Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek likts uz baiļu iedzīšanu ar kovidpaniku, ko 24/7 ģenerē varas mediji. Jo tikai caur nāves bailēm, nedrošību un izmisumu var 100% kontrolēt cilvēku vairākumu. Un, fokusējoties uz vīrusu, vairākums nepamana ekonomisko katastrofu.

Mūsu vara šo Lielo Restartu realizē, un tā pati ir Lielais Restarts. Un turpinās to realizēt, jo pasākums ir labi apmaksāts. Paši par savu likteni šie izpildītāji neaizdomājas vai aizdomājas tikpat maz kā šucmaņi, kas apsargāja geto 3.reiha apsolītās gaišās nākotnes vārdā.

Kam būtu jānotiek, lai visi Latvijas pilsoņi saprastu, kas patiesībā notiek? Lai saprastu, ka „panēsāsim maskas, un viss atkal būs labi” šoreiz nesanāks?

Būtu jāsāk ar oficiālo pasaules elites plānu un to lokālās realizācijas salīdzināšanu. Par ko vēsta šie publiski atskaņotie plāni, „sazvērestības teorijas” un sazvērestības prakse, ko vērojam aiz loga jau šobrīd?

Noskatieties šo Pasaules Ekonomikas foruma rullīti https://www.youtube.com/watch?v=8rAiTDQ-NVY, un Jums kļūs skaidrs, kāpēc mūsu bērni šobrīd mācās attālināti, nekūp rūpnīcu un viesnīcu dūmeņi un nelido lidmašīnas. Ja vēl nebija skaidrs no zviedru meitenes Gretas klimata frīkšova, kas iesildīja smagsvara spēlmani „pandēmiju”!

Mums gatavo jaunu pasauli, par kuru agrāk rakstīja Herberts Velss, Džordžs Orvels un Kārlis Markss. Pēdējais gan vairs nav populārs Austrumeiropā, bet viņa domu par to, ka galēja kapitāla koncentrācija rada absolūtu varu un kontroli, neviens nav atcēlis. Kas šoreiz būs šie vadoņi, kas gatavo pasaules „Jauno kārtību”, ko pieticīgi dēvē par inkluzīvo kapitālismu?

Papētiet zemāk ievietoto saiti un uzzināsiet, ka planētas labvēļu sarakstā ir visas planētas lielākās megakorporācijas, ieskaitot Monsanto, Rotšildu ģimene un Romas Pāvests. Tātad mūs aprūpēs starptautiskās pedofīlijas tīkla pārvaldnieks no Vatikāna, kura saites ar masonu ložām un mafiju ir zināmas kopš 70. gadiem, banksteru ģimenes un Lielā Farma?

https://qz.com/work/1942727/pope-francis-backs-the-council-for-inclusive-capitalism/

Vatikāna īstā seja. Nezināma tikai tiem, kas ar neizpratni vēro straujo Romas katoļu baznīcas atkāpšanos no Bībeles vērtībām.

Sīkāk šeit: https://excatholicsforchrist.com/roberto-calvi/

Pasākums „Plāndēmija”, saprotams, ir plānots ilgi un pamatīgi, visas pasaules ekonomisti par nepatikšanām zināja jau 2019. gada beigās. Visu gaidītā atkopšanās no recesijas un stagnācijas nenotika. BezprecedentA apjomu naudas drukāšana nedeva nekādus rezultātus. Un šobrīd galīgi nav svarīgi, vai C19 paspruka pats vai kāds palīdzēja. „Palīgu” šodien meklē specIālisti, jo neviens infektologs netic faktam, ka 3 dienu laikā vīruss spēj izplatīties 85 valstīs. Bet vīruss nāca īstā laikā, lai uz to norakstītu visas līdz sarkanajai strīpai aizdzītā tradicionālā kapitālisma problēmas.

