Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Kad pašvaldība būs pašu valdība?

Nils Josts, Rīgas domes deputāts
21.05.2016.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:))))))

10.06.2016. 16:23

Ko jūs gribat? Pārdaugava taču pārsvarā latviešu rajons...
Izskatās, ka mēra kungs uzsācis pagaidām nevardarbīgu, morālu Maidanu pret Rīgu, Latviju un latviešiem. Tā teikt, tādu mini Daunbasiņu...
Redzēsim, pie kā tas novedīs.

Atbildēt

Saulvedis

25.05.2016. 08:32

»

Saulvedi

Kas tev tajā galvā darās? Varbūt laiks meklēt speciālistu palīdzību? Tu taču apdraudi apkārtējos


Pilnīgi piekrītu, karš, kāds ir Putina kungam Doņeckā, Donbasā (ko noliedz, kā jau ārprātīgs nacists), nogalinot krievus un ukraiņus, ir vienīgā "Tvaika ielas alternatīva" V.V.Putina kungam.

Atbildēt

atkal kārtējais

24.05.2016. 16:10

pilnmēness.
un atkal skarbi traumētu "anāli(ti)ķu" izpildīšanās, pēc pilnas programmas.

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

24.05.2016. 13:44

»

Panamas papīrs

tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS


Es, Untūns Mzpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst..

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 10:16

»

Tizlenis

Lai tevi, draņķa mikropisān, varētu satikt un sadot starp acīm, jo normālu valodu nesaproti


Izskatās, ka tev, nabaga cilvēciņ, nelīdzēs ne baldriāna tabletes, ne kaut kas stiprāks - vienīgais iespējamais ārstniecības līdzeklis, ko vajag TIK glupai galvai kā tavējā, ir cirvis.

tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS.

Atbildēt

Saulvedis

24.05.2016. 08:46

»

Ash

Precīzi! Izskatās durkā - "Brīvais mikrofons. Izsakās visi, kas rīta zāles dabūjuši


Pilnīgi piekrītu - Tvaiķene pilna ar napoleoniem un putiniem, visi gaida ierodamies īsto V.V.Putinu.

Atbildēt

Ash

24.05.2016. 05:23

»

Jo jo

Tvaika ielā ATVĒRTO DURVJU DIENA


Precīzi! Izskatās durkā - "Brīvais mikrofons. Izsakās visi, kas rīta zāles dabūjuši."

Atbildēt

PPIISSAAAANNAAM

23.05.2016. 13:29

»

CENZĒTS

...


Ej tak tu vienreiz galīgi d!rst, stulbais āzi! Kā tu te visiem esi noriebies... Pierakstīties pie psihiatra uz konsultāciju, to jau nu tu nedarīsi, vai ne? Jo pats sev liecies varen vesels un visnotaļ gudrs. Diezgan tipisks klīnisks gadījums.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 11:41

»

brīvais radikālis

Tad vācies no šejienes, sorosītu prostitūt


Pilnīgi piekrītu, šis pretīgais krievu nacista purns pārāk bieži redzams kā reklama uz katra stūra. Krievu prostitūta, sorosīsts Ušakovs, nevacas prom uz Krieviju, piedirš mūsu mīļo Tēvzemi!

Atbildēt

to jo jo

23.05.2016. 05:54

http://www.delfi.lv/news/arzemes/krievijas-karakugi-no-kaspijas-juras-uz-siriju-izsavusi-26-raketes.d?id=46559975

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 05:52

»

