Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaspars

15.04.2012. 15:32

Lai mēs beidzot saprastu, kas ir tā finansu sistēma, kas izpostījusi ne tikai mūsu valsti, bet visas šajā sistēmā ar varu un viltu iekļautās valstis, laiks beidzot iedziļināties un saprast, ka mēs nevaram būt zaudējuši savas ieķīlātās zemes, mājas, dzīvokļus, jo bankas ar mums slēgušas līgumus, pašas nepildot likumos paredzētās saistības, regulāri un bez apstājas ar mūsu bankās esošajiem līdzekļiem veicot noziedzīgas darbības pret katru no mums un pret visu mūsu valsti kopumā. Ja to līdz pamatu pamatiem nevēlēsimies saprast, mums nav nekādu tiesību vēlēties savā valstī citādu, labāku dzīvi. Ja neiedziļināmies un visi kopā – visa tauta – pret banku sistēmas noziedzīgo darbību nevēršamies, gribam to vai negribam, ar savu pakļaušanos mēs turpinām šo sistēmu atbalstīt. Turpinām atbalstīt visu, kas 20 gadus mūsu valsti un tautu postījis un postīs. Ja neiedziļināmies, mūs turpinās muļķot latviešu valodā ar lāpām, karodziņiem, vēsturiskiem datumiem, nebeidzamiem konfliktiem, tā radot vajadzīgo dūmu aizsegu, lai Latviju un visu mūsu tautu iznīcinātu līdz saknēm.

Atbildēt

Pilsonis

15.04.2012. 15:31

Nauda – tas nav “iekrāšanas līdzeklis”, un tas ir jāzina. Tas ir apmaiņas organizācijas instruments, - un nekas vairāk. Un, vēl jo vairāk, nauda – tas nav “naudas pelnīšanas” līdzeklis. Nominālajai naudas bagātībai nav jākļūst par “dzīves laimi” un jāļauj parazitēt. Bet taisīt naudu no naudas - tieši tas ir amorāls parazītisms. Ja ar to nodarbosies lielākā iedzīvotāju daļa - izbadējušies būs visi. Un, pirmkārt, tieši tie, kas strādā. Kas tikai pastiprinās viņu vēlmi nevis strādāt, bet “spēlēt biržā”.

Atbildēt

Andrievs

15.04.2012. 10:38

Cienījamie kredītņēmēji! Atcerieties, kam Jūs bankā aizņemto naudiņu atdevāt. Tagad vainojat vainojat bankas, Dombrovski, nacionālistus utt., bet tas, kas naudiņu saņēmis tērē to uz nebēdu un smejas par visiem.

Atbildēt

to: Dombrovskis

15.04.2012. 03:36

Tevis dēļ tauta grimst atvien lielākā nabadzībā.

Atbildēt

Marina

14.04.2012. 12:07

11.04.2012 MK Latvijā D.Smirnovs apraksta par Ungārijas premjeru: 1) neaizņēmās naudu no SFV atstājot valsti brību, 2)nodokļu politikas rezultātā cieta ārzemnieki, bet savējie varēja attīstīties 3) nepacēla ne pensionēšanās vecumu, ne nodokļus un pats galvenais 4) taisās sodīt bijušos premjerus!
Latvijā vajadzētu sodīt pensionēšanās sistēmas izveidotājus, visi redz, ka pensija zagta, bet neko nevar darīt. Aplaupa Latviju gaišā dienas laikā un visi blenž. Viņi tak visiem savējiem pateica nes iemaksā naudu un tagad ķeksē ārā. Pensionēšanās nauda ir jāpārrēķina. Jāpiedāvā tautai vairākas formas un jānobalso! Kamēr 34% jauniešu bez darbaalgas tikmēr vai nu pensija vai alga! Jāatļauj pensionēties sievietēm no 55.gadiem, par katru bērnu gadu ātrāk. Jāievieš bezbērnu nodoklis.
L.Lapsas kungs, kā apstādināsim Latvijas pensijas fonda izlaupīšanu, lai paši arī tiktu pensijā?

