Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Kas notiks ar Latviju?

Dainis Īvāns
29.10.2012.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet>Jānim

04.11.2012. 08:08

Tu, Jāni, nebļausties, te nav tava sādža. kur esi ieradis iztemnpt plastmasnieku un brēkāt. Tāda ozolu aleja ir kā dabiskās atlases regulators. Dzēroņas pie stūres ozola vietā varēja uzbraukt cilvēkiem vai citai mašīnai. Tā ka viss kārtībā.

Atbildēt

JĀNIS

03.11.2012. 12:42

DAINI IVANUSHKA AIZVER MUTI, CITADI VEEL NAAKSIES SAVU AUSEKLIISHU KOLEKCIJU KAADAA KRIEVU SAADZJAA PIEPROVEET....ATRADIES TE BAIGAIS OZOLU AIZSTAAVIS, IZPEETI DATUS CIK CILVEEKU DEELJ OZOLIEM IR GAAJUSHI BOJAA!bAIGAIS VALSTS PATRIOTS ATRADIES!!! ATMODAS LAIKĀ , KAD BAIL PALIKA , AR GJIMENI UZ ZVIEDRIJU MUKA PROM...ZAKJUPASTALA!

Atbildēt

kaķa smiekli>Jurim

03.11.2012. 08:04

Neplāties ar savu brauktneprasmi un neaizstāvi tos, kam pat visplatākais ceļš kādreiz izrādās par šauru, jo "ceļabiedros"" ir pudele. Tad jau Norvēģijā, piemēram, visas klintis ir jāsaspridzina.
Šoreiz Īvānam taisnība. Tikai tādi naivie, kā Tu, iedomājas, ka tas tiek darīts drošibas apsvērumu dēļ. Tā ir alkatība un ierēdņu visatļautība. Painteresējies tuvāk un ieraudzīsi, ka firmas, kura likumīgi noposta alejas visā valstī, visticamāk, ir saistītas ar LVC amatpersonām.
Tieši tādā veidā pirms dažiem gadiem iznīcināja ozolu alejas Madonas rajonā. Manā pagastā ceļa posmā dīvainā kārtā vispirms nozāģēja visveselākos ozolus, pierādījumam man ir celmu fotogrāfijas. Kad sākām protestēt, tikai tad ķērās pie kkādiem veciem ošiem vai vītoliem.

Atbildēt

Juris

02.11.2012. 18:26

Bieži iznāk braukt pa šo šauro, līkumoto ceļu, kur vai katrs ozols saglabājis asiņu un avāriju pēdas. Sen bija laiks pieņemt lēmumu un paldies par izlēmību. Normālam, drošam ceļam ir jābūt, jo ko vērta ainava, ja nav drošības un iet bojā vai tiek kropļoti cilvēki. Neko nebūvēt, tā piespiežot cilvēkus atstāt šīs vietas nav prāta darbs. Ivans ir vaimanātājs, kas nekad nav uzņemies atbildību kaut ko celt.

Atbildēt

Edge

02.11.2012. 14:03

Kas notiks ar Latviju?
===================================================
Būs latvieši kā latvieši- būs ozoli Latvijā. Būs amerikanizētie rietumnieki - dzīvos kā ASV, Anglijā vai citās t.s. 'modernajās, attīstītajās rietumvalstīs', kur maz mežu, bet katram savs autiņš. Tikai DABA jau tukšumu necieš - redz, kādas supervētras plosās.....Ne bez pamata tak' 1960-os par tēmu 'Noskalpētā zeme' tādu pantiņu skaitīja: 'Tur kur bija Amerika, paliks tikai vieta plika' ?

Atbildēt

Edge

02.11.2012. 13:56

Александр Зиновьев: Надежда – на новое поколение. К сожалению, в жестокой, непримиримой борьбе с новым человеком победило другое явление: эгоистичный, расчетливый и жестокий дикарь, современный варвар, обвешанный с головы до ног высокотехнологическими приспособлениями. Мы вернулись на исходную позицию. Теперь надо все начинать с нуля – с создания нового человека. |апрель 2006 г.|
http://www.socialdesign.ru/zinoviev/az06-5.htm

Atbildēt

Andrejs

02.11.2012. 06:35

Pirmkārt, paldies Purva velnam, dīvānam un bietei par veselo saprātu un sakarīgiem komentāriem. Protams, paldies arī tiem valstsvīriem, kuri tomēr izcīnīja iespēju pabeigt ceļa būvniecību, saglabājot ES līdzfinansējumu.

