Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komplekts

06.03.2018. 02:27

ZM,LVM,VMD sen būtu jāsoda par pretvalstisku rīcību. Un Ščastjedavalku ar visu savu Ilgtspējīgās attīstības komisiju.

Atbildēt

dggg

06.03.2018. 01:40

»

Muldis

Tur kur veiktas kailcirtes, Latvijas meži pārvēršas par necaubrienamiem džungļiem


Varētu domāt ka tie krūmi kādreiz būs mežs. Visas kailenes tik ar krūmiem aizaugušas reti kur kāds stāda ko

Atbildēt

kas būs, kas būs ..

05.03.2018. 15:42

»

hmm

Šur tur pārspīlēts, bet raksta vīrs no paaudzes, kuras darba augļus patlaban ekspluatējam un ekspluatēsim tuvākā nākotnē.Kas būs pēc tam


Robčiks jau pateica, kas būs - kad viss būs noskūts, pārdos savu unikālo automatizēto pareizas lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmas izmantošanas pieredzi:))))

Atbildēt

Eiropai ir jāmaksā par stādiem

05.03.2018. 06:18

Katram mežam ir īpašnieks, Latvijas valstij pieder 50% mežu. Pie kam 20% latvijas mežu ir visādi aizliegumi ierobežojumi.
Privātpersonām pieder pārsvarā mantotas izaugušas lauksaimniecības platības, tāpēc lieciet viņus mierā un atbalstiet ar Latvijas zinātnieku izaudzētu stādu iegādi.

Atbildēt

hmm

05.03.2018. 03:33

Šur tur pārspīlēts, bet raksta vīrs no paaudzes, kuras darba augļus patlaban ekspluatējam un ekspluatēsim tuvākā nākotnē.Kas būs pēc tam?

Atbildēt

tādi esam

05.03.2018. 03:10

Nav mums mežsaimniecības, bet gan mežonīga un alkatīga kokrūpniecība

Atbildēt

NIKNAIS

04.03.2018. 22:01

Mežu politiku vajag liberalizēt, tas nav slikti un iespējams tas ir pareizs ceļs, tomēr, ir jāaizliedz tikai viena lieta - Kailcirtes (izņemot sanitārās kailcirtes un kailcirtes audzēs kurās 1 stāvs (nav pameža), Latvija piekopj Zieviedrijas modeli, bet atšķirībā no Zviedrijas, Latvijā vairumam mežu ir 3 stāvi, nevis 1 vai 2 kā tas ir Skandināvijā, līdz ar to Latvijā 2-3 stāvu mežos ir jāaizliedz kailcirtes, jo šajos tipos piemērotākas ir izlases cirtes

Atbildēt

:)

04.03.2018. 07:50

kad viss būs nocirsts, sāks pārdod savas unikālās zināšanas!

Atbildēt

un vēl Robčiks mums stāsta

04.03.2018. 07:48

Mežsaimniecība mūsdienās nav tradicionāla nozare ar zemu inteliģences līmeni. Tā burbuļo no augstām tehnoloģijām un augsti kvalificētiem cilvēkiem.!!!!!!! Tradicionālo mežkopju skaits jebkurā meža apsaimniekošanas uzņēmumā turpina samazināties. Aizvien lielāka nozīme mežsaimniecībā ir citu profesiju un citu kvalifikāciju cilvēkiem

Vai tāpēc reģionālajām struktūrām to nosaukumā atmetāt vārdu “mežsaimniecība”?

Nē. Mēs to darījām tāpēc, ka mūsu uzņēmumā mežsaimniecība nav vienīgais saimnieciskās darbības virziens. Mums ir zemes dzīles, medību saimniecība, tūrisms, kokaudzētavas.

Atbildēt

skat, par ko Robčiks pārvērtīšot savu privāto gateri LVM!

04.03.2018. 07:45

Ar derīgo izrakteņu – smilts, grants, kūdras, dolomīta – ieguvju apsaimniekošanu mēs saistām lielas nākotnes cerības. Pašreiz notiek šā biznesa pārveide atbilstoši komerciāliem tirgus apstākļiem.
Mēs sākam pārdot savu pieredzi mežsaimniecības automatizēšanā, un šajā jomā notiek ekplozīva attīstība. Tās ir unikālas zināšanas par to, kā efektivizēt mežsaimniecību, izmantojot pareizas lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmas. Tās ir ID platformas, kuras palīdz lēmumu pieņemšanā, veicot ikdienas darbus. Klientu skaits, kas ieinteresēti ID platformas produktu pielāgošanā viņu vajadzībām, pieaug reizinājumos. Esam ļoti tuvu tam, lai sāktos ievērojama apjoma piegādes pat uz mūsu līmeņa un mēroga uzņēmumiem ārpus Latvijas.
LA.5.janv.

