Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

04.04.2017. 12:28

»

pag-pag

Dezinformācija. Izskatās, ka esat ar deputātiem saistīts...


Ko tur ar lasīt nepratējiem sarunāties! Izlasa dažus burtus un apstājas, sāk mētāties ar vērdiem un apvainojumiem. Valsts ir likumā paredzējusi vairākus soļus - kad ir 0,2%, kad ir 0,4%, utt. Pašvaldība saistošajos noteikumos var paredzēt piemērojamās atlaides, nevi likmi,spriedelētāj!

Atbildēt

nav

04.04.2017. 03:30

»

Es

Vai Pietiek lasītājs ir Ivo Stieģelis? Tas, kurš ir totāli aizvainots, ka viņa nepabeigtajai mājai tiek piemērota paaugstināta nodokļa likme? Tas, kurš maldina citus cilvēkus ar nepatiesu informāciju un savulaik nemaksāja algas savaviem darbiniekiem? Uzrakstot šādu iesniegumu Mārupes novada domes deputātam...


Nav skaidrs, vai komentētājs "ES" ir par NĪN atcelšanu vai nav. Drīzāk izskatās, ka ir varai/kliķei pietuvinātais un norej citus.
"Otra lieta ir "lasītāja" nekompetence - tiek uzdoti stulbi jautājumi uz kuriem nav iespējams atbildēt.Nekustamā īpašuma nodokļa likmes nenosaka pašvaldība. Trešā lieta - ko gan domes deputāts var darīt lai atceltu šāda nodokļa likmi - mest akmeņus Saeimas logos? Izspļauj savu žulti miskastē, vienkāršais Pietiek lasītāj! Nekacini tautu tur kur nevajag."
Deputāti vispār neko nevar darīt, tiem nav atbildības un nav pienākumu, ir tikai tiesības lemt un saņemt, ja ?????? Tātad sanāk, ka pašvaldības deputāti ir nevajadzīgi vispār??????

Šādu domu, uzskatu un ļaužu dēļ jau mūsu valstī neviens ne par ko neatbild un valsts ir tur, kur tā ir...

Atbildēt

pag-pag

04.04.2017. 02:56

»

Es

Vai Pietiek lasītājs ir Ivo Stieģelis? Tas, kurš ir totāli aizvainots, ka viņa nepabeigtajai mājai tiek piemērota paaugstināta nodokļa likme? Tas, kurš maldina citus cilvēkus ar nepatiesu informāciju un savulaik nemaksāja algas savaviem darbiniekiem? Uzrakstot šādu iesniegumu Mārupes novada domes deputātam...


Dezinformācija. Izskatās, ka esat ar deputātiem saistīts.

NĪN likuma
3.pants. Nekustamā īpašuma nodokļa likme, taksācijas periods un nodokļa aprēķināšana

(1) Nekustamā īpašuma nodokļa likmi vai likmes no 0,2 līdz 3 procentiem no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības nosaka pašvaldība savos saistošajos noteikumos,

Jebkura pašvaldība var piemērot zemāko likmi visiem īpašumiem!!!!!!!!!

Atbildēt

...

03.04.2017. 11:20

par Pietiek "lasītāju" tiešām pus Mārupe jau smejas. Salīdis visās FB Mārupes grupās un muļķības gvelž + pie tam apzināti melo. Pēdējais no viņa izgājieniem - visur salika, ka Mārupes dome viņam piemēroja paaugstināto nodokļa likmi par jaunbūvi, un kā iemeslu minēja - dome ēku nosaukusi par vidi degradējošu.
Bet patiesībā - paaugstinātā likme piemērota tāpēc, ka nu jau 6 gadus stāv jaunbūve bez pagarinātas būvatļaujas. Pats savos komentāros raksta, ka nepagarina, jo gaida pilsētas kanalizāciju un ūdeni - tā jau mūžīgi varēs gaidīt :D

Viņš arī FB solīja salikt visu deputātu atbildes uz saviem jautājumiem. Un tik tiešām - vai tad pašvaldības deputāts kaut kādā veidā var ietekmēt NĪN? Nē, jo likumus un MK noteikumus pieņem Saeimas deputāti nevis pašvaldības deputāti.

Atbildēt

Vārdam

03.04.2017. 10:11

Pašvaldības deputātam kā minimums ir iespēja ietekmēt to, lai netiktu piemērots pats augstākais nodokļa aprēķina procents!

Atbildēt

Te vēl būtu daudz ko teikt.

03.04.2017. 08:55

Nu, Mārupes dome ir augstākā līmeņa korupcijas pērēklis. Pielīdzināms Rīgai un Ventspilij! Zaglēni atkal sametīsies katrs savā listē ar pirmo numuru un turpinās dirnēt un bīdīt savas štelles vēl 4 gadus. Komunists Bojārs miestā pie teikšanas jau 20 gadus. Griež tik dibenu naudas maisiem. Demokrātija, zašibis!!!!
Mārupes domei labāk netuvoties. Katrs apmeklējumā darbinieki apliecina, ka tur strādā augtsākas kastas ļaudis.