Otrkārt, padomāsim loģiski. – Aksioma: ceļi ir domāti, lai atvieglotu pārvietošanos. Ir stulbi, ja lielā lauktehnika pa ceļu var pārvietoties tikai naktī, lai nebūtu jāizmainās ar pretim braucēju. Zirgu un pajūgu laiks ir pagājis un, cerams, uz neatgriešanos (līdzīgi kā ēšana bez galda piederumiem vai pēcpuses slaucīšana sniegā).

Aksioma: pārvietošanās pa kvalitatīvu ceļu ir ātrāka. Ietaupītais laiks ir brīvi konvertējama vērtība - viens to var veltīt jaunu koku stādīšanai vai romantiskai pastaigai mežā/ parkā, ja to tik ļoti vēlas; bet cits – darbam vai atpūtai sev tīkamā veidā.

Aksioma: pārvietošanās pa kvalitatīvu ceļu ir drošāka. Jo ceļš platāks, taisnāks un pārskatāmāks, jo mazāka varbūtība, ka uz tā avarēsim, saslīdot līkumā, vai notrieksim pēkšņi no krūma iznirušu stirnu, suni vai, pasarg Dies, bērnus. Arī veco ozolu sakaltušo zaru krišana uz ceļa šajā „alejā” nebija nekāds retums.

Aksioma: neesam tik bagāti, lai uzbūvētu miljonus vērtus ceļus par sava budžeta līdzekļiem. Diez vai Eiropas nauda gaidīs n-tos gadus, kamēr beigsies tiesvedības ar zemju īpašniekiem, ja pēkšņi zaļais vājprāts uzvarēs un vēlēsimies celt izšķērdīgi taisnu ceļu pāri viņu laukiem un māju pagalmiem, apejot ozolus. (Piezīme: gribētu es redzēt, kurš lietos un tīrīs šo veco ceļu, ja blakus būs jauns, taisns, gluds un drošs).

Šo sarakstu varētu vēl turpināt un turpināt.. Katrā ziņā apsveicu Gulbeniešus un Stradiešus, ka drīz varēsiet pārvietoties ar tīrākiem auto, bet gājēji - bez ikdienišķās smilšu saujas matos un plaušās. Ticu, ka Īvāna kungam nebūs grūti atrast citu ceļu, kur baudīt smilšu garšu mutē, jo tādu ceļu Latvijā, diemžēl, netrūkst.

Atbildēt

Anita

01.11.2012. 07:09

Nelaimīgie ozoli! Tik daudz līķu bijis pie viņiem!Ticu! Tas viss līdzi nāks parketa dēlīšos un nebūs svētuma tam namam!

Atbildēt

SAT

01.11.2012. 03:51

Bija viena no skaistākām vietām Latvijā!
Bija....

Atbildēt

amorali

31.10.2012. 17:19

Eiropaa speciali stada kokus gar celiem, jo tie rada kvalitati ainavaa, kas ir vertiba. Bet te kaut kadi neizglitoti dranki cert visu, lai dabutu atru naudu.

Atbildēt

nonsensa rakstitajiem

31.10.2012. 17:16

Ja koki gar celiem ir ienaidnieki, tad ari Daugava jaaizber, jo redz, kads piedzeries jaunietis var ieskriet tajaa ar masinu un noslikt!

Atbildēt

ES

31.10.2012. 15:25

Dīvān,Tu esi viens no tiem idiņiem kas skrien kā apdirsies.

Atbildēt

alūksnietis

31.10.2012. 14:08

Alūksnes dome izgrieza tautas mežu Siseņu priedes, uztaisīja tur totālu bardaku un neviens to tagad nesavāc, sačakarēja ceļus, ebreju apšaušanas piemiņas memoriāla apkārtne totāli izdemolēta, memoriāla pakājē izdangāta milzīga bedre, šogad pat memoriāla teritorija netika appļauta, ceļš uz memoriālu tagad nav izbraucams, tur valda šaušelīga aina. Kretīniem apetīte uzdzīta, nu tiek iepirkti zāģi un metīsies virsū pašvaldības mežiem, kuri ir tautas bagātība, nevis tikai dažu pie varas esošu kretīnu īpašums. Kas šo postu apturēs???