Atbildēt

minna

14.04.2012. 03:30

Die's, sargi mūs no bankām, spēļu ellēm un medicīnas!

Atbildēt

ezitis migla

13.04.2012. 15:43

Kā man teica viens labs draugs tāds bezpreģels kāds ir Latvijā nekur vairs nava(((((((

Atbildēt

kukuu

13.04.2012. 14:49

Nesaportu ko cilvēki apkārušies ar tiem kredītiem. Paši tikai uzpūš nekustamā īpašuma burbuli. Strādā, nopelni, pērc.

Atbildēt

Anti globālists

13.04.2012. 14:05

Latvijā cilvēki ir sevišķi neaizsargāti,jo pie varas ir cilvēki,kas ie tieši vai nu atkarīgi,strādājuši,vai saņēmuši no bankām labu darbu:Dombrovskis,Repše,Bičevskis,Vilks utt,protams,ka viņi ir banku lobisti LR,kas atiecas uz globālām lietām,jā šobrīd Rietumos valda Oligarhiski-finansiālais kapitāls,pēc būtības augļotāju,tā tas ir gan R-Eiropā,gan it sevišķi ASV,bet Ķīnā,Krievijā,Brazīlijā Indijā ir pilnīgi pretēji,tur ir ražojošais,vai uz izejvielu ieguvi balstīts kapitālisms.Viss lielākais parazīts protams ir ASV,kas savus izdevumus nogrūž uz pārējo pasauli,saražojot zaļus papīrīšus,kur pārējiem ir jāņem pretī.Sistēma tika izveidota divos posmos:pirmais,pēc 2 Pasaules kara um otrais posms,pēc PSRS sabrukuma.

Atbildēt

Uzņēmējs 1

13.04.2012. 13:03

Tāpēc jau Latvijā ir tik maz uzņēmēju, tie, kas uzrāvās un tīšām tika izputināti, tie biznesā vairs neies. Kas nepaņēma kredītu, tie tagad ir sapratuši - labāk lēnām, bet kā var, nevis riskēt un kā parasti visbiežāk - pazaudēt! Daļa nospļāvās un aizbrauca uz citu valsti un veiksmīgi veido biznesu tur. Tā ka visi jau kaut kā dzīvo. Tuvākās nākotnes perspektīva - naturālā saimniecība, ja būsim klusi un paklausīgi. Ja protestēsim - varbūt kaut kas mainīsies.

Atbildēt

Idas tante

12.04.2012. 23:10

Jau kádu laiku dzívojam finansu kará. Oficiáli netika izsludináts, bet kurš nav akls redz, ka šádá veidá tiek paverdzináta tauta un zeme. Tas pats notiek bijušá PSR bloka valstís un "cilvécígák" rietumeiropá. XXI gadsimta sákums-cilvéces atgriešanás verdzíbá, šoreiz pasauli párvalda maza finansu magnátu grupa... Valdíba-tie ir pirkti, vai lelles kuras vada citi, tauta un zeme tiem nerúp! Un més? Vai nu kopá celsimies,lai savu zemi iztírítu un ar godu dotu mantíbá bérniem, vai jau varam sákt lúkoties péc sava vergtura! Bils Geits atkláti izteicás, ka uz zemes varétu bút par 95 procentiem mazák cilvéku tá ka 250-300 miljonu bútu pietiekoši. Páréjiem ir jáizmirst...Kurš grib var palasít angl.val. daudz interesantu lietu prisonplanet.com.