Visas valstis rīkojas pēc vienas neredzamas rokas mājiena, - daudzviet tika veiktas neveiksmīgas medicīnas reformas, likvidētas slimnīcas un darīts viss, lai radītu haosu. Ne tikai Latvijā, bet pat šķietami neatkarīgajā Krievijā: https://www.vedomosti.ru/society/articles/2020/10/14/843300-dengi-lechat

Runājot par neredzamo roku, neizbrīna fakts, ka īstajā brīdī pie pandēmijas „stūres” (pēc skaitļiem un standartiem nebija nekāda iemesla izsludināt pandēmiju pat pēc WHO standartiem) nonāca tieši Sorosa stipendiāti Ilze un Uga, kā arī ārvalstu „viesstrādnieki”, par kuru saistību ar „dienestiem” nebūtu jāšaubās.

Ko es ar visu šo vēlos pateikt? Mūsu valsts vadību caur neoliberālo „eliti” JV un PAR ir sagrābušas transnacionālās finanšu korporācijas. Latvijas, kuru mēs pazinām, vairs nav.

Bieži dzirdētās runas par valsts nozagšanu ir kļuvušas saprotamākas - mēs zinām zagli. Gluži tāpat kā zināms, kam parādā ir visa pasaule.

Tāpēc arī Latvija ir parakstījusi sev spriedumu, pievienojoties Parīzes klimata līgumam par feiko „zaļo kursu”, no kura atteicās Trampa Amerika. „Zaļā bezoglekļa ekonomika” ir absolūti sociopātisks koncepts, kas var reāli strādāt, tikai atgriežoties pagātnē, realizējot masīvu depopulāciju un teroru pret vairumu planētas iedzīvotāju. Pietiek iedomāties karjera ekskavatoru ar litija baterijām, lai saprastu visu koncepta nejēdzību. Bet masu mediji ir vienās rokās un publicē tikai to „zinātnieku” pētījumus, kurus uzskata par derīgiem. Savukārt vidusmēra cilvēks nezina, ka atmosfērā ir tikai 0,04% CO2, un nobaidīt viņu nav grūti.

Bet daudziem domājošiem cilvēkiem aizdomīga likās globālā un uzmācīgā Gretas propaganda. Meli atmaskoti šeit: https://www.counterpunch.org/2020/01/17/fake-green-zero-carbon-fraud/

Otrā lokālās, globālistiem kalpojošās „elites” nodevība ir aklā paklausība AS „Pasaules Veselības organizācija”, kas šobrīd ir izbijuša marksistu terorista vadīta privātfirma, kura dzīvo no valstu iemaksām un apjomīgām dāvanām no globālo banksteru fondiem. Tā pati PVO, kas laiku atpakaļ mēģināja realizēt cūku gripas afēru. Informāciju par šo globālo reketa mēģinājumu daudzi portāli jau dzēsuši, ieskaitot žurnālistikas skunksus no jauns.lv. Bet manuskripti nedeg: https://www.facebook.com/watch/live/?v=717276252253677&ref=watch_permalink

Augsne Latvijas „restartam” tika gatavota sen, pie varas nāca neoliberāļi un to satelītprojekti (JKP), kas, būdami mazākumā, sagrāba varu.

Un sadarbībā ar Demokrātu partijas eliti un globālo finanšu korporāciju tīkla struktūrām, aizbildinoties ar terorisma draudiem, no Latvijas finanšu sistēmas 2018. gadā atstāja drupu kaudzi. Atcerēsimies notikumus Latvijas ostās un tranzītā, lai saprastu, ka LV aktīvi šobrīd tiek „pakoti” nodošanai jaunajiem saimniekiem. Latvija gan ir sīka monēta lielajās spēlēs, jo tauta ir lētticīga un depresīva. Bet tas viss ir līdz laikam, jo arī 1905.gadā pilis aizdegās vienā naktī.