Atbildēt

no Jūrmalas

04.03.2018. 06:03

Paldies par rakstu!
Meža politiku jau sen nosaka VAS " LVM" un kokrūpnieki.
Liela nelaime mežsaimniecībā ir mūžīgais VMD augstākais ierēdnis - demagogs Ozols, kas visās institūcijās kladzina, ka ar mežu apsaimniekošanu viss ir OK.

Atbildēt

angel

04.03.2018. 03:50

Jā , Latvijas meži ir izvaroti. Leišos meži vēl ir kā meži , bet nu jau ar šī gada sākumu tiek ieviesta jauna kārtība , līdzīgi kā pie mums un sekas būs līdzīgas. Tiem alkatīgajiem cūkām visu laiku ir par maz !

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 03:49

»

lasītājs

Kamēr vien pastāvēs iespēja no mežiem gūt kaut cik vērā ņemamus ienākumus, tikmēr Ozols tiks turēts ZZS barotavā Republikas laukumā 2


Kamēr pie ietekmīgākām silēm ir Rinkēvičs, Kozlovskis un Ašerādens, runāt par ZZS "barotavām" ir pāragri.

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 03:44

»

Mežainis

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem...


Tur kur veiktas kailcirtes, Latvijas meži pārvēršas par necaubrienamiem džungļiem. Kādreizējo mežu vietā tur tagad ir 1-2 m augsti krūmi, caur kuriem grūti izlauzties un tur mežs sāks veidoties labi ja pēc kādiem 10 gadiem un vēl gadi 50 paies, kamēr tur atkal būs mežs. Latvijas izcirtēji (izvālētāji, izdrāzēji) demagoģiski apgalvo, ka koku (skaita ziņā) ir vairāk nekā bija agrāk, tikai to kopējā masa ir būtiski kritusies. Varētu vēl saprast, ja pārdoto mežu naudu tiktu ieguldīta valsts attīstībā, nevis dārgās mašīnās, jahtās, perversās izpriecās un sodomītu atribūtos.

Atbildēt

hm,

04.03.2018. 03:42

Vides organizācija Par zaļu Pierīgu darbību sākusi 2011. gadā. Pašlaik tās darba kārtībā ir, piemēram, aktivitātes Meža sertifikācijas padomes vides sekcijā, lai veidotu Latvijas sabiedrībā izpratni par ilgtspējīgu mežsaimniecisko darbību. !!!!!!!!!!!

Andris (Zariņš) savu profesionālo izglītību ieguvis mežsaimniecības jomā, savukārt Arnis (Puksts) ir fizisko personu datu aizsardzības speciālists, viņš pārstāv divas sfēras – informācijas tehnoloģijas un jurisdikciju. Abi ir mednieki un darbojas nevalstiskajā organizācijā Biedrība Medniekiem.lv.

Kā nevalstisko organizāciju pārstāvis viņš darbojas arī Valsts ieņēmumu dienesta Sabiedriskā labuma komisijā !!!!!!! un, vērtējot vides aizsardzības situāciju valstī, atzīst, ka Latvijā ir maz profesionālu sabiedrisko vides aizsardzības organizāciju un nav daudz arī nelielo vides iniciatīvu.
Diena,17.10.2017

Atbildēt

no liopas pasaku vāceles

04.03.2018. 03:11

»

kārtējais melu raksts dīvānā pirdējiem

...


susura trauksmes kliedziens „lobēt ārzemnieku idejas Latvijas meža nozarē” sastindzināja visu mežu. Vai atkal jau pelēkais Jupis uzdarbojas?

Atbildēt

lauķis

04.03.2018. 01:50

»

Arags

Ak, veco mežinieku stāsti! Kā mēs sargājām, kā dzērām, un kā blatojāmies. Padomju laikos viss balstījās atsevišķu mežinieku godaprātā un koksnes produkcija bija baisi zemas kvalitātes. Bet bites bija lielas un medus salds, jo bijām jauni ! Cepuri nost, bet mūsdienu mežsaimniecība ir mainījusies. Un ...


Jā , mežsaimniecība ir tik labi izmainījusies ka drīz kļūs lieka , nebūs ko apsaimniekot.
Vispirms būtu jānodefinē kas ir mežs.Bet mežs sākas vismaz no 80 gadu vecuma.Tādu mežu ir palicis tikai kādi 40% no visu t.s. mežu platības.Meži kas vecāki par 100 gadiem ir tikai daži procenti.