Atbildēt

es

12.04.2012. 16:27

Runā, ka tauta esot Latvijas saimnieki. Tā vismaz stāv rakstīts Satversmē. Viens otrs tam pat tic. Vēl mums stāsta, ka Latvijā ir trīs neatkarīgas valsts varas atzari - likumdošanas vara, izpildvara un tiesu vara. Viens otrs tic arī šai “neatkarībai”. Reizēm pat masu informācijas līdzekļus, to ietekmes dēļ uz cilvēku apziņu, dēvē par ceturto varu. Tiesa gan, nu jau pat visnaivākie tos neuzskata par neatkarīgiem. Taču neviens no minēto varu pārstāvjiem mums nepastāsta, precīzāk, nekad neatzīst, ka vienīgie reālie saimnieki un vienīgā reālā vara mūsu valstī ir starptautiskā finansu sistēma. Tieši tāpēc šo varu atzari nu jau daudzus gadus no banku jūga glābj nevis tautu, bet uz tautas rēķina - bankas. Un mēs to visu paciešam. Pat vairāk, mums smadzenes izskalojuši jau tiktāl, ka pat acīmredzamus problēmu iemeslus bieži vairs neredzam, mūsdienu banku darbību uzskatīdami pat par godīgu biznesu. Bet daudzi, sevi par īsteniem Latvijas patriotiem dēvējošie, pat sapņo par darbu šajās bankās. Protams, Latvijas labā...

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 16:26

Latvijā notiek dīvainas lietas. Tik daudz gadus sapņojuši par neatkarību un beidzot to arī ieguvuši, nu Latvijas ļaudis labprātīgi to atdot. Ne tanku kolonnu pie mūsu robežām, ne okupācijas draudu valstij, ne teroristu ultimātu. Arī valdība, kas pārliecinoši vada mūs šīs neatkarības zaudēšanas virzienā (ne ienaidnieku desants, bet savējie, vietējie), pārliecinošā vairākumā taču ir titulnācijas pārstāvji, kurus mēs paši tur ievēlējām. Bet tie, kas sevi dēvē par nacionālo apvienību un uzstājas zem nacionālo interešu un nacionālās neatkarības karoga, un kuriem taču vairāk par visiem vajadzētu karot par nacionālo suverenitāti, ar šādu valdību nemaz necīnās, bet jau tajā ir iekļāvušies.

Atbildēt

Pugo >>Pilsonis 12.04.2012. 10:11

12.04.2012. 13:06

Skatos, ka te ir prātīgs cilvēks arī iekomentējis.
Pilnīgi tev piekrītu, bet tas jau Latvijas iedzīvotājiem raksturīgi - čīkstēt, bet neko nedarīt. Tāpēc arī bankas un valdība dara kā grib. Un ja nedara cilvēki paši - nav ko čīkstēt.
Kur prāts tam amplim ieķīlāt māju vēl. Ar kuru galu domā???
Maksātnespēja un viss, lai tā banka ņem dzīvokli vai māju. Nevajag jau sevi verdzībā tirgot, lai barotu tos mērgļus.

Atbildēt

Ciniķis

12.04.2012. 08:00

Par finanšu kapitāla dabu kaut ko rakstīja jau Markss. Tas bija sen, bet ar laiku šis kapitāls ir kļuvis tikai plēsonīgāks. Un gandrīz visi apzināti vai neapzināti kalpo šim kapitālam - kaut vai maksājot ar karti, no kā 2-3% aiziet bankai kā komisija. Par banku tendenci pārdot atņemtos (gribētos teikt - nolaupītos, jo atsavināšanas cenu kaut kā savādāk, ja ne par bandītisku, grūti nosaukt) īpašumus savām meitām laikam vispār nav vērts runāt. Ja kāds tam netic, tad ir akls propogandas upuris (un visticamākais, šādus rakstus nelasa). Līdz ar to vienīgais, ko varu secināt - tas, kas ir slikti bankai, ir labi tautai. Ņemot vērā ar bankām saistīto cilvēku skaitu valdībā, jāpadomā, vai to nevajadzētu vispārināt

Atbildēt

Juris

12.04.2012. 05:45

Man arī, redzot tos skaitļus par apdrošināšanu un izsoli, ienāca prātā doma, ka bankas šitā krāpjas ar aktīvu vērtību un bilanci.

Atbildēt

has

12.04.2012. 05:35

biznes ir risks. Iedod kādam naudu - ja neadod - tad tā ir tava problēma, jo neadekvāti novērtēti riski.