Šobrīd vērojam visdziļāko šķelšanos visā pasaulē - „inkluzīvā kapitālisma” plānus ir noraidījusi konfuciāniskā Ķīna, kas netaisās atdot kontroli pār valsti globālajiem baņķieriem, ASV ir uz pilsoņkara sliekšņa, bet Krievija ir 5 minūtes no slaktiņa, kurā par upuri varētu krist Germana Grefa vadītā transhumānistu kiborgu banda.

Kāda tad ir Lielā Restarta ideoloģija, ko daudzi kļūdaini sauc par „valsts kapitālismu”, komunismu utt.?

Tam pilnīgi noteikti nav nekā kopīga ar valsts kapitālismu, jo šī jaunā, totalitārā ideoloģija nekādas nacionālas valstis neparedz. Arī ar sociālismu ne, jo sociālismā gūtā peļņa atgriežas kopējā valsts kasē un tiek sadalīta starp sabiedrības locekļiem, nevis atsavināta.

Un tātad: Lielais Restarts jeb megakorporāciju diktatūra. Nekādu vēlēšanu - vara nemainās. Tā ir digitāla. Nekāda privātīpašuma - viss pieder megakorporācijām. Nekādas brīvās preses un vārda brīvības. Nekādu kristīgās ticības formu. Nekādas skaidras naudas. Tie ir plāni, kas pat netiek slēpti. Skat. Davosas foruma materiālus.

Šo plānu realizāciju apstiprina šībrīža notikumu virzība Latvijā!

Varu mainīt nav iespējams - premjera partija ar 4% reitingu vada valsti!

Bankrotu un uzņēmumu slēgšanas vilnis, lielākā daļa Latvijas zemes jau izpārdota ārzemniekiem, vidusslānis tiek mērķtiecīgi iznīcināts ar nodokļu politiku.

LV presi finansē vara par nodokļu maksātāju naudu, vārda brīvības līmenis tuvojas PSRS.

Barbariska preses un sociālo tīklu cenzūra, kas novedusi pie absolūtas neuzticības tiesu sistēmai, presei un varai kā tādai. Tiesiskais nihilisms kā norma- ievēroti tiek tikai tie likumi, kas izdevīgi pašiem. (Atteikšanās atzīt elektronisko parakstu kā odziņa uz Gobzema tortes.)

Latvijas tradicionālā sabiedrība jau ilgstoši cieš no nekaunīgo, labi organizēto un finansēto minoritāšu puses (PAR un JV uzbrukumi Satversmei un ģimenes vērtībām).

Kurss uz skaidras naudas izspiešanu (leģenda par kovid izplatību ar naudu etc.) Darba likums, kas paredz, ka darbiniekam alga jāizmaksā skaidrā naudā, sen vairs nestrādā.

Latvija ir 100% ārzemju banku kontrolē, - tās kontrolē visus Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus. Un atņems jums tos ar vieglu roku pie pirmās nepaklausības, tieši tāpat kā vara aplika ar sodiem 12.12.2020 dumpinieku biznesus.

Vai jautājumi par Latvijas īstajiem saimniekiem vēl ir? Arī daži izteikumi no savā burbulī dzīvojošā infernālā eiropeīda un tautas nodevēja Valda Dombrovska mutes liecina par to, ka slazds drīz var aizcirsties un nekas nebūs kā agrāk:

 https://www.apollo.lv/7148684/dombrovskis-eiropas-atveselosanas-fonda-lidzekli-ir-paredzeti-ekonomikas-transformacijai-nevis-atjaunosanai-pirms-krizes-stavokli

Tās pašas tukšās runas par klimata mērķiem un digitālo revolūciju, tīrs copy-paste no Davosas forumu bukletiņiem.

Un tomēr, kas vēderā Davosas „lācītim”?

Lielā Restarta un „inkluzīvā kapitālisma” ideoloģija daudziem joprojām ir sveša un nepazīstama, turklāt tiek labi maskēta, lai neizraisītu priekšlaicīgu sašutumu un nemierus.

Speciālisti un filozofi to ir nosaukuši par transhumānismu un uzskata to par cilvēces vēstures galu.