Atbildēt

jllj

04.03.2018. 00:43

Tādēļ brīnos ko pēdējo 2 gadu laikā gar ceļu Liepāja -Ventspils tādas kailenes parādijušās. Katru svētdienu braucām vasarā uz laukiem .Katru reizi atkal savādāk. Pa nedeļu jau atkal plikumi parādās. Vai ceļa malā atkal lielās čupas ar baļķiem .Savilkuši no tālākiem gabaliem ko nevar redzēt no ceļa. Tādas kaudzes . Uz aci mašinas 3-4 droši var piekrāmēt. Un tas tik pa nedēļu savilkts . Bija mums sēņu vieta dziļāk mežā Rudenī gājām sēnēs Ne mežu pazīstam ne saprotam vispār pareizi ejam Bija pilni grozi parasti gailenēm ,bekas, baravikas bija Pagājušajā rudenī aizgājām tik zari samesti nekādas sēnes neatradām atnācām tā pat atpakaļ.

Atbildēt

kārtējais melu raksts dīvānā pirdējiem

04.03.2018. 00:01


Šie zaļie teroristi kuri pārtiek no VARAM izkrāptās naudas visādiem pseido dabai draudzīgiem pasākumiem (arī no nīsto LVM ) naudas , sen būtū jāsoda par pretvalstisku darbību ! Šo darboņu bandas mērķis ir pārņemt ZM,LVM,VMD un cirst uz nebēdu +palielināt izkrāptās naudas apjomu no VARAM, lobēt ārzemnieku idejas Latvijas meža nozarē. utt. Visa nozare zin šos sexuālo minoritāšu pārstāvjus ,Rozīts,Rotbegs,Skudriņš ,Ķerus utt.

Atbildēt

Mežinženieris

03.03.2018. 18:53

»

tie ir reāli noziegumi

Pirmos četrus piecus gadus, kamēr pietika ciršanas vecumu sasniegušo 100 gadu vecu priežu un 80 gadu vecu egļu audžu, viss bija kārtībā. Kad to sāka pietrūkt, radās problēmas. Lai saglabātu ienākumus no mežiem, bija ar kailcirtēm jāķeras klāt jaunākām mežaudzēm, kuru ciršana līdz tam bija krimināli ...


Tas, kas notiek pašlaik Latvijas mežos, tas ir kriminālnoziegums, valsts resursu nekontrolēta izlaupīšana.
Tas pats jau notiek visur citur, piemēram, zivju resursu izlaupīšanā.
Abos šajos gadījumos ir gadsimtu pētījumi un zināšanas, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, taču mūsu pārgudrie jaunie prāti nav turējuši par vajadzīgu pat iepazīties ar šīm zinātnes, domāju, nenopirktās zinātnes, atziņām.
Skumji vērot to, kas notiek mūsu mežos pašlaik, sekas jau redzam tukšajās akās laukos, plūdos, un citos dabas izpausmēs. Bet tas jau vēl ir tikai sākums, ziediņi, odziņas gan jau sekos pēc tam.

Atbildēt

koksnes audzētava un Strīpnieka makaroni

03.03.2018. 13:52

Lauksaimnieciskais skatījums uz mežu ir arī iemesls tam, kāpēc mežs uz papīra skaitās izcirtumi, kur parasts iedzīvotājs mežu neredz. Lauks paliek lauks vienalga, vai burkāni tajā tikko iesēti, sasnieguši gatavību vai jau novākti. Kā reiz norādījis AS "Latvijas valsts meži" vadītājs Roberts Strīpnieks "meža resurss ir zeme", un kas nu tev saražos vairāk koksnes kubikmetrus, to tu tajā zemē audzē.
/vkerus.blogspot.com/

Atbildēt

koksnes audzētava un Silavas makaroni

03.03.2018. 13:45

Meža vērtējums kubikmetros izriet no skatījuma uz mežu kā lauksaimniecības kultūru (jeb, kā reiz teicis LVM "Silava" direktors Jurģis Jansons: "Mežs nav dabas resurss, bet cilvēka radīts produkts.") Meža vietā redzot burkānu lauku, protams, stulbs šķiet sabiedrības satraukums par "lauka" novākšanu un nejēdzīgi šķiet daļu "burkānu" atstāt uz lauka. "Atstāt cūkām", kā reiz tēlaini izteicās Latvijas Kokrūpniecības federācija vēstulē ministru prezidentam.
/vkerus.blogspot.com/

Atbildēt

viedoklis

03.03.2018. 13:18

Godmanis ir iznīcinājis visu, kam pieskāries. Varu derēt tā notiks arī ar Olainfarm.

