Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Kam tiešām būtu vajadzīga protēze?

Ivars Zariņš, Saeimas Tautsaimniecības komisijas loceklis, SC
29.05.2012.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārds

01.06.2012. 07:40

>līdzdalībnieks

Rakstā nav neviena argumenta, tikai tas, ka IIN samazinot Rīgas budžetam esot jāpaliek par katru cenu tādam pašam. IIN esot jākompensē no pensiju naudas?
Tak ja iedzīvotājiem paliks vairāk naudas, tad arī pagastā tā tiks iztērēta ne jau bankā noguldīta.

Atbildēt

Gunča

31.05.2012. 19:12

Kopsummā arī es atbalstu šīs idejas un aprēķinus, bet Dombrovskis rīkojas no valsts vīra ideoloģijas un no ārējiem spiedieniem- lai coca-cola paliek lētāka Latvijā utt.

Atbildēt

'šitais nav tikai naglijs muļķis

31.05.2012. 11:25

šitas ir slims sektants=staļinists pretvalstisks elements

Atbildēt

eh

31.05.2012. 10:06

Ja Latvijā, būtu vairāk tādu gudru un cienījamu vīru kā Zariņš, tad dz/ive atri vien kļūtu labāka mūsu valstī. Un šeit partijas piederībai nav nekādas nozīmes. Žēl , tikai ka nozombētie Vienotības fani to nesaprot. kaut gan droši vien jau saprot, taču pieegauši tik cieši pie siles ka neatraut , un vai tad maizes tēviem rokā kodīs? Zēl tik ka šie kliedzēji gatavi noairēt jebkuru vissaprātīgāko priekšlikumu, ja tas nāk no opozīcijas, jeb kaut kādā veidā skar viņu personiskās materiālās intereses.
Skumji !

Atbildēt

:)

31.05.2012. 07:21

sis gan zimejas viss kaktos ar zinasanam....

Atbildēt

6nr_urbis

31.05.2012. 06:45

Zēnam SaskaņasCentrs maksā par to , ka ir latvietis ...

Atbildēt

nost ar kolaborantiem!

31.05.2012. 03:54

maiņai būt,SC ! 31.05.2012. 09:26
________________
maiņai būt, bet ne uz sc! nost ar kremlinu 5.kolonu.
ziepēs demagogus, kuri sēdēja regulatorā un bīdīja rebes aci nemirkšķinot, neviens tarifs zariņa laikā nekļuva iedzīvotājiem draudzīgāks, patērētāju tiesības Latvijā vispār neeksistē, ir tikai zariņu pļ–īšana pirms pašvaldību vēlēšanām!

Atbildēt

maiņai būt,SC !

31.05.2012. 03:26

Man arī patīk šis gudrais latvietis -saskaņietis Zariņš,ja viņš būtu SC galvgalī,tad par šo partiju nobalsotu ne tikai krievi ,bet arī ļoti daudzi /jenotos vīlušies/ latvieši
SC, domājiet ar galvu par partijas galvgali

Atbildēt

Guntis

31.05.2012. 03:17

"...PVN ir nodoklis, ar kuru tiek aplikts patēriņš, turklāt tikai iekšzemes patēriņš – tas neattiecas uz mūsu eksportu un neietekmē mūsu iespējas iekarot citu valstu tirgus."
Par katru eksportētās preces vienību uzņēmums ir tiesīgs pieprasīt PVN atmaksu. Samazinot PVN likmi, valdība samazina arī to naudas daudzumu, kas tai ir jāizmaksā no valsts budžeta šiem uzņēmumiem. Visticamāk, valdošā koalīcija prognozē, ka uz preču un pakalpojumu eksportu vērstie uzņēmumi attīstīsies straujāk, nekā tie uzņēmumi, kas ražo preces un sniedz pakalpojumus, apmierinopt valsts iekšējo pieprasījumu.
Tādā gadījumā viss kļūst skaidrs - valdošā koalīcija ar PVN likmes samazināšanu cer samazināt to naudas daudzumu, kas tai būs jāatmaksā eksportējošiem uzņēmumiem.
Ne jau valsts uzņēmumu konkurētspēja, bet gan budžets ir PVN likmes samazināšanas mērķis.

