Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaspars

15.04.2012. 15:32

Lai mēs beidzot saprastu, kas ir tā finansu sistēma, kas izpostījusi ne tikai mūsu valsti, bet visas šajā sistēmā ar varu un viltu iekļautās valstis, laiks beidzot iedziļināties un saprast, ka mēs nevaram būt zaudējuši savas ieķīlātās zemes, mājas, dzīvokļus, jo bankas ar mums slēgušas līgumus, pašas nepildot likumos paredzētās saistības, regulāri un bez apstājas ar mūsu bankās esošajiem līdzekļiem veicot noziedzīgas darbības pret katru no mums un pret visu mūsu valsti kopumā. Ja to līdz pamatu pamatiem nevēlēsimies saprast, mums nav nekādu tiesību vēlēties savā valstī citādu, labāku dzīvi. Ja neiedziļināmies un visi kopā – visa tauta – pret banku sistēmas noziedzīgo darbību nevēršamies, gribam to vai negribam, ar savu pakļaušanos mēs turpinām šo sistēmu atbalstīt. Turpinām atbalstīt visu, kas 20 gadus mūsu valsti un tautu postījis un postīs. Ja neiedziļināmies, mūs turpinās muļķot latviešu valodā ar lāpām, karodziņiem, vēsturiskiem datumiem, nebeidzamiem konfliktiem, tā radot vajadzīgo dūmu aizsegu, lai Latviju un visu mūsu tautu iznīcinātu līdz saknēm.

Atbildēt

Pilsonis

15.04.2012. 15:31

Nauda – tas nav “iekrāšanas līdzeklis”, un tas ir jāzina. Tas ir apmaiņas organizācijas instruments, - un nekas vairāk. Un, vēl jo vairāk, nauda – tas nav “naudas pelnīšanas” līdzeklis. Nominālajai naudas bagātībai nav jākļūst par “dzīves laimi” un jāļauj parazitēt. Bet taisīt naudu no naudas - tieši tas ir amorāls parazītisms. Ja ar to nodarbosies lielākā iedzīvotāju daļa - izbadējušies būs visi. Un, pirmkārt, tieši tie, kas strādā. Kas tikai pastiprinās viņu vēlmi nevis strādāt, bet “spēlēt biržā”.

Atbildēt

Andrievs

15.04.2012. 10:38

Cienījamie kredītņēmēji! Atcerieties, kam Jūs bankā aizņemto naudiņu atdevāt. Tagad vainojat vainojat bankas, Dombrovski, nacionālistus utt., bet tas, kas naudiņu saņēmis tērē to uz nebēdu un smejas par visiem.

Atbildēt

to: Dombrovskis

15.04.2012. 03:36

Tevis dēļ tauta grimst atvien lielākā nabadzībā.

Atbildēt

Marina

14.04.2012. 12:07

11.04.2012 MK Latvijā D.Smirnovs apraksta par Ungārijas premjeru: 1) neaizņēmās naudu no SFV atstājot valsti brību, 2)nodokļu politikas rezultātā cieta ārzemnieki, bet savējie varēja attīstīties 3) nepacēla ne pensionēšanās vecumu, ne nodokļus un pats galvenais 4) taisās sodīt bijušos premjerus!
Latvijā vajadzētu sodīt pensionēšanās sistēmas izveidotājus, visi redz, ka pensija zagta, bet neko nevar darīt. Aplaupa Latviju gaišā dienas laikā un visi blenž. Viņi tak visiem savējiem pateica nes iemaksā naudu un tagad ķeksē ārā. Pensionēšanās nauda ir jāpārrēķina. Jāpiedāvā tautai vairākas formas un jānobalso! Kamēr 34% jauniešu bez darbaalgas tikmēr vai nu pensija vai alga! Jāatļauj pensionēties sievietēm no 55.gadiem, par katru bērnu gadu ātrāk. Jāievieš bezbērnu nodoklis.
L.Lapsas kungs, kā apstādināsim Latvijas pensijas fonda izlaupīšanu, lai paši arī tiktu pensijā?