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 05:24

Kārli, tu pats saproti, ko te uzskricelēji? Mājas tiek apdrošinātās atjaunošanas vērtībā, tas nozīmē, uz tādu summu, lai, ja tā sabrūk vai nodeg, tu varētu uzcelt jaunu. Kāds tam sakars ar NĪ vērtību?

Atbildēt

Kārlis

12.04.2012. 04:58

Ja jau mājas apdrošinātas par tik milzīgu summu, bet tā pati banka labprātīgā izsolē piekrīt pārdot par piecreiz mazāku summu, iespējams savam meitas uzņēmuma, vai tur no bankas nebriest apdrošināšanas krāpšana, vai krāpšanās ar aktīvu vērtību?

Atbildēt

Ivars

12.04.2012. 04:27

Kopš 2009.gada mums stāsta, ka valsts ir novesta līdz bankrotam, bet nav dzirdēts, ka būtu uzsākta vismaz izmeklēšana par cēloņiem un meklēti atbildīgie par valsts izsaimniekošanu.

Atbildēt

Rakaris

12.04.2012. 04:17

Kļūda - to sauc par kara laupījumu, no marodieriem te nav ne smakas...

Atbildēt

Pilsonis

12.04.2012. 04:11

Viss jau būtu smuki. Atnāca, pačīkstēja Deniss vairakās vietnēs ar savu megarakstu, padziedāja kaķu korītis komentāros līdzi, pacitēja krimināllikuma pantus. Bet - NU UN??? Visa šī peripētija sākās pirms gadiem četriem. Vai tiešām čīkstēšana pie kompja ir viss, uz ko šitādi denisi ir spējīgi? Ja reiz neapmierina tik ļoti esošā situācija, kāpēc valdošie vēl nav piespiesti kaut ko mainīt. Kāpēc šīs ģimenes nav izgājušas ielās, sapulcinājušas ap sevi vēl kādus pāris tūkstošus iedzīvotāju, kuri ir bez darba, kas ar bada streikiem, masu protestiem pie institūcijām, baņķieru un politiķu privātmājām rīkotu protesta akcijas? Kur ir tūkstosiem iesniegumi policijā par augļošanu? Kur ir prasības EC tiesās? Tobiš, ko jūs reāli paši esat izdarījuši, lai lietas nevirzītos tā, kā tās ir pavirzījušās???

P.S. Es atvainojos, bet cik stulbam ir jābūt, lai, zinot, ka ir naudas grūtības, dēļ pusgada atelpas ieķīlātu vēl vienu māju? Kad man Aizkraukles Banka piedāvāja papildus kaut ko ieķīlāt, lai dabūtu kredīta brīvdienas, es viņus diezgan atklātā tekstā pasūtīju dirst un pārstāju maksāt vispār. Dzīvokli zaudēju tikai pēc pusotra gada. Un nemaz baigi nepārdzīvoju. Pieteikšu maksātnespēju un pēc pāris gadiem viss beigsies.

Atbildēt

Juristei Dacei

12.04.2012. 03:44

Paldies, tiešām interesanta doma. Painteresēsimies.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Juriste Dace

12.04.2012. 02:25

Par augļošanu Latvijā ir paredzēta kriminālatbildība, pie kuras nav zināms, ka kāds būtu saukts... Kāpēc tiesībsargājošās iestādes nekonstatē acīmredzamo? Acu, prāta vai dvēseles aklums?

Citēju Krimināllikumu:

"201.pants. Augļošana

Par dažāda veida aizdevumiem, kuri izdarīti, apzināti izmantojot aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, un kuru nosacījumi ir viņam pārmērīgi apgrūtinoši (augļošana), —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.
"

Atbildēt

tuziks

12.04.2012. 01:13

Bankas, lai arī kā reklamētos ir nežēlīgi augļotāji ,kuri nosūc ekonomikas asinis, naudu! Latvijā banku skaits ir neadekvāti liels, Latvijai pietiktu ar pāris bankām , no kurām viena obligāti valsts īpašumā un nevajag privātbankām ļaut izsaimniekot pensiju fondus!

