Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ledus

29.12.2013. 08:15

Atzinumu var veiksmīgi izmantot rīdzinieku labā. Ja jau Rīgas infrastruktūru izmanto visi valsts iedzīvotāji, tad no valsts budžeta Rīgai būtu piešķiramas vislielākās dotācijas.

Atbildēt

crimea

26.12.2013. 04:58

»

A.

Problēma vispār ir jārisina savādāk. IIN ir jāpārdala pēc darba vietas juridiskās adreses ,nevis fiziskas personas dzīvesvietas.Tad izbeigsies tā Pierīgas pašvaldību nepelnīti zaļā dzīve-pirkstu nav pakustinājuši,lai savā teritorijā darba vietas radītu,bet nodokļu naudu saņem vislielāko. Tai ziņā Ušakovam...


maz zini, kur reģistrēts SEB - Ķekavas pag. Kāds gan Ķekavas ieguldījums SEB darba vietās vai to, ka bankas ienākumu veido visas Latvijas un galvenokārt Rīgas kredītņēmēji, un vispār vēl jau ir starptautiskie darījumu. Kā tad te var dalīt? Vai A. ir baigi gudrais???

Atbildēt

A.

25.12.2013. 06:54

Problēma vispār ir jārisina savādāk. IIN ir jāpārdala pēc darba vietas juridiskās adreses ,nevis fiziskas personas dzīvesvietas.Tad izbeigsies tā Pierīgas pašvaldību nepelnīti zaļā dzīve-pirkstu nav pakustinājuši,lai savā teritorijā darba vietas radītu,bet nodokļu naudu saņem vislielāko. Tai ziņā Ušakovam pilnīga taisnība. BET! Beidziet taču vienreiz visas valstī sadētās aplamības sakraut uz cilvēku tā jau salīkušajām mugurām! Kāpēc Pierīgas un pārējās Latvijas iedzīvotājiem būtu jācieš un jāmaksā vairāk???Tikai tāpēc,ka valdība nejēdz pareizus likumus pieņemt un saprātīgi un taisnīgi IIN sadalīt?!

Atbildēt

Vārds

24.12.2013. 20:44

»

pensionārs

Kāpēc Pavļuta k-gu neuztrauca Rīgas pensionāriem iespēja braukt bez maksas


Bez maksas neviens nebrauc, par visu tiek samaksāts. Pie tam pensionāriem atbalstu var sniegt daudz tiešāk bez bezmaksas biļetēm un balsu pirkšanas.

Atbildēt

Es

24.12.2013. 10:06

Nav tādas īpašuma formas - visas Latvijas īpašums. Nav tāda īpašnieka - visa Latvija.

Ko te tie nabagi raksta, tas tak ir ārprāts!

Paldies Ušakovam, labi strādā, es arī pa viņu balsoju.

Atbildēt

Es

24.12.2013. 10:03

Koalīcija atkal izgāzusies, vēršoties pret RD. Kāds tur tiesiskums valstī, tā tak ir varas ekspluatācija!

Atbildēt

pensionārs

24.12.2013. 05:16

Kāpēc Pavļuta k-gu neuztrauca Rīgas pensionāriem iespēja braukt bez maksas?

Atbildēt

blond

22.12.2013. 18:39

Lato, vai vari paskatīties, ko pēdējo gadu laikā sadarījis dievbijīgais Aleksandrs Brandavs? Izskatās, ka te ilgstoši plūst ļoti ražīgas un nepieskatītas straumes.

Atbildēt

zoss

22.12.2013. 10:50

Tas ir Hodorkovskis?

Atbildēt

jurka

21.12.2013. 19:26

Ja iepriekšējam VARAM atzinumam apakšā bija sagatavotāju uzvārdi, no kuriem viens bija no FM pārmigrējušā jurista uzvārds, kam līdz šim ar pašvaldībām bijusi maza darīšana, tad šim papīram vispār nav sagatavotāju uzvārdu. Tas parasti norāda, ka ierēdņi nav šo papīru vīzējuši (atteikušies tādu akceptēt). Tātad tas tapis ministra birojā. Kā redzējām, medijiem to prezentēja Antāne. Tas arī visu izsaka.