Atbildēt

minna

14.04.2012. 03:30

Die's, sargi mūs no bankām, spēļu ellēm un medicīnas!

Atbildēt

ezitis migla

13.04.2012. 15:43

Kā man teica viens labs draugs tāds bezpreģels kāds ir Latvijā nekur vairs nava(((((((

Atbildēt

kukuu

13.04.2012. 14:49

Nesaportu ko cilvēki apkārušies ar tiem kredītiem. Paši tikai uzpūš nekustamā īpašuma burbuli. Strādā, nopelni, pērc.

Atbildēt

Anti globālists

13.04.2012. 14:05

Latvijā cilvēki ir sevišķi neaizsargāti,jo pie varas ir cilvēki,kas ie tieši vai nu atkarīgi,strādājuši,vai saņēmuši no bankām labu darbu:Dombrovskis,Repše,Bičevskis,Vilks utt,protams,ka viņi ir banku lobisti LR,kas atiecas uz globālām lietām,jā šobrīd Rietumos valda Oligarhiski-finansiālais kapitāls,pēc būtības augļotāju,tā tas ir gan R-Eiropā,gan it sevišķi ASV,bet Ķīnā,Krievijā,Brazīlijā Indijā ir pilnīgi pretēji,tur ir ražojošais,vai uz izejvielu ieguvi balstīts kapitālisms.Viss lielākais parazīts protams ir ASV,kas savus izdevumus nogrūž uz pārējo pasauli,saražojot zaļus papīrīšus,kur pārējiem ir jāņem pretī.Sistēma tika izveidota divos posmos:pirmais,pēc 2 Pasaules kara um otrais posms,pēc PSRS sabrukuma.

Atbildēt

Uzņēmējs 1

13.04.2012. 13:03

Tāpēc jau Latvijā ir tik maz uzņēmēju, tie, kas uzrāvās un tīšām tika izputināti, tie biznesā vairs neies. Kas nepaņēma kredītu, tie tagad ir sapratuši - labāk lēnām, bet kā var, nevis riskēt un kā parasti visbiežāk - pazaudēt! Daļa nospļāvās un aizbrauca uz citu valsti un veiksmīgi veido biznesu tur. Tā ka visi jau kaut kā dzīvo. Tuvākās nākotnes perspektīva - naturālā saimniecība, ja būsim klusi un paklausīgi. Ja protestēsim - varbūt kaut kas mainīsies.

Atbildēt

Idas tante

12.04.2012. 23:10

Jau kádu laiku dzívojam finansu kará. Oficiáli netika izsludináts, bet kurš nav akls redz, ka šádá veidá tiek paverdzináta tauta un zeme. Tas pats notiek bijušá PSR bloka valstís un "cilvécígák" rietumeiropá. XXI gadsimta sákums-cilvéces atgriešanás verdzíbá, šoreiz pasauli párvalda maza finansu magnátu grupa... Valdíba-tie ir pirkti, vai lelles kuras vada citi, tauta un zeme tiem nerúp! Un més? Vai nu kopá celsimies,lai savu zemi iztírítu un ar godu dotu mantíbá bérniem, vai jau varam sákt lúkoties péc sava vergtura! Bils Geits atkláti izteicás, ka uz zemes varétu bút par 95 procentiem mazák cilvéku tá ka 250-300 miljonu bútu pietiekoši. Páréjiem ir jáizmirst...Kurš grib var palasít angl.val. daudz interesantu lietu prisonplanet.com.