Jo jo

Tvaika ielā ATVĒRTO DURVJU DIENA


Pilnīgi piekrītu, karš kāds ir Putina kungam Doņeckā, Donbasā (no noliedz kā jau vājprātīgs nacists) nogalinot krie4vus un ukraiņus, ir vienīgā "Tvaika ielas alternatīva" Putina kungam. Ceru, ka krievu nacists, Putina kungs, neizmantos pret Baltiju humānākas bumbas - neitronu. Vai izvēlēsies labprātīgi pieteikties kādā psihoneiroloģiskā klīnikā pie Kaspijas jūras, kur sev uzbūvējis "Hitlera bunkuru" un pazemē atrodas Krievu armijas ģenerālštābs. Tieši no šejienes šis ārpratīgais 2015. gada 7. okt. pavēlēja četriem Krievijas Jūras spēku karakuģiem no jūras uz Sīriju izšaut 26 raķetes. Tās esot trāpījušas teroristu organizācijas "Islāma valsts" kaujiniekiem. Vienīgā problēma, kā transportēt līķu vienības no daudzdzīvokļu mājām uz kapiem. Vai pārvietojamās krematorijās tos sadedzināt daudzstāvu māju pagalmos, vai izšķīdināt parvietojamos skābes katlos.

Atbildēt

123123

23.05.2016. 05:10

»

Nilam

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. ...


Ja tos nozagtos ~110 miljonus piedzīs, tad kārtas būs cik vajag. Protams, ja nebūs kā vienmēr pie teikšanas pilsētā kārtējie birki,rāvji,aksenoki un tie varenie domnieki, kuriem visiem tika pa saldumiņam no tilta.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 03:25

»

LAIMNESIS

atombumbas ta sola anglickie generale,ja stulbs sorosiet,vēl par stulbāku izlikties nu nevajag,galīgi šāmējiem jumis brauc


Pilnīgi piekrītu, ASV eksperti secinājuši, ka tiešām Putina kungs gatavo atombumbas, tās mazās, kas gaisā uzsprāgst un nenodara meteriālos postījumus, ar radiāciju tikai iznīcina krievu okupantus, jaukteņus ar krievu okupantiem tā saucamos mikropisānus, kas dzīvo šajos Rīgas mikrorajonos, jo nevēlas atgriezties Krievijā. Latviešu nācija ir izsūtījumā un gaida, kad varēs atgriezties no Rietumiem.

Putina kungs nežēloja ne krievus, ne brāļus ukraiņus Dombasā, Doņeckā un Krimā.Tagad būs kārta okupantiem un okupācijas jaukteņiem tā saucamajiem mikropisāniem.Paldies Putina kungam, krievu nacistam, kas neieredz šos krievu okupantus, kas nemīl Krieviju, paliekot Rīgā.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 01:17

»

AUSEKLĪTIS

LAI VEICĀS UN PANĀKUMUS UŠAKOVA KUNGS,jo vairāk sorosiešu gav,gav,tas nozīmē, ka "SASKAŅAS CENTRS",RĪGAS DOME uz LATVIJAI PAREIZĀ CEĻĀ,kaut diemžēl, praktiski TAUTSAIMNIECĪBAS SABRUKUMU LATVIJĀ,pēc bruseles un tēvoča semija norādījumiem,atjaunot izaugsmi nav iespējams,valstiņa donoru SLOGĀ,diemžēl.Cerība...


SC nākošājās vēlēšanās saskaitīs, skaitot pareizi, 15%, jo pārāk prokremliski. Nevienam jau Rīgā negribas ar okupantu un mikropisānu mikrorajoniem ķēpāties, tāpēc atdeva Ušākovam. Rīgai šie rajoni ir liels vides un morālais slogs.

Veselības un okupantu, mikropisānu problēmas LV var atrisināt pāris atombumbas, ko LR sola Putina kungs.

Atbildēt

Edge

22.05.2016. 17:15

»

Nilam

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. ...


CSDD apkopotā informācijas liecina, ka gada laikā – no 2013.gada marta līdz 2014.gada martam sieviešu autovadītāju skaits pieaudzis par vairāk nekā 8100 daiļā dzimuma pārstāvēm.
=====================================================
Ja vēl papildus aptuveni 800 000 reģistrēto autovadītāju un automobiļu skaitu palielinās daiļā dzimuma pārstāves - , tad nepietiks pat ar 5. kārtu. Visu Latviju krustām šķērsām drīz ar autoceļiem un dzelzsceļiem pārklās - galīgi tā "neredzamā tirgus" rokā nestrādā!