Atbildēt

līdzdalībnieks

31.05.2012. 03:10

PVN (no 22 uz 21%) pārprogrammēšana kases aparātos - pēc H. Danusevičā ( Tirg. apvienības galvas) domām - tirgotājiem izmaksā 9 milj. Ls; protams, ka viņi to ar cenām mēģinās atdabūt vismaz atpakaļ, varbūt pat ar uzviju. Citā ziņā - vai nav vienalga, kuras partijas persona spriež par tautsaimniecību - ja vien viņa spriedumi pamatoti ar argumentiem? Tos var mēģināt apstrīdēt, bet vienkārša to (vai autora personas) aplamāšana ir publicētais tukšums.

Atbildēt

Zariņu -par premjeru!

31.05.2012. 02:54

Latvijā bija tikai 2 labie laiki:
1-ulmaņlaiki
2.-kalvīšlaiki,
kad visiem bija darbs, maize,alga,jumts virs galvas, slimnīcas, skolas katrā pagastā, kad lauki bija apstrādāti,lauksaimniecība plauka un zēla,kad cilvēkos bija cerība, darbaprieks un laime dzīvot savā Dzimtenē

...bet tad nāca jenoti ar savu moto:ļaudīm LV jādzīvo nabadzībā,jo to pieprasa ārzemju kungi, kuriem darbīgā Latvija nav vajadzīga ,jo...kur tad liks visādus ES saražotos mēslus, ja būs bagāta Latvija....diemžēl...

...un te paradījās jenotu lācis,kurš vienīgais spēja līst uz vēdera un laizīt svešu kungu pa kaļas

Atbildēt

.

30.05.2012. 17:16

Jūtu līdz - nav jau viegli strādāt pie Urbanoviča par latvieti.

Atbildēt

Artūram

30.05.2012. 15:33

P.S. Salīdzinoši, piemēram, ar Redisona k-ga tekstu gan nācās pasvīst...
PIETIEK

Atbildēt

Artūram

30.05.2012. 15:32

Ir ļoti maz iesūtīto tekstu, kuros nekas nebūtu labojams gramatiski un ortogrāfiski, - uz kopējā fona šī autora teksti vēl diezgan patīkami izceļas, jo to caurskatīšana un salabošana neprasa vairāk kā minūtes piecas.
PIETIEK

Atbildēt

Artūrs

30.05.2012. 15:30

Šīs intervijas, es domāju.

Atbildēt

Artūrs

30.05.2012. 15:26

Lūdzu, Lato Lapsa un šī portāla absolūti neitrālais un objektīvais kolektīv - uzdotiet šim publicistam uzrakstīt diktātiņu. Lai izdara to tik perfektā pareizrakstībā un interpunkcijā. Ja vien Jūs paši neesat tie korektori un redaktori.

Atbildēt

Solvitai

30.05.2012. 14:18

Lai ari shie teksti ir sakariigi un cilveeks atstaj gudra cilveka iespaidu, bet tomer 6nieks ir un paliek 6nieks.

Atbildēt

kas ir shis tips

30.05.2012. 14:08

Aizmirsu parakstīties.
Ar sveicieniem
Solvita

Atbildēt

Janka

30.05.2012. 13:50

autora kritiķiem - lielāki idioti par "vienotību" ir tikai tās atbalstītāji...

Atbildēt

tuziks

30.05.2012. 13:07

Ļoti pareizs un pamatots raksts, tikai banku pakalpiņus tautas liktenis neinteresē!

Atbildēt

kas ir shis tips

30.05.2012. 12:53

Ko tu krieviem paardevies kangareens, te regulaari " spiidi" ? Kas tu taads esi? Slavens ekonomists vai analiitikis? Domaajams ka nee! Vibree pie Usakova un paliidzi sastaadiit kaarteejaas korupcijas sheemas Riigas domee. Neteeree savu " veertiigo" laiku demagogijai innterneta esejaas- par to Maskava jums nemaksaa ;)))

Atbildēt

fail again

30.05.2012. 11:47

sirdsapziņai protēze pagaidām vēl nav izgudrota...
----------------
cik zināms, smadzenēm arī ne...

p.s. būtu jābeidz publicēt muļķības

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...