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

31.10.2012. 13:34

Tu,Daini Īvan, būsi pirmais, ko latviešu tauta pakārs atlikušajā ozolā. Tu biji tas, kas šo nolādēto sistēmu radīja un iznīcināja latviski domājošos. Jā, Daini, tu noteikti tiksi pakārts.

Atbildēt

tuk tuk

31.10.2012. 12:52

gulbenes "DUBY" nogrieza ozolus

Atbildēt

Marija

31.10.2012. 09:51

Neesmu gulbenietis,taču ir gadījies šad un tad izbraukt cau šo dižozolu aleju.Sevišķi skaistās vasaras pievakarēs tā bija burvīga.Braucot pa šo aleju dvēselē rodās tāda īpaša sajūta,ko grūti ir aprakstīt.Iespējams,ka šie dižozoli caur sevi nodod senču vēstījumus,vai vēlējumus.Pašam neapzinoties rodas kāda bijības un sasprindzinājuma izjūtas ko grūti ir izskaidrot.Iespējams,ka šie dižie koki no zemes dzīlēm cilvēkam nodod sava spēka vareno iedvesmu,kas bagātina cilvēka dvēseli un stiprina garu.Ozols ir ilgdzīvotājs.Tas aug 100 gadus,tad 100 gadus stiprinās un 100 gadus noveco.Ir ļoti žēl,ka cilvēki tik bezdvēseliski,ar vienu spalvas vilcienu noraksta to,kas ir senču dāvinājums nākamajām paaudzēm.Gibas jautāt,ar kādām tiesībām tā vienkārši tiek apzagtas nākamās paaudzes,kuras nekad neredzēs šo Gulbenes dižozolu aleju,ko ir iestādījuši šīs pilsētas senči,kas jādomā ļoti mīlēja šo pilsētu un atstāja aiz sevis šo burvīgo aleju.Domāju,ka ir vērts apstāties,jo nedrīkst savu zemi padarīt pliku,jo dienas plikāku un nabagāku.

Atbildēt

BG

31.10.2012. 09:35

Pareizi dara, ka izzāģē. Tas bija bīstams ceļš.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.10.2012. 09:20

***************************************
..."(..)...Arī tagad skolas bērni, tāpat pieaugušie, kas ik dienu mēro tuksnesī pārvērsto ceļa posmu, var mācīties, ka dzimtās zemes postīšanai, savas valsts IZZAGŠANAI NAV JĒGAS PRETOTIES, ka daudz vieglāk dzīvot, ja to uztver par godājamu nodarbi, bet zagļus un afēristus patur augstos amatos."...
*****************************************
... KO TU NETEIKSI ???!!! - kadi viedi vārdi no tieši TĀ CILVĒKA MUTES, kurš man sava domes iesaukuma laikā visā krāšņumā ierādīja tieši to,ko te tagad teatrāli apraud ... tāpēc vien jāpiekrīt "Alda" teiktajam i par "Tāds dīvains, retorisks jautajums" .... i par - "Bet, kas gan var slikts notikt ar šo noziedzības un mēslu bedri, kurai aiz pārpratuma dots valsts apzīmējums ???"... ja tie paši, kas pielikuši roku pie noziedzības papaijāšanas un mēslu piemešanas ...ari paši pēc tam apraud pašu radīto sistēmu tikai tad, kad pret savu gribu pabīdīti malā no noziedziniekiem un mēslotājiem ...

Atbildēt

biete

31.10.2012. 09:15

Kad valstī netiek būvēt jauni un remontēti esošie ceļi - tad ir slikti, visi bļaujam, ka reģionos dēļ sliktajiem ceļiem nenotiek attīstība utt.
Kad kādā ceļa posmā beidzot ķeramies klāt un projektējam normālu mūsdienīgu un drošu ceļu - atkal bļaujam... jo ozolu žēl.
Neesmu soģis, bet pieņemu, ka projektētājiem, lai izpildītu normatīvās drošības un kvalitātes prasības, nebija lielas manevru iespējas, kā saglābt tos ozolus.
Raksta autoram un kvēlajiem atbalstītājiem tomēr būtu jāsaprot, ka ozoli tika stādīti tad, kad visi pārvietojās ar zirgu pajūgiem. Tagad ir cits laikmets...
Un, iespējams, jāpieprasa, lai izcirsto koku vietā tiktu iestādīti jauni koki, kaut 2X vairāk - bet vietā, kur tie netraucē satiksmei un priecētu nākamās paaudzes.