Atbildēt

monitors

21.12.2013. 15:27

Tur tās normas Pavļuta cedelē (kāds students viņam to kombinēja?) par pārvietošanās brīvības ierobežojumu ir pilnīgi garām. Neviens tak nespiež sabiedriskajā transportā pārvietoties, ej ar kājām, brauc ar vāģi, vai, sacīsim, vispār nelaiž nedeklarētos Rīgā iekšā, tā teikt,nodod savus papīrus kādam rīdziniekam,bet pats zīmogu gaidiaiz pilsetas vārtiem. Un nekādas nesamērības biļetes cenā nav, tikai atbilstoši maksātajiem resp. nemaksātajiem nodokļiem.

Atbildēt

Atzinumi

21.12.2013. 13:47

Atzinumi ir laba lieta, bet kas butu vēl labāka, manuprāt jānāk ar svaigu likumdošanas iniciatīvu, kas novērsīs Latvijas pilsoņu, iedzīvotāju un viesu dalīšanu nevienlīdzībā.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2013. 11:42

demagoģiski un pliekani argumenti. vienlīdzības princips būtu pārkāpts, ja vieniem rīdziniekiem būtu 50% atlaide, bet citiem tādiem pašiem rīdziniekiem nē. tik pat labi var pieprasīt, lai liepājnieki par apkuri drīkstētu maksāt tik pat cik rīdzinieki, bet tas būtu bezjēdzīgi, jo vieni ir rīdzinieki, bet otri liepājnieki un nekāda vienlīdzības principa pārkāpuma te nav.

Atbildēt

aizgajeja vaidi

21.12.2013. 11:25

Diemzel uz sarkano sturiti nav attiecinami. Kamer sie pie sprices, tikmer savu sabiedriska atbalsta organizaciju stutes un dotes ka vajag, vienalga zem kadiem lozungiem, lai par nodoklu naudu velak varetu netrauceti realizet sev "tautas atbalstu"

Atbildēt

:))

21.12.2013. 10:54

Par aizgājējiem vai nu labu, vai neko!... :))

Bet labāk tad viņš pats būtu paklusējis!
Man patika tā ministra atklāsme Latvijas radio - es nesprotu kas tur tajā RS notiekās, kāpēc mainās biļešu cenas... - bet tas netraucē dod par tām atzinumu.

Kāpēc neviens nepieprasa un neizskata to ekonomisko pamatojumu? un tad arī viss būtu skaidrs! Varbūt tāpēc, ka pēc tam vairs nevarēs taisīt visu šito jampadraci, un sauklis Krievi nāk, Rīgu neatdosim - virs nerullēs, bet neko vietā piedāvāt neviens nevarēs

Atbildēt

laukos visur vietējam transportam ir atlaides

21.12.2013. 10:04

par Rīgas naudu izlīdzināšanas fondā, laukiem pabalstus maksājam arī kontrabandistiem, deputātos viņiem notiesāti kontrabandisti

Atbildēt

anita

21.12.2013. 05:35

Vai tiešām tajā ministrijā nav kompetentu speciālistu - juristu?
Rodas iespaids, ka tur ir tikai juristi studenti praktikanti, kas nespēj atšķirt pat rozā no sarkana
:(( skumji, bet fakts

Atbildēt

Rezumē

20.12.2013. 17:25

Pianista muzikāls un attiecīgi neloģisks sveiciens!

Atbildēt

monitors

20.12.2013. 16:58

»

paija

Tas gan tik vienkarsi nav. Socialam pabalstam ir jabūt pamatotam ar mantisko stāvokli, parasti to pieškir mazturīgiem un trūcīgiem un tas ir jāpieprasa


Tas jau ir normatīvā regulējuma tehnikas jautājums. Kā to nosauks, pabalsts vai transporta izdevumu daļēja kompensācija nav tik būtiski. Pats galvenais, ka atkritīs diferencētās cenas jautājums.

Atbildēt

Guntis

20.12.2013. 16:24

Zilupes un Ludzas pashvaldibas varetu iekaset pa 1 santiimam par katru tranzita kg. Vai ari visa Latgale apvienotos atsevishka regiona, paareejo Latviju atdalot no Krievijas, un iekaseejot nodevu par tranziitu. Ventspils ar Rigu buutu spiestas savilkt jostas.

Nav liela maaksla saimniekot izdeviigi izvietotaa teritorijaa, maaksla ir vienlidzigi apsaimniekot visas. Jo dziivojam tachu vienaa valstii.