Atbildēt

nu nezinu, nezinu

03.03.2018. 13:00

»

Mežainis

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem...


Pierīgā tiek cirsti meži, kas nebūt nebija necaurbrienami džunģi, bet gan jaukas ogošanas, sēņošanas un pastaigu vietas, atstājot katru piekto priedi. Par koku apmēriem nezinu, bet vāveres vairs kokos gadu vismaz nav redzētas (agrāk, kafiju dzerot varēja ne tik vienas, bet pat piecu vāverēnu dejā raudzīties), tāpat vairs stirniņas nav redzētas, aplikušas tikai čūskas. Tas pēc izjūtām, nevis likumiem.

Atbildēt

Krišs

03.03.2018. 12:56

LVM Robertiņš tak stāstīja, ka LVM sen vairs neesot nekāds kokmateriālu uzņēmums, bet gan augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas savus hai-tekus tūlīt eksportēšot uz atpalikušo Rietumeiropu un vēl tālāk. Taisīšot biznesu ar derīgo izrakteņu ieguvi. Mežs palikšot tikai nosaukumā.

Atbildēt

Mežainis

03.03.2018. 12:48

»

vēsturnieks

tev barons par šitādu mutes brūķi novilktu bikses un nopērtu


Tev, kā vēsturniekam, gan vajadzētu zināt, ka baroni lika pamatus, rakstā pieminētajai mežierīcībai, tieši ar domu, gūt no meža maksimālu labumu un peļņu, nevis lai mežus pārvērstu par brikšņiem, kā dažiem uzpirktiem dabas draugiem gribētos. Visu cieņu autoram, bet var redzēt, večuks sen mežā nav bijis, bet ir nemitīgi klausījies safantazētus briesmu stāstus par "mežu iznīcināšanu".

Atbildēt

Agronoms.

03.03.2018. 12:46

Raksta autoram ir pilnīga taisnība. Augiem ir tas pats, ja nav noteikta skaita un ir izetināti tie vairāk plešās uz sāniem un tas jau ir pārbaudīts arī praksē. To dabā var redzēt kokiem, kas aug kalnos, tie ir sīki un ar lielu zaru skaitu.

Atbildēt

lasītājs

03.03.2018. 12:35

Kamēr vien pastāvēs iespēja no mežiem gūt kaut cik vērā ņemamus ienākumus, tikmēr Ozols tiks turēts ZZS barotavā Republikas laukumā 2.

Atbildēt

Arags

03.03.2018. 12:25

Ak, veco mežinieku stāsti! Kā mēs sargājām, kā dzērām, un kā blatojāmies. Padomju laikos viss balstījās atsevišķu mežinieku godaprātā un koksnes produkcija bija baisi zemas kvalitātes. Bet bites bija lielas un medus salds, jo bijām jauni ! Cepuri nost, bet mūsdienu mežsaimniecība ir mainījusies. Un uz labo pusi.

Atbildēt

atzarošanas sekcijas padomes loceklis

03.03.2018. 12:19

Mēs, Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienība „LIOPA”, esam organizējušies, lai katram Latvijas cirtējam būtu darbs un valstij – nodokļi. Mēs esam organizējušies, lai nocirstu visus lielākus kokus Latvijā, tos pārdotu eksportam un no nopelnītās naudas Latvija plauktu un zeltu.

Atbildēt

Mežainis

03.03.2018. 12:15

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem tiek apsaimniekots, lai nestu peļņu, nevis pildītu dabas draugu iedomātas iegribas.

Atbildēt

eeh

03.03.2018. 12:09

Paldies par to mežu bendei Kampejam un viņa palīgiem oranžajiem kretīniem, visādiem robertiņiem, kuri nekad nav saņēmuši algu mazaku par 10 000,un vēl veselam baram liekēžu ar dienesta jauniem džipiem u.c. bezmaksas labumiem.

Atbildēt

tie ir reāli noziegumi

03.03.2018. 12:04

Pirmos četrus piecus gadus, kamēr pietika ciršanas vecumu sasniegušo 100 gadu vecu priežu un 80 gadu vecu egļu audžu, viss bija kārtībā. Kad to sāka pietrūkt, radās problēmas. Lai saglabātu ienākumus no mežiem, bija ar kailcirtēm jāķeras klāt jaunākām mežaudzēm, kuru ciršana līdz tam bija krimināli sodāma. Tā Meža likumā parādījās grozījumi, kas atļāva kailcirtēs nocirst arī jaunākus mežus, ja vien to vidējais koku stumbru caurmērs pārsniedza 34 cm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...