Atbildēt

ES>dīvāns

31.10.2012. 08:26

Pirms pāris gadiem iznāca pabraukāt pa Polijas ziemeļiem (alias Prūsiju). Cik skaisti ir vecie vācu ceļi-alejas! Un, kas pats dīvainākais, pa tiem braucot nenogurst. Tie nav vienmuļi. Daudz mokošāk ir braukt pa Lietuvas taisnajiem un plakanajiem ceļiem- redzēt tā īsti nav ko, bet iemīt pedāli- nedrīkst. Ja uzliek zīmi 130 vai pat vairāk, tad tāda koku slaktēšana varbūt ir attaisnojama (ja tāda ceļa galā ir kaut kas tāds, kuru sasniegt 10 minūtes ātrāk ir ļoti no svara). Bet Gulbene, cik atceros, neatrodas uz via Baltic. Bet par tām dzīvībām, kas pret kokiem sašķīst, runājot, ir jāatceras, ko teica senči:"Muļķis arī baznīcā dabūs pērienu". Kas pieradis lidot bez galvas, tas agri vai vēlu nositīsies. Ja ne pret koku, tad pret pretimbraucošo, un vēl kādu nevainīgo paķers līdzi uz viņsauli. A, ko, ceļš bez asiem līkumiem un kokiem, var tak iemīt?

Atbildēt

ventspilniece

31.10.2012. 08:05

Tā ir, kad ministrijas katra par sevi, nevis visa valdība kā vienots organisms (dūre). Bet gribētos rakstā vai komentāros bez emocijām lasīt: kas nolēma, kāpēc, kādā kvalitātē bija koki (gadās jau,ka vecos kokus nāks nocirst), kādi bija kompromisa varianti.

Atbildēt

ojars

31.10.2012. 07:55

pat pie krieva nebija kaa tas pie latviesu kangara

Atbildēt

Aldis

31.10.2012. 07:24

Tāds dīvains, retorisks jautajums.... Bet, kas gan var slikts notikt ar šo noziedzības un mēslu bedri, kurai aiz pārpratuma dots valsts apzīmējums ???

Atbildēt

A.S.

31.10.2012. 07:18


"Potjomkina sādža", sorry "Potjomkina autobānis" par ES naudu, kas labi sadalīta. No Gulbenes uz Rēzekni varēs laist ar 200 km/h pat ar traktoriem. Tāda visam Eiropas reģionam svarīga maģistrāle, kas abās pusēs nebeidzās ne ar ko. Bet drošība? Kā cūka atradīs dubļus, tā stulbi braucēji atradīs koku, kurā ieskriet!

Atbildēt

Kate

31.10.2012. 06:49

Es šo ceļu izmantoju bieži. Dienā, kad braucu cauri pirmajam izcirstajam posmam, sajūta bija briesmīga. Tā kā tikai nedēļas nogalēs esmu savu vecvecāku mājās, un nesekoju līdzi tam kas notiek Gulbenes novadā, tas bija pārsteigums. Tad izbraucot visam posmam cauri ieraudzīju krustus faktiski uz visiem kokiem. Un man bija skaidrs, ka smukā ceļa vairs nebūs. It kā jau saprotu arī tos, kas saka, ka ir bīstami šie vecie ceļi, ar līkumiem, kokiem. Jā pa to nevar tā izskriet cauri, tomēr būtu bijis skaisti, ja infrastruktūras attīstītāji vismaz kādā posmā atstātu arī vecā ceļa sajūtu. Padomājiet, vai piemēram 10 km nobraukšana ar ierobežotu ātrumu, būtiski ietekmētu jūsu dzīves kvalitāti, galamērķa sasniegšanu, pakalpojuma sniegšanas kvalitāti? Toties braucot cauri šai skaistajai alejai, sajūtas bija brīnišķīgas. Šo posmu vienmēr izbaudīju.
Varam pārmest Īvānam, bet visvairāk jau tomēr pašiem Gulbenes novada iedzīvotājiem. Viņiem acīmredzot lielākajai daļai vajag vienkārši labu, asfaltētu ceļu, lai var ātri braukt.