Atbildēt

es

12.04.2012. 16:27

Runā, ka tauta esot Latvijas saimnieki. Tā vismaz stāv rakstīts Satversmē. Viens otrs tam pat tic. Vēl mums stāsta, ka Latvijā ir trīs neatkarīgas valsts varas atzari - likumdošanas vara, izpildvara un tiesu vara. Viens otrs tic arī šai “neatkarībai”. Reizēm pat masu informācijas līdzekļus, to ietekmes dēļ uz cilvēku apziņu, dēvē par ceturto varu. Tiesa gan, nu jau pat visnaivākie tos neuzskata par neatkarīgiem. Taču neviens no minēto varu pārstāvjiem mums nepastāsta, precīzāk, nekad neatzīst, ka vienīgie reālie saimnieki un vienīgā reālā vara mūsu valstī ir starptautiskā finansu sistēma. Tieši tāpēc šo varu atzari nu jau daudzus gadus no banku jūga glābj nevis tautu, bet uz tautas rēķina - bankas. Un mēs to visu paciešam. Pat vairāk, mums smadzenes izskalojuši jau tiktāl, ka pat acīmredzamus problēmu iemeslus bieži vairs neredzam, mūsdienu banku darbību uzskatīdami pat par godīgu biznesu. Bet daudzi, sevi par īsteniem Latvijas patriotiem dēvējošie, pat sapņo par darbu šajās bankās. Protams, Latvijas labā...

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 16:26

Latvijā notiek dīvainas lietas. Tik daudz gadus sapņojuši par neatkarību un beidzot to arī ieguvuši, nu Latvijas ļaudis labprātīgi to atdot. Ne tanku kolonnu pie mūsu robežām, ne okupācijas draudu valstij, ne teroristu ultimātu. Arī valdība, kas pārliecinoši vada mūs šīs neatkarības zaudēšanas virzienā (ne ienaidnieku desants, bet savējie, vietējie), pārliecinošā vairākumā taču ir titulnācijas pārstāvji, kurus mēs paši tur ievēlējām. Bet tie, kas sevi dēvē par nacionālo apvienību un uzstājas zem nacionālo interešu un nacionālās neatkarības karoga, un kuriem taču vairāk par visiem vajadzētu karot par nacionālo suverenitāti, ar šādu valdību nemaz necīnās, bet jau tajā ir iekļāvušies.

Atbildēt

Pugo >>Pilsonis 12.04.2012. 10:11

12.04.2012. 13:06

Skatos, ka te ir prātīgs cilvēks arī iekomentējis.
Pilnīgi tev piekrītu, bet tas jau Latvijas iedzīvotājiem raksturīgi - čīkstēt, bet neko nedarīt. Tāpēc arī bankas un valdība dara kā grib. Un ja nedara cilvēki paši - nav ko čīkstēt.
Kur prāts tam amplim ieķīlāt māju vēl. Ar kuru galu domā???
Maksātnespēja un viss, lai tā banka ņem dzīvokli vai māju. Nevajag jau sevi verdzībā tirgot, lai barotu tos mērgļus.

Atbildēt

Ciniķis

12.04.2012. 08:00

Par finanšu kapitāla dabu kaut ko rakstīja jau Markss. Tas bija sen, bet ar laiku šis kapitāls ir kļuvis tikai plēsonīgāks. Un gandrīz visi apzināti vai neapzināti kalpo šim kapitālam - kaut vai maksājot ar karti, no kā 2-3% aiziet bankai kā komisija. Par banku tendenci pārdot atņemtos (gribētos teikt - nolaupītos, jo atsavināšanas cenu kaut kā savādāk, ja ne par bandītisku, grūti nosaukt) īpašumus savām meitām laikam vispār nav vērts runāt. Ja kāds tam netic, tad ir akls propogandas upuris (un visticamākais, šādus rakstus nelasa). Līdz ar to vienīgais, ko varu secināt - tas, kas ir slikti bankai, ir labi tautai. Ņemot vērā ar bankām saistīto cilvēku skaitu valdībā, jāpadomā, vai to nevajadzētu vispārināt

Atbildēt

Juris

12.04.2012. 05:45

Man arī, redzot tos skaitļus par apdrošināšanu un izsoli, ienāca prātā doma, ka bankas šitā krāpjas ar aktīvu vērtību un bilanci.

Atbildēt

has

12.04.2012. 05:35

biznes ir risks. Iedod kādam naudu - ja neadod - tad tā ir tava problēma, jo neadekvāti novērtēti riski.