Es gribētu to definēt kā neoliberālās ideoloģijas galējo punktu, kā nobeigumu tai destruktīvajai dehumanizācijas ķēdei, ko šī ideoloģija nes cauri dekādēm. Īsumā - šī toksiskā ideoloģija paredz indivīda brīvību kā galveno mērķi un visu ierobežojumu un rāmju atcelšanu kā galveno labumu. Indivīdam nav svarīga kārtas piederība, kopienas piederība, arī tautība ir tāpat maināma kā šodien dzimums un indivīda orientācija. Neoliberāļu acīs arī ģimene ir novecojis sociāls konstrukts un nolemts rudiments, var tikt aizvietota ar vecāku N1 un N2, kā tas ir Zviedrijā. Cilvēka būtības desakralizācija ir sasniegusi galējo stāvokli.

Cilvēka esības atomizēšana ir pabeigta, tā ir atsvešināta no viņa paša. Bet ir problēma. Viņš joprojām ir cilvēks. Un te, lūk, visa baltā iznāk transhumānistu banda, ko zobgaļi sauc par Antikrista Gaidīšanas Komiteju, paša Klausa Švāba personā.

Transhumānisti ir pamanījuši, ka, neskatoties uz visu ierobežojumu un tabu noārdīšanu, cilvēks vēl joprojām ir sava ķermeņa ierobežots. Tāpēc īsti laikā 1976. gadā nāca Donnas Haravejas (Donna Haraway) „Kiborga manifests”, kur šī pēdējā filozofiskā problēma tika teorētiski atrisināta: https://en.wikipedia.org/wiki/A_Cyborg_Manifesto

Izrādās, ka saplūšana ar robotiem un mākslīgā intelekta neirotīklu sagraus pēdējo barjeru, kas neļauj cilvēkam būt Dievam. Saprotams, ka nevienam adekvātam cilvēkam šāds infernāls delīrijs nav pieņemams, bet tas neatturēja Donnu Haraveju par labu honorāru pasniegt Džona Hopkinsa institūtā, ko labi zinām no kovidsāgas. Bet tā gan jau tikai sagadīšanās.

Bet moderno sātanistu kolektīvam 70. gadu teorētiskā bāze lieti noderēja, jo pie darba ķērās Īlons Masks, Džefs Bezoss, vecais vampīrs Soross un Vakcīnu Bils ar asistentiem.

Civilizācijas krustceles.

Kapitālisma sabrukums un digitalizācija dod cilvēka prātam neaptveramas iespējas izveidot paradīzi zemes virsū, strādāt tikai dažas stundas dienā un tikai to, kas patīk. Var izveidot vispārējas labklājības valsti, attīrīt vidi un izglītoties.

Šeit ir tikai viens pamatnosacījums - tas viss notiek nacionālas valsts ietvaros, un globālie parazīti no ķēdes ir izslēgti.

Visas augšminētās lietas manāmi ir izraisījušas nervozitāti pasaules naudas saimnieku aprindās, un šādus scenārijus tie nepacietīs. Tāpēc transhumānistu iestudētā „plāndēmijas” ludziņa paliek niknāka, uzbrukumi tiek vērsti pret nacionālajām valstīm, kuras nevēlas globālajiem sātanistiem atdot vadības grožus (sk. Baltkrievijas Republika). Arī Amerika ir kļuvusi par „oranžās revolūcijas” mērķi, tā ir sašķelta, un konservatori cīnas ar globālistu finansētajiem ANTIFAS izsitējiem un vietējiem floidiem. https://www.nytimes.com/2020/07/13/us/politics/george-soros-racial-justice-organizations.html

Transhumānistiem nav nekādu bremžu, un tie ir sociālās inženierijas meistari ar pieredzi, ne velti slavenās Tavistokas skolas kadriem nebija sveša 3. Reiha pieredze. Iebaidīšana un Overtona logu virināšana ir viņu stiprā puse. Ko vērti ir Klausa Švāba izteikumi par to, ka Covid-19 laikā ir iespējami arī vērienīgi kiberuzbrukumi, kas atstāšot puspasauli bez interneta un gaismas? https://www.bitchute.com/video/1nQRx0zn0Jj7/