Atbildēt

monitors

20.12.2013. 15:13

Apiet VARAM aizliegumu var, nosakot visiem vienādu transporta braukšanas maksu, bet bez tam arī atmaksas resp. transporta pabalstus rīdzinieku kontos uz rīdzinieka kartes pamata. Un ar to tad šī cīņa par to, vai rīdzinieki var vizināties tramvajā lētāk par citiem būs pabeigta ar pašvaldības uzvaru, jo neviens nevar liegt pašvaldībai savas teritorijas iedzīvotājiem piešķirt sociālos pabalstus, bet transporta biļesu cenas visiem būs vienādas.

Atbildēt

Shameless Duck

20.12.2013. 14:44

Man tā karte nav vajadzīga. Lai Mr. 20% izvelk to karti aizmugurē caur vienīgo rievu.

Atbildēt

paija

20.12.2013. 13:50

»

Ojārs

Es arī neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu, tāpec tas it kā arī mani neskar, taču man neliekas aizskaroša Ušakova reklāma un rīdzinieku izcelšana, jo viņš taču ir rīdzinieku nevis visas Latvijas mērs


ES valstīs muzejos atlaides senioriem, studentiem,jauniesiem ir ne tikasi attiecīgo pilsetu iedzīvotajiem, bet pat visiem ES iedzīvotajiem , tā ka ari mums nevajadzetu būt skirosana stasrp mūsu valsts iedzīvotajiem it īpasi galvaspilseta . Ušakovs nav Rīgu uzbūvējis

Atbildēt

Ojārs

20.12.2013. 13:27

»

paija

Neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu ,tapec tas it kā mani neskar, bet liekas aizskaroša Ušakova reklama un rīdzinieku izcelšana ,ņemot vērā, ka Rīga ir mūsu visu galvaspilsēta. Arī osta,kur Usakovs saņem milzīgo algu ir visas Latvijas īpašums


Es arī neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu, tāpec tas it kā arī mani neskar, taču man neliekas aizskaroša Ušakova reklāma un rīdzinieku izcelšana, jo viņš taču ir rīdzinieku nevis visas Latvijas mērs!

Atbildēt

paija

20.12.2013. 13:20

Neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu ,tapec tas it kā mani neskar, bet liekas aizskaroša Ušakova reklama un rīdzinieku izcelšana ,ņemot vērā, ka Rīga ir mūsu visu galvaspilsēta. Arī osta,kur Usakovs saņem milzīgo algu ir visas Latvijas īpašums

Atbildēt

Holms Šerlohu dzimtas pārstāvis

20.12.2013. 13:15

»

b. Nevilks

Atsauci uz Kantu atradu. Kur atsauces uz Sun Czi, Marku Aureeliju un Veco Edu


Un ja vēl macētu lasīt starp rindām, paturēt šīs lapas virs tvaika, iespējams, atrastu vēl kādu vēsti..

Atbildēt

Peķka Jankam

20.12.2013. 13:07

Viņi visi vienā maisā bāžami :((( Gan krīzes parvarētāji uz tautiešu aizbruakšanas rēķina, gan Rīgas domes korupcionāri ar mazāku, vai lielāku stāžu.

Nevajag stresot tik ļoti, idejiskais "darbaļaužu" aizstāvis te atradies. Katrā jokā, vecīt, ir daļa joka ;)

Un tu labi sasukātaijs neradījums, vairāk domā ar savu, ne savu maizes tēvu galvu.

Ja esi spējīgs sekot līdzi, tad brīvākā brīdi padomā, kāda velna pēc vajag Rīgas budžeta naudu žonglējot pensionāru deguna priekšā mētāt no vienas kabatas otrā? Par tām atlaidēm varētu runāt, ja nebūtu piesķirti virs 60 milj. dotācijās Rīgas Satiksmei, kas naudu nezēlo visādām labdarības, aģitācijas un priekšvēlēšanu kampaņām. Vai to maz var atļauties rīdzinieku nepartraukti dotētā pasvaldības kapitālsabiedrība? Acīmredzot tas ir ļoti izdevīgi, tikai jautājums kam? Rīdziniekiem? :)

Atbildēt

b. Nevilks

20.12.2013. 12:49

Atsauci uz Kantu atradu. Kur atsauces uz Sun Czi, Marku Aureeliju un Veco Edu? :)

Atbildēt

Janka

20.12.2013. 12:41

»

Peķka Jankam

Ar to tu domā Ušakovu


Laikam jenoti ir ne tikai ierāvēji un meļi, bet arī pastulbi radījumi...

Atbildēt

Peķka Jankam

20.12.2013. 12:33

Ar to tu domā Ušakovu?

Atbildēt

Janka

20.12.2013. 12:20

Politiskais līķis mēģina taisīt PR...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...