Atbildēt

dullai vecenei "dīvāns"

31.10.2012. 06:46

dīvāns 31.10.2012. 10:36
.. Ceļmalu koks - ir slepkava,.. koks pašā ceļa malā!! Tas paņem uzreiz jaunas dzīvibas, atstājot savos mizainajos sānos saltas asiņainu bleķu grieztas brūces un sagaida asarām slacītus ziedu klēpjus sev pie saknēm:(((

_______
nokāp no dīvāna un "korķa"
ozola dēlīšu parketiņu sagribējās? koki kontrabandas ceļam traucē?
saki, tev jaunības trakums? koki virsū skrien pēc 2 litrenes izraušanas? traucē pagulēt grāvī?
nu, novēlu tev pirmajā braucienā pa jauno ceļu izgulēties grāvī un nepamosties; zārciņu neaizmirsti pasūtināt, ozolkoka mantelīti

Atbildēt

he

31.10.2012. 06:32

un kā tad nelikumīgā 3 ha kailcirte Vecāķos (B.Veidemaņa Via Marina projekts) Īvāna k-gs? Toreiz tik aktīvi sākāt, bet pēkšņi kaut kā izplēnēja aktivitātes. Vai tikai tur nebija tāds pats variants kā ar Baltezera aizstāvjiem?

Atbildēt

Tā nu tas ir...

31.10.2012. 06:10

Par ozoliem labi maksā,iznāks daudz parketa dēlīšu un citu izstrādājumu.Štrunts par aleju ko senči stādījuši ka tik nauda :)))

Atbildēt

Klubkrēsls

31.10.2012. 05:08

Piekrītu dīvānam 100%.Koki ceļmalās ir īsti slepkavas.Varētu padomāt ka Latvijā koku trūkst,pilni meži.Bet ja kāds traucē-tad tas vienkārši ir jānozāģē un jāiestāda citur kur netraucē.

Atbildēt

Ledus

31.10.2012. 04:54

Koku un ainavu skaistuma ziedošana autobraucēju ērtībai notiek tikai Latvijā. Citās civilizētās Eiropas valstīs tiek saglabātas vecās alejas.

Atbildēt

Edge

31.10.2012. 04:53

''Lai cik nīgri daži vērtē Latvijas ikdienu tagad, LTF dibinātāji, ja 1988.gadā būtu gaišreģi, pēc gadsimta ceturkšņa pieceltos kājās un ilgstoši gavilētu par savu brīvo valsti. ''
Dainis Īvāns ('Bagātāka maizes kumosa dēļ LTF nedibināja.' IR.lv)
====================================================
Nākamgad LTF 'liel-ausekļi' cilās šampanieša glāzes, uzsauks tostus - un lielīsies ar paveikto Latvijā pēdējo 20 gadu laikā. Šodienas ''krokodiļu asaru'' lējēji var būt apmierināti - par ko cīnījās, to arī sasnieguši? 50 garajois un briesmīgajos padomju okupācijas gados Ulmaņlaika un Ulmaņlaikā dzimusī paaudze spēja Latvijas dabu pasargāt - tagad jaunizceptie demokrāti var rīkoties uz 'pilnu klapi'....

Atbildēt

dīvāns

31.10.2012. 04:36

Autor !Ceļmalu koks- varbūt tieši tas mūsdienās ir slepkava, tas neļauj kādam jaunības trakumā nobraucot no ceļa ,vienkārši avarēt, pabojājot auto piekari un atstājot pāris zobus stūres ratā,un dodot labu mācību priekšdienām.. Tas-koks pašā ceļa malā!! Tas paņem uzreiz jaunas dzīvibas, atstājot savos mizainajos sānos saltas asiņainu bleķu grieztas brūces un sagaida asarām slacītus ziedu klēpjus sev pie saknēm:(((

Koks,Tavs laiks dežūrēt pie ceļa pagājis.. atkāpies tomēr no ceļa mežā!!!

