Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ledus

29.12.2013. 08:15

Atzinumu var veiksmīgi izmantot rīdzinieku labā. Ja jau Rīgas infrastruktūru izmanto visi valsts iedzīvotāji, tad no valsts budžeta Rīgai būtu piešķiramas vislielākās dotācijas.

Atbildēt

crimea

26.12.2013. 04:58

»

A.

Problēma vispār ir jārisina savādāk. IIN ir jāpārdala pēc darba vietas juridiskās adreses ,nevis fiziskas personas dzīvesvietas.Tad izbeigsies tā Pierīgas pašvaldību nepelnīti zaļā dzīve-pirkstu nav pakustinājuši,lai savā teritorijā darba vietas radītu,bet nodokļu naudu saņem vislielāko. Tai ziņā Ušakovam...


maz zini, kur reģistrēts SEB - Ķekavas pag. Kāds gan Ķekavas ieguldījums SEB darba vietās vai to, ka bankas ienākumu veido visas Latvijas un galvenokārt Rīgas kredītņēmēji, un vispār vēl jau ir starptautiskie darījumu. Kā tad te var dalīt? Vai A. ir baigi gudrais???

Atbildēt

A.

25.12.2013. 06:54

Problēma vispār ir jārisina savādāk. IIN ir jāpārdala pēc darba vietas juridiskās adreses ,nevis fiziskas personas dzīvesvietas.Tad izbeigsies tā Pierīgas pašvaldību nepelnīti zaļā dzīve-pirkstu nav pakustinājuši,lai savā teritorijā darba vietas radītu,bet nodokļu naudu saņem vislielāko. Tai ziņā Ušakovam pilnīga taisnība. BET! Beidziet taču vienreiz visas valstī sadētās aplamības sakraut uz cilvēku tā jau salīkušajām mugurām! Kāpēc Pierīgas un pārējās Latvijas iedzīvotājiem būtu jācieš un jāmaksā vairāk???Tikai tāpēc,ka valdība nejēdz pareizus likumus pieņemt un saprātīgi un taisnīgi IIN sadalīt?!

Atbildēt

Vārds

24.12.2013. 20:44

»

pensionārs

Kāpēc Pavļuta k-gu neuztrauca Rīgas pensionāriem iespēja braukt bez maksas


Bez maksas neviens nebrauc, par visu tiek samaksāts. Pie tam pensionāriem atbalstu var sniegt daudz tiešāk bez bezmaksas biļetēm un balsu pirkšanas.

Atbildēt

Es

24.12.2013. 10:06

Nav tādas īpašuma formas - visas Latvijas īpašums. Nav tāda īpašnieka - visa Latvija.

Ko te tie nabagi raksta, tas tak ir ārprāts!

Paldies Ušakovam, labi strādā, es arī pa viņu balsoju.

Atbildēt

Es

24.12.2013. 10:03

Koalīcija atkal izgāzusies, vēršoties pret RD. Kāds tur tiesiskums valstī, tā tak ir varas ekspluatācija!

Atbildēt

pensionārs

24.12.2013. 05:16

Kāpēc Pavļuta k-gu neuztrauca Rīgas pensionāriem iespēja braukt bez maksas?

Atbildēt

blond

22.12.2013. 18:39

Lato, vai vari paskatīties, ko pēdējo gadu laikā sadarījis dievbijīgais Aleksandrs Brandavs? Izskatās, ka te ilgstoši plūst ļoti ražīgas un nepieskatītas straumes.

Atbildēt

zoss

22.12.2013. 10:50

Tas ir Hodorkovskis?

Atbildēt

jurka

21.12.2013. 19:26

Ja iepriekšējam VARAM atzinumam apakšā bija sagatavotāju uzvārdi, no kuriem viens bija no FM pārmigrējušā jurista uzvārds, kam līdz šim ar pašvaldībām bijusi maza darīšana, tad šim papīram vispār nav sagatavotāju uzvārdu. Tas parasti norāda, ka ierēdņi nav šo papīru vīzējuši (atteikušies tādu akceptēt). Tātad tas tapis ministra birojā. Kā redzējām, medijiem to prezentēja Antāne. Tas arī visu izsaka.