Atbildēt

Es

03.04.2017. 06:53

Vai Pietiek lasītājs ir Ivo Stieģelis? Tas, kurš ir totāli aizvainots, ka viņa nepabeigtajai mājai tiek piemērota paaugstināta nodokļa likme? Tas, kurš maldina citus cilvēkus ar nepatiesu informāciju un savulaik nemaksāja algas savaviem darbiniekiem? Uzrakstot šādu iesniegumu Mārupes novada domes deputātam ir redzama šī cilvēka neaudzinātība - TU uzruna par viņu vecākam un, iespējams, personīgi nepazīstamam cilvēkam. Otra lieta ir "lasītāja" nekompetence - tiek uzdoti stulbi jautājumi uz kuriem nav iespējams atbildēt.Nekustamā īpašuma nodokļa likmes nenosaka pašvaldība. Trešā lieta - ko gan domes deputāts var darīt lai atceltu šāda nodokļa likmi - mest akmeņus Saeimas logos? Izspļauj savu žulti miskastē, vienkāršais Pietiek lasītāj! Nekacini tautu tur kur nevajag.

Atbildēt

puķu Ansis

03.04.2017. 06:50

Nu šo pārgudro jautātāju zin visa Mārupe. Hronisks nodokļu nemaksātājs, kuram ir nesakārtots īpašums Mārupē, bet pats slapstās pa Norvēğiju. Par viņa izgājieniem jau ņirdz visa Mārupe. Lapsas kungs, pirms kaut ko publicējat, papētit lūdzams kārtīgāk.
Un šī uzruna "tu" nepazīstamam cilvēkam vispār liecina par smagiem robiem izglītībā

Atbildēt

Vārds

03.04.2017. 03:51

Šito brīnumu feisītī lasiju
jaunais cilvēk, izstāstiet man lūdzu, kādas, jūsuprāt, ir pašvaldības deputāta iespējas ietekmēt valsts nodokļu politiku ?


Pieņemsim, kaut kādas kļūdas rezultātā tu esi deputāts, kāda ir tava rīcība šajā jaut ? Ko tu pats darītu ???

Atbildēt

Valsts nozagsana

03.04.2017. 03:28

Viedoklis pieder PPA un FM, iedzīvotāji un vēlēta vara var iet dillēs.

Atbildēt

Rozā Zilonis

02.04.2017. 15:01

jautājums: ar ko jūs barojat savu zirgu?
atbilde: parasti visi brauc ar liftu, jo negrib kāpt pa kāpnēm

Atbildēt

soldiere of fortune

02.04.2017. 11:14

Zinu ka daudzi nepiekritīs, bet tikai reāli radikāla rīcība spēs mainīt šo mafiozo valsts iekārtu.Latvijas iedzīvotāji ir kļuvuši gļēvi un bezlepnuma radījumi. Stingri līdzīgi mankurtiem.Varbūt pat sliktāki, jo mums ir atmiņa, dažam pat sirdsapziņas paliekas, bet tas arī viss! (Mankurts nezināja, kas viņš ir, no kādas cilts cēlies, nezināja savu vārdu, neatcerējās bērnību, tēvu un māti — vārdu sakot, mankurts neapzinājās sevi kā cilvēcisku būtni. Zaudējis savu «es», mankurts saimnieciskā ziņā ieguva veselu virkni priekšrocību. Viņš bija tikpat kā mēma radība un tāpēc pilnīgi padevīgs un nekaitīgs. Viņam nekad neienāca prātā domas par bēgšanu. Jebkuram vergturim visbriesmīgākais ir verga sacelšanās. Katrs vergs ir potenciāls dumpinieks. Mankurts savā ziņā bija vienīgais izņēmums — viņam pašos pamatos bija svešs dzenulis uz dumpi, nepakļaušanos. Viņš nepazina šādas kaislības. Un tāpēc nebija nekādas nepieciešamības uzraudzīt un sargāt mankurtu un vēl jo mazāk — turēt to aizdomās par slepeniem plāniem. Mankurts, tāpat kā suns, atzina tikai savus saimniekus. Ar citiem viņš nestājās nekādos sakaros. Visas viņa vēlmes aprobežojās ar izsalkuma remdēšanu. Citu rūpju viņam nebija. Toties uzdoto darbu viņš veica akli, centīgi, nelokāmi. Mankurtiem parasti lika darīt pašus netīrākos, pašus smagākos darbus vai arī tādus, kas prasa trulu pacietību. Tikai mankurts spēja vienatnē izturēt dzelteno stepju nomaļību un ļaužu trūkumu, nemitīgo atrašanos tālganībās aizdzītā kamieļu bara tuvumā. Viņš viens pats tur aizstāja daudzus kalpus. Vajadzēja tikai viņu apgādāt ar ēdamo — un tad viņš bez pārtraukuma ziemu un vasaru darīja savu darāmo, nemocīdamies no vientulības un nesūrodamies par trūkumu. Saimnieka pavēle mankurtam bija augstāka par visu. Toties sev viņš neprasīja neko, tikai ēdienu un apvalkātas drānas, lai ziemu stepē nenosaltu... )

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...