Atbildēt

Zita

11.04.2012. 16:11

Vēlos papildināt savu iepriekš teikto - mums vajadzētu pamācīties no Islandes pieredzes - tur gan politiķi nostājās tautas pusē un parādīja baņķieriem pigu...Un dzīvo cilvēki tālāk, atkopjas,nevis ir spiesti doties ekonomiskajā emigrācijā. Un viens otram rīkli nekoda cilvēki, nebakstīja acīs ar pirkstu,kā mēs,latvieši.Man tur draugi dzīvo - un saka, ka ar katru gadu viņiem iet aizvien labāk - vienīgā bēda-vulkāni...Bet nevis sava pašu valdība!

Atbildēt

Zita-----> Arvis; 111

11.04.2012. 16:07

Neesiet nu tik kategoriski! Jā, bija daudz cilvēku,kuri neapdomīgi ļāvās azrautīgām ilūzijām par it kā plaukstošo valsts ekonomiku. Bankas ir tāds pats biznesa partneris,kā ikviens. Kur vēl kāds ir redzējis divu biznesmeņu attiecības,kurās vienam obligāti ir riski, bet otram obligāta ir tikai peļņa? Vai kaut kas tāds būtu iespējams bez aktīvas politiķu iesaistīšanās?
Es nerunāšu par tiem cilvēkiem,kuri ņēma kredītus ceļojumiem uz siltām zemēm, sudrablapsu kažokiem, dārgām automašīnām. Es gribu aizstāvēt tos, kuri ņēma kredītus,lai attīstītu uzņēmējdarbību, uzceltu māju ģimenei, nopirktu dzīvokli. Ceru,ka bargie sodītāji-komentētāji, paši visās dzīves jomās ir kristālskaidri - nekad nav krāpuši savus dzīvesbiedrus, nav pārkāpuši ātrumu, godīgi nomaksājuši nodokļus utt. Jo tikai tādi - šķīsti-varat sodīt citus. Savas ģimenes ietvaros cilvēki aizstāv cits citu. Tad kāpēc kļūstam tik dedzīgi nosodītāji citu ģimeņu nelaimes piemeklētajiem? Tas nozīmē, ka atbalstat banku un politiķu sadarbību genocīdā pret savu tautu? nedomāju,ka esiet tik ļauni...

Atbildēt

kk

11.04.2012. 15:14

citas valstis pat karo, lai sargātu savus iedzīvotājus... Dombrovskis ir dibenlaiža

Atbildēt

111

11.04.2012. 15:10

Ja nesaku, ka bankas nav vainigas, bet gribu teikt, ka ari cilveki(ne visi) ir vainigi, ka nema bezatbildigi kreditus.Man ir pazinas:viens nema vairakus kreditus uzreiz, viens zinot, ka nav stabili ienakumi ari nema,citi iegadajas nekustamos ipasumus,lai dargak pardotu,bet nepaspeja u.t.t.un beigas kas,ciks.Pirms nemt kreditus vaig rekinat vai spesi atdot.

Atbildēt

Arvis

11.04.2012. 14:57

Nevajag ņemt kredītus, ja Tu pelni tūkstošus strādājot par neizglītotu celtnieku, vai arī esi spekulants! Dzīvē tā tas nenotiek.

Kāpēc man nav problēmu? Tāpēc, jo es zinu, cik es pelnu reāli, cik varu atļauties. Nedaudz pagaidīju un tagad nopirku jaunu bmw, toties samaksāju skaidrā, nevis ņēmu kredītu.

Atbildēt

fakts

11.04.2012. 14:38

Pirms kāda laika tak tā banka gandrīz nobankrotēja un DP bija jāsauc noguldītāji uz pārrunām, lai piespiestu iemaksāt naudu šim augļtājam?

Atbildēt

nor66

11.04.2012. 13:40

Kaut viņi slīkdami dzert prasītu!!!!!

Atbildēt

Jana

11.04.2012. 13:40

kā sauca to Swedbankas SIA,kas uzpērk savus saķīlātos dzīvokļus? Tas ir godīgi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...