Atbildēt

sise

31.10.2012. 04:33

Esam kā tauta novesta līdz runātājiem un pļāpu kulēm. Darītāju tautas labā kā nav, tā nav. Tas redzams arī no komentāriem. Gudri kaut ko uzrakstām, pasakām un, sveiki. Turpinām laupīt. Mums nav līderu, godīgu politiķu aiz kuriem tiešām mēs varētu iet un krist. Krūmi un alķšņi vien tikai. Pēdejos ozolus izcērtam. Arī es palieku tāds pats, bet vismaz nelaupu, bet ko iesākt.Kur latviskā inteliģence? Pa stūŗiem un kaktiem kaut ko kādreiz paburkšķ. Esmu gājējs, nav tikai aiz kā. Pats esmu par sīku!

Atbildēt

Haris.

31.10.2012. 04:32

Paldies,Daini!Šobrīd Latvija tiek iznīcināta-gan garīgi,gan fiziski.Tautas izceļošana,zemju,mežu,ūdeņu izpārdošana,parādu vairošana-ko vēl uzskaitīt,lai saprastu,ka pienācis pēdējais brīdis celt tautu uz radikālu rīcību,lai apturētu šo,pašreizējās varas, noziegumu!

Atbildēt

eh

31.10.2012. 03:57

Tas bija skaists ceļš. Vienā no tām retajām vietām , kur vēl bija saglabājusies Latvijas, kā dzimtenes sajūta, nevis kā Latvija kā platība, kur sanācis dzīvot un kur no katra hektāra var izspist tik un tik naudas. Pašlaik pie varas un teikšanas ir ļaudis , kas meža vietā redz zāģbaļķu kaudzes un naudas čupas savās kabatās. pašlaik vieglas peļņas dēļ tiek iznīcināts viss, kas uzturēja latviešus kā nāciju savā zemē. Bet skumji ir tas , ka paši latvieši to dara savām rokām. Runa jau nav par ozoliem , runa ir par latviskās vides iznīcināšanu. Pēc tam elektriķi sāks stārķu ligzdas gāzt nost no stabiem ( ir jau piedāvājuši , sabiedrības reakcijas pētīšanai), tad uzbūvēs vēl kādus mazos hesus un Latvijas skaistākajām upēm. jau tagad mežs vairākumam mežs ir vieta , kur aug nevis koki , bet zāgmateriāli, upes un ezeri - vieta kur ir tik un tik zivju filejas, pļava- vieta kur nevis uzpīt jānu vainadziņu , bet vieta kur iegūt tik un tik tonnu siena. žēl protams , ka mēs pāsi sevi iznīcinām, bet ko darīt!

Atbildēt

alias

31.10.2012. 03:52

Tā sauktie vides aizstāvji ik pa brīdim it kā nosargā kaut kur kādus kokus, kas nākamajā vētrā nogāžas, gan sabojājot īpašumus, gan savainojot vai, vēl trakāk, nogalinot cilvēkus vai dzīvniekus. Bet tas jau nekādu lomu nespēlē. Publicitāte ir iegūta.

Atbildēt

Koks

31.10.2012. 02:46

Viss tas pats, kas Jāņa Daliņa stadionā Valmierā, ne kas nav svēts, ne ozoli, ne bērzi. Viss sapuvis un cauri!"Malka"!!!!!????

Atbildēt

aha

30.10.2012. 22:12

kontrabandas fūrēm vajag taisnu ceļu

Atbildēt

.

30.10.2012. 18:02

Nožēlojama LVC rīcība. Tādiem nekas nav svēts.

Atbildēt

Iekaltis

30.10.2012. 17:49

Dīvaniņš joprojām ir pastaliņš!
Neaug! :)

Atbildēt

SusScrofa (L.)

30.10.2012. 17:42

Gandrīz apraudājos, kad izlasīju ko Īvāna kungs sarakstīja. Tomēr raudāt nespēju, jo labi zinu kāds viņš ir konjunktūrists. Kad personīgā labuma vārdā bija jālikvidē Rīgas Vides departaments - ne kas dižs, bet tomēr iestāde ar pilnvarām mūsu vides sargāšanai, tad skaistas frāzes izpalika. Tagad Rīgas dome, ar viņa atbalstu ir optimizēta. Ir svarīgās nozares kur departamentu direktori mēram viedokli veido - Satiksme, Attīstība, Labklājība un nesvarīgās t.i.kaut kur, starp citu, beigu galā to starp atrodama arī nīkulīga vides pārvalde, ar sen jau nogurušu un entuziasmu pazaudējušu priekšnieku + dažiem tādiem pašiem speciālistiem.

