? Kāpēc īstie patrioti zibenīgi tika nomainīti ar šeftmaņiem un valsts izputinātājiem?"
Precīzi neatceros (varbūt kāds var pielabot?), bet kāds gudrinieks reiz ir teicis apmēram tā - revolūcijas izplāno romantiķi, realizē pragmātiķi, bet rezultātus piesavinās nelieši. Kāpēc lai Latvijā būtu citādi?

Atbildēt

smaka

30.10.2012. 15:44

PAREX ir tipiskas koloniālas valsts pazīme

Atbildēt

Mk

30.10.2012. 15:43

Nu un kurš maitasgabals pieņēma galīgo lēmumu?

Atbildēt

smaka

30.10.2012. 15:43

Daži paredzēja - PAREX afēra iezīmēs Latvijas valsts bojāeju, un tā tas arī ir.

Atbildēt

Jette

30.10.2012. 15:34

Vispār jau var piekrist Purva velnam - vai mēs esam iestādījuši katrs 100 kokus? Ir jau tā,ka kamēr dominēs dzīvnieciskā psihe, tikmēr neviens uz priekšu nedomās, bet svarīgi ir dzīvot harmoniski. Un vai gan pirms 100 gadiem kāds iedomājās, ka tagad katrā ģimenē būs pa 3-4 auto un vai katrs otrais - džips, bet pa laukiem braukās traktori ar 12 arkla lemešiem...
Vispār - cilvēks ir tāds dīvains radījums, viņš nez kāpēc iedomājas,ka var un drīkst regulēt Dabu.

Atbildēt

Purva velns

30.10.2012. 15:16

To ceļu jau sen vajag izbūvēt līdz galam un ja koki traucē, tad tie jānocērt. Kokiem jāaug mežā, bet nevis ceļmalās. Tādas alejas pirms 100 gadiem bija visā Latvijā, bet tas bija pirms 100 gadiem. Laiki mainās, transports mainās, ceļu būve mainās. Te tāda gaušanās no sērijas - "saule no rīta lec, bet vakarā noriet". Ar ko tādi 100 koki alejā ir labāki par 100 kokiem mežā? Izņemot autora egostisko predisponāciju uz personisko estētikas sajūtu. Gribi labot netaisnību? Iestādi 100 kokus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...