Atbildēt

Nilam

22.05.2016. 14:19

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. Jācer, ka Saskaņieši tomēr pabeigs to, pie kā paši strādāja jau Bojāra laikā.

Atbildēt

AUSEKLĪTIS

22.05.2016. 14:05

LAI VEICĀS UN PANĀKUMUS UŠAKOVA KUNGS,jo vairāk sorosiešu gav,gav,tas nozīmē, ka "SASKAŅAS CENTRS",RĪGAS DOME uz LATVIJAI PAREIZĀ CEĻĀ,kaut diemžēl, praktiski TAUTSAIMNIECĪBAS SABRUKUMU LATVIJĀ,pēc bruseles un tēvoča semija norādījumiem,atjaunot izaugsmi nav iespējams,valstiņa donoru SLOGĀ,diemžēl.Cerība,ka piebaldzēns piebeigs sorosa vienotos,kā šī "darbība"aprikā,čiks.

Atbildēt

Muramīns

22.05.2016. 13:12

»

lauķis

Bet ja tā labi parok , vai tā tas ir


Da, ja tur kas nopietns būtu, visādi sorosa trubā pūtēji jau 3 gadus atpakaļ būtu izrakuši un apkošļājuši 800 reizes visās iespējamajās vietās. Viss ko redzu šobrīd, ir nožēlojama siekalošanās ap vienas tantes palaistām baumām. Mans secinājums pašam priekš sevis - attiecībā uz Ušakovu var rakt, bet līdz šim nav, ko izrakt.

Atbildēt

Muramīns

22.05.2016. 12:57

Smieklīgi gan tie latvju nacionāltūdaliņi! Lai nu kurš, bet Ušakovs ir balts un pūkains, salīdzinot ar visiem, kuri Rīgā ir saimniekojuši pirms viņa. Pa lielam vienīgais, ko pārmest ir regulāri kultivētas baumas, kuras jau n-tos gadus nevar un nevar pārvērsties kādās konkrētākās apsūdzību formās vai TV3 debiloīdmeļu un manipulētāju jaunalkšņu apgalvojumi, kuri sākas ar vārdiem "iespējams, ...", "no RD tuviem avotiem tapis zināms, ..." un tamlīdzīgi.

Atbildēt

švamme

22.05.2016. 11:26

Nu piedodiet, mani šķebina ieraugot šo neko necienošā okupanta ģīmi, šis bija vienīgais saits, ko esot ārpus Dzimtenes, un pat eiropas, bija patīkami lasīt, ka latviešu tautas nīdēja purnu nevajadzēja skatīt katru mīļu dienu.

Atbildēt

lauķis

22.05.2016. 11:26

»

latvāņi smird

nils grib zakt.. latvāņa gēns nedod mieru.. dižciltīgam tīrasiņu "nilam" nevajag ēst, pietiek ka ļauj zakt


Da liec tu mieru tam Nilam , labāk padomā kāpēc ir Nils.
Tikai nesaki ka Kremlis vainīgs , būs aplam.

Atbildēt

lauķis

22.05.2016. 11:24

Pēc esošās politmafujas esošajiem likumiem SC ir pilnīgi leģitīms veidojums , vēl vairāk , ausinis tiek saukts par Ušakova kungu , ja neticat tad uzprast Kučinskim , Dzintaram , da jebkuram politmafijas loceklim , visi teiks ka Ušakovs ir kungs , visi teiks ka Ušakovs savējais.

Atbildēt

latvāņi smird

22.05.2016. 11:02

nils grib zakt.. latvāņa gēns nedod mieru.. dižciltīgam tīrasiņu "nilam" nevajag ēst, pietiek ka ļauj zakt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_postit

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Foto
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...