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 05:24

Kārli, tu pats saproti, ko te uzskricelēji? Mājas tiek apdrošinātās atjaunošanas vērtībā, tas nozīmē, uz tādu summu, lai, ja tā sabrūk vai nodeg, tu varētu uzcelt jaunu. Kāds tam sakars ar NĪ vērtību?

Atbildēt

Kārlis

12.04.2012. 04:58

Ja jau mājas apdrošinātas par tik milzīgu summu, bet tā pati banka labprātīgā izsolē piekrīt pārdot par piecreiz mazāku summu, iespējams savam meitas uzņēmuma, vai tur no bankas nebriest apdrošināšanas krāpšana, vai krāpšanās ar aktīvu vērtību?

Atbildēt

Ivars

12.04.2012. 04:27

Kopš 2009.gada mums stāsta, ka valsts ir novesta līdz bankrotam, bet nav dzirdēts, ka būtu uzsākta vismaz izmeklēšana par cēloņiem un meklēti atbildīgie par valsts izsaimniekošanu.

Atbildēt

Rakaris

12.04.2012. 04:17

Kļūda - to sauc par kara laupījumu, no marodieriem te nav ne smakas...

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 04:11

Viss jau būtu smuki. Atnāca, pačīkstēja Deniss vairakās vietnēs ar savu megarakstu, padziedāja kaķu korītis komentāros līdzi, pacitēja krimināllikuma pantus. Bet - NU UN??? Visa šī peripētija sākās pirms gadiem četriem. Vai tiešām čīkstēšana pie kompja ir viss, uz ko šitādi denisi ir spējīgi? Ja reiz neapmierina tik ļoti esošā situācija, kāpēc valdošie vēl nav piespiesti kaut ko mainīt. Kāpēc šīs ģimenes nav izgājušas ielās, sapulcinājušas ap sevi vēl kādus pāris tūkstošus iedzīvotāju, kuri ir bez darba, kas ar bada streikiem, masu protestiem pie institūcijām, baņķieru un politiķu privātmājām rīkotu protesta akcijas? Kur ir tūkstosiem iesniegumi policijā par augļošanu? Kur ir prasības EC tiesās? Tobiš, ko jūs reāli paši esat izdarījuši, lai lietas nevirzītos tā, kā tās ir pavirzījušās???

P.S. Es atvainojos, bet cik stulbam ir jābūt, lai, zinot, ka ir naudas grūtības, dēļ pusgada atelpas ieķīlātu vēl vienu māju? Kad man Aizkraukles Banka piedāvāja papildus kaut ko ieķīlāt, lai dabūtu kredīta brīvdienas, es viņus diezgan atklātā tekstā pasūtīju dirst un pārstāju maksāt vispār. Dzīvokli zaudēju tikai pēc pusotra gada. Un nemaz baigi nepārdzīvoju. Pieteikšu maksātnespēju un pēc pāris gadiem viss beigsies.

Atbildēt

Juristei Dacei

12.04.2012. 03:44

Paldies, tiešām interesanta doma. Painteresēsimies.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Juriste Dace

12.04.2012. 02:25

Par augļošanu Latvijā ir paredzēta kriminālatbildība, pie kuras nav zināms, ka kāds būtu saukts... Kāpēc tiesībsargājošās iestādes nekonstatē acīmredzamo? Acu, prāta vai dvēseles aklums?

Citēju Krimināllikumu:

"201.pants. Augļošana

Par dažāda veida aizdevumiem, kuri izdarīti, apzināti izmantojot aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, un kuru nosacījumi ir viņam pārmērīgi apgrūtinoši (augļošana), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.
"

Atbildēt

tuziks

12.04.2012. 01:13

Bankas, lai arī kā reklamētos ir nežēlīgi augļotāji ,kuri nosūc ekonomikas asinis, naudu! Latvijā banku skaits ir neadekvāti liels, Latvijai pietiktu ar pāris bankām , no kurām viena obligāti valsts īpašumā un nevajag privātbankām ļaut izsaimniekot pensiju fondus!