Atbildēt

ozoli

30.10.2012. 16:30

Vienreiz jau ozolus Baltijā nozāģēja un tagad jaunai tautai piebrauks vēl klāt savējie un iztiks ar kibučiem.

Atbildēt

Sems to Purva velns

30.10.2012. 16:18

Nevajag nu tukšu muldēt. Kad pie lielveikala ceļš jāpieved tad visu ko spēj sadomāt, lai tikai tas ceļš tur sanāktu, bet, kad jāpakustina smadzenes,lai uzbūvētu ceļu, nenocērtot aleju, tad pēkšņi visi paliek impotenti.

Atbildēt

Arilds

30.10.2012. 16:08

Nu, re, lieku reizi apstiprinājās, ka vispirms jādomā, tad jādara. Jau rakstot iepriekšējo, domāju, ka būs jāieiet Gugļos. Uzrakstīju komentāru un iegāju ar vārdiem "revolūcijas izplāno". Un, ko domājies, atradu šo -

"Revolūciju iecer un izplāno romantiķi, izpilda fanātiķi, bet revolūcijas sekas izmanto nelieši ".
Pārāk daudz jau nekļūdījos, vienīgi autoru neatradu. Bet tā arī varētu būt atbilde Scillam Īvāna kunga vietā. Bet varbūt Īvāna kungs domā citādi?

Atbildēt

Arilds > Scillam

30.10.2012. 15:55

Scilla vaicā: "Bet Jums personīgi gribētos pajautāt - kāpēc toreiz,pirms vairāk kā 20 gadiem, Tautas fronte aizgāja citu ceļu? Kāpēc īstie patrioti zibenīgi tika nomainīti ar šeftmaņiem un valsts izputinātājiem?"
Precīzi neatceros (varbūt kāds var pielabot?), bet kāds gudrinieks reiz ir teicis apmēram tā - revolūcijas izplāno romantiķi, realizē pragmātiķi, bet rezultātus piesavinās nelieši. Kāpēc lai Latvijā būtu citādi?

Atbildēt

smaka

30.10.2012. 15:44

PAREX ir tipiskas koloniālas valsts pazīme

Atbildēt

Mk

30.10.2012. 15:43

Nu un kurš maitasgabals pieņēma galīgo lēmumu?

Atbildēt

smaka

30.10.2012. 15:43

Daži paredzēja - PAREX afēra iezīmēs Latvijas valsts bojāeju, un tā tas arī ir.

Atbildēt

Jette

30.10.2012. 15:34

Vispār jau var piekrist Purva velnam - vai mēs esam iestādījuši katrs 100 kokus? Ir jau tā,ka kamēr dominēs dzīvnieciskā psihe, tikmēr neviens uz priekšu nedomās, bet svarīgi ir dzīvot harmoniski. Un vai gan pirms 100 gadiem kāds iedomājās, ka tagad katrā ģimenē būs pa 3-4 auto un vai katrs otrais - džips, bet pa laukiem braukās traktori ar 12 arkla lemešiem...
Vispār - cilvēks ir tāds dīvains radījums, viņš nez kāpēc iedomājas,ka var un drīkst regulēt Dabu.

Atbildēt

Purva velns

30.10.2012. 15:16

To ceļu jau sen vajag izbūvēt līdz galam un ja koki traucē, tad tie jānocērt. Kokiem jāaug mežā, bet nevis ceļmalās. Tādas alejas pirms 100 gadiem bija visā Latvijā, bet tas bija pirms 100 gadiem. Laiki mainās, transports mainās, ceļu būve mainās. Te tāda gaušanās no sērijas - "saule no rīta lec, bet vakarā noriet". Ar ko tādi 100 koki alejā ir labāki par 100 kokiem mežā? Izņemot autora egostisko predisponāciju uz personisko estētikas sajūtu. Gribi labot netaisnību? Iestādi 100 kokus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...