Šobrīd tiek darīts viss, lai salauztu tautu pretošanās gribu un iebaidītu tos. Gluži kā tas notika Aušvicā, kur tika veikti līdzīgi eksperimenti, kur labākie grāvrači 2 dienas tika apbalvoti ar papildu maizes devām, bet trešajā dienā par tādu pašu „nacionālsociālistiskā darba uzvaru” tika sisti un atstāti badā. Palasiet sīkāk, un jūs sapratīsiet, kur savu iedvesmu, veidojot absurdus un veselo saprātu iznīcinošus aizliegumus, smeļ Amerikā trenētā Ilzīte un visu ieredzētais Krišiņš!

Lielā Restarta efekti - kas paliek aiz reklāmas rullīša ietvariem?

Par to skaļi nerunā. Bet savējie saprot bez vārdiem. Jebkuru īpašumtiesību leģitimitāti nodrošina valsts. Ja šo valsti nekontrolē tauta, bet globālas finanšu struktūras kā PB, SVF un Co, tad agri vai vēlu pienāks brīdis, kad no „jaunās kārtības” nevarēs paglābties ne Kadišs savā meža būdiņā, ne arī Lembergs savā Puzes muižā. Nodokļus pacelt var vienas nakts laikā. Varēs jau, protams, sūdzēties un mēģināt tiesāties šīm pašām lielkorporācijām piederošajās tiesās, bet par parādiem parasti atņem visu. Īstenībā jau sūdzēties nebūs, kam, jo valstu eksistence šajā „kārtībā” vairs nav paredzēta.

Kam Latvijā varētu būt izdevīgs Lielais Restarts?

Pamēģināsim iziet caur dažādiem sociālajiem slāņiem un pamodelēt transformācijas, kādas būtu neizbēgamas transhumānistu uzvaras gadījumā!

Armija.

Ja nav valstu, nav arī konfliktu. Armija nav „zaļa” un tīra.

Patērē daudz resursu. 0% nākotnes. Pēdējais izgājiens varētu būt pret izmisumā iedzīto tautu, ja kādam vēl nav skaidrs, kāpēc lielā skaitā ir iepirktas lētas un draņķīgas 70. gadu bruņumašīnas.

Tikai karavīriem būtu jāatceras, ka savējo asinis uz rokām vēl nebūs nožuvušas, kad viņi jau attapsies kopējā barakā!

Policija.

Izturēs ilgāk, bet tiks būtiski samazināta. Tā kā pārvietošanās ierobežojumi būs regulāri, noziegumu skaits mazināsies. Mākslīgais intelekts un novērošanas kameras tiks galā ar uzraudzības un sodīšanas funkciju. Vainīgo varēs viegli sodīt vai atslēgt viņa digitālo maciņu.

Ierēdņi.

Tiks saglabāti 10% no šīs kastas. Maskavas iedzīvotāji jau ir uz savas ādas izbaudījuši robotu-ierēdni, un depresijas ir pavairojušās par 20% gada laikā.

Lauksaimnieki.

Pēc dažādiem aprēķiniem paliks ne vairāk kā 20% no esošajiem, - tie apstrādās lielkorporācijām piederošo zemi un kops monokultūras. Gaļas fermeri vairs nebūs vajadzīgi, jo transhumānisti gaļas ēšanu neatbalsta.

Skolotāji un ārsti.

Paliks labi, ja 50%, jo lokdaunu izraisītās sociālās problēmas jau tagad izraisa depopulāciju. Demogrāfiskas katastrofas apstākļos skolotāja un ārsta darbu var viegli uzņemties mākslīgais intelekts

Kultūras un mākslas darbinieki.