Atbildēt

Zita

11.04.2012. 16:11

Vēlos papildināt savu iepriekš teikto - mums vajadzētu pamācīties no Islandes pieredzes - tur gan politiķi nostājās tautas pusē un parādīja baņķieriem pigu...Un dzīvo cilvēki tālāk, atkopjas,nevis ir spiesti doties ekonomiskajā emigrācijā. Un viens otram rīkli nekoda cilvēki, nebakstīja acīs ar pirkstu,kā mēs,latvieši.Man tur draugi dzīvo - un saka, ka ar katru gadu viņiem iet aizvien labāk - vienīgā bēda-vulkāni...Bet nevis sava pašu valdība!

Atbildēt

Zita-----> Arvis; 111

11.04.2012. 16:07

Neesiet nu tik kategoriski! Jā, bija daudz cilvēku,kuri neapdomīgi ļāvās azrautīgām ilūzijām par it kā plaukstošo valsts ekonomiku. Bankas ir tāds pats biznesa partneris,kā ikviens. Kur vēl kāds ir redzējis divu biznesmeņu attiecības,kurās vienam obligāti ir riski, bet otram obligāta ir tikai peļņa? Vai kaut kas tāds būtu iespējams bez aktīvas politiķu iesaistīšanās?
Es nerunāšu par tiem cilvēkiem,kuri ņēma kredītus ceļojumiem uz siltām zemēm, sudrablapsu kažokiem, dārgām automašīnām. Es gribu aizstāvēt tos, kuri ņēma kredītus,lai attīstītu uzņēmējdarbību, uzceltu māju ģimenei, nopirktu dzīvokli. Ceru,ka bargie sodītāji-komentētāji, paši visās dzīves jomās ir kristālskaidri - nekad nav krāpuši savus dzīvesbiedrus, nav pārkāpuši ātrumu, godīgi nomaksājuši nodokļus utt. Jo tikai tādi - šķīsti-varat sodīt citus. Savas ģimenes ietvaros cilvēki aizstāv cits citu. Tad kāpēc kļūstam tik dedzīgi nosodītāji citu ģimeņu nelaimes piemeklētajiem? Tas nozīmē, ka atbalstat banku un politiķu sadarbību genocīdā pret savu tautu? nedomāju,ka esiet tik ļauni...

Atbildēt

kk

11.04.2012. 15:14

citas valstis pat karo, lai sargātu savus iedzīvotājus... Dombrovskis ir dibenlaiža

Atbildēt

111

11.04.2012. 15:10

Ja nesaku, ka bankas nav vainigas, bet gribu teikt, ka ari cilveki(ne visi) ir vainigi, ka nema bezatbildigi kreditus.Man ir pazinas:viens nema vairakus kreditus uzreiz, viens zinot, ka nav stabili ienakumi ari nema,citi iegadajas nekustamos ipasumus,lai dargak pardotu,bet nepaspeja u.t.t.un beigas kas,ciks.Pirms nemt kreditus vaig rekinat vai spesi atdot.

Atbildēt

Arvis

11.04.2012. 14:57

Nevajag ņemt kredītus, ja Tu pelni tūkstošus strādājot par neizglītotu celtnieku, vai arī esi spekulants! Dzīvē tā tas nenotiek.

Kāpēc man nav problēmu? Tāpēc, jo es zinu, cik es pelnu reāli, cik varu atļauties. Nedaudz pagaidīju un tagad nopirku jaunu bmw, toties samaksāju skaidrā, nevis ņēmu kredītu.

Atbildēt

fakts

11.04.2012. 14:38

Pirms kāda laika tak tā banka gandrīz nobankrotēja un DP bija jāsauc noguldītāji uz pārrunām, lai piespiestu iemaksāt naudu šim augļtājam?

Atbildēt

nor66

11.04.2012. 13:40

Kaut viņi slīkdami dzert prasītu!!!!!

Atbildēt

Jana

11.04.2012. 13:40

kā sauca to Swedbankas SIA,kas uzpērk savus saķīlātos dzīvokļus? Tas ir godīgi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...