Atbildēt

monitors

21.12.2013. 15:27

Tur tās normas Pavļuta cedelē (kāds students viņam to kombinēja?) par pārvietošanās brīvības ierobežojumu ir pilnīgi garām. Neviens tak nespiež sabiedriskajā transportā pārvietoties, ej ar kājām, brauc ar vāģi, vai, sacīsim, vispār nelaiž nedeklarētos Rīgā iekšā, tā teikt,nodod savus papīrus kādam rīdziniekam,bet pats zīmogu gaidiaiz pilsetas vārtiem. Un nekādas nesamērības biļetes cenā nav, tikai atbilstoši maksātajiem resp. nemaksātajiem nodokļiem.

Atbildēt

Atzinumi

21.12.2013. 13:47

Atzinumi ir laba lieta, bet kas butu vēl labāka, manuprāt jānāk ar svaigu likumdošanas iniciatīvu, kas novērsīs Latvijas pilsoņu, iedzīvotāju un viesu dalīšanu nevienlīdzībā.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2013. 11:42

demagoģiski un pliekani argumenti. vienlīdzības princips būtu pārkāpts, ja vieniem rīdziniekiem būtu 50% atlaide, bet citiem tādiem pašiem rīdziniekiem nē. tik pat labi var pieprasīt, lai liepājnieki par apkuri drīkstētu maksāt tik pat cik rīdzinieki, bet tas būtu bezjēdzīgi, jo vieni ir rīdzinieki, bet otri liepājnieki un nekāda vienlīdzības principa pārkāpuma te nav.

Atbildēt

aizgajeja vaidi

21.12.2013. 11:25

Diemzel uz sarkano sturiti nav attiecinami. Kamer sie pie sprices, tikmer savu sabiedriska atbalsta organizaciju stutes un dotes ka vajag, vienalga zem kadiem lozungiem, lai par nodoklu naudu velak varetu netrauceti realizet sev "tautas atbalstu"

Atbildēt

:))

21.12.2013. 10:54

Par aizgājējiem vai nu labu, vai neko!... :))

Bet labāk tad viņš pats būtu paklusējis!
Man patika tā ministra atklāsme Latvijas radio - es nesprotu kas tur tajā RS notiekās, kāpēc mainās biļešu cenas... - bet tas netraucē dod par tām atzinumu.

Kāpēc neviens nepieprasa un neizskata to ekonomisko pamatojumu? un tad arī viss būtu skaidrs! Varbūt tāpēc, ka pēc tam vairs nevarēs taisīt visu šito jampadraci, un sauklis Krievi nāk, Rīgu neatdosim - virs nerullēs, bet neko vietā piedāvāt neviens nevarēs

Atbildēt

laukos visur vietējam transportam ir atlaides

21.12.2013. 10:04

par Rīgas naudu izlīdzināšanas fondā, laukiem pabalstus maksājam arī kontrabandistiem, deputātos viņiem notiesāti kontrabandisti

Atbildēt

anita

21.12.2013. 05:35

Vai tiešām tajā ministrijā nav kompetentu speciālistu - juristu?
Rodas iespaids, ka tur ir tikai juristi studenti praktikanti, kas nespēj atšķirt pat rozā no sarkana
:(( skumji, bet fakts

Atbildēt

Rezumē

20.12.2013. 17:25

Pianista muzikāls un attiecīgi neloģisks sveiciens!

Atbildēt

monitors

20.12.2013. 16:58

»

paija

Tas gan tik vienkarsi nav. Socialam pabalstam ir jabūt pamatotam ar mantisko stāvokli, parasti to pieškir mazturīgiem un trūcīgiem un tas ir jāpieprasa


Tas jau ir normatīvā regulējuma tehnikas jautājums. Kā to nosauks, pabalsts vai transporta izdevumu daļēja kompensācija nav tik būtiski. Pats galvenais, ka atkritīs diferencētās cenas jautājums.

Atbildēt

Guntis

20.12.2013. 16:24

Zilupes un Ludzas pashvaldibas varetu iekaset pa 1 santiimam par katru tranzita kg. Vai ari visa Latgale apvienotos atsevishka regiona, paareejo Latviju atdalot no Krievijas, un iekaseejot nodevu par tranziitu. Ventspils ar Rigu buutu spiestas savilkt jostas.

Nav liela maaksla saimniekot izdeviigi izvietotaa teritorijaa, maaksla ir vienlidzigi apsaimniekot visas. Jo dziivojam tachu vienaa valstii.

Atbildēt

monitors

20.12.2013. 15:13

Apiet VARAM aizliegumu var, nosakot visiem vienādu transporta braukšanas maksu, bet bez tam arī atmaksas resp. transporta pabalstus rīdzinieku kontos uz rīdzinieka kartes pamata. Un ar to tad šī cīņa par to, vai rīdzinieki var vizināties tramvajā lētāk par citiem būs pabeigta ar pašvaldības uzvaru, jo neviens nevar liegt pašvaldībai savas teritorijas iedzīvotājiem piešķirt sociālos pabalstus, bet transporta biļesu cenas visiem būs vienādas.