0% cerību izdzīvot. Par to parūpēsies Netflix un Klausa Švāba ideologi. Kultūra un māksla operē ar cilvēka būtnes dievišķo aspektu, par ko „restartisti” zināt neko negrib. Ja ir ilūzijas, tad pavērojiet bildi aiz loga - šī sfēra kopš PSRS laikiem vispār nav kopta. Turklāt „attīstīto” Rietumu valstu prakse rāda, kā nākotnes neaptēsto zombiju problēma tiks risināta. Jau šobrīd daudz kur legalizē ne tikai marihuānu, un pie virtuālās realitātes konsolēm dirnoši narkomāni jau ir realitāte.

https://www.washingtonpost.com/nation/2020/11/04/election-drugs-oregon-new-jersey/

Mednieki un makšķernieki.

0% cerību. Zemi un mežus kontrolē megakorporācijas pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, tāpat arī mežus izbradājošie sēņotāji un ogotāji nav vajadzīgi.

Kristieši.

Uff. Jebkura tradicionāla, monoteiska reliģija transhumānistiem ir pilnīgi neizturama, jo atgādina viņiem, ka cilvēks nav Dievs. Pat tad, ja viņam no galvas karājas vadi, kas saslēdz viņu ar globālo neironu tīklu. Turklāt kristiešu rakstos ir skaidri teikts, kas sagaida Antikrista Sagaidīšanas Komitejas locekļus viņu gaitu galā.

Kopsavilkums.

Un tagad atrodiet sevi šajās slejās. Aprēķiniet savas iespējas.

Paņemiet kalkulatoru un pamēģiniet aprēķināt savu pretinieku skaitu. Partiju „elites” un pietuvinātie lēmumu pieņēmēji ir tikai daži simti cilvēku visā valstī.

Ko jūs varat zaudēt, pretojoties šim plānam? Priekšzobi ir tikai sīkas maiņas monētas uz vēstures skatuves. Jūs varat nomirt? Jā, bet tad vismaz cienīgi, nevis no Rota23, pārpildītos pamperos. Turklāt mirstīgi ir visi, nu, ja neskaita Sorosu un Anglijas karalieni.

Ko es varu darīt tūlīt?

Tieši pretējo tam, ko no tevis sagaida globālās skrūvspīles!

Vara mēģina nostādīt latviešus pret krieviem, gejus pret hetero, antimaskerus pret maskeriem, bet tev ir jāapvienojas lokālās kopienās, barterprogrammās, jāmācas lietot alternatīvie norēķinu līdzekļi un jāmācas izdzīvot kopā.

Atsakies no Lielās Farmas pakalpojumiem un izglāb vietējo fermeri vienā gājienā! Pārstāj lietot ievestos pārtikas produktus un izputini lielveikalus ar savu izvēli! Profesora Ozavas metode paredz atgriešanos pie arhetipiskā uztura, kāds konkrētajā vietā bijis pazīstams desmitiem tūkstošu gadu. Šī metode ārstē visas (!) iegūtās slimības un ļauj dzīvot bez medikamentiem. Atrodi savu fermeri!

https://tehnodinamika.ru/lv/the-construction-of-the-house/makrobioticheskaya-kasha-salat-iz-zelenogo-luka-s-solenym-ogurcom/

Iestājies par skaidras naudas lietošanu! Darba devējam saskaņā ar likumu alga tev jāizmaksā skaidrā naudā, ja tu to prasi!

Arī tu, Latvijas oligarh, pamosties! Ja tu ziedosi alternatīvajām kustībām 2/3 savas naudas, tu joprojām paliksi bagāts, bet ar cerību uz Latvijas kā valsts pastāvēšanu. Atceries, arī agrāk represijas sāka ar „kulakiem”!

Atsakies no cigarešu un alkohola lietošanas, ja vien spēj!

Lieto Linux un aizej no meinstrīma cenzūras sociālajos tīklos uz Parler, Bitchut un Telegram platformām!

Šo sarakstu var turpināt katrs no mums!

Spēku izturēt un dievpalīgu visiem!

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa šonedēļ nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...