Atbildēt

Shameless Duck

20.12.2013. 14:44

Man tā karte nav vajadzīga. Lai Mr. 20% izvelk to karti aizmugurē caur vienīgo rievu.

Atbildēt

paija

20.12.2013. 13:50

»

Ojārs

Es arī neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu, tāpec tas it kā arī mani neskar, taču man neliekas aizskaroša Ušakova reklāma un rīdzinieku izcelšana, jo viņš taču ir rīdzinieku nevis visas Latvijas mērs


ES valstīs muzejos atlaides senioriem, studentiem,jauniesiem ir ne tikasi attiecīgo pilsetu iedzīvotajiem, bet pat visiem ES iedzīvotajiem , tā ka ari mums nevajadzetu būt skirosana stasrp mūsu valsts iedzīvotajiem it īpasi galvaspilseta . Ušakovs nav Rīgu uzbūvējis

Atbildēt

Ojārs

20.12.2013. 13:27

»

paija

Neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu ,tapec tas it kā mani neskar, bet liekas aizskaroša Ušakova reklama un rīdzinieku izcelšana ,ņemot vērā, ka Rīga ir mūsu visu galvaspilsēta. Arī osta,kur Usakovs saņem milzīgo algu ir visas Latvijas īpašums


Es arī neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu, tāpec tas it kā arī mani neskar, taču man neliekas aizskaroša Ušakova reklāma un rīdzinieku izcelšana, jo viņš taču ir rīdzinieku nevis visas Latvijas mērs!

Atbildēt

paija

20.12.2013. 13:20

Neizmantoju Rīgas sabiedrisko transportu ,tapec tas it kā mani neskar, bet liekas aizskaroša Ušakova reklama un rīdzinieku izcelšana ,ņemot vērā, ka Rīga ir mūsu visu galvaspilsēta. Arī osta,kur Usakovs saņem milzīgo algu ir visas Latvijas īpašums

Atbildēt

Holms Šerlohu dzimtas pārstāvis

20.12.2013. 13:15

»

b. Nevilks

Atsauci uz Kantu atradu. Kur atsauces uz Sun Czi, Marku Aureeliju un Veco Edu


Un ja vēl macētu lasīt starp rindām, paturēt šīs lapas virs tvaika, iespējams, atrastu vēl kādu vēsti..

Atbildēt

Peķka Jankam

20.12.2013. 13:07

Viņi visi vienā maisā bāžami :((( Gan krīzes parvarētāji uz tautiešu aizbruakšanas rēķina, gan Rīgas domes korupcionāri ar mazāku, vai lielāku stāžu.

Nevajag stresot tik ļoti, idejiskais "darbaļaužu" aizstāvis te atradies. Katrā jokā, vecīt, ir daļa joka ;)

Un tu labi sasukātaijs neradījums, vairāk domā ar savu, ne savu maizes tēvu galvu.

Ja esi spējīgs sekot līdzi, tad brīvākā brīdi padomā, kāda velna pēc vajag Rīgas budžeta naudu žonglējot pensionāru deguna priekšā mētāt no vienas kabatas otrā? Par tām atlaidēm varētu runāt, ja nebūtu piesķirti virs 60 milj. dotācijās Rīgas Satiksmei, kas naudu nezēlo visādām labdarības, aģitācijas un priekšvēlēšanu kampaņām. Vai to maz var atļauties rīdzinieku nepartraukti dotētā pasvaldības kapitālsabiedrība? Acīmredzot tas ir ļoti izdevīgi, tikai jautājums kam? Rīdziniekiem? :)

Atbildēt

b. Nevilks

20.12.2013. 12:49

Atsauci uz Kantu atradu. Kur atsauces uz Sun Czi, Marku Aureeliju un Veco Edu? :)

Atbildēt

Janka

20.12.2013. 12:41

»

Peķka Jankam

Ar to tu domā Ušakovu


Laikam jenoti ir ne tikai ierāvēji un meļi, bet arī pastulbi radījumi...

Atbildēt

Peķka Jankam

20.12.2013. 12:33

Ar to tu domā Ušakovu?

Atbildēt

Janka

20.12.2013. 12:20

Politiskais līķis mēģina taisīt PR...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...